Мәслихаттың 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 139 "Лисаков қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 158 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 139 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205020 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7298004,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6750788,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 64135,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 41349,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 441732,0 мың теңге;
2) шығындар – 7568573,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 7017,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7017,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -263552,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 263552,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2024 года № 139 "О бюджете города Лисаковска на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 марта 2025 года № 158
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 139 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205020) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7298004,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6750788,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64135,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 41349,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 441732,0 тысячи тенге;
2) затраты – 7568573,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 7017,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7017,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -263552,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 263552,0 тысячи тенге.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

366 198,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 095,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52 895,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 921,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
151 891,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
119 738,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
17 658,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
126 014,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 014,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 068,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
509,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 530,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 696,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 211,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
708 473,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
238 914,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
238 914,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
134 720,0
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
104 194,7
2
Коммуналдық шаруашылық
172 789,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 380,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
34 369,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 011,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
136 409,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
136 409,0
3
Елді-мекендерді көркейту
296 770,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

366 198,5
006
Оказание жилищной помощи
17 095,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52 895,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 921,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
151 891,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
119 738,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
17 658,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
126 014,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 014,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 068,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
509,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 530,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 696,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 211,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
708 473,7
1
Жилищное хозяйство
238 914,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
238 914,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
134 720,0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
104 194,7
2
Коммунальное хозяйство
172 789,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 380,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
34 369,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 011,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
136 409,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
136 409,0
3
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
296 770,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)