Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 268 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Пригородный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 439,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 245,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 96,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 53 098,3 мың теңге;
2) шығындар – 64 439,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 000,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,2 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) "Парус-Каз.Бюджет" (Бюджеттік жоспарлау) бағдарламалық өнімін орнату және сүйемелдеу;
6) көлік сатып алу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 243 "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 марта 2025 года № 268
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 243 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 62 439,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 245,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 96,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53 098,3 тысяч тенге;
2) затраты – 64 439,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 000,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,2 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) установка и сопровождение программного продукта "Парус-Каз.Бюджет" (Бюджетное планирование);
6) приобретение автомобиля.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.