206 627
2
Әлеуметтiк көмек
305 559
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
305 559
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 383
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
127 307
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 890
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
140 329
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
21 650
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
116 862
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116 862
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 550
1
2
3
4
5
6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 307
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
53 208
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
802
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
995
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
528 796
1
Тұрғын үй шаруашылығы
114 391
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 320
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
13 820
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 500
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
97 071
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
97 071
2
Коммуналдық шаруашылық
414 405
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 747
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
63 343
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

206 627
2
Социальная помощь
305 559
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
305 559
1
2
3
4
5
6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 383
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
127 307
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 890
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140 329
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
21 650
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
116 862
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116 862
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 550
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 307
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
53 208
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
802
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
995
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
528 796
1
Жилищное хозяйство
114 391
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 320
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
13 820
1
2
3
4
5
6
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 500
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
97 071
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
97 071
2
Коммунальное хозяйство
414 405
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90 747
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
63 343
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)