"Осакаров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 70/01 "Осакаров ауданының жайылым айналымдарының Схемасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 19 мамырдағы № 47/01 қаулысы
Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №70/01 "Осакаров ауданының жайылым айналымдарының Схемасын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4569 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осакаров ауданының жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24 қосымшаларына сәйкес Осакаров ауданының жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары бекітілсін.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Нурмуханбетов

О внесении изменений в постановление акимата Осакаровского района от 29 декабря 2017 года № 70/01 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 19 мая 2025 года № 47/01
Акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 29 декабря 2017 года №70/01 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4569) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов Осакаровского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить рекомендуемые схемы пастбищеоборотов Осакаровского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему постановлению.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Нурмуханбетов