Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 5 мамырдағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес және Әулиекөл аудандық жер учаскелерін беру жөніндегі комиссиясының 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 8 отырысының хаттамасынан үзінді көшірме негізінде Диев ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына Диев ауылдық округі, Диев ауылы Абай көшесі, Мира көшесі аумағында орналасқан 10 жыл мерзімге "Қостанай облысы 2024 жылы B2G сегменті үшін ТОБЖ құрылысы" объектісі бойынша талшықты-оптикалық байланыс желісін және телефон кәрізін төсеу және пайдалану үшін одан әрі мемлекеттік тіркеуші органда тіркеу үшін ауданы 0,1753 га, ұзындығы 878,74 метр, ені 2 метр жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Диев ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберу;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Диев ауылдық округінің әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Досмурзин

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Диевского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 5 мая 2025 года № 4
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании выписки из протокола заседания Аулиекольской районной комиссии по предоставлению земельных участков № 8 от 17 апреля 2025 года, аким Диевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казактелеком" публичный сервитут на земельный участок площадью 0,1753 га, протяженностью 878,74 метр, ширина 2 метр для прокладки и эксплуатации волокно-оптической линии связи и телефонной канализации по объекту "Строительство волс для сегмента B2G в 2024 году Костанайская область" в Диевском сельском округе, село Диевка в границах ул.Абая, ул. Мира сроком на 10 лет и дальнейшего регистрации в государственном регистрирующем органе.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Диевского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Диевского сельского округа после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Досмурзин