"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 наурыздағы № 181 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 163 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 852888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 79715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4802 мың теңге;
трансферттер түсімі – 768371 мың теңге;
2) шығындар – 852981,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -93,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93,7 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125742,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9926,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 660,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 115155 мың теңге;
2) шығындар – 126043,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -301,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 301,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 301,2 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аманкелді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 184817 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 420 мың теңге;
трансферттер түсімі – 174256 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 163 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2025-2027 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2025 года № 181
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 163 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 852888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 79715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4802 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 768371 тысяч тенге;
2) затраты – 852981,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -93,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93,7 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 93,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 125742,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9926,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 660,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115155 тысяч тенге;
2) затраты – 126043,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -301,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 301,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 301,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Амангельды на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 184817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 420 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 174256 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1173,3 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихатының төрағасы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2025 жылғы 12 наурыздағы
№ 181 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 163 шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1173,3 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 12 марта 2025 года № 181
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 163
Бюджет поселка Теренозек на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование