"Меридик" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 наурыздағы № 42 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69, 71-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес және 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 2300-EL қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған лицензия негізінде Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Меридик" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне геологиялық зерттеуге және пайдалы қазбаларды барлауға байланысты, жер қойнауын пайдалану мақсаттары үшін, Қарабалық ауданы Победа ауылы (елді мекен шегінен тыс) аумағында орналасқан, жалпы ауданы 812,1060 гектар жер учаскесіне 2029 жылғы 12 желтоқсанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қарабалық ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Халықов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Меридик"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 12 марта 2025 года № 42
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых № 2300-EL от 12 декабря 2023 года, акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Меридик" публичный сервитут сроком до 12 декабря 2029 года на земельный участок общей площадью 812,1060 гектар, расположенный на территории села Победа (за пределами черты населенного пункта) Карабалыкского района, для целей недропользования, связанных с геологическим изучением и разведкой полезных ископаемых.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карабалыкского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Халыков