Жангелдин ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 1 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөніндегі аудандық комиссиясының жоспардан тыс отырысының 2025 жылғы 05 қаңтардағы № 1 хаттамасына сәйкес Жангелдин ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Жангелдин ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Жангелдин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімнің Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Бидашев

О признании утратившим силу решения акима Джангельдинского района от 28 марта 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Джангельдинского района Костанайской области от 8 января 2025 года № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", протоколом внепланового заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 05 января 2025 года № 1 аким Джангельдинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Джангельдинcкого района от 28 марта 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Джангельдинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Джангельдинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Бидашев