4786
11877
68746
956
1498
72
222
Наименование: КГУ "Аппарат акима пасельк Жанакорган"
Адрес: Жанакорганский район, п. Жанакорган ул М Кокенов №35Т
телефон: 8(72435)22605
Адрес электронной почты:
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ______________________________________
(электронная цифровая подпись),
А.Ибрагимов. ___________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 5
к плану по управлению
пастбищами и их использованию
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов
Срок отгона скота на пастбище
Срок возврата скота с пастбищ
11
Первая декада марта
Вторая половина сентября
Примечание: сроки переезда могут меняться в зависимости от прогнозируемой благоприятной погоды
приложение 2 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 7 марта 2025 года №340

4786
11877
68746
956
1498
72
222
Жиыны:
Атауы: "Жаңақорған кенті әкімінің аппараты" КМММекенжайы: Жаңақорған кенті, М.Көкенов көшесі №35Телефоны: 87243522605Электрондық поштасының мекенжайы Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам А.Ибрагимов (электрондық цифрлық қолтаңбасы) ______________________________________ (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі жоспарға
5- нысан
Ұсынылатын жайылым айналымдарының схемалары
Жайылымға малдардын айдап шығарылу мерзімі
Жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
11
Наурыз айының бірінші онкүндігі
Қыркүйек айының екінші жартысы
Ескерту: Алдын-ала болжамды қолайлы ауа райына байланысты көшу мерзімдері өзгеруі мүмкін
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 7 наурыздағы
№340 шешіміне 2-қосымша

1792
12177
532
55
Итого:
Наименование: КГУ "Аппарат акима поселка Шалкия" Адрес П. Шалкия М. Шокай-11 Телефон_ 42 2 37___ Адрес электронной почты Akimat_s @mail.ru _____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности И.О. аким пос.Шалхия ____________Абилхан Алипович Садыков (электронная цифровая подпись) ______________________________________ (имя, отчество (при его наличии), фамилия)
Форма 5 к плану по управлению
пастбищами и их использованию
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов
Срок отгона скота на пастбище
Срок возврата скота с пастбищ
11
Первая декада марта
Вторая половина сентября
Примечание: сроки переезда могут меняться в зависимости от прогнозируемой благоприятной погоды
приложение 3 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 7 марта 2025 года №340

1792
12177
532
55
Жиыны:
Атауы Шалқия кенті әкімінің аппараты КММ_______________________ Мекенжайы шалқия кенті М.Шоқай -11 үй__________________________ Телефоны_ 42 2 37_______________________________________________ Электрондық поштасының мекенжайы Akimat_s @mail.ru_____________ Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам Шалқия кенті әкімінің у.м.а. ____________Абилхан Алипович Садыков (электрондық цифрлық қолтаңбасы) ______________________________________ (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі))
Жайылымдарды басқару және оларды
пайдалану жөніндегі жоспарға
5- нысан
Ұсынылатын жайылым айналымдарының схемалары
Жайылымға малдардын айдап шығарылу мерзімі
Жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
11
Наурыз айының бірінші онкүндігі
Қыркүйек айының екінші жартысы
Ескерту: Алдын-ала болжамды қолайлы ауа райына байланысты көшу мерзімдері өзгеруі мүмкін
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 7 наурыздағы
№340 шешіміне 3-қосымша

240
-
-
Наименование КГУ "Аппарата акима сельского округа Жаманбай батыр"
Адрес с.Бесарык, ул. С.Танкиева № 3
Телефон 77-8-02
Адрес электронной почты besarek_a.o@mail.ru
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности Абдуллаев Ә.А. ______________________________________
(электронная цифровая подпись)
Абдуллаев Ә.А. _____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Форма 5
к плану по управлению
пастбищами и их использованию
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов
Срок отгона скота на пастбище
Срок возврата скота с пастбищ
11
Первая декада марта
Вторая половина сентября
Примечание: сроки переезда могут меняться в зависимости от прогнозируемой благоприятной погоды
приложение 7 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 7 марта 2025 года №340

240
-
-
Атауы "Жаманбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ Мекен жайы Бесарық ауылы,С.Таңқиев №3 Телефоны 77-8-02 Электрондық поштасының мекен жайы besarek_a.o@mail.ru Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам Абдуллаев Ә.А. ______________________________________ (электрондық цифрлық қолтаңбасы) Абдуллаев Ә.А. (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі))
Жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі жоспарға
5- нысан
Ұсынылатын жайылым айналымдарының схемалары
Жайылымға малдардын айдап шығарылу мерзімі
Жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
11
Наурыз айының бірінші онкүндігі
Қыркүйек айының екінші жартысы
Ескерту: Алдын-ала болжамды қолайлы ауа райына байланысты көшу мерзімдері өзгеруі мүмкін
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 7 наурыздағы
№340 шешіміне 7-қосымша

1694
-
12857
-
260
-
167
Наименование "Аппарат акима сельского округа Жайылма"
Адрес: ул. Б. Жусипов № 17
Телефон 30-7-67
Адрес электронной почты: jailma14@mail.ru
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ______________________________________
(электронная цифровая подпись)
Букеев Алиби Тулешович _________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Форма 5
к плану по управлению
пастбищами и их использованию
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов
Срок отгона скота на пастбище
Срок возврата скота с пастбищ
11
Первая декада марта
Вторая половина сентября
Примечание: сроки переезда могут меняться в зависимости от прогнозируемой благоприятной погоды
приложение 9 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 7 марта 2025 года №340

1694
-
12857
-
260
-
167
Атауы: "Жайылма ауылдық округіәкімінің аппараты" КММ Мекенжайы: Б. Жүсіпов №17 Телефоны: 30-7-67 Электрондық поштасының мекенжайы: jailma14@mail.ru Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________________ (электрондық цифрлық қолтаңбасы)Букеев Алиби Тулешович(аты, әкесінің аты (бар болса), тегі))
Жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі жоспарға
5- нысан
Ұсынылатын жайылым айналымдарының схемалары
Жайылымға малдардын айдап шығарылу мерзімі
Жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
11
Наурыз айының бірінші онкүндігі
Қыркүйек айының екінші жартысы
Ескерту: Алдын-ала болжамды қолайлы ауа райына байланысты көшу мерзімдері өзгеруі мүмкін
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 7 наурыздағы
№340 шешіміне 9-қосымша

3869
-
3368
-
1353
-
75
Наименование: КГУ "Аппарат акима сельского округа Жанарык"
Адрес: ул.Жанай № 7
Телефон: 8(72435)63-2-43
Адрес электронной почты: zhanaryk2024@mail.ru
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________________
(электронная цифровая подпись)
Кулатаев Серикбай Садвакасович ________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 5
к плану по управлению
пастбищами и их использованию
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов
Срок отгона скота на пастбище
Срок возврата скота с пастбищ
11
Первая декада марта
Вторая половина сентября
Примечание: сроки переезда могут меняться в зависимости от прогнозируемой благоприятной погоды
Приложение 11 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 7 марта 2025 года №340

3869
-
3368
-
1353
-
75
Жиыны:
Атауы "Жаңарық ауылдық округі әкімнің аппараты" КММ Мекенжайы Жанайкөшесі №7 Телефоны 63-2-43 Электрондық поштасының мекен жайы zhanaryk2024@mail.ru Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________________ (электрондық цифрлық қолтаңбасы) Құлатаев Серікбай Садуақасұлы (аты, әкесінің аты (бар болса), тегі))
Жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі жоспарға
5-нысан
Ұсынылатын жайылым айналымдарының схемалары
Жайылымға малдардын айдап шығарылу мерзімі
Жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
11
Наурыз айының бірінші онкүндігі
Қыркүйек айының екінші жартысы
Ескерту: алдын-ала болжамды қолайлы ауа райына байланысты көшу мерзімдері өзгеруі мүмкін
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 7 наурыздағы
№340 шешіміне 11-қосымша

5527
4241
2538
1158
Наименование: КГУ "Аппарат акима сельского округа Кожакент"
Адрес: село Қожакент, Толегенулы Алжан № 17
Телефон: 8(72435) 44-2-53
Адрес электронной почты:kojakent_ao@mail.ru
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________________
(электронная цифровая подпись)
Жиенхожаев Елеусиз Асетович (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 5
к плану по управлению
пастбищами и их использованию
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов
Срок отгона скота на пастбище
Срок возврата скота с пастбищ
11
Первая декада марта
Вторая половина сентября
Примечание: сроки переезда могут меняться в зависимости от прогнозируемой благоприятной погоды
приложение 17 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 7 марта 2025 года №340

5527
4241
2538
74
Атауы : "Қожакент ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ Мекенжайы: Қожакент ауылы, Толегенулы Алжан №17 Телефоны: 8(72435) 44-2-53 Электрондық поштасының мекенжайы: kojakent_ao@mail.ru (электрондық цифрлық қолтаңбасы) Жиенхожаев Елеусиз Асетович (аты, әкесініңаты (барболса), тегі))
Жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі жоспарға
5- нысан
Ұсынылатын жайылым айналымдарының схемалары
Жайылымға малдардын айдап шығарылу мерзімі
Жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
11
Наурыз айының бірінші онкүндігі
Қыркүйек айының екінші жартысы
Ескерту: алдын-ала болжамды қолайлы ауа райына байланысты көшу мерзімдері өзгеруі мүмкін
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 7 наурыздағы
№340 шешіміне 17-қосымша

1219
-
8540
-
1148
-
105
Наименование: КГУ "Аппарат акима сельского округа М.Налибаев"
Адрес: ул Абылайхана №10
Телефон: 8(72435)30 – 2 – 42
Адрес электронной почты:Мashbek_nalibaev_ao@mail.ru
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________________
(электронная цифровая подпись)
Cердалиев Бакдаулет Турсынбаевич (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 5
к плану по управлению
пастбищами и их использованию
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов
Срок отгона скота на пастбище
Срок возврата скота с пастбищ
11
Первая декада марта
Вторая половина сентября
Примечание: сроки переезда могут меняться в зависимости от прогнозируемой благоприятной погоды
приложение 22 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 7 марта 2025 года №340

1219
-
8540
-
1148
-
105
Жиыны:
Атауы : Машбек Нәлібаев ауылдық округі әкімі аппарат Мекенжайы: Ақжол ауылы, Абылайхан көшесі №10 Телефоны: 8 (72435) 30 2 42 Электрондық поштасының мекенжайы: mashbek_nalibaev_ao@mail.ru Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________________ (электрондық цифрлық қолтаңбасы)Сердалиев Бакдаулет Турсынбаевич(аты, әкесінің аты (бар болса), тегі))
Жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі жоспарға
5- нысан
Ұсынылатын жайылым айналымдарының схемалары
Жайылымға малдардын айдап шығарылу мерзімі
Жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
11
Наурыз айының бірінші онкүндігі
Қыркүйек айының екінші жартысы
Ескерту: алдын-ала болжамды қолайлы ауа райына байланысты көшу мерзімдері өзгеруі мүмкін
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 7 наурыздағы
№340 шешіміне 22-қосымша