Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі "Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" № 580/7 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 4 ақпандағы № 67/2 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері Агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу Әдістемесін бекіту туралы" № 306 бұйрығына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 5 июля 2024 года № 580/7 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 4 февраля 2025 года № 67/2
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі "Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" № 580/7 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Р.И. Тлявкаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Б. Шәріпов
Ақсу қаласының әкімі
2025 жылғы 4 ақпандағы
№ 67/2 қаулысына
1-қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 5 шілдедегі
№ 580/7 қаулысына
1-қосымша
Кондоминиум объектісінің құрамына кіретін Ақсу қаласының мемлекеттік
тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Тұрғын үй мекенжайы
Жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына төленетін төлемақы мөлшері
(теңге)
1
2
3
1

1. Внести в постановление акимата города Аксу от 5 июля 2024 года № 580/7 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу" следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Салханова Е.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Б. Шарипов
Приложение 1
к постановлению
акимата города Аксу
от 4 февраля 2025 года № 67/2
Приложение 1
к постановлению
акимата города Аксу
от 5 июля 2024 года № 580/7
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного
фонда города Аксу входящим в состав объект кондоминиума
Адрес жилищ
Размер платы за один квадратный метр от общей площади в месяц (тенге)
1
2
3
1