Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 192 "Қарасу ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2025 жылғы 19 ақпандағы № 206 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 192 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 635 392,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 321 604,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 155,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 042,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 3 290 591,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 753 525,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 987,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 252,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 239,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -115 145,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 115 145,6 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 192 "О районном бюджете Карасуского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 19 февраля 2025 года № 206
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 192 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карасуского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 635 392,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 321 604,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 15 155,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 042,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 290 591,7 тысяча тенге;
2) затраты – 5 753 525,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 987,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 252,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 239,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 115 145,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 115 145,6 тысяч тенге";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

45876,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45876,0
2
Әлеуметтiк көмек
128842,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128842,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
196,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31426,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3397,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
53696,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
40127,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90922,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90922,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61629,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
361,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
28932,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1230808,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1049,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1049,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1049,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1223235,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
419556,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
419556,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
803679,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
398534,8
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
405145,0
3
Елді-мекендерді көркейту
6524,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6524,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
5975,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету

45876,0
005
Государственная адресная социальная помощь
45876,0
2
Социальная помощь
128842,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128842,0
006
Оказание жилищной помощи
196,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31426,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3397,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53696,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
40127,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90922,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90922,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61629,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
361,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28932,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1230808,8
1
Жилищное хозяйство
1049,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1049,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1049,0
2
Коммунальное хозяйство
1223235,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
419556,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
419556,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
803679,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
398534,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
405145,0
3
Благоустройство населенных пунктов
6524,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6524,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5975,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов