Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Мұнайшы ауылы әкімінің 2025 жылғы 7 наурызда № 21 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19, 69-баптарына cәйкес, Мұнайшы ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мұнайшы ауылы жерінен жалпы көлемі 0,2843 гектар жер учаскесін "QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамына "төмен қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану" үшін жер пайдаланушылардан алып қоймай 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Мунайшы Каракиянского района Мангистауской области от 7 марта 2025 года № 21
Об установлении публичного сервитута
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, аким села Мунайшы РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "QAZAQGAZ AIMAQ" публичный сервитут сроком на 10 (десять) лет, без изъятия участков у земепользователей земельных участков общей площадью 0,2843 гектар на территории земли в микрорайон Жанакурылыс селе Мунайшы, для размещения и эксплуатации Газопровод низкого давления согласно приложению к настоящему решению.

2. "Мұнайшы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануға жіберуді;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қарақия ауданы әкімдігінің интернет – ресурстарына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Бекмурзаев
Мұнайшы ауылы әкімінің
"07" наурыз 2025 жылғы
№ 21 шешіміне қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Жер санаты және жер пайдаланушылар атауы
Барлық жер, га
"QAZAQGAZ AIMAQ" АҚ

2. Государственное учреждение "Аппарат акима села Мунайшы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Каракиянского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Бекмурзаев
Приложение к решению
акима села Мунайши от
"07" марта 2025 года № 21
Перечень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
Наименование категории земель и землепользователей
Всего земель, га
АО "QAZAQGAZ AIMAQ"