Мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 266 "Қамысты ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 319 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 266 "Қамысты ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4122179,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1719738,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14725,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3332,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2384384,2 мың теңге;
2) шығындар – 4157182,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 14429,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 47184,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу– 32755,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49432,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49432,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2024 года № 266 "О районном бюджете Камыстинского района на 2025 – 2027 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 17 апреля 2025 года № 319
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 26 декабря 2024 года № 266 "О районном бюджете Камыстинского района на 2025 – 2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4122179,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1719738,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14725,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3332,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2384384,2 тысячи тенге;
2) затраты – 4157182,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14429,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 47184,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32755,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -49432,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49432,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

88735,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88735,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
762,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19099,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
838,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36378,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
31658,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48925,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48925,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41358,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
116,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
5137,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2314,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
73664,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7394,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6055,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
6055,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1339,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1339,0
3
Елді - мекендерді көркейту
66270,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66270,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
66270,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
534363,5
1
Мәдениет саласындағы қызмет
158670,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
158670,3
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
158670,3
2
Спорт
108879,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
108879,8
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

88735,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88735,4
006
Оказание жилищной помощи
762,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19099,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
838,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36378,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
31658,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48925,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48925,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41358,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
116,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5137,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2314,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
73664,0
1
Жилищное хозяйство
7394,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6055,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6055,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1339,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1339,0
3
Благоустройство населенных пунктов
66270,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66270,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
66270,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
534363,5
1
Деятельность в области культуры
158670,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
158670,3
003
Поддержка культурно-досуговой работы
158670,3
2
Спорт
108879,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
108879,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта