Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 175/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 188/30 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 175/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 62 570 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 13 244 мың теңге;
салық емес түсімдер - 106 мың теңге;
трансферттер түсімі - 49 220 мың теңге;
2) шығындар - 69 270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 6700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6700 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2025 жылғы
18 наурыздағы
№ 188/30 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024
жылғы 26 желтоқсандағы
№ 175/28 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 175/28 "О бюджете Караобинского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18 марта 2025 года № 188/30
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Караобинского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 175/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 62 570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13 244 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 49 220 тысяч тенге;
2) затраты - 69 270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 6700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6700 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводиться в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 18 марта 2025 года № 188/30
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата от 26
декабря 2024 года № 175/28
Бюджет Караобинского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5