Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы Жаңақорған ауданы мәслихатының 25 желтоқсандағы №304 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі №346 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №304 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 238 033,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 224 133,0 мың теңге;
2) шығындар – 243 649,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5616,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2043 года № 304 "О бюджете поселка Шалхия на 2025-2027 годы
Решение маслихата Жанакорганского района от 25 апреля 2025 года №346.
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 304 "О бюджете поселка Шалхия" на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2025- 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме: 1.доходы – 238 033,0 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 13 872,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 28,0 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 244 133,0 тысяч тенге;
2) затраты – 243 649,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5616,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –5616,7 мың теңге.".
2. аталған шешімнің №1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 25 сәуірдегі
№348 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№304 шешіміне 1-қосымша
Шалқия кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5616,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 апреля 2025 года № 346
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 304
Бюджет поселка Шалхия на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ