"Қызылорда қаласының көшелерін атау және қайта атау туралы" Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 258 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 19 ақпандағы № 36 бірлескен қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 ақпандағы № 150 шешімі
Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда қаласының көшелерін атау және қайта атау туралы" Қызылорда облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 258 қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 333 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5289 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихаты шешімінің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
аталған бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихаты шешімінің 2-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі ___________ Н. Нәлібаев
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы ____________ М. Тлеумбетов

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 10 декабря 2015 года № 258 и решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 333 "О переименовании улицы города Кызылорда"
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 19 февраля 2025 года № 36 и решение Кызылординского областного маслихата от 19 февраля 2025 года № 150
Акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 декабря 2015 года № 258 и решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 333 "О переименовании улицы города Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5289) следующие изменения:
Преамбулу указанного совместного постановления акимата Кызылординской области и решения Кызылординского областного маслихата изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:".
пункт 2 указанных совместных постановления акимата Кызылординской области и решения Кызылординского областного маслихата исключить.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев ___________
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов ____________