Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 171/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 184/30 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 171/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3- қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде өзгерістер енгізілсін:
1) кірістер -167028 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 48365мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1584 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан түсетін түсімдер.капитал - 10752 мың теңге;
трансферттер түсімі - 106327 мың теңге;
2) шығындар - 170800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3772 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-- 3772 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2025
жылғы 18 наурыздағы
№ 184/30 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024
жылғы 26 желтоқсандағы
№ 171/28 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті
(Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 171/28 "О бюджете Актогайского сельского округа 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18 марта 2025 года № 184/30
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Актогайского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2025 года № 171/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Уточнить бюджет Актогайского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложения 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы - 168861 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 48365 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1584 тысяч тенге;
Поступления с продажи осн.капитала -10752 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 106327 тысяч тенге;
2) затраты - 170800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 3772 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- -3772 тысяч тенге,
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
№ 184/30 от 18 марта 2025 года
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата от 26
декабря 2024 года № 171/28
Бюджет Актогайского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5