"QAZAQGAZAIMAQ" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы Рахат ауылы әкімінің 2025 жылғы 27 ақпандағы № 34 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19, 69-баптарына сәйкес, Рахат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рахат ауылы, "Ақсу" шағынауданынан жалпы көлемі 0,1241 гектар жер учаскесін "QAZAQGAZAIMAQ" акционерлік қоғамына төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін жер пайдаланушылардан алып қоймай 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Рахат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман А. Турарова) заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануға жіберуді;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жаңаөзен қаласы әкімдігінің интернет – ресурстарына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Рахат ауылы әкімінің орынбасары Қ. Табанбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім Р. Сырымов

Акционерное общество "QAZAQGAZAIMAQ" об установлении публичного сервитута
Решение акима села Рахат города Жанаозен Мангистауской области от 27 февраля 2025 года № 34
В соответствии со статьей 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, аким села Рахат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 10 (десять) лет без изъятия у землепользователей земельного участка общей площадью 0,1241 гектара из микрорайона "Аксу", села Рахат для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления в акционерное общество "QAZAQGAZAIMAQ".
2. Государственное учреждение "Аппарат акима села Рахат" (главный специалист Турарова А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жанаозенского городоского после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Рахат Табанбаева К.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Р. Сырымов