Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті туралы" № 260/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 297/32 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті туралы" № 260/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44349,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4751,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39598,0 мың теңге;
2) шығындар – 47449,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3100,0 мың теңге
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3100,0 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2025
жылғы 17 сәуірдегі
№ 297/32 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы
№ 260/28 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мыңтеңге)
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 260/28 "О бюджете Куркелинского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 17 апреля 2025 года № 297/32
Баянаульский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 260/28 "О бюджете Куркелинского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пунк 1 указанного решения изложить в новой редакции;
1. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2025 - 2027 годы соглано приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 44349,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4751,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39598,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47449,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3100,0 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3100,0 тысяч тенге;
2) приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 17 апреля 2025 года № 297/32
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата от 30
декабря 2024 года № 260/28
Бюджет Куркелинского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5