Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 243 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 ақпандағы № 257 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 243 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2435903,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 485234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4674,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 70000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 1875995,2 мың теңге;
2) шығындар - 2540575,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -104672,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 104672,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айсары ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 162646,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 26584,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 82,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 330,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 135650,9 мың теңге;
2) шығындар - 166175,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3528,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3528,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Александров ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 213496,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 23450,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 243 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 10 февраля 2025 года № 257
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 243 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 2435903,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 485234,0,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 4674,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 70000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1875995,2 тысяч тенге;
2) затраты - 2540575,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -104672,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 104672,2 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 162646,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 26584,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 82,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 330,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 135650,9 тысяч тенге;
2) затраты - 166175,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3528,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3528,3 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 213496,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 23450,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 52,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихаты төрағасының уақытша міндетін атқарушы М. Растегаева
Қостанай аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 52,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временно исполняющий обязанности председателя Костанайского районного маслихата М. Растегаева
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата