Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 139 "Ұзынкөл ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 17 ақпандағы № 145 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 139 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 561 300,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 811 694,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 200 885,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 14 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 534 621,8 мың теңге;
2) шығындар – 4 620 791,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 22 372,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 45 218 ,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 22 846,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -81 862,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 81 862,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 70 181,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 3 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына 1, 2 сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Болатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ А. Лагушина
2025 жылғы "17" ақпан
Мәслихаттың
2025 жылғы "17" ақпандағы
№ 145 шешіміне
1 – қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 139 "О районном бюджете Узункольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 февраля 2025 года № 145
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Узункольского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 139 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 561 300,8,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 811 694,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 200 885,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 534 621,8 тысяча тенге;
2) затраты – 4 620 791,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 372,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 218,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 846,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -81 862,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 81862,7 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 70 181,0 тысяча тенге.".
Приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
_______________ А. Лагушина
"17" февраля 2025 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "17" февраля 2025 года
№ 145
Приложение 1
к решению маслихата