Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2025 жылғы 7 ақпандағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48, 50-баптарына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына сәйкес, Павлодар қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының кезектен тыс отырысының 2025 жылғы 04 ақпандағы № 1 хаттамасы негізінде Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы, Павлодар ауылы, Мәңгілік Ел көшесі, 5А, 6, мекенжайындағы көппәтерлі тұрғын үйлерде жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендiк сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып қала әкімінің орынбасары А. Д. Аманов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Х. Хабылбеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 7 февраля 2025 года № 4
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48, 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Павлодара от 04 февраля 2025 года № 1 аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в многоквартирных жилых домах по адресу: город Павлодар, село Павлодарское, улица Мәңгілік Ел, 5А, 6.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима города Аманова А. Д.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Х. Хабылбеков