Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 ақпандағы № 178/29 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3881821,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1257 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 28081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттер түсімі - 2596632 мың теңге;
2) шығындар - 3881990 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 29287 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 90436 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 61149 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 29287 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 29 287 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2025
жылғы 6 ақпандағы
№ 178/29 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
19 желтоқсандағы
№ 168/27 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 19 декабря 2024 года № 168/27 "Об Актогайском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 6 февраля 2025 года № 178/29
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" от 19 декабря 2024 года № 168/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 3881821 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1257108 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 28 081 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0;
поступления трансфертов - 2596632 тысяч тенге;
2) затраты - 3881990 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 29287 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 90436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 61149 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -29 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 29287 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 178/29
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 19
декабря 2024 года № 168/27
Актогайский районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5