Ақсу қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 17 ақпандағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ қабылдадым:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Ақсу қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін он жұмыс күні өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Шәріпов
Ақсу қаласы әкімінің
2025 жылғы "17" _02_2025
№ 4 шешіміне
қосымша
Ақсу қаласы әкімінің күші жойылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақсу қаласы әкімінің 2023 жылғы 23 қарашадағы "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 15 шешімі.
2. Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 қазандағы "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 9 шешімі.
3. Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 19 маусымдағы "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 5 шешімі.
4. Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 5 шілдедегі "Ақсу қаласы әкімінің 2024 жылғы 5 шілдедегі "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 6 шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений акима города Аксу
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 17 февраля 2025 года № 4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решение акима города Аксу согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Шарипов
Приложение
к решению акима города Аксу
от "17"_ 02 _ 2025 года № 4
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Аксу
1. Решение акима города Аксу от 23 ноября 2023 года № 15 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территорий города Аксу Павлодарской области".
2. Решение акима города Аксу от 7 октября 2024 года № 9. "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" на территорий города Аксу Павлодарской области".
3. Решение акима города Аксу Павлодарской области от 19 июня 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории города Аксу Павлодарской области".
4. Решение акима города Аксу Павлодарской области от 5 июля 2024 года № 6 О внесении изменения в решение акима города Аксу от 19 июня 2024 года за № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории города Аксу Павлодарской области".