Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 12 наурыздағы № 93 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18, 69-баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласынан ШГРП-ны, жоғарғы, орташа және төменгі қысымдағы газ құбырларын орналастыру және пайдалану үшін жалпы көлемі 2,1441 гектар жер учаскесі "QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамына жер пайдаланушылардан алып қоймай 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 12 марта 2025 года № 93
В соответствии со статьями 18, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "QAZAQGAZ AIMAQ" сроком на 10 (десять) лет без изъятия у землепользователей земельного участка общей площадью 2,1441 гектара для размещения и эксплуатации ШГРП, газопроводов высокого, среднего и низкого давления города Жанаозен согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Жаңаөзен қалалық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Таңатбеков) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Б. Шалабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі Ж. Қайнарбаев
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің
2025 жылғы "12" наурыздағы
№ 93 қаулысына қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, гектар
1

2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" (Н. Таңатбеков) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Шалабаева Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен Ж. Кайнарбаев
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от "12" марта 2025 года №93
Перечень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
Наименование и категория земель землепользователей по месту предоставления земельных участков
Объем установления публичного сервитута, гектар
1

Жаңаөзен қаласы, "Рауан" шағын ауданы, №1 үй, №67 ШГРП-ны орналастыру және пайдалану үшін
0,0088
2
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,0010
3
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, №18 үй, төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,0116
4
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,0417
5
Жаңаөзен қаласы, "Ақбұлақ" шағын ауданы, төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,1524
6
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,1724
7
Жаңаөзен қаласы, "Бәйтерек" шағын ауданы, төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,2160
8
Жаңаөзен қаласы, "Астана" шағын ауданы, төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,4488
9
Жаңаөзен қаласы, "Арай" шағын ауданы, орташа қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,0288
10
Жаңаөзен қаласы, орташа қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,2185
11
Жаңаөзен қаласы, №24 ШГРП-ны орналастыру және пайдалану үшін
0,0049
12
Жаңаөзен қаласы, "Бостандық" шағын ауданы, №53 ШГРП-ны орналастыру және пайдалану үшін
0,0016
13
Жаңаөзен қаласы, "Арай" шағын ауданы, №60 ШГРП-ны орналастыру және пайдалану үшін
0,0034
14
Жаңаөзен қаласы, жоғарғы қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,5184
15
Жаңаөзен қаласы, жоғарғы қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін
0,3158
Барлығы:
2,1441

город Жанаозен, микрорайон "Рауан", дом №1, для размещения и эксплуатации ШГРП №67
0,0088
2
город Жанаозен, микрорайон "Самал", для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления
0,0010
3
город Жанаозен, микрорайон "Коктем", дом №18, для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления
0,0116
4
город Жанаозен, микрорайон "Коктем", для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления
0,0417
5
город Жанаозен, микрорайон "Акбулак", для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления
0,1524
6
город Жанаозен, микрорайон "Коктем", для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления
0,1724
7
город Жанаозен, микрорайон "Байтерек", для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления
0,2160
8
город Жанаозен, микрорайон "Астана", для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления
0,4488
9
город Жанаозен, микрорайон "Арай", для размещения и эксплуатации газопровода среднего давления
0,0288
10
город Жанаозен, для размещения и эксплуатации газопровода среднего давления
0,2185
11
город Жанаозен, для размещения и эксплуатации ШГРП №24
0,0049
12
город Жанаозен, микрорайон "Бостандык", для размещения и эксплуатации ШГРП №53
0,0016
13
город Жанаозен, микрорайон "Арай", для размещения и эксплуатации ШГРП №53
0,0034
14
город Жанаозен, для размещения и эксплуатации газопровода высокого давления
0,5184
15
город Жанаозен, для размещения и эксплуатации газопровода высокого давления
0,3158
Всего:
2,1441