"Ортақшыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 27/21 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ортақшыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/19 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ортақшыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3, қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 236 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 685 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 53 551 мың теңге;
2) шығындар – 58 699,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2463,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2463,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/19 "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2025-2027 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14 марта 2025 года № 27/21
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/19 "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ортакшыл на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 236 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2685 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 551 тысяч тенге;
2) затраты – 58 699,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2463,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2463,6 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2463,6 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы М. Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 14 наурыздағы
№27/21 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/19 шешіміне 1-қосымша
Ортақшыл ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

изпользуемые остатки бюджетных средств - 2463,6 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 14 марта 2025 года №27/21
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года №25/19
Бюджет сельского округа Ортакшыл на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы