"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жер учаскесіне шектеулі нысаналы жер пайдалану құқығын (жария сервитут) белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 13 мамырдағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексініңың 17 бабының 5-1) тармақшасына, 69 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына сәйкес, Михайлов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, Михайлов ауылдық округі, Михайловка ауылы, Ленин көшесінің бойындағы талшықты телефон байланысы мен телефон байланысын пайдалану үшін "Қазақтелеком" АҚ-на 10 жыл мерзімге 0,0483 га бөлінетін жер учаскесінде шектеулі мақсатты жер пайдалану (қоғамдық сервитут) "Қостанай облысы 2024 жылы B2G сегменті үшін талшықты-оптикалық байланыс желілерін салу" жобасы бойынша талшықты-оптикалық байланыс желілері мен телефон арналарын орнату және пайдалану бойынша құқығы берілсін.
2. "Меңдықара ауданының Михайлов ауыдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жолдауды қамтамасыз етсін;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Меңдықара ауданы әкімдігінің интернет – ресурстарына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
М. Джафарова

Об установлении акционерному обществу "Казахтелеком" право ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) на земельный участок
Решение акима Михайловского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 13 мая 2025 года № 4
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Михайловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) сроком на 10 лет, площадью 0,0483 га на делимый земельный участок, расположенный по адресу: Костанайская область, Мендыкаринский район, Михайловский сельский округ, село Михайловка, по улице Ленина, для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи и телефонной канализации по объекту "Строительство ВОЛС для сегмента B2G в 2024 году, Костанайская область".
2. Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа Мендыкаринского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мендыкаринского района района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
М. Джафарова