"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ-77 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2025 жылғы 21 ақпандағы № 132 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ-77 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23886 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрыққа 1-қосымшамен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың саудалық атауына шекті бағаларда:
реттік нөмірі 3156-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3156
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 2мл, №10
J07AK
РК-БП-5№003951
Ампула
5075,29
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қабылдаған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.

О внесении дополнений и изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ-77 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 февраля 2025 года № 132
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ-77 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23886) внести следующее дополнение:
в предельных ценах на торговое наименование лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 1 к указанному приказу:
дополнить строкой, порядковым номером 3156:
"
3156
Вакцина чумная живая сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения 2мл, №10
J07AK
РК-БП-5№003951
Ампула
5075,29
предельные цены на торговое наименование медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденные приложением 2 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
Е. Нұрлыбаев
Бұйрыққа қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 5 тамыздағы
№ ҚР ДСМ -77 Бұйрыққа
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағалары
Саудалық атауы
Техникалық сипаттама
Орындау нұсқасы
Өлшем бірлігі
Бір өлшем бірлігінің компоненттері
Тіркеу куәлігі
Шекті бағаның жобасы
1
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 2.5 мл, 23Gx1"
дана

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова
Приложение к приказу
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 августа 2021 года
№ ҚР ДСМ -77
Предельные цены на торговое наименование медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Торговое наименование
Техническая характеристика
Вариант исполнения
Единица измерения
Составляющие одной единицы измерения
Регистрационное удостоверение
Проект предельной цены
1
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx 1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1 1/2", 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона и снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Изделие стерильно, апирогенно, нетоксично. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 2.5мл Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 2.5мл с иглой 23Gx1"
штука

ҚР-ММБ-5№015146
19,35
2
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№015146
19,35
2
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 3мл с иглой 23Gx11/2''
штука

ҚР-ММБ-5№012114
17,46
3
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3 мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№012114
17,46
3
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2",23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 3мл с иглами 23Gx11/2
штука

ҚР-ММБ-5№016319
18,66
4
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.

РК-ИМН-5№016319
18,66
4
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.

Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 11 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
78,39
5
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 12, 1алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 11 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука
РК-ИМН-5№013482
78,39
5
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука

Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 15С алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
78,50
9
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 16 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15С из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука
РК-ИМН-5№013482
78,50
9
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 16 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука

ҚР-ММБ-5№015146
121,64
19
Бір компонентті нәжісқабылдағыш Beestox®, дренаждалатын және дренаждалмайтын, әр түрлі орындалу нұсқаларында
1 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз. 2 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен. 3 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, тоқылмаған төсемімен екі жағынан, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. 4 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен, жабысатын ілгегімен. 5 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті балаларға арналған дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-50 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. Дренаждалмайтын нәжісқабылдағыш бір рет пайдалануға арналған, босатуға болмайды. Дренаждалатын нәжісқабылдағыш ыдысында ішіндегісін кетіруге және нәжісқабылдағышты стомадан шешпестен жууға көмектесетін пластик ілгек-қысқыш немесе жабысатын ілгегі болады. Қапшыққа жағымсыз иістерді кетіретін көмір сүзгісі орнатылған және қапшық қабырғасының жабысуын болдырмастан газдардың қайтуын қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі: 3 жыл.
Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен.
дана

РК-ИМН-5№015146
121,64
19
Калоприемник однокомпонентный Beestox®, дренируемый и недренируемый, в различных вариантах исполнения
Вариант исполнения 1: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра. Вариант исполнения 2: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром. Вариант исполнения 3: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Вариант исполнения 4: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром, с застежкой на липучку. Вариант исполнения 5: Калоприемник однокомпонентный детский дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, с отверстием 10-50 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Недренируемый калоприемник предназначен для однократного применения, опорожнению не подлежит. Емкость дренируемого калоприемника имеет пластиковую застежку-зажим или застежку на липучке, позволяющие удалять содержимое и промывать калоприемник, не снимая его со стомы. В мешок интегрирован угольный фильтр, который нейтрализует неприятный запах и обеспечивает отток газов, предотвращая слипание стенок мешка. Срок хранения: 3 года.
Калоприемник однокомпонентный Beestox®, дренируемый и недренируемый, в различных вариантах исполнения Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом.
штука

ҚР-ММБ-5№017926
719,43
21
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Орындау нұсқасы:Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 18G
дана
-
ҚР-ММБ-5№014851
79,36
22
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 20G
дана
-
ҚР-ММБ-5№014851
77,19
23
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500 диализаторы
Revaclear 300және Revaclear 400 диализаторлары бүйректің жедел және созылмалы жеткіліксіздігін гемодиализдің немесе гемодиафильтрацияның көмегімен емдеуге арналған. Бұл құрылғыда қолданылатын жарғақша ПАЭС/ПВП жасалған қоспа болып табылады. Қан енгізу порты арқылы кіреді және қуысты талшықтар бойымен таралады. Әрбір қуысты талшықтың ішкі диaметрі шамамен 190 микрон (қуыс талшықтың ішкі диаметрі) және қабығының қалыңдығы 35 микрон. Әр диализатордағы қуысты талшықтардың саны 12000 жуық (Revaclear 400), 9600 жуық (Revaclear 300). Белсенді жарғақшасының ұзындығы Revaclear бұйымдарының барлығында 236 мм. Жарғақша беткейінің ауданы 1,8 шаршы метр (Revaclear 400), 1,4 шаршы метр (Revaclear 300). Құрылғының әрбір ұшындағы қуысты талшықтар қан бөлігін фильтрат бөлігінен бөліп тұру үшін полиуретанмен тұмшаланған. Бұл диализатордың корпусы мен коллекторы поликарбонаттан дайындалған. Жарғақша аймағында оң және теріс қысымның бірігуінен туындайтын гидростатикалық немесе жарғақшаішілік қысым жолымен, плазманың сұйық бөлігі, молекулалық салмағы төмендеу басқа еріген заттармен қатар, жарғақша арқылы фильтратқа немесе құрылғының диализатқа арналған бөлігіне өтеді. Гемодиализ үдерісінде уремиялық токсиндер мен тіршілік өнімдері пациенттің қанынан конвекция және жарғақша арқылы диффузиялану жолымен осы құрылғыға және ары қарай, жүріп жатқан диализ сұйықтығының ағымын есептегішке түседі. Диализат диализатты шығару порты арқылы шығарылады.
Синтетикалық капиллярлық диализатор жоғары ағынды Revaclear 300
дана
-
ҚР-ММБ-5№017291
3 538,42
24
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500 диализаторы
Revaclear 300және Revaclear 400 диализаторлары бүйректің жедел және созылмалы жеткіліксіздігін гемодиализдің немесе гемодиафильтрацияның көмегімен емдеуге арналған. Бұл құрылғыда қолданылатын жарғақша ПАЭС/ПВП жасалған қоспа болып табылады. Қан енгізу порты арқылы кіреді және қуысты талшықтар бойымен таралады. Әрбір қуысты талшықтың ішкі диaметрі шамамен 190 микрон (қуыс талшықтың ішкі диаметрі) және қабығының қалыңдығы 35 микрон. Әр диализатордағы қуысты талшықтардың саны 12000 жуық (Revaclear 400), 9600 жуық (Revaclear 300). Белсенді жарғақшасының ұзындығы Revaclear бұйымдарының барлығында 236 мм. Жарғақша беткейінің ауданы 1,8 шаршы метр (Revaclear 400), 1,4 шаршы метр (Revaclear 300). Құрылғының әрбір ұшындағы қуысты талшықтар қан бөлігін фильтрат бөлігінен бөліп тұру үшін полиуретанмен тұмшаланған. Бұл диализатордың корпусы мен коллекторы поликарбонаттан дайындалған. Жарғақша аймағында оң және теріс қысымның бірігуінен туындайтын гидростатикалық немесе жарғақшаішілік қысым жолымен, плазманың сұйық бөлігі, молекулалық салмағы төмендеу басқа еріген заттармен қатар, жарғақша арқылы фильтратқа немесе құрылғының диализатқа арналған бөлігіне өтеді. Гемодиализ үдерісінде уремиялық токсиндер мен тіршілік өнімдері пациенттің қанынан конвекция және жарғақша арқылы диффузиялану жолымен осы құрылғыға және ары қарай, жүріп жатқан диализ сұйықтығының ағымын есептегішке түседі. Диализат диализатты шығару порты арқылы шығарылады.
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 400 диализаторы
дана

РК-ИМН-5№017926
719,43
21
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Вариант исполнения:Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 18G
штука
РК-ИМН-5№014851
79,36
22
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 20G
штука
РК-ИМН-5№014851
77,19
23
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500
Диализаторы Revaclear 300 и Revaclear 400 предназначены для лечения острой и хронической почечной недостаточности с помощью гемодиализа или гемодиафильтрации. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. 12000 (Revaclear 400), прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,8 квадратных метров (Revaclear 400), 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата.
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата. Вариант исполнения: Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300
штука
РК-ИМН-5№017291
3 538,42
24
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500
Диализаторы Revaclear 300 и Revaclear 400 предназначены для лечения острой и хронической почечной недостаточности с помощью гемодиализа или гемодиафильтрации. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. 12000 (Revaclear 400), прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,8 квадратных метров (Revaclear 400), 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата.
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 400
штука

ҚР-ММБ-5№017291
3 310,19
25
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х30 мм, 65х60 мм, қорапта №100, №200
Спирттік сүрткі изопропил спирті сіңірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазбен қапталған тоқылмаған мата болып табылады. 70% изопропил спирті. Тек сыртқа қолдануға арналған. Тек бір рет қолданылады. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х30 мм, қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№011191
4,96
26

РК-ИМН-5№017291
3 310,19
25
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке № 100, №200
Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Изопропиловый спирт 70%. Только для наружного применения. Только для однократного применения.Срок годности 5 лет.
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размером 65х30 мм, в коробке № 100
штука
РК-ИМН-5№011191
4,96
26

Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х60 мм, қорапта №100
Спирттік сүрткі изопропил спирті сіңірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазбен қапталған тоқылмаған мата болып табылады. 70% изопропил спирті. Тек сыртқа қолдануға арналған. Тек бір рет қолданылады. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х60 мм, қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№011191
6,60
27
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Flake, өлшемдері L №200 қорапта
Flake орындалу нұсқасы жеке қаптамадағы тот баспайтын болаттан жасалған бір реттік стерильді скарификатор болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Flake, өлшемдері L №200 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№015388
7,95
28
Нәрия медициналық бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Нәрия медициналық бұласырлары жабысқақ желім қабаты бар әр түрлі материалдардан жасалған негіз-төсеніштер; тоқылмаған матадан жасалған сіңіргіш жастықшалар; сіңіретін қабатқа арналған қорғаныш жабын-жастықшалар; жабысқақ қабатты қорғауға арналған тегіс қағаз жабындар түріндегі бекіткіш бөлігін қамтитын тік бұрышты пішінді біріктірілген бұйым болып табылады. Негізгі материал ретінде келесі материалдар қолданылуы мүмкін: адгезивті тоқылмаған материал, адгезивті тоқылмаған материал-жібекті алмастырғыш, адгезивті полиэтиленді тесілген үлбір, адгезивті созылғыш мақта -мата, адгезивті полимер үлбір. Желімді жабын: термобалқымалы желім. Жастықша: тоқылмаған мата - спанлейс (вискоза + полиэфир). Сіңіргіш қабатқа-жастықшаға арналған қорғаныс жабыны: полиэфирлі текстураланған жіптер (DTY). Негіз материалына жағылған желім қабатына арналған қорғағыш қағаз жабын.
Тоқыма емес негіздегі Нәрия медициналық бұласырлары, өлшемі 19мм х 72мм
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" медициналық бұласырлары, өлшемдері: 19мм х 72мм
ҚР-ММБ-5№019703

Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размерами 65х60 мм, в коробке № 100
Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Изопропиловый спирт 70%. Только для наружного применения. Только для однократного применения.Срок годности 5 лет.
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размером 65х60 мм, в коробке № 100
штука
РК-ИМН-5№011191
6,60
27
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариантов исполнения: Flake размерами L в коробке №200
Вариант исполнения Flake представляет собой одноразовый стерильный скарификатор из нержавеющей стали в индивидуальной упаковке.
Скарификатор Biolancet® стерильный, однократного применения вариантов исполнения: Flake размерами L в коробке №200
штука
РК-ИМН-5№015388
7,95
28
Пластыри медицинские "Нәрия" различных вариантов исполнения
Пластыри медицинские "Нәрия" на различных основах представляют собой комбинированное изделие прямоугольной формы, включающее фиксирующую часть в виде основы-подложки из различных материалов с липким клеевым слоем; впитывающей подушечки из нетканого полотна; защитного покрытия для впитывающего слоя-подушечки; гладкого бумажного покрытия для защиты липкого слоя. В качестве материала основы могут быть использованы следующие материалы: адгезивный нетканый материал, адгезивный нетканый материал–заменитель шелка, адгезивная полиэтиленовая перфорированная пленка, адгезивная эластичная хлопчатобумажная ткань, адгезивная полимерная пленка. Клеевое покрытие: термоплавкий клей; Подушечка: нетканое полотно – спанлейс (вискоза + полиэфир). Защитное покрытие для впитывающего слоя-подушечки: полиэфирные текстурированные нити (DTY). Защитное бумажное покрытие для клеевого слоя, нанесенного на материал основы.
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе, размером 19мм х 72мм
штука
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе размерами: 19мм х 72мм
РК-ИМН-5№019703

8,98
30
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Twist инесімен, өлшемдері: 28G №100 қорапта
Twist орындалу нұсқалары ұшы тот баспайтын болаттан және негізі тығыздығы төмен полиэтиленнен жасалған бір реттік стерильді скарификатор түрінде келеді. Аспаптың жиынтығына кіретін, қандағы қант деңгейін өлшейтін, ауыртпай тесетін құрылғымен пайдалануға болады.
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Twist инесімен, өлшемдері: 28G №100 қорапта
дана

8,98
30
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариантов исполнения: Twist c иглой размерами: 28G, 30G в коробке №100
Вариант исполнения Twist представляет собой одноразовый стерильный скарификатор с острием из нержавеющей стали и основой из полиэтилена низкой плотности. Может использоваться с устройством для безболезненного прокалывания, входящего в комплект прибора, измеряющего уровень сахара крови.
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариант исполнения: Twist c иглой размером: 28G в коробке №100
штука

ҚР-ММБ-5№019703
14,16
34
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемі 65х30мм
дана
ҚР-ММБ-5№019705
14,67
35
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№019703
14,16
34
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 65х30мм
штука
РК-ИМН-5№019705
14,67
35
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 2.5мл; с иглами 23Gx1"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 2,5 мл с иглой 23Gx1
штука

ҚР-ММБ-5№016504
15,71
36
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 140х14х1.6мм (балаларға арналған) Biolop® медициналық шпателі
Стерильді бір рет қолданылатын Biolop® медициналық шпателі, өлшемдері 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (балаларға арналған) экологиялық таза ағаштан дайындалған. Зиянды әсерін тигізбейді, тітіркену тудырмайды. Атравматикалық, беткейі мен жиектері жылтыратылған.Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 140х14х1.6мм (балаларға арналған) Biolop® медициналық шпателі
дана
ҚР-ММБ-5№018624

РК-ИМН-5№016504
15,71
36
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размерами 140х14х1.6мм (детский)
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения, стерильный, размером 140х14х1.6мм (детский) изготовлен из экологически чистой древесины. Не оказывает вредного воздействия, не вызывает раздражения. Атравматичен, имеет шлифованную поверхность и края. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размером 140х14х1.6мм (детский)
штука
РК-ИМН-5№018624

ҚР-ММБ-5№016319
16,04
38
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 150х18х1.6мм Biolop® медициналық шпателі
Стерильді бір рет қолданылатын Biolop® медициналық шпателі, өлшемдері 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (балаларға арналған) экологиялық таза ағаштан дайындалған. Зиянды әсерін тигізбейді, тітіркену тудырмайды. Атравматикалық, беткейі мен жиектері жылтыратылған.Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл

РК-ИМН-5№016319
16,04
38
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размерами 150х18х1.6мм
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения, стерильный, размерами 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (детский) изготовлен из экологически чистой древесины. Не оказывает вредного воздействия, не вызывает раздражения. Атравматичен, имеет шлифованную поверхность и края. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.

Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 150х18х1.6мм Biolop® медициналық шпателі
дана
ҚР-ММБ-5№018624
16,36
39
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алмалы-салмалы 30Gx1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алмалы-салмалы 30Gx1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012113

Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размером 150х18х1.6мм
штука
РК-ИМН-5№018624
16,36
39
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: со съемной иглой 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU) со съемной иглой 30Gx1/2''
штука
РК-ИМН-5№012113

ҚР-ММБ-5№019703
17,02
41
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 27Gx1/2" инелерімен
Қапшыққа жағымсыз иістерді кетіретін көмір сүзгісі орнатылған және қапшық қабырғасының жабысуын болдырмастан газдардың қайтуын қамтамасыз етеді.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 27Gx1/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№015146

РК-ИМН-5№019703
17,02
41
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглами 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом: 1мл с иглой 27Gx 1/2"
штука
РК-ИМН-5№015146

17,09
42
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 65х56мм
дана
ҚР-ММБ-5№019705
18,67
43
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3мл; 23Gx1" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3мл; 23Gx1" инелерімен
дана

17,09
42
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 65х56мм
штука
РК-ИМН-5№019705
18,67
43
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 3мл; с иглами 23Gx1"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 3мл с иглой 23Gx1"
штука

ҚР-ММБ-5№016504
19,01
44
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 3мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 3мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№015146

РК-ИМН-5№016504
19,01
44
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 3мл, с иглами 23Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 3мл, 23Gx1 1/2"
штука
РК-ИМН-5№015146

19,19
45
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. Капиллярдың ішкі көлемі 80 мкл
дана
Полипропиленнен жасалған капиллярлар. Капиллярдың ішкі көлемі 80 мкл

19,19
45
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Внутренний объем капилляра 80 мкл.
штука
Капилляры из полипропилена. Внутренний объем капилляра 80 мкл.

ҚР-ММБ-5№018345
28,26
46
Ине ұстатқыш
Ине ұстатқыш боялмаған, жартылай мөлдір болып табылады. Пропиленнен дайындалған. Венадан қан алу барысында ине мен пробирканы бекітуге арналған. Сенімді бекіту үшін инені қатты бекітуді қамтамасыз етеді және венепункция кезінде иненің босап кетуін болдырмайды. Стерильді емес. Ине ұстатқыш қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. Ұзындығы – 51,7 мм., Салмағы – 2,4 г.
Ине ұстатқыш
дана
ҚР-ММБ-5№015200
21,41
47
Ине ұстатқыш
Бір рет ине ұстатқыш боялмаған, жартылай мөлдір болып табылады. Пропиленнен дайындалған. Венадан қан алу барысында ине мен пробирканы бекітуге арналған. Сенімді бекіту үшін инені қатты бекітуді қамтамасыз етеді және венепункция кезінде иненің босап кетуін болдырмайды. Стерильді емес. Ине ұстатқыш қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. Ұзындығы – 51,7 мм., Салмағы – 2,4 г.
Бір реттік ине ұстатқыш
дана
ҚР-ММБ-5№015200
21,41
48

РК-ИМН-5№018345
28,26
46
Иглодержатель
Иглодержатель представляет собой неокрашенное, полупрозрачное устройство. Изготовлено из полипропилена. Предназначен для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Обеспечивает жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращает сброс иглы во время венепункции. Не стерилен. Иглодержатель является составной частью системы для забора крови. Длина – 51,7 мм., Масса – 2,4 г
Иглодержатель
штука
РК-ИМН-5№015200
21,41
47
Иглодержатель
Иглодержатель одноразовый представляет собой неокрашенное, полупрозрачное устройство. Изготовлено из полипропилена. Предназначен для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Обеспечивает жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращает сброс иглы во время венепункции. Не стерилен. Иглодержатель является составной частью системы для забора крови. Длина – 51,7 мм., Масса – 2,4 г
Иглодержатель одноразовый
штука
РК-ИМН-5№015200
21,41
48

Инъекциялық үш компонентті туберкулинді стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget еккіші, көлемі 1 мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2'' инесімен
Еккіш жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Номиналдық көлемі 1мл. Шкала аралығы: 0,01 мл. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Инъекциялық үш компонентті туберкулинді стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget еккіші, көлемі 1 мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2'' инесімен
дана

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения объемом 1 мл с иглой 27Gx1/2'', 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Номинальный объем 1 мл. Цена деления шкалы: 0,01 мл. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения объемом 1 мл с иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№017074
22,17
49
Үш компонентті инъекциялық стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget туберкулиндік шприці, көлемі 1мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2''' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget туберкулиндік шприці, көлемі 1мл 30Gx1/2''' инесімен
дана

РК-ИМН-5№017074
22,17
49
Шприц инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл с иглой 27Gx1/2'', 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл с иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№012115
23,63
50
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VacuDrop қан тамшыларын алуға арналған қондырмалар
VacuDrop қан тамшыларын алуға арналған қондырмалар
дана
ҚР-ММБ-5№012381
25,03
51
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1, №3, №12
Презерватив табиғи латекстен жасалған. Мүмкіндіктер: хош иістендірілген (алма, шие, құлпынай, банан) және хош иістендірілмеген, текстураланған және тегіс беті бар өлшемдері: ені-52±2 мм, ұзындығы-175 мм±5 мм, қалыңдығы - 0,065±0.015 мм жарамдылық мерзімі 5 жыл
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1
дана
ҚР-ММБ-5№114939
27,40
52
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1, №3, №12
Презерватив табиғи латекстен жасалған. Мүмкіндіктер: хош иістендірілген (алма, шие, құлпынай, банан) және хош иістендірілмеген, текстураланған және тегіс беті бар өлшемдері: ені-52±2 мм, ұзындығы-175 мм±5 мм, қалыңдығы - 0,065±0.015 мм жарамдылық мерзімі 5 жыл
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1
дана
ҚР-ММБ-5№114939
27,40
53
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
дана

РК-ИМН-5№012115
23,63
50
Изделия медицинские для забора крови
Насадка для получения капли крови VacuDrop
Насадка для получения капли крови VacuDrop
штука
РК-ИМН-5№012381
25,03
51
Презерватив из натурального латекса с ароматизированной (банан, вишня, клубника, яблоко, грейпфрут, персик, мята)/не ароматизированной смазкой текстурированный/гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1, №3, №12
Презерватив производится из натурального латекса. Особенности: с ароматизированной (яблоко, вишня, клубника, банан) и не ароматизированной смазкой, текстурированной и гладкой поверхностью размерами: ширина - 52±2мм, длина - 175мм±5мм, толщина - 0,065±0.015мм Срок годности 5 лет
Презерватив из натурального латекса c не ароматизированной смазкой гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1 (на упаковке надпись "бесплатно")
штука
РК-ИМН-5№114939
27,40
52
Презерватив из натурального латекса с ароматизированной (банан, вишня, клубника, яблоко, грейпфрут, персик, мята)/не ароматизированной смазкой текстурированный/гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1, №3, №12
Презерватив производится из натурального латекса. Особенности: с ароматизированной (яблоко, вишня, клубника, банан) и не ароматизированной смазкой, текстурированной и гладкой поверхностью размерами: ширина - 52±2мм, длина - 175мм±5мм, толщина - 0,065±0.015мм Срок годности 5 лет
Презерватив из натурального латекса c не ароматизированной смазкой гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1 (на упаковке надпись "бесплатно")
штука
РК-ИМН-5№114939
27,40
53
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: с несъемной иглой 30Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: с несъемной иглой 30Gx1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№017496
28,29
54
Бір рет қолданылатын, стерильді цервикальді "Нәрия" Эйр шпателі
Цервикальді Эйр шпателі тұтас цилиндрлік тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұшында әр түрлі пішіндегі екі қалақша орналасқан. Ұзын және жіңішке ұшы цервикальді өзекшенің аңқа беткейінен материал алу үшін пайдаланылады, екіншісі - төмен және жалпақ - жатыр мойны беткейінен материал алуға арналған. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді цервикальді "Нәрия" Эйр шпателі
дана

РК-ИМН-5№017496
28,29
54
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, однократного применения "Нәрия"
Шпатель Эйра цервикальный состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены две лопаточки различной формы. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой - более низкий и широкий - для получения материала с поверхности шейки матки. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, однократного применения "Нәрия"
штука

ҚР-ММБ-5№020788
28,95
55
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Фолькман қасығы
Фолькман қасығы қарама-қарсы ұшында әр түрлі өлшемдегі қасық түрінде екі жұмыс бөлімі орналасқан тұтқадан тұратын бір рет қолданылатын құрал. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Фолькман қасығы
дана
ҚР-ММБ-5№020777
30,24
56
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Стерилизациялау этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
дана

РК-ИМН-5№020788
28,95
55
Ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовая, стерильная
штука
РК-ИМН-5№020777
30,24
56
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№016956
32,72
57
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алынып-салынбайтын 30Gx1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алынып-салынбайтын 30Gx1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№016956
32,72
57
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№012113
34,17
58
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" берет қалпағы
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" берет қалпағы
дана
ҚР-ММБ-5№016180
42,49
59
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" клип-берет телпегі

РК-ИМН-5№012113
34,17
58
Шапочка-берет "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Шапочка-берет "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016180
42,49
59
Шапочка клип-берет "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения

Клип-берет телпегі - гармошка түрінде өзара тығыз бүктелген матадан жасалған, түзу бұрышты формадағы бұйым. Шеткі бүктемелері телпектің ені 3±1 және диаметрі 19±1 см резеңкелерін түзеді. Бүйірлері бойымен материал тығыз желімделген, бұл беретті жазып ашқан кезде материалға бастың формасына келуіне мүмкіндік береді. Тығыздықтары 10 г/м? және 20 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" клип-берет телпегі
дана

Шапочка клип-берет – изделие прямоугольной формы из плотно сложенных между собой складок в виде гармошки. Крайние складки образуют резинку шапочки шириной 3±1 см и диаметром 19±1 см. По бокам материал плотно склеен, что дает возможность при раскрытии шапочки приобретать материалу форму головы. Изготавливается из нетканого материала с плотностями 10 г/кв.м и 20 г/кв.м.
Шапочка клип-берет "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№017251
39,90
60
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 28G қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
61
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 26G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 26G қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
62
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,8 мм) қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,8 мм) қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
63
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 23G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 23G қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
64
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,4 мм) қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,4 мм) қорапта №101
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
65
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 1,8 мм) қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 1,8 мм) қорапта №101
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
66

РК-ИМН-5№017251
39,90
60
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 28G в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
61
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 26G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 26G в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
62
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,8мм) в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,8мм) в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
63
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 23G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 23G в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
64
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,4 мм) в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,4 мм) в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
65
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 1,8 мм) в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 1,8 мм) в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
66

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см
ҚР-ММБ-5№016157

Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30 см х 40 см
штука
РК-ИМН-5№016157

40,84
67
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
41,20
68
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
41,20
69
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе

40,84
67
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) в комплекте без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
41,20
68
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
41,20
69
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения

Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K2 гематологиялық зерттеулеріне арналған вакуумдық түтіктер (шыны, 13х50мм), алынатын қан көлемі 1 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумды пробиркалар (шыны, 13х50 мм) ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 1 мл
ҚР-ММБ-5№018345

Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки (стеклянные, 13х50 мм)для гематологических исследований ЭДТА К2, объем забираемой крови 1 мл
штука
РК-ИМН-5№018345

65,58
70
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® кіндік қысқышы, модификациялары: UCC-1
Екі модификациясы бар: UCC-1 полиэтиленнен дайындалған; UCC-2 АБС-пластиктен дайындалған. Өзара сақинамен жалғанған доға тәрізді пішіндегі екі браншадан тұрады. Ішкі жағынан кіндікті бір қалыпта ұстап тұратын атравматикалық тісшелерімен (кертік) қабырға тәрізді жұмыс беткейі және кіндікте бір қалыпта мықты бекітілуді қамтамасыз ететін және қысқыштың кездейсоқ (мерзімінен бұрын) ашылып кетуін болдырмайтын қақпағы бар арнайы бекіткіш құлып бар. Бұйым атравматикалық, биоүйлесімді болып табылады және кіндікте мықты бекітілуді қамтамасыз етеді. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® кіндік қысқышы, модификациялары: UCC-1
дана

65,58
70
Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения, модификации: UCC-1
Имеет две модификации: UCC-1 изготовлена из полиэтилена; UCC-2 изготовлена из АБС-пластика. Состоит из двух браншей дугообразной формы, соединенных между собой кольцом. Имеет с внутренней стороны ребристую рабочую поверхность с атравматическими зубчиками (насечками), которые удерживают пуповину в одном положении, и специальный фиксирующий замок с затвором, который обеспечивает прочную фиксацию на пуповине в одном положении и предотвращает случайное (преждевременное) раскрытие зажима. Изделие является атравматичным, биосовместимым и обеспечивает надежное крепление на пуповине. Стерилизация этилен оксид. Срок годности 5 лет.
Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения, модификации: UCC-1
штука

ҚР-ММБ-5№012445
42,88
71
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocare® цитошөткесі
Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocare® цитошөткесі
дана
ҚР-ММБ-5№011725
44,77
72
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон S – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон S – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
44,90
73
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.

РК-ИМН-5№012445
42,88
71
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocare®
Изготовлена из полипропилена. Длина 174 мм, ширина 4,5 мм. Наличие щетинок на рабочей части цитощетки позволяет собрать достаточное количество материала для различных видов исследований. При необходимости рабочая часть может быть согнута под любым углом по отношению к рукоятке.
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocare®
штука
РК-ИМН-5№011725
44,77
72
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца S - 1 шт)
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца S - 1 шт)
набор
РК-ИМН-5№017963
44,90
73
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, тығыздығы
ҚР-ММБ-5№016157
45,38
74
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (стандартты 20G*1 1/2; 0,9*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (20G*1 1/2; 0,9*38мм)
дана

Салфетки "Нурия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30 см х 40 см,плотность 40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016157
45,38
74
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстороння желтая для забора большого объема крови из крупных вен (стандартная 20G*1 1/2; 0,9*38мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2
штука

ҚР-ММБ-5№016033
45,42
75
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған. Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0,9х38 мм; Шартты белгі - , 20 Gx1 ½; Типі - стандартты; Түс кодтамасы- сары.

РК-ИМН-5№016033
45,42
75
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,9х38мм; Условное обозначение - 20 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - желтая.

Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,42
76
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм)
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,57
77
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі). Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,57
78
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер

Игла двухсторонняя желтая стандартная, 0,9х38 мм, 20 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,42
76
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,8х38мм; Условное обозначение - 21 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - зеленый.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,57
77
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения.
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухсторонняя зеленая для пациентов с нормальными венами (стандартная 21G*1 1/2, 0,8*38мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла двухсторонняя зеленая стандартная, 0,8х38 мм, 21 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,57
78
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения

Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, қара, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған. Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0, 7х38мм; Шартты белгі-22 Gx1 ½ ; Типі - стандартты; Түс кодтамасы- қара.
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, қара, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2.
дана
ҚР-ММБ-5№016033

Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,7х38мм; Условное обозначение - 22 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - черный
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033

46,96
79
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған (стандартты 22G*1 1/2; 0,7*38 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

46,96
79
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстронняя черная для взрослых и детей тонкими венами (стандартная 22G*1 1/2; 0,7*38 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған (стандартты 22G*1 1/2; 0,7*38 мм)
дана
ҚР-ММБ-5№016033
46,96
80
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocaprex® цитошөткесі
Полипропиленнен дайындалған. Ұзындығы 174 мм, ені 4,5 мм. Цитошөткенің жұмыс бөлігінде қылдарының болуы әр түрлі зерттеулер үшін жеткілікті көлемдегі материал жинауға мүмкіндік береді. Қажет болғанда жұмыс бөлігі тұтқаға қатысты кез келген бұрышқа иілуі мүмкін
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocaprex® цитошөткесі
дана
ҚР-ММБ-5№018387

Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм, 22 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
46,96
80
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocaprex®
Изготовлена из полипропилена. Длина 174 мм, ширина 4,5 мм. Наличие щетинок на рабочей части цитощетки позволяет собрать достаточное количество материала для различных видов исследований. При необходимости рабочая часть может быть согнута под любым углом по отношению к рукоятке.
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocaprex®
штука
РК-ИМН-5№018387

48,61
81
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярлы вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,5 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капилляры бар вакуумды пробиркалар ЭДТА К3, алынатын қан көлемі 0,5 мл

48,61
81
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3, объем забираемой крови 0,5 мл
штука

ҚР-ММБ-5№018345
73,15
82
Стерильді бір рет қолданылатын Biocaprex® Фолькман қасығы
Жалпы ұзындығы 212,5 мм, ені 12,2 мм. Саптан тұрады, қарама-қарсы ұштарында ені мен ұзындығы әр түрлі біркелкі дөңгеленген пішіндегі қасық түріндегі жұмыс бөліктері орналасқан.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocaprex® Фолькман қасығы
дана
ҚР-ММБ-5№018389
50,65
83
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен коагуляция активаторы (CAT Serum Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен коагуляция активаторы (CAT Serum Clot Activator)
дана

РК-ИМН-5№018345
73,15
82
Ложка Фолькмана стерильная однократного применения Biocaprex®
Изготовлена из АБС-пластика. Общая длина 212,5мм, ширина 12,2мм. Состоит из ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде ложек одинаковой закругленной формы, имеющие различную длину и ширину.
Ложка Фолькмана стерильная однократного применения Biocaprex®
штука
РК-ИМН-5№018389
50,65
83
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания (CAT Serum Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания (CAT Serum Clot Activator)
штука

ҚР-ММБ-5№012381
50,70
84
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
50,90
85
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
51,36
86
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
51,36
87
Biocaprex® Стерильді цервикальді бір рет қолданылатын Эйр шпателі
АБС-пластиктен дайындалған. Тұтас цилиндрлік сабынан тұрады, қарама-қарсы ұштарында өлшемдерімен ерекшеленетін У-тәрізді пішіндегі күрек түріндегі жұмыс бөліктері орналасқан. Едәуір ұзын және тар ұшы цервикальді өзек аңқасы беткейінен материал алу үшін, келесі едәуір төмен әрі кең ұшы жатыр мойнының беткейінен материал алу үшін пайдаланылады.
Biocaprex® Стерильді цервикальді бір рет қолданылатын Эйр шпателі
дана

РК-ИМН-5№012381
50,70
84
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
50,90
85
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука
РК-ИМН-5№012381
51,36
86
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука
РК-ИМН-5№012381
51,36
87
Шпатель Эйра цервикальный стерильный однократного применения Biocaprex®
Изготовлен из АБС-пластика. Состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде лопаток У-образной формы, отличающихся по размерам. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой – более низкий и широкий – для получения материала с поверхности шейки матки.
Шпатель Эйра цервикальный стерильный однократного применения Biocaprex®
штука

ҚР-ММБ-5№018388
52,18
88
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, литий гепарині толтырғышпен (LH Lithium Heparin)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, литий гепарині толтырғышпен (LH Lithium Heparin)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
55,34
89
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
90
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
91
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
92
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1" (0,7мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1" (0,7мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
93
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Бір реттік және көп реттік бұраулар 48см х 2,5см
Бір реттік және көп реттік бұраулар 48см х 2,5см
дана
ҚР-ММБ-5№012381

РК-ИМН-5№018388
52,18
88
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем литий гепарин (LH Lithium Heparin)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем литий гепарин (LH Lithium Heparin)
штука
РК-ИМН-5№012381
55,34
89
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
90
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
91
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
92
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1" (0,7мм x 25мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1" (0,7мм x 25мм) без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
93
Изделия медицинские для забора крови
Жгуты одноразовые 48см х 2,5см
Жгуты одноразовые 48см х 2,5см
штука
РК-ИМН-5№012381

58,41
94
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл ақ қақпағы бар қоспаларсыз AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл ақ қақпағы бар қоспаларсыз AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
58,89
95
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 4 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 4 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
58,89
96
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
дана
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
97
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышсыз (CAT No Additive)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышсыз (CAT No Additive)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
98
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркасыз жиынтықта.
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркасыз жиынтықта.
жинағы
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
99
Резеңкесі бар 3 қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі

58,41
94
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
58,89
95
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 4мл
штука
РК-ИМН-5№016032
58,89
96
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
штука
РК-ИМН-5№012381
59,28
97
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16мм, длиной 100мм, без наполнителя (CAT No Additive)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16мм, длиной 100мм, без наполнителя (CAT No Additive)
штука
РК-ИМН-5№012381
59,28
98
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте без несущей пробиркой
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте без несущей пробиркой
набор
РК-ИМН-5№012381
59,28
99
Маска медицинская "Нәрия" 3-х слойная на резинках

Жоғары сапалы 2, 3, 4 қабатты тоқылмаған материалдан дайындалған. Бұйымның ортасында орналасқан үш қабат бетперденің бетке барынша қолайлы орналасуы үшін арналған. Жақсы жабысу және қорғау үшін мұрынға арналған ендірілген бекемдегіші, резеңке бекіткіш. Көлемді емес бір реттік бетперделер арасында ауа өткізгіштігі ең жоғары. Тек бір реттік пайдалануға арналған.
Резеңкесі бар 3 қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана

Изготовлена из высококачественного 2-х, 3-х, 4-х слойного нетканого материала. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты, крепление на резинках. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Для одноразового использования.
Маска медицинская "Нәрия" 3-х слойная на резинках
штука

ҚР-ММБ-5№015751
59,85
100
ММ3 медициналық бетперделері, үш қабатты, бір реттік
Медициналық маска" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын, мата емес материалдан жасалған Spunbond, Meltblaun, серпімді резеңке жолақтарда және мұрын бекіткішімен, түсі - көк Маска медициналық" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын - бұл ауызды және мұрынды жабатын тікбұрышты пішінді бет киімі. Өнімнің ортасында орналасқан үш бүктеме бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Тығыздығы 15±5 г/м2 көк түспен боялған тоқыма емес материалдың (спандбонд) жоғарғы және төменгі қабатынан және тығыздығы 25±2 г/м2 сүзгі қабатынан (мельтблаун) тұрады. Оның орналасуы мен қорғанысын жақсарту үшін кіріктірілген мұрын бекіткіші бар, серпімді жолақтарға бекітілген. Ауа өткізгішке ие. Өлшемдері: ұзындығы – 17,5 см, биіктігі - 9,5 см.
Медициналық маска" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын, мата емес материалдан жасалған Spunbond, Meltblaun, серпімді резеңке жолақтарда және мұрын бекіткішімен, түсі - көк
дана

РК-ИМН-5№015751
59,85
100
Маски медицинские "ММ3", трехслойные, одноразовые
Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая, из нетканого материала Spunbond, Meltblaun, на эластичных резинках и носовым фиксатором, цвет-синий Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая представляет собой повязку на лицо прямоугольной формы, закрывающую рот и нос. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Состоит из верхнего и нижнего слоя из нетканого материала (спандбонд) окрашенного в синий цвет плотностью 15±5 г/м2, и фильтрующего слоя (мельтблаун) плотностью 25±2 г/м2. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты, крепление на резинках. Обладает воздухопроницаемостью. Размеры: длина – 17,5 см, высота 9,5 см.
Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая, из нетканого материала Spunbond, Meltblaun, на эластичных резинках и носовым фиксатором, цвет-синий
штука

ҚР-ММБ-5№012381
63,23
103
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
63,23
104
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м

РК-ИМН-5№012381
63,23
103
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука
РК-ИМН-5№012381
63,23
104
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх5м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м

Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
65,45
105
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қысқа бахилалары
Пішіні төрт бұрышты резеңкелі қысқа бахилалар. Бүйір жақтары дәнекерленген, ал жоғарғы жағына резеңке бекітілген. Әр бахиланың ұзындығы 39±2 см, биіктігі 16±2 см, резеңке ені 3,5±1 мм. Бахилалар тығыздығы 28г/ш.м. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қысқа бахилалары
жұп
ҚР-ММБ-5№017766
66,50
106
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Толтырғышсыз диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм вакуумдық түтіктер
Толтырғышсыз диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм вакуумдық түтіктер
дана
ҚР-ММБ-5№012381
66,74
107
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында

Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размером 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008183
65,45
105
Бахилы низкие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Бахилы низкие четырехугольной формы на резинках. Боковые стороны пропаяны, а верхние скреплены резинкой. Длина каждой бахилы 39±2 см, высота 16±2 см, ширина резинки 3,5±1 мм. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд) с плотностью 28г/ кв.м.
Бахилы низкие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
пара
РК-ИМН-5№017766
66,50
106
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки вакуумные диаметром 16 мм, длиной 100 мм без наполнителя
Пробирки вакуумные диаметром 16 мм, длиной 100 мм без наполнителя
штука
РК-ИМН-5№012381
66,74
107
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения

Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 60 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, көлемі 60 мл
ҚР-ММБ-5№020826

Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильный, объем 60 мл
штука
РК-ИМН-5№020826

90,96
108
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеуге арналған капиллярмен капиллярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар К2 алынатын қан көлемі 0,5 мл
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеуге арналған капиллярмен капиллярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар К2 алынатын қан көлемі 0,5 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,5 мл
ҚР-ММБ-5№018345
66,97
109
Бір реттік, стерильді, цервикальді "Dolce-Pharm" Эйр шпателі
Эйр шпателі - бактериологиялық, цитологиялық және басқа зерттеулерде шырышты қаттар мен тері беткейінен материал алуға арналған бір реттік стерильді құрал. Цервикальді Эйр шпателі пластиктен жасалған. Тұтас цилиндр тәрізді тұтқадан тұрады, қарама қарсы ұшында өлшеміне қарай ажыратылатын, У-тәрізді пішіндегі қалақ тәрізді жұмыс бөлігі орналасқан. Ұшы едәуір ұзын және жіңішкесі цервикальді өзектің жұтқыншақ беткейінен материал алу үшін пайдаланылады, басқасы - едәуір төмен және жалпақ - жатыр мойны беткейінен материал алуға арналған. Ламинацияланған полиэтиленді үлбірден және газ өткізетін қағаздан жасалған пакетке қапталған. Стерилизацияны этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Бір реттік, стерильді, цервикальді "Dolce-Pharm" Эйр шпателі
дана

90,96
108
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,5 мл
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,5 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
66,97
109
Шпатель Эйра "Dolce-Pharm" цервикальный, одноразовый, стерильный
Шпатель Эйра – одноразовый стерильный инструмент для забора материала с поверхности слизистых оболочек и кожи для бактериологических, цитологических и других исследований. Шпатель Эйра цервикальный изготовлен из пластика. Состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде лопаток У-образной формы, отличающихся по размерам. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой – более низкий и широкий – для получения материала с поверхности шейки матки. Упакован в пакет из ламинированной полиэтиленовой пленки и газопроницаемой бумаги. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Шпатель Эйра "Dolce-Pharm" цервикальный, одноразовый, стерильный
штука

ҚР-ММБ-5№018249
67,03
110
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышы бар ұю активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышы бар ұю активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
67,18
111
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркаларымен жиынтықта.
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркаларымен жиынтықта.
жинағы

РК-ИМН-5№018249
67,03
110
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука
РК-ИМН-5№012381
67,18
111
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43 мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте cо стандартной несущей пробиркой
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43 мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте cо стандартной несущей пробиркой
набор

ҚР-ММБ-5№012381
67,18
112
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К3 ЭДТА-мен (ЭДТА үш калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, күлгін қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К3 ЭДТА-мен (ЭДТА үш калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, күлгін қақпақты
дана

РК-ИМН-5№012381
67,18
112
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 4 мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
67,40
113
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), Ашық-күлгін қақпағы 1 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), Ашық-күлгін қақпағы 1 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
67,40
113
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 1мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
68,39
114
Стерильді емес тексеруге арналған табиғи латекстен жасалған опаланған Biohandix® медициналық қолғаптары №100
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Биоүйлесімді жүгері крахмалы USP-мен опаланған; - Микоорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғануды қамтамасыз етеді; - Білікті манжета киюді жеңілдетеді, сырғып кетуіне кедергі жасайды жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға жоғары қонымдылығы мен жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - - Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді емес тексеруге арналған табиғи латекстен жасалған опаланған Biohandix® медициналық қолғаптары №100, Өлшемі S
дана

РК-ИМН-5№016032
68,39
114
Перчатки медицинские из натурального латекса Biohandix® смотровые, опудренные, нестерильные №100
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Опудрены биосовместимым кукурузным крахмалом USP; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Высокая эластичность обеспечивает полную естественную посадку по руке и хорошую тактильную чувствительность; - Размеры XS, S, M, L, XL; - Срок годности: 5 лет-
Перчатки медицинские из натурального латекса Biohandix® смотровые, опудренные, нестерильные №100 размер S
штука

ҚР-ММБ-5№017237
68,47
117
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), ашық күлгін қақпағы 2 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), ашық күлгін қақпағы 2 мл
дана

РК-ИМН-5№017237
68,47
117
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 2 мл
штука

68,71
121
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
Медициналық маскалар Dolce-Pharm үш қабатты байламдарда, резеңкемен (ересектер, балалар) №50, №100 қаптамада,бір рет қолданылатын, тікбұрышты пішінді (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) ортасында гармошкамен бүгілген материал түрінде үш тығыздағыш бар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~5 мм қашықтықта материалға 9±2 см, 9±1 сым салынған. Маскалардың бүйірлерінде ұзындығы 15-16 см, ені 1 см және ұзындығы 40-42 см және ұзындығы 12-14 см резеңке дәнекерленген. Маскалар тығыздығы 20 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, полипропилен сүзгісінен және тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан 20 г/м2 тұрады.

68,71
121
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке №50, №100, одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см, 9±1. По бокам масок пропаяны резинки длиной 15-16 см, на завязках шириной 1см и длиной 40-42см и резинки длиной 12-14 см. Маски состоят из верхнего слоя нетканого материала плотностью 20 г/м2, фильтра из полипропилена и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2.

ҚР-ММБ-5№016032
69,49
124
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,2 мл
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№018345
71,00
125
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана

РК-ИМН-5№016032
69,49
124
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,2 мл
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,2 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
71,00
125
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука

ҚР-ММБ-5№012381
71,13
126
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпенлитий гепарин және бөлгіш гель (LH Lithium Heparin Sep)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпенлитий гепарин және бөлгіш гель (LH Lithium Heparin Sep)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
71,13
127
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер

РК-ИМН-5№012381
71,13
126
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13мм, длиной 75мм, c наполнителем литий гепарин и разделительный гель (LH Lithium Heparin Sep)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13мм, длиной 75мм, c наполнителем литий гепарин и разделительный гель (LH Lithium Heparin Sep)
штука
РК-ИМН-5№012381
71,13
127
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения

Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Қан алуға арналған стерильді екіжақты, қара түсті медициналық ине, 0,7х25 мм, 22Gx1. Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Қан алуға арналған стерильді екіжақты, қара түсті медициналық ине, 0,7х25 мм, 22Gx1
дана

Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х25 мм, 22Gx1. Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла медицинская стерильная двухстронняя для забора крови,черная 22G*1; 0,7*25 мм.
штука

ҚР-ММБ-5№016033
72,59
128
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған(қысқа 22G*1; 0,7*25 мм ) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

РК-ИМН-5№016033
72,59
128
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстронняя черная для взрослых и детей тонкими венами (короткая 22G*1; 0,7*25 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған(қысқа 22G*1; 0,7*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,59
129
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,78
130
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

Игла двухстронняя черная короткая 22G*1, 0,7*25 мм.
штука
РК-ИМН-5№016033
72,59
129
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х25 мм, 21Gx1. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,8х25мм; Условное обозначение - 21 Gx1; Тип - короткий; Цветовая кодировка - зеленый.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х25 мм, 21Gx1.
штука
РК-ИМН-5№016033
72,78
130
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухсторонняя зеленая для пациентов с нормальными венами (короткая 21G*1; 0,8*25 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,78
131
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х25 мм, 20Gx1. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған. Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0,9х25 мм; Шартты белгі - , 20Gx1; Типі - қысқа; Түс кодтамасы- сары.
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х25 мм, 20Gx1
дана

Игла двухсторонняя зеленая (короткая 21G*1; 0,8*25 мм)
штука
РК-ИМН-5№016033
72,78
131
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая 0,9х25 мм, 20Gx1. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,9х25мм; Условное обозначение - 20Gх1; Тип - короткий; Цветовая кодировка - желтая.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая 0,9х25 мм, 20Gx1
штука

ҚР-ММБ-5№016033
72,83
132
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (қысқа 20G*1; 0,9*25мм). Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

РК-ИМН-5№016033
72,83
132
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстороння желтая для забора большого объема крови из крупных вен (короткая 20G*1; 0,9*25мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (қысқа 20G*1; 0,9*25мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,83
133
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
72,94
134
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, қоспаларсыз, ақ қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, қоспаларсыз, ақ қақпақты
дана
ҚР-ММБ-5№016032

Игла двухстороння желтая короткая 20G*1, 0,9*25мм
штука
РК-ИМН-5№016033
72,83
133
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца М - 1 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца М - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
72,94
134
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 5мл
штука
РК-ИМН-5№016032

73,52
135
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
HOLDEX® ұстатқышы
HOLDEX® ұстатқышы
дана
ҚР-ММБ-5№012381
75,07
136
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
75,56
137
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында қоспа жоқ. Пробирканың типі:16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
75,78
138
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" пилотка-қалпағы
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" пилотка-қалпағы
дана
дана
ҚР-ММБ-5№016177
77,50
139
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 16G
дана
ҚР-ММБ-5№014851
78,39
140
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері:24G
дана
ҚР-ММБ-5№014851
78,39
141
Балаларға арналған, бір реттік, медициналық "Dolce-Pharm" (Butterfly Type) бетперде-респираторы
"Butterfly" типіндегі бетперде-респиратордың бірегей құрылымы тағу кезінде қозғалысқа кедергі келтірмей, пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Үстіңгі және астыңғы қабаттары жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішкі жағында мельтблаун сүзгісі бар. Балаларға арналған бетперде-респиратор баланың бетіне арналған арнайы резеңке ілмектердің көмегімен баланың бетіне бекітіледі, бұл бекітудің беріктігін қамтамасыз етеді. Балаларға арналған медициналық бетперде-респираторлар өндірісінде шыныталшықты және табиғи латекс жоқ материалдар пайдаланылады, бұл оны гипоаллергенді етеді.
Балаларға арналған, бір реттік, медициналық "Dolce-Pharm" (Butterfly Type) бетперде-респираторы
дана

73,52
135
Изделия медицинские для забора крови
Держатель HOLDEX®
Держатель HOLDEX®
штука
РК-ИМН-5№012381
75,07
136
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
75,56
137
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 9мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 9мл
штука
РК-ИМН-5№016032
75,78
138
Пилотка-колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Пилотка-колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016177
77,50
139
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 16G
штука
РК-ИМН-5№014851
78,39
140
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размером 24G
штука
РК-ИМН-5№014851
78,39
141
Детская маска-респиратор (Butterfly Type) "Dolce-Pharm" медицинская, одноразового применения
Уникальная конструкция маски-респиратора типа "Butterfly", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняя движений при ношении. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун. Детская защитная маска-респиратор крепится на лице ребенка с помощью специальных заушных резинок, рассчитанных на детское лицо, что обеспечивает прочность фиксации. При производстве масок-респираторов медицинских для детей используются материалы свободные от стекловолокна и натурального латекса, что делает ее гипоаллергенной.
Детская маска-респиратор (Butterfly Type) "Dolce-Pharm" медицинская, одноразового применения
штука

Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10A, алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
80,01
143
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10А из углеродистой стали, в коробке №10
штука
РК-ИМН-5№013482
80,01
143
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями №36, из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями №36, из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
144
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12В алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12В алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
144
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12В из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12В из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
145
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12D алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12D алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
145
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12D из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12D из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
147
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 15А алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 15А алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
147
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15А из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15А из углеродистой стали, в коробке №10
штука

80,01
152
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында этилендиаминтетра-сірке қышқылының екі калийлі тұзы 1 мл қанға 1,2-2 мг бар
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 1 мл К3 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
81,14
153
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
тоқылмаған негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 1,25смх5м
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 1,25смх5м;

80,01
152
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 1мл
штука
РК-ИМН-5№016032
81,14
153
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на нетканой основе, размером 1,25смх5м
штука

ҚР-ММБ-5№019704
81,36
154
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері S
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері S
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
155
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері M
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері M
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
156
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері L
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері L
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
157
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
82,99
158
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер (күлгін қақпақпен, көлемі 6 мл) үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер (күлгін қақпақпен, көлемі 6 мл) үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
85,59
159
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты
дана

РК-ИМН-5№019704
81,36
154
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами S
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами S
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
155
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами M
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами M
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
156
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами L
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами L
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
157
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука
РК-ИМН-5№012381
82,99
158
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
85,59
159
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 3,5 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 3,5 мл
штука

86,96
162
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты, 2,4 мл
дана

86,96
162
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, 2,4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, 2,4мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
88,62
163
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" жүйесі, өлшемі: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см және 300 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине. Дайындау материалы: Инъекциялық ине, ABS – пластик Сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (инфузияға арналған сүзгіш), латексті резеңке.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" жүйесі
дана
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" жүйесі, өлшемі: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм) инесімен

РК-ИМН-5№016032
88,62
163
Система для вливания инфузионных растворов "Нәрия" стерильная, однократного применения с иглой размером: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки - 150 см и 300 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик Сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для инфузий), резинка латексная.
Система для вливания инфузионных растворов "Нәрия" стерильная, однократного применения
штука
Система для вливания инфузионных растворов "Нәрия" стерильная, однократного применения с иглой размером: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)

РК-ИМН-5№020791
95,24
164
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысу бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты өлшемі 3,5 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар, Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен жабылған (SiO2 - кремний диоксиді), Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3 ,5
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысу бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты өлшемі 3,5 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар,
дана
ҚР-ММБ-5№016032
89,79
165
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы), Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 4
.Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, көлемі 4 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
90,00
166
Екі жақты, пластмассадан жасалған (урогенитальді зонд), стерильді, бір реттік Фолькман қасығы
Полипропиленнен дайындалған. Сақтау шарттары: Құрғақ, жылытылатын бөлмеде, минус 5 С-тен плюс 30 С-ге дейінгі температурада сөрелерде, қыздырғыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта, зиянды орталардан қорғалған жерлерде сақталуы тиіс. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Екі жақты, пластмассадан жасалған (урогенитальді зонд), стерильді, бір реттік Фолькман қасығы
дана
ҚР-ММБ-5№009557
90,04
167
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бетперделер, екі қабатты, үш қабатты, қаптамада №50, №100
Медициналық бетперделер екі түрде дайындалады: - екі қабатты; - үш қабатты. Бетперделер екі түрде дайындалады: - мұрынға арналған бекіткішсіз резеңкесі бар; - мұрынға арналған бекіткішімен резеңкесі бар; Бетпердеге қойылатын талаптар Бетперде материалдың бүтін бөлігінен дайындалуы тиіс. Резеңкелі бетперделердің геометриялық көлемі: - ұзындығы (175±20) мм; - ені (100±20) мм; - резеңкенің ұзындығы (140±20) мм. Бетперденің жоғарғы жиегі "тізбек" негізгі байламдағы өрумен дәнекерлену керек.
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бетперделер, екі қабатты, үш қабатты, қаптамада №50, №100
дана
ҚР-ММБ-5№017227
90,31
168
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық түтіктері, ұю активаторы бар, қызыл қақпағы 6 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық түтіктері, ұю активаторы бар, қызыл қақпағы 6 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
90,80
169
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үш калий тұзы), күлгін қақпағы 3 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үш калий тұзы), күлгін қақпағы 3 мл
дана

РК-ИМН-5№020791
95,24
164
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 3.5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 3.5мл
штука
РК-ИМН-5№016032
89,79
165
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
90,00
166
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый
Изготовлен из попропилена, Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -5?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 3 года.
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый
штука
РК-ИМН-5№009557
90,04
167
Маски медицинские из нетканых материалов одноразовые, нестерильные, двухслойные, трехслойные, в упаковке №50, №100
Маски медицинские изготавливаются двух типов; - двухслойные; - трехслойные. Маски изготавливаются двух видов: - на резинках без носового фиксатора; - на резинках с носовым фиксатором. Требования к маскам Маски должны быть изготовлены из цельного куска материала. Геометрические размеры масок на резинках должны быть: - длина (175±20) мм; - ширина (95±20) мм; - длина резинки (140±20) мм. Верхние кромки маски должны быть сварены основовязаным переплетением "цепочки".
Маски медицинские из нетканых материалов одноразовые, нестерильные, двухслойные, трехслойные, в упаковке №50, №100
штука
РК-ИМН-5№017227
90,31
168
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
90,80
169
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 3мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 3мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
91,58
170
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 5 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 5 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
91,58
170
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 5мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
91,70
171
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,2% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, ашық көгілдір қақпақты, 2 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,2% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, ашық көгілдір қақпақты, 2 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
91,70
171
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 2 мл
штука

ҚР-ММБ-5№014851
92,30
173
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен көлемі 9 мл қызыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінің құрамында жоғары сапалы инертті олефиндік гель бар. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы), Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен көлемі 9 мл қызыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
93,07
174
Несепке арналған стерильді контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Зарарсыздандыру әдісі – этилен оксидімен. Жарамдылық мерзімі – 5 жыл. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Несепке арналған стерильді контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№020402
93,10
175
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, натрий цитратымен 3,2% (1:9) қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-көгілдір қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 3.2% натрий цитраты (0.109 моль/л) бар. Қан мен реагенттің арақатынасы 9:1. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3
Вена қанын, қан плазмасын, натрий цитратымен 3,2% (1:9) қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-көгілдір қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
94,04
176
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін гемостаз жүйесін зерттеу үшін 3,8% (1:9) натрий цитратымен көлемі 5 мл көгілдір қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркаларды құрамында 3,8% натрий цитраты бар (0.129 моль/л). Пробирканың типі:13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 5
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін гемостаз жүйесін зерттеу үшін 3,8% (1:9) натрий цитратымен көлемі 5 мл көгілдір қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
95,51
177
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 14 (2.0х45мм), 16 (1.7х45мм), 17 (1.5х45мм), 18 (1.3х45мм), 20 (1.1х32мм), 22 (0.9х25мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22
дана
ҚР-ММБ-5№018936
95,68
178
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар, 8мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
96,57
179
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 1 дана)
жинақ

РК-ИМН-5№014851
92,30
173
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
93,07
174
Контейнер для мочи стерильный
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 лет. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для мочи стерильный
штука
РК-ИМН-5№020402
93,10
175
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
94,04
176
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 5 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 5 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
95,51
177
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров (G): 14 (2.0х45мм), 16 (1.7х45мм), 17 (1.5х45мм), 18 (1.3х45мм), 20 (1.1х32мм), 22 (0.9х25мм), Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON, стерильный, однократного применения, размерами G 14, 16, 17, 18, 20, 22
набор
РК-ИМН-5№018936
95,68
178
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 8мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 8мл
штука
РК-ИМН-5№016032
96,57
179
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 1 шт
набор

ҚР-ММБ-5№017963
96,93
180
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 9 мм, ұзындығы 120 мм, натрий цитраты толтырғышы бар ЭШЖ 3,2% (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 9 мм, ұзындығы 120 мм, натрий цитраты толтырғышы бар ЭШЖ 3,2% (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
98,78
181
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
99,30
182
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100, бір рет қолданылатын, тік бұрышты пішінде (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 см?9,5 см±1 см) ортасында қатпарланып бүктелген материал түріндегі үш нығыздалуы бар. Бетперденің жиегі бүктелген және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~5 мм қашықтықта материалға ұзындығы 9±2 см, 9±1 сым салынған. Бетперденің екі бүйірінде ені 1 см және ұзындығы 40-42 см бауда ұзындығы 15-16 см резеңке және ұзындығы 12-14 см резеңке дәнекерленген. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 20 г/м2 тоқылмаған материалдан, сүзгілері полипропиленнен және ішкі қабаты 20 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде, - 25 С-ден + 35 С-ге дейінгі температурада, стеллаждарда, қыздырғыш аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, агрессивті ортадан қорғалған жерде сақтау керек. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
дана
ҚР-ММБ-5№010008
99,51
183
Аспирациялық, тегіс, клапаны мен вакуум бақылағышы бар, стерильді, бір рет қолданылатын SURU катетері, өлшемдері FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Бұйым материалы - Медициналық ПВХ. Бұйым ұзындығы - 50см Өлшемдердің түстік кодталуы. Рентгеноконтрастылы жолақ Ашық атравматикалық дистальді ұш, 2 бүйірлік тесік Стерилизация: Этилен-оксидпен. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.

РК-ИМН-5№017963
96,93
180
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 9мм, длиной 120мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% для СОЭ (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 9мм, длиной 120мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% для СОЭ (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
штука
РК-ИМН-5№012381
98,78
181
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
99,30
182
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке №50, №100, одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см, 9±1. По бокам масок пропаяны резинки длиной 15-16 см, на завязках шириной 1см и длиной 40-42см и резинки длиной 12-14 см. Маски состоят из верхнего слоя нетканого материала плотностью 20 г/м2, фильтра из полипропилена и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2.
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
штука
РК-ИМН-5№010008
99,51
183
Катетер аспирационный SURU ровный, с клапаном и с вакуум контролем стерильный, однократного применения размерами FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Материал изделия Медицинский ПВХ. Длина изделия - 50см Цветовая кодировка размеров. Рентгеноконтрастная полоса Открытый атравматичный дистальный конец, 2 боковых отверстия Стерилизация: Этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.

Аспирациялық, тегіс, клапаны мен вакуум бақылағышы бар, стерильді, бір рет қолданылатын SURU катетері, өлшемдері FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
дана
ҚР-ММБ-5№011451
102,05
184
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 24 (0.7х19мм), 26 (0.6х19мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 24
дана

Катетер аспирационный SURU ровный, с клапаном и с вакуум контролем стерильный, однократного применения размерами FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
штука
РК-ИМН-5№011451
102,05
184
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров (G): 24 (0.7х19мм), 26 (0.6х19мм). Стерилизация этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON стерильный, однократного применения, размерами G 24
набор

ҚР-ММБ-5№018936
102,70
185
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L -1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L -1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
103,53
186
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 16х100мм. Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
104,25
187
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Көлемі 100 мл әртүрлі конфигурациялы контейнерлер
Көлемі 100 мл әртүрлі конфигурациялы контейнерлер
контейнер
ҚР-ММБ-5№012381
104,26
188
Биоматериалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл, 100 мл контейнер, Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл контейнер
Биоматериалдар сынамаларын іріктеуге және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер шашыраудан, ағып кетуден және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін тұмшаланып бұралып жабылатын қақпақпен қамтылған. Полипропиленнен жасалған, жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған қақпағымен. Бұйым сынамаларды жанасусыз іріктеуді қамтамасыз ететін қасықпен бірге немесе онсыз (тапсырыс берушінің талабы бойынша) жасалуы мүмкін. Контейнерлер 60 немесе 100 мл-ге дейін градуирленген, 10 мл градуирлеу қадамымен. Этилен тотығының газды тәсілімен стерилизацияланады. Бұйым пайдалануға дайын стерильді түрде, жеке қаптамада жеткізіледі
Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл контейнер
дана

РК-ИМН-5№018936
102,70
185
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца L - 1 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца L - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
103,53
186
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
104,25
187
Изделия медицинские для забора крови
Контейнеры различных конфигураций объемами 100 мл
Контейнеры различных конфигураций объемами 100 мл
контейнер
РК-ИМН-5№012381
104,26
188
Контейнер для сбора биоматериала, стерильный, одноразового применения, 60 мл, 100 мл, Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой, стерильный, одноразового применения, 60 мл
Одноразовая тара для отбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изготовливается из полипропилена, с крышкой из полиэтилена высокого давления. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее (по требованию заказчика). Контейнеры градуированы до 60 или 100 мл, с шагом градуировки 10 мл. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой, стерильный, одноразового применения, 60 мл
штука

ҚР-ММБ-5№018174
104,34
189
Опаланған стерильді емес тегіс латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген.
Опаланған стерильді емес тегіс латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№018174
104,34
189
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные гладкие имеют гладкую поверхность.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№015706
106,40
190
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 6 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 6 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
106,91
191
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында этилендиаминтетра-сірке қышқылының екі калийлі тұзы 1 мл қанға 1,2-2 мг бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
109,70
192
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
109,87
193
Биоматериалды жинауға арналған, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл, 100 мл, Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл
Биоматериал сынамаларын алуға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер шашыраудан, ағып кетуден және ингаляциялық жолмен жанасудан сенімді қорғалуын қамтамасыз ететін, тұмшаланып бұралатын қақпақпен жабдықталған. Полипропиленнен дайындалады, жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған қақпағы бар. Бұйым сынамаларды қол тигізбей алуды қамтамасыз ететін қасығымен немесе онсыз дайындалуы мүмкін (тапсырыс берушінің талап етуі бойынша). Контейнерлер 60 немесе 100 мл дейін градуировкаланған, градуировкалау адымы 10 мл. Бұйым жеке қаптамасында пайдалануға дайын, стерильді емес күйінде жеткізіледі.
Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл
контейнер
ҚР-ММБ-5№018104
111,71
194
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы бар, қызыл қақпақты өлшемі 8 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар, Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен жабылған (SiO2 - кремний диоксиді), Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 8
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы бар, қызыл қақпақты өлшемі 8 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
114,03
195
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері:1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
114,42
196
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 1 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен (SiO2 – кремнийдің қостотығы) жабылған Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 1
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, көлемі 1 мл
дана

РК-ИМН-5№015706
106,40
190
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
106,91
191
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
109,70
192
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008183
109,87
193
Контейнер для сбора биоматериала,нестерильный,одноразового применения,60 мл,100 мл,Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой,нестерильный, одноразового применения, 60 мл
Одноразовая тара для отбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изготавливается из полипропилена, с крышкой из полиэтилена высокого давления. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее (по требованию заказчика). Контейнеры градуированы до 60 или 100 мл, с шагом градуировки 10 мл. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой,нестерильный, одноразового применения, 60 мл
контейнер
РК-ИМН-5№018104
111,71
194
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 8 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 8 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
114,03
195
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008182
114,42
196
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой, 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой, 1мл
штука

Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинациялау); Қағаз негіз (целлюза негізінде). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 10-ден 300 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткіс 40х70 см, тығыздығы 28 г/кв.м.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі, өлшемдері (см): 40х70, тығыздығы 28 г/ш.м.
ҚР-ММБ-5№019325

Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+ полиэфир+ламинация полиэтиленом); Бумага основа (на основе целлюзы). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 10 до 300 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Салфетка "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 40х70, пл. 28 г/кв.м
Штука
РК-ИМН-5№019325

117,29
200
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 70см х 80см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 70см х 80см, тығыздығы 28г/ш. м.

117,29
200
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 70 см х 80 см, плотность 28г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№016157
118,25
201
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында литий гепаринінің реагенті бар. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепаринімен плазманы алуға арналған, жасыл қақпақты, көлемі 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
121,79
202
Опаланған стерильді латексті тегіс PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген
Опаланған стерильді латексті тегіс PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп
ҚР-ММБ-5№015709
122,36
203
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м

РК-ИМН-5№016157
118,25
201
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 3мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 3мл
штука
РК-ИМН-5№016032
121,79
202
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара
РК-ИМН-5№015709
122,36
203
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м

Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10
дана
ҚР-ММБ-5№008183
122,64
204
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, көлемі 8 мл сары қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінің құрамында жоғары сапалы инертті олефиндік гель бар. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы), Пробирканың типі: 16х100мм
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, көлемі 8 мл сары қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
123,10
205
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинациялау); Қағаз негіз (целлюза негізінде). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 10-ден 300 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткіс, 40х80 см, тығыздығы 28 г/ш.м.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 40см х 80см, тығыздығы 28г/кв.м
ҚР-ММБ-5№019325
124,83
206
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Табиғи латекс, беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
штука
РК-ИМН-5№008183
122,64
204
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 8 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 8 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
123,10
205
Салфетки "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+ полиэфир+ламинация полиэтиленом); Бумага основа (на основе целлюзы). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 10 до 300 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Салфетка "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 40х80, плотность 28 г/кв.м.
штука
РК-ИМН-5№019325
124,83
206
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Натуральный латекс, текстурированная поверхность
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№015704
127,68
207
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100, бір рет қолданылатын, тік бұрышты пішінде (18 см х 10 см ±2 см) ортасында қатпарланып бүктелген материал түріндегі үш нығыздалуы бар. Бетперденің жиегі бүктелген және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~5 мм қашықтықта материалға ұзындығы 9±2 см сым салынған. Бетперденің екі бүйірінде, жоғарғы және төменгі бөлігінен резеңкемен ~5 мм қашықтықта ұзындығы 15-16 см тұйық резеңке дәнекерленген. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 20 г/м2 тоқылмаған материалдан, көмір сүзгілері және ішкі қабаты 20 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде, - 25°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада, стеллаждарда, қыздырғыш аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, агрессивті ортадан қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдығы 75% көп емес. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100
дана

РК-ИМН-5№015704
127,68
207
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на резинках с угольным фильтром в упаковке № 100
Маска угольная одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см. По бокам масок на резинках на расстоянии ~5 мм от верхнего и нижнего края припаяны замкнутые резинки длиной 15-16 см. маска состоит верхнего слоя из нетканого материала плотностью 20 г/м2, угольного фильтра и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2. Условия хранения: должны хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от - 25°С до +35°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от агрессивных сред. Влажность не более 75%. Срок годности 5 лет.
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на резинках с угольным фильтром в упаковке № 100
штука

ҚР-ММБ-5№010007
127,95
208
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 26 (0.6х19мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, S, өлшемдері (G): 26
дана

РК-ИМН-5№010007
127,95
208
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров 26 (0.6х19мм). Стерилизация этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON стерильный, однократного применения, размерами G 26
набор

ҚР-ММБ-5№018936
129,75
209
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
дана
ҚР-ММБ-5№015803

РК-ИМН-5№018936
129,75
209
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,0
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,0
штука
РК-ИМН-5№015803

ҚР-ММБ-5№019325
132,16
216
Exam-Smooth диагностикалық, стерильді, тегіс, опаланған, латексті, тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
Диагностикалық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылып оралған тексеру қолғаптары. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Exam-Smooth диагностикалық, стерильді, тегіс, опаланған, латексті, тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
жұп

РК-ИМН-5№019325
132,16
216
Перчатки "Exam-Smooth" диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
Перчатки диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, пятипалые бесшовные с краями, закатанными в венчик. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Exam-Smooth" диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
пара

ҚР-ММБ-5№019636
133,00
217
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, иммуногематология мен плазманың жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесімен, ашық сары қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, иммуногематология мен плазманың жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесімен, ашық сары қақпақты, 6 мл
дана

РК-ИМН-5№019636
133,00
217
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы, со светло-желтой крышкой, 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы, со светло-желтой крышкой, 6 мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
133,89
218
Медициналық тексеруге арналған нитрилден жасалған стерильді емес текстураланған қолғаптар, модификациялары: опаланған Biohandix® өлшемі: S қаптамада №100
Жоғары сапалы синтетикалық нитрилден жасалған; - Химиялық және биологиялық сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киюді жеңілдетеді, шиыршықталуға кедергі келтіреді және жақсы бекуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толық қалыпты орналасуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Текстураланған беткей (қолғаптар алақанда немесе саусақтарда текстураланған) жоғары ылғалдылық жағдайындағы жұмыс барысында құралдарды сенімді ұстауды және ұстап тұруды қамтамасыз етеді; - Опаның болмауы – жүгері крахмалы (опаланбаған қолғаптарда) және арнайы өңдеу (хлорлау) аллергиялық реакциялар туындау мүмкіндігін елеулі төмендетеді; - Құрамында латекс жоқ, аллергиялық реакция туындатпайды; - Өлшемі XS, S, M, L, XL
Медициналық тексеруге арналған нитрилден жасалған стерильді емес текстураланған қолғаптар, модификациялары: опаланған Biohandix® өлшемі: S қаптамада №100
дана

РК-ИМН-5№016032
133,89
218
Перчатки медицинские нитриловые смотровые нестерильные текстурированные, модификации: опудренные Biohandix® размерами:S в упаковке №100
Изготовлены из высококачественного синтетического нитрила; - Обеспечивают надежную химическую и биологическую защиту; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Высокая эластичность обеспечивает полную естественную посадку по руке и хорошую тактильную чувствительность; - Текстурированная поверхность (перчатки текстурированы на ладони или на пальцах) обеспечивает надежный захват и удержание инструментов при работе в условиях повышенной влажности; - Отсутствие пудры – кукурузного крахмала (у неопудренных перчаток) и специальная обработка (хлорирование) существенно уменьшают возможность возникновения аллергических реакций; - Не содержат латекс, не вызывают аллергическую реакцию; - Размеры XS, S, M, L, XL.
Перчатки медицинские нитриловые смотровые нестерильные текстурированные, модификации: опудренные Biohandix®, размер S в упаковке №100
штука

ҚР-ММБ-5№017041
135,23
224
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. . Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 6 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
136,95
225
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері M №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. Үш типтегі S, M, L өлшемдерінде шығарылады. А типінің орталықтық бұрандалы бекемдегіші, В типінің бүйірлік бұрандалы бекемдегіші, С типінің сатылы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері M №1 қаптамасында
дана
ҚР-ММБ-5№020393
138,81
226
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері M, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. S, M, L өлшемдерінде шығарылады. B+ типте бүйірлік бұрандалы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері M, №1 қаптамасында
дана

РК-ИМН-5№017041
135,23
224
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 6мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 6мл
штука
РК-ИМН-5№016032
136,95
225
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип В, размер M в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L трех типов. Тип А имеет центральный винтовой фиксатор, тип В боковой винтовой фиксатор, тип С ступенчатый фиксатор. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип В, размер M в упаковке №1
штука
РК-ИМН-5№020393
138,81
226
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами M, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L одного типа. Тип B+ с боковым винтовым фиксатором. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами M, в упаковке №1
штука

ҚР-ММБ-5№014354
138,81
227
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
139,64
228
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері А, В, С өлшемдері S, M, L, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. Үш типтегі S, M, L өлшемдерінде шығарылады. А типінің орталықтық бұрандалы бекемдегіші, В типінің бүйірлік бұрандалы бекемдегіші, С типінің сатылы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтегі В, өлшемі S, №1 қаптамасында
дана
ҚР-ММБ-5№020393
139,76
229
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері S, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. S, M, L өлшемдерінде шығарылады. B+ типте бүйірлік бұрандалы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері S, №1 қаптамасында
дана
ҚР-ММБ-5№014354

РК-ИМН-5№014354
138,81
227
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 9мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 9мл
штука
РК-ИМН-5№016032
139,64
228
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы А, В, С, размерами S, M, L, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L трех типов. Тип А имеет центральный винтовой фиксатор, тип В боковой винтовой фиксатор, тип С ступенчатый фиксатор. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы В, размер S в упаковке №1
штука
РК-ИМН-5№020393
139,76
229
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами S, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L одного типа. Тип B+ с боковым винтовым фиксатором. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами S, в упаковке №1
штука
РК-ИМН-5№014354

139,76
230
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
139,94
231
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий, 3 мл
дана

139,76
230
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 1,25смх5м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008181
139,94
231
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 3 мл
штука

145,54
236
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон L – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон L – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
146,19
237
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, 3 мл
дана

145,54
236
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
146,19
237
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 3 мл
штука

ҚР-ММБ-5№019704
147,22
239
Опаланбаған стерильді текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Табиғи латекс, беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп
ҚР-ММБ-5№015664
147,63
240
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
дана

РК-ИМН-5№019704
147,22
239
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Натуральный латекс, текстурированная поверхность
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара
РК-ИМН-5№015664
147,63
240
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 6,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 6,5
штука

ҚР-ММБ-5№015803
147,64
241
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,0
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,0
дана
ҚР-ММБ-5№015803
147,64
242
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,5
дана
ҚР-ММБ-5№015803

РК-ИМН-5№015803
147,64
241
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 8,0
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 8,0
штука
РК-ИМН-5№015803
147,64
242
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 7,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 7,5
штука
РК-ИМН-5№015803

148,35
246
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
153,00
247
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 1
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
156,78
248
Derma-Tex диагностикалық, тексеретін, латексті, текстураланған, опаланбаған, стерильді қолғаптар, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) қаптамада № 1
Қолғаптар - бес саусақты, тігіссіз, жиектері ширатылып оралған, опаланбаған, сыртқы беткейі текстураланған, стерильді. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Derma-Tex диагностикалық, тексеретін, латексті, текстураланған, опаланбаған, стерильді қолғаптар, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) қаптамада № 1
жұп
ҚР-ММБ-5№019680
159,60
249
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
тоқылмаған негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 1,25смх10м
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 1,25смх10м;

148,35
246
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
153,00
247
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 1мл
штука
РК-ИМН-5№016032
156,78
248
Перчатки "Derma-Tex" диагностические, смотровые, латексные, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) в упаковке № 1
Перчатки – пятипалые, бесшовные с краями, закатанными в венчик, без пудры, из натурального латекса, c текстурированной наружной поверхностью, стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Derma-Tex" диагностические, смотровые, латексные, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) в упаковке № 1
пара
РК-ИМН-5№019680
159,60
249
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на нетканой основе, размером: 1,25смх10м
штука

ҚР-ММБ-5№019704
160,36
250
Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget несеп қабылдағышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Несеп қабылдағыштарды төсекке, мүгедектер арбасына, бағанға немесе аяққа бекітуге болады. Келесі сипаттамаларға ие: - несеп қабылдағыштың қабы арнайы қайтымсыз қақпақшамен жабдықталған, ол төменнен жоғары қарай жүретін инфекция даму қаупін едәуір төмендете отырып, несептің кері ағымын болдырмайды; - иілуге төзімді дренаждық түтік несеп қабылдағышты ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді; - қапты бекітуге арналған нығыздағыш сақиналар несеп қабылдағышты тік қалыпта бекітеді; - құю қақпақшасын бір қолмен, тіпті қол қимылы шектелген емделушілерге де ашу және жабу оңай; - әмбебап айырып-қосқыш катетерге сенімді қосылуға мүмкіндік береді; - несеп қабылдағыштың алдыңғы қабырғасында бөліктенген сызықтар қойылған, ол бойынша қаптағы несеп көлемін анықтау оңай; - бекітетін созылмалы белдікше (аяққа арналған түрі үшін) пакет шетінің екі жағынан нығыздағыш сақиналар арқылы өткізілген созылмалы лента түрінде және белдікшені аяққа бекітуге арналған әрбір белдікшедегі екі түйме түрінде келеді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды. Этилен оксиді стерилизацияланған.
Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget несеп қабылдағышы, түрлі орындалу нұсқаларында
дана

РК-ИМН-5№019704
160,36
250
Мочеприемник Biocare® Budget стерильный однократного применения, различных вариантов исполнения
Мочеприемники могут фиксироваться на кровати, инвалидном кресле, стойке или на ноге. Обладают следующими характеристиками: - мешок мочеприемника оснащен специальным невозвратным клапаном, который предотвращает обратный ток мочи, значительно снижая риск развития восходящей инфекции; - устойчивая к перегибам дренажная трубка позволяет разместить мочеприемник удобно; - уплотнительные кольца для крепления мешка фиксируют мочеприемник в вертикальном положении; - сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой, даже пациентам с ограниченной подвижностью рук; - универсальный переходник позволяет надежно подключиться к катетеру; - на передней стенке мочеприемника нанесены линии градуировки, по которым легко определить объем мочи в мешке; - эластичный ремешок для крепления (для ножного типа) представляет собой эластичную ленту, продетую через уплотнительные кольца с обеих сторон края пакета, и двух пуговиц на каждом ремешке для фиксации ремешка на ноге. Срок годности 5 лет. Не применять после истечения срока годности. Стерилизация этилен оксидом.
Мочеприемник Biocare®Budget стерильный однократного применения, стандартного типа, объемом 1000мл, с дренажной трубкой 90см, с выдвижным клапаном
штука

ҚР-ММБ-5№014288
164,87
251
Бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" стоматологиялық сүрткілері
Өлшемі 40*50 см болатын сүрткі екі қабатты бұдырлы қағаздан және бір қабатты берік полиэтиленді үлбірден тұрады. Жақсы сіңіргіштік және ылғалдан қорғау қасиеттерге ие.
Бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" стоматологиялық сүрткілері
дана
ҚР-ММБ-5№017841
165,85
252
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 1 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032

РК-ИМН-5№014288
164,87
251
Салфетки стоматологические "Dolce-Pharm" нестерильные одноразового применения
Салфетка размером 40*50 см состоит из двух слоев рифленой бумаги и прочного одного слоя полиэтиленовой пленки. Обладает хорошей впитываемостью и влагозащитными свойствами.
Салфетки стоматологические "Dolce-Pharm" нестерильные одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017841
165,85
252
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 1мл
штука
РК-ИМН-5№016032

167,07
253
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепаринімен плазманы алуға арналған, жасыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепаринімен плазманы алуға арналған, жасыл қақпақты, 4 мл
дана

167,07
253
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 4мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
169,16
254
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" телпек-қалпағы
Телпек-қалпақ - желке жағында байлағышы бар доға тәрізді формадағы бұйым. Тығыздығы 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
Телпек-қалпақ - желке жағында байлағышы бар доға тәрізді формадағы бұйым. Тығыздығы 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
дана
ҚР-ММБ-5№017252
175,56
255
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі түрлі орындалу нұсқаларында

РК-ИМН-5№016032
169,16
254
Шапочка-колпак "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Шапочка – колпак - изделие дугообразной формы с завязками на затылке. Изготавливается из нетканого материала с плотностью 40 г/кв.м.
Шапочка-колпак "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017252
175,56
255
Салфетки "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

ҚР-ММБ-5№019325
178,63
256
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" сүрткілері
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер, өлшемдері: 40*30 см, 80*70 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м және 40 г/кв.м болады
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер, өлшемдері: 40*30 см, 80*70 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м және 40 г/кв.м болады
дана
ҚР-ММБ-5№017285

РК-ИМН-5№019325
178,63
256
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Салфетки нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 40*30 см, 80*70 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные,одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017285

Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget , стандартты түрі, көлемі 2000мл, 90см дренаждық түтігімен, жылжымалы, бұралатын құю қақпақшасымен
дана
ҚР-ММБ-5№014288
184,94
260
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Luer Adapter көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Luer Adapter көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана
ҚР-ММБ-5№012381

Мочеприемник Biocare® Budget стерильный однократного применения, стандартного типа, объемом 2000мл, с дренажной трубкой 90см, с выдвижным клапаном
штука
РК-ИМН-5№014288
184,94
260
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером Blood Collection Sets + Luer Adapter размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером Blood Collection Sets + Luer Adapter размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
штука
РК-ИМН-5№012381

ҚР-ММБ-5№008182
185,71
262
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" банданасы
Бандана – желкеде байламалары бар күнқағарсыз орамал түріндегі бас киім. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м. болады.
Бандана – желкеде байламалары бар күнқағарсыз орамал түріндегі бас киім. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м. болады.
дана
ҚР-ММБ-5№017250
192,07

РК-ИМН-5№008182
185,71
262
Бандана "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная, одноразового применения
Бандана – головной убор в виде платка без козырька с завязками на затылке. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Бандана "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017250
192,07

263
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
Тоқылмаған негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 3,0смх5м
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 3,0смх5м
ҚР-ММБ-5№019704
192,19
264
Стерильді, бір рет қолданылатын скальпель, жүзінің өлшемдері кіші/мини/қысқа/ ұзын № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A қаптамада №10. Орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын КІШІ СКАЛЬПЕЛЬ
Түрлі өлшемдегі үлкен немесе шағын қосылыстары бар жүздері бар скальпельдер
Стерильді, бір рет қолданылатын скальпель, жүзінің өлшемдері кіші/мини/қысқа/ ұзын № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A қаптамада №10. Орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын
дана
ҚР-ММБ-5№017588
192,76
265
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80см х 140 см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80см х 140 см, тығыздығы 28г/ш. м.
ҚР-ММБ-5№016176

263
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на нетканой основе, размером: 3,0смх5м
штука
РК-ИМН-5№019704
192,19
264
Скальпель стерильный, однократного применения, с размерами лезвий малые/мини/короткие/длинные № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A в упаковке №10 Варианты исполнения МАЛЫЙ СКАЛЬПЕЛЬ стерильный однократного применения
Скальпели с лезвиями с большим или малым соединением различных размеров
Скальпель стерильный, однократного применения, с размерами лезвий малые/мини/короткие/длинные 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18,, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A в упаковке №10
набор
РК-ИМН-5№017588
192,76
265
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 140 см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176

197,31
266
Стерильді, бір рет қолданылатын SURU несепқабылдағыштары, әртүрлі орындалу нұсқаларында. 1 орындалу нұсқасы: SURU педиатриялық несепқабылдағышы, көлемі 100мл. 2 орындалу нұсқасы: аяқпен басқарылатын SURU несепқабылдағышы, көлемі 800мл. 3 орындалу нұсқасы: кереуетке бекітілетін SURU-UBAG® несепқабылдағышы, көлемі 2000мл. 4 орындалу нұсқасы: сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250, 500 мл SURU-URIMETER™ несепқабылдағышы, көлемі 2000мл
Несеп қабылдағыш аралық бөліктерге бөлінген. Төсек жанына қойылатын,Аяқпен басқарылатын және SURU-UBAG® несеп ағызуға арналған шүмекпен және уретралық катетердің кез келген типі үшін әмбебап қондырмасы бар түтікпен жабдықталған. Аяқпен басқарылатын несеп қабылдағыштың пациенттің аяғына бекітуге арналған созылғыш лентасы бар. Педиатриялық арнайы гипоаллергенді жабысқақ бекіткіш құрылғымен жабдықталған. Қапшықтар герметикалық болып табылады. Пайдаланылған материал: ПВХ, полипропилен. Стерилизациялау: Этилен тотығы газымен.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
3 орындалу нұсқасы: кереуетке бекітілетін SURU-UBAG® несепқабылдағышы, көлемі 2000мл.
дана
ҚР-ММБ-5№011457
197,36
267
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 70см х 80см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 70см х 80см, тығ. 40г/ш. м.
ҚР-ММБ-5№016157
199,06
268
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты, 3 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты, 3 мл
дана

197,31
266
Мочеприемники SURU стерильные, однократного применения, различных вариантов исполнения. 1 вариант исполнения: мочеприемник педиатрический SURU объемом 100мл. 2 вариант исполнения: мочеприемник ножной SURU объемом 800мл. 3 вариант исполнения: мочеприемник прикроватный SURU-UBAG® объемом 2000мл. 4 вариант исполнения: мочеприемник SURU-URIMETER™ объемом 2000мл с емкостью в 250, 500 мл для определения почасового диуреза
Мочеприемник имеет нанесенную на него градуировку мл. Прикроватный и оснащен кранами для слива мочи и трубкой с универсальной насадкой для любого типа уретрального катетера. Использованный материал: ПВХ, полипропилен. Стерилизация газом этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
3 вариант исполнения: мочеприемник прикроватный SURU-UBAG® объемом 2000мл.
штука
РК-ИМН-5№011457
197,36
267
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 70см х 80см, Пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016157
199,06
268
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло-зеленой крышкой, объемом 3мл.
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, объемом 3мл.
штука

ҚР-ММБ-5№016032
201,11
269
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
201,11
270
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008183

РК-ИМН-5№016032
201,11
269
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 2,5смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размером 2,5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008183
201,11
270
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 5смх5м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008183

205,71
271
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 1000 мл, бекіту модификациялары:баумен
Бекіту модификациясы: белдікшемен, құрамында латекс болмайтын, несеп алуға арналған несеп қабылдағыш/қаптан, көлемдері 1000мл, 2000мл; Т-тәрізді ағызу клапанынан; несеп сынамаларын жинауға арналған порттан; конусты коннекторы және қорғағыш қалпақшасы бар кіріктірілген антирефлюксті клапаннан; сыртқы диаметрі 6,0мм-ден 10,5мм-ге дейін және ұзындығы 100см дренажды түтіктен; бекітуге арналған белдікшеден тұрады. Бекіту модификациясы: баумен, құрамында латекс болмайтын, несеп алуға арналған несеп қабылдағыш/қаптан, көлемдері 1000мл, 2000мл; Т-тәрізді ағызу клапанынан; конусты коннекторы және қорғағыш қалпақшасы бар кіріктірілген антирефлюксті клапаннан; сыртқы диаметрі 6,0мм-ден 10,5мм-ге дейін және ұзындығы 90см дренажды түтіктен; бекітуге арналған қос баудан тұрады. Т- тәрізді ағызу клапанын бір қолмен ашу немесе жабу оңай. Клапанды жапқан кезде оған тән сырт ету естіледі. Бір көзбен қарап клапанның жабылу-жабылмауын байқауға болады. Дренажды түтік бүгуге төзімді. Тіпті қапшық/пакет төменнен жоғарыға төңкерілсе де конустық коннекторы бар кіріктірілген антирефлюксті клапан несептің кері лықсуының алдын алады. Өлшеуіш шкаланың бөліну бағасы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 1000 мл, бекіту модификациялары:баумен
дана

205,71
271
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 1000 мл, модификации крепления: с завязками
Модификация крепления: с ремешком, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; порта для взятия проб мочи; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 100см; ремешка для крепления. Модификация крепления: с завязками, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 90см; двойных завязок для крепления. Т-образный сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой. При закрытии клапана слышен характерный щелчок. Визуально можно определить, закрыт ли клапан. Дренажная трубка устойчива к перегибам. Встроенный антирефлюксный клапан с коническим коннектором предотвращает обратный заброс мочи, даже если мешок/пакет перевернут снизу вверх. Цена деления измерительной шкалы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемом: 1000 мл, модификации крепления: с завязками
штука

ҚР-ММБ-5№011726
207,29
272
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген.
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп
ҚР-ММБ-5№015705

РК-ИМН-5№011726
207,29
272
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара
РК-ИМН-5№015705

207,48
273
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
Қолғаптарды табиғи каучук немесе нитрильді латекс негізіндегі немесе бутадиен-стирольді каучук сополимері негізіндегі қоспадан, бутадиен-стирол сополимері негізіндегі каучукті эмульсиядан немесе термоэластопласт ерітіндісінен дайындайды
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
жұп

207,48
273
Перчатки хирургические латексные нестерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6. 5,7. 0,7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
Перчатки изготавливают из смеси на основе натурального каучука или нитрильного латекса, или на основе сополимера бутадиен-стирольного каучука, каучуковой эмульсии на основе сополимера бутадиен-стирола или раствора термоэластопласта.
Перчатки хирургические латексные нестерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6. 5,7. 0,7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
пара

ҚР-ММБ-5№015707
212,80
274
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 80х140 см, тығыздығы 25 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 80х140 см, тығыздығы 25 г/кв.м

РК-ИМН-5№015707
212,80
274
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 80х140, плотностью 25 г/кв.м
штука

216,09
276
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен (SiO2 – кремнийдің қостотығы) жабылған. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
222,26
277
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, литий гепаринімен және плазманы алуға арналған гельмен көлемі 8 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінің құрамында жоғары сапалы инертті олефиндік гель бар. Пробирканың құрамында гепарин литийінің реагенті бар. Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 8
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, литий гепаринімен және плазманы алуға арналған гельмен көлемі 8 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
225,85
278
Медициналық дәке маскасы
Медициналық дәке маскасы, 8-қабатты.
Медициналық дәке маскасы, 8-қабатты.
дана
ҚР-ММБ-5№020287
226,22
279
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары, тығыздығы 40 г/ш.м. - 1 жұп
ҚР-ММБ-5№016179
229,20
280
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1, ЧР - 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1,
1. Жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған эндоскоп тұтқасының қаптамасы 25 см х 80 см бекіткіш ленталарымен – 1 дана.
дана
1. Жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған эндоскоп тұтқасының қаптамасы 25 см х 80 см бекіткіш ленталарымен – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018003
230,44
281
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 21Gх3/4” (0,8х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 21Gх3/4” (0,8х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана
ҚР-ММБ-5№012381
230,72
282
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана
ҚР-ММБ-5№012381
230,72
283
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1,25смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1,25смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
232,30
284
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған

216,09
276
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
222,26
277
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 8 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 8 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
225,85
278
Маска марлевая медицинская
Маска марлевая медицинская 8-слойная
Маска марлевая медицинская 8-слойная
штука
РК-ИМН-5№020287
226,22
279
Бахилы "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Бахилы "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
пара
Бахилы высокие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные, пл.40 г/кв.м - 1 пара
РК-ИМН-5№016179
229,20
280
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, ЧР – 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, 1. Чехол для ручки эндоскопа из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018003
230,44
281
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 21Gх3/4” (0,8х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 21Gх3/4” (0,8х19мм) с длиной катетера 19см
штука
РК-ИМН-5№012381
230,72
282
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
штука
РК-ИМН-5№012381
230,72
283
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1,25смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 1,25смх10м
штука
РК-ИМН-5№008182
232,30
284
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.

238,44
288
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S - 5 дана
жинақ

238,44
288
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 5 шт
набор

ҚР-ММБ-5№017963
239,25
289
Қол бекіткіші бар қынап айнасы (Куско айнасы), стерильді, өлшемдері бар бір рет қолданылатын: S, M, L
Полистиролдан дайындалған, сенімді бекіткішпен жабдықталған, бұл құралдың бекіту қалыптарының ауқымды диапазонын қамтамасыз етеді. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде сөрелерде қыздырғыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта, - 5С-ден +30С-ге дейінгі температурада сақталуы тиіс. Жарамдылық мерзімі 3 жыл
Қол бекіткіші бар қынап айнасы (Куско айнасы), стерильді, өлшемдері бар бір рет қолданылатын: S, M, L
дана
ҚР-ММБ-5№009556

РК-ИМН-5№017963
239,25
289
Зеркало вагинальное с ручным фиксатором (Зеркало Куско), стерильный, одноразовый с размерами: S, M, L
Изготовлен из полистирола, снабжено надежным фиксатором, что обеспечивает большой диапазон фиксирующихся положений инструмента Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -5?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 3 года.
Зеркало вагинальное с ручным фиксатором (Зеркало Куско), стерильный, одноразовый с размерами: S, M, L
штука
РК-ИМН-5№009556

239,40
290
Опаланбаған стерильді текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: (XS) 5-6, (S) 6-7, (M) 7-8, (L) 8-9, (XL) 9-10
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: (XS) 5-6, (S) 6-7, (M) 7-8, (L) 8-9, (XL) 9-10
жұп

239,40
290
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№019326
240,53
292
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. гелі бар. Пробирканың құрамында литий гепаринінің реагенті бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
240,66
293
Хирургиялық, латексті, стерильді, текстураланған, опаланбаған "Surgical-Tex" қолғаптары, өлшемдері 6.0; 6,5; 7.0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0; қаптамада №1
Хирургиялық латексті бес саусақты тігіссіз жиегімен, ширатылып бұратылған, текстураланған анатомиялық пішінді опаланбаған стерильді қолғаптар. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен жүргізіледі. Бұйым стерильді қалпында, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі
Хирургиялық, латексті, стерильді, текстураланған, опаланбаған "Surgical-Tex" қолғаптары, өлшемдері 6.0; 6,5; 7.0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0; қаптамада №1
жұп
ҚР-ММБ-5№018591
245,49
294
Стерильді латексті PANAGLOVES хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
Анатомиялық формадағы және манжетінің ұзындығы 280 мм латексті хирургиялық қолғаптар. Сапасы және сыртқы түрі бойынша МЕМСТ 52238-2004 сай келеді

РК-ИМН-5№019326
240,53
292
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 2 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
240,66
293
Перчатки "Surgical-Tex" хирургические, латексные, стерильные, текстурированные, неопудренные, размерами 6,0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5;9,0; в упаковке № 1
Перчатки хирургические латексные пятипалые с бесшовными краями, закатанными в венчик, текстурированные анатомической формы неопудренные стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Surgical-Tex" хирургические, латексные, стерильные, текстурированные, неопудренные, размерами 6,0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5;9,0; в упаковке № 1
пара
РК-ИМН-5№018591
245,49
294
Перчатки хирургические латексные стерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
Перчатки хирургические латексные имеют анатомическую форму и длину манжеты 280 мм. По качеству и внешнему виду соответствуют ГОСТ Р 52238-2004

Стерильді латексті PANAGLOVES хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
жұп
ҚР-ММБ-5№015703
246,05
295
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, литий гепарині мен плазма алуға арналған гелі бар, ашық жасыл қақпақты өлшемі 4 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар, Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен жабылған (SiO2 - кремний диоксиді), Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 4
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, литий гепарині мен плазма алуға арналған гелі бар, ашық жасыл қақпақты өлшемі 4 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар,
дана
ҚР-ММБ-5№016032
246,93
296
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін натрий гепарині бар, көлемі 9 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркаларды құрамында қоспалар жоқ. Пробирканың типі:16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін натрий гепарині бар, көлемі 9 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
247,18
297
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
252,94
298
Nitrile-Tex диагностикалық, нитрилді, текстураланған, опаланбаған, стерильді тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
Қолғаптар бес саусақты, тігіссіз, жиектері ширатылып оралған, опаланбаған, сыртқы беткейі текстураланған нитрилден жасалған, стерильді. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Nitrile-Tex диагностикалық, нитрилді, текстураланған, опаланбаған, стерильді тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
жұп
ҚР-ММБ-5№019669
259,35
299
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған. Өлшемі 80см х 140см

Перчатки хирургические латексные стерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
РК-ИМН-5№015703
246,05
295
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
246,93
296
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для получения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для получения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
247,18
297
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008181
252,94
298
Перчатки "Nitrile-Tex" диагностические, смотровые, нитриловые, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
Перчатки пятипалые бесшовные с краями, закатанными в венчик, неопудренные, сделаны из нитрила с текстурированной поверхностью, стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Nitrile-Tex" диагностические, смотровые, нитриловые, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
пара
РК-ИМН-5№019669
259,35
299
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, Өлшемі 80см х 140см
дана
ҚР-ММБ-5№016176
262,79
300
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 18 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 18 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты
дана

Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 140см
штука
РК-ИМН-5№016176
262,79
300
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 18 FR/CH модификации: латексный с силиконовым покрытием; разновидность стандартный
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 18 FR/CH модификации: латексный с силиконовым покрытием; разновидность стандартный
штука

306
Surgical-Smooth хирургиялық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді қолғаптар, өлшемдері:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 қаптамада №1,№50
Хирургиялық, стерильді, опаланған қолғаптар, анатомиялық пішіні және ұзын манжетасы бар. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Surgical-Smooth хирургиялық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді қолғаптар, өлшемдері:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 қаптамада №1,№50
жұп
ҚР-ММБ-5№019635
266,00
307
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында

306
Перчатки "Surgical-Smooth" хирургические, латексные,гладкие,опудренные,стерильные,размерами:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 в упаковке №1,№50
Перчатки хирургические, стерильные, опудренные, имеют анатомическую форму и длинную манжету. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Surgical-Smooth" хирургические, латексные,гладкие,опудренные,стерильные,размерами:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 в упаковке №1,№50
пара
РК-ИМН-5№019635
266,00
307
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х140см, тығыздығы 25 г/м кв
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х140см, тығыздығы 25 г/м кв
ҚР-ММБ-5№019326
282,68
308
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына дайын бұйымдарды өлшеу ±10%. Тығыздығы 17-ден 60 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" биік бахилалары тығыздығы 40 г/кв.м
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" биік бахилалары тығыздығы 40 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№019272
272,54
309
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын полимер негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемдері: 6см х 10см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын полимер негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемдері: 6см х 10см
ҚР-ММБ-5№019861

Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 80х140см, пл.25 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№019326
282,68
308
Бахилы "Нәрия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 60 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Бахилы высокие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые стерильные, плотность 40 г/кв.м
пара
РК-ИМН-5№019272
272,54
309
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 6см х 10см
штука
РК-ИМН-5№019861

272,89
310
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" сүрткілері, өлшемдері: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см
Бір рет қолданылатын, стерильді сүрткілердің өлшемдері: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.

272,89
310
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размерами: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см
Салфетки стерильные, одноразового применения имеют размеры: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.

277,4
312
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. . Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 2-ден 4 мг-ге дейін натрий фториді бар, 1 мл қанға 1-ден 3 мг-ге дейін калий моногидраты оксалаты бар. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 2 мл сұр қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
278,29
313
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, натрий гепаринімен плазманы алуға арналған, айқын жасыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, натрий гепаринімен плазманы алуға арналған, айқын жасыл қақпақты, көлемі 1 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
280,60
314
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№016176
281,87
315
Медициналық дәке маскасы
Медициналық дәке маскасы, 16-қабатты.
Медициналық дәке маскасы, 16-қабатты.
дана
ҚР-ММБ-5№020287
293,68

277,4
312
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 2 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
278,29
313
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для пополнения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для пополнения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
280,60
314
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176
281,87
315
Маска марлевая медицинская
Маска марлевая медицинская 16-слойная
Маска марлевая медицинская 16-слойная
штука
РК-ИМН-5№020287
293,68

ҚР-ММБ-5№019704
307,55
319
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80х100см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80х100см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
309,52

РК-ИМН-5№019704
307,55
319
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 80х100см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
309,52

348,81
328
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" шлем телпегі
Шлем - телпегі - маңдайында орталық тігісі бар, тұтас пішілген бауымен және тамшы түріндегі ойық-саңылауы бар шлем түріндегі бұйым. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" шлем телпегі
дана

348,81
328
Шапочка-шлем "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Шапочка – шлем - изделие в виде шлема с центральным швом на лбу, цельнокроеными завязками и вырезом-отверстием в виде капли. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Шапочка-шлем "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№017320
349,62
329
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 8 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, балаларға
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 8 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, балаларға
дана
ҚР-ММБ-5№014619

РК-ИМН-5№017320
349,62
329
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 8, FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 8, FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
штука
РК-ИМН-5№014619

350,99
330
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 10 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты, балаларға
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 10 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты, балаларға
дана

350,99
330
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 10 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 10 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
штука

ҚР-ММБ-5№019704
353,25
332
Әйелдерге арналған уретральді катетер, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 18 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Әйелдердің стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын катетері медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетер емшараның жарақат түсірмеуін қамтамасыз ету үшін ұшы доғалданған жабық созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің өзегі бұралып қалған кезде де жабылып қалмайды. Көзбен шолып қарау кезінде катетер беткейінде бөгде қосылыстар болмауы тиіс. Функционалды қасиеттеріне әсер етпейтін әр бірінің ауданы 0,25 кв.мм 3 бөгде қосылыс болуы мүмкін. Катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беткейі, дистальді ұшын қоса, технологиялық және беткейлік ақаулары болмауы және оларды пайдалану процесінде аз жарақаттануды қамтамасыз етуі тиіс.

РК-ИМН-5№019704
353,25
332
Катетер уретральный женский, однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длиной 18 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Катетер женский стерильный, нетоксичный, однократного применения, изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетер представляет собой эластичную трубку с закрытым закругленным концом, что обеспечивает атравматичность процедуры. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. При визуальном контроле невооруженным глазом поверхность катетера не должна иметь посторонних включений. Допускается не более 3-х посторонних включений площадью 0,25 кв.мм каждое, не влияющих на функциональные свойства. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования

Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 80смх200см, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 80смх200см, тығыздығы 28 г/кв.м - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
358,14
338
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х140см, тығыздығы 40 г/м кв
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х140см, тығыздығы 40 г/м кв
ҚР-ММБ-5№019326
384,54
339
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 60 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы, тығыздығы 28 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№019347
360,68
340
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 40 см диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
Энтеральді тамақтануға арналған бір рет қолданылатын зонд, стерильді, медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Арнайы өңделген беткейі зондтың кіруін және емшараның жарақатсыздығын жеңілдетеді. Тегіс дөңгеленген ұшы енгізу кезіндегі жайсыздықты болдырмайды. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамалары: зонд ұзындығы 40 см, диаметрі (мм): 2.0; 2.7; 3.3; 4.0; 4.7; 5.3; 6.0; 6.7. Өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Әрбір зонд өлшемі зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік беретін коннектордың нақты түсіне сәйкес келеді. Стерилизациялау әдісі - радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 40 см диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
дана

Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 80смх200см, плотность 28 г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
358,14
338
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 80х140см, пл. 40 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№019326
384,54
339
Фартук "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный различных вариантов исполнения
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 60 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный, плотностью 28 г/кв.м.
штука
РК-ИМН-5№019347
360,68
340
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длина 40 см диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
Зонд для энтерального питания стерильный, нетоксичный, однократного применения изготовлен их поливиилхлорида медицинского назначения. Специально обработанная поверхность облегчает введение зонда и атравматичность процедуры. Гладкий закругленный конец исключает дискомфорт при введении. Зонд с рентгеноконтрастной полосой находясь в просвете желудочно-кишечного тракта у пациента, не теряет своих свойств в течение 3-х недель. Рентгеноконтрастная полоса позволяет контролировать положение зонда. Технические характеристики: длина зонда 40 см, диаметром (мм): 2.0; 2.7; 3.3; 4.0; 4.7; 5.3; 6.0; 6.7. Размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Способ стерилизации- радиационный метод. Срок годности - 5 лет.
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длина 40 см диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
штука

ҚР-ММБ-5№004024
364,42
341
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6см х 10см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6см х 10см
ҚР-ММБ-5№019861
365,50

РК-ИМН-5№004024
364,42
341
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "НҚрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размерами: 6см х 10см
штука
РК-ИМН-5№019861
365,50

342
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф, тығыздығы 40 г/м кв.
дана
Ламинацияланған алжапқыш, тығыздығы 40 г/м кв. – 5 дана
ҚР-ММБ-5№018008
366,27
343
Балаларға арналған несеп жинағыш. Номиналды сыйымдылығы 100 мл
Балаларға арналған зәр жинағы-гипоаллергенді жабысқақ қабаты бар Полимерлі материалдан жасалған сөмке. Ылғалға төзімді гипоаллергенді жабысқақ қабат қатты адгезияны қамтамасыз етеді, бұл зәр жинағын мұқият және тез түзетуге мүмкіндік береді. Зәр жинағында көбік төсемі бар.
Балаларға арналған несеп жинағыш. Номиналды сыйымдылығы 100 мл
дана
ҚР-ММБ-5№010011

342
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф, плотность - 40 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№018008
366,27
343
Сборник мочи для детей. Номинальная вместимость 100мл
Детский сборник для мочи представляет собой пакетик из полимерного материала с гипоаллергенным клеевым слоем. Влагостойкий гипоаллергенный клеевой слой обеспечивает сильную адгезию, что позволяет аккуратно и быстро закрепить сборник мочи. Сборник мочи имеет поролоновую прокладку.
Сборник мочи для детей. Номинальная вместимость 100мл
штука
РК-ИМН-5№010011

Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері (см): 80х160, тығыздығы 40г/ш.м.
РК-ИМН-5№019326
372,84
345
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" биік бахилалар
Трапеция тәрізді пішіндегі биік бахилалар. Иық тігістері дәнекерленген. Бахилалардың артқы тігісінде ені 3 см, ұзындығы 55 см болатын байламалар дәнекерленген. Әр бахиланың тоқтатқыштағы ені 39-41 см, биіктігі 60 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/м2 и 40 г/м2 болады.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" биік бахилалар
жұп
ҚР-ММБ-5№017123

Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная размерами (см): 80х160, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019326
372,84
345
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные одноразового применения
Бахилы высокие на завязках трапециевидной формы. Швы запаяны. В заднем шве бахил запаяны завязки шириной 3 см, длиной 55 см. Ширина по стопе каждой бахилы 39-41 см, высота 60 см. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные одноразового применения
пара
РК-ИМН-5№017123

379,82
346
Хирургиялық төрт қабатты MAG маскасы, модификациясы SEP1
Қорғаныс экраны бар және/немесе онсыз, төрт қабатты, модификациясы SEP1 және SEP1-A хирургиялық маскасы тоқылмаған материалдан жасалған, стерильді емес, тікбұрышты пішінді, қатпарланған, бауы немесе резеңкесі бар, полипропиленнен немесе алюминийден жасалған бұйым болып табылады. Сұйықтыққа қарсы қабаты тоқылмаған материалдан – мельтблаумнан жасалған. SEP-1 модификациясының маскасы №35, № 50 қаптамада шығарылады. SEP1-A модификациясының маскасы №25, № 35 қаптамада шығарылады.
Хирургиялық төрт қабатты MAG маскасы, модификациясы SEP1
дана

379,82
346
Маска MAG хирургическая четырехслойная, модификации SEP1
Маски хирургические модификации SEP1 и SEP1-А с защитным экраном и/или без, четырехслойные, представляет собой изделия из нетканого материала, нестерильные, прямоугольной формы, плиссированные, на завязках или резинках, с гибким носовым фиксатором из полипропилена или алюминия. Противожидкостный слой изготовлен из нетканого материала полученный из полипропиленовых микроволокон. Маска модификации SEP-1 выпускается в упаковке № 35, № 50. Маска модификации SEP1-А выпускается в упаковке № 25, № 35.
Маска MAG хирургическая четырехслойная, модификации SEP1
штука

ҚР-ММБ-5№019396
381,71
347
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, стерильді қапсырма
Қапсырманың негізгі мөлшелері сызбаға сәйкес болуы керек. Оның салмағы 5 граммнан аспауы тиіс. Қапсырманың үсті жарықсыз, ойықсыз, сынықсыз, өзге қосымшаларсыз болуы керек. Ауданы 0,25 кв. мм аспайтын, функциялық қасиетіне әсер етпейтін, 3-уден артық өзге қосылыстарсыз болуы тиіс. Қапсырма стерильді болуы қажет. Қапсырма уытты болмауы тиіс.
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, стерильді қапсырма
дана
ҚР-ММБ-5№001273

РК-ИМН-5№019396
381,71
347
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
Основные размеры скобки должны соответствовать чертежам. Масса скобки должна быть не более 5 г. Поверхность скобки должна быть без раковин, трещин, сбоя, посторонних включений, заусенцев. Допускается не более 3-х посторонних включений, не влияющих на функциональные свойства, площадью не более 0,25 кв. мм каждое. Скобки должна быть стерильными. Скобки должны быть нетоксичными.
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
штука
РК-ИМН-5№001273

389,69
348
Бір рет қолдануға арналған, стерильді Нелатон катетері, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 ұзындығы 40 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
Стерильді, уытты емес, бір рет қолдануға арналған Нелатон катетері медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетер емшараның жарақат түсірмеуін қамтамасыз ету үшін ұшы доғалданған жабық созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің өзегі бұралып қалған кезде де жабылып қалмайды. Көзбен көрінбейтін көзбен шолып қарау кезінде катетер бетінде бөтен қосындылар болмау керек. Функционалды қасиеттеріне әсер етпейтін әр бірінің алаңы 0,25 кв. мм 3-бөтен қосындылардан көп емес рұқсат етіледі. Катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беті, дисталды ұшын қоса, технологиялық және беттік ақаулары болмау және оларды пайдалану процесінде ең аз жарақаттануды қамтамассыз етуі тиіс.

389,69
348
Катетер Нелатона однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 длиной 40 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
Катетер Нелатона стерильный, нетоксичный, однократного применения, изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетер представляет собой эластичную трубку с закрытым закругленным концом, что обеспечивает атравматичность процедуры. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. При визуальном контроле невооруженным глазом поверхность катетера не должна иметь посторонних включений. Допускается не более 3-х посторонних включений площадью 0,25 кв. мм каждое, не влияющих на функциональные свойства. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования.

395,71
350
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
397,31
351
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25

395,71
350
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх5м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008182
397,31
351
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25

№ 2, №25, трапеция пішінді (23 см х 8 см х12,5 см ±2 см) қаптамадағы резеңкемен төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) хирургиялық маскалар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~6 мм қашықтықта материалға ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см дәнекерленген жабық резеңке бар. Маска тығыздығы 25 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, полипропиленнен 78% қорғаныс дәрежесі бар сүзгіден, Лонцет үлбірінен және тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан 35 г/м2 тұрады.
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
дана
ҚР-ММБ-5№009877
399,00
352

Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25, трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 78% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2.
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25
штука
РК-ИМН-5№009877
399,00
352

Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
дана
ҚР-ММБ-5№016028
399,00
353
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 110 смх140 см тығыздығы 40 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 110 смх140 см тығыздығы 40 г/кв.м - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326

Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
штука
РК-ИМН-5№016028
399,00
353
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 110 смх140 см, плотность 40 г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326

399,36
354
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 600 мм, диаметрлері – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Энтеральды қоректендіруге арналған зонд стерильді, уытты емес, бір рет қолдануға арналған медициналық мақсаттағы поливиилхлорид дайындалған. Арнайы өңделген беткейі зондты енгізуді және емшараның атравматикалығын жеңілдетеді. Тегіс дөңгеленген ұшы енгізу кезінде ыңғайсыздықты болдырмайды. Рентгенконтрастылы жолағы бар Зонд пациентте асқазан-ішек жолағында болғанда, 3 апта ішінде өз қасиеттерін жоғалтпайды. Рентгенконтрастылы жолағы зондтың жағдайын бақылауға мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамалары: зондтың ұзындығы 600 мм, диаметрі (мм): 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Стерилизация-радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.

399,36
354
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 600 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Зонд для энтерального питания стерильный, нетоксичный, однократного применения изготовлен их поливиилхлорида медицинского назначения. Специально обработанная поверхность облегчает введение зонда и атравматичность процедуры. Гладкий закругленный конец исключает дискомфорт при введении. Зонд с рентгеноконтрастной полосой находясь в просвете желудочно-кишечного тракта у пациента, не теряет своих свойств в течение 3-х недель. Рентгеноконтрастная полоса позволяет контролировать положение зонда. Технические характеристики: длина зонда 600 мм, диаметры (мм): 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм. Размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Стерилизация – радиационный метод. Срок годности - 5 лет.

ҚР-ММБ-5№019347
402,51
356
Микрохирургиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical-Microtex" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Микрохирургиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical-Microtex" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек.

РК-ИМН-5№019347
402,51
356
Перчатки "Surgical-Microtex" микрохирургические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical-Microtex" микрохирургические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей.

414,59
361
Ортопедиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Ort" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Ортопедиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Ort" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.

414,59
361
Перчатки "Surgical-Ort" ортопедические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical- Ort" ортопедические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.

ҚР-ММБ-5№003945
434,34
364
"MARAI" гипстік бинті
"MARAI" гипстік бинті дәке бойымен біртекті орналастырылған, гипстік масса сіңірілген, медициналық дәке жолақтары болып табылады. "MARAI" гпстік бинті: "Медициналық техниканың және медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің; осы стандарттың талаптарына сай келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Сыртқы ақауларсыз: орам ақаулары (ойық-тесік, қатпарлану, бұрыштарының ығысуы), гипстік композицияның біркелкі емес жағылуының іздері. Технологиялық жиегі тегіс кесілген (шошақсыз). "MARAI" гипстік бинті өлшемдері: ұзындығы 270,0 ± 15,0 см; 300,0 ± 18,0 см; 360,0 ± 20,0 см және ені 5,0 ± 0,2 см; 7,5 ± 0,3 см; 10,0 ± 0,5 см; 12,5 ± 0,8 см; 15,0 ± 1,0 см; 17,5 ± 1,0 см; 20,0 ± 1,0 см. Беттік тығыздығы – 300 г/м2 кем емес және 700 г/м2 көп емес. Гипстік композицияның сетінегіштігі – 10%-дан көп емес. Сулау уақыты – 20 секундтан көп емес. Гипстік композицияның шайылу деңгейі – 10%-дан көп емес. Тік бұрышты пішіндегі гипстік таңғыштың модельді үлгісінің берік пішінін түзу уақыты – 2 минуттен кем емес және 10 минуттен көп емес. Түпкілікті қатаю уақыты – 24 сағат. Цилиндрлік пішіндегі гипстік таңғыштың модельді үлгісініңдиаметральды қысу кезінде (бұзылмайтын тестілік жүктемені алғаннан соң) модельді үлгінің қалдық пішінін өзгертуі: үлгі әзірленген соң 2 сағ кейін және 24 сағ кейін – 2 мм көп емес. Цилиндрлік пішіндегі гипстік таңғыштың модельді үлгісініңдиаметральды қысу кезінде модельді үлгінің бұзушы жүктемесі: үлгі әзірленген соң 2 сағ кейін – 9,8 (1,0) Н (кгс) кем емес және үлгі әзірленген соң 24 сағ кейін – 13,7 (1,4) Н (кгс). Әр гипсті бинті тұтынушылық (бастапқы) қаптамаға қапталған. Жарамдылық мерзімі: 18 ай.
"MARAI" гипстік бинті
дана
"MARAI" гипстік бинті, өлшемі 10 см х 300 см;
ҚР-ММБ-5№017280

РК-ИМН-5№003945
434,34
364
Гипсовый бинт "MARAI"
Гипсовый бинт "MARAI" представляет собой полосы медицинской марли, пропитанные гипсовой массой, равномерно распределенной по марле. Гипсовый бинт "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Без внешних дефектов: дефектов намотки (дыр, складок, смещения угла), следов неравномерной пропитки гипсовой композицией. Имеют ровно обрезанные (без бахромы) технологические кромки. Гипсовые бинты "MARAI" имеют длину 270,0 ± 15,0 см; 300,0 ± 18,0 см; 360,0 ± 20,0 см и ширину 5,0 ± 0,2 см; 7,5 ± 0,3 см; 10,0 ± 0,5 см; 12,5 ± 0,8 см; 15,0 ± 1,0 см; 17,5 ± 1,0 см; 20,0 ± 1,0 см. Поверхностная плотность гипсовых бинтов – не менее 300 г/м2 и не более 700 г/м2. Осыпаемость гипсовой композиции – не более 10%. Время смачивания – не более 20 с. Уровень вымывания гипсовой композиции – не более 10%. Время образования устойчивой формы модельного образца гипсовой повязки прямоугольной формы – не менее 2 мин. и не более 10 мин. Окончательное затвердевание происходит за 24 ч. Остаточная деформация модельного образца гипсовой повязки цилиндрической формы при диаметральном сжатии (после снятия неразрушающей тестовой нагрузки) через 2 ч и через 24 ч после изготовления образца – не более 2 мм. Разрушающая нагрузка модельного образца гипсовой повязки цилиндрической формы при диаметральном сжатии через 2 ч после изготовления образца – не менее 9,8 (1,0) Н (кгс) и через 24 ч после изготовления образца – не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). Каждый гипсовый бинт упакован в потребительскую (первичную) упаковку. Срок годности: 18 месяцев.
Гипсовый бинт "MARAI"
штука
Гипсовый бинт "MARAI", размер 10 см х 300 см
РК-ИМН-5№017280

818,75
365
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі S) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі S) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы

818,75
365
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер S) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер S - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор

ҚР-ММБ-5№011990
443,94
366
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі М) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі M) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы
ҚР-ММБ-5№011990
443,94

РК-ИМН-5№011990
443,94
366
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер М) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер М - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор
РК-ИМН-5№011990
443,94

367
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі L) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі L) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы
ҚР-ММБ-5№011990
443,94
368
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы,өлшемі 6 х 7см
дана
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы,өлшемі 6 х 7см
ҚР-ММБ-5№019862

367
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер L) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер L - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор
РК-ИМН-5№011990
443,94
368
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, размером 6 х 7см
штука
РК-ИМН-5№019862

452,68
371
Бұғана астылық катетер бір рет қолдануға арналған, стерильді, апирогенді, улы емес, катетер мөлшерлері диаметрі 0,6 мм, диаметрі 1,0 мм, диаметрі 1,4 мм
Вена жүйесінде катетердің болу мерзімі орталық венаны катетерлеген кезде 20 тәуліктен аспауы тиіс. Жарамдылық мерзімі 2 жыл
Бұғана астылық катетер бір рет қолдануға арналған, стерильді, апирогенді, улы емес, катетер мөлшерлері диаметрі 0,6 мм, диаметрі 1,0 мм, диаметрі 1,4 мм
дана

452,68
371
Катетер подключичный стерильный, апирогенный, нетоксичный однократного применения. Размеры катетера диаметр 0,6 мм, диаметр 1,0 мм, диаметр 1,4 мм
Срок нахождения катетера в венозной системе не должен превышать 20 суток при катетеризации центральных вен. Срок хранения 2 года
Катетер подключичный стерильный, апирогенный, нетоксичный однократного применения. Размеры катетера диаметр 0,6 мм, диаметр 1,0 мм, диаметр 1,4 мм
штука

ҚР-ММБ-5№000565
454,86
372
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы/ манжетасыз/ армирленген манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.6
дана
ҚР-ММБ-5№019809

РК-ИМН-5№000565
454,86
372
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой/без манжеты/с манжетой армированная стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK без манжеты стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK без манжеты стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
штука
РК-ИМН-5№019809

456,86
373
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6,5 х 8,5см
дана
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6,5 х 8,5см
ҚР-ММБ-5№019862

456,86
373
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, размером 6,5 х 8,5см
штука
РК-ИМН-5№019862

464,80
374
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25, трапециялық формада (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Бетперде жиегі қайырылған және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~6 мм арақашықтықта материалына ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см дәнекерленген тұйық резеңкесі бар. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 25 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады, сүзгілерінің қорғаныс дәрежесі 92% полипропиленнен жасалған, Лонцет үлбірі және ішкі қабаты 35 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде 25°С-ден + 35°С-ге дейінгі t ° стеллаждарда, жылыту аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, күн сәулесінің тікелей түсуінен қорғалған жерде сақтау қажет. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
дана

464,80
374
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, № 25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке №25 , трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют, припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 92% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2. Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -25°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 5 лет.
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, № 25
штука

ҚР-ММБ-5№009876
465,50
375
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған материалдан дайындалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған материалдан жасалған. 100% полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгішпен жабдықталған. Құрғақ, салқын бөлмеде, 0°С-ден + 30°С дейінгі температурада жылытатын құралдардан кемінде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Ылғалдылығы 85% аспайды

РК-ИМН-5№009876
465,50
375
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
дана
ҚР-ММБ-5№015980
465,50
376
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығарған кезде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тартқан кезде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
дана
ҚР-ММБ-5№016029
465,50
377
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M - 5 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M - 5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
465,87
378

Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
штука
РК-ИМН-5№015980
465,50
376
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
штука
РК-ИМН-5№016029
465,50
377
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити M - 5 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
465,87
378

Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
465,91
379
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 2000 мл, бекіту модификациялары: белдікшемен
Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 2000 мл, бекіту модификациялары: белдікшемен
дана
ҚР-ММБ-5№011726
468,88
380
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Сүрткі 70 х 80 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
2. Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп
3. Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған – 1 дана
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015701
471,24
381
Бір рет қолданылатын, стерильді, сорып алатын катетер, өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 52 см диаметрi (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын, сорып алатын катетер. Катетер медициналық мақсатта қолданылатын поливинилхлоридтен жасалған, кіріс бөлігінде тесігі бар созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің саңылауы бұралған кезде жабылып қалмайды. Сору катетерлері екі түрде - бақыланатын және бақыланбайтын болып шағарылады.Бақылаушы түтіктегі разряд күшін саусақпен басу арқылы реттеуге мүмкіндік береді. Катетердің ұзындығы 52 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сәйкес келеді, бұл катетердің өлшемін тез анықтауға мүмкіндік береді. Стерилизациялау тәсілі - радиациялық әдіс. Бұйымның жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Бір рет қолданылатын, стерильді, сорып алатын катетер, өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 52 см диаметрi (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
дана
ҚР-ММБ-5№004025
475,20
382
Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы
Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы
дана
ҚР-ММБ-5№015642
480,43
383
Квинке, интродьюсері бар және интродьюсерсіз қарындаш типті SURUSPIN® жұлын инелері, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25:
1. Ине
2. Иілгіш зонд
3. Зонд төлкесі
4. Ине төлкесі
5. Инеге арналған сауыт
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25:
1. Ине
2. Иілгіш зонд
3. Зонд төлкесі
4. Ине төлкесі

Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 5смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008183
465,91
379
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 2000 мл, модификации крепления: с ремешком
Модификация крепления: с ремешком, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; порта для взятия проб мочи; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 100см; ремешка для крепления. Модификация крепления: с завязками, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 90см; двойных завязок для крепления. Т-образный сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой. При закрытии клапана слышен характерный щелчок. Визуально можно определить, закрыт ли клапан. Дренажная трубка устойчива к перегибам. Встроенный антирефлюксный клапан с коническим коннектором предотвращает обратный заброс мочи, даже если мешок/пакет перевернут снизу вверх. Цена деления измерительной шкалы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 2000 мл, модификации крепления: с ремешком
штука
РК-ИМН-5№011726
468,88
380
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный,одноразового применения
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70 х 80 см - 1шт.
2. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
3. Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный,одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015701
471,24
381
Катетер отсасывающий однократного применения, стерильный, размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длиной 52 см диаметр (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Катетеры отсасывающие стерильные, нетоксичные, однократного применения. Катетер представляет собой эластичную трубку c отверстиями в заходной части, изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Катетеры для отсасывания выпускают двух видов с контролем и без контроля. Контроллер позволяет пальцевым прижатием регулировать силу разряжения в трубке. Длина катетера 52 см, диаметр (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер катетера. Способ стерилизации - радиационный метод. Срок годности изделия - 5 лет.
Катетер отсасывающий однократного применения, стерильный, размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длиной 52 см диаметр (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
штука
РК-ИМН-5№004025
475,20
382
Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный, одноразового применения
Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный одноразового применения из нетканого материала Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5 °С до плюс 35 °С, на стеллажах и поддонах на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от солнечных лучей. Влажность не более 80 %. Срок годности 3 года
Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№015642
480,43
383
Иглы спинальные SURUSPIN® тип Квинке, Карандаш с/без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25:
1. Игла.
2. Сгибающий зонд.
3. Втулка зонда.
4. Втулка иглы.
5. Футляр для иглы"
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25:
1. Игла.
2. Сгибающий зонд.
3. Втулка зонда.
4. Втулка иглы.

5. Инеге арналған сауыт
дана
ҚР-ММБ-5№011454
486,97
384
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №2 жиынтығы
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған резеңкесі бар үш қабатты бетперде - 1 дана
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған стоматологиялық креслоның бас қойғышы 20x19 см-1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №2 жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014865
489,09
385
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 15см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 15см
ҚР-ММБ-5№019861
492,90
386
Рентгенконтрасты, стерильді, бір рет қолдануға арналған кіндік катетері: CH 4, 5, 6, 8, ұзындығы 38 см, диаметрлері (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
Стерильді, бір рет қолданылатын, рентгенконтрастылы кіндік катетері. Медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетерлер СТ ЖШС талаптарына сай, технологиялық нұсқаулық және белгіленген тәртіппен бекітілген жұмыс сызбалары бойынша жасалуы тиіс. Дистальді ұшын қоса, катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беткейінде технологиялық және беткейлік ақаулары болмауы және оны пайдалану процесінде жарақаттамауды қамтамасыз етуі тиіс. Катетерлер стерильді болуы керек.
Рентгенконтрасты, стерильді, бір рет қолдануға арналған кіндік катетері: CH 4, 5, 6, 8, ұзындығы 38 см, диаметрлері (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
дана
ҚР-ММБ-5№004027
500,28
387
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.

5. Футляр для иглы"
штука
РК-ИМН-5№011454
486,97
384
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №2, стерильный одноразового применения
1. Маска трехслойная на резинках, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Подголовник на стоматологическое кресло, изготовлен из нетканого материала 20 * 19 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №2, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014865
489,09
385
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размерами: 10см х 15см
штука
РК-ИМН-5№019861
492,90
386
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размеры: CH 4, 5, 6, 8 длиной 38 см, диаметром (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, стерильный, однократного применения. Изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетеры должны соответствовать требованиям СТ ТОО, изготавливаться по рабочим чертежам и технологической инструкции, утвержденным в установленном порядке. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования. Катетеры должны быть стерильными
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размеры: CH 4, 5, 6, 8 длиной 38 см, диаметром (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
штука
РК-ИМН-5№004027
500,28
387
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.

Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 140смх200 см, тығыздығы 28г/кв.м.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 140смх200 см, тығыздығы 28г/кв.м. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
502,34
388
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
1. Алжапқыш ауд. 35 г/м кв. - 1 дана
2. Жеңқап ауд. 42 г/м кв. - 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009000
513,74
389
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
"Нәрия"ламинатталған бір рет қолданылатын стерильді ақжаймасы 140х200 см, тығыздығы 25 г/кв.м
дана
"Нәрия"ламинатталған бір рет қолданылатын стерильді ақжаймасы 140х200 см, тығыздығы 25 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№019326
518,65
390
Бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Аспирациялық стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын катетерлер. Катетер медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен жасалған кіру бөлігіндегі саңылаулары бар иілімді түтікше болып табылады. Түтіктің жарығы бұралу кезінде жабылмайды. Аспирациялық катетерлер екі түрді бақылаумен және бақылаусыз шығарады. Бақылаушы саусақты қысу арқылы түтікшедегі ажырату күшін реттеуге мүмкіндік береді. Катетердің ұзындығы 700 мм, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 өлшемдері. Катетердің әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл оның өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Стерилизация - радияциялық әдіс. Бұйымның жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
дана
1 бірлікке бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық Катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм

Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 140смх200см, плотность 28г/кв.м.
штука
РК-ИМН-5№019326
502,34
388
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ
1. Фартук пл.35 г/м кв. – 1 шт.
2. Нарукавник пл.42 г/м кв. – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ
комплект
РК-ИМН-5№009000
513,74
389
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" ламинированная одноразовая стерильная, размерами (см): 140х200, плотностью 25 г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
518,65
390
Катетер аспирационный однократного применения, стерильный. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 700 мм, диаметры - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Катетеры аспирационные стерильные, нетоксичные, однократного применения. Катетер представляет собой эластичную трубку c отверстиями в заходной части, изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Катетеры аспирационные выпускают двух видов с контролем и без контроля. Контроллер позволяет пальцевым прижатием регулировать силу разряжения в трубке. Длина катетера 700 мм, диаметр (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер катетера. Стерилизация - радиационный метод. Срок годности изделия - 5 лет.
Катетер аспирационный однократного применения, стерильный. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 700 мм, диаметры - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
штука

ҚР-ММБ-5№019861
527,56
392
Резеңкесі бар, хирургиялық төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 бетперделері (клапанымен), қаптамада №2, №25
№2, №25 , трапеция пішінді (23 см х 8 см х12,5 см ±2 см) қаптамадағы резеңкемен төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапанды) хирургиялық маскалар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~6 мм қашықтықта материалға ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см жабық резеңкелері бар. Маска тығыздығы 25 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, 92% полипропиленнен қорғаныс дәрежесі бар сүзгіден, Лонцет үлбірден және 35 г/м2 тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан тұрады.

РК-ИМН-5№019861
527,56
392
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25 , трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют, припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 92% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2.

528,00
394
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.

528,00
394
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
дана
ҚР-ММБ-5№015979
528,00
395
Жартылай автомат, қан тоқтататын созылғыш Biocare® бұрауы, өлшемдері: 45х2,5см
Қан кетуді тоқтату үшін манипуляциялар жасаған кезде аяқ-қолдағы көктамыр қаны айналымын шектеуге арналған. Екі өлшемде босатылады: 45х2,5см, 35х2,5см. Құрамында латекс жоқ мақтадан жасалған созылғыш лентадан және тез ағытылатын түймесі бар АВС-пластиктен жасалған қауіпсіз, ыңғайлы ілгектен тұрады. Бұрау оңай пайдаланылады және ұзақ қолданылады. Жартылай автомат құрылғысының арқасында қолдану емделушіге жайсыздық және ауырсыну сезімдерін туғызбайды, себебі түймеге басу бұрауды тез шешіп алуға мүмкіндік береді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Жартылай автомат, қан тоқтататын созылғыш Biocare® бұрауы, өлшемдері: 45х2,5см
дана
ҚР-ММБ-5№014017
547,71
396
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық полимер негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 9см х 25см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық полимер негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 9см х 25см
ҚР-ММБ-5№019861
557,82
397

Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
штука
РК-ИМН-5№015979
528,00
395
Жгут кровоостанавливающий эластичный полуавтоматический Biocare®,размерами:45х2,5см
Предназначен для ограничения циркуляции венозной крови в конечностях при проведении манипуляций, для остановки кровотечения. Выпускается двух размеров: 45х2,5см, 35х2,5см. Состоит из эластичной ленты, изготовленной из хлопка, не содержащего латекс, и безопасной удобной застежки из АВС-пластика с кнопкой быстрого расстегивания. Жгут прост в использовании и долговечен. Благодаря полуавтоматическому устройству, применение не доставляет пациенту дискомфорта и не вызывает болевых ощущений, так как нажатие на кнопку позволяет снять жгут очень быстро.Срок годности 5 лет.
Жгут кровоостанавливающий эластичный полуавтоматический Biocare®, размером: 45х2,5см
штука
РК-ИМН-5№014017
547,71
396
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 9см х 25см
штука
РК-ИМН-5№019861
557,82
397

Бір рет қолданылатын, стерильді емес, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см қаптамада № 5, 10
Сіңіргіш төсеніш-жаялық бес қабаттан тұрады: полиэтилен қабаты, қағаз қабаты, ұсақталған целлюлозадан жасалған қабаты, қағаз қабаты, спанбонд тоқылмаған матадан жасалған қабаты. Пайдалануға дайын жеке қаптамадағы стерильденбеген бұйым. Қаптамаға 5 немесе 10 данадан буып-түйіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см қаптамада № 5, 10
дана
ҚР-ММБ-5№019658
559,05
398
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын тоқылмаған негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 25см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын тоқылмаған негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 25см
ҚР-ММБ-5№019861

Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, нестерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см в упаковке № 5, № 10
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из пяти слоев: полиэтиленовый слой, бумажный слой, слой из измельченной целлюлозы, бумажный слой, слой из нетканого полотна спанбонд. Изделие нестерильное в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 5 или 10 шт.
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, нестерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см в упаковке № 5, № 10
штука
РК-ИМН-5№019658
559,05
398
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размерами 10см х 25см
штука
РК-ИМН-5№019861

401
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см, біріншілік қаптамасында 5 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см;
дана
ҚР-ММБ-5№017379
579,74
402
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы/ манжетасыз/ армирленген манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.1
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
дана
ҚР-ММБ-5№019809
582,20
403
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында

401
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см по 5 штук в первичной упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см
штука
РК-ИМН-5№017379
579,74
402
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой/без манжеты/с манжетой армированная стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой стерильная, однократного применения размерами (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой стерильная, однократного применения размерами (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
штука
РК-ИМН-5№019809
582,20
403
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения

"MARAI" гипстік бинті, өлшемі 15 см х 300 см
ҚР-ММБ-5№017280
1 109,67
405
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
587,32
406

Гипсовый бинт "MARAI", размер 15 см х 300 см
РК-ИМН-5№017280
1 109,67
405
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх5м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008181
587,32
406

Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP3 "Dolce-Pharm" маскасы (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0?С ден +30?С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP3 "Dolce-Pharm" маскасы (клапанымен) қаптамада 40 дана
дана
ҚР-ММБ-5№015977

Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP3 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0С до +30С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP3 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
штука
РК-ИМН-5№015977

594,00
407
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы резеңкесі бар Max Protection FFP3 хирургиялық бетперделері (клапанымен), қаптамада №25
Max Protection FFP3 (клапанмен) төртқабатты сұйықтыққа қарсы резеңкелі бетпердеci, қаптамада №25 Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.

594,00
407
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25 Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы резеңкесі бар Max Protection FFP3 хирургиялық бетперделері (клапанымен), қаптамада №25
дана
ҚР-ММБ-5№016027
594,00
408
FFP1 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
"Fish" типіндегі респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді. Бетперденің қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған. Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және FFP1 мельтблаун сүзгісі бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке формаға келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша тығыз тұмшаланып жабылуды қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі аумағында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін қосымша желімі бар лентамен жабдықталуы мүмкін. Берік созылғыш резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді
FFP1 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
дана
ҚР-ММБ-5№020394
594,00
409
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см, біріншілік қаптамасында 5 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*70 см
дана
ҚР-ММБ-5№017379
599,28
410
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 140см х 200см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 140см х 200см, тығыздығы 40 г/ш.м
ҚР-ММБ-5№016176
613,06
411
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында

Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25
штука
РК-ИМН-5№016027
594,00
408
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP1
Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора типа "Fish", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун FFP1. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm", может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP1
штука
РК-ИМН-5№020394
594,00
409
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см по 5 штук в первичной упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*70 см
штука
РК-ИМН-5№017379
599,28
410
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140см х 200см, плотностью 40 г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176
613,06
411
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 28г/кв.м - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
615,63
412
Квинке, интродьюсері бар және интродьюсерсіз қарындаш типті SURUSPIN® жұлын инелері, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 26, 27:
1. Ине
2. Иілгіш зонд
3. Зонд төлкесі
4. Ине төлкесі
5. Инеге арналған сауыт
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 26, 27:
1. Ине
2. Иілгіш зонд
3. Зонд төлкесі
4. Ине төлкесі
5. Инеге арналған сауыт
дана
ҚР-ММБ-5№011454
615,75
413
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 7 х 8,5см, (тікбұрышты пішіні)
дана
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 7 х 8,5см, (тікбұрышты пішіні)
ҚР-ММБ-5№019862
619,33
414
Бір реттік, төрт қабатты N95 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" хирургиялық маскасы
Бұйым құрылымдық жағынан "үйрек тұмсық" пішініндегі төрт қабатты респиратор болып табылады. Масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым орнатылған, резеңкелер масканың жиектеріне желімделген. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); алюминий сым; полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (N95 стандартына сәйкес келеді); созылғыш лента (резеңке).
Бір реттік, төрт қабатты N95 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" хирургиялық маскасы
дана

Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 160смх210см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
615,63
412
Иглы спинальные SURUSPIN® тип Квинке, Карандаш с/без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 26, 27: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 26, 27: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы
штука
РК-ИМН-5№011454
615,75
413
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая, размером 7 х 8,5см, (прямоугольной формы)
штука
РК-ИМН-5№019862
619,33
414
Хирургическая маска "Нәрия" противожидкостная, четырехслойная N95 NR, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); проволока алюминиевая; пленка полиэтиленовая; нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95); эластичная лента (резинка).
Хирургическая маска "Нәрия" противожидкостная, четырехслойная N95 NR, одноразовая
штука

416
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы (клапансыз)
дана
ҚР-ММБ-5№020313
627,69
417
Бір реттік, төрт қабатты FFP2 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP2 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы (клапансыз)
дана
Бір реттік, төрт қабатты FFP2 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы (клапансыз)
ҚР-ММБ-5№020319
629,40
418
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы клапанмен
дана
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы клапанмен

416
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
РК-ИМН-5№020313
627,69
417
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP2 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
Противожидкостная маска "НҚрия" одноразовая, четырехслойная FFP2 NR (без клапана)
штука
РК-ИМН-5№020319
629,40
418
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая,четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука

420
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау)
120х160 см, пл. 40г/ш. мөлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма тығыздығы 40г/кв.м
дана
120х160 см, пл. 40г/ш. мөлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма тығыздығы 40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312

420
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
"Нәрия" малая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120х160см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312

632,94
421
Бір рет қолданылатын, стерильді, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
Сіңіргіш төсеніш-жаялық бес қабаттан тұрады: полиэтилен қабаты, қағаз қабаты, ұсақталған целлюлозадан жасалған қабаты, қағаз қабаты, спанбонд тоқылмаған матадан жасалған қабаты. Стерилизация этилен оксидтің газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Қаптамаға 1 данадан буып-түйіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
дана

632,94
421
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из пяти слоев: полиэтиленовый слой, бумажный слой, слой из измельченной целлюлозы, бумажный слой, слой из нетканого полотна спанбонд. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 1 шт.
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
штука

423
TCu 380A моделіндегі Biocopper® жатырішілік спиралі өлшемі 32 мм
Жатырішілік спиралі спиральдан, мұртшалардан, жылжымалы шектегіштен, спиральді енгізуге арналған өткізгіштен және өткізгіш браншінен тұрады. Жатырішілік спиралінде мыстың шамамен 310 мг бар. Мыстың жалпы беткейi 380±23 мм2 құрайды. Жатырішілік спираль жатыр мойнында өндірілетін шырышты қоюландыру қасиетінің арқасында жүктіліктің басталуына кедергі келтіреді, осының нәтижесінде сперматозоидтардың аналық безге қарай жылжуы мен ұрықтануына кедергі жасайды. Жатырішілік жүктілікке қарсы зат (ЖЖҚЗ). Гинекологияда контрацепция үшін қолданылады. Тек бір рет қолдануға арналған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.

423
Внутриматочная спираль Biocopper® модель TCu 380A размером 32мм
Внутриматочная спираль состоит из спирали, усиков, подвижного ограничителя, проводника для введения спирали и бранши проводника. Внутриматочная спираль содержит примерно 310 мг меди. Общая поверхность меди составляет 380±23 мм2. Внутриматочная спираль препятствует наступлению беременности благодаря своему свойству сгущать слизь, вырабатываемую в канале шейки матки, в результате чего затрудняется продвижение сперматозоидов к яйцеклетке и оплодотворение. Внутриматочное противозачаточное средство (ВМС). Применяется в гинекологии для контрацепции. Только для однократного применения. Стерилизована этилен оксидом.

TCu 380A моделіндегі Biocopper® жатырішілік спиралі өлшемі 32 мм
дана
ҚР-ММБ-5№014800
643,80
424
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" босанатын әйелдерге арналған жейде
Босанатын әйелдерге арналған жейде - тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған трапеция түріндегі пішінде, ыңғайлы, кең, бір реттік медициналық киім. Жейденің алдыңғы бөлігі мен арқасы тұтас пішілген, мойыны сопақша пішінді ойығы өңделмеген. Иық және бүйір тігістері дәнекерленген. Бұйымның ұзындығы 107см; ені 76 см.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" босанатын әйелдерге арналған жейде
дана
ҚР-ММБ-5№017152
644,03
425
Жараны өңдеуге арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОР
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жараны өңдеуге арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОР, Латекс қолғаптар – 1 жұп, Дәке шариктер (тампон) – 5 дана, Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер, өлшемі 7 см х 7 см – 2 дана , Пластик пинцет – 1 дана.
дана
Латекс қолғаптар – 1 жұп, Дәке шариктер (тампон) – 5 дана, Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер, өлшемі 7 см х 7 см – 2 дана , Пластик пинцет – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018130
655,06
426
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі S, M, L, XL
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі S, M, L, XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі M
ҚР-ММБ-5№016175
657,66
427
Фиброэндоскопияға арналған бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес тіс қорғағышы
Фиброэндоскопияға арналған тіс қорғағышы медициналық мақсаттарда қолданылатын полиэтиленнен (HDPE) дайындалған
Фиброэндоскопияға арналған бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес тіс қорғағышы
дана
ҚР-ММБ-5№002756
658,68
428
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады.

Внутриматочная спираль Biocopper® модель TCu 380A размером 32мм
штука
РК-ИМН-5№014800
643,80
424
Рубашка для рожениц "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Рубашка для рожениц - удобная, просторная одноразовая медицинская одежда трапециевидной формы из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м. Передняя часть и спинка рубашки цельнокроеные, горловина овальной формы, пройма не обработана. Плечевые и боковые швы запаяны. Длина изделия 107см; ширина 76 см.
Рубашка для рожениц "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017152
644,03
425
Комплект "Нәрия" для обработки ран одноразовый стерильный – КОР
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для обработки ран одноразовый стерильный – КОР, Марлевые шарики (тампоны) – 5 шт. - Перчатки латексные – 1 пара - Пластиковый пинцет – 1 шт. - Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№018130
655,06
426
Халат-медицинский "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, M, L, XL
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд +мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Халат-медицинский "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, M, L, XL
штука
РК-ИМН-5№016175
657,66
427
Загубник для фиброэндоскопии однократного применения стерильный, апирогенный, нетоксичный
Загубник для фиброэндоскопии, изготовлен из полиэтилена (HDPE) медицинского назначения
Загубник для фиброэндоскопии однократного применения стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
РК-ИМН-5№002756
658,68
428
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.

2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см.
3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.
5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см.
6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см.
7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары, 140*110см
дана

2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения размеры 140*110см
штука

ҚР-ММБ-5№020394
660,00
431
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемдері СН 8, 10, 12, 14, 16
Поливинилхлоридті созылғыш материалынан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді.. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемдері СН 8, 10, 12, 14, 16
дана
ҚР-ММБ-5№019795
662,86

РК-ИМН-5№020394
660,00
431
Катетер Тиманна, размеры СН 8, 10, 12, 14, 16 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Катетер Тиманна, размеры СН 8, 10, 12, 14, 16 с изогнутым рабочим концом
штука
РК-ИМН-5№019795
662,86

432
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемдері СН 10, 12, 14, 16, 18
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі тапсырманы орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемдері СН 10, 12, 14, 16, 18
дана
ҚР-ММБ-5№019796
662,86
433
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында

432
Катетер урологический с шарообразной округленной головкой, размеры СН 10, 12, 14, 16, 18
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шарообразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Катетер урологический с шарообразной округленной головкой, размеры СН 10, 12, 14, 16, 18
штука
РК-ИМН-5№019796
662,86
433
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

664,24
434
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапансыз)
дана
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапансыз)
ҚР-ММБ-5№020316

664,24
434
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
РК-ИМН-5№020316

668,99
435
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
Зонд - жабық енгізу бөлігі бар және медициналық мақсатта қолданылатын поливинилхлоридтен жасалған екі бүйірлік тесігі бар созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің жоғарғы дәрежедегі созылмалылығы емшараның жарақатсыздығын қамтамасыз етеді. Ұлғайған бүйірлік саңылаулар сұйықтықтың тиімді пассажын қамтамасыз етеді. Түтік саңылауы бұралу кезінде жабылып қалмайды. Техникалық сипаттамалары: өлшемдері - CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, зондтың ұзындығы 85 см, түтіктің диаметрі (мм) - 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7 7.3. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Зонд біріктірілген материалдан жасалған жеке пакетке қапталған. Стерилизациялау тәсілі - радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.

668,99
435
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный, однократного применения, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 85 см, диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
Зонд представляет собой эластичную трубку с закрытой вводимой частью и двумя боковыми отверстиями изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Высокая эластичность трубки обеспечивает атравматичность процедуры. Увеличенные боковые отверстия обеспечивают эффективный пассаж жидкости. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Технические характеристики: размеры - СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина зонда 85 см, диаметр трубки (мм) - 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Зонд упакован в индивидуальный пакет из комбинированного материала. Способ стерилизации - радиационный метод. Срок годности - 5 лет.

Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
дана
ҚР-ММБ-5№004029
669,41
436
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан. Орындау нұсқасы: Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапанмен)
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапанмен)
дана
ҚР-ММБ-5№020316
672,31
437
76х19мм өлшемді, полиэтилен негізіндегі стерильді тесіктері бар медициналық Bioplatax® жабысқақ бұласыры, №100 қаптамада
Бейтарап, суда ериді, тұтқырлығын терінің pH-на және температурасына қарамай-ақ сақтайды. Теріге тегіс және жеңіл жағылып, тітіркендіргіш әсер етпейді. Құрамы: карбомер (940) - 5%, глицерин - 0,5%, триэтаноламин - 1,5 %, натрий додецилсульфаты - 2 %, Tween-80 - 0,5 %, бензоат этил гидроксидi - 0,5 %, дистилляцияланған су - 90 %. жарамдылық мерзімі 2 жыл.
76х19мм өлшемді, полиэтилен негізіндегі стерильді тесіктері бар медициналық Bioplatax® жабысқақ бұласыры, №100 қаптамада
дана
ҚР-ММБ-5№007283
673,88
438
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 9см х 35см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 9см х 35см

Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный, однократного применения, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 85 см, диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
штука
РК-ИМН-5№004029
669,41
436
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука
РК-ИМН-5№020316
672,31
437
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на полиэтиленовой основе перфорированный стерильный размерами: 76х19мм, в упаковке №100
Состоит из основы из полиэтилена, впитывающей подушечки и защитной ленты. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности 5 лет.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на полиэтиленовой основе перфорированный стерильный размером 76х19мм, в упаковке №100
штука
РК-ИМН-5№007283
673,88
438
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 9см х 35см
штука

3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.
5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см.
6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см.
7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Стерильді ақжайма, өлшемдері 120*160см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
687,37
440
Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мельблаун (МБ). Полистирол (PS); тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE). Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, түсі көк, бір қабатты, тік бұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Бір реттік Куско гинекологиялық айнасы, Полистирол (PS); тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE); Латексті қолғаптар, өлшемі М, түсі ақ; Эйр шпателі – Фолькман қасығы, тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE). Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы – ГЖ латексті 1 жұп қолғап өлшемі М және 1 дана Куско гинекологиялық айнасы мәлімделген өндірушілердің бірінен кіреді. Айнаның өлшемі тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес анықталады.
Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ
дана
1. Сүрткі 70см х 80см - 1 дана.
2. Биік бахилалар - 1 жұп.
3. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана.
4. Берет-қалпақ - 1 дана.
5. Бір реттік Куско гинекологиялық айнасы өлшемі Х - 1 дана.
6. Латексті қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп.
7. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.

3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см
штука
РК-ИМН-5№017378
687,37
440
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (МБ); Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE). Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, цвет голубой, однослойная, прямоугольной формы, плотность 10 до 300 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое, Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE); Перчатки латексные размером М, латекс, цвет белый; Шпатель Эйра - ложка Фолькмана, Полиэтилен высокой плотности (HDPE). В комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ входит 1 пара перчаток латексных размером М и 1 шт. зеркало гинекологическое по Куско от одного из заявленных производителей. Размер зеркала гинекологического по Куско определяется требованиями заказчика.
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ
штука

Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
734,35
446
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 1000 мм, диаметрлері - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
Зонд жабық енгізілетін бөлігі және медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен жасалған екі бүйір саңылаулары бар серпімді түтікше болып табылады. Түтіктің жоғары икемділігі емшараның атравматикалығын қамтамасыз етеді. Кеңейтілген бүйірлік тесіктер сұйықтықтың тиімді пассажын қамтамасыз етеді. Түтіктің жарығы бұралу кезінде жабылмайды. Техникалық сипаттамалары: өлшемдері-SN 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, зондтың ұзындығы 1000 мм, түтіктің диаметрі (мм) – 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сәйкес келеді, бұл зондтың мөлшерін тез анықтауға мүмкіндік береді. Зонд полимерлік үлбірден немесе басқа материалдардан жасалған жеке пакетке қапталған. Стерилизация-радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 1000 мм, диаметрлері - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
дана
ҚР-ММБ-5№020566
736,22
447
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL

Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см
штука
РК-ИМН-5№017378
734,35
446
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 1000 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
Зонд представляет собой эластичную трубку с закрытой вводимой частью и двумя боковыми отверстиями изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Высокая эластичность трубки обеспечивает атравматичность процедуры. Увеличенные боковые отверстия обеспечивают эффективный пассаж жидкости. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Технические характеристики: размеры - СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина зонда 1000 мм, диаметр трубки (мм) – 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Зонд упакован в индивидуальный пакет из пленки полимерной или других материалов. Стерилизация - радиационный метод. Срок годности - 5 лет.
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 1000 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
штука
РК-ИМН-5№020566
736,22
447
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL

"MARAI" гипстік бинті, өлшемі 20 см х 300 см.
ҚР-ММБ-5№017280
1 462,50
449
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, имплантацияға арналған жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған тесігі бар ақжайма 100x160 см - 1 дана
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіретін сүрткі 80x70 см - 1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, имплантацияға арналған жиынтық
жинақ
ҚР-ММБ-5№014860
766,35
450
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында

Гипсовый бинт "MARAI", размер 20 см х 300 см
РК-ИМН-5№017280
1 462,50
449
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. Простыня с отверстием, изготовлена из нетканого материала 100 * 160 см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 80 * 70 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014860
766,35
450
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжайма, 190*160см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
775,14
452
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 40г/кв.м - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
783,22
453
Тоқылмаған материалдан жасалған пациентке арналған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" емделушіге арналған жинақ, мыналардан тұрады:
1. Жейде - қолайлы, кең, трапеция пішіндегі бірреттік медициналық киім.
2. Бір немесе қос резеңкелі төмен төрт бұрышты пішіндегі бахилалар.
3. Сырнай түрінде өзара тығыз бүктелген қатпарлардан жасалған тік бұрышты пішіндегі телпек. тығыздықтары 28 г/м? және 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған пациентке арналған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017278
786,00
454
FFP3 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
"Fish" типіндегі респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді Бетперденің қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған. Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және FFP3 мельтблаун сүзгісі бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке формаға келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша тығыз тұмшаланып жабылуды қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі аумағында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін қосымша желімі бар лентамен жабдықталуы мүмкін. Берік созылғыш резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді
FFP3 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
дана

Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, 190*160см
штука
РК-ИМН-5№017378
775,14
452
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 160смх210см, плотность 40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
783,22
453
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, имеет следующую комплектацию:
1. Рубашка - удобная, просторная одноразовая медицинская одежда трапециевидной формы.
2. Бахилы низкие четырехугольной формы на одинарных или двойных резинках.
3. Шапочка клип-берет – изделие прямоугольной формы из плотно сложенных между собой складок в виде гармошки. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№017278
786,00
454
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP3
Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора типа "Fish", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун FFP3. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm", может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP3
штука

456
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-1
1. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см - 1дана
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 140 см х 80 см - 1дана
3. Тоқыма емес материалдан жасалған майлық 80см х 70см - 2 дана.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-1
жинақ
ҚР-ММБ-5№008999
803,25
457
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері (см): 180х200, Тығыздығы 40 г/ш.м
ҚР-ММБ-5№019326
888,34
458
Инфузиялық стерильді ұзартқыш, бір рет пайдалануға арналған
Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды вена ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы, мм - 1500, 2500, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Инфузиялық стерильді ұзартқыш, бір рет пайдалануға арналған
дана
1 бірлікке Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы, мм - 1500, 2500, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
ҚР-ММБ-5№019797
837,09
459
Гинекологиялық, латексті, тегіс, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, "Surgical- Gin" қолғаптары (ұзын манжетасымен) қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Гинекологиялық, латексті, тегіс, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, "Surgical- Gin" қолғаптары (ұзын манжетасымен) қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды

456
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-1
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см – 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см – 1шт.
3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см – 2 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-1
комплект
РК-ИМН-5№008999
803,25
457
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная
штука
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная размерами (см): 180х200, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019326
888,34
458
Удлинитель инфузионный стерильный, однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, мм – 1500, 2500, расчетное давление, мПА – не более низкого давления 0,4 (У1), высокого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Удлинитель инфузионный стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№019797
837,09
459
Перчатки "Surgical-Gin" гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
Перчатки "Surgical- Gin" гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.

13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Стерильді ақжаймалар, өлшемі 210*160см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
856,74
462
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №1 жиынтығы
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған резеңкесі бар үш қабатты бетперде - 1 дана
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған хирургиялық жабын 80x70 см - 1 дана
3. Тоқылмаған материалдан дайындалған стоматологиялық креслоның бас қойғышы 20x19 см-1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №1 жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014864
859,36
463
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Атетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 8,5 х 10,5см, (сопақ пішіні)
дана
Атетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 8,5 х 10,5см, (сопақ пішіні)
ҚР-ММБ-5№019862
877,92
464
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-2
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-2.
1. Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана
2. Берет қалпақ - 1 дана
3. Аласа бахилалар - 1 жұп
4. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана

13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыни стерильные, размеры 210*160см
штука
РК-ИМН-5№017378
856,74
462
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №1, стерильный одноразового применения
1. Маска трехслойная на резинках, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Накидка хирургическая, изготовлена из нетканого материала 80 * 70 см - 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло, изготовлен из нетканого материала 20 * 19 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №1, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014864
859,36
463
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая, размером 8,5 х 10,5см (овальной формы)
штука
РК-ИМН-5№019862
877,92
464
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-2, 1. Халат хирургический размером XL - 1 шт. 2. Шапочка-берет - 1 шт. 3. Бахилы низкие - 1 пара 4. Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-0№023303
917,10
465
Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді ГЖ, ГЖ-1, ГЖ-2, ГЖ-3 "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы
• Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ:
1. Куско айнасы, өлшемдері S, M , L – 1 дана*
2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп.
3. Эйр шпателі – 1 дана
4. Фолькман қасығы – 1 дана
5. Цитощетка – 1 дана
6. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар – 1 жұп*
7. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісімен – 1 дана*
8. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана*
• Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-1:
1. Куско айнасы, өлшемдері S, M, L – 1 дана*
2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп
3. Эйр шпателі / Цитощетка / Фолькман қасығы – 1 дана*
4. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана*
• Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-2:
1. Куско айнасы
2. Қолғаптар
3. Гинекологиялық шпатель
4. Стерильді қағаз сүрткі
5. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі
• Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-3:
1. Куско айнасы, өлшемдері S, M, L - 1 дана*
2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп
3. Эйр шпателі – 1 дана 4. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана*
5. Сіңіретін сүрткі 20*20 / 24*24 см – 1 дана* Жиынтық СМС типті (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?* тоқылмаған материалдардан жасалады. Ескертпе: * Тапсырыс берушінің келісімі бойынша әртүрлі өлшемдегі және тығыздықтағы бұйымдарды әртүрлі жинақтауға жол беріледі. Стерилизация этилен-тотығының газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі
Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді ГЖ, ГЖ-1, ГЖ-2, ГЖ-3 "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019762
890,54
466
Мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар 1500, 2100, 3000 мм ұзындықтағы түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L
дана
1 бірлікке мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L

РК-ИМН-0№023303
917,10
465
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ, НГ–1, НГ–2, НГ–3
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ:
1. Зеркало Куско, размеры S, M , L – 1 шт.*
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Ложка Фолькмана – 1 шт.
5. Цитощетка – 1 шт.
6. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
7. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
8. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.* Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–1:
1. Зеркало Куско, размеры S, M, L – 1 шт.*
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра / Цитощетка / Ложка Фолькмана – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.* Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–2:
1. Зеркало Куско
2. Перчатки
3. Шпатель гинекологический
4. Салфетка бумажная стерильная
5. Салфетка нетканая Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–3:
1. Зеркало Куско, размеры S, M, L - 1 шт.*
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.*
5. Салфетка впитывающая 20*20 / 24*24 см – 1 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/м2 и 40 г/м2.*
Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий различных размеров и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ, НГ–1, НГ–2, НГ–3
комплект
РК-ИМН-5№019762
890,54
466
Канюля назальная кислородная, детский, размеры – XS, S, взрослый, размер - L
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ, не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500, 2100, 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором, соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, с другой стороны образует петлю. Срок годности – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Канюля назальная кислородная, детский, размеры – XS, S, взрослый, размер - L
штука

ҚР-ММБ-5№019794
923,55
467
Жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
Жараларды өңдеуге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығының мынадай құрамы бар:
1. Медициналық қолғап - 1 жұп;
2. Дәке/мақта шарлар - 5 дана;
3. Тоқылмаған материалдан/дәкеден жасалған сүрткілер 7*7 см - 2 дана;
4. Пластик пинцет - 1 дана; Ескертпе *Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және тығыздықтарымен әр түрлі жиынтығы рұқсат етіледі Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым жеке қаптамада стерильді түрде жеткізіледі, пайдалануға дайын
Жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
жинақ
ҚР-ММБ-5№020118
941,86
468
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1
MAG маска-респираторы, модификациялары RВP1, RВP2, RВP3-К сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Көбелек" пішіндегі, демді ішке тарту /сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат – полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады.
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1
дана
ҚР-ММБ-5№019302
946,87
469
Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған. Орындау нұсқасы: Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ.
1. Латекс қолғаптар – 1 жұп
2. Тігісті алуға арналған пышақ (№12 скальпель) – 1 дана
3. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі, өлшемдері 7 см х 7 см – 2 дана
4. Пластик пинцет – 1 дана
Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ
дана
Латекс қолғаптар – 1 жұп. Тігісті алуға арналған пышақ (№12 скальпель) – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі, өлшемдері 7 см х 7 см – 2 дана. Пластик пинцет – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018188
947,72
470
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" үлкен ақжаймасы, өлшемдері 160х190см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" үлкен ақжаймасы, өлшемдері 160х190см, ауд.40г/кв.м

РК-ИМН-5№019794
923,55
467
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Перчатки медицинские – 1 пара;
2. Марлевые/ватные шарики – 5 шт;
3. Салфетки из нетканого материала/марли 7*7 см – 2 шт;
4. Пинцет пластиковый – 1 шт;
Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№020118
941,86
468
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP1
Маска-респиратор MAG модификации RВP1, RВP2, RВP3-К противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Бабочка", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой – антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP1
штука
РК-ИМН-5№019302
946,87
469
Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения. Вариант исполнения:Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ, Перчатки латексные – 1 пара - Нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт. - Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. - Пластиковый пинцет – 1 шт.
Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ
штука
РК-ИМН-5№018188
947,72
470
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" большая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 160х190см, пл.40г/кв.м
штука

472
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
1 017,90
473
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияға арналған жиынтық

472
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008182
1 017,90
473
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для парадонтологической операции, стерильный одноразового применения

1. Тоқылмаған материалдан дайындалған сопақ 7x10 см тесігі бар сүрткі 80x50 см - 1 дана
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіретін сүрткі 80x50 см - 1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияға арналған жиынтық
жинақ
ҚР-ММБ-5№014863
1 042,07
474
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-2
1. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см - 1 дана
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 140 см х 80 см - 1 дана
3. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана
4. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 см х 70 см - 2 дана
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-2
жинақ
ҚР-ММБ-5№008999
1 046,44
475
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді. жарамдылық мерзімі 5 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді
дана
ҚР-ММБ-5№016246
1 057,96
476
MAG маска-респираторы сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, модификациясы RUP1 "Үйрек тұмсығы" пішінді
MAG Маска-респираторы, модификациялары RUP1, RUP2, RUP3-K сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Үйрек тұмсығы" пішіндегі, демді ішке тарту/демді сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат-полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады.
MAG маска-респираторы сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, модификациясы RUP1 "Үйрек тұмсығы" пішінді
дана
ҚР-ММБ-5№020066
1 062,41
477
Неонатологқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Неонатологқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НЖ
дана
1. 4,5 см х 7,2 см саңылауы бар ламинацияланған 80 см х 60 см ақжайма - 1 дана
2. 80 см х 60 см ламинацияланған ақжайма - 1 дана
3. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана
4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана
5. Берет – телпек - 1 дана

1. Салфетка с овальным отверстием 7 * 10 см, изготовлена из нетканого материала 80 * 50см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 80 * 50 см - 1 шт.
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для парадонтологической операции, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014863
1 042,07
474
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-2
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см – 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см – 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт.
4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см – 2 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-2
комплект
РК-ИМН-5№008999
1 046,44
475
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL. Срок годности 5 лет. Не применять после истечения срока годности
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
штука
РК-ИМН-5№016246
1 057,96
476
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, модификации RUP1, форма "Утиный клюв"
Маска-респиратор MAG модификации RUP1, RUP2, RUP3-К, противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Утиный клюв", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана вдоха/выдоха, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой- антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, модификации RUP1, форма "Утиный клюв"
штука
РК-ИМН-5№020066
1 062,41
477
Комплект "Нәрия" для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный - КН
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный - КН, 1 Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.; 2 Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт.; 3 Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.; 4 Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт.; 5 Шапочка - берет - 1 шт.
штука

479
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ
1. Медициналық халат ауд. 25 г/м кв. – 1 дана
2. Пилотка-қалпақ ауд. 42 г/м кв. – 1 дана
3. Биік бахилалар ауд. 42 г/м кв. – 1 жұп
4. Үшқабатты медициналық бетперде – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009001
1 117,88
480
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
1 125,11
481
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см, біріншілік қаптамасында 5 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
дана
ҚР-ММБ-5№017379
1 175,07
482
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағының келесі құрамы* бар:
1. Пластмасса сабымен стоматологиялық айнасы – 1 дана.
2. Пластмасса сабымен бір жақты/ екі жақты стоматологиялық зонд* – 1 дана.
3. Иілген металл ұштығы бар/ полимерлі пинцет* – 1 дана.
4. Сілекей сорғышқа арналған полимерлі ұштық – 1 дана.
5. Қағаздан/ тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер* – 1 дана.
6. Кеуде жапқыш - сүрткі 33-50*40-50 см* – 1 дана.
7. Медициналық маска – 1 дана.
8. Мақталы білік – 4 дана.
9. Медициналық диагностикалық қолғаптар * – 1 жұп
10. Құралдарға арналған полимерлі астауша* – 1 дана.
11. Клип-телпек қалпағы – 1 дана. Этилен тотығымен газды әдіспен немесе басқа әдіспен стерилизациялау жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын, жеке қаптамада жеткізіледі. Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және бекітілген жиынтыққа сәйкес мөлшерлерде рұқсат етіледі. Сондай-ақ кез келген жиынтықталымдағы жиынтықтаушыларды жеткізу және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу. Нақты жиынтықталым және атауы тұтыну (жеке) қаптамасына енгізілетін болады.
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№020352
1 181,97
483
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі S

479
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ
1. Халат медицинский пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
2. Пилотка-колпак пл. 42 г/м кв. – 1 шт.
3. Бахилы высокие пл. 42 г/м кв. – 1 пара
4. Маска медицинская трехслойная – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ
комплект
РК-ИМН-5№009001
1 117,88
480
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх10м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008181
1 125,11
481
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см по 5 штук в первичной упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017379
1 175,07
482
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав*:
1. Зеркало стоматологическое с пластмассовой ручкой – 1 шт.
2. Зонд стоматологический с пластмассовой ручкой односторонний / двухсторонний* – 1 шт.
3. Пинцет с металлическим изогнутым наконечником / полимерный* – 1 шт.
4. Наконечник к слюноотсосу полимерный - 1 шт.
5. Салфетка бумажная / из нетканого материала* – 1 шт.
6. Нагрудник-салфетка 33-50*40-50 см* - 1 шт.
7. Маска медицинская – 1 шт.
8. Ватный валик – 4 шт.
9. Перчатки медицинские диагностические* - 1 пара
10. Лоток полимерный для инструментов* – 1 шт.
11. Шапочка клип-берет - 1 шт. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. А также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в комплект. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку.
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
набор
РК-ИМН-5№020352
1 181,97
483
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размером S
штука

4. Пилотка-қалпақ ауд. 42г/м кв. - 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы - ХКЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№008996
1 242,16
490
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС- 2
дана
1. Стандартты және ұзақ жүргізілетін емшараларға арналған тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат СМС 40 гр/м кв. өлшемі (L) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
1 245,85
491
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА
1. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см, ауд.50 г/м кв. - 1 дана
2. Ламинатталған ақжайма 1,4 м х 0,8 м, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
3. Сүрткі 0,8 м х 0,7 м, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
5. Биік бахилалар ауд. 25г/м кв. - 1 жұп
6. Берет қалпақ ауд. 18г/м кв. - 1 дана
7. Қағаз сүрткі 0,2 м х 0,2 м - 3 дана
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА
жинақ
ҚР-ММБ-5№008999

4. Пилотка-колпак пл.42 г/м кв. - 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный - КХО
комплект
РК-ИМН-5№008996
1 242,16
490
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС– 2., размером L
штука
РК-ИМН-5№018190
1 245,85
491
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см, пл.50 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 1,4м х 0,8м, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 0,8м х 0,7м, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
4. Рубашка для роженицы пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Бахилы высокие пл. 25г/м кв. - 1 пара
6. Шапочка берет пл. 18г/м кв. - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА
комплект
РК-ИМН-5№008999

1 256,79
493
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Бір рет қолданылатын, стерильді емес хирургиялық халат, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, тоқылмаған материалдан жасалған, жеңі ұзын, жеңінің ұшында манжетасы бар, белінде және мойын тұсының артқы жағында бауы бар. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?, СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд) тығыздығы 40 г/м?
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
дана

1 256,79
493
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размерами: S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический нестерильный одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL из нетканого материала с длинными рукавами, низ рукава на манжетах, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м? , СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностью 40 г/м?.
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размерами: S, M, L, XL, XXL
штука

1 269,55
495
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Туника түзу нұсқада, алды мен арқасы тұтас пішілген. Жеңі жейделік қондырма жең, ұзындығы білекке дейін, жеңнің төменгі жағына созылғыш манжета сырып тігілген, немесе жеңі жейделік қысқа болады. Мойнында "V" тәрізді ойығы бар. Шалбары классикалық пішінде, бауымен болады. Бүйірінде тігісі жоқ. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м? тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
жинақ

1 269,55
495
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
Комплект одежды для хирурга состоит из туники и брюк. Туника прямого силуэта, перед и спинка цельнокроеные. Рукава втачные рубашечные длиной до запястья, по низу рукава притачана эластичная манжета, либо рукава рубашечные короткие. Горловина имеет "V" образный вырез. Брюки классической формы на завязках. Боковой шов отсутствует. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или радиационным методом стерилизации. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
комплект

ҚР-ММБ-5№017380
1 280,16
496
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL
ҚР-ММБ-5№020203
1 302,00

РК-ИМН-5№017380
1 280,16
496
Халат хирургический "Н?рия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами XL
штука
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размером XL
РК-ИМН-5№020203
1 302,00

503
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
2. Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп
3. Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
4. Бахиллалар, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 жұп
5. Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған – 1 дана
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015636
1 349,40
504
Тоқылмаған материалдан жасалған, аборт жасағанда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 7
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%.. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, аборт жасағанда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 7.
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 190 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 190 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018200
1 389,27
505
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ-1
1. Хирургиялық халат – 1 дана
2. Пилотка-қалпақ – 1 дана
3. Бахилалар – 1 жұп
4. Алжапқыш – 1 дана
5. Бетперде – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ-1
жинақ
ҚР-ММБ--5№009001
1 376,28
506
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды .
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
жұп
ҚР-ММБ-5№015976
1 397,47
507
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған, операциялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-21
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд).
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған, операциялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-21,
1. Биік бахилалар 70 х 120см, ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған ақжайма 110 х 160см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивті тесігі бар сүрткі 45 х 70см, диаметрі 7см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
1. Биік бахилалар 70 х 120см, ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған ақжайма 110 х 160см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивті тесігі бар сүрткі 45 х 70см, диаметрі 7см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.

503
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для УЗИ, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Перчатки диагностические изготовлены из латекса - 1 пара
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Бахилы изготовлены из нетканого материала - 1 пара
5. Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для УЗИ, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015636
1 349,40
504
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта одноразовый стерильный – КОБ – 7
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10%.. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта одноразовый стерильный – КОБ – 7, Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт. - Подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. - Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018200
1 389,27
505
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Пилотка-колпак – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Фартук – 1 шт.
5. Маска – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1
комплект
РК-ИМН-5№009001
1 376,28
506
Перчатки "Surgical-Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical- Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.
Перчатки "Surgical-Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар
пара
РК-ИМН-5№015976
1 397,47
507
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии, одноразовый, стерильный - КОБ-21
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии, одноразовый, стерильный - КОБ-21,
1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара,
2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№020311
1 447,55
508
Dolce-Pharm жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
1.Тоқылмаған матадан дайындалған 80 х 90 см сүрткі - 2 дана 2.Тоқылмаған матадан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана 3.Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік - 1 дана 4.Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
Dolce-Pharm жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015639
1 430,00

РК-ИМН-5№020311
1 447,55
508
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 80 х 90 см - 2 шт.
2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера - 1 шт.
4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера - 1 шт
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015639
1 430,00

ҚР-ММБ-5№017380
1 461,20
512
Dolce-Pharm түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
1. Тоқылмаған матадан дайындалған 160х 190 см операциялық ақжайма -1 дана
2. Тоқылмаған матадан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық – 1 дана.
3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі – 4 дана
Dolce-Pharm түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015697
1 465,82
513
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
120х160 см, пл. 40г/ш. м және пл. 54г/ш. м өлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма
дана
120х160 см, пл. 40г/ш. м және пл. 54г/ш. м өлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма
ҚР-ММБ-5№020312
1 486,97
514
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған ОЦМ FOB жедел-тесті
ОЦМ FOB жедел-тесті - нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған тест. Дәрігерлер бөлмесінде және зертханаларда жүргізілетін, пробиркадағы талдауға негізделген, нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған иммунохроматография және карта түріндегі жедел-талдау. Бұл тестті күнделікті медициналық тексерулерде, алғашқы тексерулерде, диспансерлік тексеруде қан кетуді анықтауда және тоқ ішек пен тік ішектің рентгеноскопиясында немесе кез келген ағзаның гастроинтестинальді қан кетулерінде пайдаланылу ұсынылады. ОЦМ FOB жедел-тестінің құрамында моноклональді анти-гемоглобинмен антиген-антидене кешені гемоглобиннің түрі бар адамның нәжісінде гемоглобинді анықтауға арналған иммунохроматографиялық тестті ұлғайтатын коллоидты алтын бар. Иммунноглобин G коллоидты алтын байланысқан төсемеде қосылады. Қоспа сынақ аумағына нитроцеллюлозалық жарғақшаға жылжуы тиіс, мұнда басқа иммобилизацияланған моноклональді анти-гемоглобин Иммунноглобин G бар, содан соң сэндвич типті байланыспен боялған түрін қалыптастырады (антигемоглобин G коллоидты алтын гемоглобин антигемоглобин Иммунноглобин G).Тест нәтижелері қандай да бір арнайы құралдың көмегінсіз көзбен шолу арқылы анықталған. Ендірілген сапаны бақылау - Гваяков сынамасымен салыстырғанда гемоглобинді анықтау бойынша дәлдігі жоғары - эндоскопиямен түзету* "Сезімталдығы - 100% "Спецификалығы - 99% - Нәтижесі 5-10 мин - Нәжістегі гемоглобинді анықтау үшін бір қадамдық талдауға арналған жинақ - Үлгіні алатын түтікті пайдалану: көп реттік үлгі алу қабілеті Әр құрылғы: алтынды қосуды қамтиды: моноклональді анти-гемоглобин (тышқанның) - коллоидты алтынды қосу. 0.25+\-0.05 мг. Тест желісі: моноклональді анти-гемоглобин (тышқанның) 0.4+\-0.08 мг. Бақылау желісі: поликлональді тышқанға қарсы IgG (ешкінің) 0.6+\-0.12 мг. Нитроцеллюлозалық жарғақша (25+\-0.5) мм*(4+\0.8)мм. Қосылыстарға арналған төсеме (7+\-1.4)мм*(4+\-0.8)мм. Үлгілерге арналған төсеме (28+\-3.6) мм*(4+\-0.8)мм. Әр түтік мыналарды қамтиды: Тритон Х-100, 0.8%. Трис-НС1 (100мМ), 2 мл. натрий азиді 0.1%. Сақтау температурасы 2°С~28°С. Бөлме температурасында (2-28°С). Құрғақ жерде сақтау керек. Қаптамасының құрамында: -Тестілік құрылғы, -Қолдану жөніндегі нұсқаулық - сынамаға арналған түтік, соның ішінде талдауды сұйылтқыш (2мл)
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған ОЦМ FOB жедел-тесті
жинақ

РК-ИМН-5№017380
1 461,20
512
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015697
1 465,82
513
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" малая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120х160см, пл.40г/кв.м и пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
1 486,97
514
ОЦМ FOB экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
ОЦМ FOB экспресс - тест для качественного определения скрытой крови в кале. Экспресс-анализ кала на скрытую кровь карточного типа и иммунохоматография, основанная на анализе в пробирке для качественного обнаружения скрытой крови в кале, проводимым в лабораториях и кабинетах врачей. Данный тест рекомендуется использовать при повседневных медицинских осмотрах, при первичных осмотрах, диспансером обследования на обнаружение кровотечений и рентгеноскопии при раке ободочной и прямой кишки или гастроинтестинальных кровотечениях любого органа. ОЦМ FOB экспресс - тест содержит коллоидное золото увеличивающий, иммунохроматографический тест для определения гемоглобина в человеческом фекалии, содержащий формы гемоглобина комплекс антиген - антитело с моноклональными анти-гемоглобином Иммунноглобин G коллоидное золото сливается в связанной прокладке. Смесь должна перемещаться в нитроцеллюлозную мембрану в область испытания, где есть другой иммобилизованный моноклональный анти-гемоглобином Иммунноглобин G и затем формирует окрашенную форму со связью типа сэндвич (антигемоглобин G коллоидное золото гемоглобин антигемоглобин Иммунноглобин G). Результаты теста визуально определены без использования какого либо специального инструмента. Встроенный контроль качества - Высокая точность по определению гемоглобина по сравнению с Гваяковой пробы - Корреляция с эндоскопией* "Чувствительность - 100% "Специфичность - 99% - Результат за 5-10 мин - Набор для одношагового анализа для определения гемоглобина в кале - Использование трубки забора образца: многократная способность взятая образца Каждое устройство включает: cоединение золота: моноклональный анти-гемоглобин (от мыши) - соедение коллоидного золота. 0.25+\-0.05 мг. Линия теста: моноклональный анти-гемоглобин (от мыши) 0.4+\-0.08 мг. Линия контроля: поликлональный анти-мышиный IgG (из козы) 0.6+\-0.12 мг. Нитроцеллюлозные мембраны (25+\-0.5) мм*(4+\0.8)мм. Прокладка для соединений (7+\-1.4)мм*(4+\-0.8)мм Прокладка для образцов (28+\-3.6) мм*(4+\-0.8)мм Каждая трубка включает: Тритон Х-100, 0.8%. Трис-НС1 (100мМ), 2 мл. Азид натрия 0.1%. Температура хранения 2°С~28°С. При комнатной температуре (2-28°С). Хранить в сухом месте. Упаковка содержит: -Тестовое устройство, -Инструкция к применению -трубка для пробы, в том числе разбавитель анализа (2мл)
ОЦМ FOB экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
комплект

3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.
5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см. 6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см.
7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
дана
ҚР-ММБ-5№017378
1 549,93
516
Қанды алуға және сақтауға арналған: CPDА антикоагулянты бар, көлемдері 450/300 мл, 450/450 мл, 350/300 мл MITRA қосарланған қапшығы
450 немесе 350мл негізгі қапшығы медициналық ПВХ-дан жасалған; Көлемі 450 немесе 300 мл, ішінде CPDA антикоагулянты бар қосымша қапшық;ПВХ-дан жасалған жалғағыш түтіктер;ПВХ-дан жасалған тығындар; Қорғағыш қалпақшадағы 16G инесі; Вакуумдық пробиркаларға арналған пластик ұстатқыш инесімен; Бастапқы қан алуға арналған медициналық ПВХ-дан жасалған қапшық.
Қанды алуға және сақтауға арналған: CPDА антикоагулянты бар, көлемдері 450/450 мл MITRA қосарланған қапшығы
дана
ҚР-ММБ-5№115043
2 274,13
517
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд.40г/кв.м

3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см
штука
РК-ИМН-5№017378
1 549,93
516
Мешок MITRA для забора и хранения крови: сдвоенный объемами 450/300 мл, 450/450 мл, 350/300 мл с антикоагулянтом CPDA
Основной мешок 450 или 350мл из медицинского ПВХ; Дополнительный мешок объемом 300 мл и 450 мл с антикоагулянтом CPDA; Соединительные трубки ПВХ; Заглушки ПВХ; Игла 16G в защитном колпачке; Пластиковый держатель с иглой для вакуумных пробирок; Мешочек для забора первичной крови из медицинского ПВХ.
Мешок MITRA для забора и хранения крови: сдвоенный объемами 450/450 мл с антикоагулянтом CPDA. Составляющие одной единицы измерения: мешочек для забора первой порции крови на анализ. Игла 16G; Заглушки; Соединительные трубки; Дополнительный контейнер объемом 450 мл и 300 мл, Основной контейнер из медицинского ПВХ объемом 450 (350) мл, с антикоагулянтом CPDА
штука
РК-ИМН-5№115043
2 274,13
517
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" с вырезом, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х180 см, пл.40г/кв.м
штука

519
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ
1. Жиегі жабысқақ жаялық 0,7м х 0,8м, ауд. 42 г/м кв. - 1 дана
2. Жиегі жабысқақ жаялық 2,0м х 1,4м, ауд. 42 г/м кв. - 1 дана
3. Көп қабатты жаялық 0,6м х 0,6м, ауд. 50 г/м кв. - 1 дана
4. Сүрткі 0,8м х 0,7м, ауд. 25 г/м кв. – 1 дана
5. Ақжайма 2,0м х 1,4м ауд. 25 г/м кв. – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
1 702,92
520
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операциялық жабындарға арналған офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №3
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операциялық жабындарға арналған офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №3
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 170 см х 260 см – 1 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 170 см х 260 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018123
1 772,77
521
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, , БТЖ - 3
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ-3:
1. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана
2. Телпек-қалпақ / телпек клип - берет - 1 дана*
3. Ақжайма 140*70/80 см - 1 дана*
4. Төсеніш сүрті 70*70/80 см - 1 дана*
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп*
6. Сіңіргіш төсеме - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, , БТЖ - 3
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468

519
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП
1. Пеленка с липким краем 0,7м х 0,8м, пл. 42 г/м кв. - 1 шт.
2. Пеленка с липким краем 2,0м х 1,4м, пл.42 г/м кв. - 1шт.
3. Пеленка многослойная 0,6м х 0,6м, пл.50 г/м кв. – 1 шт.
4. Салфетка 0,8м х 0,7м, пл.25 г/м кв. – 1 шт.
5. Простыня 2,0м х 1,4м пл. 25 г/м кв. – 1шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП
комплект
РК-ИМН-5№009002
1 702,92
520
Комплект "Нәрия" для операционных покрытий офтальмологический из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПОФ №3
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для операционных покрытий офтальмологический из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПОФ №3,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018123
1 772,77
521
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3:
1. Рубашка для роженицы – 1 шт.
2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.*
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара*
6. Прокладка впитывающая – 2 шт.
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3
комплект
РК-ИМН-5№019468

1 781,91
522
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL. Пішіні түзу, алдыңғы жағы тұтас пішілген, арқасы ілгексіз екі бөліктен тұрады. Жеңі жейденікіндей, ұзындығы білекке дейін орталық сыртқы тігісімен. Жеңінің төменгі жағында созылғыш манжета сырып тігілген. (трикотаж мата). Жағасы тігінен қосып тігілген, артына қарай бауға ауысады. Белінде белдігі бар. Белдік бел деңгейінде ортада қысқа тігіспен бекітілген. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м? және Спанлейс тығыздығы 68 г/м? типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен-тотығымен газ әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
дана

1 781,91
522
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная, спинка состоит из двух частей без застежки. Рукава рубашечные, втачные длиной до запястья с центральным верхним швом. По низу рукава притачивается эластичная манжета (трикотажное полотно). Горловина с притачной стойкой, переходящей сзади в завязки. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м? и 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL
штука

524
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Контейнер бір ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019575
1 846,00
525
"BF-B" гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді

524
Контейнер полимерный для компонентов крови
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови
штука
РК-ИМН-5№019575
1 846,00
525
Концентрированный основной раствор для гемодиализа BF-B

Канистра, толтыру көлемі 6 литр. Сыртқы түрі: беткейі тегіс, түсі - ақ, мөлдір, сызатсыз, кемшіліксіз, ақаусыз. Материалы: тығыздығы жоғары полиэтилен. Қақпағы. Сыртқы түрі: беткейі тегіс, қатты, көк, ақаусыз, сызатсыз, кемшіліксіз. Материалы: тығыздығы жоғары полиэтилен. Өнім ISO 13485 сәйкес сертификатталған Қорғаныс класы: 2 а Жарамдылық мерзімі: 2 жыл; Таза құрғақ орынжайда +10°С-ден +25°С-ге дейінгі t сақтау керек.
"BF-B" гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
канистра
ҚР-ММБ-5№000372
1 848,25
526
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-2
1. Жиегі жабысқақ ақжайма 200см х 140см - 2 дана
2. Жиегі жабысқақ сүрткі 80см х 70см - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-2
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
1 879,55
527
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1
" Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана*
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана*
4. Алжапқыш - 1 дана
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1
жинақ

Канистра объем наполнения 6 литров. Внешний вид: гладкая поверхность, цвет - белый, прозрачный, без царапин, без изъянов, без дефектов. Материал: полиэтилен высокой плотности. Крышка. Внешний вид: гладкая поверхность, твердый, синий, без дефектов, без царапин, без изъянов. Материал: полиэтилен высокой плотности. Продукция сертифицировано в соответствии с ISO 13485 Класс защиты: 2 а Срок годности: 2 года; Хранить в сухом чистом помещении при t +10°С до +25°С
Концентрированный основной раствор для гемодиализа BF-B
канистра
РК-ИМН-5№000372
1 848,25
526
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-2
1. Простыня 200см х 140см с липким краем – 2 шт.
2. Салфетка 80см х 70см с липким краем – 2 шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-2
комплект
РК-ИМН-5№009002
1 879,55
527
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Фартук – 1 шт.
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* Комплекты изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.* Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1
комплект

ҚР-ММБ-5№019469
1 890,85
528
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ
" Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана*
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана*
4. Алжапқыш - 1 дана
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№019469
1 890,85
529
BF-A гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
Мөлдір, түссіз ерітінді, қоспасыз. Ерітінді көлемі 5 литр ақ түсті пластмасса канистрлерге құйылып, қызыл түсті пластмасса қақпақтарымен жабылады. Ерітінді құрамы: натрий хлориді, калий хлориді, кальций хлориді, магний хлориді, сірке қышқылы, тазартылған су. Заттаңбада көрсетілген: - бұйым атауы; - ерітінді құрамы; - қолдану тәсілі; - толтыру көлемі; - негізгі ескертулер; - дайындаушы кәсіпорынның атауы; оның тауарлық белгісі, мекенжайы, телефоны; - сериялық нөмері; - жарамдылық мерзімі; - сақтау шарттары; - штрих коды; Өнім ISO 13485 сәйкес сертификатталған. Қауіпсіздік класы: 2 а. Жарамдылық мерзімі: 2 жыл. Таза құрғақ орынжайда +10°С-ден +25°С-ге дейінгі t сақтау керек.
BF-A гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
канистра

РК-ИМН-5№019469
1 890,85
528
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Фартук – 1 шт.
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* Комплекты изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.* Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ
комплект
РК-ИМН-5№019469
1 890,85
529
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа BF-A
Прозрачный, бесцветный раствор, не содержащий включений. Растворы разливаются в пластмассовые канистры белого цвета, объемом 5 литров, укупориваются пластмассовыми крышками красного цвета. Состав раствора: натрия хлорид, калия хлорид, кальция хлорид, магния хлорид, уксусная кислота, очищенная вода. На этикетке указываются: - наименование изделия; - состав раствора; - способ применения; - объем наполнения; - основные предупреждения; -наименование предприятия-изготовителя, его товарный знак, адрес, телефон; - номер серии; - срок годности; - условия хранения; - штрих код; Продукция сертифицирована в соответствии с ISO 13485. Класс безопасности: 2 а. Срок годности: 2 года; Хранить в сухом чистом помещении при t +10 °С до +25 °C.
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа BF-A
канистра

531
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2
" Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана*
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана*
4. Алжапқыш - 1 дана
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2:
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана*
3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2
жинақ
ҚР-ММБ-5№019469
2 019,15
532
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардан тұратын стерильді, бір реттік ЛТЖ жиынтығы (ұзындығы 53+2 мм, диаметрлері: 2-ден 3 мм дейін, 3-тен 7 мм дейін, 7-ден 10 мм дейін, 10-нан 14 мм дейін)
Стерильді ламиНәрия таяқшаларының жиынтығы Laminaria digidata теңіз су балдыры табиғи шикізатынан дайындалады. ЛамиНәрия таяқшасы ұзындығы 5-6 см, қурап қалған сабына жіп байланған Laminaria digidata-дан тұрады. Стерилизациялау әдісі: радиациялық. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизациялаған күннен бастап 3 жыл. Стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардың жиынтығы 5 данадан тұрады. Әр таяқша полиэтилен үлбірден жасалған қос қаптамада жеке герметикалық қаптамада болады. Әрбір жеке жиынтық бір өлшемдегі таяқшаны қамтиды
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардан тұратын стерильді, бір реттік ЛТЖ жиынтығы (ұзындығы 53+2 мм, диаметрлері: 2-ден 3 мм дейін, 3-тен 7 мм дейін, 7-ден 10 мм дейін, 10-нан 14 мм дейін)
жинақ

531
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Фартук – 1 шт.
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* Комплекты изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.* Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2
комплект
РК-ИМН-5№019469
2 019,15
532
Комплект палочек из ламинарии стерильных КПЛ для расширения шейки матки стерильный, одноразовый (длиной 53+2 мм, диаметрами: от 2 до 3 мм, от 3 до 7 мм, от 7 до 10 мм, от 10 до 14 мм)
Изготавливаются из природного сырья морской водоросли Laminaria digidata. Палочка ламинарии представляет собой воздушно-сухую трубочку Laminaria digidata длиной 5-6 см с привязанной нитью. Способ стерилизации: радиационный. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Комплект палочек ламинарии стерильных состоит из 5 штук. Каждая палочка находится в отдельной герметичной упаковке в двойном чехле из полиэтиленовой пленки. Каждый индивидуальный комплект включает палочки одного размера
Комплект палочек из ламинарии стерильных КПЛ для расширения шейки матки стерильный, одноразовый (длиной 53+2 мм, диаметрами: от 2 до 3 мм, от 3 до 7 мм, от 7 до 10 мм, от 10 до 14 мм)
комплект

ҚР-ММБ-5№018350
2 080,00
533
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 1
• Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, КБР – 1:
1. Босанатын әйелге арналған жейде – 1 дана.
2. Телпек – қалпақ / клип – берет телпек – 1 дана.*
3. Ақжайма140*70/80 см – 1 дана.*
4. Төсемелік сүрткі 70*70/80 см – 2 дана.*
5. Тоқылмаған материалдан жасалған аласа/биік / полиэтилен бахилалар – 1 жұп.*
6. Сіңіргіш төсеме – 2 дана.
7. Сіңіргіш жаялық 60*40/60/90 см – 1 дана.*
8. Сіңіргіш сүрткі 24*24 / 22*23 / 16*14 см – 2 дана.*
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 1
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468
2 091,70
534
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-1
1. Жиегі жабысқақ ақжайма 200см х 140см - 2 дана
2. Жиегі жабысқақ ақжайма 80см х 140см - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-1
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
2 101,23
535
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" типті бинт CAST - 1, өлшемі 2,5см х 1,8м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Сумен жанасқан кезде немесе ауа ылғалының әсерімен бинттің қатаюына әкелетін химиялық реакция жүреді. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 180,0 ± 10,0 см және ені 2,5 ± 0,5 см болып келеді. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-1 типті полиуретанды бинт жиынтығына ені 2,5 ± 0,5 см, ұзындығы 250,0 ± 15,0 см төсеме шұлық және ені 10,0 ± 1,0 см, ұзындығы 250,0 ± 15,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 2,5см х 2,5 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 2,5 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14 cм).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1, размером 2,5 см х 1,8 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

РК-ИМН-5№018350
2 080,00
533
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1
• Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1:
1. Рубашка для роженицы – 1 шт.
2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.*
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
6. Прокладка впитывающая – 2 шт.
7. ПелҰнка – впитывающая 60*40/60/90 см – 1 шт.*
8. Салфетка впитывающая 24*24 / 22*23 / 16*14 см – 2 шт.*
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1
комплект
РК-ИМН-5№019468
2 091,70
534
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-1
1. Простыня 200см х 140см с липким краем – 2 шт.
2. Простыня 80см х 140 см с липким краем – 2шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-1
комплект
РК-ИМН-5№009002
2 101,23
535
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1, размером 2,5 см х 1,8 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1 имеет длину 180,0 ± 10,0 см и ширину 2,5 ± 0,5 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-1 входят подкладочный чулок шириной 2,5 ± 0,5 см, длиной 250,0 ± 15,0 см и подкладочная вата шири-ной 10,0 ± 1,0 см, длиной 250,0 ± 15,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 2,5 см х 2,5 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 2,5 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1, размером 2,5 см х 1,8 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

РК-ИМН-5№016315
3 900,00
536
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см
Құралдар үстеліне арналған тыс екі жағынан тігілген, пішіні қап түрінде болады. Өлшемдері ұзындығы 145 см, ені 80 см. Тыс тоқылмаған материалдан жасалған СМС типінде (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м2, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м2, Спанлейс типіндегі материалдан жасалған тығыздығы 68 г/м2 және ламинациланған материалдан жасалған тығыздығы 45 г/м2. Тыс стерильді қалпында жеткізіледі.

РК-ИМН-5№016315
3 900,00
536
Чехол "Dolce-Pharm" на инструментальный стол, размер 145*80 см из нетканого материала, стерильный, одноразового применения
Чехол на инструментальный стол прошит по бокам, имеет форму в виде мешка. Размеры длина 145 см, ширина 80 см. Чехол изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 , СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2, из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2 и из ламинированного материала с плотностью 45 г/м2 Чехол поставляется стерильным.

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см
дана
ҚР-ММБ-5№019323
2 145,36
537
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.1,
1. Операциялық үстелге арналған ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен және адгезиялық жиекті – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған, құрал-жабдық үстеліне арналған ылғал өткізбейтін Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Операциялық үстелге арналған ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен және адгезиялық жиекті – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған, құрал-жабдық үстеліне арналған ылғал өткізбейтін Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
2 285,06
538
Тоқылмаған материалдан жасалған, абортқа арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-26
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); целлюлозалық және синтетикалық талшықтардан жасалған Airlaid тоқылмаған матасы; ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+СС).
Тоқылмаған материалдан жасалған, абортқа арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-26.
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40г/м кв. - 1 дана
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеме-үлбір 60 х 60см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
5. Әйелдерге арналған гигиеналық төсеме - 2 дана
6. Қалпақ клип-телпек, ауд. 18 г/м кв. - 1 дана
7. Биік бахилалар 31,5/41,5 х 50см ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
дана
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40г/м кв. - 1 дана
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеме-үлбір 60 х 60см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
5. Әйелдерге арналған гигиеналық төсеме - 2 дана
6. Қалпақ клип-телпек, ауд. 18 г/м кв. - 1 дана
7. Биік бахилалар 31,5/41,5 х 50см ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
ҚР-ММБ-5№020305
2 201,16
539
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС, КПБС-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС
1. Жастықтың тысы 80 см х 70 см – 1 дана.
2. Ақжайма 200 см х 160 см – 1 дана.
3. Көрпенің тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
дана
1. Жастықтың тысы 80 см х 70 см – 1 дана.
2. Ақжайма 200 см х 160 см – 1 дана.
3. Көрпенің тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018189
2 209,18
540
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ:
1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана*
2. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -1:
1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана*
2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -2:
1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана*
3. Құралдар үстеліне арналған тыс, 145*80 см - 1 дана
4. Сіңіргіш төсеніш-жаялығы, 60*60/90 см - 1 дана*
5. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ
жинақ

Чехол "Dolce-Pharm" на инструментальный стол, размер 145*80 см из нетканого материала, стерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№019323
2 145,36
537
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.1,
1. Простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт.
3. Простыня из нетканого материала 160 см х 100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт.
6. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
2 285,06
538
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта, одноразовый, стерильный - КОБ-26
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно Airlaid из целлюлозных и синтетических волокон; ламинированное нетканое полотно (РЕ+СС).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта, одноразовый, стерильный - КОБ-26,
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт.
6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара
штука
РК-ИМН-5№020305
2 201,16
539
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС, КПБС-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС,
1. Наволочка 80 см х 70 см – 1 шт.
2. Простыня 200 см х 160 см – 1 шт.
3. Пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018189
2 209,18
540
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-1:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-2:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.*
3. Чехол на инструментальный стол, 145*80 см – 1 шт.
4. Пеленка впитывающая, 60*60/90 см – 1 шт.*
5. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м, 40 г/кв.м. * Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП
комплект

ҚР-ММБ-5№019470
2 213,64
541
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары: Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015690
2 214,16

РК-ИМН-5№019470
2 213,64
541
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015690
2 214,16

ҚР-ММБ-5№020312
2 281,73
545
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 4
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ-4:
1. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана
2. Телпек-қалпақ / телпек клип - берет - 1 дана*
3. Ақжайма 140*70/80 см - 1 дана*
4. Төсеніш сүрті 70*70/80 см - 1 дана*
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп*
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 4
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468
2 282,67
546
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ
• Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, КБР:
1. Ақжайма140*70/80 см – 1 дана.*
2. Төсемелік сүрткі 70*70/80 см – 2 дана.*
3. Сіңіргіш жаялық 60*40/60/90 см – 1 дана.*
4. Босанатын әйелге арналған жейде – 1 дана.
5. Телпек – қалпақ / клип – берет телпек – 1 дана.*
6. Сіңіргіш сүрткі 20*20 / 24*24 / 22*23 см – 2 дана.*
7. Тоқылмаған материалдан жасалған аласа/биік / полиэтилен бахилалар – 1 жұп.*
8. Үш қабатты / көмір сүзгіші бар медициналық маска – 1 дана.*
9. Сіңіргіш төсеме – 2 дана.
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468
2 282,80
547
Эденорм 5 %, стерильді, 8 мл көз тамшылары
Натрий хлориді (5.0%), ЭДТА динатриі, натрий N-гидроксиметил глицинаты, поливинилпирролидон К12, 2-гидроксиэтилцеллюлоза, полиэтиленгликоль, полиоксиэтилен-полиоксипропилен кополимер, натрий гидрофосфаты, тазартылған су/ Қолданылу саласы Мөлдір қабық ісінуін емдеу Сақтау шарттары 25°C-ден жоғары температурада сақтауға болмайды. 2 жыл Құтыны ашқаннан кейін 30 күн өткенде ішіндегісін пайдалануға болмайды Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды
Эденорм 5 %, стерильді, 8 мл көз тамшылары
дана
ҚР-ММБ-5№015046
2 372,16
548
CAST - 2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 5,0 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 5,0 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-2 типті, полиуретанды бинттеріне ені 5,0 см±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0см±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 5,0см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST – 2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 5,0 см х 3,6 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

РК-ИМН-5№020312
2 281,73
545
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4
• Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4:
1. Рубашка для роженицы – 1 шт.
2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.*
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара*
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4
комплект
РК-ИМН-5№019468
2 282,67
546
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР:
1. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
2. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 2 шт.*
3. ПелҰнка – впитывающая 60*40/60/90 см – 1 шт.*
4. Рубашка для роженицы – 1 шт. 5. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
6. Салфетка впитывающая 20*20 / 24*24 / 22*23 см – 2 шт.*
7. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
8. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1шт.*
9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР
комплект
РК-ИМН-5№019468
2 282,80
547
Эденорм 5 % капли глазные стерильные 8 мл
Состав и описание изделия: Натрия хлорид (5.0%), динатрия ЭДТА, натрия N-гидроксиметил глицинат, поливинилпирролидон К12, 2-гидроксиэтилцеллюлоза, полиэтиленгликоль, полиоксиэтилен-полиоксипропилен кополимер, натрия гидрофосфат, вода очищенная. Область применения - Лечение отека роговицы. Условия хранения - Не хранить при температуре выше 25°C. Срок годности - 2 года . Не использовать содержимое через 30 дней после открытия флакона. Не применять после истечения срока годности
Эденорм 5 % капли глазные стерильные 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015046
2 372,16
548
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-2, размером 5,0 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-2 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 5,0 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-2 входят подкладочный чулок шириной 5,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 5,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-2, размером 5,0 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см.
3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.
5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см.
6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см.
7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
дана
ҚР-ММБ-5№017378
2 444,78
552
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1.
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық 160 см х 100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық ақжайма 175 см х 160 см – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 75 см– 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 1 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық 160 см х 100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық ақжайма 175 см х 160 см – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 75 см– 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 1 дана.

2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыня стерильная операционная 250* 160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой
штука
РК-ИМН-5№017378
2 444,78
552
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1,
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. Простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
3. Простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
4. Салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт.
6. Салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука

554
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт. Өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Өнім тығыздығы 25 г/м2 немесе одан көп тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт, өнім тығыздығы 25 г/м2
дана
ҚР-ММБ-5№020433
2 600,00
555
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, сіңіргіш, диаметрі 7,5 см тесігімен, адгезивтік қабатымен, бекіткіші бар қалтасымен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 120 х 120см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, сіңіргіш, диаметрі 7,5 см тесігімен, адгезивтік қабатымен, бекіткіші бар қалтасымен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 120 х 120см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
2 790,58
556
Офтальмологиялық Артелак® Бүрку ылғалдандыратын ерітіндісі
1 мл препараттың құрамында: натрий гиалуронаты 2,40 мг; калий хлориді 2,50 мг; натрий хлориді 6,70 мг; динатрий фосфат додекагидраты 0,60 мг; натрий дигидрофосфат дигидраты 0,05 мг; инъекцияға арналған су 993,45 мг.
Офтальмологиялық Артелак® Бүрку ылғалдандыратын ерітіндісі
құты
ҚР-ММБ-5№017018
2 720,90
557
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС, КПБС-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС-1.
1. Жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана.
2. Ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
3. Матрастың қабы 210 см х 90 см – 1 дана.
4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
жинақ
1. Жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана.
2. Ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
3. Матрастың қабы 210 см х 90 см – 1 дана.
4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.

554
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта. Размеры: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Изделие изготавливается из нетканого материала с плотностью от 25 г/м2 и более.
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения плотностью 25 г/м2
штука
РК-ИМН-5№020433
2 600,00
555
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" впитывающая, с отверстием диаметром 7,5 см с адгезивным слоем, карманом с фиксатором, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120 х 120см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
2 790,58
556
Раствор увлажняющий офтальмологический Артелак® Всплеск
1 мл препарата содержит: натрия гиалуронат 2,40 мг; калия хлорид 2,50 мг; натрия хлорид 6,70 мг; динатрия фосфат додекагидрат 0,60 мг; натрия дигидрофосфат дигидрат 0,05 мг; вода для инъекций 993,45 мг.
Раствор увлажняющий офтальмологический Артелак® Всплеск
флакон
РК-ИМН-5№017018
2 720,90
557
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС, КПБС-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС-1,
1. Наволочка 60 см х 60 см – 1 шт.
2. Простыня 210 см х 160 см – 1 шт.
3. Наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт.
4. Пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект

ҚР-ММБ-5№018189
2 739,50
558
KF Stick 1G – Несептегі глюкоза мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 1G тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 1G – Несептегі глюкоза мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
2 771,50

РК-ИМН-5№018189
2 739,50
558
KF Stick 1G - Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 1G предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос: Глюкоза  Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 1G - Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
2 771,50

559
Оториноларингологиялық құрал-саймандардың стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
2. Құлаққа арналған шүңгіме, полимерден дайындалған – 2 дана
3. Тілге арналған қалақша, полимерден дайындалған –1 дана
4. Мұрынға арналған айна, полимерден дайындалған – 1 дана
5. Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана
6. Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп
7. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана
Оториноларингологиялық құрал-саймандардың стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015638
2 784,81
560
Травматологияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Травматологияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ.
1. Адгезивті жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см - 1 дана
2. Хирургиялық ақжайма 200 см х 140 см U тәрізді ойығымен 20 см х 60 см адгезивті жиегі бар - 1 дана
3. Ақжайма 200 см х 140 см операция үстеліне арналған - 1 дана
4. Қолға/аяққа арналған тыс 30 см х 70 см - 1 дана
5. Адгезивті лента 4 см х 50 см - 1 дана
6. Құрал жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана
дана
1. Адгезивті жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см - 1 дана
2. Хирургиялық ақжайма 200 см х 140 см U тәрізді ойығымен 20 см х 60 см адгезивті жиегі бар - 1 дана
3. Ақжайма 200 см х 140 см операция үстеліне арналған - 1 дана
4. Қолға/аяққа арналған тыс 30 см х 70 см - 1 дана
5. Адгезивті лента 4 см х 50 см - 1 дана
6. Құрал жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана
ҚР-ММБ-5№017167
3 000,31
561
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.4.
1. Адгезиялық жиекті ақжайма 180 см х 140 см - 1 дана.
2. Адгезиялық жиекті ақжайма 70 см х 90 см – 1 дана.
3. Ақжайма 150 см х 125 см с U тәрізді тілігімен 7 см х 40 см және айналдыра адгезиялық қабатымен – 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана.
6. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана.
7. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
дана
1. Адгезиялық жиекті ақжайма 180 см х 140 см - 1 дана.
2. Адгезиялық жиекті ақжайма 70 см х 90 см – 1 дана.
3. Ақжайма 150 см х 125 см с U тәрізді тілігімен 7 см х 40 см және айналдыра адгезиялық қабатымен – 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана.
6. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана.
7. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
3 016,85
562
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1, Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1:
1. жастық тысы 80*70см – 1 дана;
2. ақжайма 200*160см – 1 дана;
3. көрпе тысы 200*160см – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2:
1. ақжайма 200*160см – 1 дана;
2. көрпе тысы 200*160см – 1 дана.

559
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения
1. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Ушная воронка, изготовлена из полимера - 2 шт
3. Шпатель для языка, изготовлен из полимера -1 шт
4. Зеркало носовое, изготовлено из полимера - 1 шт
5. Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт
6. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара.
7. Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015638
2 784,81
560
Комплект"Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПТ
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект"Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПТ,
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт.
6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№017167
3 000,31
561
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.4,
1. Простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. Простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт.
3. Простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
5. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
6. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
7. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
3 016,85
562
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1, Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1:
1. наволочка 80*70см – 1 шт.
2. простыня 200*160см – 1 шт.
3. пододеяльник 200*160см – 1 шт. Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2:
1. простыня 200*160см – 1 шт.
2. пододеяльник 200*160см – 1 шт. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м.

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1, Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2
жинақ
ҚР-ММБ-5№017452
2 943,98
563
CAST - 3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 7,5 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 7,5 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-3 типті, полиуретанды бинттеріне ені 7,5 ±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0см±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 7,5 см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST – 3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 7,5 см х 3,6 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1, Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2
комплект
РК-ИМН-5№017452
2 943,98
563
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-3, размером 7,5 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-3 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 7,5 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-3 входят подкладочный чулок шириной 7,5 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 7,5 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-3, размером 7,5 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

РК-ИМН-5№015950
5 338,54
564
Иридиум көзге тамызатын дәрісі стерильді 8 мл
Ақ түсті полиэтилен құтысы, ақ түсті полиэтилен қақпағымен тығындалған. Стерильді. Бұйымның құрамы мен сипаттамасы: гиалурон қышқылының натрий тұзы 0.150 г; эхинацея құрғақ сығындысы 0.200 г; N-гидроксиметилглицинат 0.02 г;натрий эдетаты 0.100 г; рН=7.2 Q. S. 100 мл дейін изотоникалық буферлік ерітінді; Иридиум құрамында гиалурон қышқылы және эхинацея пурпурасының сығындысы бар, мөлдір қабықтың эпителийін қорғауға және биологиялық белсенділігін арттыруға арналған стерильді офтальмологиялық ерітіндіден тұрады.жақсартылған тұрақтандыру және оның сипаттамаларын сақтау арқылы көз пленкасын қорғау.
Иридиум көзге тамызатын дәрісі стерильді 8 мл
дана
ҚР-ММБ-5№015984
2 970,24
565
Липосакцияға арналған, бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 6
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Липосакцияға арналған, бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 6
1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 150 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 120 см – 1 дана.
4. Сіңіргіш сүрткі 45 см х 45 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп
6. Адгезивтік лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 150 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 120 см – 1 дана.
4. Сіңіргіш сүрткі 45 см х 45 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп
6. Адгезивтік лента 50 см х 10 см – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№018007
3 030,77
566
SPLINT-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 5,0 см х 25,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан (сегіз қабатты шыны талшық) тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 2 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 5,0 ± 0,5 см және ұзындығы 25,0 ± 2,5 см. Төменгі беймата материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы беймата материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Орамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық орама. Әрқайсысында дербес орамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: бір рет қолданылатын стерильденбеген медициналық қолғаптар – 5 жұп, өлшемі 5,0 м х 10,0 см дәкелі медициналық стерильденбеген бинті – 5 дана. SPLINT-2 типті, өлшемі 5,0 см х 25,0 см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 24 топтық қаптама (120 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік орама.

РК-ИМН-5№015950
5 338,54
564
Иридиум капли глазные стерильные 8 мл
Состав и описание изделия: Натриевая соль гиалуроновой кислоты 0.150 г; Эхинацеи пурпурной сухой экстракт 0.200 г; N-гидроксиметилглицинат 0.02 г;Натрия эдетат 0.100 г; Изотонический буферный раствор с рН=7.2 q.s. до 100 мл; Иридиум состоит из стерильного офтальмологического раствора, содержащего гиалуроновую кислоту и экстракт эхинацеи пурпурной, предназначенных для защиты эпителия роговицы и повышения биологической защиты глазной пленки посредством улучшенной стабилизации и сохранения ее характеристик. Гиалуроновая кислота является мукополисахаридом, который является компонентом многих тканей организма человека. Она обладает способностью присоединяться к слизи глазной поверхности, защищая, увлажняя и смягчая ее. Благодаря мукоадгезивным характеристикам, она остается долго на поверхности глаз и стабилизирует слезную пленку. Экстракт эхинацеи пурпурной содержит вещества, которые, как было доказано, способны помогать поддерживать иммунную защиту слезной пленки, и облегчать процессы восстановления глазной поверхности. Экстракт эхинацеи характерен своими свойствами ингибирования гиалуронидазы. Данный фермент, который отвечает за распад гиалуроновой кислоты в тканях, способствует распространению инфекции, начиная от места возникновения. В результате ее анти-гиалуронидазных свойств, происходит увеличение защитных сил организма против инфекционных агентов. N-гидроксиметилглицинат - это новое производное аминокислоты, которое, благодаря антимикробной активности, оказывает эффективное защитное действие, и не оказывает негативного влияния на глазную поверхность.
Иридиум капли глазные стерильные 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015984
2 970,24
565
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для липосакции, одноразовый стерильный – КОБ - 6
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для липосакции, одноразовый стерильный – КОБ - 6,
1. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт.
4. Салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт.
5. Бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара
6. Адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№018007
3 030,77
566
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-2, размером 5,0 см х 25,0 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-2 шириной 5,0 ± 0,5 см и длиной 25,0 ± 2,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 24 групповых упаковки (120 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-2 размер 5,0 см х 25,0 см и комплектующими.

SPLINT-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 5,0 см х 25,0 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан (сегіз қабатты шыны талшық) тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.
ҚР-ММБ-5№016019
5 547,00
567
SPLINT-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 5,0 см х 25,7 см
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағы ауа мен ылғалды өткізетін, төсем қызметін атқаратын материалмен жабылған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасының толық қатқаннан кейін полиуретан шайырына тән иісі жоқ. Тесік, жарық түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). SPLINT-2 типті полиуретанды "MARAI" шиналары ені 5,0 ± 0,5 см және ұзындығы 25,7 ± 2,5 см.. Төменгі тоқылмаған ақ түсті материал: қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см, қатпаған полиуретан шайырдан жанасудан дененің зақымдалған бөлігінің терісін қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г/м2 артық емес; Сулану уақыты: 20 с артық емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Топтық қаптама жеке қаптамада 5 дана шинадан және жиынтықтаушылармен: бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 5 жұп, медициналық стерильді емес дәке бинт - 5 дана, өлшемдері 5,0 м х 10,0 см. Тасымалдау қаптамасы SPLINT-2 типті ортопедиялық шиналары бар 24 топтық қаптамадан (120 дана) өлшемі 5,0 см х 25,7 см және жиынтықтаушыларымен.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT - 2, размером 5,0 см х 25,0 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016019
5 547,00
567
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-2 размером 5,0 см х 25,7 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-2 шириной 5,0 ± 0,5 см и длиной 25,7 ± 2,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 24 групповых упаковки (120 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-2 размер 5,0 см х 25,7 см и комплектующими

SPLINT-2 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы өлшемі 5,0 см х 25,7 см
дана
"MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы полиуретан шайырымен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, оның екі жағында астар ретінде қызмет ететін ауа және ылғал өткізгіш материалмен жабылған
ҚР-ММБ-5№016625
5 547,00
568
Қан алуға және сақтауға арналған MITRA қапшығы: көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPDA антикоагулянтымен; көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPD антикоагулянтымен және SAG-M-II консервантымен
Гемоконтейнер көлемі 450/300/300 мл.; 450/450/300 мл. Жаңа алынған қанды жинауға және сақтауға арналған, көлемі 450 мл негізгі контейнер, құрамында 63 мл сәйкесінше CPD және CPDA антикоагулянт ерітіндісі бар. Көлемі 300 мл және 450 мл контейнер құрамында 100 мл SAG-M-II консервант ерітіндісі бар Көлемі 300 мл немесе 450 мл контейнер, плазма алуға және оны сақтауға арналған; Көлемі 300 мл TOTM контейнері, тромбоциттерді 5 күнге дейін сақтауға мүмкіндік береді; Талдауға қанның алғашқы үлесін алуға арналған қапшық, қанның ластану қаупін төмендетеді; Вакуумдық пробиркаға арналған пластик ұстатқыш, 16G инесімен бірге.
Қан алуға және сақтауға арналған MITRA қапшығы: көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPDA антикоагулянтымен; көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPD антикоагулянтымен және SAG-M-II консервантымен
дана
ҚР-ММБ-5№014854
3 074,77
569
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы (жастық тысы 80*70см, ақжайма 200*160см, сейсеп 200*160см). Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын орынжайда минус 50С-ден плюс 40С-ге дейінгі бөлме температурасында стеллаждарда, жылыту аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, тікелей күн сәулелерінен қорғалған жерлерде сақталуы тиіс. Ылғалдылығы 75% артық емес. Жарамдылық мерзімі 3 жыл
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№010627
3 078,40
570
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Көп реттік бұраулар 45см х 2,5см
Көп реттік бұраулар 45см х 2,5см
дана
ҚР-ММБ-5№012381
3 098,12
571
Блефаропластика операциясын жасауға арналған стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" ақжайма, өлшемі 160/180*200/250 см
Блефаропластикалық операцияларға арналған 160*200/250 см / 180*200/250 см тікбұрышты ойығы 8*18 см адгезиялық жиегі * бар ақжайма - 1 дана. Ақжайма СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тығыздығы 28 г/ м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан , СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тығыздығы 40 г/м2 және тығыздығы 68г/м2 Спанлейс типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизация этилен тотығының газ әдісімен немесе басқа да тәсілмен жасалады. Бұйым жеке тұтынушы қаптамасында, стерильді түрде, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі. Ескертпе*: Тапсырыс берушінің келісімімен әр түрлі өлшемдерге, материалдың түрлері мен тығыздықтарға жол беріледі.
Блефаропластика операциясын жасауға арналған стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" ақжайма, өлшемі 160/180*200/250 см
дана

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-2 размером 5,0 см х 25,7 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016625
5 547,00
568
Мешок MITRA для забора и хранения крови: строенный объемами 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPDA; строенный объемом 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPD и консервантом SAG-M-II
Гемоконтейнер объемом 450/300/300 мл.; 450/450/300 мл. Основной контейнер для сбора и хранения цельной крови объемом 450 мл, содержит 63 мл раствора антикоагулянта CPD и CPDA соответственно. Контейнер объемом 300 мл и 450 мл содержит 100 мл раствора консерванта SAG-M-II; Контейнер объемом 300 мл или 450мл., для получения и хранения плазмы; Контейнер TOTM объемом 300 мл и 450 мл, позволяющий хранение тромбоцитов до 5 дней; Мешок для забора первой порции крови на анализ, снижающий риск загрязнения крови; Пластиковый держатель для вакуумной пробирки, с иглой 16G.
1. Мешок MITRA для забора и хранения крови:строенный объемом 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPD и консервантом SAG-M-II
2. Мешок MITRA для забора и хранения крови: строенный объемами 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPDA
штука
РК-ИМН-5№014854
3 074,77
569
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения (наволочка 80*70см, простыня 200*160см, пододеяльник 200*160см) из нетканого материала. Условия хранения: должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от минус 50С до плюс 40С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 75%. Срок годности 3 года
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
комплект
РК-ИМН-5№010627
3 078,40
570
Изделия медицинские для забора крови
Жгуты многоразовые 45см х 2,5см
Жгуты многоразовые 45см х 2,5см
штука
РК-ИМН-5№012381
3 098,12
571
Простыня "Dolce – Pharm" для блефаропластической операции, размер 160/180*200/250 см, одноразовая, стерильная
Простыня для блефаропласти-ческой операции 160*200/250 см / 180*200/250 см с прямоуголь-ным отверстием 8*18 см адгезивными краями*– 1 шт. Простыня изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м2 и 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации. Примечание*: Допускается по согласованию с заказчиком различные размеры, виды материала и плотности.
Простыня "Dolce – Pharm" для блефаропластической операции, размер 160/180*200/250 см, одноразовая, стерильная
штука

ҚР-ММБ-5№020418
3 111,00
572
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2, КОБ - 2.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2,
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 110 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 300 см х 160 см, 7 см х 18 см тесігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 110 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 300 см х 160 см, 7 см х 18 см тесігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018004
3 166,12
573
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон денеге жартылай жабысып тұратын, бүйірінде тігісі жоқ, арқасының ортасында тігісі бар, орталық ілгегімен. Арқа жағында бел бойымен резеңке сырып тігілген. Өлшемдері: M, L. Тығыздығы 40 г/ш.м. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон
дана
ҚР-ММБ-5№017765
3 250,00
574
SPLINT-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 30,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 3 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 7,5±0,75 см және ұзындығы 30,0±3,0см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 11,3 ± 1,0 см және ұзындығы 35,0 ± 3,5 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 11,6 ± 1,0 см және ұзындығы 35,0 ± 3,5 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: 5 дана полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана. - стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп SPLINT-3 типті, өлшемі 7,5см х 30,0см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 24 топтық қаптама (120 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама
SPLINT-3 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 30,0 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.

РК-ИМН-5№020418
3 111,00
572
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2, КОБ – 2.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2,
1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 110 см – 2 шт.
2. Простыня из нетканого материала 300 см х 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018004
3 166,12
573
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта, без боковых швов, спинка с центральным швом, полочка с центральной застежкой. На спинке по талии притачана резинка. Размеры: M, L. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/кв.м.
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017765
3 250,00
574
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5см х30,0см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-3 шириной 7,5±0,75 см и длиной 30,0±3,0 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 11,3 ± 1,0 см и длиной 35,0 ± 3,5 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 11,6 ± 1,0 см и длиной 35,0 ± 3,5 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 24 групповых упаковки (120 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-3 размер 7,5 см х 30,0 см и комплектующими.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5см х30,0см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.

РК-ИМН-5№015947
5 882,40
575
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы полимерлік контейнер
Контейнер "CPDA-1" гемоконсерванты мен қан алуға арналған магистралі бар бір ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019570
3 269,50

РК-ИМН-5№015947
5 882,40
575
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости с гемоконсервантом "CPDA-1" и магистралью для забора крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019570
3 269,50

576
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды Жарамдылық мерзімі: 3 жыл
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015689
3 302,00
577
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы

576
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015689
3 302,00
577
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения

ҚР-ММБ-5№019470
3 354,00
580
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.2.
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана.
3. Адгезиялық ақжайма 75 см х 75 см – 1 дана.
4. Адгезиялық ақжайма 200 см х 200 см – 1 дана.
5. Ақжайма 125 см х 150 см адгезиялық тілігі бар 7 см х 40 см – 1 дана.
6. Адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 2 дана.
7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана.
3. Адгезиялық ақжайма 75 см х 75 см – 1 дана.
4. Адгезиялық ақжайма 200 см х 200 см – 1 дана.
5. Ақжайма 125 см х 150 см адгезиялық тілігі бар 7 см х 40 см – 1 дана.
6. Адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 2 дана.
7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
3 482,08
581
Тоқылмаған материалдан жасалған, негізгі хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-23
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, негізгі хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-23
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 100см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
5. Операциялық лента 10 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 100см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
5. Операциялық лента 10 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020309
3 375,97
582
CAST–4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 10,0 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 10,0 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-4 типті, полиуретанды бинттеріне ені 10,0 см±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0см±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST–4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 10,0 см х 3,6 м
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды таңғыш полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, ол ылғалданған кезде полимерленеді және қатаяды

РК-ИМН-5№019470
3 354,00
580
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.2,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.;
2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.;
3. Простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт.;
4. Простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт.;
5. Простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт.;
6. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.;
7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
3 482,08
581
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для основной хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-23
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для основной хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-23,
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.,
2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.,
3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. ,
4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.,
5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020309
3 375,97
582
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-4, размером 10,0 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-4 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 10,0 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-4 входят подкладочный чулок шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования. Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-4, размером 10,0 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении

ҚР-ММБ-5№015949
6 450,00
583
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2GK тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
3 536,25

РК-ИМН-5№015949
6 450,00
583
KF Stick 2GK - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2GK предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Глюкоза Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2GK - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
3 536,25

ҚР-ММБ-5№017378
3 554,59
586
Липой қышқылы, гипромеллоза және амин қышқылдары бар, 8 мл Тиоретин А көз тамшылары
Ақ түсті полиэтилен құтысы, ақ түсті полиэтилен қақпағымен тығындалған. Стерильді. Бұйымның құрамы мен сипаттамасы: Гипромеллоза - 0,300 г; Липой қышқылы - 0,100 Г; N-гидроксиметилглицинат - 0,002 г; Трометанин - 0,150 г; натрий эдетаты - 0,100 г; L-пролин - 0,0752 г L-глицин - 0,100 г; L-Лизин хлоргидрат - 0,014 г; L-лейцин - 0,0108 г; Изотоникалық буферлік ерітінді (рн 7,2) q.s. 100 мл дейін. Тиоретин А-гипромеллоза және липой қышқылы бар стерильді изотоникалық офтальм-логикалық ерітінді. Ол көздің бетін қорғайды және ылғалдандырады, антиоксидантты функцияларды орындайды, лакримальды үлбірді тұрақтандырады және қалпына келтіреді.
Липой қышқылы, гипромеллоза және амин қышқылдары бар, 8 мл Тиоретин А көз тамшылары
дана
ҚР-ММБ-5№015047
3 555,94
587
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясы анықтауға арналған, кодталған ABK Care Multi № 50 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 100-600 мг / дл (0,6-33,3 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқуға арналған орташа уақыт: 5 сек Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 50 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясы анықтауға арналған, кодталған ABK Care Multi № 50 тест-жолақтары
қаптама
ҚР-МТ-7№014382
3 565,00
588
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.3
дана
1. Ақжайма 240 см х 180 см, ауд. 40 г/м кв., U тәрізді қиығымен 20 см х 60 см және айналасында адгезивті қабатымен – 1 дана.

РК-ИМН-5№017378
3 554,59
586
Тиоретин А, капли глазные с липоевой кислотой, гипромеллозой и аминокислотами 8 мл
Состав и описание изделия: Гипромеллоза - 0,300 г; Липоевая кислота - 0,100 г; N-гидроксиметилглицинат - 0,002 г; Трометанин - 0,150 г; Натрия эдетат - 0,100 г; L-пролин - 0,0752 г L-глицин - 0,100 г; L-лизин хлоргидрат - 0,014 г; L-лейцин - 0,0108 г;Изотонический буферный раствор (рН 7,2) q.s. до 100 мл. Тиоретин А представляет собой стерильный изотонический офтальмо-логический раствор с гипромеллозой и липоевой кислотой. Он защищает и увлажняет поверхность глаз, выполняет антиоксидантные функции, стабилизирует и восстанавливает слезную пленку. Гипромеллоза - это полимер с мукомиметическими характеристиками, обладающими свойствами восстановления и стабилизации слезной пленки на поверхности глаза, создавая защитный, прозрачный и упругий щит. Аминокислоты L-пролин, L-глицин, L-лизин хлоргидрат, L-лейцин, содержащиеся в препарате, увеличивают смазку поверхности глаз, и способствуют улучшению защиты эпителия, который претерпевает различные виды стресса. Гидроксиметилглицинат - это производное аминокислоты, который благодаря его антимикробному действию, является эффективным консервантом без негативного эффекта на поверхность глаз. Область применения6 Стабилизирует и реинтегрирует слезную пленку при гистологических измененях роговицы/конъюнктивы, вызванных нарушениями окислительно-восстановительного равновесия и клеточного накопления свободных радикалов на поверхности глаз. Условия хранения - Не хранить при температуре выше 25°C Срок годности - 2 года . Не использовать содержимое через 90 дней после открытия флакона
Тиоретин А, капли глазные с липоевой кислотой, гипромеллозой и аминокислотами 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015047
3 555,94
587
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем: 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания: 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 50 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
упаковка
РК-МТ-7№014382
3 565,00
588
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.3,
1. Простыня 240 см х 180 см, пл. 40 г/м.кв., с U-образным вырезом 20 см х 60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.

2. Ақжайма 180 см х 140 см адгезивті жиегімен, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.
3. Құралдар үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана.
4. Қолға кигізілетін қап 80 см х 20 см, ауд. 25 г/м кв. – 1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана.
6. Операциялық адгезивті лента 2,5 см х 30 см – 1 дана.
7. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020177
3 810,40
589
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары: Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015691
3 640,00
590
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Аяққа арналған қорғағыш жабыны бар ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
3. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Аяққа арналған қорғағыш жабыны бар ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
3. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана
ҚР-ММБ-5№018133
3 654,53
591
Жартышарлық операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Тоқылмаған матадан (немесе полиэтилен үлбірден) дайындалған шеттері жабысқақ 55 ? 65/55см қабылдағыш - қалта - 1 дана
2. Диаметрі 60 см қорғағыш қаптама тоқылмаған матадан дайындалған (немесе полиэтиленді үлбір) -1дана
3. Тілігі бар адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған, өлшемі 160 х 140 см - 1 дана
4. Шеттері адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған 210 х 160 см - 1 дана
5. Сіңіргіш сүрткі тоқылмаған матадан дайындалған 2 2 * 23 см - 4 дана
Жартышарлық операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

2. Простыня 180 см х 140 см с адгезивным краем, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
3. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв.– 1 шт.
4. Чехол на руку 80 см х 20 см, пл. 25 г/м.кв. – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 25 см х 25 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 2,5 см х 30 см – 1 шт.
7. Простыня 180 см х 140 см на операционный стол, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020177
3 810,40
589
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015691
3 640,00
590
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт.
3. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
4. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018133
3 654,53
591
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. Карман-приҰмник с липким краем, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) 55 * 65/55 см - 1 шт.
2. Чехол защитный диаметр 60 см, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) - 1 шт.
3. Простыня адгезивная с вырезом, изготовлена из нетканого материала, размером 160 * 140 см - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 210 * 160 см - 1 шт.
5. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 22 * 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
Комплект

ҚР-ММБ-5№014861
3 659,79
592
Тоқылмаған материалдан жасалған, мидың жарты шарына операция жасауға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-27
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР), Полиэтилен.
Тоқылмаған материалдан жасалған, мидың жарты шарына операция жасауға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-27
дана
1. Жабысқақ жиегі бар қабылдағыш қалта 55 х 65см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана;
2. Полиэтиленнен жасалған қорғағыш қаптама диаметрі 60см - 1 дана;
3. Ақжайма 140 х 160см, адгезивті қиығы бар 30 х 40см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана;
4. Адгезивті жиекті ақжайма 160 х 210см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана;
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана;
6. Операциялық лента 5 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана;
7. Адгезивті жиегі бар, басқа операция жасауға арналған ақжайма 40 х 80см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020304
4 592,21
593
Тоқылмаған материалдан жасалған, абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" негізгі жиынтығы - КОБ-29
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" негізгі жиынтығы - КОБ-29
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 90см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана.
3. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана.
5. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
6. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
7. Операциялық лента 10 x 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 90см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана.
3. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана.
5. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
6. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
7. Операциялық лента 10 x 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020302
3 722,38
594
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
Контейнер-бұл магистральдармен өзара байланысқан екі контейнерден тұратын стерильді жабық полимерлі жүйе. Контейнер сыйымдылығы қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлдірінен жасалған. TF seta 3222 үлбірдің түрі. Үлбір мөлдір, серпімді, үлбірдің бетінде кедір-бұдыры бар, бұл контейнердің жабысуына жол бермейді. Полимерлі инелерді контейнерге қосу үшін мембранасы бар фитингтер арналған. Контейнердің магистральдары серпімді мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлеушілердің барлық түрлерінде герметизирленген болу мүмкін. Қан алуға арналған иненің персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік беретін алғашқы ашу қалпақшасы бар үш қырлы лазерлі қайрауы болады. Өнімді утилизациялау кезінде персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарылғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдау үшін қан алу үшін вакуумдық түтіктердің барлық түрлеріне арналған адаптер бар. Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған екі сыйымдылықтан тұрады:- сыйымдылығы кемінде 600 мл cpdа гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық-1 63 мл. - 1 дана. -қан компоненттеріне арналған сыйымдылығы кемінде 400 мл. - 1 дана. – донорлық ине 16G - 1 дана. – протектор - 1 дана. - тройник 45 град.-1 дана - вакуумдық түтіктің ұстағышы - 1 дана. - герметизациялау торабы (бітеуішпен бірге) - 2 дана. - стационарлық қысқыш -2 дана. – жарғақшасы бар штуцер - 4 дана. – жабысқақ заттаңба -2 дана. Өлшемдері: 360*195*50 (мм).
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№014861
3 659,79
592
Комплект "Н?рия" из нетканого материала для полушарных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-27
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Полиэтилен.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полушарных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-27
штука
1. Карман-приемник с липким краем 55 х 65см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол защитный из полиэтилена диаметром 60см - 1 шт.
3. Простыня 140 х 160см, с адгезивным вырезом 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 х 210см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
6. Операционная лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
7. Простыня для операций на голове с адгезивным краем 40 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020304
4 592,21
593
Основной комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-29
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР).
Основной комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-29,
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетки бумажные 33 х 33см - 4 шт.
5. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
7. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020302
3 722,38
594
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из двух Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ңмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали Контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. Контейнер состоит из двух емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ: - емкость с раствором гемоконсерванта CPDА-1 63 мл вместимостью не менее 600 мл.-1 шт. - Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.-1 шт. - игла донорская 16G – 1 шт. - протектор – 1 шт. - тройник 45 град.-1 шт. - держатель вакуумной пробирки – 1 шт. - узел герметизации (в сборе с заглушкой) -2 шт. - стационарный зажим -2 шт. - штуцер с мембраной – 4 шт. - этикетка липкая – 2 шт. Размеры: 360*195*50 (мм).
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука

ҚР-ММБ-5№019584
3 692,00
595
Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық әмбебап жиынтығы - КОБ - 9
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық әмбебап жиынтығы - КОБ - 9, Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана., - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 75 см х 90 см – 2 дана., - Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 170 см х 175 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 150 см х 240 см – 1 дана., - Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана., - Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
жинақ
- Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 75 см х 90 см – 2 дана. - Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 170 см х 175 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 150 см х 240 см – 1 дана. - Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. - Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана
ҚР-ММБ-5№018197
3 704,36
596
Ламинэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 5
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Ламинэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 5
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см– 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см ақжайма 20 см х 30 см тілігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті сүрткі 80 см х 90 см– 4 дана.
4. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 3 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см– 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см ақжайма 20 см х 30 см тілігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті сүрткі 80 см х 90 см– 4 дана.
4. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 3 дана.
ҚР-ММБ-5№018199
4 034,17
597
SPLINT-1 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 2,5 см х 112,5 см
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағы ауа мен ылғалды өткізетін, төсем қызметін атқаратын материалмен жабылған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасының толық қатқаннан кейін полиуретан шайырына тән иісі жоқ. Тесік, жарық түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). SPLINT-1 типті полиуретанды "MARAI" шиналары ені 2,5 ± 0,5 см және ұзындығы 112,5 ± 11,2 см. Төменгі тоқылмаған ақ түсті материал: қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 6,5 ± 0,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см, қатпаған полиуретан шайырдан жанасудан дененің зақымдалған бөлігінің терісін қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 6,5 ± 0,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г/м2 артық емес; Сулану уақыты: 20 с артық емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Топтық қаптама жеке қаптамада 5 дана шинадан және жиынтықтаушылармен: бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 5 жұп., медициналық стерильді емес дәке бинт -5 дана, өлшемдері 5,0 м х 10,0 см. Тасымалдау қаптамасы SPLINT-1 типті ортопедиялық шиналары бар 6 топтық қаптамадан (30 дана) өлшемі 2,5 см х 112,5 см және жиынтықтаушыларымен.

РК-ИМН-5№019584
3 692,00
595
Универсальный комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 9
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Универсальный комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 9, Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 см – 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. - Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. - Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. - Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. - Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
РК-ИМН-5№018197
3 704,36
596
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для ламинэктомии одноразовый стерильный – КОБ – 5
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для ламинэктомии одноразовый стерильный – КОБ – 5,
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. Простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. Салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт.
4. Салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
РК-ИМН-5№018199
4 034,17
597
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-1 размером 2,5 см х 112,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-1 шириной 2,5 ± 0,5 см и длиной 112,5 ± 11,2 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 6,5 ± 0,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 6,5 ± 0,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-1 размер 2,5 см х 112,5 см и комплектующими.

SPLINT-1 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 2,5 см х 112,5 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.
ҚР-ММБ-5№016626
6 528,00
598
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд.40г/кв.м және ауд. 54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд. 54г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
3 750,63
599
CAST – 5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 12,5 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 12,5 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-5 типті, полиуретанды бинттеріне ені 10,0 см±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST – 5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 12,5 см х 3,6 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-1 размером 2,5 см х 112,5 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016626
6 528,00
598
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" с вырезом, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х180 см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
3 750,63
599
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-5, размером 12,5 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-5 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 12,5 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-5 входят подкладочный чулок шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см). минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-5, размером 12,5 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

РК-ИМН-5№015948
6 935,04
600
Жалпы хирургияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 15
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Жалпы хирургияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 15
дана
Ақжайма 75 см х 90 см адгезивті жиекті – 2 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см – 1 дана. Ақжайма 150 см х 250 см адгезивті жиекті – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. Ақжайма 175 см х 180 см адгезивті жиекті – 1 дана. Адгезивті операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018193
3 891,49

РК-ИМН-5№015948
6 935,04
600
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для общей хирургии одноразовый, стерильный – КОБ – 15
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для общей хирургии одноразовый, стерильный – КОБ – 15, Простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. - Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт. - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. - Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018193
3 891,49

601
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Дайындау материалы – тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4
дана
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд.40 г/м кв. - 1 дана.
2. Операциялық ақжайма 160 х 200см офтальмологияға арналған екі шаршы қиығымен 10 х 10см инциздік үлбірімен және бекіткіші бар екі қабылдағыш-қалтасымен, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 2 дана
ҚР-ММБ-5№020299
3 818,62
602
Қуыстарға операциялар жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы – КОБ – 14
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Қуыстарға операциялар жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 14
дана
Ақжайма 340 см х 180 см, 20 см х 30 см тілігімен, инцизалық үлбірімен және сұйықтық жинауға арналған қалтасымен, операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана
ҚР-ММБ-5№018194
6 227,28
603
SPLINT-4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 10,0 см х 37,5 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 4 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 10,0±1,0 см және ұзындығы 37,5±3,7см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 14,2 ± 1,4 см және ұзындығы 42,5 ± 4,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 14,5 ± 1,4 см және ұзындығы 42,5 ± 4,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама:- өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана.- стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп . SPLINT-4 типті, өлшемі 10,0см х 37,5см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 18 топтық қаптама (90 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.

601
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4,
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№020299
3 818,62
602
Комплект "Н?рия" из нетканого материала для полостных операций одноразовый, стерильный – КОБ – 14
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полостных операций одноразовый, стерильный – КОБ – 14
штука
- Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. - Простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
РК-ИМН-5№018194
6 227,28
603
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-4, размером 10,0 см х 37,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-4 шириной 10,0±1,0 см и длиной 37,5±3,7 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 14,2 ± 1,4 см и длиной 42,5 ± 4,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 14,5 ± 1,4 см и длиной 42,5 ± 4,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования. Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 18 групповых упаковки (90 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-4 размер 10,0 см х 37,5 см и комплектующими.

Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
дана
ҚР-ММБ-5№017378
3 875,30
606
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2GP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
3 875,50
607
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, өлшемдері S,M
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (S,М) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
3 876,15
608
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, өлшемі L
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (L) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
3 989,42
609
CodeFree Farmaktiv тест-жүйесіне арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған тест-жолақтар
CodeFree Farmaktiv, CodeFree Farmaktiv экспресс-анализаторымен жұмыс істеуге арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған Алтын электродымен Тест-жолақтар (тубада 50 тест-жолақтар))
CodeFree Farmaktiv тест-жүйесіне арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған тест-жолақтар
дана/туба
ҚР-МТ-5№016844
4 025,00
610
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, моделі: ММТ-396 стерильді, бір рет қолданылатын №11
Инфузиялық жүйе Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set моделі ММТ-396 стерильді, бір рет қолданылатын
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, моделі: ММТ-396 стерильді, бір рет қолданылатын №11
дана

Простыня стерильная для лапаротомии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см
штука
РК-ИМН-5№017378
3 875,30
606
KF Stick 2GP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2GP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос:
KF Stick 2GP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
3 875,50
607
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размерами S,M.
штука
РК-ИМН-5№018190
3 876,15
608
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размером L
штука
РК-ИМН-5№018190
3 989,42
609
Тест-полоски для проверки уровня глюкозы в крови для тест-системы CodeFree Farmaktiv
CodeFree Farmaktiv, Тест-полоски с золотым электродом для проверки уровня глюкозы в крови, предназначенные для работы с экспресс-анализатором CodeFree Farmaktiv, (в тубе 50 тест-полос)
Тест-полоски Codefree для определения уровня глюкозы в крови для тест-системы CodeFree Farmaktiv в коробке
штука/туба
РК-МТ-5№016844
4 025,00
610
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель:ММТ-396 стерильная, однократного применения №10
Система инфузионная "Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set" предназначена для подкожной инфузии инсулина из резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" инсулиновой помпы "Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time"". Описание: Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель ММТ-396 стерильная, однократного применения
штука

ҚР-ММБ-5№006467
4 041,63
611
Омк 1 стерильді көз тамшылары, 10 мл
Омк 1, стерильді көз тамшылары, 10 мл. Тамшылардың құрамы: гиалурон қышқылы 0,2%, цитиколин мононатрий тұзы 2%, натрий фосфаты моногидраты, натрий дигидрофосфаты додекагидраты, натрий хлориді, бензалконий хлориді, инъекцияға арналған су. Гиалуран қышқылы шырышты қабықты майланған, ылғалданған және қорғалған күйінде сақтай отырып, жас қабықшасының тұрақтылығын жақсарту үшін пайдалы ерітінділердің мукомиметикалық, мукоадгезивті және тұтқыр эластикалық қасиеттерін арттырады. Сонымен қатар, құрамында гиалурон қышқылы бар ерітінділер көздің қабығы мен эпителий конъюнктивасы зақымданған жағдайда көз бетін қалпына келтіруге қолайлы микро орта жасай алады. Omk 1-де цитиколиннің болуы глаукома сияқты дегенеративті көз патологиялары салдарынан зақымдалған жасуша мембраналарының тұтастығын қалпына келтіруде қолайлы құрылымдық қолдау көрсетеді.

РК-ИМН-5№006467
4 041,63
611
Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл
Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл. Состав капель: гиалуроновая кислота 0,2%, цитиколина мононатриевая соль 2%, натрия фосфата моногидрат, натрия дигидрофосфата додекагидрат, натрия хлорид, бензалкония хлорид, вода для инъекций. Гиалоурановая кислота повышает мукомиметические, мукоадгезивные и вязкоэластичные свойства растворов, полезные для улучшения стабильности слезной пленки, сохраняя слизистую оболочку смазанной, увлажненной и защищенной. Кроме того, растворы, содержащие гиалуроновую кислоту способны создавать благоприятную микросреду для восстановления глазной поверхности в случаях повреждения роговицы и конъюнктивы эпителия. Наличие цитиколина в Омк 1 оказывает благоприятную структурную поддержку в восстановлении целостности клеточных мембран, поврежденных вследствие дегенеративных глазных патологий, таких как глаукома.

Омк 1 стерильді көз тамшылары, 10 мл
құты
ҚР-ММБ-5№114961
4 117,47
612
Риболизин, стерильді көзге тамызатын дәрі натрий гиалуронатымен, амин қышқылдарымен және В2 дәруменімен, 8 мл
Мөлдір сары түсті стерильді ерітіндісі бар алғашқы ашуды бақылауға арналған сақинасы бар бұрандалы қақпағы бар тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған құты. 100 г ерітіндіге тамшылардың құрамы: натрий гиалуронаты – 0,15 г., Натрий хлориді, L-пролин – 0,0752 г., L-глицин – 0,1 г., L-Лизин гидрохлориді – 0,014 г., L-лейцин – 0,0108 г., рибофлавин фосфаты (В2 витамині) – 0,05 г., N-гидроксиметилглицинат, ЭДТА, тазартылған су, изотоникалық буферлік ерітінді (рн 7.2). Өнім физиологиялық рН мәні бар гиалурон қышқылы, аминқышқылдары және B2 дәрумені негізіндегі стерильді офтальмологиялық ерітінді болып табылады. Құрамында консерванттар жоқ.
Риболизин, стерильді көзге тамызатын дәрі натрий гиалуронатымен, амин қышқылдарымен және В2 дәруменімен, 8 мл
дана
ҚР-ММБ-5№018991
4 123,45
613
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (XL) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
4 132,48
614
Күшейтілген қорғанысқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Ламинацияланған алжапқыш -1 дана
2. Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон - 1 дана
3. Тоқылмаған материалдан жасалған үшқабатты бетперде – 1 дана
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар - 1 жұп
Күшейтілген қорғанысқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015700
4 135,74
615
Омыртқаға операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы

Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл
флакон
РК-ИМН-5№114961
4 117,47
612
Риболизин, капли глазные стерильные с натрия гиалуронатом, аминокислотами и витамином В2, 8 мл
Состав капель на 100 г раствора: Натрия гиалуронат – 0,15 г., натрия хлорид, L-пролин – 0,0752 г., L-глицин – 0,1 г., L-лизина гидрохлорид – 0,014 г., L-лейцин – 0,0108 г., рибофлавина фосфат (витамин В2) – 0,05 г., N-гидроксиметилглицинат, ЭДТА, вода очищенная, изотонический буферный раствор (pH 7.2). Изделие представляет собой стерильный офтальмологический раствор на основе гиалуроновой кислоты, аминокислот и витамина B2 с физиологическим значением рН. Не содержит консервантов. Гиалуроновая кислота является мукополисахаридом, который входит в состав многих тканей человеческого организма. Она имеет свойство прилипать к слизистой поверхности глаза, защищая, увлажняя и смягчая его. Благодаря своим мукоадгезивным характеристикам, она остается на поверхности глаза и обеспечивает долговременную стабилизацию слезной пленки. Аминокислоты L-пролин, L-глицин, L-лизина гидрохлорид и L-лейцин, содержащиеся в растворе, способствуют увлажнению поверхности глаза и помогают улучшить защиту эпителия, который может быть подвержен различным нагрузкам. Эти аминокислоты являются главными компонентами коллагена, присутствующего в строме роговицы, и незаменимы для биомеханических характеристик роговицы, подвергающейся кросс-линкингу. Витамин В2 обеспечивает защиту от повреждений в результате воздействия УФ-излучения, поддержание состояния стромы, индуцированные кросс-линкингом.
Риболизин, капли глазные стерильные с натрия гиалуронатом, аминокислотами и витамином В2, 8 мл
набор
РК-ИМН-5№018991
4 123,45
613
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размером XL
штука
РК-ИМН-5№018190
4 132,48
614
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт.
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015700
4 135,74
615
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения

ҚР-МТ-5№020762
4 358,50
618
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Дайындау материалы – тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №4.1
жинақ
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
2. Операциялық ақжайма 160 х 200см, офтальмологияға арналған екі шаршы қиығымен 10 х 10см инциздік үлбірімен және бекіткіші бар екі қабылдағыш-қалтасымен, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 2 дана.
4. Құрал үстеліне арналған ақжайма 160 х190см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020299
4 460,78
619
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған үш ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019571
4 611,75
620
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған үш ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. T&B орындалуы бар контейнерде CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
дана

РК-МТ-5№020762
4 358,50
618
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4.1,
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
РК-ИМН-5№020299
4 460,78
619
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019571
4 611,75
620
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В контейнере с вариантом исполнения T&B Ұмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
штука

ҚР-ММБ-5№019579
4 650,45
621
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 3GPP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
4 657,50

РК-ИМН-5№019579
4 650,45
621
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 3GPP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Белки Глюкоза рH   Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
4 657,50

622
Скринингтік зерттеулерге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
2. Зонд, полимерден дайындалған – 1 дана
3. Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
4. Алжапқыш, ламинцияланған материалдан дайындалған – 1 дана
5. Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп
6. Ерінтартқыш, полимерден дайындалған – 1 дана
7. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана
Скринингтік зерттеулерге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015699
4 663,45
623
Ангиографияға арналған, 2 саңылауы бар, стерильді, бір реттік, №2 "Dolce-Pharm" ақжаймасы, өлшемі 300*272 см
Ақжайма тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) және СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан және тығыздығы 68 г/м2 Спанлейс типіндені материалдан жасалады. Газ әдісімен этилен-тотығымен немесе басқа әдіспен стерилизацияланады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Ангиографияға арналған, 2 саңылауы бар, стерильді, бір реттік, №2 "Dolce-Pharm" ақжаймасы, өлшемі 300*272 см
дана
ҚР-ММБ-5№019027
4 703,00
624
ҰМК 2, стерильді көз тамшылары, 10мл
Омк 2, стерильді көз тамшылары, 10 мл. Тамшылардың құрамы: гиалурон қышқылы 0.2%, цитиколин мононатрий тұзы 2%, цианокобаламин (В12 витамині), натрий фосфаты моногидраты, натрий дигидрофосфаты додекагидраты, натрий хлориді, бензалконий хлориді, инъекцияға арналған су. Гиалурон қышқылы шырышты қабықты майланған, ылғалданған және қорғалған күйінде сақтай отырып, жас үлдірінің тұрақтылығын жақсарту үшін пайдалы ерітінділердің мукомиметикалық, мукоадгезивті және тұтқыр эластикалық қасиеттерін арттырады. OMK 2-де цитиколиннің болуы бастапқы диабеттік ретинопатия сияқты көздің дегенеративті аурулары салдарынан зақымдалған жасуша мембраналарының тұтастығын қалпына келтіруде қолайлы құрылымдық қолдау көрсетеді. Цианокобаламин (В12 дәрумені) қабақтың эпителий жасушаларының өсуіне ықпал етеді, сонымен қатар жасушаларды бос радикалдардың әсерінен қорғайды.
ҰМК 2, стерильді көз тамшылары, 10мл
құты
ҚР-ММБ-5№114962
4 704,55
625
ВИСглик НЕО көзге тамызатын дәрі, стерильді, 10 мл
Стерильді ерітіндісі бар сорғы-сүзгісі бар саптамасы бар тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған құты-контейнер. Тамшылардың құрамы: Н-ацетилкарнозин (1%), Қаражидек сығындысы, хондроитин сульфаты (0.15%), натрий фосфаты додекагидраты, натрий фосфаты моногидраты, натрий хлориді, инъекцияға арналған су 100 мл дейін. ВИСглик нео физиологиялық рН мәні бар стерильді офтальмологиялық ерітінді болып табылады. Құрамында консерванттар жоқ. Совместное воздействие таких натуральных веществ как N-ацетилкарнозин, экстракт черники и хондроитина сульфата в составе капель оказывает антиоксидантное действие на орган зрения, способствует поддержанию остроты зрения, в особенности при возрастных изменениях в хрусталике, а также, в суровых условиях окружающей среды или повышенной нагрузке. Гидратационная способность хондроитина сульфата и вазопротекторные свойства черники способствуют регуляции микроциркуляции и улучшению питания глаза. Комплекс защищает ткани глаз от свободных радикалов, что является важным элементом предотвращения окисления хрусталика. Благодаря высокотехнологичному фильтру раствор без консервантов остается стерильным на протяжении всего срока его использования. Поскольку раствор не содержит консервантов, он может использоваться довольно часто. Условия хранения: При температуре не выше 25 оС. Срок годности -3 года. Срок хранение после вскрытия упаковки не более 3 месяцев.
ВИСглик НЕО көзге тамызатын дәрі, стерильді, 10 мл
жинақ

622
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Зонд изготовлен из полимера - 1 шт.
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт.
5. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
6. Загубник изготовлен из полимера- 1 шт.
7. Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015699
4 663,45
623
Простыня "Dolce-Pharm" для ангиографии №2, с 2 отверстиями, размер 300*272 см, одноразовая, стерильная
Простыня изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) и СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня "Dolce-Pharm" для ангиографии №2,с 2 отверстиями,размер 300*272 см ,одноразовая,стерильная
штука
РК-ИМН-5№019027
4 703,00
624
Омк 2, капли глазные стерильные, 10мл
Омк 2, капли глазные стерильные, 10 мл. Состав капель: кислота гиалуроновая 0.2%, цитиколина мононатриевая соль 2%, цианокобаламин (витамин В12), натрия фосфата моногидрат, натрия дигидрофосфата додекагидрат, натрия хлорид, бензалкония хлорид, вода для инъекций. Гиалуроновая кислота повышает мукомиметические, мукоадгезивные и вязкоэластичные свойства растворов, полезные для улучшения стабильности слезной пленки, сохраняя слизистую оболочку смазанной, увлажненной и защищенной. Наличие цитиколина в ОМК 2 оказывает благоприятную структурную поддержку в восстановлении целостности клеточных мембран, поврежденных вследствие дегенеративных заболеваний глаз, таких как начальная диабетическая ретинопатия. Цианокобаламин (витамин В12) способствует росту эпителиальных клеток роговицы, а также защищает клетки от воздействия свободных радикалов.
Омк 2, капли глазные стерильные, 10мл
флакон
РК-ИМН-5№114962
4 704,55
625
ВИСглик НЕО капли глазные стерильные 10 мл
Состав капель: Н-ацетилкарнозин (1%), экстракт черники, хондроитина сульфат (0.15%), натрия фосфата додекагидрат, натрия фосфата моногидрат, натрия хлорид, вода для инъекций до 100 мл. ВИСглик НЕО является стерильным офтальмологическим раствором с физиологическим значением рН. Не содержит консервантов. Совместное воздействие таких натуральных веществ как N-ацетилкарнозин, экстракт черники и хондроитина сульфата в составе капель оказывает антиоксидантное действие на орган зрения, способствует поддержанию остроты зрения, в особенности при возрастных изменениях в хрусталике, а также, в суровых условиях окружающей среды или повышенной нагрузке. Гидратационная способность хондроитина сульфата и вазопротекторные свойства черники способствуют регуляции микроциркуляции и улучшению питания глаза. Комплекс защищает ткани глаз от свободных радикалов, что является важным элементом предотвращения окисления хрусталика. Благодаря высокотехнологичному фильтру раствор без консервантов остается стерильным на протяжении всего срока его использования. Поскольку раствор не содержит консервантов, он может использоваться довольно часто. Условия хранения: При температуре не выше 25 оС. Срок годности -3 года. Срок хранение после вскрытия упаковки не более 3 месяцев.
ВИСглик НЕО капли глазные стерильные 10 мл
набор

ҚР-ММБ-5№017726
4 705,52
626
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы:
1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
3. Ангиографияға арналған екі саңылаулы бар ақжайма, өлшемі 300*180 см, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
4. Түтікшелерге арналған екі саңылаулы бар бекіткіш, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 2 дана, қағаздан дайындалған.
6. Операциялық жолақ, өлшемі 50*10 см, саны - 1 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы:
1. Ангиографияға арналған екі саңылаулы бар ақжайма, өлшемі 300*180 см, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
2. Түтіктерге арналған екі саңылаулы бар бекіткіш, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
3. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 2 дана, қағаздан дайындалған. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) түрінен, тығыздығы 40 г/м2 және Спанлейс түрінен, тығыздығы 68 г/м2 жасалады. Стерильдеу этилен-оксид газды әдісімен немесе басқа да әдістермен жасалады. Бұйым стерильденген, жеке орауышта, пайдалануға дайын түрінде жеткізіледі.
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017234
4 708,82
627
Тоқылмаған материалдан жасалған проктологиялық операцияда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық жиынтығы - КОБ - 10
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10% . Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған проктологиялық операцияда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық жиынтығы - КОБ - 10
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана.
3. Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана.
4. Екі тілігімен және аяққа арналған қорғағыш жабынымен ақжайма 260 см х 320 см – 1 дана.
5. Адгезиялық лента 2 см х 33 см – 2 дана.
6. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018196
4 771,97

РК-ИМН-5№017726
4 705,52
626
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
2. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
3. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017234
4 708,82
627
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для проктологической операции одноразовый стерильный – КОБ – 10
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для проктологической операции одноразовый стерильный – КОБ – 10,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Простыня 75 см х 90 см – 1 шт.
4. Простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт.
5. Адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт.
6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
РК-ИМН-5№018196
4 771,97

628
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, MМТ-398 моделі стерильді, бір рет қолданылатын №10
Инфузиялық жүйе Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set моделі ММТ-398 стерильді, бір рет қолданылатын
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, MМТ-398 моделі стерильді, бір рет қолданылатын №10
дана
ҚР-ММБ-5№006467
4 802,13
629
SPLINT-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 87,5 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 3 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 7,5±0,75 см және ұзындығы 87,5±8,7см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 11,3 ± 1,0 см және ұзындығы 92,5 ± 9,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 11,6 ± 1,0 см және ұзындығы 92,5 ± 9,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана.- стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп . SPLINT-3 типті, өлшемі 7,5см х 87,5см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 9 топтық қаптама (45 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.
SPLINT-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 87,5 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған.

628
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель ММТ -398 стерильная, однократного применения №10
Система инфузионная "Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set" предназначена для подкожной инфузии инсулина из резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" инсулиновой помпы "Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time"". Описание: Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель ММТ-398 стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№006467
4 802,13
629
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5 см х 87,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-3 шириной 7,5±0,75 см и длиной 87,5±8,7 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 11,3 ± 1,0 см и длиной 92,5 ± 9,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 11,6 ± 1,0 см и длиной 92,5 ± 9,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 9 групповых упаковки (45 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-3 размер 7,5 см х 87,5 см и комплектующими.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5 см х 87,5 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.

РК-ИМН-5№015945
8 595,20
630
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019573
5 050,35

РК-ИМН-5№015945
8 595,20
630
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019573
5 050,35

631
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек жабын жиынтығы:
1. Операциялық ақжайма 190*160 / 120*70 см - 1 дана*
2. Инцизиялық үлбірі, екі еселенген тілігі 10*10 см және екі бекіткішімен қабылдағыш қалтасы бар, офтальмологияға арналған операциялық ақжайма 160*200 / 120*120 см - 1 дана*
3. Ақжайма 50*50 / 60*60 см - 1 дана*
4. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана*
5. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1 дана Жиынтық тығыздығы 68 г/м?* Спанлейс және тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019969
5 066,99
632
SPLINT-4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 10,0 см х 75,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 4 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 10,0±1,0 см және ұзындығы 75,0±7,5см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 14,2 ± 1,4 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 14,5 ± 1,4 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана. - стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп. SPLINT-4 типті, өлшемі 10,0см х 75,0см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 6 топтық қаптама (30 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.

631
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Простыня 50*50 / 60*60 см – 1 шт.*
4. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.*
5. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м? *
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№019969
5 066,99
632
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-4, размером 10,0 см х 75,0 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-4 шириной 10,0±1,0 см и длиной 75,0±7,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 14,2 ± 1,4 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 14,5 ± 1,4 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-4 размер 10,0 см х 75,0 см и комплектующими.

SPLINT - 4 типті ортопедиялық "MARAI" полиуретанды шинасы, өлшемі 10,0 см х 75,0 см
дана
"MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы полиуретан шайырымен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, оның екі жағында астар ретінде қызмет ететін ауа және ылғал өткізгіш материалмен жабылған.
ҚР-ММБ-5№015944
9 478,40
633
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, ангиографияға арналған екі тесігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 300х180см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, ангиографияға арналған екі тесігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 300х180см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
5 551,71
634
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г және канистрде 5л
Бейтарап, суда ериді, тұтқырлығын терінің pH-на және температурасына қарамай-ақ сақтайды. Теріге тегіс және жеңіл жағылып, тітіркендіргіш әсер етпейді. Құрамы: карбомер (940) - 5%, глицерин - 0,5%, триэтаноламин - 1,5 %, натрий додецилсульфаты - 2 %, Tween-80 - 0,5 %, бензоат этил гидроксидi - 0,5 %, дистилляцияланған су - 90 %. жарамдылық мерзімі 2 жыл.
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г және канистрде 5л
дана
ҚР-ММБ-5№003945
5 505,17
635
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығыны мынадай құрамы бар:
1. операциялық жайма 160*190/210 немесе 200*180 см - 1 дана.*
2. Операциялық жайма 160*100 / 150*125 см адгезивті, қиығы 7*40 см - 1 дана.*
3. Операциялық жайма 175*160 см адгезивті жиегімен - 1 дана.
4. Сүрткі 80*70/75 см адгезивті жиегімен - 1 дана.*
5. Операциялық адгезивті таспа 10*50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш сүрткі 22*23 / 30*30 см - 1 дана Жиынтық тығыздықтары 40 г/м? және Спанлейс тығыздықтары 68 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалады.* Ескертпе *Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және тығыздықтарымен әр түрлі жиынтығы рұқсат етіледі. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым жеке қаптамада стерильді түрде жеткізіледі, пайдалануға дайын.
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
дана

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-4, размером 10,0 см х 75,0 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№015944
9 478,40
633
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для ангиографии с двумя отверстиями, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 300х180см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
5 551,71
634
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® во флаконе 250 г и в канистре 5л
Нейтрален, растворим в воде, сохраняет вязкость независимо от температуры и рН кожи. Легко и равномерно наносится на кожу и не оказывает раздражающего действия. Состав: карбомер (940), глицерин, триэтаноламин, додецилсульфат натрия, Tween-80, этил гидроксид бензоата, дистиллированная вода. Срок годности - 2 года.
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® в канистре 5л
штука
РК-ИМН-5№003945
5 505,17
635
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160*190/210 или 200*180 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*100 / 150*125 см адгезивная, с вырезом 7*40 см – 1 шт.*
3. Простыня операционная 175*160 см с адгезивным краем – 1 шт.
4. Салфетка 80*70/75 см с адгезивным краем – 1 шт.*
5. Операционная лента адгезивная 10*50 см – 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 22*23 / 30*30 см – 1 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2 * Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№020121
5 507,01
636
SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 75,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 5 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 12,5±1,25 см және ұзындығы 75,0±7,5см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 16,3 ± 1,6 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 16,6 ± 1,6 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес орамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана.- стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп . SPLINT-5 типті, өлшемі 12,5см х 75,0см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 6 топтық қаптама (30 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.

РК-ИМН-5№020121
5 507,01
636
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 75,0 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке.Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-5 шириной 12,5±1,25 см и длиной 75,0±7,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 16,3 ± 1,6 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 16,6 ± 1,6 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-5 размер 12,5 см х 75,0 см и комплектующими.

SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 75,0 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.
ҚР-ММБ-5№015943
10 496,00
637
Тоқылмаған материалдан жасалған, балалар хирургиясына арналған бір реттік, стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ-28
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған мата тесілген Спанлейс (Вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, балалар хирургиясына арналған бір реттік, стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ-28
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 x 145см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 70 x 80см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана.
3. Адгезивтік жиекті ақжайма 175 x 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 x 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
5. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 x 190см, сіңіргіш аумағы 80 x 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
6. Операциялық лента 10 x 50см - 1 дана.
7. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана
ҚР-ММБ-5№020303
6 066,23
638
Травматологияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПТ – 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Травматологияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПТ – 1
дана
- Адгезивтік жиекті ақжайма 75 см х 90 см - 1 дана. - Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см - 2 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см - 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см - 1 дана. - Ақжайма 175 см х 270 см, 45 см х 65 см тілігімен, шынтаққойғыштарға арналған жабынымен - 1 дана. - Бахила 33 см х 110 см - 1 дана. - Адгезивтік лента 9 см х 50 см - 1 дана. - Ақжайма 225 см х 260 см, 10 см х 100 см тілігімен - 1 дана. - Адгезивтік жиекті ақжайма 150 см х 180 см - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018128
6 188,48
639
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер (T&B орындалу нұсқасы)
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Бұйымның құрылымында 5 күн бойы тромбоциттерді сақтауға арналған ыдыс қарастырылған, ол Satijn 3224 типті үлбірден жасалған. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер (T&B орындалу нұсқасы)
дана

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 75,0 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№015943
10 496,00
637
Комплект хирургический "Нәрия" из нетканого материала для детской хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-28
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканое полотно перфорированный Спанлейс (Вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР).
Комплект хирургический "Нәрия" из нетканого материала для детской хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-28,
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 70 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 175 x 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 x 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Простыня для операционного стола 160 x 190см, впитывающая зона 80 x 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Операционная лента 10 x 50см - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 х 33см - 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№020303
6 066,23
638
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПТ – 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПТ – 1, Простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. - Салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. - Простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. - Простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. - Бахила 33 см х 110 см - 1 шт. - Адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. - Простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. - Простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018128
6 188,48
639
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. В конструкции изделия предусмотрена Ңмкость для хранения тромбоцитов в течении 5 дней, изготовленная из пленки типа Satijn 3224. Для подключения к Ңмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали Контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
штука

ҚР-ММБ-5№019569
6 088,80
640
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек жабын жиынтығы:
1. Операциялық ақжайма 190*160 / 120*70 см - 1 дана*
2. Инцизиялық үлбірі, екі еселенген тілігі 10*10 см және екі бекіткішімен қабылдағыш қалтасы бар, офтальмологияға арналған операциялық ақжайма 160*200 / 120*120 см - 1 дана*
3. Ақжайма 50*50 / 60*60 см - 1 дана*
4. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана*
5. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1 дана Жиынтық тығыздығы 68 г/м?* Спанлейс және тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019969
6 269,40
641
Струмэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 17
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Струмэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 17
дана
- Ақжайма 225 см х 240 см, 20 см х 20 см тілігімен, айналдыра адгезивтік жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана. - Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма150 см х 190 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. - Ақжайма 150 см х 260 см , 20 см х 60 см тілігімен, айналдыра адгезивтік жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018191
6 439,91
642
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.54г/кв.м

РК-ИМН-5№019569
6 088,80
640
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Простыня 50*50 / 60*60 см – 1 шт.*
4. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.*
5. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м? *
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№019969
6 269,40
641
Комплект "Нәрия"из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный – КОБ – 17
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный – КОБ – 17, Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. - Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. - Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018191
6 439,91
642
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для лапаротомии с отверстием размером 32х28 см, инцизной пленкой, с карманами, и двумя держателями в виде "застежки-липучки", из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 280х180см, пл.54г/кв.м
штука

Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.2
дана
Артроскопияға арналған ақжайма 200 см х 300 см, диаметрі 7 см созылғыш ойығымен, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана.
2. Құралдар үстеліне арналған Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана.
3. Бахила 33 см х 55 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.
4. Ақжайма 100 см х 80 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.
5. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана.
6. Бауға арналған тыс 15 см х 240 см, ауд. 30 г/м кв., картон ұстағышымен – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020177
7 270,95
644
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығының құрамы мынадай:
1. Операцияға арналған 160*190/210 немесе 180*200 см ақжайма - 1 дана*
2. Ламинэктомияға арналған 160*300 см, тілігі 20*30 см және инцизиондық үлбірі бар ақжайма - 1 дана 3. Жиегі адгезивті сүрткі 80*90 см - 4 дана
4. Сіңіргіш сүрткі 22*23/30*30 см - 3 дана* Жиынтық СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 40 г/кв.м және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/кв.м тоқылмаған материалдан дайындалады * Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша өлшемдерінің, материалдың түрлері мен тығыздықтарының әр түрлі болуына рұқсат етіледі. Стерилизациялау этилен тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамасында, пайдалануға дайын түрде жеткізіледі
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№020353
7 296,90
645
Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Цистоскопияға арналған гинекологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамнан тұрады:
1. Операциялық ақжайма 160*190/210 см - 1 дана*
2. Тілігі ромб тәрізді 11*32 см, бекіткіші жабысқақ, аяққа арналған тілігі сопақша 11*12 см, цистоскопияға арналған ақжайма 150*75 см - 1 дана.
3. Сүрткі 80*90 см - 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп*
5. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана*
6. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
7. Жиегі жабысқыш операциялық лента 50*10 см - 2 дана. Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамнан тұрады:

Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.2,
1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.
6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020177
7 270,95
644
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160*190/210 или 180*200 см – 1 шт.*
2. Простыня для ламинэктомии 160*300 см, с вырезом 20*30 см и инцизионной пленкой – 1 шт.
3. Салфетка с адгезивным краем 80*90 см – 4 шт.
4. Салфетка впитывающая 22*23/30*30 см – 3 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/кв.м и Спанлейс с плотностью 68 г/кв.м * Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различные размеры, виды материала и плотности. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№020353
7 296,90
645
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный,Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый,стерильный
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160*190/210 см – 1 шт.*
2. Простыня для цистоскопии 150*75 см, с овальными вырезами для ног 11*12 см и с клейкими фиксаторами, ромбовидным вырезом 11*32 см – 1 шт.
3. Салфетка 80*90 см – 1 шт.
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара*
5. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.*
6. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
7. Лента операционная адгезивная 50*10 см – 2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый, стерильный имеет следующий состав:

1. Операциялық ақжайма 160*190/210 см - 1 дана*
2. Тілігі ромб тәрізді 11*32 см, бекіткіші жабысқақ, аяққа арналған тілігі сопақша 11*12 см, цистоскопияға арналған ақжайма 150*75 см - 1 дана
3. Сүрткі 80*90 см - 1 дана
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп*
5. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана*
6. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана*
7. Жиегі жабысқыш операциялық лента 50*10 см - 2 дана
8. Сіңіргіш жаялық 60*60/90 см - 1дана*
9. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1дана.
Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019968
7 310,13
646
Guidewire бағыттағыш сымы, стерильді, бір рет қолданылады, өлшемдері: диаметрі (см): 0,018; 0,021; 0,025; 0,032; 0,035; 0,038; ұзындығы (см): 45; 60; 70; 75; 150; 170; 175; 180; 260: түзу, J-тәрізді және иілгіш ұштықтарымен
Бағыттаушы сымдардың өлшемдері 0.018-ден 0.063-ке дейін. Өткізгіштерде политетрафторэтиленнің жұқа бүрку қабаты бар, бұл бағыттаушы сымның катетер арқылы кедергісіз өтуіне мүмкіндік береді. Сым өткізгіштің өлшемдері: (дюйм) 0.18 ± 0.0010 ; 0.021 ± 0.0010; 0.025 ± 0.0020; 0.028 ± 0.0020; 0.32 ± 0.0020; 0.035 ± 0.0020; 0.038 ± 0.0020; ұзындығы - 40; 60; 70; 150; 170; 175; 180 260 см - ге дейін; ±2 см.Стерилизация-этилен оксиді. Жарамдылық мерзімі-5 жыл.
Стерильді, бір рет қолданылатын гидрофильді жабыны бар және онсыз бағыттағыш сым
дана
ҚР-ММБ-5№114932
7 332,25
647
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы, Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы:
1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
3. Лапароскопияға арналған саңылауы бар, жабысқақ екі қалталы фиксациясы бар, инцизиондық үлбірі және қосымша кірістірмесі бар, түтіктерге арналған саңылауы бар ақжайма, өлшемі 280*180 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
4. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған.
5. Операциялық жолақ, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Лапароскопияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы:

1. Простыня операционная 160*190/210 см – 1 шт.*
2. Простыня для цистоскопии 150*75 см, с овальными вырезами для ног 11*12 см и с клейкими фиксаторами, ромбовидным вырезом 11*32 см– 1 шт.
3. Салфетка 80*90 см – 1 шт.
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
5. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30см – 2 шт.*
6. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
7. Лента операционная адгезивная 50*10см – 2 шт.
8. Пеленка впитывающая 60*60/90 см – 1шт.*
9. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1шт.
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный,Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый,стерильный
комплект
РК-ИМН-5№019968
7 310,13
646
Направляющая проволока Guidewire,стерильная,однократного применения, размерами: диаметром (см): 0,018; 0,021; 0,025; 0,032; 0,035; 0,038;длиной (см): 45; 60; 70; 75; 150; 260: с прямым, J-образным и гибким наконечником
Диапазон размеров направляющих проволок составляет от 0.018" до 0.063". Проводники имеют тонкий слой напыления из политетрафторэтилена , что позволяет направляющей проволоке беспрепятственно продвигаться через катетер. Размеры проволочного проводника: (дюйм) 0.18 ± 0.0010 ; 0.021 ± 0.0010; 0.025 ± 0.0020; 0.028 ± 0.0020; 0.32 ± 0.0020; 0.035 ± 0.0020; 0.038 ± 0.0020; длина - 40; 60; 70; 150; 170; 175; 180 до 260 см; ±2 см. Стерилизация - этилен оксидом. Срок годности - 5 лет.
Направляющая проволока с гидрофильным покрытием и без, стерильный однократного применения
штука
РК-ИМН-5№114932
7 332,25
647
Комплект белья для лапароскопии "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный, Комплект белья для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Комплект для лапароскопии "Dolce-Pharm", одноразовый стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги;
5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Комплект для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый стерильный имеет следующий состав:

1. Лапароскопияға арналған саңылауы бар, жабысқақ екі қалталы фиксациясы бар, инцизиондық үлбірі және қосымша кірістірмесі бар, түтіктерге арналған саңылауы бар ақжайма, өлшемі 280*180 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
3. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) түрінен, тығыздығы 40 г/м? және Спанлейс түрінен, тығыздығы 68 г/м? жасалады. Стерильдеу этилен-оксид газды әдісімен немесе басқа да әдістермен жасалады. Бұйым стерильденген, жеке орауышта, пайдалануға дайын түрінде жеткізіледі.
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017384
7 345,79
648
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығының құрамы мынадай:
1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см - 1 дана.
2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см - 1 дана.
3. Ангиографияға арналған 2 саңылауы бар ақжайма, өлшемі 300*272 см - 1 дана.
4. Түтікшелерге арналған 2 саңылауы бар бекіткіш, диаметрі 1,6 см - 1 дана.
5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см - 2 дана.
6. Операциялық жолақ, өлшемі 60*10 см немесе 60*20 см (тапсырыс берушінің қалауы бойынша) - 2 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) және СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан және тығыздығы 68 г/м2 Спанлейс типті материалдан дайындалған. Стерилизациялау этилен тотығының газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын күйде жеткізіледі.
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№018948

1. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017384
7 345,79
648
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см – 1 шт.
2. Простыня операционная, размер 190*160 см – 1 шт.
3. Простыня для ангиографии, с 2 отверстиями, размер 300*272 см – 1шт.
4. Фиксатор для трубок, с 2 отверстиями, диаметром 1,6 см – 1шт.
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см – 2 шт.
6. Лента операционная, размер 60*10 см или 60*20 см (по желанию заказчика) – 2 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) и СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№018948

7 418,27
649
Бір реттік стерильді емес қорғаныш (костюм) жиынтығы, орындалу нұсқасы
Бір реттік стерильді емес қорғаныш жиынтығы бахиласы бар комбинезоннан, опаланбаған диагностикалық нитрилді қолғаптардан, сүзгіш тиімділігі класымен бір рет қолданылатын маскалардан, арнайы қорғаныш көзілдіріктерден және бетке арналған медициналық қалқаннан тұрады. Комбинезондар тығыздығы – 50 г/м2, 80 г/м2 және 100 г/м2, өлшемдері – S, M, L, XL, XXL, орындаудың үш нұсқасында ұсынылған және EN 14126 талаптарына сәйкес келеді.

7 418,27
649
Комплект (костюм) защитный одноразовый нестерильный, варианты исполнения
Комплект защитный, одноразовый, нестерильный, состоит из комбинезона с бахилами, диагностических нитриловых перчаток неопудренных, масок одноразовых с классом фильтрующей эффективности, специальных защитных очков и медицинского щита для лица. Комбинезоны представлены плотностью – 50 г/м2, 80 г/м2 и 100 г/м2, размерами – S, M, L, XL, XXL, в трех вариантах исполнения и соответствует требованиям EN 14126.

Бір реттік стерильді емес қорғаныш (костюм) жиынтығы.№1 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 50 г/м2, Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік, №2 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 80 г / м2 Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Диагностикалық, нитрилді, опаланбаған, стерильді емес қолғаптар, өлшемдері S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік, №3 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 100 г / м2, Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Диагностикалық, нитрилді, опаланбаған, стерильді емес қолғаптар, өлшемдері S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік
жинақ
ҚР-ММБ-5№021001

Комплект (костюм) защитный одноразовый нестерильный, варианты исполнения Вариант исполнения №1 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 50 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные Вариант исполнения №2 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 80 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные Вариант исполнения №3 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 100 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные
комплект
РК-ИМН-5№021001

7 488,00
650
Medtronic MiniMed Quick-Serter құрылғысы, моделі ММТ-305QS, №1
Quick-Serter – көп рет пайдалануға арналған қолдан жасалған стерильді емес бұйым. Бұл бұйым ішінде, тот баспайтын болаттан жасалған серіппе және тұтқалар бар пластик цилиндрден тұрады. Құрылғыны пайдаланушы инфузиялық жиынтықты QuickMaster MiniMed құрылғысына салып, нық бекітіп орнатады. Енгізу құрылғысы енгізіліп, шырт етіп өз орнына бекітілгенге дейін тұтқасынан тарту (серіппені қысу) жолымен бекітіледі. Енгізу құрылғысы орнату орнымен (теріге қарсы) түйісіп тұрады және инфузияға арналған жиынтықты шығару үшін белсендіріледі. Оны орындау үшін іске қосу түймелерін (бүйірлік) бір уақытта басу қажет, сонда инфузия жиынтығын қозғалысқа келтіретін серіппені босатылып, ине мен канюляны пайдаланушының теріастылық тініне тығады. Содан соң құрылғының жоғарғы жағындағы түймені босатып, инфузия жиынтығын енгізу құрылғысынан шығарып алыңыз.
Medtronic MiniMed Quick-Serter құрылғысы, моделі ММТ-305QS, №1
дана

7 488,00
650
Устройство Medtronic MiniMed Quick-Serter, модель ММТ-305QS, №1
Quick-Serter нестерильное, многократного использования, ручное изделие. Изделие состоит из пластикового цилиндра, в котором находится пружина из нержавеющей стали и ручки. Пользователь устройства помещает и надежно помещает инфузионный набор в QuickMaster MiniMed. Устройство для ввода загружается и блокируется, путем вытягивания за ручку (сжимая пружину) до момента пока она не щелкнет/защелкнется на месте. Устройство для ввода находится в контакте с местом вставки (против кожи) и активизируется для выпуска набора для инфузий. Это делается путем одновременного нажатия кнопок запуска (боковых), чтобы освободить пружину, которая приводит в движение инфузионный набор, и вставляет иглу и канюлю в подкожную ткань пользователя. Затем, отпустите кнопку на верхней части устройства, чтобы освободить набор для инфузий из устройства для ввода.
Устройство Medtronic MiniMed Quick-Serter, модель ММТ-305QS, №1
штука

ҚР-ММБ-5№020312
7 831,62
652
Тромбоциттердің бір емдік дозасын жеке-жеке 4-ке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Контейнер төрт ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Satijn 3224. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Тромбоциттердің бір емдік дозасын жеке-жеке 4-ке бөлуге арналған полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№020312
7 831,62
652
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей и магистрали для перевода в эти Ұмкости компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Satijn 3224. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
штука

ҚР-ММБ-5№019578
7 904,00
653
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясы анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 130-400 мг / дл (3,3-10,3 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдік: Chap-PAP референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек жуық Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 25 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясы анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
қаптама
ҚР-МТ-7№014382
8 006,30

РК-ИМН-5№019578
7 904,00
653
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi №25
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания: Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 25 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi №25
упаковка
РК-МТ-7№014382
8 006,30

Стерильді, бір рет қолданылатын Introducer Sheath интубаторлар жинағы, өлшемдері Fr: 4; 5; 6; 7; 8; 9
жинағы
ҚР-ММБ-5№114956
8 114,50
655
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 5 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
8 119,00
656
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлы қандағы триглицерид концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлы қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит 35-50 диапазонында% Өлшеу ауқымы: 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 50 мг / дл Дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек жуық Тест-жолақтарды қолдануға арналған температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 25 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
қаптама

Набор интубатора Introducer Sheath размерами Fr: 4; 5; 6; 7; 8; 9, стерильный, однократного применения
набор
РК-ИМН-5№114956
8 114,50
655
KF Stick 5 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 5 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь Кетоны Белки Глюкоза рH  Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 5 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
8 119,00
656
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi №25
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения: 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания: Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 25 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi №25
упаковка

ҚР-МТ-7№014382
8 245,50
657
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама,145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана
2. Операциялық үстелге ақжайма, 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1 дана
3. Ақжайма 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана.
4. Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана
5. Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана
6. Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана
7. Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана
8. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70х80 см қаптама - 1 дана
9. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014859
8 616,96
658
Педиатриялық дозаларға арналған полимерлік контейнер
Контейнер төрт ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Педиатриялық дозаларға арналған полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019576
8 742,40
659
SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 112,5 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан (сегіз қабатты шыны талшық) тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 5 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 12,5±1,25 см және ұзындығы 112,5±11,2см. Төменгі беймата материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 16,3 ± 1,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы беймата материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 16,6 ± 1,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Орамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық орама. Әрқайсысында дербес орамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: бір рет қолданылатын стерильденбеген медициналық қолғаптар – 5 жұп, өлшемі 5,0 м х 10,0 см дәкелі медициналық стерильденбеген бинті – 5 дана. SPLINT-5 типті, өлшемі 12,5см х 112,5см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 6 топтық қаптама (30 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік орама.

РК-МТ-7№014382
8 245,50
657
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 х 80 см - 1шт.
2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 х 30 см - 1 шт.
5. Простыня торакальная, отверстие 40 х 32 см, с инцизионной плҰнкой 330 х 300/200 см, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 х 3 см - 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 х 10 см - 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 х 80см - 1 шт
9. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014859
8 616,96
658
Контейнер полимерный для педиатрических доз
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей и магистрали для перевода в эти Ұмкости компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция Контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для педиатрических доз
штука
РК-ИМН-5№019576
8 742,40
659
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 112,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-5 шириной 12,5±1,25 см и длиной 112,5±11,2см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 16,3 ± 1,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5мм, шириной 16,6 ± 1,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-5 размер 12,5 см х 112,5 см и комплектующими.

SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 112,5 см
дана
"MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы полиуретан шайырымен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, оның екі жағында астар ретінде қызмет ететін ауа және ылғал өткізгіш материалмен жабылған
ҚР-ММБ-5№016020
15 367,00
660
MITRA лейкоцитарлы сүзгісі: PL лейкоциттерді тромбоцитарлы массадан алып тастауға арналған; RC эритроцитарлы массаны және плазманы алу кезінде лейкоциттерді жаңа алынған қаннан алып тастауға арналған
Инемен, бактериялық вентильмен, камерамен, қанға арналған гемоконтейнермен жиынтықта лейкоциттерді эритроциттік массадан шығаруға арналған икемді, стерильді, апирогенді, уытты емес лейкоциттік сүзгі 500 мл төсекке арналған қосқышпен - 99,99% ақ қан клеткаларын жояды. - Фибрин жіптері мен микроагрегаттарды 100% дейін жояды. - Биологиялық белсенді заттардың өндірісін белсендірмейді. - Сүзгіні жуу ерітіндісімен алдын-ала дайындауды қажет етпейді. - Жоғары жылдамдықпен сүзеді. - Эритроциттерге арналған сүзгі қаптамасында қосымша ауа клапаны бар. - Мөлдір сүзгі корпусы бар
MITRA лейкоцитарлы сүзгісі: PL лейкоциттерді тромбоцитарлы массадан алып тастауға арналған; RC эритроцитарлы массаны және плазманы алу кезінде лейкоциттерді жаңа алынған қаннан алып тастауға арналған
дана
ҚР-ММБ-5№115041
8 989,66
661
Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
1) Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда:
1. Құралдар үстеліне арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
2. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 180*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
3. . Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
4. Кесігі бар ақжайма, өлшемі 250*180 см , саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
5. Адгезиялық жиегі бар ылғал өткізбейтін ақжайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
6. Операциялық үстелге арналған ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
7. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан дайындалған;
8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2) Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда:
1. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 180*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 112,5 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016020
15 367,00
660
Фильтр лейкоцитарный MITRA: PL для удаления лейкоцитов из тромбоцитарной массы; RC для удаления лейкоцитов из цельной крови, при получении эритроцитарной массы и плазмы
Гибкий, стерильный, апирогенный, нетоксичный лейкоцитарный фильтр для удаления лейкоцитов из эритроцитарной массы в комплекте с иглой, бактериальным вентилем, камерой, гемоконтейнером для крови 500млсоединителем для кровати -Удаляет лейкоциты 99,99 %. -Удаляет нити фибрина и микроагрегаты до 100%. -Не активирует выработку биологически активных веществ. -Не требует предварительной подготовки фильтра промывающим раствором. -Фильтрует с высокой скоростью. -Имеет дополнительный воздушный клапан на кожухе фильтра для эритроцитов. -Имеет полупрозрачный кожух фильтра
Фильтр лейкоцитарный MITRA: PL для удаления лейкоцитов из тромбоцитарной массы; RC для удаления лейкоцитов из цельной крови, при получении эритроцитарной массы и плазмы
штука
РК-ИМН-5№115041
8 989,66
661
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала;
2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала;
6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги;
8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала. Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;

2. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
3. Кесігі бар ақжайма, өлшемі 250*180 см , саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
4. Адгезиялық жиегі бар ылғал өткізбейтін ақжайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
5. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан дайындалған; Тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі
Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017313
8 993,61
662
ANANTH ангиографиялық катетерлері: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 5Fr, 6Fr
ANANTH ангиографиялық катетері - бұл Relisys Medical Devices Limited компаниясы өндірген диагностикалық ангиографиялық катетер. ANANTH ангиографиялық катетері жүрек-қантамыр жүйесіндегі арнайы артерияларға рентгенконтрастылы сұйықтықтарды жеткізетін нарықтағы басқа диагностикалық катетерлерге ұқсас. Ол диагностикалық емшараларды орындаған тамырды айналасындағы анатомиядан дифференциациялау үшін қолданылады. Катетер талап етілетін ангиографиялық емшараларды демеу үшін жеткілікті барабар қаттылығы және айналуы бар өрілген және өрілмеген түтіктен тұрады. Сондай-ақ, оның дистальді ұшында (катетер ұшында) жарақаттамайтын жұмсақ ұштығы және концентраторы бар.
ANANTH ангиографиялық катетерлері: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 5Fr, 6Fr
дана
ҚР-ММБ-5№020068
9 216,58
663
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады.
2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см.
3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.

2. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги; Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017313
8 993,61
662
Ангиографические катетеры ANANTH: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильные, однократного применения, размерами: 5Fr, 6Fr
Ангиографический катетер ANANTH - это диагностический ангиографический катетер, произведенный компанией Relisys Medical Devices Limited. Ангиографический катетер ANANTH схож с другими диагностическими катетерами на рынке продажи по доставке рентгенконтрастных жидкостей в специфические артерии в сердечнососудистой системе. Это служит целью для дифференциации сосуда от окружающей анатомии во время представления диагностических процедур. Катетер состоит из плетеной и не плетеной трубки, с адекватной жесткостью и вращением, для поддержания требуемых ангиографических процедур. Он также имеет атравматический мягкий наконечник на дистальном конце (кончик катетера) и концентратор
Ангиографические катетеры ANANTH: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильные, однократного применения, размерами: 5Fr, 6Fr
штука
РК-ИМН-5№020068
9 216,58
663
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.

5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см.
6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см. 7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см
дана
Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см
ҚР-ММБ-5№017378
9 811,05
664
KF Stick 7 – Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетон, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 7 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мгГлюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мгӘрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай. Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған
KF Stick 7 – Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетон, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба

5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см
штука
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см
РК-ИМН-5№017378
9 811,05
664
KF Stick 7 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 7 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь Билирубин Уробилиноген Кетоны Белки Глюкоза рH Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 7 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
Туба

ҚР-МТ-5№020762
10 229,25
665
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығының құрамы мынадай:
1. Сіңіргіш, диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы мен бекемдегіші бар, өлшемі 120*120 см. ақжайма, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
2. Операцияға арналған ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
3. Сіңіргіш ақжайма, өлшемі 140*100 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
4. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған;
5. Хирургиялық халат, өлшемі М, саны - 3 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
6. Клип-берет телпегі, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
7. Аласа бахиллалар, саны - 2 жұп, тоқылмаған материалдан дайындалған. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м? және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын.
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017377
10 334,40
666
Үлкен Әмбебап жиынтық, Бір реттік, стерильді Үлкен Әмбебап №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Құралдар столына арналған қап, өлшемі 145 *80, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
2. Жиегі адгезивті ақжайма 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
3. Операциялық ақжайма өлшемі 160*190 см - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
4. Жиегі адгезивті ақжайма, өлшемі 160*180, саны - 1 дана.
5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 12*12, саны - 4 дана, қағаздан жасалған.
6. Жиегі адгезивті ақжайма, өлшемі 240*160, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған.
7. Операциялық лента, өлшемі 50*10, саны - 1 дана, полимерден және қағаздан дайындалған, тоқылмаған материалдан жасалған. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын қосарланған дербес қаптамада жеткізіледі. Сақтау шарттары: құрғақ бөлмеде, -50°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада сөрелерде, қыздырғыш аспаптардан кемінде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 80% аспауы керек. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Үлкен Әмбебап жиынтық, Бір реттік, стерильді Үлкен Әмбебап №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-3№009782
10 496,00
667
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт. Өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Өнім тығыздығы 25 г/м2 немесе одан көп тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны
дана

РК-МТ-5№020762
10 229,25
665
Комплект офтальмологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Салфетки стерильные, одноразового применения имеют размеры: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект офтальмологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017377
10 334,40
666
Комплект Универсальный Большой, комплект универсальный Большой №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала.
2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80, количество - 2 шт., изготовлен из нетканого материала.
3. Простыня операционная размер 160*190, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала.
4. Простыня с адгезивным краем, размер 160*180, количество - 1 шт.
5. Салфетка, впитывающая размер 12*12, количество - 4 шт., изготовлен из бумаги.
6. Простыня с адгезивным краем размер 240*160, количество- 1 шт., изготовлен из нетканого материала.
7. Лента операционная, размер 50*10, количество - 1 шт., изготовлен из полимеров и бумаги Изготовлен из нетканого материала. Изделие поставляется в стерильном виде в двойной индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Условия хранения: должен хранится в сухом, помещении при температуре от -50?С до +40?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 80%. Срок годности 3 года.
Комплект Универсальный Большой, комплект универсальный Большой №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-3№009782
10 496,00
667
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта. Размеры: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Изделие изготавливается из нетканого материала с плотностью от 25 г/м2 и более.
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№020433
11 200,00
668
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
ЭШЖ анықтауға арналған штативтер
ЭШЖ анықтауға арналған штативтер
дана
ҚР-ММБ-5№012381
12 041,31
669
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда:
1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;

РК-ИМН-5№020433
11 200,00
668
Изделия медицинские для забора крови
Штативы для определения СОЭ
Штативы для определения СОЭ
штука
РК-ИМН-5№012381
12 041,31
669
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;

2. Операциялық үлкен ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
3. Операциялық шағын ақжайма, өлшемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
4. Операциялық ақжайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі және инцизиондық үлбірі бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған;
6. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ бекемдегіші бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі.
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017319
12 084,10
670
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда:
1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
2. Операциялық ақжайма, өлшемі 100*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
3. Периниальді жабыны бар ақжайма, өлшемі 230*180 см, және 20*100 см кесігі бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
4. Торакальді ақжайма, өлшемі 330*300/200 см, тесігі және қабылдағыш-қалтасы бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
5. Адгезиялық жиегі және кесігі бар ақжайма, өлшемі 180*250 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған;
6. Қабылдағыш-қалта, өлшемі 50*75/20 см, саны - 1 дана, полипропиленнен дайындалған;
7. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 1 дана, жабысқақ бекемдегіші бар тоқылмаған материалдан дайындалған;
8. Бахила-шұлық, саны - 1 жұп, тоқылмаған материалдан дайындалған. Тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі.
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017319
12 084,10
670
Комплект для аортокоронарного шунтирования "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для АКШ "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 100*80 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня торакальная, размер 330*300/200 см, с отверстием и карманом-приемником, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Простыня, размер 180*250 см, с вырезом и адгезивным краем, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
6. Карман-приемник, размер 50*75/20 см, количество - 1 шт., изготовлен из полипропилена;
7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией;
8. Бахилы–носки, количество - 1 пара, изготовлены из нетканого материала. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для аортокоронарного шунтирования "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№017321
12 145,92
671
Қан компоненттеріне арналған Leucolab LCG4 сүзгісі бар бір камералы полимерлік контейнер
Лейкоциттерді алып тастауға арналған LeucoLab LCG2/LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер TF 3222 типті ПВХ үлбірінен жасалған ыдыстан тұратын және MT 3267 LM маркалы ПВХ түтікшелерінен жасалған магистральдармен өзара байланысқан стерильді жабық жүйені білдіреді. Контейнер ыдысы қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейі бұдырлы, ыдыстың жабысуына кедергі келтіреді. Контейнердің құрылымында эритроциттердің немесе жаңа алынған қанның бір дозасынан лейкоциттерді, тромбоциттерді және микроагрегаттарды жоюға арналған сүзгіші, сондай-ақ басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған Leucolab LCG4 сүзгісі бар бір камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№017321
12 145,92
671
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром Leucolab LCG4
Контейнер полимерный с фильтром для удаления лейкоцитов LeucoLab LCG2/LCG4 представляет собой стерильную замкнутую систему, состоящую из одной Ұмкости, изготовленной из пленки ПВХ типа TF 3222 и соединенные между собой магистралями, изготовленные из трубок ПВХ марки MT 3267 LM. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет фильтр для удаления лейкоцитов, тромбоцитов и микроагрегатов из одной дозы эритроцитов или цельной крови, а также пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром Leucolab LCG4
штука

ҚР-ММБ-5№019577
12 185,60
672
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
Контейнер бір ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін (плазманы) көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар.
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019577
12 185,60
672
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови (плазмы). Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости.
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
штука

ҚР-МТ-5№020762
12 500,50
674
Қан компоненттеріне арналған екі камералы Leucolab LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер
Контейнер екі ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында эритроциттердің немесе жаңа алынған қанның бір дозасынан лейкоциттерді, тромбоциттерді және микроагрегаттарды жоюға арналған сүзгіші, сондай-ақ басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған екі камералы Leucolab LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер
дана

РК-МТ-5№020762
12 500,50
674
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром Leucolab LCG4
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из двух Ұмкостей и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция Контейнера имеет фильтр для удаления лейкоцитов, тромбоцитов и микроагрегатов из одной дозы эритроцитов или цельной крови, а также пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром Leucolab LCG4
штука

ҚР-МТ-5№020762
12 776,50
676
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және лейкофильтрленген эритроциттерді алатын лейкоцитарлық сүзгісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Құрылымда эритроциттік жүзіндіні лейкосүзгілеуге арналған сүзгіш қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және лейкофильтрленген эритроциттерді алатын лейкоцитарлық сүзгісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
дана

РК-МТ-5№020762
12 776,50
676
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В конструкции предусмотрен фильтр для лейкофильтрации эритроцитарной взвеси.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
штука

ҚР-МТ-5№020762
13 725,25
678
Бір рет қолданылатын қорғаныш жиынтығы
Капюшоны бар комбинезон толығымен резеңкеленген матадан немесе ламинатталған тоқылмаған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан немесе артқы жағы толық немесе ішінара (арқа немесе қолтық асты бөлігі) ауа өткізетін материалдан жасалатын, ал қалған бөлігі су өткізбейтін қасиеті бар ламинатталған материалдан жасалатын біріктірілген тоқылмаған материалдан дайындалуы мүмкін. Комбинезон өлшемдері: S, М, L, XL, XXL, XXXL. Орамал немесе капюшон - Мақта-мата матасынан жасалған материал. Бахилалар немесе резеңкеден немесе ПВХ-дан жасалған етік Тоқылмаған ламинатталған материалдан жасалған бахилалар Сүзгіш жартылай бетперде немесе мақта-дәкелі бетперде немесе 16 қабатты дәкелі бетперде Белсендірілген көмір қабаты бар немесе ондай қабаты жоқ сүзгіш жартылай бетперде. Мақта-дәкелі бетперделер мақтаның бір қабатынан және мақталы қабаттың әр жағынан дәкенің екі қабатынан тұрады. 16 қабатты дәкелі бетперде 100% мақтадан жасалған Сүлгі немесе сіңіргіш сүрткі Мақта-мата матасынан жасалған сүлгі. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі. Көзілдірік Жабық түрдегі немесе тікелей емес желдетілетін қорғаныш көзілдірігі Латексті және/немесе нитрилді және/немесе винилді және/немесе резеңке қолғаптар Стерилді емес латексті және/немесе нитрилді және/немесе винилді және/немесе резеңке қолғаптар Пижама - М/М матадан жасалған Шұлық - М/М матадан немесе біріктірілген синтетикалық маталардан жасалған
Бір рет қолданылатын қорғаныш жиынтығы
жинақ

РК-МТ-5№020762
13 725,25
678
Защитный комплект одноразового применения
Комбинезон с капюшоном может быть изготовлен полностью из прорезиненной ткани или ламинированного нетканого материала или воздухопроницаемого нетканого материала или комбинированных нетканых материалов, у которого задняя сторона полностью или частично (спинная или подмышечная часть) из воздухопроницаемого материала, вся остальная часть из ламинированного материала, имеющий водоотталкивающее свойство. Размеры комбинезона: S, М, L, XL, XXL, XXXL. Косынка или капюшон- Материал из хлопчатобумажной ткани. Бахилы из нетканового ламинированного материала или сапоги резиновые или из ПВХ Полумаска фильтрующая со слоем активированного угля или без него. Ватно-марлевые маски состоят из одного слоя ваты и по двум слоям марли с каждой стороны ватного слоя. Марлевая маска 16-и слойная изготовлена из 100 % хлопка. Полотенце из хлопчатобумажной ткани или Салфетка впитывающая из нетканого материала. Очки защитные закрытого типа или непрямой вентиляции. Перчатки латексные и/или нитриловые и/или виниловые и/или резиновые нестерильные Пижама- Х/Б ткани. Носки- Х/Б ткани или из комбинированных синтетических тканей.
Защитный комплект одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№017054
15 367,72
679
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді алып тастайтын сүзгісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Жаңа алынған қанды сүзу үшін лейкоциттік сүзгіш қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді алып тастайтын сүзгісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№017054
15 367,72
679
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. Для фильтрации цельной крови предусмотрен лейкоцитарный фильтр.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
штука

ҚР-ММБ-5№019580
16 440,15
680
ОЦМ BSS Сұйықтық цитологияға арналған бекіткіш ерітінді
Этил, изопропил спирттеріне және ацетонға тән аралас әлсіз иісті, түссіз, мөлдір сұйықтық, құрамында бөгде бөлшектер жоқ. Бұйымның құрамы: этил спирті, изопропил спирті, бидистильденген су, ацетон. 2-30 С температура аралығында сақтау. Мұздатып қатыруға және 30 С-тан жоғары температура әсеріне ұшыратуға болмайды.
ОЦМ BSS Сұйықтық цитологияға арналған бекіткіш ерітінді
жинақ

РК-ИМН-5№019580
16 440,15
680
ОЦМ BSS Фиксирующий раствор для жидкостной цитологии
Бесцветная, прозрачная жидкость без посторонних частиц, имеет слабовыраженный смешанный запах, характерных для этилового, изопропилового спиртов и ацетона. Состав изделия: этиловый спирт, изопропиловый спирт, ацетон, вода бидистилированная. Хранить в пределах температуры 2-30 С. Замораживание и воздействие температуры свыше 30 С не желателен.
ОЦМ BSS Фиксирующий раствор для жидкостной цитологии
набор

ҚР-ММБ-5№019673
17 462,50
681
Стерильді, бір рет қолданылатын ENLITE глюкоза сенсоры, ММТ-7008 (A,B) моделі, құрал-жабдықтарымен
Жинақтағы шағын, сенімді, технологиялық және таратқыштан көрсеткішті қосу және ажырату қарапайымдылығын және пациенттің қолмен немесе автоматты құралдың көмегімен енгізу оңайлығын қамтамасыз етеді . Ол стерилизацияланған. Сенсордың таратқышпен түйісетін қасиеті бар және оны таратқышқа дұрыс орнатпаудан сақтайды. Сенсордың өзі икемді және орнату және пайдалану кезінде ауыру мен жайсыздықты басу үшін шағын көлденең кесіндісі бар. қатты өткізгіш инелер енгізген кезде көмектеседі, егер сенсор орнатылған болса, оларды шешіп алады және лақтырып тастайды. Өткізгіш иненің инемен кездейсоқ тесуді болдырмайтын және енгізгеннен кейін негізден оңай алуды қамтамасыз ететін қауіпсіздік қасиеті бар. Сенсордың электрлік жанасуы денеге сыртқа шығады және таратқышпен су өткізбейтін қосылысы бар. Жинақтағы сенсор мен таратқыштың тегіс дискінің физикалық пішіні бар және тері беткейіне бекітіледі. Қандағы глюкоза концентрациясын пациенттің тері астында күнделікті қайта калибрлеумен 168 сағатқа дейін бақылау. Сенсор мен таратқыш арасындағы қосылыс - таратқышқа 20 рет енгізгеннен кейін және одан шығарғаннан кейін 10 Ом аз, сенсор 90° бұрышпен салынады, енгізу күші 1,125 фунттан азды (5 Н) құрайды. Қандағы глюкоза деңгейін өлшеу диапазоны 40-тан 400 мг/дл дейін. 30 минут бойы деректерді ұсыну. Әсер ету уақыты: қадамдық өзгерістен кейін 100 ± 10% - 200 ± 10% мг/дл глюкоза концентрациясында буферлік физиологиялық тестілік ерітіндіде 37° ± 1°C температурада, көрсеткіштің сигналдық тогы тестілеген кезде (Isig) қадамдық өзгеріс жүргізгеннен кейін он бес минуттан соң көрсеткіштің орташа белгіленген шамасынан 95% жетуі тиіс. Өлшемі 25 ине өте шағын өлшем болып табылады. Кемінде алты ай ішінде сақтау мерзімі 2°C-ден 30°C ( 35,6 - 86°F) температурада.
Стерильді, бір рет қолданылатын ENLITE глюкоза сенсоры, ММТ-7008 (A,B) моделі, құрал-жабдықтарымен
дана
ҚР-ММБ-5№011495
17 815,08

РК-ИМН-5№019673
17 462,50
681
Сенсор глюкозы ENLITE модель ММТ-7008 (A,B), стерильный, однократного применения, с принадлежностями
Сенсор в сборе маленький, надежный, технологичный, и обеспечивает простоту подключения и отключения датчика от передатчика, и легкость ввода пациентом, вручную или при помощи автоматического прибора ввода. Он стерилизован. Сенсор имеет свойства, которые стыкуются с передатчиком, и предохраняют его от неправильной установки в передатчик. Сам сенсор гибкий и имеет небольшой поперечный разрез, чтобы минимизировать боль и дискомфорт во время его установки и использования. Жесткие проводниковые иглы помогают при вводе, их снимают и выкидывают, если сенсор установлен. Проводниковая игла имеет свойства безопасности, предотвращающие случайные прокалывания иглами, и обеспечивающие легкое извлечение из основы после ввода. Электрические контакты сенсора выходят наружу к телу, и имеют водонепроницаемое соединение с передатчиком. Сенсор в сборе и передатчик имеют физическую форму плоского диска, и крепятся к поверхности кожи. Контроль концентрации глюкозы в крови под кожей пациента до 168 часов с ежедневной повторной калибровкой.Соединение между сенсером и передатчиком - менее 10 Ом после 20 раз ввода в передатчик и извлечение из него, сенсор вставляется под углом 90°, сила ввода составляет менее 1,125 фунтов (5 Н). Диапазон измерения уровня глюкозы в крови от 40 до 400 мг/дл. Предоставление данных в течении 30 мин. Время реагирования: после пошагового изменения с 100 ± 10% на 200 ± 10% мг/дл в концентрации глюкозы в буферном физиологическом тестовом растворе при температуре 37° ± 1°C, сигнальный ток датчика при тестировании (Isig) должен достичь 95% от средней установившейся величины датчика через пятнадцать минут после проведения пошагового изменения. Игла 25 размера, как самый маленький размер. Условия хранения в течение шести месяцев минимум, при температуре от 2°C до 30°C (от 35,6 до 86°F).
Сенсор глюкозы ENLITE модель ММТ-7008 (A,B), стерильный, однократного применения, с принадлежностями
штука
РК-ИМН-5№011495
17 815,08

682
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және екі лейкоцитарлық сүзгісі бар бес камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған бес ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Құрылымда қан компоненттерін лейкосүзгілеуге арналған сүзгіштер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және екі лейкоцитарлық сүзгісі бар бес камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019582
18 211,80
683
Плазманы жинауға арналған шығын материалдар жиынтығы

682
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов пятикамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и двумя лейкоцитарными фильтрами
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из пяти Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В конструкции предусмотрены фильтры для лейкофильтрации компонентов крови.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов пятикамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и двумя лейкоцитарными фильтрами
штука
РК-ИМН-5№019582
18 211,80
683
Комплект расходных материалов для сбора плазмы

Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазманы жинауға арналған (бір камералы) контейнер, стерильді, бір рет қолдануға арналған. - Плазма жинауға арналған магистраль. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019774
20 745,45
684
Гентамицині бар сүйектің Gentafix акрилді цементі, орындалу нұсқаулары
Gentafix 1 және 3 – сүйектің стерильді гентамицині бар рентгеноконтрастылы цементі. Сұйылтуға арналған сұйықтықпен жиынтықтағы ақ түсті ұнтақ болып табылады. Сүйек инфекциясы қаупі жоғары пациенттерде сүйек импланттарын жылдам бекітуге қызмет етеді. Гентамициннің мөлшері (антибиотикалық класс) инфекцияның пайда болуына жол бермейді. Gentafix 1 – қолмен енгізуге арналған стандартты тұтқырлығы бар цемент Gentafix 3 – шприцпен немесе инъекциялық тапаншамен енгізуге арналған тұтқырлығы төмен цемент.
Гентамицині бар сүйектің Gentafix акрилді цементі, орындалу нұсқаулары
дана
ҚР-ММБ-5№115058
22 014,18
685
Angio Kit жинағы
Angio Kit жинағы ангиографиялық емшараларға арналған, келесі жиынтықтаушылардан тұрады:
1. Y – гемостаз:
• Стандарт
• Үлкен тесігі бар ілмек типі
• Ұзартқыш желісі бар 25 cм ілмек типі Гемостаз диаметрі 0,014 –0,038 сымды өткізгіштің шағын бағыттағыш катетерлермен үйлесімді.
2. Өткізгішті енгізуге арналған ине – енгізу құралы / ұшы доғал ине Өлшемі – G20 (10см)
3. Өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы (torque)
4. Манифольд, түрлі орындалу нұсқаларында: 2 -ден, 5 ядроға дейін
• Ангиографиялық емшаралар барысында контрастылы ортаны ең жоғары 600 PSI (41.3 бар) дейінгі қысыммен инъекциялауды бақылауға арналған HP манифольд
• ең көп пайдалану ұзақтығы 24 сағат.
5. Бақылау шприці, көлемдері – 10, 12, 20мл
6. Индефлятор (үрлеу аспабы), көлемдері 30мл дейін, ұзындығы 30 ±1см кеңейткіш түтігімен. 30 атм/бар және 35 атм/бар дейінгі қысымды ұстап тұруға арнап жобаланған
7. Жоғары қысымды ұзарту желісі, өлшемдері: 25, 50, 120 см
8. Жоғары қысымды шүмек Жоғары қысымды шүмек– ең жоғары қысымы 1200 PSI дейін. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі – 3 жыл.
1 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы; 2 орындалу нұсқасы Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см; 3 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы; Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см ; 4 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыру құрылғысы; Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см; Манифольд – 2, 3, 4, 5 ядро; Бақылау шприці – 10/12/20 мл
жинағы

Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения. Ңмкость контейнера для плазмы изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
комплект
РК-ИМН-5№019774
20 745,45
684
Акриловый костный цемент Gentafix с гентамицином, варианты исполнения
Gentafix 1 и 3 - это рентгеноконтрастный, стерильный костный цемент с гентамицином. Представляет собой порошок белого цвета с жидкостью для разведения в комплекте. Служит для быстрой фиксации костных имплантатов у пациентов, с высоким риском возникновения костной инфекции. Содержание гентамицина (класс анти-биотиков) предотвращает возникновение инфекции. Gentafix 1 - цемент стандартной вязкости для ручного нанесения. Gentafix 3 - цемент низкой вязкости для ввения шприцем или инъекционным пистолетом.
Акриловый костный цемент Gentafix с гентамицином, варианты исполнения
штука
РК-ИМН-5№115058
22 014,18
685
Наборы Angio Kit
Наборы Angio Kit используются для ангиографических процедур, состоят из следующих комплектующих:
1. Y – гемостаз:
• Стандарт
• Тип щелчка с большим отверстием
• Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм Гемостаз совместим с небольшими направляющими катетерами диаметром 0,014 –0,038 проволочного проводника.
2. Игла для введения проводника – инструмент введения/тупоконечная игла Размер – G20 (10см)
3. Устройство для вращения проводника (torque)
4. Манифольд, различных вариантов исполнения: от 2 до 5 ядер
• HP Манифольды для контроля инъекции контрастной среды во время процедур ангиографии c максимальным давлением до 600 PSI (41.3 бар)
• Максимальная продолжительность использования 24 часа.
5. Контрольный шприц, объемами – 10, 12, 20мл
6. Индефлятор (прибор надува), с объемами до 30мл., с расширительной трубкой длиной 30 ±1см. Спроектированы для поддержания давления до 30 атм/бар и 35 атм/бар
7. Удлинительная линия высокого давления, размерами: 25, 50, 120 см
8. Краник высокого давления Краник высокого давления – с максимальным давлением до 1200 PSI. Стерилизация - этилен оксидом. Срок годности – 3 года.
вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника -2 вариант исполнения Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см -3 вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника; Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см -4 вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника; Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см; Манифольд – 2, 3, 4, 5 ядер; Контрольный шприц – 10/12/20 мл
набор

ҚР-ММБ-5№114957
22 112,08
686
Қантамырлар ішіндегі қысымды мониторингтеу жинағы қолдану нұсқаларымен
Полипропилендік түтікшенің ұзындығы-48дюйм,12дюйм В/і құюға арналған түтіктің ұзындығы -60дюйм және 3дюйм Магниттік-электрлік катетер (0,11) Сыртқы диаметрі-2,80±0,07мм Ішкі диаметрі - 1,27±0,12мм В/і катетер (0,16) O.D.- Сыртқы диаметрі - 4,10±0,05мм Ішкі диаметрі -3,0±0,05мм Қорап/ Салу қаптамасы Өлшемі – 12” x 8” x 5” (бір жинақ үшін)
Қантамырлар ішіндегі қысымды мониторингтеу жинағы қолдану нұсқаларымен
дана
ҚР-ММБ-5№017629
23 641,94

РК-ИМН-5№114957
22 112,08
686
Набор мониторинга внутрисосудистого давления с вариантами исполнения
Длина полипропиленовой трубки - 48дюйм,12дюйм Длина трубки для в\в вливания – 60дюйм и 3дюйм. Магнитоэлектрический катетер (0,11) Внешний диаметр - 2,80±0,07мм Внутренний диаметр - 1,27±0,12мм В/в катетер (0,16) O.D.- Внешний диаметр - 4,10±0,05мм Внутренний диаметр - 3,0±0,05мм Коробка/Упаковка для выкладки Размер – 12” x 8” x 5” (для одного набора)
Набор мониторинга внутрисосудистого давления с вариантами исполнения
набор
РК-ИМН-5№017629
23 641,94

687
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
2. Обаға қарсы халат (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
3. Орамал
4. Капюшон
5. Қорғану көзілдірігі
6. Шұлық
7. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде өлшем 42, көрсетілмеген жағдайда)
8. Мақта-дәкелік таңғыш (бетперде)
9. Жеңқап
10. Ұзын алжапқыш
11. Резеңке қолғаптар-2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде өлшем М(7) көрсетілмеген жағдайда)
12. Сүлгі
13. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық
14. Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке
Обаға қарсы жиынтық
жинақ
1. Пижама (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
2. Обаға қарсы халат (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
3. Орамал
4. Капюшон
5. Қорғану көзілдірігі
6. Шұлық
7. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде өлшем 42, көрсетілмеген жағдайда)
8. Мақта-дәкелік таңғыш (бетперде)
9. Жеңқап
10. Ұзын алжапқыш
11. Резеңке қолғаптар-2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде өлшем М(7) көрсетілмеген жағдайда)
12. Сүлгі
13. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық
14. Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке
ҚР-ММБ-5№021262
26 050,99
688
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда:
1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 75-80*145-150 см, стандартты/ күшейтілген * - 2 дана;
2. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 205*230 см - 1 дана;
3. Операциялық ақжайма, өлшемі 80*100 см - 2 дана;
4. Периниальді жабыны мен кесігі бар ақжайма, өлшемі 180/195*230 см* - 1 дана;
5. Торакальді, тесігі және қабылдағыш-қалтасы бар ақжайма, өлшемі 330*300/180 см / 330*300/225 см* - 1 дана;
6. Қабылдағыш-қалта, өлшемі 50*75/20 см - 1 дана;
7. Операциялық лента, өлшемі 10*50 см - 4 дана;
8. Тоқылмаған материалдан жасалған биік/қысқа бахилалар * - 1 жұп;
9. Адгезиялық жиегі және кесігі бар ақжайма, өлшемі 180*250 см - 1 дана;
10. Сіңіргіш жаялық өлшемі 60*30/40/60/90 см* - 5 дана;
11. Түтікке арналған бекіткіш (Велькро), өлшемі 2*25 см - 1 дана;
12. Тесігі бар диаметрі 7 см, кесуге арналған бекіткіш (кіші қимылдарға арналған ақжайма), өлшемі 60*90 см - 2 дана;
13. Тесігі бар диаметрі 12 см, кесуге арналған бекіткіш (кіші қимылдарға арналған ақжайма), өлшемі 60*90 см - 1 дана Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес бұйымның әр түрлі өлшемін, материал түрлері мен мөлшерін әр түрлі жинақтауға жол беріледі. Сондай-ақ жиынтықтауыштарды кез келген жиынтықта жеткізу және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу. Нақты жиынтықталымы және атауы тұтынушылық (жеке) қаптамаға салынады. Жиынтық тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Жиынтықты стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке тұтынушы қаптамасында пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

687
Противочумный комплект
1. Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию)
2. Противочумный халат (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию)
3. Косынка
4. Капюшон
5. Очки защитные
6. Носки
7. Сапоги резиновые или из ПВХ (размерами: 36-47, из них размер 42 по умолчанию)
8. Ватно-марлевая повязка (маска)
9. Нарукавники
10. Фартук длинный
11. Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию)
12. Полотенце
13. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
14. Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани
Противочумный комплект
комплект
РК-ИМН-5№021262
26 050,99
688
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 75-80*145-150 см, стандартный / усиленный* – 2 шт.;
2. Чехол на инструментальный стол, размер 205*230 см – 1 шт.;
3. Простыня операционная, размер 80*100 см – 2 шт.;
4. Простыня с перинеальным покрытием, с вырезом, размер 180/195*230 см* – 1 шт.;
5. Простыня торакальная с отверстием и карманом-приемником, размер 330*300/180 см / 330*300/225 см* – 1 шт.;
6. Карман-приемник, размер 50*75/20 см – 1 шт.;
7. Операционная лента, размер 10*50 см – 4 шт.;
8. Бахилы из нетканого материала высокие/низкие* – 1 пара;
9. Простыня с вырезом и адгезивным краем, размер 180*250 см – 1 шт.;
10. ПелҰнка – впитывающая размер 60*30/40/60/90 см* – 5 шт.;
11. Фиксатор трубок (Велькро), размер 2*25 см – 1 шт.;
12. Фиксатор для разрезов (простыня для малых манипуляций), размер 60*90 см с отверстием, диаметром 7 см – 2 шт.;
13. Фиксатор для разрезов (простыня для малых манипуляций), размер 60*90 см с отверстием, диаметром 12 см – 1 шт. Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. А также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в комплект. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м² и Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация комплекта осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№020354
27 896,59
689
Обаға қарсы жиынтық
1. Мақта-мата матасынан дайындалған пижама. Жеңі ұзын, тік. Ұзын шалбар. Белінде бір қатар етіп тізілген иілімді лентасы (резеңкесі) бар шалбар.
2. Мақта-мата матасынан дайындалған хирургиялық үлгідегі обаға қарсы халат, ұзын, бұл ретте етегі бір-біріне терең кіріп тұрады, белдігі мен жағасындағы бауы әрқайсысы жеке етекке тігілген екі бөліктен тұрады, жеңді байлау үшін бір ұзын лента қарастырылған. Өлшемдері: 100, 112, 120.

РК-ИМН-5№020354
27 896,59
689
Противочумный комплект
1. Пижама из х/б ткани. Рукав длинный, прямой. Брюки длинные. Брюки на поясе с одним рядом эластичной тесьмы (резинки).
2. Противочумный халат хирургического типа х/б ткани, длинный, при этом полы глубоко заходят одна на другую, пояс и завязки у ворота состоят из двух частей, пришитых каждая к отдельному полю, для завязывания рукавов предусматривается одна длинная тесемка. Размеры: 100, 112, 120.

3. Мақта-мата матасынан дайындалған орамал, үшбұрышты, өлшемі кемінде 90 х 90х125 см
4. Мақта-мата матасынан дайындалған, бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон
5. Шеттері тығыз жабысып тұратын, конструкциясы тұмшаланып бекітілуін қамтамасыз ететін "ұшқыштар" көзілдірігі. Бет бөлігі оқшауланған, химиялық және биологиялық факторлардан көзді жеке қорғау құралдарын (қорғану көзілдірігін) пайдалануға рұқсат етіледі.
6. Мақта-матадан немесе түрлі-түсті біріктірілген жартылай синтетикалық матадан дайындалған шұлықтар.
7. Резеңкеден немесе ПВХ-дан жасалған етіктер, өлшемдері 42, 43, 44.
8. Ұзындығы 125 см және ені 50 см, дәке қиығынан дайындалған, ұзындығы 25 см, ені 17 см мақта қабаты бар мақта-дәкелік бетперде қолданылады. Мақта қиығының шеттері үсті-үстіне айқастырылып оралады. Бет бөлігі оқшауланған, тыныс алу мүшелерін жеке қорғайтын сүзгілеуші (оның ішінде аэрозольға қарсы) құралдарды қолдануға рұқсат етіледі.
9. Жеңқаптар өлшемі 48х25 см полиэтиленнен дайындалған.
10. Ұзын алжапқыш полиэтилен үлбірден дайындалған.
11. Диагностикалық, латексті, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опланбаған, стерильді емесі, өлшемдері кемінде L, XL, ХХL қолғаптар. Қолды қорғауға және инфекцияның таралуын болдырмауға арналған.

3. Косынка из х/б ткани треугольная размером не менее 90 х 90х125 см
4. Капюшон из х/б ткани, закрывающий волосяную часть головы.
5. Очки "летные" с плотно прилегающим краем, конструкции, обеспечивающей их герметичность. Допускается использование средств индивидуальной защиты глаз (очки защитные) от химических и биологических факторов с изолирующей лицевой частью.
6. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей различных цветов.
7. Сапоги резиновые или из ПВХ, размеры 42, 43, 44.
8. Применяется ватно-марлевая маска из куска марли длиной 125 см и шириной 50 см с ровным пластом ваты длиной 25 см, шириной 17 см. Края куска марли заворачивают внахлест. Допускается применение фильтрующих средств индивидуальной защиты органов дыхания (в том числе противоаэрозольные), с изолирующей лицевой частью.
9. Нарукавники изготовлены из полиэтилена размером 48х25 см.
10. Фартук длинный изготовлен из пленки полиэтиленовой.
11. Перчатки диагностические, латексные, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, не менее L, XL, ХХL. Перчатки бесшовные с краями, закатанными в венчик. Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию. Предназначены для защиты рук и предупреждения распространения инфекции.

12. Нитрильді, опаланған немесе опланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, бір реттік, өлшемдері кемінде L, XL,ХХL, түрлі-түсті қолғаптар. Шет жағы күлте тәрізді ширатылған жіпсіз қолғаптар. Білікшелі манжета киюді оңайлатады, сырғуына кедергі жасайды және жақсы бекітілуін қамтамасыз етеді. Винильді – опаланбаған, стерильді емес, бір реттік, шеті ішіне айналдырылған, текстураланған немесе беті тегіс, өлшемі кемінде L, XL, ХХL қолғаптар. Нитрильді және винильді қолғаптар қолды қорғауға және инфекцияның таралуын болдырмауға арналған.

12. Перчатки нитриловые, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, одноразовые, размером не менее L, XL, ХХL различных цветов. Перчатки бесшовные с краями, закатанными в венчик. Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию. Перчатки виниловые - неопудренные, нестерильные, одноразовые, с завальцованным краем, с текстурой или гладкой поверхностью, размером не менее L, XL, ХХL. Перчатки нитриловые и виниловые предназначены для защиты рук и предупреждения распространения инфекции.

13. Мақта-маталық "вафельді" матадан дайындалған сүлгі, өлшемі – 70х70 см.
14. Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке, өлшемі 42 см х 45 см.
Обаға қарсы жиынтық
жинақ
ҚР-ММБ-5№017053
33 940,53
690
Плазманы жинауға арналған екі қапты шығын материалдар жиынтығы
Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазманы жинауға арналған (екі камералы) контейнер, стерильді, бір рет қолдануға арналған. - Плазма жинауға арналған магистраль. Плазма жинауға арналған контейнер екі ыдыстан тұратын жабық жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған екі қапты шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019771
38 272,50
691
Плазманы жинауға арналған үш қапты шығын материалдар жиынтығы
Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазма жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын (үш камералы) контейнер. - Плазма жинауға арналған магистраль стерильді, бір рет қолдануға арналған. Плазма жинауға арналған контейнер үш ыдыстан тұратын жабық жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған үш қапты шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019769
39 910,50
692
ROLL SPLINT-2 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 5,0 см х 450 см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. . Уытты емес және аллергия туғызбайды. токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT "MARAI" шиналарының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). Полиуретанды ROLL SPLINT -2 типті "MARAI" шиналары ені 5,0 см ± 1,0 см ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 9,2см ± 1,0 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы төқылмаған материал ені 9,2см ± 1,0 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана, картон қорапқа салынған
ROLL SPLINT-2 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы өлшемі 5,0 см х 450 см
дана
-

13. Полотенце из ткани хлопчатобумажной "вафельной" размером – 70х70 см.
14. Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани, размер 42 см х 45 см.
Противочумный комплект
комплект
РК-ИМН-5№017053
33 940,53
690
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы. Контейнер для сбора плазмы представляет замкнутую систему, состоящую из двух Ұмкостей. Ңмкости контейнера для плазмы изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
комплект
РК-ИМН-5№019771
38 272,50
691
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (трехкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения. Контейнер для сбора плазмы представляет замкнутую систему, состоящую из трҰх Ұмкостей. Ңмкости контейнера для плазмы изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
комплект
РК-ИМН-5№019769
39 910,50
692
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-2 размером 5,0 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-2 состоят из синтетического материала шириной 5,0 см ± 1,0 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 9,2 см ± 1,0 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 9,2 см ± 1,0 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт., вложенные в коробку картонную.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-2 размером 5,0 см х 450 см
штука

ҚР-ММБ-5№016303
75 625,00
693
Стерильді, бір рет қолдануға арналған, ангиография үшін (құрал-жабдықтар) "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Пациенттің астына салатын ақжайма тоқылмаған материалдан жасалған 160х190– 1 дана.
2. Халат тоқылмаған материалдан жасалған – 2 дана.
3. Сіңіргіш сүрткілер қағаздан жасалған 22х23 – 2 дана.
4. Хирургиялық латексті қолғаптар - 2 жұп
5. Жабдықтарға арналған қап, диаметрі 80 см, полиэтиленнен жасалған – 1 дана.
6. Жабдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған 110х110 см – 1 дана.
7. Ангиографиялық ақжайма 220х340 см 2 радиальді ойығымен, 2 жамбастық ойығымен, 2 мөлдір бүйірлік жолағымен, тоқылмаған материалдан жасалған –1 дана.
8. Дәкелік тампондар дәкеден жасалған 10 х 10 см– 30 дана.
9. Скальпель №11 металл мен полимердің қорытпасынан жасалған -1 дана.
10. Артериялық ине металл мен полимердің қорытпасынан жасалған 18 G.7 см – 1 дана.
11. Шприц 5 cc ML полимерден жасалған 21 G 1 х (4см) (жасыл) инесімен – 1 дана.
12. Шприц 10 cc ML (қызыл, көгілдір, жасыл) полимерден жасалған – 3 дана.
13. Шприц 20 10 cc ML полимерден жасалған – 1 дана.
14. Тері астылық ине 21 G 1 х (4 см) (жасыл) металл мен полимердің қорытпасынан жасалған – 1 дана.
15. Тері астылық ине 22 G 1 х (4 см) (қара) металл мен полимердің қорытпасынан жасалған – 1 дана.
16. Ыдыс пластиктен жасалған, диаметрі 10 см (250 cc) – 1 дана.
17. Ыдыс пластиктен жасалған, диаметрі 12,5 см (500 сс) – 1 дана.
18. Табақ полимерден жасалған– 1 дана
Стерильді, бір рет қолдануға арналған, ангиография үшін (құрал-жабдықтар) "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№016303
75 625,00
693
Комплект "Dolce-Pharm" для ангиографии (инструментальный), стерильный одноразового применения
1. Простыня под пациента изготовлена из нетканого материала 160х190 – 1 шт.
2. Халат изготовлен из нетканого материала – 2 шт.
3. Салфетка впитывающая изготовлена из бумаги 22х23 см – 2 шт.
4. Перчатки хирургические латексные - 2 пары
5. Чехол для оборудования диаметром 80 см изготовлен из полиэтилена – 1 шт.
6. Чехол для оборудования изготовлен из полиэтилена 110х110 см – 1 шт.
7. Ангиографическая простыня 220х340 см с двумя радиальными отверстиями, с двумя бедренными отверстиями, с двумя прозрачными боковыми полосами изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
8. Марлевые тампоны, изготовлены из марли 10х10 см – 30 шт.
9. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов и полимера – 1 шт.
10. Артериальная игла изготовлена из сплава металлов и полимера 18 G.7 см – 1 шт.
11. Шприц 5 cc ML изготовлен из полимера с иглой 21 G 1 х (4см) (зеленый) – 1 шт.
12. Шприц 10 cc ML (красный, голубой, зеленый) изготовлен из полимера – 3 шт.
13. Шприц 20 10 cc ML изготовлен из полимера – 1 шт.
14. Подкожная игла 21 G 1 х (4 см) (зеленая) изготовлена из сплава металлов и полимера– 1 шт.
15. Подкожная игла 22 G 1 х(4 см) (черная) изготовлена из сплава металлов и полимера– 1 шт.
16. Чаша диаметром изготовлена из пластика 10 см (250 cc)– 1 шт.
17. Чаша диаметром изготовлена из пластика 12,5 см (500 cc) – 1 шт.
18. Поднос изготовлен из полимера – 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" для ангиографии (инструментальный), стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№016070
46 305,53
694
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Augment Screw аугментке арналған бұрандалар, өлшемдері: 7,12,17 мм.
Augment Screw аугментке арналған бұрандалар, өлшемдері: 7,12,17 мм.
дана
ҚР-ММБ-5№020412
49 466,84
695
Mozec™ RX PTCA жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, диаметрі: 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; және узындығы: 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
Баллондық дилатациялық катетер тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластика (ТТКА) орындауға арналған Rapid Exchange жүйе болып табылады. Катетердің дистальді ұшындағы баллонды көрсетілген қысымды түсіре отырып, белгілі бір диаметрге дейін үрлеуге болады (қаптамасындағы нұсқауларды оқыңыз). катетердің проксимальді ұшы үрлейтін құрылғыны қосуға арналған люэр айырымының ұяшығымен жабдықталған. Катетерде катетерді орналастыру үшін сым өткізгішті пайдалануға мүмкіндік беретін саңылау қарастырылған. Баллондағы рентгеноконтрастылы белгі (белгілер) оның дәл орналастырылуын мүмкін етеді. Катетерлерге иық немесе сан артериясы арқылы енгізген кезде пайдалануға арналған белгілер жазылған.
Mozec™ RX PTCA жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, диаметрі: 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; және узындығы: 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
дана

РК-ИМН-5№016070
46 305,53
694
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Винты для аугмента Augment Screw, размерами: 7,12,17 мм.
Винты для аугмента Augment Screw, размерами: 7,12,17 мм
штука
РК-ИМН-5№020412
49 466,84
695
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ RX PTCA стерильный, однократного применения, диаметром (мм): 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; и длиной (мм): 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
Баллонный дилатационный катетер представляет собой систему для выполнения чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики (ЧТКА) Rapid Exchange. Баллон на дистальном конце катетера можно раздуть до определенного диаметра, прикладывая указанное давление (см. указания на упаковке). Проксимальный конец катетера снабжен гнездом люэровского разъема для подключения раздувающего устройства. В катетере предусмотрен просвет, позволяющий использовать проволочный проводник для размещения катетера. Рентгеноконтрастная метка (метки) на баллоне делает возможным его точное размещение. На катетеры нанесены метки для использования при введении через плечевую или бедренную артерию.
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ RX PTCA стерильный, однократного применения, диаметром (мм): 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; и длиной (мм): 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
штука

ҚР-ММБ-5№013848
54 632,93
696
Mozec™ NC RX жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, баллонның өлшемдері (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 және ұзындығы (мм) 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
NC RX баллондық катетері коронарлық артерияның транслюминальді ангиопластикасына арналған тез ауыстырылатын жүйе болып табылады. Баллон катетердің дистальді ұшында белгілі бір қысымда берілген диаметрге дейін үрленуі мүмкін. Катетердің проксимальді ұшында айдап шығаратын құрылғыға қосуға арналған қармағыш қондырма бар. Жоғары қысымды басқа баллондармен салыстырғанда оңтайлы сырғымалығы және NC RX баллонының өткізгіштігі иректелген немесе тым кальцинацияланған тамырларды стенттегенде оны бірегей етеді.
Mozec™ NC RX жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, баллонның өлшемдері (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 және ұзындығы (мм) 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
дана

РК-ИМН-5№013848
54 632,93
696
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ NC RX стерильный, однократного применения, размерами баллона (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 и длиной (мм): 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
Катетер балонный NC RX представляет собой быстросменную систему для транслюминальной ангиопластики коронарной артерии. Баллон на дистальном конце катетера может надуваться до заданного диаметра при определенном давлении. На проксимальном конце катетера имеется охватывающая насадка для подсоединения к нагнетательному устройству. В сравнении с другими баллонами высокого давления оптимальная скользкость и проходимость баллона NC RX делает его идеальным при стентировании извитых или слишком кальцинированных сосудов
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ NC RX стерильный, однократного применения, размерами баллона (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 и длиной (мм): 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
штука

ҚР-ММБ-5№013847
54 632,93
697
ROLL SPLINT-3 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 7,5см х 450см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Полиуретанды ROLL SPLINT-3 типті "MARAI" шиналары ені 7,5 см ± 1,0 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 11,3см ± 1,0 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 11,6см ± 1,0 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана.
ROLL SPLINT-3 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 7,5 см х 450 см
дана

РК-ИМН-5№013847
54 632,93
697
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-3 размером 7,5 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-3 состоят из синтетического материала шириной 7,5 см ± 1,0 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 11,3 см ± 1,0 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 11,6 см ± 1,0 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-3 размером 7,5 см х 450 см
штука

ҚР-ММБ-5№016304
101 250,00
698
ROLL SPLINT- 4 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 10,0 см х 450 см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Полиуретанды ROLL SPLINT-4 типті "MARAI" шиналары ені 10,0 см ± 1,0 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 14,2см ± 1,5 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 14,5см ± 1,5 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана.
ROLL SPLINT-4 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 10,0 см х 450 см
дана

РК-ИМН-5№016304
101 250,00
698
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-4 размером 10,0 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницае-мым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соот-ветствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-4 состоят из синтетического материала шириной 10,0 см ± 1,0 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 14,2 см ± 1,5 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 14,5 см ± 1,5 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного поли-уретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконт-растность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-4 размером 10,0 см х 450 см
штука

ҚР-ММБ-5№016305
119 250,00
699
Акушерлік-гинекологиялық шұғыл көмекке арналған "МТ" хирургиялық құралдар жинағы" НИЭАГ- "МТ"
Құралдар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
Акушерлік-гинекологиялық шұғыл көмекке арналған "МТ" хирургиялық құралдар жинағы" НИЭАГ- "МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016048
88 538,75
700
Aspiron™ аспирациялық катетері, өлшемі ASP6F
Құрылым типі: Көлбеу түзу Сіңіргіш /аспирациялық саңылаулар пішіні: дөңгелек Таңбалағыш жолақ: Рентгенконтрастылы маркер Ең жоғарғы сыртқы диаметрі (шығарғанда/аспирацииялағанда): 1.70 mm Проксимальді бөліктің сыртқы диаметрі: OD:1.30 mm Дистальді бөліктің сыртқы диаметрі:1.30 mm Проксимальді бөліктің ішкі диаметрі OD:1.09 mm Дистальді бөліктің ішкі диаметрі: 1.00 mm Проксимальді аумақтың көлденең тілу ауданы (mm2): 0.933 mm2 Дистальді аумақтың көлденең тілу ауданы (mm2): 0.785 mm2 Жылдам ауыстырылатын портының ұзындығы:10 mm Катетердің пайдалы ұзындығы:1400 mm Жабын типі: Гидрофильді Дистальді жабын ұзындығы (ұшынан бастап):300 mm Теріс қысымға арналған құрал (аспирацияға): колмен, 30 ml шприц жинағымен Бағыттағыш катетердің үйлесуі:6F Бағыттағыш катетердің ең төменгі ішкі диаметрі:0.070”(1.78 mm) Бағыттағыш катетердің үйлесімділігі:0.014”
Aspiron™ аспирациялық катетері, өлшемі ASP6F
дана

РК-ИМН-5№016305
119 250,00
699
Набор инструментов хирургических "МТ" для экстренной акушерско-гинекологической помощи НИЭАГ- "МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" для экстренной акушерско-гинекологической помощи НИЭАГ- "МТ"
набор
РК-ИМН-5№016048
88 538,75
700
Аспирационный катетер Aspiron™ с размером ASP6F
Тип конструкции Наклонная прямая Форма всасывающих/аспирационных просветов: Круглая Маркировочная полоса: Рентгеноконтрастный маркер Максимальный внешний диаметр (при извлечении/аспирации): 1.70 mm Нар. диам. проксимальной части OD:1.30 mm Нар. диам. дистальной части :1.30 mm Вн. диам. проксимальной части OD:1.09 mm Вн. диам. дистальной части: 1.00 mm Поперечная площадь сечения проксимальной зоны (mm2): 0.933 mm2 Поперечная площадь сечения дистальной зоны (mm2): 0.785 mm2 Длина порта быстрой замены:10 mm Полезная длина катетера:1400 mm Тип покрытия: Гидрофильное Длина дистального покрытия (от наконечника):300 mm Прибор для отрицательного давления (аспирации): Ручной, с набором шприца 30 ml Совместимость направляющего катетера:6F Минимальный внутренний диаметр направляющего катетера:0.070”(1.78 mm) Совместимость направляющего катетера:0.014”
Аспирационный катетер Aspiron™ с размером ASP6F
штука

ҚР-ММБ-5№016613
90 354,11
701
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№016613
90 354,11
701
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения. Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80% Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015688
94 685,30
702
Гликирленген гемоглобиннің бақылау ерітіндісі
Қолданылуы: қант диабеті бар адамдарда гликозилденген гемоглобинді анықтауға арналған екі деңгейлі бақылау материалы. Бағаланатын параметрлер: гликозилденген гемоглобин фракциялары HbA1, HBA1C. Бақылау үлгісінің матрицасы: лиофилизацияланған адамның жаңа алынған қанына негізделген. Бақылау ауқымы: 2 деңгей. Сақтау шарттары мен тұрақтылығы: жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін 2-8°C температурада, ашық қайта құрылымдалған бақылау үшін 2-8°C температурада 7 күнге дейін тұрақты.
Гликирленген гемоглобиннің бақылау ерітіндісі
құты

РК-ИМН-5№015688
94 685,30
702
Контрольный раствор гликированного гемоглобина
Назначение: контрольный материал, двухуровневый предназначен для контроля определения гликолизированного гемоглобина у лиц с сахарным диабетом. Оцениваемые параметры: фракции гликолизированного гемоглобина HbA1, HBA1C. Матрикс контрольного образца: на основе лиофилизированной человеческой цельной крови. Диапазон контролей: 2 уровня. Условия хранения и стабильность: при температуре 2-8°C до окончания срока годности, для открытого реконституированного контроля стабильность при температуре 2-8°C 7 дней.
Контрольный раствор гликированного гемоглобина
флакон

ҚР-МТ-5№020730
96 600,00
703
ROLL SPLINT-5 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 12,5см х450см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). Полиуретанды ROLL SPLINT-5 типті "MARAI" шиналары ені 12,5 см ± 1,2 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 16,3см ± 1,6 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 16,6см ± 1,6 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана.
ROLL SPLINT-5 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 12,5см х450см
дана
-

РК-МТ-5№020730
96 600,00
703
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-5 размером 12,5 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-5 состоят из синтетического материала шириной 12,5 см ± 1,2 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и/ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 16,3 см ± 1,6 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 16,6 см ± 1,6 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г/м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и/или эластичные нестерильные, - 10 шт
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-5 размером 12,5 см х 450 см
штука

ҚР-ММБ-5№016306
167 400,00
704
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016049
108 101,25
705
Донор плазмасында патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады: - плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - плазманы сақтауға арналған сыйымдылық-3 дана.; - сынама алушы-1 дана.; - үштік-1 дана.
Донор плазмасында патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана

РК-ИМН-5№016306
167 400,00
704
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"
набор
РК-ИМН-5№016049
108 101,25
705
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
Система состоит из: - емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.; - пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
штука

ҚР-МТ-5№007479
114 476,75
706
ROLL SPLINT-6 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 15,0см х450см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). Полиуретанды ROLL SPLINT-6 типті "MARAI" шиналары ені 15,0 см ± 1,5 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 18,8см ± 2,0 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 19,1см ± 2,0 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м2 кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана, өлшемдері 7м х 14 см.
Roll splint-6 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы өлшемі 15,0 см х450 см
Дана
-

РК-МТ-5№007479
114 476,75
706
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-6 размером 15,0см х450см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-6 состоят из синтетического материала шириной 15,0 см ± 1,5 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 18,8 см ± 2,0 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 19,1 см ± 2,0 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт. размером 7 м х 14 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-6 размером 15,0см х450см
штука

ҚР-ММБ-5№016307
190 960,00
707
Шағын көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады: - сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-1 дана.; - қысқыш-1 дана.; - сынама алушы - 2 дана.
Шағын көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана

РК-ИМН-5№016307
190 960,00
707
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
Система состоит из: - емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.; - зажим - 1 шт.; - пробоотборник - 2 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
штука

ҚР-МТ-5№007479
118 317,75
708
Үлкен көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады: - сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.; - қысқыш-5 дана.; - үштік-1 дана.; - сынама алғыш-3 дана.; - сүзгі-1 дана.
Үлкен көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана

РК-МТ-5№007479
118 317,75
708
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
Система состоит из: - емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
штука

ҚР-МТ-5№007479
119 697,75
709
Сақтауға арналған екі қапшығы бар донор тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады: - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.; - сынама алғыш-3 дана.; - қысқыш-5 дана.; - үштік-1 дана.; - сүзгі-1 дана.
Сақтауға арналған екі қапшығы бар донор тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана
ҚР-МТ-5№007479
120 865,00

РК-МТ-5№007479
119 697,75
709
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками для хранения
Система состоит из: -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - фильтр – 1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками для хранения
штука
РК-МТ-5№007479
120 865,00

710
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Tibial Augment тибиальді аугмент, өлшемдері; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
Tibial Augment тибиальді аугмент, өлшемдері; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
711
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Posterior Femoral Augment феморальді артқы аугмент, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
Posterior Femoral Augment феморальді артқы аугмент, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
712
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Distal Femoral Augment феморальді дистальді аугмент, өлшемдері: A,B,C,D,E,F,G,H
Distal Femoral Augment феморальді дистальді аугмент, өлшемдері: A,B,C,D,E,F,G,H
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
713
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
Жүйенің құрамына мына элементтер кіреді:
1. Вакуумдық пробирка адаптері бар 50 мл донор желісі сынамаларын жинауға арналған контейнер
2. Инъекцияларға арналған порты мен "Luer" типті коннекторы бар донор желісі
3. Жеке сорғы (антикоагулянт) адаптері
4. "Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі
5. Қан сүзгіш камерасы -170мкм
6. Донор қысымының мониторы (DPM сүзгіш) 0,2мкм -1 дана, сырғымалы қысқышымен
7. Қосарлы сорғы адаптері
8. "Latham" типті қоңырау, 225мл
9. Плазма жинауға арналған контейнер (қапшық), 1000мл
10. Жүйе қысымының мониторы (SPM сүзгіш) 0,2мкм -1 дана, сырғымалы қысқышымен
11. Тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл
12. "Luer" типті коннекторымен және екі біріктірілген бактериялық сүзгіштерімен, ресуспензиялайтын ерітінді беру желісі 0,2мкм
13. Лейкоциттерді жоюға арналған сүзгіш, LRFXL
14. Сырғымалы қысқышымен, ауаны шығаруға арналған контейнер (қапшық), 90мл
15. Тромбоциттерді 7 күнге дейін сақтауға арналған контейнерлер (қапшықтар) (СРР), 1000мл-2 дана.
16. Ауа жинауға арналған контейнер (қапшық)/ОТП, 1000мл
17. "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі
18. Қырылдауық қысқышы - 2 дана
19. Антикоагулянт тамшылатқышы
20. Бактериялық сүзгіш, 0,2 мкм
21. Сырғымалы қысқышымен, тромбоциттер сынамасын алуға арналған ампулалар – 2 дана. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Тромбоциттерге арналған контейнер ыдыстары TF Satijn 3224 үлбірінен жасалған. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
дана

710
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент тибиальный Tibial Augment, размерами; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
Аугмент тибиальный Tibial Augment, размерами; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
711
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент феморальный задний Posterior Femoral Augment, размером:A,B,C,D,E,F,G,H
Аугмент феморальный задний Posterior Femoral Augment, размером:A,B,C,D,E,F,G,H
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
712
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент феморальный дистальный Distal Femoral Augment, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
Аугмент феморальный дистальный Distal Femoral Augment, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
713
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
В состав системы входят следующие элементы:
1. Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку
2. Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer"
3. Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта)
4. Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike"
5. Камера фильтра крови -170мкм
6. Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. со скользящим зажимом
7. Адаптер двойного насоса
8. Колокол типа "Latham", 225мл
9. Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл
10. Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. со скользящим зажимом
11. Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл
12. Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм
13. Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL
14. Контейнер (мешок) для удаления воздуха со скользящим зажимом, 90мл
15. Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт.
16. Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл
17. Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock"
18. Зажим храповой - 2 шт.
19. Капельница антикоагулянта
20. Фильтр бактериальный , 0,2 мкм
21. Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт. Ңмкости контейнеров изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Ңмкость контейнера для тромбоцитов изготовлена из пленки TF Satijn 3224. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
штука

ҚР-ММБ-5№019767
131 433,80
714
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
РСК Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK үлкен жіліншік ревизиялық астары, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; қалыңдығы: 11,14,17,20,23,27,31
РСК Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK үлкен жіліншік ревизиялық астары, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; қалыңдығы: 11,14,17,20,23,27,31
дана
ҚР-ММБ-5№020412
196 234,71

РК-ИМН-5№019767
131 433,80
714
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Вкладыш большеберцовый ревизионный PCK Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; толщиной: 11,14,17,20,23,27,31
Вкладыш большеберцовый ревизионный PCK Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; толщиной: 11,14,17,20,23,27,31
штука
РК-ИМН-5№020412
196 234,71

715
Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
Guardian™ 2 Link таратқышы, MMT-7775 моделі
Guardian™ 2 Link таратқышы, MMT-7775 моделі
дана
ҚР-ММБ-5№015731
212 633,23
716
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"; емханалық НИП-"МТ"; таңғыш шағын НИПм-"МТ"; таңғыш үлкен НИПб-"МТ"
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016050
244 996,72
717
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
1.​ PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм.
2. CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2,C2,C3,D2,D3, D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм.
1.​ PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм.
2. CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2,C2,C3,D2,D3, D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм.
дана

715
Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
Трансмиттер Guardian™ 2 Link, модель MMT-7775
Трансмиттер Guardian™ 2 Link, модель MMT-7775
штука
РК-ИМН-5№015731
212 633,23
716
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"; поликлинический НИП-"МТ"; перевязочный малый НИПм-"МТ"; перевязочный большой НИПб-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"
набор
РК-ИМН-5№016050
244 996,72
717
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
1. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS, размерами: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
2. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR, размерами: A1, B2,C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
1. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS, размерами: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
2. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR, размерами: A1, B2,C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
штука

ҚР-ММБ-5№020412
256 219,22
718
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Offset Junction оффсет қосылыс, өлшемдері: 4, 6 мм.
Offset Junction оффсет қосылыс, өлшемдері: 4, 6 мм.
дана
ҚР-ММБ-5№020412
267 749,10
719
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stem extension тармақтарын ұзартқыш, өлшемдері: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
Stem extension тармақтарын ұзартқыш, өлшемдері: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
дана

РК-ИМН-5№020412
256 219,22
718
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Оффсет соединение Offset Junction, размерами: 4, 6 мм
Оффсет соединение Offset Junction, размерами: 4, 6 мм
штука
РК-ИМН-5№020412
267 749,10
719
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Удлинитель ножки Stem extension, размерами: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
Удлинитель ножки Stem extension, размерами: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
штука

ҚР-ММБ-5№020412
267 749,10
720
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№020412
267 749,10
720
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015641
299 116,52
721
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі адгезиялық емес сұйық эмболиялық агент – Menox Сұйық Эмболиялық Материалы (СЭМ) (көлемі 1,5 л құты), Диметилсульфоксид (ДМСО) (көлемі 1,5 мл құты) және 1 мл ДМСО-үйлесімді шприці (3 дана) тұрады.
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі
дана
ҚР-ММБ-5№019186
414 004,80
722
Жарақатқа арналған жүйелер: Сүйек сынықтарын бекемдеуге арналған ARMAR™ металл пластинкалары, CLAVO™ штифттері және остеосинтезге арналған MBOSS™ бұрандалары
Сүйек пластиналары сынған сүйекті қалпына келтіру үшін пайдаланылатын жұқа металл пластиналар болып табылады. Интрамедулярлы штифт металл стержень, сүйек кемігі қуысына батырылады. Остеосинтезге арналған винт металлл имплантат, сүйекке орналастырылады. Жазылу процессінде сынған сүйек бөліктерін иммобилизациялау үшін қолданылады. Барлығы стерилденбеген күйде жеткізіледі, сондықтан жарамдылық мерзімі нақты белгіленбеген. Өнім қолданушымен қолдану алдында стерилизацияланады. Оралған құрылғылардың жарамдылық мерзімін Meril Health Care компаниясы белгілеген стерильді қаптамаға қарай, денсаулық сақтау орталығы белгілейді.
Жарақатқа арналған жүйелер: Сүйек сынықтарын бекемдеуге арналған ARMAR™ металл пластинкалары, CLAVO™ штифттері және остеосинтезге арналған MBOSS™ бұрандалары
дана
ҚР-ММБ-5№016988
423 407,70

РК-ИМН-5№015641
299 116,52
721
Жидкая Эмболическая Система Menox™
Жидкая Эмболическая Система Menox™ состоит из неадгезивного жидкого эмболического агента - Жидкий Эмболический Материал Menox (флакон объемом 1,5 мл), Диметилсульфоксида (ДМСО) (флакон объемом 1,5 мл) и 1 мл ДМСО-совместимого шприца (3шт.).
Жидкая Эмболическая Система Menox™
штука
РК-ИМН-5№019186
414 004,80
722
Травматические системы: металлические пластинки для скрепления отломков кости ARMAR™, штифты CLAVO™ и винты для остеосинтеза MBOSS™
Костные пластины представляют собой тонкие металлические пластины, используемые для восстановления костной ткани, которая была сломана. Интрамедулярный штифт (ИМ штифт) представляет собой металлический стержень, который вдавливается в костномозговую полость кости. Винт для остеосинтеза - это металлический имплантат, вставляемый в кость. Винты для остеосинтеза используются для иммобилизации сломанных сегментов костей, чтобы помочь в процессе заживления. Они поставляются в нестерильной форме, следовательно, к ним не применяется критерий срока годности. Продукт стерилизуется только перед использованием пользователем. Учреждение здравоохранения установит срок годности завернутых устройств, основываясь на типе стерильной упаковки, используемой и рекомендованной компанией Meril Health Care.
Травматические системы: металлические пластинки для скрепления отломков кости ARMAR™, штифты CLAVO™ и винты для остеосинтеза MBOSS™
штука
РК-ИМН-5№016988
423 407,70

723
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stemmed Tibial base Plate ревизиялық үлкен жіліншік компоненті, өлшемдері: 1,2,3,4,5,6,7,8
Stemmed Tibial base Plate ревизиялық үлкен жіліншік компоненті, өлшемдері: 1,2,3,4,5,6,7,8
дана
ҚР-ММБ-5№020412
470 182,86
724
Глюкозаны тұрақты мониторингілеу жүйесі iPro2, моделі MMT-7745WW
Атмосфералық қысым диапазоны: iPro2: 57,6-106 кПа (биіктігі 4,880-ден -400 м-ге дейін (16,000-ден -1,300 футқа дейін)) қондыру станциясы: 62-106 кПа (биіктігі 3,965-тен -400 м-ге дейін (13,000-ден -1,300 футқа дейін)). Өлшемдері мен массасы iPro2: ені: 3,5 см (1,4 дюйм) ұзындығы: 2,8 см (1,1 дюйм) биіктігі: 0,9 см (0,4 дюйм) салмағы: 5,7 гр. (0,2 Унция). Қондырманың өлшемдері мен салмағы: ені: 5,1 см (2 дюйм) ұзындығы: 6,4 см (2,5 дюйм) биіктігі: 2,8 см (1,1 дюйм) салмағы: 22,7 гр. (0,8 Унция). Ipro2 жазу құрылғысы өзінің қуат көзіне ие. Жұмыс режимі-үздіксіз. IPro2 жазу құрылғысы отқа қауіпті анестетиктердің ауамен, оттегімен немесе азот қышқылымен қоспасы болған кезде қолдануға жарамсыз. IPro2 жүйесінің барлық компоненттері медициналық мекемелерде қолдануға жарамды. Ipro2 жазу құрылғысы пациенттің өмір сүру жағдайында глюкоза сенсорымен қолдануға жарамды.я с сенсором глюкозы в условиях жизни пациента.

723
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Ревизионный большеберцовый компонент Stemmed Tibial base Plate, размерами: 1,2,3,4,5,6,7,8
Ревизионный большеберцовый компонент Stemmed Tibial base Plate, размерами: 1,2,3,4,5,6,7,8
штука
РК-ИМН-5№020412
470 182,86
724
Система постоянного мониторинга глюкозы iPro2, модель MMT-7745WW
Диапазон атмосферного давления: iPro2: 57,6-106 кПа (высота от 4 880 до -400 м (от 16 000 до -1 300 футов)) Док-станция: 62-106 кПа (высота от 3 965 до -400 м (от 13 000 до -1 300 футов)). Габариты и масса iPro2: Ширина: 3,5 см (1,4 дюйма) Длина: 2,8 см (1,1 дюйма) Высота: 0,9 см (0,4 дюйма) Масса: 5,7 гр. (0,2 унции). Габариты и масса док-станции: Ширина: 5,1 см (2 дюйма) Длина: 6,4 см (2,5 дюйма) Высота: 2,8 см (1,1 дюйма) Масса: 22,7 гр. (0,8 унции). Записывающее устройство iPro2 имеет собственный источник питания. Режим работы - непрерывный. Записывающее устройство iPro2 не пригодно для применения в присутствии смеси огнеопасных анестетиков с воздухом, кислородом или с закисью азота. Все компоненты системы iPro2 пригодны для применения в медицинских учреждениях. Записывающее устройство iPro2 подходит для применения с сенсором глюкозы в условиях жизни пациента.

Глюкозаны тұрақты мониторингілеу жүйесі iPro2, моделі MMT-7745WW
дана
ҚР-ММБ-5№115002
523 303,50
725
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
ЛОР үшін хирургиялық құралдар жинағы
ЛОР үшін хирургиялық құралдар жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
532 519,51
726
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
1. Femoral 1. Femoral Component PS Left/Right артқы жағынан тұрақтандырылған ортан жілік компоненті PS оң жақ/сол жақ, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
2. Tibial liner (Tibial Articular Surface) PS артқы тұрақтандырылған үлкен жіліншік астары PS, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; қалыңдығы: 9,11,14,17 мм.
3. Tibial base plate CR/PS үлкен жіліншік компоненті CR/PS, өлшемдері:1,2,3,4,5,6,7,8
1. Femoral
1. Femoral Component PS Left/Right артқы жағынан тұрақтандырылған ортан жілік компоненті PS оң жақ/сол жақ, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
2. Tibial liner (Tibial Articular Surface) PS артқы тұрақтандырылған үлкен жіліншік астары PS, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; қалыңдығы: 9,11,14,17 мм.
3. Tibial base plate CR/PS үлкен жіліншік компоненті CR/PS, өлшемдері:1,2,3,4,5,6,7,8
дана

Система постоянного мониторинга глюкозы iPro2, модель MMT-7745WW
штука
РК-ИМН-5№115002
523 303,50
725
Набор инструментов для общей хирургии
Хирургический набор инструментов для ЛОР
Хирургический набор инструментов для ЛОР
набор
РК-ИМН-5№009291
532 519,51
726
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
1. Бедренный компонент PS правый/левый с задней стабилизацией Femoral Component PS Left/Right, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
2. Вкладыш большеберцовый PS с задней стабилизацией Tibial liner(Tibial Articular Surface) PS, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; толщиной: 9,11,14,17 мм.
3. Большеберцовый компонент CR/PS Tibial base plate CR/PS, размерами:1,2,3,4,5,6,7,8
1. Бедренный компонент PS правый/левый с задней стабилизацией Femoral Component PS Left/Right, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
2. Вкладыш большеберцовый PS с задней стабилизацией Tibial liner(Tibial Articular Surface) PS, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; толщиной: 9,11,14,17 мм.
3. Большеберцовый компонент CR/PS Tibial base plate CR/PS, размерами:1,2,3,4,5,6,7,8
штука

ҚР-ММБ-5№020412
546 957,58
727
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
ЖИНАҒЫ MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЯЛЫҚ 4
ЖИНАҒЫ MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЯЛЫҚ 4
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
590 685,30
728
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"
жинағы

РК-ИМН-5№020412
546 957,58
727
Набор инструментов для микрохирургии
НАБОР MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЧЕСКИЙ 4
НАБОР MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЧЕСКИЙ 4
набор
РК-ИМН-5№009292
590 685,30
728
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" операционный большой НИОб-"МТ" (набор инструментов для аутопсии)
набор

ҚР-ММБ-5№016049
605 030,85
729
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Гинекологиялық хирургиялық құралдардың жинағы, абдоминальды қол жетімділік
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
647 780,92
730
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"; емханалық НИП-"МТ"; таңғыш шағын НИПм-"МТ"; таңғыш үлкен НИПб-"МТ
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
жинағы

РК-ИМН-5№016049
605 030,85
729
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов гинекологический, абдоминальный доступ
Набор хирургических инструментов гинекологический, абдоминальный доступ
набор
РК-ИМН-5№009292
647 780,92
730
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"; поликлинический НИП-"МТ"; перевязочный малый НИПм-"МТ"; перевязочный большой НИПб-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: перевязочный большой НИПб-"МТ"
набор

ҚР-ММБ-5№016050
736 263,90
731
Тізе буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
Медициналық құрылғыда пайдаланылатын материалдар, келесілер: SS 17-4 PH, SS-455 PH, 18-8SS, 302 SS, Алюминий 2024-T6, Pomalux, Prophylux HS, Radel R5500, Кобальт 28 Хром 6 Молибден қорытпасы
Тізе буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
жинағы
ҚР-ММБ-5№016810
783 005,16
732
Ұршық буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар

РК-ИМН-5№016050
736 263,90
731
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования коленного сустава
Материалы, используемые в медицинском устройстве, следующие: SS 17?4 PH, SS?455 PH, 18?8SS, 302 SS, Алюминий 2024?T6, Pomalux, Prophylux HS, Radel R5500, Сплав Кобальт 28 Хром 6 Молибден.
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования коленного сустава
набор
РК-ИМН-5№016810
783 005,16
732
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования тазобедренного сустава

Құрылғы көп рет пайдаланылатын хирургиялық құрал болып табылады. Медициналық құрылғыда пайдаланылатын материалдар, келесілер: SS 17-4 PH, SS-455 PH, SS 420 PH және полиоксиметилен.
Ұршық буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
дана
ҚР-ММБ-5№016796
783 005,16
733
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stemmed Femoral Component PCK Left/Right ревизиялық ортан жілік компоненті PCK сол жақ/оң жақ,өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
Stemmed Femoral Component PCK Left/Right ревизиялық ортан жілік компоненті PCK сол жақ/оң жақ,өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
дана

Устройство представляет собой многократно используемый хирургический инструмент. Материалы, используемые в медицинском устройстве, следующие: SS 17?4 PH, SS?455 PH, SS 420 PH и полиоксиметилен.
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования тазобедренного сустава
штука
РК-ИМН-5№016796
783 005,16
733
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Бедренный компонент ревизионный PCK левый/правый Stemmed Femoral Component PCK Left/Right, размерами:A,B,C,D,E,F,G,H
Бедренный компонент ревизионный PCK левый/правый Stemmed Femoral Component PCK Left/Right, размерами:A,B,C,D,E,F,G,H
штука

ҚР-ММБ-5№020412
790 291,70
734
ММТ-754/554WW (B,L,P,S,H) моделіндегі Medtronic MiniMed Paradigm инсулиндік помпасы мен глюкозаны тұрақты мониторингілейтін жүйесі
Өлшемі - 79 х 51 х 20 мм / 91 х 51 х 20 мм. Салмағы - 101г / 108 г ( батареясымен). Экраны - LCD, қара-ақ Экранға жарық беру - жасыл, 30 сек. Корпусының түсі - көк, ақ, қара, таңқурай түстес, қызғылт. Инсулинге арналған резервуардың көлемі - 1,76 / 3 мл. Пайдаланылатын инсулин – қысқа немесе U-100 ультра-қысқа. Базальді инсулинге арналған дозалар диапазоны - 0 - 35 б./сағ. Базальді инсулинді - БиоПульс* тәсілімен енгізу (әрбір 10-14 мин). Болюстің адымы - 0,025 б. немесе 0,5/1 б. Easy Bolus және ҚБ пульті үшін. Инсулиннің дозасын автоматты есептеу (Bolus Wizard). 1 б. инсулинді енгізудің мин. ұзақтығы - 30 сек. Теріасты шеліндегі қандағы қантты өлшеу - әр 5 минут сайын қатарынан 6 тәулік бір сенсордан тұрақты түрде, көрсетілімдер минилинктің көмегімен помпаға беріледі. Жадысы – қуатқа тәуелді, 24 болюс, 7 тәулік. доза, қате жөніндегі 7 сигнал. Мотор - Швейцариялық DC микроэлектромотор. Сигнализация жүйесі – дыбыс немесе вибрация.

РК-ИМН-5№020412
790 291,70
734
Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы Medtronic MiniMed Paradigm, модель MMT-754/554WW (B,L,P,S,H)
Размер - 79 х 51 х 20 мм / 91 х 51 х 20 мм. Вес - 101г / 108 г ( с батарейкой). Экран - LCD, черно-белый. Подсветка экрана - зеленая, 30 сек. Цвет корпуса - синий, белый, черный, малиновый, розовый. Объем резервуара для инсулина - 1,76 / 3 мл. Используемый инсулин - короткий или ультра-короткий U-100. Диапазон доз базального инсулина - 0 - 35 ед../ч. Введение базального инсулина - методом БиоПульс* (каждые 10-14 мин). Шаг болюса - 0,025 ед. или 0,5/1 ед. для Easy Bolus и пульта ДУ. Автоматический подсчет доз инсулина - да(Bolus Wizard). Мин. длительность введения 1 ед инсулина - 30 сек. Измерение сахара крови - Да, в подкожной клетчатке - каждые 5 минут постоянно на протяжении от 6 суток подряд от одного сенсора, показания передаются в помпу с помощью минилинка. Память - энергозависимая, 24 болюса, 7 сут. доз, 7 сигналов об ошибке. Мотор - Швейцарский DC микроэлектромотор. Система сигнализации - звук или вибрация.

ММТ-754/554WW (B,L,P,S,H) моделіндегі Medtronic MiniMed Paradigm инсулиндік помпасы мен глюкозаны тұрақты мониторингілейтін жүйесі
дана
ҚР-ММБ-5№008430
819 870,94
735
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ" (РПРД-"Қаз-МТ" операция үстеліне бекітілген іш қуысы операциялары кезінде қабырға доғаларын кеңейткіш-көтергіш)
жинағы

Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы Medtronic MiniMed Paradigm, модель MMT-754/554WW (B,L,P,S,H)
штука
РК-ИМН-5№008430
819 870,94
735
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" операционный большой НИОб-"МТ" (Расширитель-подъемник ребенрых дуг при операциях на борюшной попости, прикрепляемый к опреационному столу РПРД-"Каз-МТ")
набор

ҚР-ММБ-5№016049
1 113 670,90
736
Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
Мөлшері: MMT-1711, MMT-1712 модельдері (2.10 x 3.78 x 0.96 дюйм/5.3 x 9.6 x 2.4 см) салмағы – 96 гр. Базальді дозалары / Профиль – 48. Базальді профильдердің номері – 8. Әдепкі максималды базальді жылдамдық 2 бірлік/сағатына. Максималды болюс: 0 -ден 75 бірлікке дейін (жекелеген болюс үшін). Су өтпейтін. Өлшеу жиілігі: 2 сағат, 6 сағат, 12 сағат, содан кейін әр 12 сағат. Инсулинге деген сезгіштік факторы 0,3–22,2 ммоль/л

РК-ИМН-5№016049
1 113 670,90
736
Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
Размер: модели MMT-1711, MMT-1712 (2.10 x 3.78 x 0.96 дюймов/5.3 x 9.6 x 2.4 см) вес – 96 гр. Базальные дозы / Профиль – 48. Номер базальных профилей – 8. Максимальная базальная скорость по умолчанию 2 ед/час. Максимальный болюс: от 0 до 75 ед (для единичного болюса). Водонепроницаемая. Частота калибровки: 2 часа, 6 часов, 12 часов, затем каждые 12 часов. Фактор чувствительности к инсулину 0,3–22,2 ммоль/л

Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
дана
ҚР-ММБ-5№015731
1 454 127,85
737
Түтікті сүйектердің сынығының остеосинтезіне арналған титанды бұрандалар мен пластиналардың және оларды орнатуға арналған құралдар НОПтк-01 жинағының жиынтығы
Түтікшелі сүйектердің ашық және жабық сынықтарын оперативті бекітуге арналған. 40x13 тот баспайтын болаттан жасалған таңбалағыштар мен бұрғылардың қаттылығы термиялық өңдеуден кейін HRC-54-56 болуы керек; бұрағыштардың қаттылығы, иілу пластиналарының кілті және 30х13 болаттан жасалған трокар соққысы, термиялық өңдеуден кейін - HRC 48-50 ; 20х13 тот баспайтын болаттан жасалған басқа құралдардың қаттылығы, термиялық өңдеуден кейін HRC 42-46; имплантанттардың сыртқы беттерінің кедір-бұдырлық параметрлері (бұрандалар, плиталар, стержендер, бұрандаларға арналған түйреуіштер мен жастықшалар), Ra, 0,4 микроннан аспауы керек (бұрандалыдан басқа), қалғандары - 1,25 микроннан аспауы керек; түзу плиталар мен бұрыштық тақталардың диафизі 60 кг-ға тең күштің әсерінен иілуге ??төзімділік сынақтарына төтеп беруі керек;пластиналардың тағайындалған қызмет ету мерзімі кемінде 20 иілу жүктеу циклі болуы керек, сәйкестік критерийі имплантанттың механикалық бұзылуы болып табылады. Қолдану саласы - травматология.
Түтікті сүйектердің сынығының остеосинтезіне арналған титанды бұрандалар мен пластиналардың және оларды орнатуға арналған құралдар НОПтк-01 жинағының жиынтығы. Остеосинтезге арналған импланттар
жинақ

Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
штука
РК-ИМН-5№015731
1 454 127,85
737
Набор винтов и пластин титановых для остеосинтеза переломов трубчатых костей и инструментов для их установки НОПтк-01
Предназначен для оперативного скрепления открытых и закрытых переломов трубчатых костей. Твердость метчиков и сверл изготовленных из нержавеющей стали 40х13, после термообработки должна быть HRC-54-56;твердость отверток, ключа для изгибания пластин и бойка троакар из стали 30х13, после термообработки - HRC 48-50; твердость остальных инструментов изготовленных из нержавеющей стали 20х13, после термообработки HRC 42-46; параметры шероховатости наружных поверхностей имплантатов (винтов, пластин, стержней, штифтов и подкладок под винты), Ra, должны быть не более 0,4 мкм (кроме резьбовых),остальных - не более 1,25 мкм; пластины прямые и диафиз угловых пластин должны выдерживать испытания на сопротивление изгибу про воздействий усилия равного 60 кг.; назначенный ресурс винтов должен быть не менее 20 циклов приложения крутящего момента, соответствующего крутящему момент, критерием соответствия является механическое разрушение имплантата; назначенный ресурс пластин должен быть не менее 20 циклов нагружения на изгиб, критерием соответствия является механическое разрушения имплантата. Область применения - травматология.
Набор винтов и пластин титановых для остеосинтеза переломов трубчатых костей и инструментов для их установки НОПтк-01. Импланты для остеосинтеза
набор

ҚР-ММБ-5№000603
1 464 045,60
738
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
1 553 683,01
739
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291

РК-ИМН-5№000603
1 464 045,60
738
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
набор
РК-ИМН-5№009292
1 553 683,01
739
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
набор
РК-ИМН-5№009291

1 872 873,90
740
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Гипсті алуға және салуға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Гипсті алуға және салуға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
2 056 699,96
741
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Жалпы микрохирургиялық құралдар жиынтығы
Жалпы микрохирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
2 171 131,14
742
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
ЛОР үшін микрохирургиялық құралдар жиынтығы
ЛОР үшін микрохирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291

1 872 873,90
740
Набор инструментов для общей хирургии
Набор Хирургических инструментов для снятия и наложения гипса
Набор Хирургических инструментов для снятия и наложения гипса
набор
РК-ИМН-5№009291
2 056 699,96
741
Набор инструментов для общей хирургии
Микрохирургический набор инструментов общий
Микрохирургический набор инструментов общий
набор
РК-ИМН-5№009291
2 171 131,14
742
Набор инструментов для общей хирургии
Микрохирургический набор инструментов для ЛОР
Микрохирургический набор инструментов для ЛОР
набор
РК-ИМН-5№009291

2 466 759,16
743
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Васкулярлық хирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Васкулярлық хирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
2 546 004,10
744
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Үлкен гинекологиялық операцияларға арналған құралдар жиынтығы
Үлкен гинекологиялық операцияларға арналған құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
2 567 426,04
745
Сүйектердің сынуын емдеуге арналған компрессиялық-дистракциялық Г.А.Илизаров аппараттарына КДАК-01-МТ-Казань бөлшектер жиынтығы
Тот баспайтын болаттан дайындалған
Тот баспайтын болаттан дайындалған
жинағы
ҚР-ММБ-5№008560

2 466 759,16
743
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для васкулярной хирургии
Набор хирургических инструментов для васкулярной хирургии
набор
РК-ИМН-5№009292
2 546 004,10
744
Набор инструментов для микрохирургии
Набор инструментов для гинекологических операций большой
Набор инструментов для гинекологических операций большой
набор
РК-ИМН-5№009292
2 567 426,04
745
Комплект деталей к компрессионно-дистракционным аппаратам Г.А. Илизарова для лечения перелома костей КДАК-01-МТ-Казань
Изготовлены из нержавеющей стали
Изготовлены из нержавеющей стали
набор
РК-ИМН-5№008560

3 315 209,96
749
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
3 596 516,74
750
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
3 891 791,29
751
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Үлкен хирургиялық құралдар жиынтығы
Үлкен хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291

3 315 209,96
749
Набор инструментов для общей хирургии
Набор инструментов для травматологии
Набор инструментов для травматологии
набор
РК-ИМН-5№009291
3 596 516,74
750
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
набор
РК-ИМН-5№009292
3 891 791,29
751
Набор инструментов для общей хирургии
Большой хирургический набор инструментов
Большой хирургический набор инструментов
набор
РК-ИМН-5№009291

4 724 580,54
755
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
4 933 980,35
756
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Нейрохирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Нейрохирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
5 016 538,52
757
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292

4 724 580,54
755
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
набор
РК-ИМН-5№009292
4 933 980,35
756
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для нейрохирургии
Набор хирургических инструментов для нейрохирургии
набор
РК-ИМН-5№009292
5 016 538,52
757
Набор инструментов для микрохирургии
Набор инструментов для травматологии
Набор инструментов для травматологии
набор
РК-ИМН-5№009292

6 809 566,50
761
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
7 394 848,21
762
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Қалпына келтіру және реконструктивті хирургияға, mazaak ортопедиясына (Цемент және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жиынтығы) арналған тізе және жамбас буындарын эндопротездеу жүйесі жиынтықта: жамбас аяғы-биполярлы, жалпы жамбас эндопротезіне арналған. Нысаны: әмбебап, модульдік, ревизиялық. Феморальды Бас үшін әртүрлі модификациялар мен қону конустары. Қосымша қамтумен және онсыз. Материал: Co-Cr-Mo, тот баспайтын болат, Ti6A14V, құрамында азот бар тот баспайтын болат; бекіту түрі: Цемент және цементсіз. Стандартты өлшем: кем дегенде 18 стандартты өлшем (әр түрге) мойын бұрышы: 120-дан 135* ұзындық: 80-ден 317 мм-ге дейін диаметрі: 6-дан 28 мм-ге дейін. Әр түрлі формада, модификацияда, қосымша қамтумен және онсыз. Материал: Ti6A14V бекіту: цементсіз. - ішкі диаметрі 22-ден 58 мм-сыртқы диаметрі 36-дан 80 мм-ге дейін. Материал: UHMWPE бекіту түрі-цементсіз. - ішкі диаметрі 22-ден 44 мм-сыртқы диаметрі 34-тен 80 мм-ге дейін. Биполярлы феморальды бас-Материал: Тот баспайтын болат, Co-Cr-Mo, құрамында азот бар тот баспайтын болат. Бекіту түрі-цемент, цементсіз, феморальды аяқтың жоғарғы конусына бекітілген. Әр түрлі модификациялар мен қону конустары. - диаметрі: 22,0 мм-ден 72,0 мм-ге дейін. - өлшемі: -5 мм-ден +12 мм-ге дейін. жіліншік төсемі-жалпы, әмбебап, қайта қарау, артқы крест тәрізді байламдарды сақтай отырып немесе ауыстыра отырып, әртүрлі модификациялар. Материал: UHMWPE-жоғары молекулалы полиэтилен. Өлшем: кем дегенде 8 Өлшем (әр түрге) қалыңдығы: 8-ден 31 мм-ге дейін. Жіліншік науасы-Жалпы, қайта қарау, модульдік, артқы крест тәрізді байламды сақтаумен немесе ауыстырумен. Офсеті бар және онсыз ұзартқыш сымдарды, аугменттерді қамтитын әртүрлі модификациялар. Материал: Co-Cr-Mo UHMWPE, UHMWPE. Бекіту түрі – цемент, цементсіз. Пішін: сол, оң, әмбебап. Өлшем: кем дегенде 11 Өлшем (әр түрге) өлшемдері: - алдыңғы жазықтықта 59 мм-ден 88 мм - ге дейін,-сагиттальды жазықтықта 40 мм-ден 68 мм-ге дейін. ацетабулярлы шыныаяқ бұрандасы-Материал: Ti6A14V.әртүрлі модификациялар. Ұзындығы: 15-тен 95 мм-ге дейін жамбас сүйегінің басы әмбебап, модульдік. Әр түрлі модификациялар және қону конустары. Материал: Co-Cr-Mo, тот баспайтын болат. Бекіту түрі-цемент, цементсіз феморальды аяқтың жоғарғы конусына бекітіледі. - диаметрі: 22 мм-ден 72 мм-ге дейін-өлшемі: -5 мм-ден +12 мм-ге дейін.феморальды Кондиля-толық, ревизиялық, модульдік, артқы крест тәрізді байламдарды сақтай отырып немесе ауыстыра отырып, әртүрлі модификациялар, соның ішінде офсеті бар және онсыз ұзартқыштар, ұлғайтқыштар. Материал: Co-Cr-Mo. Бекіту түрі – цемент, цементсіз. Пішін: сол, оң, әмбебап. Өлшемдері: - алдыңғы жазықтықта 53 мм - ден 88 мм-ге дейін, сагиттальды жазықтықта 40 мм-ден 81 мм-ге дейін . Әр түрлі модификациялардың пателлярлық компоненті Материал: UHMWPE. Бекіту түрі-цемент, цементсіз. Биіктігі: 8-ден 11 мм-ге дейін. диаметрі: 15-тен 40 мм-ге дейін.
дана

6 809 566,50
761
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
набор
РК-ИМН-5№009291
7 394 848,21
762
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава: - Мыщелок бедра - Большеберцовый лоток - Большеберцовый вкладыш - Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Полиэтиленовая ацетабулярная чашка - Централизатор - Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка - Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш - Винт ацетабулярной чашки - Костный цемент
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте: Бедренная ножка-Для биполярного, тотального эндопротеза тазобедренного сустава. Форма: Универсальная, модульная, ревизионная. Различных модификаций и посадочных конусов для бедренной головки. С дополнительным покрытием и без него. Материал: Co-Cr-Mo, Нержавеющая сталь, Ti6A14V, Азотсодержащая нержавеющая сталь; Тип фиксации: цементная и бесцементная. Типоразмер: не менее 18 типоразмеров (на каждый вид) Угол шейки: от 120 до 135* Длинна: от 80 до 317 мм Диаметр: от 6 до 28 мм. Бесцементная металлическая чашка-Универсальная. Различных форм, модификаций, с дополнительным покрытием и без него. Материал: Ti6A14V Фиксация: бесцементная. - диаметр внутренний от 22 до 58 мм -диаметр наружный от 36 до 80 мм. Бесцементная полиэтиленовая чашка-Различных модификаций. Материал: UHMWPE Тип фиксации - бесцементный. -диаметр внутренний от 22 до 44 мм - диаметр наружный от 34 до 80 мм. Биполярная головка бедренной кости-Материал: нержавеющая сталь, Co-Cr-Mo, Азотсодержащая нержавеющая сталь. Тип фиксации - цементный, бесцементный, насаживается на верхний конус бедренной ножки. Различных модификаций и посадочных конусов. - диаметр: от 22,0 мм. до 72,0 мм. -размер: от -5 мм. до +12 мм. Большеберцовый вкладыш-Тотальный, универсальный, ревизионный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки, различных модификаций. Материал: UHMWPE -высокомолекулярный полиэтилен. Типоразмер: не менее 8 типоразмеров (на каждый вид) Толщина: от 8 до 31 мм. Большеберцовый лоток -Тотальный, ревизионный, модульный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки. Различных модификаций включающие в себя удлинители с офсетом и без него, аугменты. Материал: Co-Cr-Mo UHMWPE, UHMWPE. Тип фиксации – цементный, бесцементный. Форма: левый, правый, универсальный. Типоразмер: не менее 11 типоразмеров (на каждый вид) Размеры: - во фронтальной плоскости от 59 мм до 88 мм, - в сагиттальной плоскости от 40 мм до 68 мм. Винт ацетабулярной чашки-Материал: Ti6A14V. Различных модификаций. Длина: от 15 до 95 мм Головка бедренной кости-Универсальная, модульная. Различных модификаций, и посадочных конусов. Материал: Co-Cr-Mo, нержавеющая сталь. Тип фиксации - цементный, бесцементный насаживается на верхний конус бедренной ножки. -диаметр: от 22 мм. до 72 мм. -размер: от -5 мм. до +12 мм. Мыщелок бедренной кости-Тотальный, ревизионный, модульный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки, Различных модификаций включающие в себя удлинители с офсетом и без него, аугменты. Материал: Co-Cr-Mo. Тип фиксации – цементный, бесцементный. Форма: левый, правый, универсальный. Размеры: - во фронтальной плоскости от 53 мм. до 88 мм., в сагиттальной плоскости от 40 мм. до81 мм. Типоразмер: не менее 9 типоразмеров (на каждый вид) . Пателлярный компонент Различных модификаций Материал: UHMWPE. Тип фиксации – цементный, бесцментный. Высота: от 8 до 11 мм. Диаметр: от 15 до 40 мм.
набор

ҚР-ММБ-5№019597
8 088 007,87
763
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
11 019 915,90
764
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Бүйрекке операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Бүйрекке операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
12 710 995,24
765
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1, № 10, № 25
Shyrai A1C гликирленген гемоглобин Анализаторындағы гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған HbA1c shyrai A1C сынағы-адамның бүкіл қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Тек медицина мамандары ғана қолдана алады. Өлшеу диапазоны 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль / моль) Сипаттама: бір тест (картридж) бір тест өткізуге қажетті барлық нәрсемен қамтылған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, оны үлгі материалдарымен толтыру керек, ал реакция контейнерінде оптикалық тығыздықты өлшеу үшін оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест (картридж) Протеаза ≥ 320 бірлік Пероксидаза (желкек) ≥ 2 бірлік Фруктозиламин қышқылды оксидаза ≥ 0,8 бірлік Хромоген ≥ 0,002 мг Буферлік ерітінді, беттік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ≥ 39,2 мг Жиынтық қаптама 1, 10 немесе 25 сынақ (картридждер) Shyrai A1c HbA1c 1 х Парақ-лайнер. Науқас үшін ақпарат. Сақтау және пайдалану шарттары
1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. сынақты (картриджды) қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін, тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтауға болады.
2. Сынақтың (картридждің) қолданар алдындағы жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі-өндірілген күннен бастап 12 ай (ораманы және штрих-кодты қараңыз) Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1, № 10, № 25
дана

РК-ИМН-5№019597
8 088 007,87
763
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
набор
РК-ИМН-5№009291
11 019 915,90
764
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для операций на почке
Набор хирургических инструментов для операций на почке
набор
РК-ИМН-5№009291
12 710 995,24
765
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина №1, №10, №25
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина Shyrai A1c -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест (картридж) содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Протеаза Пероксидаза (хрен) Фруктозиламинокислотная оксидаза Хромоген Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов (картриджей) Shyrai A1c HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест (картридж) стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста (картриджа) перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина №1, №10, №25
штука

ҚР-МТ-5№020730
2 300,00
766
KF Stick 2MC – Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2MC тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимон қышқылы 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензой қышқылы 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.

РК-МТ-5№020730
2 300,00
766
KF Stick 2MC - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2MC предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимонная кислота 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензойная кислота 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.

KF Stick 2MC – Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
7 555,50
767
UNIC иық буыны протездері орындалу нұсқаларында
Иық тостағаны: ТС +ГА ISO 5832-3ТС, шығыңқы конус. Диаметрі 32 және 37мм, көлбеулігі 8 градус. Иық ендірмесі: ПЭ 2 нұсқа: стандартты және шығып кетуге қарсы (сақталатын) және 3 биіктік нұсқасы әр диаметрі үшін 14, 16.5 және 31мм және 36мм диаметрілері үшін 19мм және 40мм диаметріі үшін 17.5, 20, 22.5мм. Тостағанда ілмектеледі. Иық реттегіші: ISO 5832-3 ТС, биіктігі 10мм. Конусы және ТС қондыру ұяшығы бар. 10 мм. Жиынтықта диаметрі 6 мм және ұзындығы 15 мм бекіткіш бұранда бар. Реттегіш модуль: ТС, бейтарап/ ауытқуы 60. Ұзындығы 16мм, орталық бөлігіндегі ені 10мм. Тармағы мен буын компоненті үшін Морзе қосарлы конусы. Иық бастиектері: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша, Диаметрі- 42-54мм, биіктігі 17-25 мм. Тармаққа /аугментке арналған шығыңқы конус. I38-50; тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша диаметрі: 40-52мм, биіктігі 13-23мм. Типтері: стандартты және эксцентрлік. Тік бұрышты қондыратын ұяшығы бар. Анатомиялық буын ойығы: ПЭ. ені 22,24,26мм, биіктігі 30,33,36мм. Екі бекітетін тармақтар. Бұрандалық буындық ГА негіз: ТС. Жауырынның буын беткейіне қараған жағында ГА жабын. Диаметрі 26,30мм. Спиральді сына 17.5,22мм. Бұрандаларға арналған 4 тесік. Гленосфера: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша; НС. Диаметрі 34,38мм. Бекіткіш бұранда үшін тесіктің биік ұшында. Ревизиялық бұрандалық буын негізі: ТС Жауырынның буын беткейіне қараған жағында ГА жабын. Спиральді сына ұзындығы 20,25 немесе 30мм. Бұрандаларға арналған 4 тесік, төменгі тұрақтандырғыш фланец, 4 тесігі бар тұмсық тәрізді өсіріндіде бекітуге арналған пластина. Бұрандалар: ТС, диаметрі 4 және 5мм, 15-45мм қадамы 5мм.; Коттер бұранда (Шплинттелген бұрандалы шеге, негізінде ішінара ойығы бар бөгегіш бұранда). ТС. Ұзындығы: 20,25,30,35мм.; ТС. Бекіткіш бұранда диаметріі 4 мм және ұзындығы 16 мм. Тегіс бөлігінің диаметріі 4.5мм, ойықты - 6мм.; ТС. Бекіткіш бұранда диаметріі 5 мм және ұзындығы 13.5 мм. Иық құрсауы: ТС, диаметріі 25-34мм, биіктігі 9-12мм. Иық басына арналған тісшелері бар; ТС, ұзындығы 9.1мм, диаметрі 6мм . Just Unic Иық тармағы: ТС, ұзындығы 70 және 83мм, диаметрі 8 және 9.5мм, құрсауының биіктігі (мобильді реттегіш төлкелер) 48, 38 және 53мм. Иық басы: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша
TI+GA жабыны бар иық бағанасы
дана
ҚР-ММБ-5№019831

KF Stick 2MC - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
РК-МТ-5№020762
7 555,50
767
Протезы плечевого сустава UNIC в вариантах исполнения
Плечевая чашка: ТС +ГА ISO 5832-3ТС, выступающий конус. Диаметр 32 и 37мм, наклон 8 градусов. Плечевой вкладыш: ПЭ 2 варианта: стандартный и противовывиховый (сохраняющий) и 3 варианта высоты для каждого диаметра 14, 16.5 и 19мм для диаметров 31мм и 36мм и 17.5, 20, 22.5мм для диаметра 40мм. Защелкивается на чашке. Плечевой регулятор: ISO 5832-3 ТС, высота 10мм. Имеет конус и посадочное гнездоТС. 10 мм. В комплекте имеет фиксирующий винт диаметром 6 мм и длиной 15 мм. Регулирующий модуль: ТС, нейтральный/с отклонением 60. Длина 16мм, ширина в центральной части 10мм. Двойной конус Морзе для ножки и суставного компонента. Головки плечевые: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС), Диаметр- 42-54мм, высота 17-25 мм. Выступающий конус для ножки/аугмента. I38-50; нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС)диаметр: 40-52мм, высота 13-23мм. Типы: стандартная и эксцентрическая. Имеет посадочное гнездо прямоугольной. Анатомическая суставная впадина: ПЭ. Ширина 22,24,26мм, высота 30,33,36мм. Две фиксационных ножки. Винтовое суставное ГА основание: ТС. ГА покрытие на обращенной к суставной поверхности лопатки стороне. Диаметр 26,30мм. Спиральный клинок 17.5,22мм. 4 отверстия для винтов. Гленосфера: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС); НС. Диаметр 34,38мм. На вершине отверстие для фиксационного винта. Ревизионное винтовое суставное основание: ТС с ГА покрытие на обращенной к суставной поверхности лопатки стороне. Спиральный клинок длиной 20,25 или30мм. 4 отверстия для винтов, нижний стабилизирующий фланец, пластину для фиксации на клювовидном отростке с 4 отверстиями. Винты: ТС, диаметр 4 и 5мм, 15-45мм с шагом в 5мм.; Коттер винт (Шплинтованный шуруп, блокирующий винт с частичной резьбой в основании). ТС. Длина: 20,25,30,35мм.; ТС. Фиксирующий винт диаметром 4 мм и длиной 16 мм. Диаметр гладкой части 4.5мм, резьбовой – 6мм.; ТС. Фиксирующий винт диаметром 5 мм и длиной 13.5 мм. Плечевая скобка: ТС, диаметр 25-34мм, высота 9-12мм Имеет зубья для головки плеча; ТС, длина 9.1мм, диаметр 6мм . Just Unic Плечевая ножка: ТС, длина 70 и 83мм, диаметр 8 и 9.5мм, высота скобки (мобильной регулировочной втулки) 48, 38 и 53мм. Головка плечевая: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС).
Плечевая ножка с покрытием TI+ГА
штука
РК-ИМН-5№019831

295 535,24
768
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 5.0 мл, ине өлшемі: 22G x 1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№021417
17,00
769
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№021417
30,00
770
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана
Диаметрі 0,25 мм (31 G), ұзындығы 6 мм шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
дана
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,25 мм (31G), ұзындығы 6 мм

295 535,24
768
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, с размером иглы 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4 стерильный, однократного применения
Шприц инъекционный, представляет собой поршневой насос, имеющий в составе: цилиндр с упорами для пальцев и с наконечником имеющий центральное отверстие, шток с упором, поршень. На цилиндре, между упорами для пальцев нанесена шкала градуировки, расположенная в плоскости, проходящая перпендикулярно к оси цилиндра. Шприцы объемом 2 мл укомплектованы иглой размером 23G x 1 1/4; шприцы объемом 5 мл и 10 мл укомплектованы иглой размером 22G x 1 1/2, шприцы объемом 20 мл укомплектованы иглой размером 21G x 1 1/2.
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 5.0 мл с размером иглы 22G x 1 1/2 стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№021417
17,00
769
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, с размером иглы 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4 стерильный, однократного применения
Шприц инъекционный, представляет собой поршневой насос, имеющий в составе: цилиндр с упорами для пальцев и с наконечником имеющий центральное отверстие, шток с упором, поршень. На цилиндре, между упорами для пальцев нанесена шкала градуировки, расположенная в плоскости, проходящая перпендикулярно к оси цилиндра. Шприцы объемом 2 мл укомплектованы иглой размером 23G x 1 1/4; шприцы объемом 5 мл и 10 мл укомплектованы иглой размером 22G x 1 1/2, шприцы объемом 20 мл укомплектованы иглой размером 21G x 1 1/2.
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 20.0 мл с размером иглы 21G x 1 1/2 стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№021417
30,00
770
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки, внутреннего колпачка и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать. Диаметр иглы Длина иглы Цвет 0,33 мм (29G) 12 мм Красный 0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный 0,30 мм (30G) 8 мм Желтый 0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый 0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения диаметром 0,25мм (31G), длиной 6 мм
штука

Дайындау материалы: ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР). Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Ламинацияланған жеңқаптар, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
дана
1. Ламинацияланған алжапқыш - 1 дана
2. Ламинацияланған жеңқаптар - 1 жұп
ҚР-ММБ-0№023322
535,00
774
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА, КА-1, КА-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); тоқылмаған материал Айэрлайд (Airlaid), қағаз сүрткілер. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал материал Айэрлайд (Airlaid), ламинацияланған тоқылмаған материал, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см, ламинацияланған тоқылмаған материал, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Ақжайма 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м? дейін; Қағаз сүрткі 22см х 23см, 100% целлюлоза, екі қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 50 г/м? дейін; Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА-2
дана
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана
2. Ақжайма 80см х 140см - 1 дана
3. Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL - 1 дана
4. Сүрткі 70см х 80см - 2 дана
ҚР-ММБ-0№023301
1 080,88
775
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ
дана
Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана

Материал изготовления: ламинированный нетканый материал (РЕ+РР). Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Нарукавники ламинированные, ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ,
1. Фартук ламинированный - 1 шт.
2. Нарукавники ламинированные - 1 пара
штука
РК-ИМН-0№023322
535,00
774
Комплект "Н?рия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА, КА-1, КА-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Айэрлайд (Airlaid); салфетки бумажные. Простыня впитывающая 60см х 60см, нетканый материал СС, нетканый материал Айэрлайд (Airlaid), ламинированный нетканый материал, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня ламинированная 80см х 140см, ламинированный нетканый материал, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня 80см х 140см, нетканый материал СС, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Салфетка бумажная 22см х 23см, 100% целлюлоза, двухслойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 50 г/м²; Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА-2,
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт.
2. Простыня 80см х 140см - 1 шт.
3. Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL - 1 шт.
4. Салфетка 70см х 80см - 2 шт.
штука
РК-ИМН-0№023301
1 080,88
775
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ,
1. Халат хирургический размером XL - 1 шт.

2. Пилотка-қалпақ - 1 дана
3. Биік бахилалар - 1 жұп
4. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана
ҚР-ММБ-0№023303
1 165,62
776
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы – ХКЖ
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық костюм (жейде, шалбар), өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы – ХКЖ
дана
1. Хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі ХL - 1 дана;
2. Биік бахилалар - 1 жұп;
3. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана;
4. Пилотка-қалпақ - 1 дана
ҚР-ММБ-0№023305
1 295,26
777
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА, КА-1, КА-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); тоқылмаған материал Айэрлайд (Airlaid), қағаз сүрткілер. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал материал Айэрлайд (Airlaid), ламинацияланған тоқылмаған материал, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см, ламинацияланған тоқылмаған материал, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Ақжайма 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м? дейін; Қағаз сүрткі 22см х 23см, 100% целлюлоза, екі қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 50 г/м? дейін; Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА
дана
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана
2. Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см - 1 дана

2. Пилотка-колпак - 1 шт.
3. Бахилы высокие - 1 пара
4. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
штука
РК-ИМН-0№023303
1 165,62
776
Комплект "Н?рия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный – КХО
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Костюм хирургический (рубашка, брюки) размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трҰхслойная на резинках, нетканый материал СС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².,
1. Костюм хирургический (рубашка, брюки) размером XL - 1 шт.
2. Бахилы высокие - 1 пара.
3. Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт.
4. Пилотка-колпак - 1 шт.
Комплект "Н?рия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный – КХО
штука
РК-ИМН-0№023305
1 295,26
777
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА, КА-1, КА-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Айэрлайд (Airlaid); салфетки бумажные. Простыня впитывающая 60см х 60см, нетканый материал СС, нетканый материал Айэрлайд (Airlaid), ламинированный нетканый материал, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня ламинированная 80см х 140см, ламинированный нетканый материал, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня 80см х 140см, нетканый материал СС, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Салфетка бумажная 22см х 23см, 100% целлюлоза, двухслойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 50 г/м²; Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА,
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 80см х 140см - 1 шт.

3. Сүрткі 70см х 80см - 1 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL - 1 дана
5. Биік бахилалар - 1 жұп
6. Берет-қалпақ - 1 дана
7. Қағаз сүрткі 22см х 23см - 3 дана
ҚР-ММБ-0№023301
1 292,67
778
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Chip -4.0 chlp жүйесінің құлыпталатын тақтайшалары мен бұрандалары радиалды сүйек тақтасы дорсальды дельта - солға, оңға 4 тармақты. L-75 мм, 5 тармақты. L-82 мм, 6 тармақты. L-90 мм
дана
Кәріжілікке арналған 4,0ChLP пластина дорсальді дельта тәрізді, сол жақ, оң жақ 4 тармақты, L-75 мм, 5 тармақты, L-82 мм, 6 тармақты, L-90 мм
ҚР-ММБ-5№009500
95 008,16
779
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы
жинақ
СРТ емшаралық жиынтығы
ҚР-ММБ-5№020705
423 120,00
780
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Қорғаныш жабын 15-250x30-250 см
дана
Қорғаныш жабын 15-250x30-250 см
ҚР-ММБ-5№020705
11 456,50
781
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Жараларды жабуға, катетерді бекітуге арналған мөлдір пленка
дана
Жараларды жабуға, катетерді бекітуге арналған мөлдір пленка
ҚР-ММБ-5№020705
30 069,56
782
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ диагностикалық өткізгіші 100-260х0,032-0,038
дана
CРТ диагностикалық өткізгіші 100-260х0,032-0,038

3. Салфетка 70см х 80см - 1 шт.
4. Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL - 1 шт.
5. Бахилы высокие - 1 пара
6. Шапочка-берет - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 22см х 23см - 3 шт.
штука
РК-ИМН-0№023301
1 292,67
778
Блокируемые пластины и винты системы ChLP
Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP -4,0ChLP пластина для лучевой кости дорсальная дельта - образная левая, правая 4отв. L-75 мм, 5отв. L-82 мм, 6отв. L-90 мм
штука
РК-ИМН-5№009500
95 008,16
779
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ
комплект
РК-ИМН-5№020705
423 120,00
780
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Защитное покрытие 15-250x30-250 см
штука
РК-ИМН-5№020705
11 456,50
781
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Прозрачная пленочная повязка для закрытия ран, фиксации катетеров
штука
РК-ИМН-5№020705
30 069,56
782
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Проводник диагностический CPT 100-260х0,032-0,038
штука

ҚР-ММБ-5№020705
83 756,25
783
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CPT коагулятор жинағы
дана
CPT коагулятор жинағы
ҚР-ММБ-5№020705
12 753,92
784
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Тұтқасы және ротаторы бар шприц (12 мл), шприц 1-120мл Луер-Лок / Луер инъекцияларға арналған, шприц-колба
дана
Тұтқасы және ротаторы бар шприц (12 мл), шприц 1-120мл Луер-Лок / Луер инъекцияларға арналған, шприц-колба
ҚР-ММБ-5№020705
6 481,92
785
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Тамырларға арналған ілмектер (көк/сары/қызыл/ақ), стилетпен және стилетсіз турникеттер
дана
Тамырларға арналған ілмектер (көк/сары/қызыл/ақ), стилетпен және стилетсіз турникеттер
ҚР-ММБ-5№020705
4 747,20
786
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Ине санағыш
дана
Ине санағыш
ҚР-ММБ-5№020705
10 609,92
787
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Ине ұстағышы
дана
Ине ұстағышы
ҚР-ММБ-5№020705
6 767,36
788
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
ЭКГ және кардиостимуляцияға арналған электродтар
дана
ЭКГ және кардиостимуляцияға арналған электродтар
ҚР-ММБ-5№020705
107 812,50
789
Бір реттік обаға қарсы костюм тип 1
1. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгегі бар, жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді.Бүкіл бетінде микробтардың өткізгіштігін 100% қорғауды қамтамасыз ететін 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған.

РК-ИМН-5№020705
83 756,25
783
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор коагулятора CPT
штука
РК-ИМН-5№020705
12 753,92
784
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Шприц с ручками и ротатором (12 мл), шприц 1-120мл Луер-Лок / Луер для инъекций, шприц-колба
штука
РК-ИМН-5№020705
6 481,92
785
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Петли для сосудов (синяя/желтая/красная/белая), турникеты со стилетом и без
штука
РК-ИМН-5№020705
4 747,20
786
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Счетчик игл
штука
РК-ИМН-5№020705
10 609,92
787
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Иглодержатель
штука
РК-ИМН-5№020705
6 767,36
788
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Электроды для ЭКГ и кардиостимуляции
штука
РК-ИМН-5№020705
107 812,50
789
Костюм противочумный тип 1 одноразовый
1. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.

2. Халат ұзын, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байламдарымен, жеңі "реглан", білектері серпімді жолақпен немесе тоқылған манжеттермен тығыз байланған. Бүкіл бетінде микробтардың өткізгіштігін 100% қорғауды қамтамасыз ететін 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған.
3. Жоғары бахиларалар түсіп кетуден серпімді жолақтармен немесе байлаулармен бекітіледі.
4. Қорғаныш көзілдірігі ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ.
5. Сүзгілеуші бетперде сүзгі қабаттарынан тұрады, статикалық зарядты қолдану технологиясын қолдана отырып, соның арқасында ол ауаның ластануынан қорғайды. Дем шығару клапаны үрленетін ауаның көп мөлшерін және су асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді. Ыңғайлы серпімді спандекс жолақтары масканы бетке мықтап ұстайды. Алюминий мұрын көпірі мен көбік тығыздағыш масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді. 16 қабатты медициналық дәке бетпердесі.
6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, зарарсыздандырылмаған, бір рет қолданылатын қолғаптар.
7. Резеңке немесе ПВХ етіктер.
8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе полиэтиленнен жасалған, ол бүкіл бетінде микробтардың өткізгіштігін 100% қорғайды.
9. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш, тығыздығы кемінде 10 микрон.
10. Обаға қарсы жиынтықты қолдану жөніндегі нұсқаулық.
11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтиленді үлбірден жасалған.
Бір реттік обаға қарсы костюм тип 1
жинақ
1. Сөмке;
2. Обаға қарсы жиынтықты қолдану жөніндегі нұсқаулық;
3. Алжапқыш;
4. Жеңқаптар;
5. Бахилалар;
6. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде 42 өлшемі көрсетілмеген жағдайда)*;
7. Латексті немесе винилді немесе нитрилді қолғаптар (өлшемдері: S (6.5) –XL (9.5), оның ішінде М (7) өлшемі көрсетілмеген жағдайда)*;
8. Сүзгілеуші бетперде немесе 16 қабатты медициналық дәке бетпердесі*;
9. Қорғаныш көзілдірігі*;
10. Халат (өлшемдері: 46 (М) -64 (XXXXXL);
11. Капюшоны бар комбинезон (өлшемдері: 46 (М)- 64 (XXXXXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 54 (XXL) өлшемі және бой ұзындығы (176) көрсетілмеген жағдайда)*
ҚР-ММБ-5№021830
19 050,18
790
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Қорғаныш жабын: үстелге 50-150х150-325, жапқыш, ЭОП қап, аяққа, басқа, бетке арналған, маска, бөксе астына, камераға, диаметрі 30-110 см аппаратқа, 80-140х80-140 см аппаратқа арналған, басқару пультіне, түсірілімдерге арналған R30-85см; 10-110х10-110 см, операциялық шамдарға, пейсмейкерге, пациентке арналған
дана
Қорғаныш жабын: үстелге 50-150х150-325, жапқыш, ЭОП қап, аяққа, басқа, бетке арналған, маска, бөксе астына, камераға, диаметрі 30-110 см аппаратқа, 80-140х80-140 см аппаратқа арналған, басқару пультіне, түсірілімдерге арналған R30-85см; 10-110х10-110 см, операциялық шамдарға, пейсмейкерге, пациентке арналған
ҚР-ММБ-5№020705
5 785,65
791
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Температуралық көрсеткішімен және көрсеткішісіз Фолей катетері 8-20 Fr
дана
Температуралық көрсеткішімен және көрсеткішісіз Фолей катетері 8-20 Fr
ҚР-ММБ-5№020705
31 115,00
792
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ дренаждық катетер: 8-36Fr, 50-200 мл, дренаждық жүйе.
дана
CРТ дренаждық катетер: 8-36Fr, 50-200 мл, дренаждық жүйе.
ҚР-ММБ-5№020705
81 610,00
793
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.

2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6. Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые.
7. Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
Костюм противочумный тип 1 одноразовый
комплект
РК-ИМН-5№021830
19 050,18
790
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Защитное покрытие: на стол 50-150х150-325 см, покрывало, чехол на ЭОП, для ног, для головы, для лица, маска, подъягодичное, для камеры, для аппарата диаметром 30-110 см, для аппарата 80-140 х 80-140 см, для пульта управления, для снимков R30-85см;10-110х10-110 см, для операционных ламп, для пейсмейкера, для пациента
штука
РК-ИМН-5№020705
5 785,65
791
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер Фолея с температурным датчиком и без 8-20 Fr
штука
РК-ИМН-5№020705
31 115,00
792
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер дренажный CPT: 8-36Fr, 50-200 мл, дренажная система
штука
РК-ИМН-5№020705
81 610,00
793
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.

CРТ дренаждық катетер: түзу және бұрыштық 16-36 Fr
дана
CРТ дренаждық катетер: түзу және бұрыштық
ҚР-ММБ-5№020705
13 432,79
794
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ манифолд жинағы: 2,3,4,5 порттарымен
дана
CРТ манифолд жинағы: 2,3,4,5 порттарымен
ҚР-ММБ-5№020705
16 022,32
795
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ инфузиялық желісі: жоғары қысымды, ұзартқыш, ересектер мен балаларға арналған қысымды бақылау үшін, инфузияға арналған жалғағыш желілер, 0.2 мик, 1.2 мик сүзгілі желілері, көп арналы инфузиялық желілер, инфузия жүйесі, аралас бітеуіш, венаішілік инфузияға арналған жүйе, венаішілік құюларға арналған жүйе
дана
CРТ инфузиялық желісі: жоғары қысымды, ұзартқыш, ересектер мен балаларға арналған қысымды бақылау үшін, инфузияға арналған жалғағыш желілер, 0.2 мик, 1.2 мик сүзгілі желілері, көп арналы инфузиялық желілер, инфузия жүйесі, аралас бітеуіш, венаішілік инфузияға арналған жүйе, венаішілік құюларға арналған жүйе
ҚР-ММБ-5№020705
6 624,00
796
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Аорталық тістеуік (панч)
дана
Аорталық тістеуік (панч)
ҚР-ММБ-5№020705
47 237,40
797
Clever индефлятор жинағы
Жинақ меншікті аспабынан, шүмектен және, интервенциялық емшаралар кезінде қажет болуы мүмкін басқа компоненттерден (төменде көрсетілген) - ендіруге арнаған құрал, катетер өткізгішін айналдыруға арналған құрыллы, Y тәрізді адаптерден тұрады.
Clever индефлятор жинағы
дана
Clever индефлятор жинағы
ҚР-ММБ-5№018717
48 614,58
798
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті, блок, өткізгішті айналдыратын құрылғы, стопкок, дилататор, торк-девайс
дана
CРТ индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті, блок, өткізгішті айналдыратын құрылғы, стопкок, дилататор, торк-девайс

Катетер дренажный CPT: угловой и прямой 16-36 Fr
штука
РК-ИМН-5№020705
13 432,79
794
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор манифолда CPT: с 2,3,4,5 портами
штука
РК-ИМН-5№020705
16 022,32
795
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Инфузионная линия СРТ: высокого давления, удлинительные, линии для мониторинга давления для взрослых и детей, соединительные линии для инфузии, линии с фильтрами 0.2 мик, 1.2 мик, многоканальные линии для инфузии, инфузионная система, заглушка комбинированная, система для внутривенных инфузий, система для внутривенных вливаний
штука
РК-ИМН-5№020705
6 624,00
796
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Аортальный выкусыватель (панч)
штука
РК-ИМН-5№020705
47 237,40
797
Набор индефлятора Clever
Набор состоит из собственно прибора, крана и других компонентов (указанных ниже), которые могут понадобиться при интервенционных процедурах – инструмент для вставки, устройство для вращения проводника катетера, Y-образный адаптер.
Набор индефлятора Clever
штука
РК-ИМН-5№018717
48 614,58
798
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор индефлятора CPT: индефлятор, Y-коннектор, тупая игла, краник (1, 2-х, 3-х, 4-х ходовые) блок, устройство вращения проводника, стопкок, диллятатор, торк-девайс
штука

ҚР-ММБ-5№020705
48 614,58
799
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ қысымды, деңгейді инвазивті өлшеу көрсеткіші, көрсеткіш үшін кабель, ұстаушы, қысым көрсеткішінің желісі
дана
CРТ қысымды, деңгейді инвазивті өлшеу көрсеткіші, көрсеткіш үшін кабель, ұстаушы, қысым көрсеткішінің желісі
ҚР-ММБ-5№020705
24 536,40

РК-ИМН-5№020705
48 614,58
799
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Датчик инвазивного измерения давления, уровня CPT, кабель для датчика, держатель, линия датчика давления
штука
РК-ИМН-5№020705
24 536,40

ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Үлкен жіліншікке арналған 7,0ChLP пластина проксимальді медиальді сол жақ, оң жақ 3 тармақты, 13 тармақты,, ұзындығы (L) 113 - 323 мм
дана
Үлкен жіліншікке арналған 7,0ChLP пластина проксимальді медиальді сол жақ, оң жақ 3 тармақты, 13 тармақты,, ұзындығы (L) 113 - 323 мм
ҚР-ММБ-5№009500
203 758,25
802
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Үлкен жіліншік остеотомиясына арналған 7,0ChLP пластина, оң жақ, сол жақ 3 мм, 5 мм, 7,5 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12,5 мм, 15 мм, 17,5 мм
дана
Үлкен жіліншік остеотомиясына арналған 7,0ChLP пластина, оң жақ, сол жақ 3 мм, 5 мм, 7,5 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12,5 мм, 15 мм, 17,5 мм
ҚР-ММБ-5№009500
81 153,45
803
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Фолей катетері: температуралық көрсеткішімен және онсыз Fr;
жинақ
Фолей катетері: температуралық көрсеткішімен және онсыз Fr;
ҚР-ММБ-5№018732
31 115,00
804
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек (1, 2, 3, 4 жүрісті) өткізгішті айналдыратын құрылғы
жинақ
Clever индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек (1, 2, 3, 4 жүрісті) өткізгішті айналдыратын құрылғы

Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP -7,0ChLP пластина большеберцовая проксимальная медиальная левая, правая от 3отв. до 13отв., длиной (L) от 113 до 323 мм
штука
РК-ИМН-5№009500
203 758,25
802
Блокируемые пластины и винты системы ChLP
Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP -7,0ChLP пластина для остеотомии большеберцовой кости, правая, левая 3 мм, 5мм, 7,5мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12,5мм, 15мм, 17,5мм
штука
РК-ИМН-5№009500
81 153,45
803
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер Фолея: с температурным датчиком и без Fr
штука
РК-ИМН-5№018732
31 115,00
804
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор индефлятора Clever: индефлятор, Y-коннектор, тупая игла, краник (1, 2-х, 3-х, 4-х ходовые) устройство вращения проводника*
штука

ҚР-ММБ-5№018732
44 982,00
811
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.
"Фармдезин-септо" 200 мл антисептикалық құралы
дана
"Фармдезин-септо" 200 мл антисептикалық құралы
ҚР-ММБ-5№021480
1 507,41

РК-ИМН-5№018732
44 982,00
811
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 200 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
1 507,41

"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.
"Фармдезин-септо" 1000 мл антисептикалық құралы. Еврофлакон 1000 мл
дана
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021480
5 092,73
814
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.
"Фармдезин-септо" 5000 мл антисептикалық құралы
дана
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 5000 мл
ҚР-ММБ-5№021480
21 352,69
815
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 100 мл антисептикалық құралы
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 100 мл
ҚР-ММБ-5№021479
751,90
816
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 200 мл антисептикалық құралы
дана
"Медилакт" 200 мл антисептикалық құралы
ҚР-ММБ-5№021479
1 261,43
817
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 5000 мл антисептикалық құралы
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 5000 мл

Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 1000 мл. Еврофлакон 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
5 092,73
814
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 5000 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
21 352,69
815
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 100 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
751,90
816
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 200 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
1 261,43
817
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 5000 мл
штука

"Фармдезин-септо" 1000 мл антисептикалық құралы. 1000 мл эйрлесс флаконы.
дана
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021480
5 492,48
819
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 1000 мл антисептикалық құралы. 1000 мл эйрлесс флаконы.
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021479
4 713,05
820
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 1000 мл антисептикалық құралы. 1000 мл еврофлаконы.
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021479
4 328,79
821
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір реттік баллон
Бұйымның сыртқы түрі: -Әр жиынтық жеке қаптамаға оралуы керек. -Жеке қаптамадағы бұйымдар екі жағы мөлдір полимерлі екі қабатты пакетке салынған. -Екі жағы әр қабат үшін әр түрлі балқу температурасы бар үш қабатты полимерлі материал болуы керек.
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір реттік баллон
дана
Пластикалық бір реет пайдаланылатын шприц, 60 мл – 2 дана; Баллон, 50мл – 1 дана; Ұзартқыш түтік, 55 см – 1 дана; Бір жақты клапаны бар екі жақты және үш жақты бекіткіш шүмек – 1 дана.
ҚР-ММБ-0№023157
159 960,00
822
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
1. Халат ұзын, алдыңғы жағы жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс.
2. Жиынтықтағы костюм-жейде, шалбар матадан жасалмаған материалдан жасалған. Жейденің жеңі ұзын. Шалбар ұзын, бел сызығы бойымен белбеу таспамен (серпімді жолақпен) тартылады. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс.
3. Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе қалыңдығы кемінде 10 мкм полиэтиленді үлбірден жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс.
4. Қорғаныш көзілдірігі жабық.
5. Респиратор-сүзгілеуші маскасы, дем шығару клапаны бар немесе жоқ.

Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 1000 мл. Флакон эйрлесс 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
5 492,48
819
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 1000 мл. Флакон эйрлесс 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
4 713,05
820
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 1000 мл. Еврофлакон 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
4 328,79
821
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий:
- Каждый комплект должен иметь индивидуальную упаковку.
- Изделия в индивидуальной упаковке укладываются в полимерный двухслойный пакет с двумя прозрачными сторонами.
- Обе стороны должны представлять собой полимерный трехслойный материал с различной температурой плавления каждого слоя.
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
штука
РК-ИМН-0№023157
159 960,00
822
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1. Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.
2. Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.
3. Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40 г/м2.
4. Очки защитные закрытые.
5. Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха.

6. Бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған.
7. Комбинезон ламинатталған тоқыма емес материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес матадан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г /м2 болуы тиіс.
8. Комбинезон жасалған материалдан жасалған бахилалар. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г /м2 болуы тиіс.
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
жинақ
-
ҚР-ММБ-5№021824
16 575,96
823
Модель қорғау костюмі
Сыдырма бекіткіш; - Сыдырма бекіткішті жауып тұратын жабысқақ клапаны бар; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын серпімді серпімді сорғыш; - капюшонында, жеңдерінде, комбиненезоннын шалбарында серпімді жолақтары бар; - Биік бахилалар. 2.3 Тоқыма емес материал, тығыздығы 50-100 гр./ ш. м. ламинатталған материалдың жоғарғы қабаты (микропористі полипропилен немесе полиэтилен қабаты). Материал су өткізбейді. 2.4 Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
Модель қорғау костюмі
орау
ҚР-МБ (ММБ)-0№023986
6 526,72
824
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 100 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 100 мл
ҚР-ММБ-5№020827
88,46
825
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 30 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 30 мл

6. Капюшон, закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон.
7. Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м2.
8. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
комплект
РК-ИМН-5№021824
16 575,96
823
Костюмы защиты модель
Застежка-молния;
- Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию;
- Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке;
- Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы.
2.3 Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду.
2.4 Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
Костюмы защиты модель.
упаковка
РК МИ (ИМН)-0№023986
6 526,72
824
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильный, объем 100 мл
штука
РК-ИМН-5№020827
88,46
825
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильный, объем 30 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020827
47,18
826
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 30 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 30 мл

РК-ИМН-5№020827
47,18
826
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, объемом 30 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020827
47,19
827
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалуы мүмкін. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүздерінің өлшемі: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі. Жүздерінің өлшемі: №10; №11; №12; №15
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №10; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №11; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №12; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №15;
ҚР-ММБ-5№020812
84,46
828
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалуы мүмкін. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүздерінің өлшемі: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі тот баспайтын болаттан жасалған жүзімен. Жүздерінің өлшемі: №20; №21; №22; №23; №24; №25
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №20; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №21; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №22; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №23; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №24; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №25
ҚР-ММБ-5№020812
86,29
829
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Эйр шпателі - Фолькман қасығы
Эйр шпателі - Фолькман қасығы бір ұшында қасық түріндегі жұмыс бөлігі, екінші ұшында қалақша орналасқан тұтқа болып табылады. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Эйр шпателі - Фолькман қасығы
дана
-
ҚР-ММБ-5№020789
23,91
830
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" "Куско" бойынша гинекологиялық айнасы, өлшемдері S, M, L
Куско бойынша гинекологиялық айнасының жақсы оптикалық мөлдірлікпен сипатталатын жоғары сапалы полистирол жасалған дөңгелек пішінді жармасы бар. Осының арқасында, гинекологиялық тексеру кезінде тексерілуі қиын аумақтар болдырмайды, бұл диагностиканың сапасын арттырады. Айна құралдың жақсы бекітілген жағдайларының кең ауқымын қамтамасыз ететін, сондай-ақ беріктігіне, бір қолмен қолдануға қолайлы және оңайлығына кепілдік беретін сенімді бекіткіші бар.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" "Куско" бойынша гинекологиялық айнасы, өлшемі M
дана

РК-ИМН-5№020827
47,19
827
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие может быть из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный. Размеры лезвий: №10; №11; №12; №15
штука
РК-ИМН-5№020812
84,46
828
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие может быть из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный с лезвием из нержавеющей стали. Размеры лезвий: №20; №21; №22; №23; №24; №25
штука
РК-ИМН-5№020812
86,29
829
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовый, стерильный
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана представляет собой рукоятку, на одном конце которой размещена рабочая часть в виде ложки, а на другом конце размещена лопаточка. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовый, стерильный
штука
РК-ИМН-5№020789
23,91
830
Зеркало гинекологическое "Нәрия" по "Куско", стерильное, одноразовое размерами S, M, L
Зеркало гинекологическое по Куско имеет створки закругленной формы, изготовленные из полистирола высокого качества, который характеризуется хорошей оптической прозрачностью. Благодаря этому, при гинекологическом осмотре исключается наличие недоступных для осмотра зон, что повышает качество диагностики. Зеркало имеет надежный фиксатор, обеспечивающий широкий диапазон хорошо фиксированных положений инструмента, а также гарантирующий прочность, удобство и простоту в использовании одной рукой.
Зеркало гинекологическое "Нәрия" по "Куско", стерильное, одноразовое размерами М
штука

1. Стерильді емес қорғаныс комбинезон мақта-маталы (ММ) матадан дайындалған. Өлшемдері: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Түсі: ақ. Бекітілуі: жеңдер мен шалбардағы созылғыш резеңке. Капьюшон бет контурына тығыз жабысып тұратын созылғыш резеңкемен. Тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес.
2. Пижама (көйлек және шалбар) мақта-маталы (ММ) матадан, жеңі ұзын, түзу және ұзын шалбар. Өлшемі: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Түсі: ақ. Бекітілуі: созылғыш жиектеме. Тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес.
3. Халат мақта-маталы (ММ) матадан жасалған. "Тік" жаға, байлауышпен, жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. Тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес немесе су-кір жұқтырмайтын, мақта-маталы матадан, 140-180 г/м? антистатикалық өңдеумен.
4. Ұзын алжапқыш полиэтиленнен /ПВХ-дан жасалған, қалыңдығы 30 мкм-ден кем емес.
5. Капюшон /шлем мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/м?.
6. Үшкіл орамал мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес. Өлшемі 90х90х125 см.
7. Телпек мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес.
8. Жеңқаптар полиэтиленнен, қалыңдығы 30 мкм-ден кем емес. Өлшемі 48х25 см.
9. Қорғаныс көзілдірігі тұмшалауды қамтамасыз ететін конструкциялы тығыз жабысып тұратын жиегі бар. Көзілдіріктің өткір жиектері немесе ыңғайсыздық тудыруы мүмкін басқа да ақаулары жоқ; көзілдірік әйнектерінде көрінуді нашарлататын маңызды ақаулар жоқ, атап айтқанда: көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар.
10. Мақта-дәкелі таңғыш (бетперде) дәкеден, ұзындығы 50 см, ені 125 см. Мақта қабатының өлшемі: ұзындығы 25 см, ені 17 см. Медициналық дәке бетперде 4-қабатты, 8-қабатты, 16-қабатты. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш.
11. Медициналық респиратор клапанмен немесе клапансыз, бекітілуі – резеңке.
12. Медициналық бетперде үш қабатты тоқылмаған материалдан СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) жасалған. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш.
13. Шұлық мақта-мата немесе аралас жартылай синтетикалық матадан, бір түсті немесе әр түсті. Жабық өкшесі бар тәпішке былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған.
14. Бахилалар мақта-маталы мата, биік немесе аласа. 15. Аласа бахилалар полиэтиленнен.
16. Резеңке /ПВХ етіктер резеңкеден немесе поливинилхлоридтен (ПВХ), өлшемдері 37-47.
17. Бір реттік медициналық стерильді қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша.
18. Бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша.
19. Сүлгі мақта маталы мата ("вафельді"). Өлшемі: 70х70см.
20. Қағаз жабысқақ бұласыр орауышта тоқылмаған негізде. Өлшемі: 2,5смх10м; 5смх10м
Обаға қарсы көп рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы. Толықтығы:
1. Стерильді емес қорғаныш комбинезон
2. Пижама
3. Халат
4. Ұзын алжапқыш
5. Сорғыш / дулыға
6. Орамал
7. Телпек
8. Жеңдер
9. Қорғаныс көзілдірігі
10. Мақта-дәке таңғыш
11. Медициналық респиратор
12. Медициналық маска
13. Шұлық / тәпішке
14. Бахилы жоғары/төмен
15. Бахилы төмен
16. Резеңке/ПВХ етік
17. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді қолғаптар
18. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді емес қолғаптар
19. Сүлгі
20. Қағаз жабысқақ сылақ
жинақ
1. Стерильді емес қорғаныш комбинезон
2. Пижама
3. Халат
4. Ұзын алжапқыш
5. Сорғыш / дулыға
6. Орамал
7. Телпек
8. Жеңдер
9. Қорғаныс көзілдірігі
10. Мақта-дәке таңғыш
11. Медициналық респиратор
12. Медициналық маска
13. Шұлық / тәпішке
14. Бахилы жоғары/төмен
15. Бахилы төмен
16. Резеңке/ПВХ етік
17. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді қолғаптар
18. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді емес қолғаптар
19. Сүлгі
20. Қағаз жабысқақ сылақ

1. Комбинезон защитный нестерильный изготовлен из хлопчатобумажной (ХБ) ткани. Размеры: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Цвет: белый. Фиксация: эластичная резинка на рукавах и штанинах. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контору лица. Плотность не менее 115 г/м².
2. Пижама (рубашка) из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, рукав длинный, прямой и брюки длинные. Размер: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Цвет: белый. Фиксация: эластичная тесьма. Плотность не менее 115 г/м².
3. Халат из хлопчатобумажной (ХБ) ткани. "Стойка" воротник, на завязках, рукава одношовные втачные, длинные. Плотность не менее 115 г/м² или хлопчатобумажная ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотностью 140-180 г/м².
4. Фартук длинный изготовлен из полиэтилена /ПВХ, толщиной не менее 30 мкм.
5. Капюшон /шлем из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью 115 г/м².
6. Косынка из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью не менее 115 г/м². Размер 90х90х125 см.
7. Шапочка из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью не менее 115 г/м².
8. Нарукавники из полиэтилена, толщиной не менее 30 мкм. Размер 48х25 см.
9. Очки защитные с плотно прилегающим краем, конструкции, обеспечивающей их герметичность. Очки не имеют острых кромок или других дефектов, которые могут вызывать дискомфорт; очковые стекла не содержат никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений.
10. Ватно-марлевая повязка (маска) из марли, длиной 50 см, шириной 125 см. Размер ватного пласта: длина 25 см, ширина 17 см. Маска марлевая медицинская 4-х слойная, 8-и слойная,16-и слойная. Фиксация: резинка или завязки.
11. Маска-респиратор фильтрующая с клапаном или без, фиксация – резина.
12. Маска медицинская из нетканого материала СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) трехслойная. Фиксация – резинка или завязка.
13. Носки из хлопчатобумажной (ХБ) или из комбинированных полусинтетических тканей, однотонные или различных цветов. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или кожзаменителя.
14. Бахилы из хлопчатобумажной (ХБ) ткани высокие или низкие.
15. Бахилы низкие из полиэтилена.
16. Сапоги резиновые /ПВХ из резины или поливинилхлорида (ПВХ), размеры 37-47.
17. Перчатки одноразовые медицинские стерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком.
18. Перчатки одноразовые медицинские нестерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком.
19. Полотенце из хлопчатобумажной (ХБ) ткани (вафельная). Размер 70х70 см. 20. Бумажный лейкопластырь на нетканой основе в катушках. Размер: 2,5х10 см; 5х10 см.
Защитный комплект противочумный многоразового применения. Комплектность:
1. Комбинезон защитный нестерильный
2. Пижама
3. Халат
4. Фартук длинный
5. Капюшон/шлем
6. Косынка
7. Шапочка
8. Нарукавники
9. Очки защитные
10. Ватно-марлевая повязка
11. Респиратор медицинский
12. Маска медицинская
13. Носки/тапочки
14. Бахилы высокие/низкие
15. Бахилы низкие
16. Сапоги резиновые/ПВХ
17. Перчатки одноразовые медицинские стерильные
18. Перчатки одноразовые медицинские нестерильные
19. Полотенце
20. Бумажный лейкопластырь
комплект

ҚР-ММБ-0№023417
28 732,48
834
KF Stick 9 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмақты, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 9 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Нитрит р-арсанил қышқылы 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Үлес салмағы Көк Бромотимол 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксус қышқылы 12.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 9 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмақты, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
KF Stick 9 - Тест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, нитриттер, рН, қан, үлес салмағының мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024235
14 495,15

РК-ИМН-0№023417
28 732,48
834
KF Stick 9 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 9 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Нитрит р-арсаниловая кислота 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Удельный вес Бромотимол синий 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксусная кислота 12.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 9 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024235
14 495,15

835
KF Stick 7 - Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 7 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 7 - Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 7 - Tест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, рН, қан мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024222
11 954,88
836
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ

835
KF Stick 7 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 7 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 7 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024222
11 954,88
836
KF Stick 5 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов

KF Stick 5 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңы. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
№100 тест-жолақ
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024232
9 488,64
837
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары, әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде
Дайындалған материалы: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинатталған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинатталған); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлэйс (вискоза+полиэфир); спанлэйс (вискоза+полиэфир); ламинатталған тоқылмаған мата спанлэйс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинатталған). Беттік тығыздығы: (10-60) г/м? ±10 г/м?. Әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медициналық бұйым құрылымдық түрде әр түрлі операциялар кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін қолданылатын әртүрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады.

Тест-полоска KF Stick 5 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев
KF Stick 5 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024232
9 488,64
837
Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала, различного варианта исполнения и размеров
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Поверхностная плотность: (10-60) г/м² ±10 г/м². Разных вариантов исполнения и размеров (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медицинское изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций.

Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" сіңіргіш ақжаймалары, өлшемдері: 70х80, 80х90
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары
ҚР-МБ (ММБ)-0№024155
175,56
838
EMS20 индефляторы
EMS20 индефляторы бір реттік баллонды үрлейтін құрылғы, сыйымдылығы 20 мл камерасы болып табылады. 30 атм./бар қысым жасауға қабілетті. Ол бұрандалы плунжермен, жоғары қысымды икемді ұзартқышпен және ± 1атм/бар дәлдігімен "вакуум - 30 атм./бар" диапазонындағы жоғары қысымды үш жақты бекіткіш клапанмен жабдықталған. Өнім поликарбонат шайырынан жасалған.
EMS20 01 Y+ Индефляторы
жинақ
Монометрі бар индефлятор корпусы, Өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы, Өткізгішті енгізуге арналған құрал, Жалғағыш түтігі және шүмегі бар түймесімен гомеостаздық клапан (Y коннектор)
ҚР-ММБ-0№023244
24 852,58
839
Хеликобактер пилориге (H.​pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Хеликобактер пилориге (H. pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" (жаңа алынған қан/сарысу/плазма) бұл жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Хеликобактер пилори-ге антиденелерді анықтау үшін жарғақшалық жолақтар негізіндегі сапалы иммунохроматографиялық талдау.
Хеликобактер пилориге (H.​pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024250
1 137,39
840
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Адамның Тропонині I (TnI), креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) бүкіл қан, сарысу және плазма үлгілерінде анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек ауруларын диагностикалауда қолданылады
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo) №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024255
1 848,29
841
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+ Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (Вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 30-70 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы, толықтығы
1. Тоқыма емес матадан жасалған парақ 150 х 200 см / 170 х 260 см / 160 х 190 см – 1 дана
2. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ - 1 дана
3. Жабысқақ тесігі 4,5 х 7,2 см болатын 120 х 100 см парақ - 1 дана
4. Жабысқақ жиегі бар 140 х 80 см пациентке арналған парақ-1 дана.
5. Офтальмологияға арналған 160х200см операциялық парақ, екі шаршы кесіндісі 10х10см, инцизді пленкасы бар және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасы бар-1 дана.
6. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см-1 дана.
7. 140 см х 80 см аспаптық үстелге арналған Мейо қақпағы – 1 дана.
8. Сіңіргіш жөргек 60 см х 60 см – 1 дана.
9. Телпек-берет - 1 дана.
10. Халат – 3 дана; 11. Бахилы -2 жұп;
12. Майлық 20 х 20 см / 22 Х 23 см-4 дана
13. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.
жинақ
Толықтығы:
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150х200 см / 170х260 см / 160х190 см – 1 дана;
2. Қалтасы және адгезивті тесігі бар ақжайма 100х100 см – 1 дана;
3. Адгезивті тесігі бар 4,5х7,2 см ақжайма 120х100 см – 1 дана;
4. Адгезивті жиегі бар 140х80 см пациентке арналған ақжайма – 1 дана;
5. Офтальмологияға арналған 160х200 см операциялық ақжайма, екі шаршы ойығы 10х10 см инцизді үлбірімен және бекіткіштері бар екі қабылдағыш қалтасымен – 1 дана;
6. Құрал үстеліне арналған ақжайма 160х190 см – 1 дана;
7. Құрал үстеліне арналған Мейо қабы 140х80 см – 1 дана;
8. Сіңіргіш жаялық 60х60 см – 1 дана;
9. Қалпақ-берет – 1 дана;
10. Халат – 3 дана;
11. Бахилалар – 2 жұп;
12. Сүрткі 20х20 см / 22х23 см – 4 дана;
13. Ламинатталған сүрткі 70х80 см – 2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024467
12 954,00
842
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+ Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (Вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 30-70 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы, толықтығы:
1. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ-1 дана
2. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.
жинақ
Толықтығы:
1. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ-1 дана;
2. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.

Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала впитывающая, размеры: 70х80, 80х90
штука
РК МИ (ИМН)-0№024155
175,56
838
Индефлятор EMS20
Одноразовое устройство для раздувания баллона, имеет Ұмкость камеры 20 мл. Способно создавать давление 30 атм./бар. Оснащено резьбовым плунжером, гибким удлинителем высокого давления и трҰхходовым запорным клапаном высокого давлениея в диапазоне "вакуум - 30 атм./бар" с точностью ± 1атм/бар. Изделие изготовлено из поликарбонатной смолы.
Индефлятор EMS20 01 Y+
набор
РК-ИМН-0№023244
24 852,58
839
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori)
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к Хеликобактер пилори в цельной крови, сыворотке или плазме.
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori) №1
1 набор (1 тест)
РК МИ (in vitro)-0№024250
1 137,39
840
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств.
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) №1
1 набор (1 тест)
РК МИ (in vitro)-0№024255
1 848,29
841
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ + РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30-70 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный. Комплектность:
1. Простыня из нетканого материала 150 х 200 см / 170 х 260 см / 160 х 190 см – 1 шт.
2. Простыня 100 х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
3. Простыня 120 х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 х 7,2 см – 1 шт.
4. Простыня на пациента 140 х 80 см с адгезивным краем – 1 шт.
5. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.
6. Простыня для инструментального стола 160 х190см – 1 шт.
7. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см – 1 шт.
8. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
9. Шапочка - берет – 1 шт.
10. Халат – 3 шт.;
11. Бахилы – 2 пары;
12. Салфетка 20 х 20 см / 22 х 23 см – 4 шт.
13. Салфетка 70 х 80 см ламинированная – 2 шт.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024467
12 954,00
842
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ + РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30-70 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный. Комплектность:
1. Простыня 100 х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
2. Салфетка 70 х 80 см ламинированная – 2 шт.
комплект

ҚР-МБ (ММБ)-0№024467
1 859,00
843
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 х 250 см стерильді ойығы бар, 70 х80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, СМС типті материал, тығыздығы 40 г /м2.
дана
180х250 см стерильді тілігі бар, 70х80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, тығыздығы 40 г/м2 кем емес СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі
ҚР-ММБ-5№022471
3 885,57
844
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 ? 250 см стерильді ойығы бар, 70 ? 80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, Спанлейс типті материал, тығыздығы 68 г /м2.
дана
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, Спанлейс типті материал, тығыздығы 68 г /м2.
ҚР-ММБ-5№022471
6 608,27
845
Жаңа туған нәрестеге арналған, тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық

РК МИ (ИМН)-0№024467
1 859,00
843
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем, материал типа СМС, плотностью 40 г/м2.
штука
РК-ИМН-5№022471
3 885,57
844
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем, материал типа Спанлейс, плотностью 68 г/м2.
штука
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем из нетканого матьериала типа Спанлейс плотностью 68 г/м2
РК-ИМН-5№022471
6 608,27
845
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный

Жаңа туған сәбиге арналған, тоқыма емес материалдан жасалған стерильді жиынтықтың құрамы: Сүрткі (20-100)?(20-100) см – 2 дана, сіңіргіш төсеніш- жайлық (60-90)?(60-90) см – 1 дана, сәйкестендіруге арналған білездік – 1дана, сәйкестендіруге арналған карточка-медальон – 1 дана, кіндік қысқышы – 1 дана, телпек – 1 дана, конверт- 1 дана, үш қабатты бетперде – 1 дана, сүрткі (20-100)?(20-100) см – 3 дана, мақта таяқшасы – 1 дана тұрады. Қосымша жинақтауыштары 15 г /м2-ден 120 г / м2 дейінгі тығыздықта ұсынылған. *Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі материалдардан, әртүрлі типтік өлшемдерден және әртүрлі дайын бұйымдарды жинақтауға жол беріледі.
Жаңа туған нәрестеге арналған, тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
жинақ
1. Сүрткі 80x90 см – 2 дана;
2. Сіңіргіш төсеніш- жаялық 60x60 см – 1 дана;
3. Сәйкестендіруге арналған білезік – 1дана;
4. Сәйкестендіруге арналған карточка-медальон – 1 дана;
5. Кіндікке арналған қысқыш – 1 дана;
6. Телпек – 1 дана;
7. Конверт- 1 дана;
8. Үш қабатты бетперде – 1 дана;
9. Сүрткі 30x40 см – 3 дана;
10. Мақта таяқшасы – 1 дана.
ҚР-ММБ-0№023613
5 151,58
846
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтықтар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), Спанлэйс, дәке түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
жинақ
1. Аспаптық үстелге жабын 150х190 см - 1 дана;
2. Майо үстеліне жабын 80-145 см - 1 дана;
3. Тесігі, жабысқақ жиегі, инциз пленкасы бар 200х315 см ақжайма - 1 дана;
4. Жақсартылған халат ХL - 2 дана;
5. 10х10 см, көп қабатты рентген жіптері бар дәке сүрткілер – 10 дана;
6. Абдоминальный спонж с рентген нитью 45х45 см – 10 шт;
7. Yankauer типті аспирациялық катетер жалғағыш түтігімен 0,5х300 см, екі түтік ұстағышы бар– 1 дана;
8. Сүлгі қысқышы - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024433
27 134,63
847
Перфорациясы бар орамдағы ақжаймалар мен сүрткілер
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір реттік қолдануға арналған ақжаймалар мен сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні/ақжайманы қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Ақжаймалар СС (Спанбонд Спанбонд), СМС (Спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мельтблаун Мельтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады, тығыздығы 15-тен 70 г/м2-ге дейін. Көрсетілген шектермен шектелген өлшемдер бар (50-300)х(50-400) см. Сүрткілер 30-дан 100 г/м2-ге дейінгі тығыздығы бар қағаз полотно және Спанлейс типті сіңіргіш материалдан жасалады. Көрсетілген шектермен шектелген өлшемдер бар ма (5-100)х(5-100) см.
Перфорациясы бар орамдағы ақжаймалар мен сүрткілер, перфорациясы бар орамдағы майлықтар 30×40 см №100
орам
№100 Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер, 30х40 см. Стерильді емес, перфорациясы бар, бір реттік қолдануға арналған сүрткілер, орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткілерді қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Сүрткілер 60 г/м2-ге дейінгі тығыздығы бар қағаз полотно және Спанлейс типті сіңіргіш материалдан жасалады.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024030
5 755,79
848
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көлемі 10 см х 10 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
164,92
849
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.

Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, состав: Салфетка (20-100)×(20-100) см – 2 шт, подстилка-пеленка впитывающая (60-90)×(60-90) см – 1 шт, браслет для идентификации – 1 шт, карточка – медальон для идентификации – 1 шт, зажим для, пуповины – 1 шт, шапочка – 1 шт, конверт – 1 шт, маска трехслойная – 1 шт, салфетка (20-100)×(20-100) см –3 шт, ватная палочка – 1 шт. Комплектующие представлены плотностью от 15 г/м2 до 120 г/м2. * Допускается по согласованию с заказчиком изготовление изделий, из различных видов материала, плотностей и различных типоразмеров.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
комплект
РК-ИМН-0№023613
5 151,58
846
Комплект для операций на брюшной полости
Комплекты для операции на брюшной полости изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс, марля. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для операций на брюшной полости
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024433
27 134,63
847
Простыни и салфетки в рулоне с перфорацией
Простыни и салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, выпускаются в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку/простынь с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), СМС (Спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мельтблаун Мельтблаун Спанбонд), с плотностями от 15 до 70 г/м2. Имеют размеры, ограниченные указанными пределами (50-300)×(50-400) см. Салфетки изготавливаются из нетканого впитывающего материала типа Спанлейс или бумажного полотна с плотностями от 30 до 100 г/м2. Имеют размеры, ограниченные указанными пределами (5-100)×(5-100) см.
Простыни и салфетки в рулоне с перфорацией, салфетки в рулоне с перфорацией 30×40 см №100
рулон
РК МИ (ИМН)-0№024030
5 755,79
848
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 10 см х 10 см
штука
РК-ИМН-0№022419
164,92
849
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет

Көлемі 20 см х 20 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
864,60
850
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көлемі 30 см х 30 см бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
1 625,00
851
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см
дана
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см

Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 20 см х 20 см
штука
РК-ИМН-0№022419
864,60
850
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 30 см х 30 см
штука
РК-ИМН-0№022419
1 625,00
851
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 5 см
штука

Медициналық стерильді дәке тампондары мақтадан, ағартылған, медициналық дәкеден рентгеноконт-растты жіптерсіз немесе рентгеноконт-растты жіппен жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға, жұмыс алаңына және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Тампондар немесе стерильді түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м2 кем емес Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бір рет қолданыс үшін. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптама: дербес, бітеу, жарамадылық мерзімі ішінде тампондар сапасын сақтап тұруын және сыртқы ортаның әсерінен, сыртқы механикалық зақымдардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.
10 см х 10 см стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон.
дана
10 см х 10 см стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон.
ҚР-ММБ-0№022418
200,83
855
Медициналық стерильді дәкелі тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақтадан, ағартылған, медициналық дәкеден рентгеноконт-растты жіптерсіз немесе рентгеноконт-растты жіппен жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға, жұмыс алаңына және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Тампондар немесе стерильді түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м2 кем емес Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бір рет қолданыс үшін. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптама: дербес, бітеу, жарамадылық мерзімі ішінде тампондар сапасын сақтап тұруын және сыртқы ортаның әсерінен, сыртқы механикалық зақымдардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.
Диаметрі 40 см бір рет қолданылатын стерильді рентгендік контрастты жіппен дәке тампондары
дана
Диаметрі 40 см бір рет қолданылатын стерильді рентгендік контрастты жіппен дәке тампондары

Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли без рентгеноконтрастной нити или с рентгеноконтрастной нитью. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Изготавливаются в стерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2 Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года Для одноразового использования Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества тампонов в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений.Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом.
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
штука
РК-ИМН-0№022418
200,83
855
Тампоны марлевые медицинские стерильные
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли без рентгеноконтрастной нити или с рентгеноконтрастной нитью. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Изготавливаются в стерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2 Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года Для одноразового использования Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества тампонов в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений.Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом.
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 40 см
штука

ҚР-ММБ-0№022418
1 048,00
872
Медициналық стерильді дәкелі сүрткілер
Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер, егер таңу материалы оның көзі болып табылса, жұқтыру ошағын тез және инвазивті емес анықтау мүмкіндігін қамтамасыз етуге арналған мақта-матадан, ағартылған, рентгенконтрасты жіппен медициналық дәке жасалған. Сүрткілер өндірісінде дәке өңделген жаралар, жұмыс өрісі және басқа беттерге жіптер мен талшықтардың енуіне жол бермеу үшін өңделген жиектерді (кесінділерді) ішке қарай бүктейді. Олар жоғары сіңіргіш қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Сүрткілер стерильді түрде жасалады, қабаттарға бүктеледі және тікбұрышты пішінді болады. ҚР Денсаулық сақтау органдары бекіткен стерилизациялау қағидаларына сәйкес этилен тотығымен қапталған түрде стерилизацияланады. Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер: - өлшемі 5 см х 5 см ұзындығы 5 см ± 0,5 см және ені 5 см ± 0,5 см; - өлшемі 7,5 см х 7,5 см ұзындығы 7,5 см ± 0,5 см және ені 7,5 см ± 0,5 см; - өлшемі 10 см х 10 см ұзындығы 10 см ± 0,5 см және ені 10 см ± 0,5 см. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: 5 есе мөлшердегі майлықтар пленкалы қабыққа немесе орауыш қағазға немесе аралас қаптамаға оралған. Картон қораптарға 300 дана, 500 дана, 800 дана және 1000 дана көліктік қаптама.
Рентгендік контрастты жіппен 5 см х 5 см мөлшерінде бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке майлықтар
дана
Медициналық стерильді бір рет қолданылатын дәкелі сүрткілер рентгеноконтрастты жіппен, өлшемі 5 см х 5 см

РК-ИМН-0№022418
1 048,00
872
Салфетки марлевые медицинские стерильные
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью, предназначенной для обеспечения возможности быстрого и неинвазивного обнаружения очага заражения, если перевязочный материал является его источником. При производстве салфеток марля складывается обработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Салфетки изготавливаются в стерильном виде, складываются слоями и имеют прямоугольную форму. Стерилизуются в упакованном виде этиленоксидом в соответствии с правилами по стерилизации, утвержденными органами здравоохранения РК. Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения: - размером 5 см х 5 см имеют длину 5 см ± 0,5 см и ширину 5 см ± 0,5 см; - размером 7,5 см х 7,5 см имеют длину 7,5 см ± 0,5 см и ширину 7,5 см ± 0,5 см; - размером 10 см х 10 см имеют длину 10 см ± 0,5 см и ширину 10 см ± 0,5 см; Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года. Упаковка: Салфетки в количестве кратном 5, упаковывают в пленочную оболочку или оберточную бумагу, или комбинированную упаковку. Транспортная упаковка по 300 шт., 500 шт., 800 шт. и 1000 шт. в коробки из картона.
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения размером 5 см х 5 см
штука

ҚР-ММБ-0№023163
86,45
873
Балаларға арналған резеңкелі үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
Бұйым тікбұрышты пішінге ие, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бетпердені бетте ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған ендірілген бекіткіш бар. Бекіткіштер резеңкелі құлақ ілмектері түрінде жасалған. Бетперденің өлшемі 14,5см х 9см, баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Бетперде гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістендіргіштер жоқ. Бір реттік пайдалануға арналған. Дайындау материалдары: сүзгіш қабаттан - СС (спанбонд+спанбонд) немесе СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) тоқылмаған материалдардың екі сыртқы қабатының арасында орналасқан тоқылмаған материал Мельтблауннан (МБ) тұрады.
Балаларға арналған резеңкелі үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана
-
ҚР-ММБ-5№021814
35,17

РК-ИМН-0№023163
86,45
873
Маска медицинская "Н?рия" трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках. Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов. Для одноразового использования. Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
Маска медицинская "Н?рия" трехслойная на резинках для детей
штука
РК-ИМН-5№021814
35,17

874
Медициналық көзілдірік
Бір реттік немесе дезинфекциялық құралдармен өңделгеннен кейін қайта пайдалануға болатын медициналық қорғаныс көзілдірігі. Түссіз, көзді бүйірден, жоғарыдан және төменнен герметикалық қорғайды. Бекіткіш ретінде бас таспасы немесе құлаққаптары бар. Бас таспасының ұзындығын реттеу немесе өзін-өзі реттеу мүмкіндігі болуы тиіс. Көзілдірік әйнектерінде көруді нашарлататын маңызды ақаулары болмауы тиіс, атап айтқанда: көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар, күңгірттеу, нүктелер, тазарту іздері, жарықшақ. Бас таспа ені бүкіл ұзындығы бойынша кемінде 10 мм болуы тиіс, құлаққаптарының ұзындығы 12,0 см ±1. Орташа салмағы 130 г аспауы керек.
Медициналық көзілдірік
дана
-

874
Медицинские очки
Одноразовые медицинские защитные очки или после обработки дезинфицирующими средствами используемые повторно. Бесцветными, герметично защищать глаза с боку, сверху и снизу. Иметь в качестве крепления наголовную ленту или заушники. Наголовная лента должна иметь возможность регулирования длины или быть саморегулирующимся. Очковые стекла не должны содержать никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений, затемнений, точек, следов зачистки, выбоин. Наголовная лента, должна иметь ширину не менее 10 мм по всей длине Длина заушников 12,0 см ±1. Средняя масса должна быть не более 130 г.
Медицинские очки
штука

876
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен; 1,8 мм 21G инесімен; 1,8 мм 26 G инесімен; 2,4 мм 21G инесімен; 2,8 мм 21G инесімен
Капиллярлық қан алуға арналған қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, қорапта 200 данадан. Теріні тесу тереңдігіне қарай мынадай өлшемдерге бөлінеді – тесу тереңдігі 1,2 мм жаңа туған нәрестелердің өкшесін тесуге арналған 18G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм қандағы глюкоза құрамын мониторингтеуге арналған 26G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм гемоглобин, холестеролді тестілеуге, оның ішінде педиатрияға арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,4 мм дөрекіленген теріні тесуге арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,8 мм елеулі мөлшердегі қан алуға арналған 21G инесі бар. Стерилизация әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның жеке қақпағы болуы тиіс.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
дана
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
ҚР-МБ (ММБ)-0№024000
133,00
877

876
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G; 1,8 мм с иглой 26G; 1,8 мм с иглой 21G; 2,4 мм с иглой 21G; 2,8 мм с иглой 21G
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения выпускаются в групповой таре по 200 штук в коробке. Изготовлен из пластика (ABS/PS). Масса инструмента в стерильном виде не более 650 г. Типы ланцет в зависимости от глубины прокола кожи делятся по следующим размерам – глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных; глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови; глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии; глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи; глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови Способ стерилизации: этилен оксид. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную крышку.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G.
штука
РК МИ (ИМН)-0№024000
133,00
877

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 1 мл, инелерсіз
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелерсіз, 3 компонентті 1 (мл) көлемімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, инелерсіз
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
15,31
878
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 1 мл, без игл
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
15,31
878
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 1 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелерсіз, 3 компонентті 1 (мл) көлемімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, инелермен
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
19,26
879
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 2,5 мл, инелерсіз
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелерсіз, 3 компонентті 2,5 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
17,41
880
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 1 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
19,26
879
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 2,5 мл, без игл
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
17,41
880
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 60 мл, инелерсіз
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді,инелерсіз, 3 компонентті 60 (мл) көлемімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
120,33
889
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері,көлемі 60 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді,инелермен, 3 компонентті 60 (мл) көлемімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
124,30
890
ЛОР зерттеулерге арналған құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Шпательдер бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полиэтиленді бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі
дана
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі - 1 дана

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 60 мл, без игл
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
120,33
889
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 60 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
124,30
890
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Шпатели должны иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полиэтиленовый однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения, пластиковый со светодиодной насадкой
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024309
119,70
891
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma"пациентке арналған жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд), ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. беттік тығыздығы 30, 42, 60 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma"пациентке арналған жиынтығы
жинақ
1. Клип-берет телпек;
2. Бір реттік халат ;
3. Көйлек /жейде ;
4. Бір реттік бетперде ;
5. Биік /аласа бахилалар
ҚР-МБ (ММБ)-0№024623
776,00
892
Туберкулез тест-жүйесі адамның сарысуындағы, плазмасындағы немесе ажыратылмаған қанындағы туберкулездің микобактерияларының антиденелерін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест керек-жарағымен
Туберкулез антигендері жарғақшаның тестті аумағына иммобилизацияланған. Тестілеу барысында үлгі боялған бөлшектермен коньюгацияланған туберкулез антигендерімен реакцияға түсіп тест үлгісінің жастықшасына алдын ала қондырылады. Одан кейін қоспа капиллярлар әсерімен жарғақша арқылы көшіп, жарғақшадағы реагенттермен әсерлеседі. Егер үлгіде туберкулезге қарсы антиденелер мөлшері жеткілікті болған жағдайда, жарғақшаның тесттік аумағында түсті сызық пайда болады. Сондай түсті сызықтың болуы оң нәтижені білдіріп, болмауы теріс нәтижені білдіреді. Бақылау бөлігіндегі түсті сызықтың пайда болуы үлгінін дұрыс мөлшері қосылғандығын және жарғақшаға сіңу жүзеге асырылғандығын білдіретін процедуралық бақылау болып табылады. Сезімталдығы 83,6%. Спецификалығы 99,2%.
Туберкулез тест-жүйесі адамның сарысуындағы, плазмасындағы немесе ажыратылмаған қанындағы туберкулездің микобактерияларының антиденелерін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест керек-жарағымен
жинақ
ҚР-ММБ-5№020099
107 875,00
893
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель, көлемі 250г
дана
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.

РК МИ (ИМН)-0№024309
119,70
891
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30, 42, 63 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения. Комплектность:
1. Шапочка клип-берет – 1 шт.;
2. Халат одноразовый – 1 шт.;
3. Рубашка / сорочка – 1 шт.;
4. Маска одноразовая – 1 шт.;
5. Бахилы высокие / низкие – 1 пара.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024623
776,00
892
Тест-система туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
Антигены туберкулеза иммобилизованы на тестовой области мембраны. Во время тестирования образец реагирует с антигеном туберкулеза, конъюгированным с окрашенными частицами, и предварительно наносится на подушку для образца теста. Затем смесь мигрирует через мембрану под действием капилляров и взаимодействует с реагентами на мембране. Если в образце достаточно антител к туберкулезу, в тестовой области мембраны образуется цветная полоса. Наличие этой цветной полосы указывает на положительный результат, а ее отсутствие указывает на отрицательный результат. Появление цветной полосы в контрольной области служит процедурным контролем, указывая на то, что был добавлен правильный объем образца и произошло впитывание мембраны. Чувствительность 83,6%. Специфичность 99,2%.
Тест-система туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
комплект
РК-ИМН-5№020099
107 875,00
893
Гель для лазерных и IPL процедур
В состав геля входят: вода, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, краситель. Внешний вид: однородная вязкая жидкость без механических примесей, без запаха или со слабым специфическим запахом. Допускается наличие пузырьков воздуха в геле. Цветность: гель должен быть синим, зеленоватым или слабо окрашенным по сравнению с водой для инъекций. рН: 5.0 - 7.0. Вязкость: От 85.000 – 135.000 сР. Масса содержимого упаковки определяют в граммах. Допускаемая погрешность + 5%.
Гель для лазерных и IPL процедур, объем: 250 г
штука

1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 50 дана
2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты)
3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 50 дана
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024529
181 040,00
897
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, 6өлшемі М
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық - 1 жинақ
ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
898
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, өлшемі L
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық - 1 жинақ
ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
899
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, өлшемі S
жинақ
1) полистиролдан жасалған өлшемдері S бір рет қолданылатын Куско бойынша гинекологиялық айна;
2) жарық түсіргіші бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын полимерлі гинекологиялық шпатель;
3) тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған, өлшемі 40х55±5 см бір рет қолданылатын сіңіргіш төсеуіш (сүрткі);
4) өлшемдері: XS, S, M, L, XL опаланбаған, бір рет қолданылатын тексеріп қарауға арналған қолғаптар;
5) қынапты бастапқы өңдеуге арналған стерильді тампон (мақталы диск);
6) жарық диодты қондырма (жарық түсіргіші бар Эйр бойынша гинекологиялық шпатель үшін)

1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 50 шт
2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -50 шт
4. Инструкция по применению – 1 шт
комплект
РК МИ (in vitro)-0№024529
181 040,00
897
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер M
комплект
РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
898
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер L
комплект
РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
899
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер S.
комплект

ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
900
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (110 мл)
дана
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (110 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023890
199,50
901
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (50 мл)
дана
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (50 мл)

РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
900
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости (110 мл)
штука
РК МИ (in vitro)-0№023890
199,50
901
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости (50 мл)
штука

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023890
133,00
902
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
Қорғау дәрежесі: Қауіптілігі төмен деңгейдегі қатты және су негізіндегі аэрозольдерден қорғайтын респиратор маскасы Материалдар: Белдіктер: латекске тән тоқылған таңғыштар Мұрын қысқышы: мырышпен өңделген болат Сүзгі қабаты: полипропилен Клапан: полипропилен Клапан мембранасы: TPI Парафинді сүзгі пенетрациясы: 0,40% - шегі < 6% Тыныс алу кедергісі: 0,885 миллибар - шегі < 2,4 миллибар Дем шығару кедергісі: 1,145 миллибар - шегі < 3 миллибар Жұмыс орнындағы әсердің максималды шегі.
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
дана
-

РК МИ (in vitro)-0№023890
133,00
902
Одноразовые респираторы для твердых частиц
Степень защиты: Респираторная маска для защиты от твердых и аэрозолей на водной основе низкого уровня опасности Материалы: Ремешки: характерные латексные вязаные повязки Носовой зажим: сталь, обработанная цинком Фильтрующий слой: полипропиленовый Клапан: полипропилен Мембрана клапана: TPI Пенетрация парафинового фильтра: 0,40% - Предел <6% Сопротивление вдоху: 0,885 миллибар - Предел <2,4 миллибар Сопротивление выдоху: 1,145 миллибар - Предел <3 миллибар Максимальный предел воздействия на рабочем месте.
Одноразовые респираторы для твердых частиц
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№025564
1 055,86
903
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 650г; 720г; 1150г
Полипропилен картриджі BiCart-патрон, құрамында натрий бикарбонатының құрғақ ұнтағы (NaНСОз) бар, ол диализдеуші ерітіндіні дайындау үшін қажетті бикарбонаттың көзі болып табылады. Ішіндегісі: BiCart картриджі кемінде 720 г құрғақ натрий бикарбонаты ұнтағы (NaНСО3).
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 1150г
дана
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 1150г
ҚР-ММБ-5№021307
1 812,29

РК МИ (ИМН)-0№025564
1 055,86
903
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 650г; 720г; 1150г
Картридж BiCart - патрон из полипропелена, содержит сухой порошок Натрия бикарбоната (NaНСОз), который является источником бикарбоната необходимого для приготовления диализирующего раствора. Содержание: картридж BiCart не менее 720 г сухого порошка натрия бикарбоната (NaНСО3).
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 1150г
штука
РК-ИМН-5№021307
1 812,29

904
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
CleanCart картриджі - бұл процедура барысында натрий карбонатының ерітіндісін шығаруға мүмкіндік беретін, құрамында натрий карбонат ұнтағы бар полипропилен картриджі. CleanCart картриджі арнайы ұстағышқа орнатылған кезде су диализ машинасындағы картридж арқылы өтеді. Диализ машинасында ұнтақ ерітіліп, тиісті концентрацияға дейін сұйылтылған Картридж мазмұны (Eur. Far. Және USP сәйкес): СleаnСаrt А Сусыз натрий карбонатының ұнтағы 13 г, Картридждің жалпы салмағы: СleаnСаrt А ~ 37 г. Материал: СleаnСаrt А - полипропилен, рН: СleаnСаrt А ~ 11. Жарамдылық мерзімі: СleаnСаrt А - 24 ай.
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
дана
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
ҚР-ММБ-0№022839
632,02
905
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі

904
Картридж серии CleanCart модификации А для гемодиализного аппарата
Картридж CleanCart A представляет собой полипропиленовый картридж, содержащий порошок карбоната натрия, который обеспечивает производство раствора карбоната натрия во время процедуры. Когда картридж CleanCart A установлен в специальный держатель, вода проходит в диализном аппарате через картридж. Порошок растворяется и разводится до соответствующей концентрации в диализном аппарате Содержимое картриджа (в соответствии с Евр. Фар. и USР): СlеаnСаrt А Безводный натрия карбонат порошок 13 г., Общий вес картриджа: СlеаnСаrt А ~37 г. Материал: СlеаnСаrt А - полипропилен, рН: СlеаnСаrt А ~11. Срок годности: СlеаnСаrt А - 24 месяца.
Картридж серии CleanCart модификации А для гемодиализного аппарата
штука
РК-ИМН-0№022839
632,02
905
Картридж серии CleanCart модификации С для гемодиализного аппарата

CleanCart C картриджі - бұл процедура кезінде лимон қышқылы ерітіндісін шығаруға мүмкіндік беретін, құрамында лимон қышқылы ұнтағы бар полипропилен картриджі. CleanCart C картриджі арнайы ұстағышқа орнатылған кезде су диализ машинасындағы картридж арқылы өтеді. Диализ машинасында ұнтақ ерітіліп, тиісті концентрацияға дейін сұйылтылған. Картридж мазмұны (Eur. Far. Және USP сәйкес): СleаnСаrt С - Лимон қышқылының құрғақ ұнтағы 35 г. Картридждің жалпы салмағы: СleаnСаrt С ~ 56 г. Материал: СleаnСаrt С - полипропилен. рН: СleаnСаrt С ~ 2. Жарамдылық мерзімі: - 24 ай.
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі
дана
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі

Картридж CleanCart C представляет собой полипропиленовый картридж, содержащий порошок лимонной кислоты, который обеспечивает производство раствора лимонной кислоты во время процедуры. Когда картридж CleanCart C установлен в специальный держатель, вода проходит в диализном аппарате через картридж. Порошок растворяется и разводится до соответствующей концентрации в диализном аппарате. Содержимое картриджа (в соответствии с Евр. Фар. и USР): СlеаnСаrt С - Лимонная кислота сухая порошок 35 г. Общий вес картриджа: СlеаnСаrt С ~56 г. Материал: СlеаnСаrt С - полипропилен. рН: СlеаnСаrt С ~2. Срок годности:- 24 месяца.
Картридж серии CleanCart модификации С для гемодиализного аппарата
штука

ҚР-ММБ-0№022838
646,67
906
Polyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 140H, 170H, 210H, 14L, 17L, 21L
Капиллярлық диализаторлар - бұл стерильді және апирогенді тығындармен бірге жиынтықта жеткізілетін, шайғаннан және толтырғаннан кейін қолдануға дайын бір реттік стерильді бұйымдар. Диализаторларды диализдік жабдықтармен бірге пайдалану керек, соның көмегімен ультрасүзу жылдамдығын дәл анықтауға және бақылауға болады. Диализдейтін ерітінді ағыны кезінде гемодиализ үшін қолданылады Qd=500-800 мл/мин, қан ағымы Qb=200-500 мл/мин. Жарғақшалардың тиімді беткей ауданы 140H /14L=1.4м2; 170H /17L=1.7м2; 210H /21L=2.1м2. КУФ мочевина үшін (мл/ч.мм с.б.. ? 20%) және диализаторды орташа толтыру көлемі (мл): 140H=60/94; 170H=70/115; 210H=85/125; 14L=10/81; 17L=12.5/104; 21L=15/123. Стерилизациялау: бумен (автоклавтау).
Рolyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 170H
дана
Рolyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 170H

РК-ИМН-0№022838
646,67
906
Диализаторы капиллярные стерильные Polyflux, типоразмеры: 140H, 170H, 210H, 14L, 17L, 21L
Капиллярные диализаторы - это одноразовые стерильные изделия, поставляющиеся в комплекте со стерильными и апирогенными заглушками и готовые к применению после промывки и заполнения. Использовать диализаторы только в сочетании с диализным оборудованием, с помощью которого можно точно определить и контролировать скорость ультрафильтрации. Применяются для гемодиализа при потоке диализирующего раствора Qd=500-800 мл/мин, потоке крови Qb=200-500 мл/мин. Эффективная площадь поверхности мембран 140H /14L=1.4м2; 170H /17L=1.7м2; 210H /21L=2.1м2. КУФ для мочевины (мл/ч.мм рт.ст. ? 20%) и средний объем заполнения диализатора (мл): 140H=60/94; 170H=70/115; 210H=85/125; 14L=10/81; 17L=12.5/104; 21L=15/123. Стерилизация: паровая (автоклавирование).
Диализаторы капиллярные стерильные Polyflux, типоразмеры: 170H
штука

ҚР-ММБ-5№014853
3 311,39
908
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатитінің вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен – бұл С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік экспресс-тест. Тестілеуде арнайы таңдалған төрт рекомбинантты С гепатиті вирусының протеиндері (ядро, NS3, NS4, NS5) пайдаланылады. Бұл тестке жоғары деңгейдегі дәлдікпен адам қанының үлгілерінде С гепатиті вирусына қарсы антиденені анықтауға мүмкіндік береді. Сезімталдығы 100%. Спецификалығы 99,4%. 4-30 С температурада сақтау керек. Сақтау мерзімі 24 ай. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатитінің вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
жинақ
-

РК-ИМН-5№014853
3 311,39
908
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека- это одноэтапный экспресс-тест в тестировании используются четыре специально подобран-ные рекомбинантные протеины вируса гепатита С (ядро, NS3, NS4,NS5). Это позволяет тесту HCV определить антитело против вируса гепатита С в образцах крови человека с высоким уровнем точности. Чувствительность 100% Специфичность 99,4%. Хранить при температуре 4-30 °С. Срок хранения 24 месяца. Не применять после истечения срока годности.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
набор

ҚР-ММБ-5№020708
111 612,50
909
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
PRISMA, PRISMAFLEX Set сұйықтық пен бүйректің орын басушы емін ұзақ басқаруды қамтамасыз ету үшін тиісінше PRISMA және PRISMAFLEX аппаратымен ғана пайдаланылуы тиіс. Құрылғыларды қолдану жедел бүйрек жеткіліксіздігі, сұйықтықпен артық жүктемесі бар пациенттерге немесе екі жағдайды да бірге қосқан кезге арналған. Бұл құрылғылар вено-веналық емдерге пайдалануға арналған: Баяу Ұзақ Ультрафильтрация (SCUF), Ұзақ Вено-Веналық Гемофильтрация (CWH), Ұзақ Вено-Веналық Гемодиализ (CWHD), және Ұзақ Вено-Веналық Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set - бұл бір реттік экстракорпоральді контур. Құрылғылар қуысталшықты гемосүзгілерден/ диализаторлардан және қан өткізетін магистральдардан тұрады. Техникалық сипаттамалары: салмағы 580 - 600г. Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл, қанның ең жоғары қысымы 50мм с.б.. Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин-75 мл/мин. Техникалық сипаттамалар: Салмағы 580 - 600г.; Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл.; Қанның ең жоғары қысымы 50 мм. С.б.; Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин - 75 мл/мин.
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
жинақ
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
ҚР-ММБ-5№006290
170 588,23

РК-ИМН-5№020708
111 612,50
909
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex
PRISMA, PRISMAFLEX Set должны быть использованы только с аппаратом PRISMA и PRISMAFLEX соответственно, для обеспечения продолжительного управления жидкостью и почечной заместительной терапии. Применение устройств предназначено для пациентов, которые имеют острую почечную недостаточность, перегрузку жидкостью, или при сочетании обоих случаев. Эти устройства предназначены для использования в следующих видах вено-венозной терапии: Медленной Продолжительной Ультрафильтрации (SCUF), Продолжительная Вено-Венозной Гемофильтрации (CWH), Продолжительного Вено-Венозного Гемодиализа (CWHD), и Продолжительной Вено-Венозной Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set это одноразовый экстракорпоральный контур. Устройства состоят из половолоконных гемофильтров/ диализаторов и кровоповодящих магистралей.Технические характеристики: вес от 580 до 600г.Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл, максимальное давление крови 50мм рт ст. Максимальная скорость потока крови 50мл/мин-75 мл/мин. Технические характеристики: Вес от 580 до 600г.; Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл.; Максимальное давление крови 50 мм.рт.ст.; Максимальное скорость потока крови 50мл/мин - 75 мл/мин.
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex oXiris.
набор
РК-ИМН-5№006290
170 588,23

ҚР-ММБ-5№006290
182 281,17
917
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен, түрлі өлшемдерде
Гемодиализ емшараларын жүргізген кезде қантамырларға енгізу үшін қысқа мерзімдік пайдалануға арналған стерильді бір реттік катетерлер. GamCath — термосезімтал полиуретаннан дайындалған қысқа мерзімдік пайдалануға арналған катетерлер. Қысқа мерзімдік пайдалануға арналған GamCath катетерлері түрлі конфигурацияларда шығарылады — бір, екі немесе үш саңылаулы. Көп саңылаулы катетерлерде артериялық жағы қызыл қысқышпен, ал веналық жағы көгілдір қысқышпен көрсетілген. Толтыру көлемі әр катетерде қысқыштың бағыттағыш ендірмесінде басылған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен түрлі өлшемдерде GAMCATH GDC-1115
дана
ҚР-ММБ-5№015760
25 933,44

РК-ИМН-5№006290
182 281,17
917
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров
Стерильные одноразовые катетеры краткосрочного использования для сосудистого доступа при проведении процедур гемодиализа. GamCath — это катетеры для кратковременного использования, изготовленные из термочувствительного полиуретана. Катетеры кратковременного использования GamCath выпускаются в различных конфигурациях — одно-, двух- или трехпросветные. В многопросветных катетерах артериальная сторона указана красным зажимом, а венозная сторона - голубым зажимом. Объем заполнения напечатан на направляющей вставке зажима на каждом катетере. Стерилизованы этиленоксидом.
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров: GAMCATH GDC-1115
штука
РК-ИМН-5№015760
25 933,44

ҚР-ММБ-5№020705
10 880,00
924
"ЮниЛайн" (қолқалық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
Тасымалдау ыдысына қапталған ЮниЛайн клапаны барлық көлік түрлерінде, жабық көлік құралдарында +5°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада тасымалданады. Қаптамада тасымалдау мен сақтау режимі бұзылғанда іске қосылатын термоиндикатор бар. Сақтау мерзімі 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін пайдалануға болмайды. Қолқалы клапан үшін қондыру диаметрі - 21, 23, 25 мм
"ЮниЛайн" (қолқалық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
дана
-

РК-ИМН-5№020705
10 880,00
924
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (аортальный)
Клапан ЮниЛайн, упакованный в транспортную тару, перевозится всеми видами транспорта, в крытых транспортных средствах при температуре от +5°С до +40°С. В упаковке находится термоиндикатор, который срабатывает при нарушении температурного режима транспортировки и хранения. Срок годности 3 года. Не применять после истечения срока годности.Посадочный диаметр для аортального - 21, 23, 25 мм.
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (аортальный)
штука

ҚР-ММБ-5№016044
309 295,80
925
"ЮниЛайн" (атриовентрикулярлық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
Тасымалдау ыдысына қапталған ЮниЛайн клапаны барлық көлік түрлерінде, жабық көлік құралдарында +5°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада тасымалданады. Қаптамада тасымалдау мен сақтау режимі бұзылғанда іске қосылатын термоиндикатор бар. Сақтау мерзімі 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін пайдалануға болмайды. Атривентрикулярлық клапан үшін қондыру диаметрі - 26, 28, 30, 32 мм
"ЮниЛайн" (атриовентрикулярлық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
дана
ҚР-ММБ-5№016045

РК-ИМН-5№016044
309 295,80
925
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (атриовентрикулярный)
Клапан ЮниЛайн, упакованный в транспортную тару, перевозится всеми видами транспорта, в крытых транспортных средствах при температуре от +5°С до +40°С. В упаковке находится термоиндикатор, который срабатывает при нарушении температурного режима транспортировки и хранения. Срок годности 3 года. Не применять после истечения срока годности. Посадочный диаметр для атриовентрикулярного клапана 26, 28, 30, 32 мм.
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (атриовентрикулярный)
штука
РК-ИМН-5№016045

309 295,80
926
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы, Диагностикалық өткізгіші 100-260х0.032-0.038
жинақ
Диагностикалық СРТ өткізгіші 100-260х0.032-0.038
ҚР-ММБ-5№020705
126 480,00
927
"ТиАра" жүректің қолқалық биологиялық клапанының протезі
ТиАра қолқалық клапаны - ксеноперикардтан жасалған айқармалары бар каркасты клапан, қолқалық позицияға супрааннулярлы имплантациялауға арналған. Клапанның конструкциясында шошқа перикардымен тігілген, суперсозылғыш нитинолды сымнан тұратын иілгіш каркас пайдаланылған. Клапан каркасының биологиялық тінмен тігілуі бүкіл беткейге арнайы өңдеу жүргізуге мүмкіндік береді. Клапанның айқармалары мүйізді ірі қара малының перикардынан дайындалады. Перикардтың коллагенді талшықтарының консервациялауы, стерилизациялауы мен химиялық тігілуі диглицидилді этиленгликоль эфирін пайдаланумен жүргізіледі. ТиАра клапаны стерильді жеткізіледі. Клапан беткейіндегі биологиялық тін кальцийге қарсы өңдеумен өндіріледі.
"ТиАра" жүректің қолқалық биологиялық клапанының протезі
дана

309 295,80
926
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ, Проводник диагностический CPT 100-260х0,032-0,038
набор
РК-ИМН-5№020705
126 480,00
927
Протез аортального клапана сердца биологический "ТиАра"
Аортальный клапан ТиАра - каркасный клапан со створками из ксеноперикарда используется для супрааннулярной имплантации в аортальную позицию. В конструкции клапана использован гибкий каркас, состоящий из суперэластичной нитиноловой проволоки, обшитой телячьим перикардом. Обшивка каркаса клапана биологической тканью позволяет проводить специальную обработку всей поверхности. Створки клапана изготавливаются из перикарда крупного рогатого скота. Консервация, стерилизация и химическая сшивка коллагеновых волокон перикарда производится с использованием диглицидилового эфира этиленгликоля. Клапан ТиАра поставляется стерильным. Клапан производится с антикальциевой обработкой поверхности биологической ткани.
Протез аортального клапана сердца биологический "ТиАра"
штука

ҚР-ММБ-5№020705
13 970,00
930
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті
жинақ
ҚР-ММБ-5№020705
4 773,00
931
3 қабатты бетперде
Бетперде – үш қабатты спанбонд-мельтблаун-спанбонд тоқылмаған материалдан жасалған және созылғыш резеңкесі бар медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін, сымнан немесе икемді пластиктен жасалған бекіткіш зат бар. Бұйымның ортасындағы үш қабат бетперденің бетке ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Тек бір рет пайдалануға арналған. Бетперделер түрлі түсті, суреті бар немесе суреті жоқ болуы мүмкін. Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см. Ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см. Тығыздығы: 65г/м2 кем емес.

РК-ИМН-5№020705
13 970,00
930
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ, краник 1, 2-х, 3-х, 4-х ходовой
штука
РК-ИМН-5№020705
4 773,00
931
Маска 3-х слойная
Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд с тремя складками и на эластичных резинках. Маска имеет средство фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающее плотное прилегание и дополнительную защиту. Три складки в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Только для одноразового использования. Маски могут быть различной расцветки, с рисунком или без рисунка. Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см. Плотность не менее: 65 г/м2.

ҚР-ММБ-0№023301
830,33
933
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4",23Gx1", 23Gx11/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.

РК-ИМН-0№023301
830,33
933
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10мл, 20мл, 50мл; с иглами 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4, 23Gx1", 23Gx11/2",25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона

Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 5мл, 22Gx11/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016504
17,50
934
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4",23Gx1", 23Gx11/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2мл, , 23Gx1" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016504
17,49
935
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жо?ары сапалы пластиктен дайындал?ан ж?не поршеннен, ты?ызда?ыш резе?ке са?инадан, градуировкасы бар цилиндрден т?рады. ?ш?ырлы ?айрал?ан ине ж??а ?абатты силиконмен жабыл?ан. Этилен тоты?ымен стерильденген.Жарамдылы? мерзімі: 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012114
26,00
936
Sirolimus жабынымен Orsiro Mission коронарлық стент жүйесі.

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 5мл с иглой 22Gx11/2"
штука
РК-ИМН-5№016504
17,50
934
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10мл, 20мл, 50мл; с иглами 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4, 23Gx1", 23Gx11/2",25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами 2мл; с иглами 23Gx1"
штука
РК-ИМН-5№016504
17,49
935
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами : 10 мл с иглой 21Gx1 1/2''
штука
РК-ИМН-5№012114
26
936
Коронарная стентовая система Orsiro Mission с покрытием Sirolimus

Стент l-605 кобальт-хром қорытпасынан жасалған, толығымен proBIO аморфты кремний карбидінің жұқа қабатымен қапталған. Стенттің сыртқы беті, аблуминальды және бүйір беттері Сиролимус дәрілік затынан және поли - лактид полимерінен (PLLA) тұратын BlOlute-биорассаланатын дәрілік матрица материалымен жабылған. Стенттегі дәрілік заттың номиналдық құрамы мм2-ге 1,4 мкг Сиролимусты құрайды. Диаметрі 2,25 -3,00 ММ стенттер үшін қаңқаның қалыңдығы - 60 мкм (0,0024") және диаметрі 3,5-4,0 мм - 80мкм (0,0031"). Стент ЧКТА үшін катетерді жеткізу жүйесінің дистальды шетіндегі екі рентгенконтрасты белгілердің арасында орналасады. Катетердің жұмыс ұзындығы-140 см. Жеткізу жүйесінде дистальды түтіктің (Шафт) сыртқы бетінде гидрофильді жабын және проксимальды түтіктің (Шафт) сыртқы бетінде гидрофобты жабын бар. Проксимальды шафт-бұл бұтақ ішінде басталып, өткізгіштің шығатын жеріне дейін созылатын гипотрубка. Гипотрубкада өзекшеде екі белгі бар - жеткізу жүйесінің дистальды ұшынан 92 см (брахиальды қол жетімділік) және 102 см (феморальды қол жетімділік) - жеткізу жүйесінің ұшы өткізгіш катетерден шыққан сәтті бақылау үшін. Жеткізу жүйесінде инфляцияға арналған сыртқы люменнен және өткізгіштің ішкі люменінен тұратын коаксиалды орналасқан люмендер бар. Сыртқы инфляциялық люмен же?дегі Люер порты арқылы қосылады. Өткізгіштің ішкі люмені жеткізу жүйесінің ұшынан басталып, жеткізу жүйесінің дистальды ұшынан 29 см қашықтықта орналасқан өткізгіштің шығу портында аяқталады. Стент жүйесі диаметрлік ткізгіштермен үйлесімді 0.014 "(0,36 мм) және ішкі диаметрі "0,056" (1,42 мм) өткізгіш катетерлермен жабдықталады. Номиналды қысым 10 атм. Баллонның есептік үзілу қысымы 16 атм. барлық өлшемдер үшін.
Sirolimus жабынымен Orsiro Mission коронарлық стент жүйесі
дана
ҚР-ММБ-0№024556
340 516,10
937
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Chip 5.0 chlp жүйесінің құлыпталатын пластиналары мен бұрандалары клавикулярлы пластина S-тәрізді солға, оңға 3 отв. 11-ге дейін. ұзындығы (L-71,80,90,99,108,116,125,134,143 мм)
дана
Бұғаналық S тәрізді 5,0ChLP пластина сол жақ, оң жақ 3 тармақты, 11 тармақты, ұзындығы (L-71,80,90,99,108,116,125,134,143 мм)

Стент изготовлен из кобальто-хромового сплава L-605, полностью покрыт тонким слоем из аморфного карбида кремния proBIO. Наружная поверхность, аблюминальная и боковые поверхности стента покрыты материалом BlOlute - биорассасывающейся лекарственной матрицей, состоящей из лекарственного вещества Сиролимус и полимера поли-лактида (PLLA). Номинальное содержание лекарственного вещества в стенте составляет 1,4 мкг Сиролимуса на мм2. Толщина каркаса для стентов диаметром 2,25 -3,00 мм - 60 мкм (0,0024”) и для диаметром 3,5-4,0 мм - 80мкм (0,0031”). Стент располагается между двумя рентгеноконтрастными метками на дистальном конце системы доставки катетера для ЧКТА. Рабочая длина катетера – 140 см. Система доставки имеет гидрофильное покрытие на внешней поверхности дистального тубуса (шафта) и гидрофобное покрытие на внешней поверхности проксимального тубуса (шафта). Проксимальный шафт представляет собой гипотрубку, которая начинается внутри втулки и продолжается до выходного отверстия проводника. На гипотрубке имеются две метки на стержне - 92 см (брахиальный доступ) и 102 см (бедренный доступ) от дистального конца системы доставки - для контроля момента выхода наконечника системы доставки из проводникового катетера. Система доставки имеет коаксиально расположенные просветы, состоящие из внешнего просвета для инфляции и внутреннего просвета для проводника. Наружный инфляционный просвет подключается через порт Люэра на втулке. Внутренний просвет проводника начинается у кончика системы доставки и заканчивается у порта выхода проводника, который находится на расстоянии 29 см от дистального конца системы доставки. Стент-система совместима с проводниками диаметром 0.014" (0,36 мм) и проводниковыми катетерами с внутренним диаметром "0,056" (1,42 мм). Номинальное давление 10 атм. Расчетное давление разрыва баллона 16 атм. для всех размеров.
Коронарная стентовая система Orsiro Mission с покрытием Sirolimus
штука
РК МИ (ИМН)-0№024556
340 516,10
937
Блокируемые пластины и винты системы ChLP
Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP 5,0ChLP пластина ключичная S-образная левая, правая от 3 отв. до 11 отв. длиной (L-71,80,90,99,108,116,125,134,143 мм)
штука

ҚР-ММБ-5№009500
125 413,98
948
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі мм-мен 0,10-нан 1,12-ге дейін жарақаттамайтын инелер, хирургиялық стерильді жібімен
Инелер 12Х18Н10Т типті коррозияға төзімді болаттан дайындалады, ине ұштарының қаттылығы НV 4900-6475 Н/мм2 болуы тиіс (Виккерс бойынша қаттылық), инелер пайдалану, тасымалдау және сақтау жағдайында коррозияға төзімді болуы тиіс, ине ұштарының сыртқы беткейінде шытынауға, қабыршақтануға, жапырылуға сызаттануға және қылаулануға жол берілмейді, жіп бекітілген жерде технологиялық процесте қолданылатын құралдан қалған ізге жол беріледі, ине ұштығының үшкір бөлігінің өткірлігі 0,025 мм-ден аспауы тиіс, ине ұштығының шаншитын бөлігінде қылау және деформация болмауы тиіс, үш жақты ұшы бар кесетін қабырғаның ені 2-ден 5-ке дейінгі ұзындықта, сағағының диаметрі 0,025 мм-ден аспауы тиіс, ал шпательді жүзінің диаметрі 0,003 мм-ден аспауы тиіс, иненің орташа ресурсы 40 тесіктен кем болмауы керек, бұйымдар кепілді жарамдылық мерзімі ішінде уытты емес және апирогенді болуы тиіс.
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі 0,10-дан 1,12-ге дейін хирургиялық стерильді жіптері бар атравматикалық инелер
дана
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі 0,10-дан 1,12-ге дейін хирургиялық стерильді жіптері бар атравматикалық инелер

РК-ИМН-5№009500
125413,98
948
Иглы атравматические длиной от 5 мм до 70 мм, диаметрами в мм от 0,10 до 1,12 с нитями хирургическими стерильными
Иглы должны быть изготовлены из коррозионностойкой стали типа 12Х18Н10Т, твердость игольных наконечников должна быть НV 4900-6475 Н/мм2 (твердость по Виккерсу), иглы должны быть коррозионностойкими в условиях эксплуатации, транспортирования и хранения, на наружной поверхности игольных наконечников не допускается наличие трещин, раковин, вмятин, царапин и заусенцев, в месте крепления нити допускаются следы от применяемого в технологическом процессе инструмента, острота колющей части игольного наконечника не должна превышать 0,025 мм., колющая часть игольного наконечника не должна иметь заусенцев и деформации, ширина режущих ребер с трехгранным острием на длине от 2 до 5 диаметров хвостовика не должна превышать 0,025 мм, а шпательного острия не должна превышать 0,003 мм, средний ресурс иглы должен быть не менее 40 проколов, изделия должны быть нетоксичными и апирогенными в течение гарантийного срока годности.
Иглы атравматические длиной от 5 мм до 70 мм, диаметрами в мм от 0,10 до 1,12 с нитями хирургическими стерильными
штука

ҚР-ММБ-5№009500
132 290,54
950
Rivacor бір камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 VR-T; 5/7 VR-T DX
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, бір камералы, шокты разрядтың максималды энергиясы-40 Дж., MR шартты VR-T түрі-көлемі 30 текше см, салмағы 75 г, DF4 қосқышы VST DX түрі-көлемі 32 текше см, салмағы 77 г, қосымша атриальды анықтау, is-1/DF4 қосқышы.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын бір камералы Rivacor орындау нұсқаларында 3/5 VR-T; 5 VR-T DX
жинақ
-
ҚР-ММБ-0№023171
3 212 894,40
951
Rivacor екі камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 DR-T
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, екі камералы, жылдамдықты реттейтін, негізгі бақылау, соққы толқынының максималды энергиясы: 40 Дж, DF4 қосқышы, MR шартты түрде. Өлшемдері 60 x 66.5 x 10мм, көлемі 32 текше см.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын екі камералы Rivacor 3/5 DR-T нұсқаларында
жинақ
-
ҚР-ММБ-0№023169
3 404 536,80
952
Rivacor үш камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 HF-T; 3/5/7 HF-T QP
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, үш камералы, жылдамдықты реттеумен, үй мониторингімен, соққы разрядының максималды энергиясы 40 Дж, MR шартты түрде. HF-T түрі - өлшемдері 60 x 71.5 x 10 мм, көлемі 33 текше см, салмағы 78 г. DF 4/IS-1 қосқышы HF-T QP түрі - өлшемдері 60 x 71 x 10 мм, көлемі 35 текше см, салмағы 82 г. IS -1/IS4/DF4 қосқышы, төрт полюсті сол жақ қарыншаны қосуға арналған IS4 порты.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын үш камералы Rivacor 3/5 HF-T; 3/5 HF-T QP нұсқаларында
жинақ
-
ҚР-ММБ-0№023168
3 432 905,95
953

РК-ИМН-5№009500
132290,54
950
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый однокамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 VR-T; 5/7 VR-T DX
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, однокамерный, максимальная энергия шокового разряда – 40 Дж., MR условный Тип VR-T – объем 30 куб.см, вес 75 г, разъем DF4 Тип VR-T DX - объем 32 куб.см, вес 77 г, с дополнительным обнаружением предсердий, разъем IS-1/DF4.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый однокамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 VR-T; 5 VR-T DX
комплект
РК-ИМН-0№023171
3 212 894,40
951
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый двухкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 DR-T
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, двухкамерный, с подстройкой скорости, Главный Мониторинг, максимальная энергия ударной волны: 40 Дж, разъем DF4, MR условно. Размеры 60 x 66.5 x 10мм, объем 32 куб.см.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый двухкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 DR-T
комплект
РК-ИМН-0№023169
3 404 536,80
952
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый трехкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 HF-T; 3/5/7 HF-T QP
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, трехкамерный, с подстройкой скорости, домашний мониторинг, максимальная энергия шокового разряда 40 Дж, MR условно. Тип HF-T – размеры 60 x 71.5 x 10мм, объем 33 куб.см, вес 78 г. Разъем DF4/IS-1 Тип HF-T QP - размеры 60 x 71 x 10мм, объем 35 куб.см, вес 82 г. РазъҰм IS-1/IS4/DF4, порт IS4 для подключения четырехполюсного левого желудочка
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый трехкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 HF-T; 3/5 HF-T QP
комплект
РК-ИМН-0№023168
3 432 905,95
953

HyperGlide (Hyperform) окклюзиялық баллонды жүйе, баллонның диаметрі: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; ұзындығы 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
Окклюзиялық баллонды жүйе — нәтижесінде баллонды толтыру мүмкін болатын орталықтық қуысты жабуға арналған диаметрі 0,010” өткізгішті енгізуді талап ететін бір қуысты баллонды катетер. Өткізгіштің өлшемі 10 см дистальді платинадан жасалған спираль тәрізді ұштығы катетердің ұштығына немесе одан тысқары жылжығанда, толтыруға арналған тесік жабылады, ол баллонға катетердің бүйірлік тесіктері арқылы толуына мүмкіндік береді. Окклюзиялық баллонды жүйе мына өлшемде қолжетімді - ұзындығы 7 мм -ден 30 мм дейін, диаметрі 3 мм, 4 мм, 5 мм және 7 мм.

Окклюзионная баллонная система HyperGlide (Hyperform) с диаметром баллона: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; длиной 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
Окклюзионная баллонная система - это однопросветный баллонный катетер, требующий введения проводника диаметром 0,010" для перекрытия центрального просвета, в результате чего станет возможным наполнение баллона. Когда дистальный платиновый спиралевидный наконечник проводника размером 10 см продвинется к наконечнику катетера или за его пределы, произойдет перекрытие отверстий для наполнения, что позволит баллону наполниться через боковые отверстия катетера. Окклюзионная баллонная система доступна в размерах - длиной от 7 мм до 30 мм, диаметром 3 мм, 4 мм, 5 мм и 7 мм.

HyperGlide (Hyperform) окклюзиялық баллонды жүйе, баллонның диаметрі: 3 мм, 4 мм, 5 мм, 7 мм; ұзындығы 7 мм, 10 мм, 15 мм, 20 мм, 30 мм
дана
1. Окклюзиялық баллонды катетер HyperGlide (Hyperform) баллон диаметрі: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; ұзындығы 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм; 2. Гидрофильді өткізгіш X-pedion™ диаметрі 0,010” (0,25мм); ұзындығы: 200 см
ҚР-ММБ-5№014729
330 704,47
954
Эмболизацияға арналған Pipeline Flex құрылғысы, диаметрі (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; ұзындығы (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
Pipeline Flex эмболизация құрылғысы, тұрақты имплантаттан және сым өткізгіш қолданылатын оны орнату жүйесінен тұрады. Pipeline Flex эмболизация құрылғысы құрамындағы имплантат платинаның вольфраммен қорытпасы және кобальттың хром мен никельмен қорытпасы секілді екі түрлі сымнан өрілген бірнеше қорытпадан тұратын торлы цилиндр болып табылады. Ұштығының спиралі платина-вольфрам қорытпасынан тұрады, проксимальді тірек –платина-иридий қорытпасынан ,ал дистальді және проксимальді ұштығы күмістің қалайымен қорытпасының қоспасы. Қорғағыш жеңі Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетер арқылы жылжытқанда өрімнің дистальді бөлігін қорғауға арналған. Проксимальді тірек пен қайтаруға арналған қалып Pipeline Flex эмболизация құрылғысын орнату жүйесі керекті шегіне жеткенде микрокатетерден шығарып тастауға мүмкіндік береді. Қайтарып алуға арналған қалып та қолданушыға Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетерге қайтадан қайтаруға мүмкіндік береді. Қайтарып алу маркері қолданушыға Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетерге қайтарып алатын мезетті көрсетіп рентгеноскопиялық жүйелерде құрылғыны қарап тексеруге мүмкіндік береді.
Эмболизацияға арналған Pipeline Flex құрылғысы, диаметрі (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; ұзындығы (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
дана
-

Окклюзионная баллонная система HyperGlide (Hyperform) с диаметром баллона: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; длиной 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
штука
РК-ИМН-5№014729
330704,47
954
Устройство для эмболизации Pipeline Flex, диаметром (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; длиной (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
Устройство эмболизации Pipeline™ Flex состоит из постоянного имплантата и системы его установки, в которой используется проволочный проводник. Имплантат в составе устройства эмболизации Pipeline™ Flex представляет собой сетчатый цилиндр из нескольких сплавов, сплетенный из проволоки двух типов: сплав платины с вольфрамом и сплав кобальта с хромом и никелем. Спираль наконечника сделана из платиново-вольфрамового сплава, проксимальный упор - из платиново-иридиевого сплава, а наконечник, дистальное и проксимальное паяные соединения - из сплава серебра с оловом. Защитные рукава предназначены для защиты дистальной части оплетки при продвижении устройства эмболизации Pipeline Flex через микрокатетер. Проксимальный упор и колодка для возвращения позволяют пользователю вытолкнуть устройство эмболизации Pipeline Flex из микрокатетера, когда система установки окажется в нужной точке. Колодка для возвращения также позволяет пользователю снова вернуть устройство эмболизации Pipeline Flex в микрокатетер. Маркер возвращения обеспечивает пользователю визуализацию устройства в рентгеноскопических системах, указывая пределы для возвращения устройства эмболизации Pipeline Flex в микрокатетер.
Устройство для эмболизации Pipeline Flex, диаметром (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; длиной (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
штука

ҚР-ММБ-5№014759
757 028,36
955
Onyx затын жеткізуге арналған Apollo микрокатетері, ағытылатын ұштығының ұзындығы (см) 1.5, 3.0, 5.0., стерильді, бір рет қолданылатын
Катетерде анатомиялық құрылымдардан жеңіл өту үшін жартылай қатқыл проксимальді стержені және өте иілгіш дистальді стержені бар. Катетердің проксимальді ұшында керек-жарақтарын ыңғайлы жалғау үшін Люэра стандартты адаптері бар. Катетердің сыртқы беткейлерінің сырғуды жақсартуға арналған арнайы жабыны бар. Apollo катетерінің құрылымы катетерді тамырда қысып қалған жағдайда, шығаруды жеңілдетеді. Егер катетерден шығару үшін күш салу катетердің ұштығын бөліп алу үшін күш салудан асатын болса, катетердің дистальді бөлігінде дистальді ұштығын бөліп алуға мүмкіндік беретін бөліп алу аймағы бар. Катетердің жағдайын және бөліп алу аймағын көзбен шолу үшін катетерде 2 рентгенконтрастылы маркерлік жолақ бар: • Бөліп алу аймағына проксимальді; • Катетердің дистальді ұшында.
Onyx затын жеткізуге арналған Apollo микрокатетері, ағытылатын ұштығының ұзындығы (см) 1.5, 3.0, 5.0., стерильді, бір рет қолданылатын
дана
-
ҚР-ММБ-5№014735
335 419,04
956
Стерильді, бір рет қолданылатын Echelon 10, 14 микрокатетері, ұзындығы 155 см (жұмыс ұзындығы 150 см), Cadence шприцімен және шприц адаптерімен жиынтықта
Катетерде катетердің тамыр бойымен жылжуын жеңілдететін иілгіш дистальді стерженге ауысатын жартылай қатқыл проксимальді стержен болады.
Стерильді, бір рет қолданылатын Echelon 10, 14 микрокатетері, ұзындығы 155 см (жұмыс ұзындығы 150 см), Cadence шприцімен және шприц адаптерімен жиынтықта
дана
1. Зонд; 2. Ұшы үшкір мандрені бар Echelon микрокатетері .
ҚР-ММБ-5№021099

РК-ИМН-5№014759
757028,36
955
Микрокатетер Apollo для доставки вещества Onyx с длиной отсоединяемого наконечника (см) 1.5, 3.0, 5.0, стерильный, однократного применения
В катетере имеется полужесткий проксимальный стержень и очень гибкий дистальный стержень для облегченного прохождения анатомических структур. На проксимальном конце катетера есть стандартный адаптер Люэра для удобного подсоединения принадлежностей. Внешние поверхности катетера имеют специальное покрытие для улучшения скольжения. Конструкция катетера Apollo облегчает извлечение катетера в случае его защемления в сосудах. В дистальной части катетера имеется зона отсоединения, позволяющая отделить дистальный наконечник, если усилие, которое необходимо приложить для извлечения катетера, превышает усилие отделения наконечника катетера. На катетере есть 2 рентгеноконтрастных маркерных полоски для визуализации положения катетера и зоны отсоединения: •Проксимально к зоне отсоединения •На дистальном конце катетера.
Микрокатетер Apollo для доставки вещества Onyx с длиной отсоединяемого наконечника (см) 1.5, 3.0, 5.0, стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№014735
335 419,04
956
Микрокатетеры Echelon 10, 14, длиной 155 см (рабочая длина 150 см), стерильные, однократного применения в комплекте со шприцем Cadence и адаптером для шприца
В катетере Echelon имеется полужесткий проксимальный стержень, переходящий в гибкий дистальный стержень, облегчающий продвижение катетера по сосуду.
Микрокатетеры Echelon 10, 14, длиной 155 см (рабочая длина 150 см), стерильные, однократного применения в комплекте со шприцем Cadence и адаптером для шприца
штука
РК-ИМН-5№021099

170 434,13
957
Ридафоролимус бөлетін дәрілік жабыны бар EluNIR™ коронарлық стент жүйесі
стент ұзындығының қолжетімді нұсқалары (мм) 8, 12, 15, 17, 20, 24, 28, 33, 38, 44 стенттің қолжетімді диаметрлері 2,25*, 2,5*, 2,75, 3,0, 3,5, 4,0 стент материалы Медициналық қолдануға арналған L-605 кобальт-хром қорытпасы (CoCr), қатайтылған, ASTm F90 дәрілік компоненті Ридафоролимустың дәрілік түрімен араласқан полимерлерден жасалған, стенттің бүкіл бетіне шамамен 1,1 мкг/мм2 дозада жағылған жабын жеткізу жүйесінің жұмыс ұзындығы 140 см жеткізу жүйесінің құрастырылымы Баллонды толтыру үшін жарыққа қол жеткізудің бір порты; өткізгіштің шығу тесігі (жылдам ауыстыру порты) дистальды ұшынан 30 см қашықтықта орналасқан; өткізгіштерге арналған ?0,36 мм стентті жеткізу жүйесі Баллонның жағдайын және түзетілген стенттің ұзындығын көрсететін екі радиоконтрастты маркері бар кеңейтілетін баллон баллонды толтыру қысымы Атаулы қысымы: 2,25 мм диаметрі үшін: 811 кПа (8 атм) 2,50–4,00 мм диаметрлері үшін: 1013 кПа (10 атм) барлық диаметрлер үшін барынша рұқсат етілген қысым: 1824 кПа (18 атм) өткізгіш катетердің ең ішкі диаметрі ?5F (1,42 мм) катетер өзегінің сыртқы диаметрі Проксимальды 0,69 мм (2,1 F) Дистальды 0,90 мм (2,7 F) - ұзындығы 8–28 мм бұйымдар үшін 0,97 мм (2,9 F) –ұзындығы 33–44 мм бұйымдар үшін.
Ридафоролимус бөлетін дәрілік жабыны бар EluNIR™ коронарлық стент жүйесі
дана
-
ҚР-ММБ-5№021267
161 678,02
958

170 434,13
957
Система коронарного стента EluNIR™ с лекарственным покрытием, выделяющим ридафоролимус
Доступные варианты длины стента (мм) 8, 12, 15, 17, 20, 24, 28, 33, 38, 44 Доступные диаметры стента (мм) 2,25*, 2,5*, 2,75, 3,0, 3,5, 4,0 Материал стента Кобальто-хромовый сплав (CoCr) L-605 для медицинского применения, закаленный, ASTm F90 Лекарственный компонент Покрытие из полимеров, смешанных с лекарственной формой ридафоролимуса, нанесенное на всю поверхность стента в дозировке приблизительно 1,1 мкг/мм2 Рабочая длина системы доставки 140 см Конструкция системы доставки Один порт доступа к просвету для наполнения баллона; выходное отверстие проводника (порт быстрой замены) расположено на расстоянии 30 см от дистального конца; предназначено для проводников ≤0,36 мм Система доставки стента Расширяющийся баллон с двумя радиоконтрастными маркерами, показывающими положение баллона и длину расправленного стента Давление наполнения баллона Номинальное давление: для диаметра 2,25 мм: 811 кПа (8 атм) для диаметров 2,50–4,00 мм: 1013 кПа (10 атм) максимально допустимое давление для всех диаметров: 1824 кПа (18 атм) Минимальный внутренний диаметр проводникового катетера ≥5F (1,42 мм) Внешний диаметр стержня катетера Проксимальный 0,69 мм (2,1 F) Дистальный 0,90 мм (2,7 F) для изделий длиной 8–28 мм 0,97 мм (2,9 F) для изделий длиной 33–44 мм
Система коронарного стента EluNIR™ с лекарственным покрытием, выделяющим ридафоролимус
штука
РК-ИМН-5№021267
161678,02
958

Стерильді өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц Farminject, көлемі 0.05, 0.1, 0.5, 1.0 мл бекітілген инесі, алмалы-салмалы инесі бар, өлшемдері 27Gx3/8", 26Gx3/8", 23Gx1", 22Gx1
Өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц екі типке бөлінеді, бір типі бекітілген инемен, екінші типі алмалы-салмалы инемен. Бекітілген инесі бар шприцтер шприц баррелінен, поршеннен және өздігінен бұзылатын компоненттен тұрады. Алмалы-салмалы инесі бар шприцтер шприц баррелінен, поршеннен және өздігінен бұзылатын компоненттен тұрады. Алмалы-салмалы инесі бар шприцтер стерильді гиподермиялық инемен бірге пайдаланылуы тиіс. Пайдаланғаннан кейін жойылуы тиіс. Өнім пирогенсіз этан эпоксидімен стерилизацияланған.
Стерильді өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц, бір түрі бекітілген инесімен, елінші түрі алмалы-салмалы инесі бар
дана
-

Шприц стерильный саморазрушающийся Farminject, однократного применения объемом 0.05, 0.1, 0.5, 1.0 мл с фиксированной иглой, съемной иглой,размеры 27Gx3/8", 26Gx3/8", 23Gx1", 22Gx1
Саморазрушающийся шприц одноразового использования делится на два типа, один тип с фиксированной иглой, второй тип со съемной иглой. Шприцы с фиксированной иглой состоят из барреля шприца, поршня, и компонента саморазрушения. Шприцы со съемной иглой состоят из барреля шприца, поршня, и компоненты саморазрушения. Шприцы со съемной иглой должны быть использованы вместе со стерильной гиподермической иглой. Должны быть уничтожены после использования. Продукция стерилизована эпоксидом этана, без пирогенов.
Саморазрушающийся шприц одноразового использования, один тип с фиксированной иглой, второй тип со съемной иглой.
штука

ҚР-ММБ-5№011384
30,44
959
Несепағар стенттері әр түрлі орындалу нұсқаларында
Диаметрі, (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Бағыттағыш диаметрі, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Ұзындығы, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Tecoflex Материалы. Стенттің қатты конструкциясы орнатуды жеңілдетеді. Стент дене температурасының әсерінен жұмсақ болады, бұл пациенттің жайлылығын арттырады. Майысуға төзімділігі жоғары гидрофильді жабыны бар (Hydro Med) биологиялық қауіпсіз рентгенконтрастылы полиуретанды эластомерден жасалған. Бұл материал жоғары температурада жұмсартуға қабілетті, өзінің пішінін сақтайды және саңылаудың деформациясы мен тарылуынсыз несепағарда болуды қамтамасыз етеді. Ылғалды ортаға тигенде ол өте сырғымалы келеді.
Single loop несепағар стенттері
дана
Single loop несепағар стенттері

РК-ИМН-5№011384
30,44
959
Мочеточниковые стенты в различных вариантах исполнения
Диаметр (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Диаметр направителя, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Длина, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Материал Tecoflex. Жесткая конструкция стента для упрощенной установки. Стент становится более мягким под воздействием температуры тела для увеличения комфорта пациента. Изготовлен из биологически безопасного рентгеноконтрастного полиуретанового эластомера с гидрофильным покрытием (Hydro Med) с высокой устойчивостью к перегибам. Данный материал способен к размягчению при высокой температуре, сохраняя свою форму и обеспечивая пребывание в мочеточнике без деформации и сужения просвета. При соприкосновении с влажной средой становится ультраскользким.
Мочеточниковые стенты Single loop
штука

ҚР-ММБ-5№022456
12 309,93
961
Нитрилді диагностикалық қолғаптар, өлшемдері: S, M, L, XL
Нитрилді диагностикалық қолғаптар нитрилден жасалады; қолғаптар вулканизация, сіңдіру, кептіру кезеңдерінен өтеді, содан кейін оларға қолдың пішіні беріледі. МБ бір реттік, опаланбаған, стерильді емес.
Нитрилді диагностикалық қолғаптар, өлшемдері: S, M, L, XL
дана
-
ҚР-ММБ-0№023788
13,82
962
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары

РК-ИМН-5№022456
12309,93
961
Нитриловые диагностические перчатки, размерами: S, M, L, XL
Нитриловые диагностические перчатки изготавливаются из нитрила; перчатки проходят этапы вулканизации, пропитки, сушки, затем им придают форму руки. МИ одноразовое, неопудренное, нестерильное.
Нитриловые диагностические перчатки, размерами: S, M, L, XL
штука
РК-ИМН-0№023788
13,82
962
Блокируемые пластины и винты системы ChLP

Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Туника түзу нұсқада, алды мен арқасы тұтас пішілген. Жеңі жейделік қондырма жең, ұзындығы білекке дейін, жеңнің төменгі жағына созылғыш манжета сырып тігілген, немесе жеңі жейделік қысқа болады. Мойнында "V" тәрізді ойығы бар. Шалбары классикалық пішінде, бауымен болады. Бүйірінде тігісі жоқ. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м? тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
жинақ
ҚР-ММБ-5№017380
1 461,20
966
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1, RBP2, RBP3-К
MAG маска-респираторы, модификациялары RВP1, RВP2, RВP3-К сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Көбелек" пішіндегі, демді ішке тарту /сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат – полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP2
дана
ҚР-ММБ-5№019302
1 207,82
967
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон – 5 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон – 5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
704,95
968
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Рентгенконтрастылы жіппен, пластинамен, ілмегімен 45×45 см * дәкелі абдоминальді спонж – 1 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіппен, пластинамен, ілмегімен 45×45 см * дәкелі абдоминальді спонж – 1 дана

Комплект одежды для хирурга состоит из туники и брюк. Туника прямого силуэта, перед и спинка цельнокроеные. Рукава втачные рубашечные длиной до запястья, по низу рукава притачана эластичная манжета, либо рукава рубашечные короткие. Горловина имеет "V" образный вырез. Брюки классической формы на завязках. Боковой шов отсутствует. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или радиационным методом стерилизации. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
комплект
РК-ИМН-5№017380
1461,2
966
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP2
Маска-респиратор MAG модификации RВP1, RВP2, RВP3-К противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Бабочка", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой – антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP2
штука
РК-ИМН-5№019302
1207,82
967
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт
набор
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт
РК-ИМН-5№017963
704,95
968
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см - 1 шт)
Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см- 1 шт
набор
Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см - 1 шт

ҚР-ММБ-5№020312
4 381,63
978
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)

РК-ИМН-5№020312
4 381,63
978
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,5л. с дозатором.

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,5 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
2 085,81
979
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітінді; көлемі 1,0 л (үстел үсті шынтақ диспенсері бар 1,0 л тікбұрышты полимерлі құты)
құты

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,5 л (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020341
2 085,81
979
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020341
3 853,07
980
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.

РК-ИМН-5№020341
3 853,07
980
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,3 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
1 233,54
981
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 1,0 л. (полимерлік құты 1,0 л. тік бұрышты дозаторсыз)
құты

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,3 л (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020341
1 233,54
981
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон

ҚР-ММБ-5№020341
3 530,54
982
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.

РК-ИМН-5№020341
3 530,54
982
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 1,0 л (эрлесс диспенсері бар 1,0 л. цилиндрлік полимерлі құты)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
3 829,38
983
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,3 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз; полимер бөтелке 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон
РК-ИМН-5№020341
3 829,38
983
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020341
566,91
984
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты

РК-ИМН-5№020341
566,91
984
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: флакон флакон полимерный 0,5 л. с дозатором

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,5 л (дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
құты
ҚР-ММБ-5№020342
2 103,04
985
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: таратқышпен; - дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,3 л (дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты)
құты

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,5 л (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020342
2 103,04
985
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,3 л (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020342
1 253,84
986
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.

РК-ИМН-5№020342
1 253,84
986
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020342
590,50
987
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 1,0 л (эрлесс диспенсері бар 1,0 л цилиндрлік полимерлі құты)
құты

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020342
590,50
987
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон

ҚР-ММБ-5№020342
3 839,28
988
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз.

РК-ИМН-5№020342
3 839,28
988
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора.

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 1,0 л (1,0 л полимерлік құты, дозаторсыз тік бұрышты)
құты
ҚР-ММБ-5№020342
3 540,43
989
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітіндісі; көлемі 1,0 л (полимерлік құты 1,0 л, тік бұрышты үстел шынтақ дозаторы бар)
құты

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон
РК-ИМН-5№020342
3 540,43
989
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л.прямоугольный с настольным локтевым дозатором.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020342
3 862,96
990
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,3 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз; - полимер бөтелке 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен.

РК-ИМН-5№020342
3 862,96
990
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором.

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептик) ерітінді, көлемі 1,0 л (полимерлік құты 1,0 л, тік бұрышты үстел шынтақ дозаторы бар)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
5 451,27
991
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,3 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.)
құты

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
5 451,27
991
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,3 л. (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020340
1 716,26
992
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен

РК-ИМН-5№020340
1 716,26
992
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
711,41
993
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) көлемі 1,0 л ерітінді (эйрлесс дозаторы бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты)
құты

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
711,41
993
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон

ҚР-ММБ-5№020340
5 427,77
994
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен

РК-ИМН-5№020340
5 427,77
994
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,05 л. с дозатором.

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,5 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
2 906,06
995
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат), көлемі 1,0 л ерітінді (1,0 л полимерлік құты, дозаторсыз тік бұрышты)
құты

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,5 л. (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
2 906,06
995
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный без дозатора.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон

ҚР-ММБ-5№014587
22,17
998
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік шприц-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Бұйым барлық саудаға қолжетімді инсулиндік шприц-қаламдармен үйлесімді. Иненің түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерилизацияланған. - Жарамдылық мерзімі - 5 жыл

РК-ИМН-5№014587
22,17
998
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23 x8 мм; 0.23 x6 мм; 0.23 x4 мм), 31G(0.25 x4 мм; 0.25 x5 мм; 0.25 x6 мм; 0.25 x8 мм), 30G (0.30 х6 мм; 0.30 x8 мм; 0.30 x10 мм; 0.30 х12.7 мм), 29G (0.33 x6 мм; 0.33 x8 мм; 0.33 x12 мм; 0.33 x12.7 мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из материала полипропилена. Стерилизован этиленоксидом. - Срок годности: 5 лет

ҚР-ММБ-5№014587
22,17
1 012
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Жеке қорғағыш қаптамада. Өнім барлық қол жетімді коммерциялық инсулиндік еккіш-қаламдармен және инсулин жеткізу құрылғыларымен үйлесімді. Ине түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпағы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.

РК-ИМН-5№014587
22,17
1012
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из полипропилена. Стерилизованы этиленоксидом. Срок годности: 3 года

Bioject ® стерильді бір рет қолданылатын инсулин шприц-қаламдарына арналған инелер мөлшері: 31G (0.25х6мм)
дана
ҚР-ММБ-5№017143
20,14
1 013
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Бұйым барлық саудаға қолжетімді инсулиндік еккіш-қаламдармен үйлесімді. Иненің түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерилизацияланған. - Жарамдылық мерзімі - 3 жыл
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 31G (0.25x5мм)
дана

Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 31G (0.25x6мм)
штука
РК-ИМН-5№017143
20,14
1013
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из материала полипропилена. Стерилизован этиленоксидом. - Срок годности: 3 года
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 31G (0.25 x5 мм)
штука

Bioject ® стерильді бір рет қолданылатын инсулин шприц қалам инелері өлшемі: 32G (0.23 x 8 мм)
дана
ҚР-ММБ-5№017143
20,14
1 027
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік шприц-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік шприц-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Жеке қорғағыш қаптамада
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік шприц-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 29G (0,33x12.7мм)
дана

Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 32G (0.23x8мм)
штука
РК-ИМН-5№017143
20,14
1027
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. В индивидуальной защитной упаковке
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 29G (0.33x12.7мм)
штука

ҚР-ММБ-5№017295
19,17
1 042
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алмалы-салмалы инесімен 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", алынып-салынбайтын инесімен 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған

РК-ИМН-5№017295
19,17
1042
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", с несъемной иглой 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.

Bioject® budget көлемі 1мл (100IU) бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулин стерильді шприц, модификациялары: алынбалы инемен 30Gx1/2"
дана
ҚР-ММБ-5№017496
16,97
1 043
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл, 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2" инелерімен

Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука
РК-ИМН-5№017496
16,97
1043
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемами: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл с иглами: 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2"

Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және градуирленген цилиндрден, поршеньнен, тығыздағыш резеңке сақинадан, инеден, қорғағыш қалпақшадан, металл қысқыштан (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5мл; 1 мл) немесе қайталап пайдалануды болдырмайтын блоктауға арналған пластмасса құрылғыдан (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл) тұрады. Үшқырлы ұшталған ине жұқа қабат силиконмен жабылған. Шприцтің құрылымы шприцті қажетті мөлшердегі препаратпен қатесіз толтыруға мүмкіндік беретіндей етіп орындалған. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,1мл; 27G*3/8 инемен
дана

Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из цилиндра с градуировкой, поршня, резинового уплотнительного кольца, иглы, защитного колпачка, металлического зажима (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5 мл; 1 мл) или пластмассового устройства блокировки (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл), препятствующего повторное использование. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Конструкция шприца выполнена таким образом, что позволяет безошибочно заполнить шприц необходимым количеством препарата. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемом 0,1 мл с иглой 27G*3/8
штука

Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл, 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және градуирленген цилиндрден, поршеньнен, тығыздағыш резеңке сақинадан, инеден, қорғағыш қалпақшадан, металл қысқыштан (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5мл; 1 мл) немесе қайталап пайдалануды болдырмайтын блоктауға арналған пластмасса құрылғыдан (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл) тұрады. Үшқырлы ұшталған ине жұқа қабат силиконмен жабылған. Шприцтің құрылымы шприцті қажетті мөлшердегі препаратпен қатесіз толтыруға мүмкіндік беретіндей етіп орындалған. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 1,0 мл; 23G*1 инемен
дана
ҚР-ММБ-5№014097
30,88
1 047
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған Этилен тотығымен стерильденген.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Көлемі: 50мл 18Gx1 1/2"инемен Bioject® Budget бір рет қолданылатын үш компонентті стерильді инъекциялық шприц
дана
ҚР-ММБ-5№012114
89,46
1 048
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы.
1. Капюшоны бар қорғану комбинезоны (Өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 54(XXL) өлшемі және (176) ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
2. Бахилалар
3. Сүзгілеуші бетперде
4. Қорғану көзілдірігі
5. Латексті қолғаптар (Өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда)
6. Резеңке қолғаптар (нитрилді және/немесе винилді қолғаптар, (өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда)
7. Бір реттік сүрткі
8. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы.
жинақ
1. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық,
2. Резеңке қолғаптар (нитрилді және/немесе винилді қолғаптар, (өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда),
3. Латексті қолғаптар (Өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда),

Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемами: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл с иглами: 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из цилиндра с градуировкой, поршня, резинового уплотнительного кольца, иглы, защитного колпачка, металлического зажима (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5 мл; 1 мл) или пластмассового устройства блокировки (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл), препятствующего повторное использование. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Конструкция шприца выполнена таким образом, что позволяет безошибочно заполнить шприц необходимым количеством препарата. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемом 1,0 мл с иглой 23G*1
штука
РК-ИМН-5№014097
30,88
1047
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом: 50мл с иглой 18Gx1 1/2''
штука
РК-ИМН-5№012114
89,46
1048
Защитный комплект одноразового применения
1. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами:
46(M)-64(ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию)
2. Бахилы
3. Очки защитные
4. Маска фильтрующая
5. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию)
6. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию)
7. Салфетка одноразовая
8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
Защитный комплект одноразового применения
комплект
1. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия,
2. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),
3. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),

4. Бір реттік сүрткі,
5. Қорғану көзілдірігі,
6. Сүзгілеуші бетперде,
7. Бахилалар,
8. Капюшоны бар қорғану комбинезоны (Өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бой ұзындығы 158-188, оның ішінде 54(XXL) өлшемі және (176) ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
ҚР-ММБ-5№021261
7 533,39
1 049
AT Care № 50 капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Глюкоза концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады, at Care капиллярлық қанында пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл гематокрит диапазонында: 35-50% өлшеу диапазоны: 20-600 мг / дл (1,1-33,3 ммоль/л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг/дл дәлдігі: плазмамен гексокиназаны пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10% құрайды; қайталануы: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8%. Жаңғыртылуы: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқу үшін орташа уақыт: 5 секунд Температуралық диапазон тест-жолақтарды пайдалану үшін: 10-40 °C Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 дней Жарамдылық мерзімі: 24 ай бір қаптамада 50 дана тест-жолақтар.
AT Care № 50 капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
қаптама
РК-МТ-7№014417
2 070,00
1 050
Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025686
21 519,52
1 051
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №8

4. Салфетка одноразовая,
5. Очки защитные ,
6. Маска фильтрующая,
7. Бахилы,
8. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию)
РК-ИМН-5№021261
7 533,39
1049
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care № 50
Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови AT Care Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль / л ) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3 , 5 % Среднее время для считывания: 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски: 1 0 - 4 0 ° C Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца. В одной упаковке 50 штук тест-полосок.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care № 50
упаковка
РК-МТ-7№014417
2 070,00
1050
Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)
"Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025686
21 519,52
1051
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №8

1 жинақ (бекіткішпен 90 банка)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден жиырма бірге дейін түрін анықтауға арналған бірден жетіге дейін тест-жолағы бар бекіткіші бар банка - 90 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025862
2 354 115,96
1 052
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №7
1 жинақ (25 тест-кассеттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 2 тест жолағы бар тест кассетасы - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
124 809,10
1 053
Қанның ұюын тездеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
Веноздық қанды, қан сарысуын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде арнайы құрамы бар SiO? реагенті бар "үдеткіш" SB коагуляцияға арналған. Құрамында сарысуды қан ұйығышынан бөлуге арналған og толтырғышы (олефинолигомерлі гель) бар. Ұю уақытын азайтады, ұюдың ретракциясын күшейтеді, бұл ретте биохимиялық зерттеулер үшін адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізуді болдыр-майды. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштар 100. Номиналды көлемі-3,5 мл, 8,0 мл. Қақпағы сары. Тромбтың пайда болуын тездету үшін SiO? коагуляциялық активатор қоспасын (SB үдеткіші) контейнер қабырғаларына екі кезеңмен біркелкі енгізу жүзеге асырылады, бұл контейнерді жедел диагноз қоюға қолайлы етеді. Толтырғыш ретінде вакуумдық контейнердің түбінде орналасқан жоғары сапалы бөлгіш олефинолигомерлі гель (OG) қолданылады. Орналасу формасы, түс реңі және бөлгіш гельдің түрлері зертханалық зерттеулердің нәтижелеріне тікелей әсер етпейді, өйткені гель қосымша емес. Центрифугалау кезінде бөлгіш гель гель мен қан жасушаларының тығыздығының айырмашылығына байланысты пробирканың түбінен көтеріліп, қан ұйығы мен Сарысудың шекарасына қарай көтеріліп, сарысуды қан жасушаларынан бөліп, берік тосқауыл жасайды. Бұл кедергі Сарысу құрамының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердегі барынша таза сарысуды сәтті бөлу үшін мынадай шарттарды орындау қажет: - қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйығыштардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациялануын болдырмау мақсатында контейнерді жарты айналым кем дегенде 10 рет мұқият аударыңыз. Контейнерді араластыру-вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап; - егер араластыру жиілігі сақталмаса немесе ол болмаса, тромбтың пайда болуы біркелкі болмауы мүмкін, Сарысуда тромбтың толық қалыптаспауы нәтижесінде фибрин қалады. Араластырғаннан кейін контейнерді штативке тігінен қойыңыз, контейнердің көлденең күйінде Сарысуда таспа тәрізді тромбтар пайда болуы мүмкін. Түтіктердің мазмұнын тромб пайда болғаннан кейін араластыруға болмайды; - температура +20°C-тан +25°C-қа дейін болуы керек, өйткені төмен температурада гель сұйықтықты жоғалтады және өз қызметін орындай алмайды; - плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді.. центрифугалаудың ұсынылатын жылдамдығы – 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 м ішінде 1000-1500g. Ескертпе: талдағышқа қою алдында талданатын үлгілерді көзбен шолып қарауды жүргізу. Жіптің үлгісінде фибрин, ауа көпіршігі және басқа да қосындылар пайда болған кезде оларды бір рет қолданылатын ұштықпен алып тастау немесе қайтадан Центрифугалау ұсынылады. Мұндай визуалды бақылау анализаторлардың сынамаларын жинауды болдырмауға мүмкіндік береді. Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоталкантты репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етіңіз. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Қанның ұюын тездеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
дана

1 набор (90 баночек с ключом)
1. Баночка с ключом, содержащая от одной до семи тест-полосок для определения от одного до двадцати одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 90 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
2 354 115,96
1052
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №7
1 набор (25 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 2 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
124 809,10
1053
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO? со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 3,5 мл, 8,0 мл. Крышка желтая. Для обеспечения ускорения образования сгустка производят равномерное впрыскивание добавки активатора свертывания SiO? ("ускоритель" SB) на стенки контейнера в два этапа, что делает контейнер подходящим для экспресс-диагностики. В качестве наполнителя используется разделительный олефинолигомерный гель (OG) высокого качества, который находится на дне вакуумного контейнера. Форма расположе-ния, оттенок цвета и виды разделительного геля на результаты лабораторных анализов напрямую не влияют, так как гель не является добавкой. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Этот барьер обеспечивает стабильность состава сыворотки. Для успешного отделения максимально чистой сыворотки в контейнерах необходимо выполнять следующие условия: - для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз, с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров; - при несоблюдении кратности перемешивания или его отсутствии формирование сгустка может проходить неравномерно, в результате неполного образования сгустка в сыворотке остается фибрин. После перемешивания поставить контейнер в штатив вертикально, при горизонтальном положении контейнера могут появиться лентовидные сгустки в сыворотке. Содержимое пробирок нельзя перемешивать после того, как сгусток сформирован; - температура должна быть от +20°С до +25°С, так как при более низкой температуре гель потеряет текучесть и не сможет выполнять свою функцию; - плазма отделяется после центрифугирования., рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000 -1500g в течение 10-15 минут; - не допускается хранение и замораживание в холодильнике контейнеров с образцами до разделения сыворотки центрифугированием, так как резкие перепады температурного режима отрицательно влияют на свойства геля и могут приводить к неподнятию геля и его отслоению. Сыворотка может быть заморожена после аликвотирования (из первичной пробирки во вторичную). Примечание: Перед постановкой в анализатор проводить визуальной осмотр анализируемых образцов. При появлении в образце нити фибрина, воздушного пузыря и других включений рекомендуется удалить их одноразовым наконечником, либо повторно центрифугиро-вать. Такой визуальный контроль позволяет избежать засорения пробоотборников анализаторов. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Производство контейнеров соотве
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
штука

Қанның ұюын тездеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер 3,5 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026101
143,23
1 054
Гентамицині бар сүйектің Gentafix акрилді цементі, орындалу нұсқаулары
Gentafix 1 және 3 – сүйектің стерильді гентамицині бар рентгеноконтрастылы цементі. Сұйылтуға арналған сұйықтықпен жиынтықтағы ақ түсті ұнтақ болып табылады. Сүйек инфекциясы қаупі жоғары пациенттерде сүйек импланттарын жылдам бекітуге қызмет етеді. Гентамициннің мөлшері (антибиотикалық класс) инфекцияның пайда болуына жол бермейді. Gentafix 1 – қолмен енгізуге арналған стандартты тұтқырлығы бар цемент Gentafix 3 – шприцпен немесе инъекциялық тапаншамен енгізуге арналған тұтқырлығы төмен цемент.
Тұтқырлығы төмен цемент Gentafix 3
дана
Ұнтақ; Сұйылтуға арналған сұйықтық (ампула); Стерильді емес жинақ (араластыруға арналған тостаған және қалақша)
ҚР-ММБ-5№115058
33 412,14
1 055
Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі

Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 c добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя 3,5 мл
РК МИ (in vitro)-0№026101
143,23
1054
Акриловый костный цемент Gentafix с гентамицином, варианты исполнения
Gentafix 1 и 3 - это рентгеноконтрастный, стерильный костный цемент с гентамицином. Представляет собой порошок белого цвета с жидкостью для разведения в комплекте. Служит для быстрой фиксации костных имплантатов у пациентов, с высоким риском возникновения костной инфекции. Содержание гентамицина (класс антибиотиков) предотвращает возникновение инфекции. Gentafix 1 - цемент стандартной вязкости для ручного нанесения. Gentafix 3 - цемент низкой вязкости для введения шприцем или инъекционным пистолетом.
Цемент низкой вязкости Gentafix 3
штука
Порошок; Жидкость для разведения (ампула); Нестерильный набор (чашка для смешивания и лопатка)
РК-ИМН-5№115058
33 412,14
1055
Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny

DEStiny жүйесі Сиролимус дәрілік затын бөлетін стенттен және жартылай созылатын баллон жүйесіне алдын ала орнатылған кобальт-хром инертті қорытпа платформасынан тұрады. Стенттің икемді құрылымы F562 қорытпасынан жасалған ашық ұяшықтардың формасы болып табылады. Стент беті иондарды имплантациялау арқылы инертті, Cr, Co, Ni иондарының бөлінуіне жол бермейді. Бұйым құрамында Сиролимус (0.90 µg/мм 2) бар био-төзімді полимерлі матрикспен қапталған. Екі рентгенконтрастылы маркер баллонның цилиндрлік бөлігінің проксимальді және дистальді ұштарында орналасқан. Бұйым диаметрі 0.014” (0.36 mm) өткізгіштермен және ішкі диаметрі ≥ 0.056” (1.42 mm; 5 Fr) өткізгіш катетерлермен үйлесімді.
Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі
дана
Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х4,00 ммСиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 40х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 40х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 40х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,25 мм

DEStiny система состоящая из стента, выделяющее лекарственное средство – Сиролимус, и платформы инертного сплава кобальт-хрома, предустановленный на полурастяжимую баллонную систему. Гибкая структура стента представляет собой форму открытых ячеек, изготовленная из F562 сплава. Поверхность стента инертная за счет имплантации ионов, предотвращающая освобождение ионов Cr, Co, Ni. Изделие покрыто биоустойчивым полимерным матриксом, содержащий Сиролимус (0.90 µg/мм 2). Два рентгеноконтрастных маркера находятся на проксимальном и дистальном концах цилиндрической части баллона. Изделие совместимо с проводниками диаметром 0.014” (0.36 mm) и с проводниковыми катетарами с внутренним диаметром ≥ 0.056” (1.42 mm; 5 Fr).
Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny
штука
Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 40х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 40х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 40х4,00 мм.

ҚР-МБ (ММБ)-0№025746
234 028,76
1 056
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті
"I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025775
1 558,52
1 057
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі H-FABP-ты сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026617
157 039,18
1 058
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
дана
0,7х25мм (22Gx1) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, қара
ҚР-ММБ-5№020995
140,53
1 059
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (T4) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (Т4) жедел сандық тесті – адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Тироксинді (Т4) Finecare флуоресцентті анализаторларымен (FS-112, FS-113, FS-114, FS-205 модельдері) сандық анықтауға арналған жедел иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (T4) жедел сандық тесті

РК МИ (ИМН)-0№025746
234 028,76
1056
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)
"Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения кардиомаркера Тропонина I (сТnI) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025775
1 558,52
1057
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения H-FABP в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026617
157 039,18
1058
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы.
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
штука
Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,7х25мм (22Gx1), черная
РК-ИМН-5№020995
140,53
1059
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Тироксина (Т4) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026593
84 429,69
1 060
Chlamydia trachomatis-ке G класты спецификалы түрлік иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
"Chlamydia trachomatisIgG- ImmoBia" жинағы планшеттің барлық жолақтарын пайдалану кезінде 96 анықтаманы талдауға арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық бірыңғай және спецификалық емес реагенттер бар. Сезімталдық Chlamydia trachomatis-ке арнайы IgG бар сарысу үлгілерін қамтитын Chlamydia trachomatis-ке G класты иммуноглобулиндер жиынтығымен сапалы анықтау нәтижесі: Chlamydia trachomatis-ке G класты иммуноглобулиндер бойынша – 100%. Спецификалылығы G к класты иммуноглобулиндер жинағымен сапалы анықтау нәтижесі Chlamydia trachomatis, құрамында IgG жоқ сарысулардың үлгілері Chlamydia trachomatis: G класындағы иммуноглобулиндер бойынша Chlamydia trachomatis – 100%.
Chlamydia trachomatis-ке G класты спецификалы түрлік иммуноглобулиндерді иммуноферменттік жолмен анықтауға арналған реагенттер жинағы "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
жинақ
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын;
2. Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80 бірл./мл (Б+) –құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
3. Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор 1) 5 бірл./мл (Б–) – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
4. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 бірл./мл - құрамында шектеулі концентрациядағы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл);
5. Калибратор 4 (320 бірл./мл) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
6. Конъюгат. Адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15,0 мл);
7. Сұйылтқыш үлгісі 2 - протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл);
8. TMB-Complete 2 реагент - Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл);
9. Жуу ерітіндісі - 20 ? концентрацияланған буфер (75 мл);
10. Стоп-реагент - Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027393
243 114,49
1 061
Тоқылмаған жаймадан жасалған стерильді, бір реттік акушерлік жиынтық №2

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026593
84 429,69
1060
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
Набор "Chlamydia trachomatisIgG- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Чувствительность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, содержащие специфические IgG к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса G к Chlamydia trachomatis – 100%. Специфичность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, не содержащие IgG к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса G к Chlamydia trachomatis – 100%.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
Набор
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
2. Положительный контроль (калибратор 3) 80 ед/мл, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
3. Отрицательный контроль (калибратор 1) 5 ед/мл, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
4. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 ед/мл — раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
5. Калибратор 4 (320 ед/мл) — готовый к использованию раствор, содержащий специфические человеческие антитела (2,0 мл)
6. Конъюгат. Раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15,0 мл)
7. Разбавитель образца
2. Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)
8. Реагент TMB-Complete 2. Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9. Промывочный раствор. 20 ? концентрированный буфер (75 мл)
10. Стоп-реагент. Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027393
243 114,49
1061
Комплект акушерский из нетканого полотна одноразовый стерильный №2

Жиынтықтарды өндіру үшін мына материалдар қолданылуы тиіс: спанбонд - полипропиленді талшықтан жасалған тоқылмаған материал, SMS тоқылмаған материал үш қабатты құрылымымен, спанлейс - тоқылмаған тақыр материал, екі, үш қабаттан тұратын қағаз-полиэтилен материал, үстіңгі және астыңғы қабаттары целлюлоза, олардың ортасында жайма, жөргек, сүрткі, босанатын әйелге арналған жейде, қалпақ, бахила өндіретін полиэтилен үлбір. Тоқылмаған материалдардың тығыздығы 20-дан 60 г/м2 дейін. Стерильді бұйымдардың барлық түрлерінде кепілдік берілген мерзім ішінде стерильділіктің сақталуын қамтамасыз ететін полиэтилен үлбірдегі қосарлы (жеке және топтық) қаптама бар. Газ немесе радиациялық тәсілмен стерилизацияланған. Тек бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Сақтау шарттары: температурада -5-тен +30°С дейін. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Тоқылмаған жаймадан жасалған стерильді, бір реттік акушерлік жиынтық №2
жинақ
1. Ақжайма (70-220)х(70-340)см;
2. Жаялық (50-70)х(60-90)см;
3. Сүрткі (5-50)х(5-90)см;
4. Сіңіргіш төсеніш 60х(60-90)см;
5. Босанатын әйелге арналған жейде;
6. Бахилалар;
7. Берет - қалпақ;
8. Гигиеналық төсем
ҚР-ММБ-5№009703
9 255,41
1 062
Қан сарысуында (плазмасында) тиреотропты гормонның концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ТТГ-ImmoBia"
"ТТГ-ImmoBia" жинағы планшеттің барлық стриптерін пайдалану кезінде 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгісінің, барлығы 96 анықтаманың телнұсқаларында талдау жүргізуге арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық сәйкестендірілген және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Тышқанның моноклоналды антиденелерінің ТТГ бета-тізбегіне басқа аналиттермен айқаспалы реакциясы кестеде келтірілген: Аналит Айқаспалы реакция, % ХГ <0.1 ЛГ <0.1 ФСГ <0.1
2. Сезімталдық. "ТТГ-ImmoBia" жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмасындағы) ТТГ ең аз концентрациясы 0,04 мХБ/л аспайды.
3. Жаңартылуы. "ТТГ-ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі ТТГ мөлшерін анықтау нәтижелерінің құбылу коэффициенті 8.0% - дан аспайды
Қан сарысуында (плазмасында) тиреотропты гормонның концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ТТГ-ImmoBia"
жинақ
96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; Фосфатты буфердің негізінде (рН 7.2-7.4), құрамында тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мХБ/л, пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0.8 мл-ден); Тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар адам сарысуы негізіндегі бақылау үлгісі, қолдануға дайын (0.8 мл); Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл); Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.

Для производства комплектов должны применяться материалы: спанбонд -нетканый материал из полипропиленового волокна, SMS нетканый материал с трехлойной структурой, спанлейс - безворовый нетканый материал, бумажно-полиэтиленовый материал, состоящий из двух, трех слоев, верхний и нижний слои целлюлоза, между ними полиэтиленовая пленка для изготовления простыней, пеленок, салфеток, сорочки для роженицы, шапочки, бахил.Плотность нетканых материалов от 20 до 60 г/м2.Все виды стерильных изделий имеют двойную упаковку в полиэтиленовую плҰнку (индивидуальная и групповая), обеспечивающую сохранность стерильности в течение гарантийного срока.Стерилизовано газовым или радиационным методом.Предназначено только для одноразового использования.Срок годности: 3 года.Условия хранения: при температуре от -5 до +30°С.Не применять после истечения срока годности.
Комплект акушерский из нетканого полотна одноразовый стерильный №2
комплект
1. Простыня (70-220)х(70-340)см
2. ПелҰнка (50-70)х(60-90)см
3. Cалфетка (5-50)х(5-90)см
4. Впитывающая подстилка 60х(60-90)см
5. Рубашка для роженицы
6. Бахилы
7. Шапочка-берет
8. Гигиеническая прокладка
РК-ИМН-5№009703
9 255,41
1062
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тиреотропного гормона (ТТГ) в сыворотке (плазме) крови "ТТГ-ImmoBia"
Набор "ТТГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к бета-цепи ТТГ с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % ХГ <0.1 ЛГ <0.1 ФСГ <0.1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором "ТТГ-ImmoBia" концентрация ТТГ в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.04 мМЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания ТТГ в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием набора "ТТГ-ImmoBia" не превышает 8.0%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тиреотропного гормона (ТТГ) в сыворотке (плазме) крови "ТТГ-ImmoBia"
набор
- Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
- Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества тиреотропного гормона – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мМЕ/л, готовы к использованию (калибровочная проба 0 мМЕ/л – 2 мл, остальные – по 0.8 мл каждая)
- Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тиреотропного гормона, готова к использованию (0.8 мл)
- Конъюгат, готов к использованию (14 мл) -Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
- Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
- Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026681
235 434,60
1 063
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетері пациенттің қауіпсіздігі мен жайлылығын қамтамасыз ететін силикондалған латекстен жасалады. Баллоннан катетердің ұшына қарай тегіс өту катетерді енгізу кезінде жарақат алу қаупін азайтады. Пішінін ұстап тұру мақсатында баллон қырлы, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алуға арналған құрылымға ие. Катетерлер әртүрлі өлшемдерде шығарылады. Стерильді.
Бір рет қолданылатын, стерильді, педиатриялық, 2 жүрісті баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 6Fr, 8Fr, 10Fr
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, педиатриялық, 2 жүрісті баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 6Fr, 8Fr, 10Fr
ҚР-МБ (ММБ)-0№026372
2 438,67

РК МИ (in vitro)-0№026681
235 434,60
1063
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускают различных диаметров. Стерильно.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размеры: 6Fr, 8Fr, 10Fr
штука
Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размеры: 6Fr, 8Fr, 10Fr
РК МИ (ИМН)-0№026372
2 438,67

1 064
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған ақжайма, екі қабатты, серпімді саңылауы бар, диаметрі 7 см, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасында сіңіргіш аймағы бар. Өлшемі: 160-250 x 300-360 см. Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 120 г/м?. Саны: 1 дана.
2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған екі қабатталған ақжайма, ортасында серпімді саңылауы бар, диаметрі 4 см. Өлшемі: 100 -160 x 160-200 см Материалы: Тоқылмаған материал. Тығыздығы: 25 г/м? - 120 г/м?. Саны: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың таңбасында жазылады.
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған ақжайма, өлшемі 160-250 х 300-360 см, екі қабатты, серпімді саңылауы бар, диаметрі 7 см, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасына сіңіргіш аймағы бар - 1 дана;
2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған екі қабатталған ақжайма, өлшемі 100 -160 х 160-200 см ортасында серпімді саңылауы бар, диаметрі 4 см - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026407
2 761,20
1 065
Стенттеуге арналған бір реттік қолданылатын стерильді жиынтық
Жиынтықтың құрамына әр түрлі медициналық емдеу шараларын жүргізген кезде қажетті бұйымдар кіреді. Бұйымдар әр түрлі материалдардан, әр түрлі тоқылмаған маталардан, дәкеден, мақта-мата иірімжібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкра, медициналық пластиктен, хирургиялық болаттан, полиэтилен пленкасынан, резеңкеден, жоғары сапалы табиғи латекстен, неопреннен, полиизопреннен, мақтадан, ПВХ-дан жасалған.
Стенттеуге арналған бір реттік қолданылатын стерильді жиынтық
жинақ
1. Қашықтықтан басқаратын пультке арналған қап 150х90см - 1 дана;
2. Тоқылмаған материалдан жасалған халат, XL – 2 дана;
3. Сіңіргіш сүрткі 40х50 см, тоқылмаған материалдан жасалған - 2 дана;
4. Аппаратқа арналған жабын 110х110см полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
5. Ангиографиялық ақжайма 190х320 см екі тесігімен, мөлдір үлбірлі жиегімен, тоқылмаған материалдан және полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
6. Дәкелік сүрткілер 10х10 см, дәкеден жасалған - 30 дана;

1064
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для операции на конечности, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг Размер: 160-250 х 300-360 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 120 г/м². Количество: 1 шт.
2. Простыня для операции на конечности, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру Размер: 100 -160 х 160-200 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 120 г/м². Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для операции на конечности, размером 160-250 х 300-360 см, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг - 1 шт.
2. Простыня для операции на конечности, размером 100 -160 х 160-200 см двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026407
2 761,20
1065
Комплект для стентирования стерильный одноразового применения
Комплект включает в себя изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотно различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, хлопок, ПВХ.
Комплект для стентирования стерильный одноразового применения
комплект
1. Покрывало для пациента 150х190 см, изготовлено из нетканого материала – 1шт.
2. Халат, изготовлен из нетканого материала, XL – 2шт.
3. Впитывающая салфетка 40 × 50 см, изготовлена из нетканого материала– 2 шт.
4. Покрытие для аппарата 110 × 110 см, изготовлено из полиэтилена – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня 190 × 320 см с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, изготовлена из нетканого материала и полиэтилена – 1шт.
6. Марлевые салфетки 10 × 10 см, изготовлены из марли – 30 шт.

7. Скальпель №11, пластик және металл қорытпасынан жасалған - 1 дана;
8. Пункциялық ине 18G, 19G, 20G, 21 G, 7 см пластик және металл қорытпасынан жасалған - 1 дана;
9. Интродьюсер 20G 10 см;
10. Торк-девайс (айналдырғыш), пластиктен жасалған - 1 дана;
11. Y-коннектор, пластик және металл қорытпасынан жасалған - 1 дана;
12. 3 жүрісті бекітпе кішкене кран RA RH OFF 1000 psi, пластиктен жасалған - 1 дана;
13. 3 жүрісті манифольд, RA RH OFF 1100 psi, пластиктен жасалған - 1 дана;
14. Жоғары қысым желісі RA/FLL 125 см, 1000 psi, пластиктен жасалған - 2 дана;
15. Вена ішіне құюға арналған жинақ 150 см қос клапанмен (60 дейін) psi пластиктен жасалған - 1 дана;
16. Ортаның контрасттылығына арналған жинақ, пластиктен жасалған 150 см;
17. Шприц 2,5 мл Luer, пластиктен жасалған - 1 дана;
18. Шприц 10 мл, Luer, пластиктен жасалған - 1 дана, 19. Шприц 10 мл, Luer Lock, пластиктен жасалған - 1 дана;
20. Шприц 20 мл, Luer Lock, пластиктен жасалған - 1 дана;
21. Ине 20G (сары), 4 см, пластик және металдар қорытпасынан жасалған - 1дана,
22. Ине 21G (жасыл), 4 см, пластик және металдар қорытпасынан жасалған - 1 дана;
23. Кішкентай стақан 120 мл, пластиктен жасалған - 1 дана,
24. Тостаған 250 мл, пластиктен жасалған - 1 дана;
25. Тостаған 5000 мл, пластиктен жасалған - 1 дана;
26. Қашықтықтан басқаратын пультке арналған қап 15х30 см - 1 дана
ҚР-ММБ-5№021581
60 457,84
1 066
"Дезостерил- ОКСИ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (ұнтақ) 25 г № 40, 50 г № 20
Ұнтақ әлсіз ерекше иісі бар ақ түсті немесе сарғыш түсті. Әсер ететін зат ретінде құрамында 55% натрий перкарбонаты және 1,5% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, сондай-ақ көмекші компоненттер бар.
"Дезостерил- ОКСИ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (ұнтақ) 25 г № 40, 50 г № 20 (полимерлі банкадағы салмағы 50 г пакеттер № 20)
банка
ұнтақ, салмағы 50 г болатын полиэтилен материалынан жасалған жеке пакеттер, полимерлі банка
ҚР-МБ (ММБ)-0№026247
11 708,04
1 067
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады.
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №3

7. Скальпель №11, изготовлен из пластика и сплава металлов – 1 шт.
8. Пункционная игла 18G, 7 см изготовлена из пластика и сплава металлов – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G, 10 см – 1 шт.
10. Торк-девайс (вращатель), изготовлен из пластика – 1шт.
11. Y- коннектор, изготовлен из пластика и сплава металлов – 1шт.
12. 3-ходовой запорный краник RA RH OFF (1000 psi), изготовлен из пластика – 1шт.
13. 3-ходовой манифольд, RA RH OFF (1100 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
14. Линия высокого давления RA/FLL 125см (1000 psi) изготовлена из пластика – 2шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном (до 60 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды, изготовлен из пластика 150 см – 1шт.
17. Шприц 2,5 мл Luer, изготовлен из пластика –1шт.
18. Шприц 10 мл Luer, изготовлен из пластика –1шт.
19. Шприц 10 мл Luer Lock, изготовлен из пластика – 1шт.
20. Шприц 20 мл Luer Lock, изготовлен из пластика – 1шт.
21. Игла 20 G (желтая), 4 см, изготовлена из пластика и сплава металлов – 1шт.
22. Игла 21 G (зеленая), 4 см, изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
23. Стаканчик 120 мл, изготовлен из пластика – 1шт.
24. Чаша 250 мл, изготовлена из пластика – 1шт.
25. Чаша 5000 мл, изготовлена из пластика – 1шт.
26. Чехол для пульта дистанционного управления 15 × 30 см – 1шт.
РК-ИМН-5№021581
60 457,84
1066
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ОКСИ" (порошок) 25 г № 40, 50 г № 20
Порошок белого цвета или с желтоватым оттенком со слабым специфическим запахом. В качестве действующих веществ содержит 55 % перкарбоната натрия и 1,5 % алкилдиметилбензиламмония хлорида, а также вспомогательные компоненты.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ОКСИ" (порошок) 25 г № 40, 50 г № 20 (пакеты весом 50 г № 20 в полимерной банке)
банка
порошок, индивидуальные пакеты из полиэтиленового материала весом по 50 г, полимерная банка
РК МИ (ИМН)-0№026247
11 708,04
1067
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №3

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) екіден он беске дейінгі түрін бірмезгілде анықтауға арналған, екіден беске дейін тест жолағы бар тест- кассета - 1 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана;
3. Пластик пробирка - 1 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026281
27 149,59
1 068
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы түрлі тоқылмаған материалдан жасалған бұйымдар. Бұйым келесі түржинақтан тұрады:
1. Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 140-180 см х 75-80 см - 1 дана;
2. Жабысқақ жиегі бар операциялық кіші ақжайма, 160-180 см х 160-180 см - 2 дана
3. Жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-240 см х 160-180 см - 1 дана
4. Тесігі бар өлшемі 100*20 см және жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма 180-250 см х 160-180 см (стандартты немесе күшейтілген) - 1 дана
5. Операциялық кіші ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 дана.
6. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-180 см - 1 дана.
7. Бахила/хирургиялық шұлық 30-120 см х 30-50 см - 1 дана.
8. Операциялық лента, өлшемі 20-50 см х 5-20 см - 1-3 дана
9. Хирургиялық сүрткі 30-70 см х 30-70 см - 1-4 дана.
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 140-180 см х 75-80 см - 1 дана;
2. Жабысқақ жиегі бар операциялық кіші ақжайма, 160-180 см х 160-180 см - 1 дана;
3. Жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-240 см х 160-180 см - 1 дана;
4. Тесігі бар өлшемі 100*20 см және жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма 180-250 см х 160-180 см (стандартты немесе күшейтілген) - 1 дана;
5. Операциялық кіші ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 дана;
6. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-180 см - 1 дана;
7. Бахила/хирургиялық шұлық 30-120 см х 30-50 см - 1 дана;
8. Операциялық лента, 20-50 см х 5-20 см - 1-3 дана;

1 набор (1 тест-кассета)
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для одновременного определения от двух до пятнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 1 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 1 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026281
27 149,59
1068
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
Комплект "Dоlсе-рhаrm" для травматологии и ортопедии (лля операции на бедре), стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Простыня малая операционная с липким краем 160-180 см х 160-180 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем (стандартная или усиленная) 160-240 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем (стандартная или усиленная) 180-250 см х 160-180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная (стандартная или усиленная) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 шт.
6. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-180 см - 1 шт.
7. Бахилы/чулок хирургические 30-120 см х 30-50 см - 1 шт.
8. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см 1-3 шт.
9. Салфетка хирургическая 30-70 см х 30-70 см - 1-4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Простыня малая операционная с липким краем 160-180 см х 160-180 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем (стандартная или усиленная) 160-240 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем (стандартная или усиленная) 180-250 см х 160-180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная (стандартная или усиленная) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 шт.
6. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-180 см - 1 шт.
7. Бахилы/чулок хирургические 30-120 см х 30-50 см - 1 шт.
8. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см - 1-3 шт.

9. Хирургиялық сүрткі 30-70 см х 30-70 см - 1-4 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№025839
6 672,56
1 069
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;
3. Алжапқыш ПЭВД-1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана;
5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп;
6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана;
7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176;
2. Үшқабатты медициналық бетперде;
3. Алжапқыш ПЭВД;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;
5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
6. Сіңіргіш сүрткі;
7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 070
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Мөлшері: 1-2 дана.
2. U тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана.
3. Қаптарымен жамбасқа арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 160-200/200-300 см х 250-400 см Материалы: тоқылмаған материал, полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана.
4. Ұзын шұлық/бахила/созылғыш бекіткішімен гипс салуға арналған бандаж Ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см Бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см Бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см Материалы: тоқылмаған/созылғыш материал Тығыздығы: 10 г/м?-90 г/м? Мөлшері: 1 дана/жұп

9. Салфетка хирургическая 30-70 см х 30-70 см - 1-4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№025839
6 672,56
1069
Комплект защитный нестерильный одноразовый I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 46-48 (M), рост 176
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 176;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1070
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
3. Простыня для бедра (стандартная/ усиленная), с чехлами Размер: 160-200/200-300 см х 250-400 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
4. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер чулка: 5-40 см х 50-150 см Размер бахил: 30-50 см х 50-100 см Размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см Материал: Нетканый/эластичный материал Плотность: 10 г/м² - 90 г/м² Количество: 1 шт. / пара

5. Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см x 5-30 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Мөлшері: 1 дана.
6. Аспирация мендиатермияға арналған қап Өлшемі: 20-70 см х 25-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана.
7. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ) Өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 Тұтқаның ұзындығы: 13-18 см Материалы: жүзі - тот баспайтын болаттан, тұтқасы - полимерден Мөлшері: 1-3 дана.
8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер Өлшемі: 12 см x 9,2 см Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана.
9. Коагулятор ұшын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті материалдың беті Мөлшері: 1 дана.
10. Электрхирургиялық қарындаш Қарындаштың ұзындығы: 19,5-21,5 см Баудың ұзындығы: 250-300 см Электрод материалы: тот баспайтын болат Мөлшері: 1 дана.
11. Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар Өлшемі: S/M/L/XL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м? Мөлшері: 1-3 дана.
12. Рентгенконтрастылы жіппен (жіптермен)/онсыз хирургиялық, лапаротомияға арналған тампондар Өлшемі: 5-80 см х 5-80 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Мөлшері: 1-10 дана.
13. Науа Көлемі: 800 мл-5000 мл Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 150-250 см x 150-250 см - 1-2 дана;
2. U тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма 150-250 см x 150-250 см - 1 дана.;
3. Қаптарымен жамбасқа арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 160-200/200-300 см х 250-400 см - 1 дана;
4. Ұзын шұлық/бахила/созылғыш бекіткішімен гипс салуға арналған бандаж, ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см/ бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см/ бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см - 1 дана/жұп;
5. Операциялық таспа 20-70 см x 5-30 см - 1 дана.;
6. Аспирация мендиатермияға арналған қап 20-70 см х 25-90 см - 1 дана.; 7. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ), өлшемі: № 11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 дана.;
8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана.;
9. Коагулятор ұшын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.;
10. Электрохирургиялық қарындаш 19,5-21,5 см - 1 дана.;
11. Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар өлшемі: S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана.;
12. Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар 5-80 см х 5-80 см - 1-10 дана.;

5. Операционная лента Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
6. Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 25-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
7. Лезвия металлические (с/без рукоятки) Размер: №11/№13/№15/№22/№23 Длина рукоятки: 13-18 см Материал: лезвие – из нержавеющей стали, рукоятка – из полимера Количество: 1-3 шт.
8. Контейнер для хранения и учета игл Размер: 12 см х 9,2 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
9. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: поверхность из абразивного материала Количество: 1 шт.
10. Карандаш электрохирургический Длина карандаша: 19,5-21,5 см Длина шнура: 250-300 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
11. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-3 шт.
12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-80 см х 5-80 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
13. Лоток Объем: 800 мл – 5000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 150-250 см х 150-250 см - 1-2 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом 150-250 см х 150-250 см - 1 шт.
3. Простыня для бедра (стандартная/ усиленная), с чехлами 160-200/200-300 см х 250-400 см - 1 шт.
4. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 5-40 см х 50-150 см/ размер бахил: 30-50 см х 50-100 см/ размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см - 1 шт. / пара 5. Операционная лента 20-70 см х 5-30 см - 1 шт.
6. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 25-90 см - 1 шт.
7. Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и), размер: № 11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 шт.
8. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
9. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
10. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт.
11. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S/M/L/ХL/XXL - 1-3 шт.
12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-80 см х 5-80 см - 1-10 шт.

13. Науа, көлемі: 800 мл - 5000 мл - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026613
141 354,94
1 071
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №4
1 жинақ (20 тест-кассет)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) екіден беске дейін анықтауға арналған екіден беске дейін тест-жолағы бар тест-кассета - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026479
144 575,32
1 072
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, тоқылмаған материалдан жасалған жеңі ұзын, жеңінің ұшында манжета және резеңке болуы мүмкін, белінде және мойнында, артында орналасқан бауы болады, сондай-ақ екіжағынан жапсырғышымен баулары бар. СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) типті тоқылмаған матадан, тығыздығы 13 г/м2 - 70 г/м2. Бір рет пайдалануға арналған! *Тапсырыс берушімен келісім бойынша әр түрлі материалдан, әртүрлі өлшемнен және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жиынтықтауға жол беріледі.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: евростандарт
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: евростандарт
ҚР-МБ (ММБ)-0№025766
4 903,02
1 073
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 25м х 90см
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 25м х 90см

13. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026613
141 354,94
1071
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №4
1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для определения от двух до пяти из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.;
4. Буферный раствор - 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026479
144 575,32
1072
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт из нетканого материала с длинными рукавами, низ рукава, может быть на манжетах и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках с завязками с обеих сторон. Нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) с плотностями 13 г/м2 - 70 г/м2. Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Халат медицинский одноразовый стерильный: евростандарт
штука
Халат медицинский одноразовый стерильный: евростандарт
РК МИ (ИМН)-0№025766
4 903,02
1073
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 25м х 90см
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 25м х 90см

ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
4 694,28
1 074
B гепатитінің беткейлік антигенін анықтауға арналған экспресс тест
шектік салыстырмалы сезімталдығы 99.2 % (129/130) және шектік салыстырмалы спецификасы 100 % (70/70) құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.
B гепатитінің беткейлік антигенін анықтауға арналған экспресс тест
қаптама
Ылғал жұтқышы бар герметикалық қаптамадағы тест-кассета - 25 дана; Буферлік ерітіндісі бар дозатор-құты - 1 дана; Пипетка - 25 дана; Медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-ММБ-5№015045
13 274,83

РК МИ (ИМН)-0№025149
4 694,28
1074
Экспресс тест для определения поверхностного антигена гепатита B
Предельная относительная чувствительность составляет 99.2 % (129/130), и предельная относительная специфика составляет 100 % (70/70).Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С
Экспресс тест для определения поверхностного антигена гепатита B
упаковка
Тест-кассета в герметичной упаковке с влагопоглотителем - 25 шт. Флакон-дозатор с буферным раствором - 1 шт. Пипетка - 25 шт. Инструкция по медицинскому применению - 1 шт.
РК-ИМН-5№015045
13 274,83

1 075
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, тығыздығы 28г/ш.м.
ҚР-ММБ-5№019345
700,69
1 076
"Дезостерил-СОФТ" Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)

1075
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, пл.28 г/кв.м
РК-ИМН-5№019345
700,69
1076
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость)

"Дезостерил-СОФТ" құралы ерекше иісі бар көк-ақшыл көк түсті мөлдір сулы ерітінді болып табылады. Құрамында алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, сондай-ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - бояғыш, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-СОФТ" (сұйықтық) Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал, көлемі 0,5 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
ҚР-МБ (ММБ)-0№025745
3 441,48
1 077
Стерильді хирургиялық костюмі
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді хирургиялық костюм, өлшемі: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм СМС (Спанбонд/Мелтблаун/Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/ Мелтблаун /Спанбонд), СС (спанбонд), сияқты су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, гипоаллергенді тоқылмаған материалдан жасалған, тығыздығы 25г/м?-55г/м?, конструктивті түрде көйлек пен шалбардан тұрады. Тік силуэтті, бекіткішсіз, жеңсіз немесе резеңкесі бар қысқа/ұзын жеңді жейде. Серпімді жолақтағы классикалық формадағы шалбар немесе бекітуге арналған белдіктегі таспамен байлау. Костюмді біріктірілген қаптамаға салуға болады; EN 868-5 стандартына сәйкес стерилизациялық қаптамада (пакетте) немесе екі полиэтилен пакетте және қосымша көмексіз киюге ыңғайлы түрде бүктеледі. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала орауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген түрдегі тоқылмаған материал. Олар тапсырыс берушімен келісілген дана санына сәйкес жеке қаптамада да, топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір рет пайдалануға арналған!
Стерильді хирургиялық костюмі
жинақ
1. Жейде M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL;
2. Шалбар M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
ҚР-МБ (ММБ)-0№027466
1 292,03
1 078
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест
"Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл цервикалды каналдың (әйелдердің) шырышты қабығындағы жағындыларда және уретрадан (ерлердің) жағындыларда гонококк бактериясын сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. A реагенті бар құты – 1 дана;
4. B реагенті бар құты – 1 дана;
5. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 25 дана;
6. Аппликаторы бар пластикалық пробирка – 25 дана;
7. Пробиркаларға арналған штатив – 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025716
82 538,13

Средство "Дезостерил-СОФТ" представляет собой прозрачный водный раствор сине-голубого цвета, со специфичным запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - краситель, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость), объемом 0,5 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025745
3 441,48
1077
Костюм хирургический стерильный
Костюм хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения, размерами: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС (Спанбонд/Мелтблаун/ Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/ Мелтблаун/ Спанбонд), СС (спанбонд), плотностью 25г/м²-55 г/м², конструктивно состоит из рубашки и брюк. Рубашка прямого силуэта, без застҰжки, без рукавов или с короткими/длинными рукавами на резинках. Брюки классической формы на резинке или завязках с лентой на поясе для фиксации. Костюм может быть упакован в комбинированную упаковку; в стерилизационную упаковку (пакеты) по EN 868-5 или в два полиэтиленовых пакета, и удобно сложен для надевания без дополнительной помощи. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Для одноразового использования!
Костюм хирургический стерильный
комплект
1. Рубашка M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
2. Брюки M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
РК МИ (ИМН)-0№027466
1 292,03
1078
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке
"Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения бактерии гонококка в мазках со слизистых оболочек цервикального канала (женщин) и в мазках из уретры (мужчин)
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон с реагентом А – 1 шт.;
4. Флакон с реагентом B – 1 шт.;
5. Зонд-тампон для сбора образца - 25 шт.;
6. Пластиковая пробирка с аппликатором – 25 шт.;
7. Штатив для пробирок – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025716
82 538,13

1 жинақ (1 тест-панель)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден отыз алтыға дейін түрін анықтауға арналған бірден отыз алтыға дейін тест-жолағы бар тест-панель - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025862
47 082,32
1 082
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
Вакуумдық контейнерлер веналық қанды, қан плазмасын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін UBKU қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған тұрақтандырғышы бар арнайы антикоагулянт К3 ЭДТА бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштағы 258. Номиналды көлемі: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро тромбтардың пайда болуы). Кальций иондарын блоктау арқылы қанның ұюын болдырмайды. ЭДТА гематологиялық параметрлерге әсер етпейді. Оны вакуумдық контейнердің қабырғаларына тұрақтандырғыш (UBKU) ретінде біркелкі енгізу екі кезеңде жүзеге асырылады, бұл эритроциттердің ыдырауын болдырмауға мүмкіндік береді. Қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйығыштардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациясын болдырмау үшін контейнерді кем дегенде 10 рет төңкеріңіз. Контейнерді араластыру - вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап. Плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді. Ұсынылатын центрифугалау жылдамдығы - 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 минут ішінде 1000-1500g. Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоитергіш репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердің түрі 13х75 мм, 16х100 мм және 16х120 мм. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
дана

1 набор (1 тест-панель)
1. Тест-панели, содержащие от одной до тридцати шести тест-полосок для определения от одного до тридцати шести из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
47 082,32
1082
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Цвет крышки светло-фиолетовый. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появление микросгустков). Предотвращает свертывание крови путем блокирования ионов кальция. ЭДТА не влияет на гематологические параметры. Его равномерное впрыскивание в качестве стабилизатора (UBKU) на стенки вакуумного контейнера проводится в два этапа, это дает возможность предотвращения распада эритроцитов. Для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови, аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз, с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров. Плазма отделяется после центрифугирования. Рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000-1500g в течение 10-15 минут. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Тип контейнеров 13х75 мм, 16х100 мм и 16х120 мм. Производство контейнеров соответствует требованиям ISO 13485.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
штука

Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер, 4,0 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026111
121,59
1 083
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:

Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора, 4,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026111
121,59
1083
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (артроскопии) стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для артроскопии), стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:

1. Құрал-жабдықтар үстеліне арналған хирургиялық қап.Өлшемі: 145-180 см x 75-80 см Материалы: тоқылмаған материал/полиэтилен үлбірі Тоқылмаған материалдың тығыздығы: 10 г/м?-70 г/м? Полиэтилен үлбірінің тығыздығы: 20 мкм - 80 мкм Саны: 1 дана.
2. Хирургиялық бахилалар.Өлшемі: 40-80 см х 20-40 см Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м?-70 г/м? Саны: 1 дана/жұп.
3. Үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген).Өлшемі: 160-200 см x 160-180 см. Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м?. Саны: 1 дана.
4. Шағын операциялық ақжайма. Өлшемі: 160-180 см x 150-160 см.Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м?. Саны: 1 дана.
5. Үлкен операциялық ақжайма, созылғыш тесігі бар, диаметрі 6 см, қалтасы мен бұрмасы бар Өлшемі: 160-320 см x 160-180 см.Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м?.Саны: 1 дана.
6. Операциялық таспа Өлшемі: 30-60 см x 5-20 см.Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? .Саны: 1-2 дана.
7. Хирургиялық сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см.Материалы: медициналық дәке/тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Саны: 1-4 дана. Жинақ жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Құрал-жабдықтар үстеліне арналған хирургиялық қап 145-180 см x 75-80 см - 1 дана;
2. Хирургиялық бахилалар 40-80 см х 20-40 см 1 дана/жұп;
3. Үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-200 см x 160-180 см - 1 дана;
4. Шағын операциялық ақжайма 160-180 см x 150-160 см - 1 дана.;
5. Үлкен операциялық ақжайма, созылғыш тесігі бар, диаметрі 6 см, қалтасы мен бұрмасы бар 160-320 см x 160-180 см - 1 дана.;
6. Операциялық таспа 30-60 см x 5-20 см - 1-2 дана.;
7. Хирургиялық сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-4 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026608
7 598,71
1 084
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
1. Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м? және 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см.
3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.

1. Чехол хирургический на инструментальный столик Размер: 145-180 см х 75-80 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м² - 70 г/м² Плотность полиэтиленовой пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1 шт.
2. Бахилы хирургические Размер: 40-80 см х 20-40 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. / пара
3. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) Размер: 160-200 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
4. Простыня малая операционная Размер: 160-180 см х 150-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом Размер: 160-320 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
6. Операционная лента Размер: 30-60 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
7. Салфетки хирургические Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля / нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-4 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для артроскопии), стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Бахилы хирургические 40-80 см х 20-40 см - 1 шт. / пара
3. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-200 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня малая операционная 160-180 см х 150-160 см - 1 шт.
5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом, 160-320 см х 160-180 см - 1 шт.
6. Операционная лента 30-60 см х 5-20 см - 1-2 шт.
7. Салфетки хирургические 5-45 см х 5-45 см - 1-4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026608
7 598,71
1084
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м² и 40 г/м².
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.

5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см.
6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см.
7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м? материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см
дана
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 140*70см
ҚР-ММБ-5№017378
247,45
1 085
Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны
Оңтайлы қорғаныс үшін сыдырма-ілмек. Сыдырма-ілмекті жабатын жабысқақ клапан. Мойын мен иекті жабатын бет контурына мықтап бекітілген серпімді резеңкесі бар капюшон. Капюшондағы, жеңдегі және комбинезон шалбарындағы созылғыш резеңкелер; Комбинезон ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы жағдай жасайды. Материал тоқылмаған. Жоғарғы қабаты ламинатталған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізеді, гипоаллергенді, ылғал сіңіретін. Материалдың тығыздығы: 20-100 гр./ кв. м. созылуға және жыртылуға төзімді. Вирустық инфекциядан қорғау мақсатында қолданылады.. Су өткізбейтін; жарық өткізбейтін. Құрамында латекс жоқ.
Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны
дана
1. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см;
2. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см;

5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м² и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см
штука
Простыни стерильные, размеры 140*70 см
РК-ИМН-5№017378
247,45
1085
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
Застежка-молния для оптимальной защиты. Клапан покрывающий застежку- молнию на липучке. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке. Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; Комбинезон обеспечивает комфортные условия для работы в нем в течение длительного времени. Материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: 20-100 гр./кв. м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Применяется для использования в целях защиты от вирусной инфекции. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
штука
1. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 164 см;
2. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 176 см;

3. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см;
4. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см;
5. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см;
6. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см;
7. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 170 см;
8. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 182 см;
9. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см;
10. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см;
11. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 176 см;
12. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 188 см;
13. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см;
14. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см;
15. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см;
16. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см;
17. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см;
18. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см;
19. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 170 см;
20. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 182 см;
21. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см;
22. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см;
23. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 176 см;
24. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 188 см

3. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 164 см;
4. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 176 см;
5. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 170 см;
6. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 182 см;
7. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 170 см;
8. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 182 см;
9. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см;
10. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL) рост 182 см;
11. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 62-64(ХХХХL- ХХХХХL), рост 176 см;
12. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), рост 188 см;
13. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 164 см;
14. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 176 см;
15. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 164 см;
16. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 176 см;
17. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 170 см;
18. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 182 см;
19. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 170 см;
20. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 182 см;
21. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см;
22. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL) рост 182 см;
23. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 62-64(ХХХХL- ХХХХХL), рост 176 см;
24. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), рост 188 см.

1 жинақ (8 тест-кассеттер)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) екіден он беске дейін түрін бірмезгілде анықтауға арналған, екіден беске дейін тест жолағы бар тест- кассета - 8 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 8 дана;
3. Пластик пробирка - 8 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026281
212 066,09
1 087
Эндокриндік аурулар кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар. Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, тұмшалылықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға байланысты қақпақтардың түсі әртүрлі (1-кестені қараңыз). Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тұмшалылығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Микробиологиялық несеп талдауға арналған стерильді вакуумдық пробирка құрамында No 3 консервант бар– консервант пен реагент қатынасындағы бор қышқылы: 1 мл несеп көлеміне 20 мг бор қышқылы. Консервант ақ ұнтақ түріне ие. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін сақтайды. Қақпақтың түсі – зәйтүн түсті. Пробирканың өлшемі - 16 х100 мм. Номиналды көлемі - 9,8 мл. Бір рет пайдалануға арналған! Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді. Ине ұстатқыш қан алу жүйесіне арналған вакуумдық сынауығы бар екіжақты инені жалғайтын, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады, сенімді бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие. Ине ұстатқыш қанды алу сәтінде вакуумдық пробиркаға арналған бағыттауыш болып табылады, стерильді емес. Бір рет пайдалануға арналған! Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине (екіжақты стандартты ине) медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бір рет пайдалануға арналған стерильді бұйым. Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сорбциялық қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткі этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сырттай қолдануға арналған! Несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы орнатылған контейнер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейінгі бөліктеуге ие. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылау, пробирканың қақпағын тесуге арналған резеңке мембраналы орнатылған ине бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
Эндокриндік аурулар кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-бар (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған, натрий фториді және калий оксалаты бар, сұр қақпақты. Ине ұстатқыш. Жасыл түсті екіжақты стандартты ине, 0,8х38 мм, 21 Gx1 1/2. Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6. Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200. Консерванты бар несепті микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумдық пробиркалар, көлемі 9,5 мл. Көлемі 120 мл несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы бар контейнер. Несепті микробиологиялық талдауға арналған консерванты бар AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары, 9,8 мл

1 набор (8 тест-кассет)
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для одновременного определения от двух до пятнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 8 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 8 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 8 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026281
212 066,09
1087
Набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок (см. Таблицу 1). Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант No 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Консервант имеет вид белого порошка. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,8 мл. Для одноразового использования! Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Для одноразового использования! Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембра-ны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окра- шена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.;
Набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой.
- Иглодержатель
- Игла двухсторонняя зеленая стандартная 0,8х38 мм; 21Gx1 ½ - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный.
- Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл.
- Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл.
- Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,8 мл.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023861
8 335,71
1 088
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана
21Gx1 1/2” (0.8х38мм) өлшемді инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 20мл, "Нәрия"инъекциялық шприці
ҚР-МБ (ММБ)-0№026048
39,26

РК МИ (in vitro)-0№023861
8 335,71
1088
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука
Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2”(0.8х38мм)
РК МИ (ИМН)-0№026048
39,26

1 089
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ні сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы

1089
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Липопротеин-ассоциированной фосфолипазы А2 в цельной крови, сыворотке или плазме человека

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026618
149 561,05
1 090
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі S, тығыздығы 30 г/ш.м.
ҚР-ММБ-5№016175
618,37
1 091
Қорғаныс костюмдері
Бір реттік медициналық қорғаныс костюмдері капюшоны бар жейде мен шалбардан тұратын тоқылмаған матадан жасалған бұйым болып табылады. Капюшоны бар жейде-жабық жолағы бар сыдырма ілгекте, резеңкесі бар ұзын жеңдер, қалталары жоқ, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар төменнен және бел сызығының бойымен созылғыш резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс.
Қорғаныс костюмдері өлшемі 62-64(XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 176
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 62-64(XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 176;
2. Шалбар өлшемі 62-64(XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 176
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 092
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, тоқылмаған материалдан жасалған жеңі ұзын, жеңінің ұшында манжета және резеңке болуы мүмкін, белінде және мойнында, артында орналасқан бауы болады, сондай-ақ екіжағынан жапсырғышымен баулары бар. СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) типті тоқылмаған матадан, тығыздығы 13 г/м2 - 70 г/м2. Бір рет пайдалануға арналған! *Тапсырыс берушімен келісім бойынша әр түрлі материалдан, әртүрлі өлшемнен және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жиынтықтауға жол беріледі.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық

Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026618
149 561,05
1090
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S
штука
Халат медицинский (хирургический) "НҚрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, пл 30
РК-ИМН-5№016175
618,37
1091
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
Защитные костюмы размер 62-64(XXXL-XXXXL), рост 176
штука
1. Блуза с капюшоном размер 62-64(XXXL-XXXXL), рост 176;
2. Брюки размер 62-64(XXXL-XXXXL), рост 176
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1092
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт из нетканого материала с длинными рукавами, низ рукава, может быть на манжетах и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках с завязками с обеих сторон. Нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) с плотностями 13 г/м2 - 70 г/м2. Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический
штука
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический

ҚР-МБ (ММБ)-0№025766
1 335,48
1 093
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 2,5 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 2,5 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
737,53

РК МИ (ИМН)-0№025766
1 335,48
1093
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения:
-Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета).
- Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л для отходов класса В (красного цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л для отходов класса В (красного цвета);
РК МИ (ИМН)-0№025329
737,53

1 094
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі фолликулостимуляциялайтын гормонды (FSH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026585
84 429,69
1 095
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Артроскопияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы әр түрлі материалдан жасалған бірқатар бұйымды білдіреді. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 100-160 см х 130-160 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 70 г/м? Саны: 1 дана
2. Артроскопияға арналған ақжайма Өлшемі: 160-230 см х 200-300 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана
3. Камераға арналған жабын Өлшемі: 10-15 см х 150-250 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана
4. Дренаждау түтігі F/F – 1 Түтік ұзындығы: 200-300 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана
5. Стандартты/күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат Өлшемі: S, M, L, ХL, XXL Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 - 2 дана
6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық ирригация жүйесі Өлшемі: 200 см - 250 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана
7. Созылғыш бекіткішімен гипсті қолдануға арналған шұлық Өлшемі: 5-50 см х 50-150 см Материалы: созылғыш материал Саны: 1 дана/жұп
8. Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см х 5-30 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-2 дана Жиынтық пайдалануға дайын, жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты / күшейтілген) 100-160 см x 130-160 см - 1 дана;
2. Артроскопияға арналған ақжайма 160-230 см x 200-300 см - 1 дана;

1094
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения фолликулостимулирующего гормона (FSH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026585
84 429,69
1095
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материалов. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 100-160 см х 130-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт.
2. Простыня для артроскопии Размер: 160-230 см х 200-300 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
3. Покрытие для камеры Размер: 10-15 см х 150-250 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт.
4. Трубка дренажная F/F - 1 Длина трубки: 200-300 см Материал: Полимер Количество: 1 шт.
5. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S, M, L, ХL, XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 – 2 шт.
6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии Размер: 200 см - 250 см Материал: Полимер Количество: 1 шт.
7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер: 5-50 см х 50-150 см Материал: эластичный материал Количество: 1 шт / пара
8. Лента операционная Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 100-160 см х 130-160 см - 1 шт.
2. Простыня для артроскопии 160-230 см х 200-300 см - 1 шт.

3. Камераға арналған жабын 10-15 см х 150-250 см - 1 дана;
4. Дренаждау түтігі F/F - 1, түтік ұзындығы: 200-300 см - 1 дана;
5. Стандартты/күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат, өлшемі: S, M, L, ХL, XXL - 1 – 2 дана;
6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық ирригация жүйесі 200 см - 250 см - 1 дана;
7. Созылғыш бекіткішімен гипсті қолдануға арналған шұлық 5-50 см х 50-150 см - 1 дана/жұп;
8. Операциялық таспа 20-70 см х 5-30 см - 1-2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027238
56 836,08
1 096
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 5,0 л Б классы қалдықтары үшін (сары түсті)
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 5,0 л Б классы қалдықтары үшін (сары түсті)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
975,95
1 097
Капиллярлық қанды алуға арналған К2 ЭДТА бар микропробиркалары
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қан алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар In Vitro жағдайларында зерттеу мақсатында, капиллярлық қан алуға арналған бір реттік стерильді емес микропробиркалар болып келеді. Капиллярлық қан алуға арналған микропробиркалар пластикалық контейнер.Контейнердің жоғарғы шеті қан коллекторы ретінде қызмет етеді. Қақпақ жоғарғы жиекке нығыз жуысып тұрады. Микропробиркалар белгілі бір толтыру көлеміне ие – заттаңбада көрсетілген
Капиллярлық қанды алуға арналған микропробирка
дана
Капиллярлық қанды алуға арналған К2 ЭДТА бар микропробиркалары

3. Покрытие для камеры 10-15 см х 150-250 см - 1 шт.
4. Трубка дренажная F/F – 1, длина трубки: 200-300 см - 1 шт.
5. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S, M, L, ХL, XXL - 1 – 2 шт.
6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии 200 см - 250 см - 1 шт.
7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 5-50 см х 50-150 см - 1 шт / пара
8. Лента операционная 20-70 см х 5-30 см - 1-2 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027238
56 836,08
1096
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения:
- Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета).
- Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 5,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 5,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
РК МИ (ИМН)-0№025329
975,95
1097
Микропробирки с К2 ЭДТА для взятия капиллярной крови
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови в целях исследования в условиях In Vitro. Микропробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера. Верхний край контейнера служит коллектором крови. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Микропробирки имеют отметку определенного объема наполнения- указана на этикетке
Микропробирка для взятия капиллярной крови
штука
Микропробирки с К2 ЭДТА для взятия капиллярной крови

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026159
123,50
1 098
Тізебуының және ұршық буының қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
дана
Ортанжілік басы (Н1С30-28/4)
ҚР-ММБ-5№019597
129 224,79

РК МИ (in vitro)-0№026159
123,50
1098
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава:
- Мыщелок бедра
- Большеберцовый лоток
- Большеберцовый вкладыш
- Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава:
- Бедренный стержень
- Головка бедренной кости
- Биполярная головка
- Полиэтиленовая ацетабулярная чашка
- Централизатор
- Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава:
- Бедренный стержень
- Головка бедренной кости
- Биполярная головка
- Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка
- Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш
- Винт ацетабулярной чашки
- Костный цемент
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
штука
Головка бедренной кости (Н1С30-28/4)
РК-ИМН-5№019597
129 224,79

1 099
рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест
"рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл қынаптық секрет үлгілеріндегі рН деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест.
рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жинақ (25 тесттер
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Түрлі-түсті рН шкаласы бар карта – 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025713
63 783,13
1 100
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек немесе педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамға ие:
1. Кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 160-300 см х 280-320 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
2. Хирургиялық стандартты / күшейтілген қорғанысымен халат Өлшемі: S/M/L/ХL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
3. Үстелге арналған ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 120-160 см x 160-180 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
4. Үстелге арналған ақжайма Өлшемі: 150-180 см x 180-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
5. Янкувер канюлясы Өлшемі: 12-30 CH/Fr Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
6. Мейо үстеліне арналған ақжайма Өлшемі: 75-90 см x 145-180 см Материалы: Тоқылмаған материал / полиэтилен үлбірі Тоқылмаған материалдың тығыздығы: 10 г/м? - 70 г/м? Үлбірдің қалыңдығы: 20 мкм - 80 мкм Саны: 1-2 дана.
7. Ақжайма Өлшемі: 90-160 см x 120-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-10 дана.
8. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 500 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана.
9. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-6 дана.
10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі Банка көлемі: 1000-3000 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
11. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана.
12. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
13. Электрохирургиялық қарындаш Ұзындығы: 20-22 см Электрод материалы: Тот баспайтын болат Саны: 1 дана.
14. Лапаротомияға арналған рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-20 дана.

1099
Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH
"Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH" - это экспресс-тест для определения уровня pH в образцах вагинального секрета
Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка с цветовой шкалой pH – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025713
63 783,13
1100
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый или педиатрический) стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня для кардиохирургии Размер: 160-300 см х 280-320 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
2. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
3. Простыня для стола (усиленная или стандартная) Размер: 120-160 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
4. Простыня для стола Размер: 150-180 см х 180-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
5. Канюля Янкувера Размер: 12-30 CH/Fr Материал: Полимер Количество: 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо Размер: 75-90 см х 145-180 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м² - 70 г/м² Толщина пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1-2 шт.
7. Простыня Размер: 90-160 см х 120-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-10 шт.
8. Чаша для растворов Объем: 500 мл. Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
9. Чаша для растворов Объем: 250 мл. Материал: Полимер Количество: 1-6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью Объем банки: 1000-3000 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
11. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт.
12. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический Длина: 20-22 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-20 шт.

15. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-30 дана.
16. Бүйрек тәрізді науа Көлемі: 700 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана.
17. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 700-800 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана.
18. Ирригацияға арналған шприц Көлемі: 50-60 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
19. Luer Lock шприці Көлемі: 2-10 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
20. Luer шприцтері Көлемі: 10, 20 мл Материалы: полимер Саны: 1-4 дана.
21. Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана.
22. Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана.
23. Хирургиялық сүлгі Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см Материалы: мақта/ дәке Саны: 1-10 дана.
24. Операция қалдықтарына арналған қапшық Өлшемі: 50-110 см x 60-110 см Материалы: полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана.
25. Операциялық таспа Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-2 дана.
26. Науа Көлемі: 1000-5000 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамға ие:
1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 180-270 см х 220-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
2. Тостаған Көлемі: 1000 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
3. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана.
4. Тостаған/стакан Көлемі: 60 мл - 100 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
5. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана.
6. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана.
7. Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медицин
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Кардиохирургияға арналған ақжайма 160-300 см х 280-320 см - 1 дана;
2. Хирургиялық стандартты / күшейтілген қорғанысымен халат, S/M/L/ХL/XXL - 1 дана;
3. Үстелге арналған ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) 120-160 см x 160-180 см - 1 дана;
4. Үстелге арналған ақжайма 150-180 см x 180-250 см - 1 дана;
5. Янкувер канюлясы 12-30 CH/Fr - 1 дана;
6. Мейо үстеліне арналған ақжайма 75-90 см x 145-180 см - 1-2 дана;

15. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-30 шт.
16. Лоток почкообразный Объем: 700 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
17. Чаша для растворов Объем: 700 - 800 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
18. Шприц для ирригации Объем: 50-60 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
19. Шприц Luer Lock Объем: 2-10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
20. Шприцы Luer Объем: 10, 20 мл Материал: полимер Количество: 1-4 шт.
21. Катетер прямой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
22. Катетер угловой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
23. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: хлопок/ марля Количество: 1-10 шт.
24. Мешок для отходов операции Размер: 50-110 см х 60-110 см Материал: полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт.
25. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
26. Лоток Объем: 1000 - 5000 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая Размер: 180-270 см х 220-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
2. Чаша Объем: 1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
3. Чаша для растворов Объем: 250 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
4. Чаша/стакан Объем: 60 мл - 100 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
5. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинск
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для кардиохирургии 160-300 см х 280-320 см -1 шт.
2. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой - S/M/L/ХL/XXL - 1 шт
3. Простыня для стола (усиленная или стандартная) 120-160 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня для стола 150-180 см х 180-250 см - 1 шт.
5. Канюля Янкувера 12-30 CH/Fr - 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо 75-90 см х 145-180 см - 1-2 шт.

7. Ақжайма 90-160 см x 120-160 см - 1-10 дана;
8. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 500 мл. - 1-2 дана;
9. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл. - 1-6 дана;
10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі, банка көлемі: 1000-3000 мл - 1 дана;
11. Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана;
12. Қосылуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 100-400 см - 1 дана;
13. Электрохирургиялық қарындаш, ұзындығы 20-22 см - 1 дана;
14. Лапаротомияға арналған рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар 5-45 см x 5-45 см - 1-20 дана;
15. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары 5-45 см x 5-45 см - 1-30 дана;
16. Бүйрек тәрізді науа, көлемі 700 мл -1-2 дана;
17. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 700-800 мл - 1-2 дана;
18. Ирригацияға арналған шприц, көлемі 50-60 мл - 1 дана;
19. ​Luer Lock шприці, көлемі 2-10 мл - 1 дана;
20..Luer шприцтері, көлемі 10, 20 мл - 1-4 дана;
21. Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз, өлшемі: 10-40 СН/Fr - 1 дана;
22. Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз, өлшемі: 10-40 СН/Fr - 1 дана;
23. Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1-10 дана;
24. Операция қалдықтарына арналған қапшық 50-110 см x 60-110 см - 1 дана;
25. Операциялық таспа 20-50 см х 5-20 см - 1-2 дана;
26. Науа, көлемі 1000-5000 мл - 1-2 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№027179
140 609,80
1 101
"Кардиохирургиялық тип-2" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, Жалпы несеп талдауға арналған стерильді вакуумдық пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: Пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар. Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол әсіресе берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, қымтақтықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға қарай қақпақтардың түсі әртүрлі (1-кестені қараңыз). Резеңке тығындар хлорбутилкау-чуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробиркалар тығындалған пробиркадан және бір ұшында мақта тампоны бар таяқшадан тұрады. Пробиркаларпластик материалдан (полипропилен, полиэтилентере-фталат) дайындалған. Дөңгелек немесе конустық түбі бар цилиндр пішінді пробирка. Пробирка резеңке тығынмен немесе бұрандалы қақпақпен жабылған. Пробиркалар-дың ішінде натрий гидрокарбо-натының (NaHCO3) 1% ерітіндісі немесе 2 мл мөлшерінде 50% глицерин бар. S мөлшеріндегі таяқшасы бар мақта тампоны: диаметрі 5 мм, мақта тампонының ұзындығы 15 мм, жалпы ұзындығы 120-дан 150 мм-ге дейін. Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді. Несепті жанасусыз тасымалдауға арналған құрылғысы бар контей-нер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін, несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылауы, саңылаудың қақпағын тесуге арналған резеңке мембранасы бар инесі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл. Ине ұстатқыш қан алу жүйесіне арналған вакуумдық сынауығы бар екіжақты инені жалғайтын боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады, сенімді бекіту үшін екіжақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие. Ине ұстатқыш қанды алу сәтінде вакуумдық пробиркағаарналған бағыттауыш болып табылады, стерильді емес. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине (екіжақты стандартты ине) медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бір рет пайдалануға арналған стерильді бұйым. Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сорбциялық қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткілер этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сырттай және тек бір рет қолдануға арналған! Спирттік сүрткілер тері астына және бұлшықет ішіне манипуляция-лар (вакциналау, тамырішілік инъекция, венадан қан алу және т. б.), құралдарды және басқа беттерді өңдеу кезінде инъекциялық өрісті өңдеу үшін микробқа қарсы және стерилизатор ретінде жергілікті қолдануға арналған. Шеті жылтыратылған заттық әйнек микроскопия үшін пайдаланылады. Әйнектердің беті тегіс, майсыз. Әйнектің жоғары сапасы жарықты тамаша өткізеді. Жамылғы әйнектер көбіне зертханаларда пайдаланылады. Олар әйнектен жасалған төртбұрышты немесе тікбұрышты пластина болып келеді.
"Кардиохирургиялық тип-2" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-бар (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий оксалаты бар, сұр қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты; Көлемі 120 мл несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы бар контейнер; Несепті жалпы талдауға арналған вакуумдық стерильді AVATUBE пробиркалары көлемі 10,0 мл; Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробирка; Копрологиялық зерттеу жүргізу үшін биологиялық материал жинауға арналған контейнер; Ине ұстатқыш; Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер; Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6; Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200; Тегістелген заттық шыны; Жамылғы шыны

7. Простыня 90-160 см х 120-160 см - 1-10 шт.
8. Чаша для растворов, объем 500 мл. - 1-2 шт.
9. Чаша для растворов, объем 250 мл. - 1-6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью, объем банки: 1000-3000 мл- 1 шт.
11. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
12. Трубка дренажная для соединения, длина трубки 100-400 см - 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический, длина 20-22 см - 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-20 шт.
15. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью, 5-45 см х 5-45 см - 1-30 шт.
16. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1-2 шт.
17. Чаша для растворов, объем 700 - 800 мл - 1-2 шт.
18. Шприц для ирригации, объем 50-60 мл - 1 шт.
19. Шприц Luer Lock, объем 2-10 мл - 1 шт.
20. Шприцы Luer, объем 10, 20 мл - 1-4 шт.
21. Катетер прямой, с/без троакара, размер: 10-40 СН/Fr - 1 шт.
22. Катетер угловой, с/без троакара, размер 10-40 СН/Fr - 1 шт.
23. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1-10 шт.
24. Мешок для отходов операции 50-110 см х 60-110 см - 1 шт.
25. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см - 1-2 шт.
26. Лоток, объем 1000 - 5000 мл - 1-2 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027179
140 609,80
1101
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2"
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные cтерильные для общего анализа мочи состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки.Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену.Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг.Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.Пробирки для определения на яйце-глист методом соскоба состоят из укупоренной пробирки и палочки с ватным тампоном на одном конце.Пробирки изготовлены из пластикового материала (полипропилен, полиэтилентерефталат).Пробирка цилиндрической формы с круглым или конусным дном. Пробирка укупорена резиновой пробкой или винтовой крышкой. Внутри пробирок имеется 1 % раствор гидрокарбоната натрия (NaHCO3) или 50 % глицерин в количестве 2 мл. Ватный тампон с палочкой размером S: диаметр 5 мм, длина ватного тампона 15 мм, общая длина от 120 до 150 мм. Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485. Контейнер со встроенным устрой-ством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направ-ляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовые салфетки представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Салфетка спиртовая предназначена для местного применения в качестве антимикробного и стерилизующего средства для обработки инъекционного поля при проведении подкожных и внутримышечных манипуляций (вакцинация, внутривенные инъекции, забор крови из вены и др), обработки инструментов и других поверхностей. Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная. Высокое качество стекла создает отличное светопропускание. Покровные стекла преимущественно используют в лабораториях. Они представляют собой квадратную или прямоугольную пластину, выполненную из стекла
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2"
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой.
- Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл.
- Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для общего анализа мочи объемом 10,0 мл. - Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба.
- Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования. - Иглодержатель.
- Игла двухсторонняя зеленая стандартная, 0,8х38 мм; 21Gx1 ½ - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный. - Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Предметное стекло шлифованное. - Покровное стекло.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023914
7 685,47
1 102
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның сілекей үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жинақ (50 тесттер
Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ - 50 дана; Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025779
44 644,95

РК МИ (in vitro)-0№023914
7 685,47
1102
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне
"Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах слюны человека
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне №2
1 набор (50 тестов)
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 50 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025779
44 644,95

19. Luer Lock шприці Көлемі: 2-10 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
20. Luer шприцтері Көлемі: 10, 20 мл Материалы: полимер Саны: 1-4 дана.
21. Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана.
22. Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана.
23. Хирургиялық сүлгі Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см Материалы: мақта/ дәке Саны: 1-10 дана.
24. Операция қалдықтарына арналған қапшық Өлшемі: 50-110 см x 60-110 см Материалы: полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана.
25. Операциялық таспа Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-2 дана. 26. Науа Көлемі: 1000-5000 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамға ие:
1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 180-270 см х 220-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
2. Тостаған Көлемі: 1000 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
3. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана.
4. Тостаған/стакан Көлемі: 60 мл - 100 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
5. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана.
6. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана.
7. Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медицин
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма 180-270 см х 220-330 см - 1 дана.;
2.Тостаған, көлемі 1000 мл - 1 дана.;
3. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл - 1-2 дана.;
4. Тостаған/стакан, көлемі 60 мл - 100 мл - 1 дана.;
5. Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.;
6. Қосылуға арналған дренажды түтік 100-400 см - 1-2 дана.;
7. Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар 5-45 см x 5-45 см - 1-10 дана.;
8. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары 5-45 см x 5-45 см - 1-25 дана.;
9. Бүйрек тәрізді науа, көлемі 700 мл - 1 дана.;
10. Науа, көлемі 1000-5000 мл - 1 дана.;
11. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана.;
12. Ирригацияға арналған шприцтер, көлемі 50-60 мл - 1-2 дана.;
13..Luer шприцтері, көлемі 10, 20 мл - 1-2 дана.;

19. Шприц Luer Lock Объем: 2-10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
20. Шприцы Luer Объем: 10, 20 мл Материал: полимер Количество: 1-4 шт.
21. Катетер прямой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
22. Катетер угловой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
23. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: хлопок/ марля Количество: 1-10 шт.
24. Мешок для отходов операции Размер: 50-110 см х 60-110 см Материал: полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт.
25. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
26. Лоток Объем: 1000 - 5000 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая Размер: 180-270 см х 220-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
2. Чаша Объем: 1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
3. Чаша для растворов Объем: 250 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
4. Чаша/стакан Объем: 60 мл - 100 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 5. Очиститель наконечника коагулятора Размер:
5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинск
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая 180-270 см х 220-330 см - 1 шт.
2. Чаша, объем 1000 мл - 1 шт.
3. Чаша для растворов, объем 250 мл - 1-2 шт.
4. Чаша/стакан, объем 60 мл - 100 мл - 1 шт.
5. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения 100-400 см - 1-2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-10 шт.
8. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-25 шт.
9. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.
10. Лоток, объем 1000 - 5000 мл - 1 шт.
11. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
12. Шприцы для ирригации, объем 50-60 мл - 1-2 шт.
13. Шприцы Luer, объем 10, 20 мл - 1-2 шт.

14. ​Luer шприці, көлемі 5-10 мл - 1 дана.;
15. Түзу, троакарымен/ троакарсыз катетер 10-40 СН/Fr - 1 дана.;
16. Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1 дана.;
17. Қалдықтарға арналған қапшық 50-110 см x 60-110 см - 1 дана.;
18. Скальпель (сабы жоқ/сабымен), көлемі: №15 - №25 - 1 дана.;
19. Скальпель (сабы жоқ/сабымен), көлемі: №11 - №15 - 1-2 дана.;
20. Құралдарға арналған органайзер өлшемі: 15-30 ойықша - 1 дана.;
21. Ауа өткізгіші бар инфузиялық жүйе 100 см-200 см - 1 дана.;
22. Ілмектер,өлшемі 8-12 Fr - 1-7 дана;
23. Ілмектер, өлшемі 12-15 Fr - 1-2 дана.;
24. Аспирация мен диатермияға арналған қап 20-70 см х 30-90 см - 1-2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027179
115 543,75
1 104
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Көгілдір / жасыл / ақ түсті анатомиялық пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материал: Полимер Саны: 1-2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер Өлшемі: 5-30 см x 5-30 см Материал: Тоқылмаған материал / медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 40 г/м? Саны: 1-2 дана.
3. Дәке тупферлер Өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см; үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. Материал: Медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-6 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жинақ
1. Көгілдір / жасыл / ақ түсті анатомиялық пинцет, ұзындығы: 12-13 см - 1-2 дана.;
2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер 5-30 см x 5-30 см - 1-2 дана.;
3. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. - 1-6 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026937
1 135,17
1 105
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі бос простат-спецификалық антигенді сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті

14. Шприц Luer, объем 5-10 мл - 1 шт.
15. Катетер прямой, с/без троакара 10-40 СН/Fr - 1 шт.
16. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1 шт.
17. Мешок для отходов 50-110 см х 60-110 см - 1 шт.
18. Скальпель (без/с рукояткой), размер: №15 - №25 - 1 шт.
19. Скальпель (без/с рукояткой), размер: №11 - №15 - 1-2 шт.
20. Органайзер для инструментов, размер: 15 - 30 лунок - 1 шт.
21. Инфузионная система с воздуховодом 100 см - 200 см - 1 шт.
22. Петли, размер 8-12 Fr - 1-7 шт.
23. Петли , размер 12-15 Fr -1-2 шт.
24. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 30-90 см - 1-2 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027179
115 543,75
1104
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Пинцет анатомический голубого / зеленого / белого цвета Длина: 12-13 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
2. Салфетки перевязочные из нетканого материала или медицинской марли Размер: 5-30 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 40 г/м² Количество: 1-2 шт.
3. Тупферы марлевые Размер: круглые диаметром 2-5 см; треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-6 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный, одноразового применения
набор
1. Пинцет анатомический голубого / зеленого / белого цвета, длина: 12-13 см - 1-2 шт.
2. Салфетки перевязочные из нетканого материала или медицинской марли 5-30 см х 5-30 см - 1-2 шт.
3. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 2-5 см/ треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026937
1 135,17
1105
Быстрый количественный тест на Свободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Cвободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Свободного простат-специфического антигена (fPSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Cвободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026577
79 152,81
1 106
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған пакеттері және орамдары
Термодәнекерленген стерилизациялауға арналған пакет 1 класты бір немесе бірнеше химиялық индикаторы бар ақ қағаздан және мөлдір көп қабатты үлбірден жасалған жалпақ (қатпарсыз) және қатпарлары бар тік бұрышты конверт болып табылады. Пакеттер екі түрде шығарылады – термодәнекерленген және өздігінен жабылатын. Стерилизациялауға арналған термодәнекерленген тегіс біріктірілген орама 1 класты бір немесе бірнеше химиялық индикаторы бар ақ қағаздан және мөлдір көп қабатты үлбірден жасалған жалпақ (қатпарсыз) және қатпарлары бар жең болып табылады. Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған орамдар мен пакеттер өндірушінің СТ ЖШС 010740002885-020-2021 техникалық құжаттамасына сәйкес жасалған.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған пакеттері және орамдары
дана
Өздігінен жабылатын тегіс біріктірілген пакет, пакеттің ені 300 мм, пакеттің ұзындығы 500 мм
ҚР-МБ (ММБ)-0№023958
162,93
1 107
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L, тығыздығы 28 г/ш.м.

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026577
79 152,81
1106
Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий
Пакет для стерилизации представляет собой прямоугольный конверт плоский (без складок) и со складками, изготовленный из белой бумаги и прозрачной многослойной пленки, с одним или несколькими химическими индикаторами 1 класса. Пакеты выпускаются двух видов – термосвариваемые и самозапечатывающиеся. Рулон для стерилизации термосвариваемый представляет собой рукав плоский (без складок) и со складками, изготовленный из белой бумаги и прозрачной многослойной пленки, с одним или несколькими химическими индикаторами 1 класса. Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий изготавливаются по технической документации производителя СТ ТОО 010740002885-020-2021.
Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий
штука
Пакет комбинированный плоский самозапечатывающийся, ширина пакета 300 мм, длина пакета 500 мм
РК МИ (ИМН)-0№023958
162,93
1107
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L, пл. 28 г/кв.м

Қорғаныс костюмдері өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы170
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182;
2. Шалбар өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 109
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы
Қағаз өлшемі 300х300 мм, 400х400 мм, 450х450 мм, 500х500 мм, 600х600 мм, 750х750 мм, 900х900 мм, 1000х1000 мм, 1200х1200 мм, тығыздығы 60 г/м? ( 5%). болатын парақтарда шығарылады. Креп қағаздың екі қабаты 3 кг-ды көтереді.
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 450х450 мм
дана
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 450х450 мм
ҚР-МБ (ММБ)-0№025392
93,18
1 110
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы
Қағаз өлшемі 300х300 мм, 400х400 мм, 450х450 мм, 500х500 мм, 600х600 мм, 750х750 мм, 900х900 мм, 1000х1000 мм, 1200х1200 мм, тығыздығы 60 г/м? ( 5%). болатын парақтарда шығарылады. Креп қағаздың екі қабаты 3 кг-ды көтереді.
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 600х600 мм
дана
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 600х600 мм
ҚР-МБ (ММБ)-0№025392
138,07
1 111
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Қаптамалық материал мынадай 2 қабаттан тұрады: медициналық қағаздан және термиялық тігіспен байланысқан полимерлі көп қабатты үлбірден. Бір рет қолдануға арналған қаптамалық материал, стерилизациялық құралдар үшін өткізгіш және микроорганизмдер үшін өткізбейтін, жабылу талабы, оларды сақтау шарттары мен мерзімдері сақталған жағдайда стерильденген медициналық бұйымның стерильділігін сақтайды, жабу 180°С температурада термодәнекерлеу аппаратының көмегімен жүргізіледі, қаптамаларды ашқан кезде түктер және материалдың жыртылуы болмайды, әртүрлі типтік формаларда қол жетімді: қатпары жоқ және қатпарлары бар пакеттер мен орамдарда, сондай-ақ әртүрлі мөлшердегі өздігінен жабысатын пакеттер, стерилизациялық өңдеу кезінде индикатордың түсі өзгереді
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал №5
1 орам
1. Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: ені 75-500 мм, ұзындығы 50-200 м, қатпар ені 25-100 мм.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026615
71 776,15
1 112
Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі креатинин, нитриттер, глутаральдегид, рН, меншікті салмақ, тотықтырғыштар және пиридиний хлорхроматын сапалы анықтауға арналған экспресс-тест.
Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест. №1
1 жинақ (1 тест)
1 жинақ (1 тест)

Защитные костюмы размер 54-56 (XXL), рост 170
штука
1. Блуза с капюшоном размер 54-56 (XXL), рост 170;
2. Брюки размер 54-56 (XXL), рост 170
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1109
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack"
Размеры бумаги 300х300 мм 400х400 мм 450х450 мм 500х500 мм 600х600 мм 750х750 мм 900х900 мм 1000х1000 мм 1200х1200 мм Плотность бумаги должна быть 60 г/м² (±5%) Два слоя крепированной бумаги должны выдерживать 3 кг
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 450х450 мм
штука
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 450х450 мм
РК МИ (ИМН)-0№025392
93,18
1110
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack"
Размеры бумаги 300х300 мм 400х400 мм 450х450 мм 500х500 мм 600х600 мм 750х750 мм 900х900 мм 1000х1000 мм 1200х1200 мм Плотность бумаги должна быть 60 г/м² (±5%) Два слоя крепированной бумаги должны выдерживать 3 кг
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 600х600 мм
штука
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 600х600 мм
РК МИ (ИМН)-0№025392
138,07
1111
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Материал упаковочный состоит из 2-х слоев: из медицинской бумаги и полимерной многослойной пленки, соединенных термошвом. Материал упаковочный для однократного использования, проницаем для стерилизационных средств и непроницаем для микроорганизмов, сохраняет стерильность простерилизованного медицинского изделия при условии соблюдения требования закрытия, условий и сроков их хранения, закрытие производится с помощью термосварочного аппарата при температуре 180°С, при открытии упаковок не образуется ворсинок и разрыва материала, доступны в различных типоформах: в пакетах и рулонах со складкой и без складки, а также самоклеящиеся пакеты различных размеров, при стерилизационной обработке происходит изменение цвета индикатора.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий №5
1 рулон
1. Рулоны для стерилизации со складкой: ширина 75-500 мм, длина 50-200 м, ширина складки 25-100 мм - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026615
71 776,15
1112
Экспресс-тест для определения фальсификации мочи
"Экспресс-тест для определения фальсификации мочи" - это экспресс-тест для качественного определения креатинина, нитритов, глутаральдегида, рН, удельного веса, окислителей и пиридиния хлорхромата в образцах мочи человека.
Экспресс-тест для определения фальсификации мочи №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка для интерпретации результатов – 1 шт.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026478
353,41
1 113
Липосакцияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма 90 ? 80 см - 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 150 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 120 см – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш сүрткі, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 45 ? 45 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 120 ? 75 см – 1 жұп.
Липосакцияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма 90 ? 80 см - 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 150 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 120 см – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш сүрткі, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 45 ? 45 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 120 ? 75 см – 1 жұп.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024969
1 978,34
1 114
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі D-димерді сандық анықтауға арналған Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026619
4 356,58
1 115
АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі АИТВ 1 және 2 және Treponema pallidum (TP - мерез қоздырғышы) антиденелерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық тест.

РК МИ (in vitro)-0№026478
353,41
1113
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 80 см – 2 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 ×150 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х 120 см – 1 шт.
4. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 45 × 45 см – 1 шт.
5. Бахилы, изготовлены из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 120 × 75 см – 1 пара.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
комплект
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 80 см – 2 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х150 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х 120 см – 1 шт.
4. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 45 х 45 см – 1 шт.
5. Бахилы, изготовлены из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 120 х 75 см – 1 пара.
РК МИ (ИМН)-0№024969
1 978,34
1114
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения D-димера в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026619
4 356,58
1115
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический тест для качественного определения антител к ВИЧ 1/2, и Treponema pallidum (TP - возбудитель сифилиса) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека

Ортанжілік тармағы (S4A63-3)
ҚР-ММБ-5№019597
301 258,00
1 119
В гепатиті вирусының core-антигеніне М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-HBcAg-IgM"
"ImmoBia-HBсAg-lgM" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.

Бедренная ножка (S4A63-3)
РК-ИМН-5№019597
301 258,00
1119
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к core-антигену вируса гепатита В "ImmoBia-HBcAg-IgM"
Набор "ImmoBia-HBсAg-lgM" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.

1. Спецификалығы. Теріс сарысуларды зерттеуде жинақтың спецификасы 100% құрайды. Бұл ретте: – теріс бақыланатын үлгісі бар ойықшадағы ОТ орташа мәні (ОТорт Б-) 0,25-тен аспауы керек; – оң бақыланатын үлгісі бар ойықшадағы ОТ орташа мәні (ОТорт Б+) 1,5-тен кем болмауы керек.
2. Сезімталдығы Жинақтың сезімталдығы – кәсіпорынның HВcAg-ге спецификалы IgM-ді 1:3200-ден кем емес титрде анықтау.
В гепатиті вирусының core-антигеніне М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-HBсAg-lgM"
жинақ
1. Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған IgM-ге моноклональді антиденелер бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын;
2. Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл);
3. Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын, (2,5 мл);
4. Конъюгат, ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған рекомбинантты HВcAg, пайдалануға дайын (13,0 мл);
5. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ), пайдалануға дайын, (12,0 мл);
6. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл-ден);
7. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл);
8. Стоп-реагент, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын (12 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027443
246 983,24
1 120
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL,тығыздығы 30 г/ш.м
ҚР-ММБ-5№019345
744,38
1 121
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде спецификалық HAV IgM және HAV IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №2

1. Специфичность. Специфичность набора при исследовании отрицательных сывороток составляет 100 %. При этом: – среднее значение ОП в лунках с отрицательным контрольным образцом (ОПср.К–) должно быть не более 0,25; – среднее значение ОП в лунках с положительным контрольным образцом (ОПср.К+) должно быть не менее 1,5.
2. Чувствительность. Чувствительность набора – выявление специфических IgM к HBcAg в образце в титре не менее 1:3200.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к core-антигену вируса гепатита В "ImmoBia-HBcAg-IgM"
набор
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок моноклональными антителами к IgM, готовый для использования.
2. Положительный контрольный образец К+ на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (1,5 мл).
3. Отрицательный контрольный образец К- на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (2,5 мл).
4. Коньюгат, рекомбинантный HBcAg, меченный пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл).
5. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл).
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (по 28,0 мл).
7. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл).
8. Стоп-реагент, прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию (12 мл).
РК МИ (in vitro)-0№027443
246 983,24
1120
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером XL
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером XL, пл.30 г/кв.м
РК-ИМН-5№019345
744,38
1121
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)
"Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения специфических анти-HAV IgG/IgM в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV) №2

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025679
22 554,57
1 122
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L, тығыздығы 40г/ш.м
ҚР-ММБ-5№019345
813,92
1 123
С гепатиті вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
С гепатиті вирусы (НСV) жедел гепатиттің негізгі себебі болып табылады және венаішілік инъекция алатындар арасында кеңінен қолданылады, оның 90%-ы С гепатиті вирусының антиденелеріне оң болып табылады. НСV экспресс-тесті адам қаны сарысуында, плазмасында және жаңа алынған қанда С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді сапалы анықтау үшін иммунохроматографиялық талдау болып табылады. Бұл тест С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған. Тестілеуде С гепатиті вирусының төрт арнайы іріктеп алынған рекомбинантты протеиндері пайдаланылады (ядро, N83, N84, N85). Бұл НСV экспресс тестіне жоғары деңгейдегі дәлдікпен адам қаны сарысуы, плазмасы немесе жаңа алынған қаны үлгілерінде С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға мүмкіндік береді. Салыстырмалы шектік сезімталдығы 99.2 % (119/120) құрайды және салыстырмалы шектік спецификасы 100 % (120/120) құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.
С гепатиті вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
қаптама
Тест-кассеталар -25 дана; Пипеткалар - 25 дана; Буферлік ерітінді - 1 құты; Қолдану жөніндегі нұсқаулық
ҚР-ММБ-5№015042
20 259,83
1 124
АИТВ 1/2 адамның иммунтапшылық вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
Салыстырмалы сезімталдығы 100% , спецификасы 99,85% . Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025679
22 554,57
1122
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером L
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером L, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019345
813,92
1123
Экспресс тест для определения антител вируса гепатита С
Вирус гепатита С (НСV) является основной причиной острого гепатита и широко распространен среди тех, кто получает внутривенные инъекции, 90% которых являются положительными на антитела вируса гепатита С. Экспресс тест НСV является иммунохроматографическим анализом для качественного определения антител против вируса гепатита С в сыворотке, плазме и цельной крови человека.Этот тест предназначен для определения антител против вируса гепатита С. В тестировании используются четыре специально подобранные рекомбинантные протеины вируса гепатита С (ядро, N83, N84, N85). Это позволяет экспресс тесту НСV определить антитело против вируса гепатита С в образцах плазмы, сыворотки или цельной крови человека с высоким уровнем точности. Предельная относительная чувствительность составляет 99.2 % (119/120), и предельная относительная специфика составляет 100 % (120/120). Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.
Экспресс тест для определения антител вируса гепатита С
упаковка
Тест - кассеты -25шт. Пипетки -25шт. Буферный раствор -1фл. Инструкция по применению
РК-ИМН-5№015042
20 259,83
1124
Экспресс тест для определения антител к вирусу иммунодефицита человека ВИЧ 1/2
Относительная чувствительность 100%, специфичность 99,85%. Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С

АИТВ 1/2 адамның иммунтапшылық вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
қаптама
1. Кассета;
2. Талдау жүргізуге арналған буферлік ерітінді;
3. Силикагель;
4. Пипетка
ҚР-ММБ-5№016446
20 262,16
1 125
Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті" адамның жаңа алынған қанындағы, плазмасындағы және сарысуындағы жүрек FABP-ды сапалы анықтауға арналған жылдам диагностикалық тест болып табылады
Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жинақ (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025710
887,89
1 126
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.
1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын.
2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған.
3. Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады.
4. Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған.
5. Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек.
6. Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз.
8. Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар.
9. Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Халат өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182;
2. Жейде өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182;
3. Шалбар, бой ұзындығы 182;
4. Мақта-дәкелі бетперде;
5. Алжапқыш, ПЭВД;
6. Жеңқаптар;
7. Бахилалар;
8. Орамал;
9. Сөмке
ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 127
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прокальцитонинді (РСТ) сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті

Экспресс тест для определения антител к вирусу иммунодефицита человека ВИЧ 1/2
упаковка
1. Кассета
2. Буферный раствор для проведения анализа
3. Силикагель
4. Пипетка
РК-ИМН-5№016446
20 262,16
1125
Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)
"Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)" - представляет собой быстрый диагностический тест для качественного определения сердечного FABP в цельной крови, плазме и сыворотке человека
Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025710
887,89
1126
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182
комплект
1. Халат размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
2. Рубашка размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
3. Брюки, рост 182;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1127
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Прокальцитонина (PCT) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы – 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026588
105 537,19
1 128
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;
5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана;
6. Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана;
7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана;
8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана;
9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана;
10. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164;
2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 164;
4. Үшқабатты медициналық бетперде;
5. Алжапқыш ПЭВД;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;
7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
8. Сіңіргіш сүрткіі;
9. Дулыға/үшкіл орамал;
10. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026303
13 380,69
1 129
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026588
105 537,19
1128
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 46-48 (M), рост 164
комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 164;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 164;
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 164:
4. Маска медицинская трехслойная;
5. Фартук ПЭВД;
6. Нарукавники СМС 40 г/м2;
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
8. Салфетка впитывающая;
9. Шлем/косынка;
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1129
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:

1. Құрал-жабдықтар үстеліне арналған жабын (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 70-100 см х 70-100 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-80 г/м2 Саны: 1 дана.
2. Жабысқақ жолағы бар жабын Өлшемі: 50-80 см x 50-80 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-80 г/м2 Саны: 1 дана.
3. Сіңіретін сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-50 г/м2 Саны: 1 дана.
4. Тоқылмаған матадан немесе медициналық дәкеден жасалған сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: тоқылмаған материал немесе медициналық дәке Тығыздығы: 10-50 г/м 2 Саны: 1-4 дана.
5. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған тампондар Диаметрі: 3-7 см Материалы: тоқылмаған материал/ медициналық дәке Тығыздығы: 10-50 г/м 2 Саны: 1-5 дана.
6. Жарақаттамайтын ине Өлшемі: 22G Материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана.
7. Пластик шприц Көлемі: 5 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана.
8. Пластик қысқыш Өлшемі: 6-8 см Материалы: полимер Саны: 1 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптама макетінде жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы
жинақ
1. Құрал-жабдықтар үстеліне арналған жабын (стандартты немесе күшейтілген) 70-100 см x 70-100 см - 1 дана.;
2. Жабысқақ жолағы бар жабын 50-80 см x 50-80 см - 1 дана.;
3. Сіңіретін сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1 дана.;
4. Тоқылмаған матадан немесе медициналық дәкеден жасалған сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-4 дана.;
5. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-5 дана.;
6. Жарақаттамайтын ине, өлшемі: 22G - 1 дана.;
7. Пластик шприц көлемі: 5 мл - 1 дана.;
8. Пластик қысқыш 6-8 см - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027148
6 384,34
1 130
Гентамицині бар сүйектің Gentafix акрилді цементі, орындалу нұсқаулары
Gentafix 1 және 3 – сүйектің стерильді гентамицині бар рентгеноконтрастылы цементі. Сұйылтуға арналған сұйықтықпен жиынтықтағы ақ түсті ұнтақ болып табылады. Сүйек инфекциясы қаупі жоғары пациенттерде сүйек импланттарын жылдам бекітуге қызмет етеді. Гентамициннің мөлшері (антибиотикалық класс) инфекцияның пайда болуына жол бермейді. Gentafix 1 – қолмен енгізуге арналған стандартты тұтқырлығы бар цемент Gentafix 3 – шприцпен немесе инъекциялық тапаншамен енгізуге арналған тұтқырлығы төмен цемент.
Тұтқырлығы стандартты цемент Gentafix 1
дана
Ұнтақ; Сұйылтуға арналған сұйықтық (ампула); Стерильді емес жинақ (араластыруға арналған тостаған және қалақша)
ҚР-ММБ-5№115058

1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) Размер: 70-100 см х 70-100 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Покрытие с клейкой полосой Размер: 50-80 см х 50-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
3. Салфетки впитывающие Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала или медицинской марли Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-50 г/м2 Количество: 1-4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала или медицинской марли Диаметр: 3-7 см Материал: нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-50 г/м2 Количество: 1-5 шт.
6. Игла атравматичная Размер: 22G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
7. Шприц пластиковый Объем: 5 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
8. Зажим пластиковый Размер: 6-8 см Материал: полимер Количество: 1 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) 70-100 см х 70-100 см - 1 шт.
2. Покрытие с клейкой полосой 50-80 см х 50-80 см - 1 шт.
3. Салфетки впитывающие 5-45 см х 5-45 см - 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала или медицинской марли 5-45 см х 5-45 см - 1-4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала или медицинской марли, диаметр: 3-7 см - 1-5 шт.
6. Игла атравматичная, размер: 22G - 1 шт.
7. Шприц пластиковый, объем: 5 мл - 1 шт.
8. Зажим пластиковый 6-8 см - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027148
6 384,34
1130
Акриловый костный цемент Gentafix с гентамицином, варианты исполнения
Gentafix 1 и 3 - это рентгеноконтрастный, стерильный костный цемент с гентамицином. Представляет собой порошок белого цвета с жидкостью для разведения в комплекте. Служит для быстрой фиксации костных имплантатов у пациентов, с высоким риском возникновения костной инфекции. Содержание гентамицина (класс антибиотиков) предотвращает возникновение инфекции. Gentafix 1 - цемент стандартной вязкости для ручного нанесения. Gentafix 3 - цемент низкой вязкости для введения шприцем или инъекционным пистолетом.
Цемент стандартной вязкости Gentafix 1
штука
Порошок; Жидкость для разведения (ампула); Нестерильный набор (чашка для смешивания и лопатка)
РК-ИМН-5№115058

29 139,86
1 131
Стерильді бір реттік емшаралық жинақ
Жинаққа түрлі медициналық емшаралар жүргізуге қажетті жиынтықтаушы бұйымдарды қамтиды. Бұйымдар түрлі материалдардан дайындалған: түрлі типтегі тоқылмаған мата, дәке, мақта-мата жібі, полиамидтік жіп, ширатылған лайкра, медициналық пластик, хирургиялық болат, полиэтилен үлбір, резеңке, табиғи жоғары сапалы латекс, неопрен, полиизопрен, ағаш, мақта, поливинилхлорид.
Стерильді бір реттік емшаралық жинақ
жинақ

29 139,86
1131
Набор процедурный одноразовый стерильный
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотно различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, дерево, хлопок, поливинилхлорид.
Набор процедурный одноразовый стерильный
набор

1. Жабысқақ жиегі бар/жоқ тесігі бар/жоқ cүрткі (30-100)*(30-100) см*№
2. Сүрткі (5-20)*(5-20) см*;
3. Тампондар S, M, L*;
4. Спиртті сүрткі 65*30 мм немесе 65*56 мм*;
5. Сұйықтықтар мен қалдықтарды жинауға арналған қапшық*;
6. Жабысқақ жиегі бар қалта*;
7. Алжапқыш*;
8. Телпек*;
9. Үш қабатты резеңкелі/байлағышы бар бетперде*;
10. Медициналық мақта маталы стерильді емес дәке бинттер * - Түтікше тәрізді, созылғыш медициналық бинт * - Түтікше тәрізді, торлы, созылғыш, бекемдегіш, стерильді емес медициналық бинт* - Түтікше тәрізді, созылғыш латексті-полиэфирлі "ИНТЕКС" бинттері* - ТоқNAME; Адгезивті лента;
11. Адгезивті лента*;
12. Жүзінің қорғағышы/алынып салынатын жүзінің қорғағыш қалпақшасы бар тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі* - Стерильді жүздерімен жиынтықтағы хирургиялық скальпель*;
13. Резеңкеден жасалған қан тоқтатқыш бұрау*;
14. Табиғи латекстен жасалған стерильді опаланбаған хирургиялық Medi-Grip Latex Powder- Free медициналық қолғаптары* - Табиғи латекстен жасалған стерильді опаланған хирургиялық Medi-Grip Latex* медициналық қолғаптары - Опаланбаған стерильді латексті GAMMEX LANAME;
15. Медициналық қысқыштар;
16.Медициналық пинцет;
17. Корнцанг*;
18. Медициналық ұстатқыш*;
19. Медициналық қысатын қысқаштар*;
20. Медициналық қайшы*;
21. Үш компонентті стерильді бір рет қолданылатын Bioject®Budget инъекциялық шприці*;
22. Полимерлі ыдыс-контейнер*;
23. Тұтқасы бар губка*;
24. Бір реттік, стерильді лор-шпатель №1* - Бір рет қолданылатын стерильді Biospat® медициналық шпателі*;
25.Тампон-таяқша*;
26. Акринолдан жасалған жастықшасы бар гипоаллергенді су өтпейтін бастапқы (орташа) Санипласт таңғышы* - Акринолдан жасалған жастықшасы бар гипоаллергенді су өтпейтін бастапқы (үлкен және пластик спотс) Санипласт таңғышы*;
27. Жаңа туғандар мен пациенттерге арналған білезік*;
28. Бір рет қолданылатын, стерильді кіндікке арналған қапсырма* - Бір рет қолданылатын стерильді Biocare® кіндікке арналған қысқыш*;
29. Сельдингер инесі*;
30. Жараларды жабындауға арналған Medipore+PAD адгезивті таңғышы* - Tegaderm мөлдір таңғышы*
ҚР-ММБ-5№017330
30 708,32
1 132
Триптон –соя агары
Триптон-соя агары Петри тостағанына құйылған дайын агарды білдіреді. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. 25°С кезінде рН 7,3 ± 0,2 Түсі ашық сары Мөлдірлігі Мөлдір Консистенциясы Гельтәрізді Салмақ дозасы 18,5 г ± 2,0 г.
Триптон – соя агары
дана
Триптон – соя агары
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025363
2 913,29
1 133
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал

1. Салфетка с/без отверстия с/без липкого края (30-100)*(30-100) см*.
2. Салфетка (5-20)*(5-20) см*.
3. Тампоны S, M, L*
4. Спиртовая салфетка 65*30 мм или 65*56 мм*.
5. Мешок для сбора жидкости и отходов*
6. Карман с липким краем*
7. Фартук*
8. Шапочка*
9. Маска трехслойная на резинках/завязках*
10. Бинты марлевые медицинские хлопчатобумажные нестерильные* - Бинт эластичный трубчатый медицинский* - Бинт медицинский эластичный сетчатый, трубчатый, фиксирующий, нестерильный* - Бинты "ИНТЕКС" эластичные трубчатые латексно-полиэфирные* - Бинт липкий на пNAME
11. Лента адгезивная*
12. Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями из нержавеющей /углеродистой стали* - Скальпель хирургический в комплекте со стерильными лезвиями*
13. Жгут резиновый кровоостанавливающий*
14. Перчатки медицинские хирургические стерильные из натурального латекса неопудренные Medi-Grip Latex Powder- Free* - Перчатки медицинские хирургические стерильные из натурального латекса опудренные Medi-Grip Latex* - Перчатки хирургические латексные неопудрNAME
15. Зажимы медицинские*
16. Пинцет медицинский*
17. Корнцанг*
18. Держатель медицинский*
19. Щипцы медицинские зажимные*
20. Ножницы медицинские*
21. Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject®Budget*
22. Емкость-контейнер полимерный*
23. Губка с рукояткой*
24. Лор-шпатель, одноразовый, стерильный №1* - Шпатель медицинский Biospat® однократного применения, стерильный*
25. Тампон-палочка*
26. Санипласт первичная повязка (средняя), гипоаллергенная непромокаемая с подушечкой из Акринола* - Санипласт первичная повязка (большая и пластик спотс) гипоаллергенная непромокаемая с подушечкой из Акринола*
27. Браслет для новорожденных и пациентов*
28. Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная* - Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения*
29. Игла Сельдингера*
30. Повязка адгезивная для покрытия ран Medipore+PAD* - Прозрачная повязка Tegaderm*
РК-ИМН-5№017330
30 708,32
1132
Триптон –соевый агар
Триптон-соевый агар представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 7,3 ± 0,2 при 25°С Цвет светло-желтый Прозрачность Прозрачный. Консистенция Гелеобразный Весовая дозировка 18,5 г ± 2,0 г.
Триптон –соевый агар
штука
1. Триптон - соевый агар
РК МИ (in vitro)-0№025363
2 913,29
1133
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
1 913,60
1 136
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1

РК МИ (ИМН)-0№025329
1 913,60
1136
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №1

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 176;
4. Үшқабатты медициналық бетперде;
5. Алжапқыш ПЭВД;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;
7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
8. Сіңіргіш сүрткіі;
9. Дулыға/үшкіл орамал;
10. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026303
13 380,69
1 139
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;
3. Алжапқыш ПЭВД-1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана;
5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп;
6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана;
7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182;
2. Үшқабатты медициналық бетперде;
3. Алжапқыш ПЭВД;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;
5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
6. Сіңіргіш сүрткі;
7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 140
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі Salmonella typhi (S.​typhi) және Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті №1

Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 42-44 (S), рост 176
комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размер 42-44 (S), рост 176
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размер 42-44 (S), рост 176
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 176
4. Маска медицинская трехслойная
5. Фартук ПЭВД
6. Нарукавники СМС 40 г/м2
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2
8. Салфетка впитывающая
9. Шлем/косынка
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1139
Комплект защитный нестерильный одноразовый I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 54-56 (XXL), рост 182
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 54-56 (XXL), рост 182;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1140
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале
"Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигенов Salmonella typhi (S.​typhi) и Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) образцах кала человека
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале №1

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025718
3 826,11
1 141
Қан сарысуында (плазмасында) 1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgG- ImmoBia".
"HSV 1,2 IgG- ImmoBia" жинағы планшеттің барлық жолақтарын пайдалану кезінде 96 анықтаманы талдауға арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық бірыңғай және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалылығы. Үлгілерді тексеру кезінде, HCV 1,2 антигендеріне сенімді түрде IgG жоқ антиденелер, "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағының ерекшелігі 100% құрайды.
2. Сезімталдық. Құрамында IgG бар үлгілерді тексеру кезінде HCV 1,2 антигендеріне антиденелер, сезімталдық "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағы 100% құрайды.
3. Жаңартылуы. "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі HSV 1,2 антигендеріне антиденелердің IgG құрамын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8,0%-дан аспайды.
Қан сарысуында (плазмасында) 1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
жинақ
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар пакетте 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын;
2. Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80бірл./мл (Б+) –құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
3. Теріс бақылау (Б+) (калибратор 1) 5бірл./мл – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
4. CUT-OFF (калибратор 2) 20 бірл./ мл, құрамында шектеулі концентрациядағы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл);
5. Калибратор 4 (160 бірл./мл) құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл);
6. Конъюгат - адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл);
7. Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл);
8. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл);
9. Жуу ерітіндісі - 20х концентрлі буфер (75 мл);
10. Стоп-реагент- 1М күкірт қышқылы ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025718
3 826,11
1141
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к вирусу простого герпеса 1 и 2 типов в сыворотке (плазме) "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
Набор "HSV 1,2 IgG- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. При проверке образцов, достоверно не содержащие IgG антитела к антигенам HSV 1,2, специфичность Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащие IgG антитела к антигенам HSV 1,2, чувствительность Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" составляет 100%.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания IgG антител к антигенам HSV 1,2 в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" не превышает 8,0%.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к вирусу простого герпеса 1 и 2 типов в сыворотке (плазме) "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
набор
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
2. Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3. Отрицательный контроль(К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
4. CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
5. Калибратор 4 (160 ед/мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
6. Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл)
7. Разбавитель образца 2- Готовый к использованию буфер со стабилизаторами белка (105 мл)
8. Реагент TMB-Complete 2- Готовый к использованию раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB/H2O2 (15 мл)
9. Промывочный раствор- 20? концентрированный буфер (75 мл)
10. Cтоп-реагент – 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)

1 143
"Дезостерил-ХЛОР" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300
Дөңгелек пішінді, дөңес беті бар, хлорға тән иісі бар, ақ түсті таблеткалар, салмағы 3,33 г. Әсер ететін зат ретінде құрамында дихлоризоцианур қышқылының натрий тұзы (дигидрат) – 80,5 % және қосымша компоненттер (көмір қышқылының сілтілі және/немесе сілтілі жер тұздары, лимон қышқылы, натрий бензоаты, сульфанол) бар. Суда 1 таблетканы еріту кезіндегі белсенді хлордың салмағы - 1,50 г.

1143
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ХЛОР" (таблетки) весом 3,33 г, № 300
Таблетки белого цвета круглой формы с выпуклыми поверхностями, с характерным запахом хлора, весом 3,33 г. Содержит в качестве действующего вещества натриевую соль дихлоризоциануровой кислоты (дигидрат) – 80,5 % и вспомогательные компоненты (щелочные и/или щелочноземельные соли угольной кислоты, лимонная кислота, бензоат натрия, сульфанол). Масса активного хлора при растворении 1 таблетки в воде - 1,50 г.

"Дезостерил-ХЛОР" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300 (герметикалық дәнекерленген үлдірі мен көп рет қолданылатын мембранасы бар полимерлі банка)
банка
таблеткалар, герметикалық дәнекерленген үлдірі бар полимерлі банка, көп рет қолданылатын мембрана
ҚР-МБ (ММБ)-0№025851
6 803,43
1 144
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде кардиальді тропонин I-ді (cTnI), миоглобинді (Myo) және креатинфосфокиназа-МВ-ны (CK-MB) сандық анықтау үшін Finecare анализаторларымен (моделі: FS-112/FS-113/FS-114/FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026563
236 306,80
1 145
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Қаптамалық материал мынадай 2 қабаттан тұрады: медициналық қағаздан және термиялық тігіспен байланысқан полимерлі көп қабатты үлбірден. Бір рет қолдануға арналған қаптамалық материал, стерилизациялық құралдар үшін өткізгіш және микроорганизмдер үшін өткізбейтін, жабылу талабы, оларды сақтау шарттары мен мерзімдері сақталған жағдайда стерильденген медициналық бұйымның стерильділігін сақтайды, жабу 180°С температурада термодәнекерлеу аппаратының көмегімен жүргізіледі, қаптамаларды ашқан кезде түктер және материалдың жыртылуы болмайды, әртүрлі типтік формаларда қол жетімді: қатпары жоқ және қатпарлары бар пакеттер мен орамдарда, сондай-ақ әртүрлі мөлшердегі өздігінен жабысатын пакеттер, стерилизациялық өңдеу кезінде индикатордың түсі өзгереді
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал №4
орам
1. Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: орамның ені 50-600 мм, ұзындығы 50-200 м;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026615
142 403,88
1 146
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)
"Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)" - бұл адамның несеп үлгілерінде адамның хорионикалық гонадотропинін сапалы анықтауға арналған жылдам визуалды иммунохроматографиялық тест.
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета) №1

Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ХЛОР" (таблетки) весом 3,33 г, № 300 (полимерная банка с герметично запаянной пленкой и с многоразовой мембраной)
банка
таблетки, полимерная банка с герметично запаянной пленкой, многоразовая мембрана
РК МИ (ИМН)-0№025851
6 803,43
1144
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI), Миоглобина (Myo) и Креатинфосфокиназы-МВ (CK-MB) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026563
236 306,80
1145
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Материал упаковочный состоит из 2-х слоев: из медицинской бумаги и полимерной многослойной пленки, соединенных термошвом. Материал упаковочный для однократного использования, проницаем для стерилизационных средств и непроницаем для микроорганизмов, сохраняет стерильность простерилизованного медицинского изделия при условии соблюдения требования закрытия, условий и сроков их хранения, закрытие производится с помощью термосварочного аппарата при температуре 180°С, при открытии упаковок не образуется ворсинок и разрыва материала, доступны в различных типоформах: в пакетах и рулонах со складкой и без складки, а также самоклеящиеся пакеты различных размеров, при стерилизационной обработке происходит изменение цвета индикатора.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий №4
1 рулон
1. Рулоны для стерилизации без складок: ширина рулонов 50-600 мм, длина 50-200 м - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026615
142 403,88
1146
Экспресс-тест для определения беременности (кассета)
"Экспресс-тест для определения беременности (кассета)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения хорионического гонадротропина в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения беременности (кассета) №1

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық тамшуыр - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025677
428,66
1 147
Қорғаныс костюмдері
Бір реттік медициналық қорғаныс костюмдері капюшоны бар жейде мен шалбардан тұратын тоқылмаған матадан жасалған бұйым болып табылады. Капюшоны бар жейде-жабық жолағы бар сыдырма ілгекте, резеңкесі бар ұзын жеңдер, қалталары жоқ, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар төменнен және бел сызығының бойымен созылғыш резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс.
Қорғаныс костюмдері өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
2. Шалбар өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 148
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, тығыздығы 28г/ш.м., тығыздығы 40г/ш.м
ҚР-ММБ-5№019345
726,87
1 149
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы мыналардан тұрады: Өсу факторлары бар қолдануға дайын тығыз қоректік орталар Петри тостағандарына құйылған. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. Мөлдір немесе күңгірт. Гель тәрізді, салмақтық дозалау 18,0 г ± 2,0. Петри тостағандары полистиролдан жасалған, үш тесігі бар, желдетіледі, стерильді. Өлшемдері: диаметрі (Петри тостағанының қақпағы) O 90 мм, биіктігі h 16,5 мм. Бактериологиялық ілмек, көлемі - 1 мкл. Жалпы ұзындығы - 197 мм. Иненің ұзындығы - 30 мм. Ілмектің сыртқы O - 2,5 мм. Ілмектің ішкі O - 0,95 мм. Материалы – полистирол, Ілмектердің түсі - бейтарап, қатқылдық түрі - жұмсақ. Стерильді. Бірреттік. Заттық шыны жылтыратылған, өлшемі: 25х75 мм және қалыңдығы стандартталған, шыныдан жасалған, мөлдірліктің жоғары деңгейіне ие. Бірреттік қолғап, ұзындығы кемінде 230 мм, қалыңдығы кемінде 0,1 мм, 0,2 мм артық емес, 1 қолғаптың салмағы кемінде 3,5 гр. Және 5,0 грамнан артық емес. Материалы: Табиғи латекс Бірреттік бетперделер - медициналық бетперделер 3 қабатты стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперделердің өлшемдері: ені - 9,5±0,5, ұзындығы - 17,5±0,5. Бұйымның ортасында орналасқан үш бүктеме бетке бетпердені ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетпердені мұрын пішіні бойынша жанастыру мақсатында кіріктірілген мұрын бекіткіші бар. Сүзудің ең жоғары деңгейін қамтамасыз етедіі.
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
жинақ

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025677
428,66
1147
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
Защитные костюмы размер 42-44 (S), рост 176
штука
1. Блуза с капюшоном размер 42-44 (S), рост 176;
2. Брюки размер 42-44 (S), рост 176
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1148
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019345
726,87
1149
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору состоит из: Готовых плотных питательных сред с факторами роста, представляют собой разлитые в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. Прозрачные, или матовые. Гелеобразные, Весовая дозировка 18,0 г ± 2,0. Чашки Петри- изготовлены из полистирола, имеют тройное отверстие, вентилируемая, стерильная. Размеры: диаметр (крышка чашки Петри) Ø 90 мм, высота h 16,5 мм. Бактериологическая петля Объем - 1 мкл. Общая длина- 197 мм Длина иглы- 30 мм Внешний Ø петли - 2,5 мм Внутренний Ø петли - 0,95 мм Материал – полистирол. Цвет петель - нейтральный, тип жесткости - мягкий. Стерильные. Одноразовые. Предметное стекло шлифо-ванное, размер: 25х75 мм и толщина стандартизированы, изготовлены из стекла, обладают высокой степенью прозрачности. Одноразовые перчатки- длина не менее 230 мм толщина не менее 0,1мм не более 0,2 мм, вес 1 перчатки не менее 3,5 гр. И не более 5,0 гр. Материал: Натуральный латекс. Одноразовые маски - маски медицинские 3-слойные нестерильные, изготовлены из нетканого материала. Размеры масок: ширина-9,5±0,5, длина-17,5±0,5. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначе- ны для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для бо- лее удобного расположения маски на лице. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору
набор

1. Тұзды-сарыуыз агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі ашық-кәріптас (ашық-сары);
2. Шоколадты агар, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі қоңыр (шоколадты);
3. Эндо агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі қызғылт;
4. Декстрозды Сабуро агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі ашық-кәріптас (ашық-сары);
5. Бактериологиялық ілмек, көлемі 0,005 мл, диаметрі 1 мм;
6. Жылтыратылған заттық шыны, өлшемі 25 х75 мм;
7. Бірреттік қолғап;
8. Бірреттік бетперде
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026266
67 007,55
1 150
Эпидуральді анестезияға арналған эпидуральді катетері, шприці, жалпақ сүзгісі және коннекторы бар өлшемдері 16G, 18G Туохи инесімен, EPIDURAL KIT жинағы
Жина? ??рамы: Тот баспайтын болаттан жасал?ан Туохи инесі. Ине ?лшемі 16G: Сырт?ы диаметрі ± 0,05 мм 1.7, Ішкі диаметрі ± 1,0 мм 80. Ине ?лшемі 18G: Сырт?ы диаметрі ± 0,05 мм 1.3, Ішкі диаметрі ± 1,0 мм 80. Эпидуральді катетер, инемен 16G: Сырт?ы диаметрі 1.00 мм, Ішкі диаметрі 0.60 мм. Эпидуральді катетер, инемен 18G: Сырт?ы диаметрі 0.85 мм, Ішкі диаметрі 0.40 мм. Катетер ?зынды?ы 1000мм (±20мм). Катетердегі ?зынды? белгісі 5-тен 20 см-ге дейін. Рентгеноконтрастылы жола?ты катетерде ?ш б?йірлік к?зшесімен жара?аттандырмайтын ?шты? бар. Гидрофобты с?згіс, пор ?лшемі - 0,2 микрон. ?ш компонентті, бір реттік кедергіні жою шприці, к?лемі 10мл. ПВХ жасал?ан коннектор. Стерилизация: Этилен-оксидпен. Жарамдылы? мерзімі: 5 жыл.
Эпидуральді анестезияға арналған эпидуральді катетері, шприці, жалпақ сүзгісі және коннекторы бар өлшемдері 18G Туохи инесімен, EPIDURAL KIT жинағы
дана
1. Туохи инесі;
2. Эпидуральді катетер;
3. Сүзгі;
4. Шприц;
5. Коннектор
ҚР-ММБ-5№011453
5 839,65
1 151
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-ЧАС" құралы түссіз/сарғыш реңді, әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлориді – 4,0±0,5%, сондай - ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - иондық емес беттік-белсенді зат, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 5,0 л
канистра
сұйықтық, полимерлік канистр
ҚР-МБ (ММБ)-0№025841
28 821,35
1 152
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы
Қағаз өлшемі 300х300 мм, 400х400 мм, 450х450 мм, 500х500 мм, 600х600 мм, 750х750 мм, 900х900 мм, 1000х1000 мм, 1200х1200 мм, тығыздығы 60 г/м? ( 5%). болатын парақтарда шығарылады. Креп қағаздың екі қабаты 3 кг-ды көтереді.
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 300х300 мм
дана
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 300х300 мм

1. Желточно-солевой агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, светло-янтарный (светло-желтый);
2. Шокодадный агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, коричневого (шокодадный) цвет;
3. Агар Эндо объемом 20 мл, диаметром 90 мм, розового цвета;
4. Агар Сабуро декстрозный объемом 20 мл, диаметром 90 мм, светло-янтарный (светло-желтый);
5. Бактериологическая петля Обьемом 0,005 мл, диаметром 1 мм;
6. Предметное стекло, шлифованное размером 25х75 мм;
7. Одноразовые перчатки;
8. Одноразовая маска;
РК МИ (in vitro)-0№026266
67 007,55
1150
Набор EPIDURAL KIT для эпидуральной анестезии с иглой Туохи, эпидуральным катетером, шприцем, плоским фильтром и коннектором, размерами 16G, 18G
Состав набора: Игла Туохи из нержавеющей стали. Размер иглы 16G: Внешний диаметр ± 0,05 мм 1.7, Внутренний диаметр ± 1,0 мм 80. Размер иглы 18G: Внешний диаметр ± 0,05 мм 1.3, Внутренний диаметр ± 1,0 мм 80.Эпидуральный катетер с иглой 16G: Внешний диаметр 1.00 мм, Внутренний диаметр 0.60 мм. Эпидуральный катетер с иглой 18G: Внешний диаметр 0.85 мм, Внутренний диаметр 0.40 мм. Длина катетера 1000мм (±20мм). Отметки длины на катетере с 5 по 20 см. Катетер с рентгеноконтрастной полосой имеет атравматичный кончик с тремя боковыми глазками. Фильтр гидрофобный с размером пор - 0,2 микрон. Шприц потери сопротивления трехкомпонентный, одноразовый, объемом 10мл. Коннектор из ПВХ. Стерилизация: Этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Набор EPIDURAL KIT для эпидуральной анестезии с иглой Туохи,эпидуральным катетером,шприцем,плоским фильтром и коннектором,размерами 18G
штука
1. Игла Туохи;
2. Эпидуральный катетер;
3. Фильтр;
4. Шприц;
5. Коннектор.
РК-ИМН-5№011453
5 839,65
1151
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость)
Средство "Дезостерил-ЧАС" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлорид – 4,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - неионогенное поверхностно-активное вещество, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость), объемом 5,0 л
канистра
жидкость, канистра полимерная
РК МИ (ИМН)-0№025841
28 821,35
1152
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack"
Размеры бумаги 300х300 мм 400х400 мм 450х450 мм 500х500 мм 600х600 мм 750х750 мм 900х900 мм 1000х1000 мм 1200х1200 мм Плотность бумаги должна быть 60 г/м² (±5%) Два слоя крепированной бумаги должны выдерживать 3 кг
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 300х300 мм
штука
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 300х300 мм

ҚР-МБ (ММБ)-0№025392
27,90
1 153
Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназа антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс- тесті
Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті №1

РК МИ (ИМН)-0№025392
27,90
1153
Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале
"Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале №1

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана;
4. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025773
3 826,11
1 154
Инфекционист- дәрігердің қорғаныс киімі жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеуге арналған)
Қорғаныс көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғаптар 2 дана; FFP3 респиратор-бетпердесі 1 дана; Биік хирургиялық бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Қысқа жеңді хирургиялық күрте 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқаптар 1 дана; Сіңіргіш сүлгі 40*30-с дана; Ұзын хирургиялық алжапқыш 1 дана; Иісі бар және төзімді хирургиялық халат(эпидемияға қарсы) 1 дана; Эпидемияға қарсы хирургиялық қалпақ-шлем 1 дана СМС. Ұзын жеңді, жеңі резеңкеге жиналған артқы жағында байламы бар, бүйір тігістері жоқ халат. Бел деңгейінде белбеу бауы тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі. Мойны-тік жағалы баулармен тігілген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Қысқа жеңді хирургиялық күрте. Қысқа жеңді, артқы жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе жолақпен тартылған, тоқыма емес материалдан жасалған. Респиратор-маска -төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұптық жеңқаптар, бекіту үшін тоқыма емес материалдан жасалған тұтас дөңгелек резеңкелер пайдаланылады Биік бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолақпен және баулармен бекітіледі. Сіңіргіш сүлгі өлшемі 40*30 см, тоқыма емес материалдан жасалған. Эпидемияға қарсы хирургиялық шлем- қалпақ тоқыма емес материалдан жасалған, толығымен мойынды және бастың шаш бөлігін жауып, тек бет қана ашық тұрады. Бір реттік хирургиялық қолғаптар. Бастың шеңбері бойынша реттеу мүмкіндігін қамтамасыз ететін бас лентасы бар, жабық, герметикалық қорғаныс көзілдірігі.
Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 176;
4.​ FFP3 респиратор-бетпердесі;
5. Қорғаныс көзілдірігі;
6. Жоғары хирургиялық бахилалар;
7. Резеңкелі медициналық жеңқаптар;

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025773
3 826,11
1154
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях)
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 176
комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 42-44 (S), рост 176;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 42-44 (S), рост 176;
3. Брюки хирургические рост 176;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;

8. Сіңіргіш сүлгі;
9. Хирургиялық қолғаптар;
10. Ұзын хирургиялық алжапқыш;
11. Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
ҚР-МБ (ММБ)-0№026527
19 461,49
1 155
Капиллярлық қанды алуға арналған литий гепарині бар микропробиркалар
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қанды алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар In Vitro жағдайларында зерттеу мақсатында, капиллярлық қанды алуға арналған бір реттік стерильді емес микропробиркалар болып келеді. Капиллярлық қанды алуға арналған микропробиркалар пластикалық контейнерден тұрады. Контейнердің жоғарғы шеті қан коллекторы ретінде қызмет етеді. Қақпақ жоғарғы жиекке тығыз жабысып тұрады. Микропробиркалар белгілі бір толтыру көлеміне ие – заттаңбада көрсетілген.
Капиллярлық қанды алуға арналған литий гепарині бар микропробиркалар
дана
Капиллярлық қанды алуға арналған литий гепарині бар микропробиркалар
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025854
248,54
1 156
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Калпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана тоқылмаған гипоаллергенді спанлейс, ламинатталған спанбонд, СМС (спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд) материалдан дайындалады тығыздығы 13 г/м? - ден 70 г/м? -ге дейін. Бір рет қолдануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
ҚР-МБ (ММБ)-0№025769
62,50
1 157
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы, әр түрлі материалдан жасалған бірқатар бұйымды білдіреді. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үш қабатты резеңкелі бетперде - 1 дана 2. Хирургиялық жамылғы жабысқақ ілмектерде/бауда - 1 дана 3. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша - 1 дана
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы
жинақ
1. Үш қабатты резеңкелі бетперде - 1 дана;
2. Хирургиялық жамылғы жабысқақ ілмектерде/бауда - 1 дана;
3. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026052
2 470,94
1 158
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" құралы түссіз/сарғыш реңді (ашық сарыдан қоңырға дейін), әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 10±0,5%, глутар альдегиді – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, сондай-ақ жуу және дезодорациялайтын әсерді қамтамасыз ететін басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер, тазартылған су бар.

8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1155
Микропробирки с лития гепарином для взятия капиллярной крови
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови в целях исследования в условиях In Vitro. Микропробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера. Верхний край контейнера служит коллектором крови. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Микропробирки имеют отметку определенного объема наполнения- указана на этикетке.
Микропробирки для взятия капиллярной крови
штука
Микропробирки с лития гепарином для взятия капиллярной крови
РК МИ (in vitro)-0№025854
248,54
1156
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана
Шапочки медицинские одноразовые стерильные: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана изготавливаются из нетканого гипоаллергенного материала типа спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), плотностями 13 г/м² - 70 г/м². Для одноразового использования.
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: клип-берет "Шарлотта"
штука
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: клип-берет "Шарлотта"
РК МИ (ИМН)-0№025769
62,50
1157
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Накидка хирургическая на липучках/на завязках - 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло - 1 шт.
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Накидка хирургическая на липучках/на завязках - 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026052
2 470,94
1158
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком (от светло желтого до коричневого цвета), прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе: алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 10±0,5%, глутаровый альдегид – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты, обеспечивающие моющее и дезодорирующее действие, воду очищенную.

"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 1,0 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
ҚР-МБ (ММБ)-0№025840
6 182,25
1 159
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
Медициналық бетперде, көзге арналған қорғау экраны бар, үш қабатты, тікбұрышты пішіні екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан, тығыздығы 15-25 г/м? болатын сүзгі қабатынан (метблаун/көміртекті сүзгі) тұрады, тоқылмаған материалдан жасалған спанбонд тығыздығы 15-25 г/м?. Бетперде ортасында бүктелген материал түріндегі үш тығыздық бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Бетперде созылғыш құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлаулар арқасында бетке бекітіледі. Бетперде өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см. Қосымша бетперденің жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғаныс экраны бекітілген. Бактерияларды сүзу тиімділігі: 98% кем емес. II типті бетперделерге қатысты.
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
дана
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026290
1 528,02
1 160
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті" адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Лютеиндейтін гормонды (LH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026560
79 152,81
1 161
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі XL, тығыздығы 40г/ш.м

Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил- УНИВЕРСАЛ" (жидкость), объемом 1,0 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025840
6 182,25
1159
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр) с плотностью 15-25 г/м², расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд с плотностью 15-25 г/м². Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см. Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера. Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
штука
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках, нестерильная, одноразового применения
РК МИ (ИМН)-0№026290
1 528,02
1160
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения лютеинизирующего гормона (LH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026560
79 152,81
1161
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером XL
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером XL, пл. 40 г/кв.м

Стерильді, бір рет қолданылатын интродьюсер жинағы, өлшемдері(Fr): 4; 5; 6; 7; 8
Ортан жіліктің интродьюсер жинағы (Femoral): қабығының ұзындығы 10 см және кеңейткіш ұзындығы 15 см. Радиальді интродьюсер жинағы (Radial): қабығының ұзындығы 7 см және кеңейткіш ұзындығы 13.3 см. Қолданылуы: Интродьюсер қабықтары және оның керек-жарақтары бар жинағы катетердің қан тоқтатқыш клапаны арқылы кіруін жеңілдету үшін пайдалануға ұсынылады, ол қанның кері бағытта ағуына мүмкіндік бермейді, бірақ катетердің қан тамырларына өтуіне мүмкіндік береді. Қабықтың пайдаланылатын ұзындығы - 10.0 см ± 0.2 см (Стандартты ұзындығы); Кеңейткіштің (байланыстырылған) ашылған ұзындығы - 27.0 мм ± 4 мм; Кеңейткіш ұштығы ВД - 0.965 мм ± 0.025 мм (0.038"±0.001"); Бағыттаушы сым (6Ф-дан 10Ф дейін) - 0.035" Ұзындығы 45 см; Бағыттаушы сым (5Ф) - 0.035" /0.038" Ұзындығы 45 см; Бағыттаушы сым (4Ф) - 0.018 Ұзындығы 45 см; French өлшемі: Қабық поршенінің түсі: ВД қабығының ұштығы: ВД қабығы: 4Ф Қызыл 0.059" 0.090" 5Ф Сұр 0.076" 0.104" 6Ф Жасыл 0.088" 0.116" 7Ф Қызғылт сары 0.098" 0.128" 7.5Ф Ашық қызғылт сары 0.103" 0.134" 8Ф Көк 0.108" 0.141" 8.5Ф Ашық көк 0.115" 0.148" 9Ф Қара 0.121" 0.156" 9.5Ф Ашық қара 0.128" 0.163" 10Ф Фуксия 0.134" 0.169" 10.5Ф Ашық фуксия 0.141" 0.176" 11Ф Сары 0.147" 0.182" 11.5Ф Ашық сары 0.153" 0.189" 12Ф Қоңыр 0.160" 0.195" 12.5Ф Ашық қоңыр 0.167" 0.202"
Стерильді, бір рет қолданылатын интродьюсер жинағы, өлшемдері(Fr): 4; 5; 6; 7; 8
дана
Скальпель; Шприц; Сым өткізгіш; Кеңейткіш; Ине - канюля; Стерильді, бір рет қолданылатын интродьюсер жинағы, өлшемдері(Fr): 4; 5; 6; 7; 8
ҚР-ММБ-5№021447
9 583,05
1 165
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L, тығыздығы 40 г/ш.м.

Набор интродьюсера размерами(Fr): 4; 5; 6; 7; 8; стерильный, однократного применения
Бедренный набор интродьюсера (Femoral): Он имеет длину оболочки 10 см и длину расширителя 15 см. Радиальный набор интродьюсера (Radial): Он имеет длину оболочки 7 см и длину расширителя 13.3 см. Применение: Оболочки интродьюсера и набор, включающий его аксессуары, рекомендуется использовать для облегчения вхождения катетера через кровоостанавливающий клапан, который не позволяет течь крови в обратных направлениях, но позволяет пройти катетеру в кровеносный сосуд. Используемая длина оболочки - 10.0 см ± 0.2 см (Стандартная длина); Раскрытая длина (соединенного) расширителя - 27.0 мм ± 4 мм; Наконечник расширителя ВД - 0.965 мм ± 0.025 мм (0.038"±0.001"); Направляющая проволка (от 6Ф до 10Ф) - 0.035" Длина 45 см; Направляющая проволка (5Ф) - 0.035" /0.038" Длина 45 см; Направляющая проволка (4Ф) - 0.018 Длина 45 см; Размер French: Цвет поршня оболочки: Наконечник оболочки ВД: Оболочка ВД: 4Ф Красный 0.059" 0.090" 5Ф Серый 0.076" 0.104" 6Ф Зеленый 0.088" 0.116" 7Ф Оранжевый 0.098" 0.128" 7.5Ф Светло оранжевый 0.103" 0.134" 8Ф Синий 0.108" 0.141" 8.5Ф Светло синий 0.115" 0.148" 9Ф Черный 0.121" 0.156" 9.5Ф Светло черный 0.128" 0.163" 10Ф Фуксия 0.134" 0.169" 10.5Ф Светлая фуксия 0.141" 0.176" 11Ф Желтый 0.147" 0.182" 11.5Ф Светло желтый 0.153" 0.189" 12Ф Коричневый 0.160" 0.195" 12.5Ф Светло коричневый 0.167" 0.202"
Набор интродьюсера размерами(Fr): 4; 5; 6; 7; 8; стерильный, однократного применения
штука
Скальпель; Шприц; Проволочный проводник; Расширитель; Игла - канюля; Набор интродьюсера размерами(Fr): 4; 5; 6; 7; 8; стерильный, однократного применения
РК-ИМН-5№021447
9 583,05
1165
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L, пл. 40 г/кв.м

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
1 291,66
1 170
Дезостерил- ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л
Әсер ететін заттар ретінде 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, сондай-ақ синергетикалық кешен (беттік-белсенді заттар, теріні ылғалдандыратын және күтімдейтін компоненттер, қышқылдықты реттегіш, қоюландырғыш, тағамдық бояғыш (міндетті емес), қош иісті зат және су) бар.

РК МИ (ИМН)-0№025329
1 291,66
1170
Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л
В качестве действующих веществ содержит 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, а также синергетический комплекс (поверхностно-активные вещества, увлажняющие и ухаживающие за кожей компоненты, регулятор кислотности, загуститель, пищевой краситель (опционально), отдушка и вода).

Дезостерил-ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (үстел шынтақ дозаторы бар көлемі 1,0 л тікбұрышты полимерлі құты)
құты
гель тәрізді сұйықтық, тікбұрышты полимерлі құты, үстел шынтақ дозаторы
ҚР-МБ (ММБ)-0№026132
7 445,09
1 171
Жүктілік кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жиынтық
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, Несепті микробиологиялық талдауға арналған консерванты бар AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар.Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға байланысты қақпақтардың түсі әртүрлі (1-кестені қараңыз). Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Микробиологиялық несеп талдауға арналған стерильді вакуумдық пробирка құрамында № 3 консервант бар – консервант пен реагент қатынасындағы бор қышқылы: 1 мл несеп көлеміне 20 мг бор қышқылы. Консервант ақ ұнтақ түріне ие. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін сақтайды. Қақпақтың түсі – зәйтүн түсті. Пробирканың өлшемі - 16х100 мм. Номиналды көлемі - 9,8 мл. Бір рет пайдалануға арналған! Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді. Ине ұстатқыш қан алу жүйесіне арналған вакуумдық пробиркасы бар екіжақты инені жалғайтын, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады, сенімді бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие. Ине ұстатқыш қанды алу кезінде вакуумдық пробиркаға арналған бағыттауыш болып табылады, стерильді емес. Бір рет пайдалануға арналған! Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине (екіжақты стандартты ине) медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке жарғақшадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бұйым. Стерильді. Бір рет пайдалануға арналған! Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекция жұқтырудың профилактикасын, толық жарақаттамауды, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткі этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқылмаған мата болып табылады. Тек сыртқа қолдануға арналған! Несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы орнатылған контейнер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейінгі бөліктерге ие. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің герметикалығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылау, пробирканың қақпағын тесуге арналған резеңке жарғақшалы орнатылған ине бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл
Жүктілік кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жиынтық.
жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты. - Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-мен (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты. -Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты. - Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты. - Ине ұстатқыш. - Жасыл түсті екіжақты стандартты ине, 0,8х38 мм, 21 Gx1 1/2. - Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6. - Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200. - Несепті микробиологиялық талдауға арналған консерванты бар AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары, 9,8 мл. - Несепті жанасусыз талдауға арналған орнатулы құрылғысы бар контейнер 120 мл

Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (флакон полимерный прямоугольный объемом 1,0 л с настольным локтевым дозатором)
флакон
гелеобразная жидкость, флакон полимерный прямоугольный, настольный локтевой дозатор
РК МИ (ИМН)-0№026132
7 445,09
1171
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок (см. Таблицу 1). Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Консервант имеет вид белого порошка. Поддерживает бактериальную стабильность образцадо 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,8 мл. Для одноразового использования! Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Для одноразового использования! Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой. - Иглодержатель - Игла двухсторонняя зеленая стандартная 0,8х38 мм; 21Gx1 ½. - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный. - Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,8 мл. - Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл.

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176;
2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176;
3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 176;
4. FFP3 респиратор-бетпердесі;
5. Қорғаныс көзілдірігі;
6. Жоғары хирургиялық бахилалар;
7. Резеңкелі медициналық жеңқаптар;
8. Сіңіргіш сүлгі;
9. Хирургиялық қолғаптар;
10. Ұзын хирургиялық алжапқыш;
11.Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
ҚР-МБ (ММБ)-0№026527
19 461,49
1 176
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Калпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана тоқылмаған гипоаллергенді спанлейс, ламинатталған спанбонд, СМС (спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд) материалдан дайындалады тығыздығы 13 г/м? - ден 70 г/м? -ге дейін. Бір рет қолдануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Калпақ"
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Калпақ"
ҚР-МБ (ММБ)-0№025769
194,18
1 177
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
Стерильді "Dolce-Pharm" зонд-тампоны екі негізгі элементтен – тампонның өсінен және тампонның өзінен тұрады. Тампонның өсі полимер массасынан (полиэтилен / полипропилен / полистирол) орындалған, тампон нейлон талшығынан немесе вискозадан даярланған. Зонд-тампон полимер пробиркаға заттаңбамен қапталады, заттаңбада партия нөмірі, жарамдылық мерзімі, бұйымның атауы көрсетіледі, сондай-ақ пациент және сынама туралы мәліметтерді енгізуге орын қарастырылған. Заттаңбаның шеті тампон бар пробирканы жабатын тығынмен бекітіледі – заттаңба алғашқы ашылудың бақылауы ретінде қызмет атқарады. Зонд-тампонды стерилдеу этилен тотығын пайдаланумен газ тәсілі арқылы жүргізіледі. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын түрде жеткізіледі.
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
дана
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025527
289,35
1 178
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176
комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176;
3. Брюки хирургические рост 176;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1176
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана
Шапочки медицинские одноразовые стерильные: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана изготавливаются из нетканого гипоаллергенного материала типа спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), плотностями 13 г/м² - 70 г/м². Для одноразового использования.
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Колпак"
штука
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Колпак"
РК МИ (ИМН)-0№025769
194,18
1177
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" стерильный, состоит из двух основных элементов – оси тампона и самого тампона. Ось тампона выполнена из полимерной массы (полиэтилен / полипропилен / полистирол), тампон изготовлен из нейлонового волокна или вискозы. Зонд-тампон упакован в полимерную пробирку с этикеткой, на которой указаны: номер партии, срок годности, наименование изделия, а также предусмотрено место для нанесения сведений о пациенте и пробе. Край этикетки скреплен с пробкой, закрывающей пробирку с тампоном – этикетка служит контролем первого вскрытия. Стерилизация зонд-тампона осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
штука
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
РК МИ (in vitro)-0№025527
289,35
1178
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
алат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;

3. Жақсартылған бөлігі бар/жоқ хирургиялық леггинсы Өлшемі: 30-60 см х 80-120 см.Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 70 г/м?. Саны: 1-2 дана.
4. Жабысқақ таспасы бар/жоқ ақжайма Өлшемі: 50-160 см х 50-160 см.Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?. Саны: 1 дана.
5. Стақан. Көлемі: 60 мл - 120 мл Материал: полимер. Саны: 1 дана.
6. Бір реттік ақжайма Өлшемі: 50-100 см х 50-100 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?. Саны: 1-2 дана.
7. Бүйрек тәрізді науа. Көлемі: 500 мл-700 мл Материал: полимер . Саны: 1 дана.
8. Жамбасқа салатын ақжайма Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?. Саны: 1 дана.
9. Рентгенконтрасты жібі бар/жоқ хирургиялық дәке тампоны. Өлшемі: 5-45 см х 5-45 см Материал: медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-20 дана.
10. Кіндік қысқышы.Өлшемі: 5-7 x 6-8 см Материал: полимер.Саны: 1 дана.
11. Хирургиялық сүлгі Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2- 130 г/м2. Саны: 1-2 дана.
12. Балаларға арналған жаялық. Өлшемі: 40-90 см х 40-90 см Материал: Тоқылмаған материал, полиэтилен. Тығыздығы: 10 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
13. Сіңіргіш төсем. Өлшемі: 28-35 см Материал: Тоқылмаған материал, полимерлі үлбір Тығыздығы: 10 г/м2- 130 г/м2. Саны: 1-4 дана. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптама макетінде жазылады.
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/ күшейтілген) 100-160 см х 100-160 см - 1-2 дана;
2. Стандартты/ күшейтілген қорғанысы бар хирургиялық халат, өлшемі S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана;
3. Жақсартылған бөлігі бар/жоқ хирургиялық леггинсы 30-60 см х 80-120 см - 1-2 дана;
4. Жабысқақ таспасы бар/жоқ ақжайма 50-160 см х 50-160 см - 1 дана;
5. Стақан, көлемі 60 мл-120 мл - 1 дана;
6. Бір реттік ақжайма 50-100 см х 50-100 см - 1-2 дана;
7. Бүйрек тәрізді науа, көлемі 500 мл-700 мл - 1 дана;
8. Жамбасқа салатын ақжайма 60-80 см х 60-80 см - 1 дана;
9. Рентгенконтрасты жібі бар/жоқ хирургиялық дәке тампоны 5-45 см х 5-45 см - 1-20 дана;
10. Кіндік қысқышы 5-7 х 6-8 см - 1 дана;
11. Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1-2 дана;
12. Балаларға арналған жаялық 40-90 см х 40-90 см - 1 дана;
13. Сіңіргіш төсем 28-35 см - 1-4 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№027054
25 667,27
1 180
Несепте есірткі заттарды немесе олардың метаболиттерін анықтауға арналған экспресс тест (кассета, панель) (AMP, BAR, BZO, COC, THC, MTD, MET, MDMA, MOP, OPI, MDPV, TCA, TRA, EDDP, K2, PGB)

3. Леггинсы хирургические с/без усиленной части Размер: 30-60 см х 80-120 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 70 г/м² Количество: 1-2 шт.
4. Простыня с/без клейкой ленты Размер: 50-160 см х 50-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
5. Стакан Объем: 60 мл - 120 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
6. Простыня одноразовая Размер: 50-100 см х 50-100 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-2 шт.
7. Лоток почкообразный Объем: 500 мл - 700 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
8. Простыня под ягодицы Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
9. Тампоны марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нити Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-20 шт.
10. Зажим для пуповины Размер: 5-7 х 6-8 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
11. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м2- 130 г/м2 Количество: 1-2 шт.
12. Пеленка для ребенка Размер: 40-90 см х 40-90 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен Плотность: 10 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
13. Прокладка впитывающая Размер: 28-35 см Материал: Нетканый материал, полимерная пленка Плотность: 10 г/м2- 130 г/м2 Количество: 1-4 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будут нанесена на макете упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для родов стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/усиленная) 100-160 см х 100-160 см - 1-2 шт.
2. Халат хирургический стандартный/с усиленной защитой, размер S/M/L/XL/XXL - 1-3 шт.
3. Леггинсы хирургические с/без усиленной части 30-60 см х 80-120 см - 1-2 шт.
4. Простыня с/без клейкой ленты 50-160 см х 50-160 см - 1 шт.
5. Стакан, объем 60 мл-120 мл - 1 шт.
6. Простыня одноразовая 50-100 см х 50-100 см - 1-2 шт.
7. Лоток почкообразный, объем 500 мл-700 мл - 1 шт.
8. Простыня под ягодицы 60-80 см х 60-80 см - 1 шт.
9. Тампоны марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нити 5-45 см х 5-45 см - 1-20 шт.
10. Зажим для пуповины 5-7 х 6-8 см - 1 шт.
11. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1-2 шт.
12. Пеленка для ребенка 40-90 см х 40-90 см - 1 шт.
13. Прокладка впитывающая 28-35 см - 1-4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027054
25 667,27
1180
Экспресс тест (кассета, панель) для определения наркотических веществ либо их метаболитов в моче (AMP, BAR, BZO, COC, THC, MTD, MET, MDMA, MOP, OPI, MDPV, TCA, TRA, EDDP, K2, PGB)

ҚР-ММБ-5№016175
659,42
1 186
Қан сарысуында фолликулстимуляциялаушы гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ФСГ-ImmoBia"
"ФСГ-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.

РК-ИМН-5№016175
659,42
1186
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации фолликулостимулирующего гормона в сыворотке крови "ФСГ- ImmoBia"
Набор "ФСГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.

1. Спецификалығы. Реагенттер жинағында пайдаланылатын моноклональді антиденелер ФСГ-ны жоғары анықтау ерекшелігін қамтамасыз етеді. Хориондық гонадотропинмен, лютеиндейтін және тиреотропты гормондармен пайдаланылатын моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталған жоқ.
2. Сезімталдығы. В0 плюс 2? (? – арифметикалық орташа мәнінен орташа шаршы ауытқуы) калибрлеу үлгісінің оптикалық тығыздығының арифметикалық орташа мәні негізінде есептелген, ең төмен анықталатын ФСГ концентрациясы 0,3 мХБ/мл- ден аспайды.
3. Жаңартылуы. Бақылау үлгісінде ФСГ концентрациясын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуында фолликулстимуляциялаушы гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ФСГ-ImmoBia"
жинақ
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 25; 50; 100 (ХБ/л), пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 (ХБм/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0,8 мл-ден);
3. Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, бақылау үлгісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 0,8 мл;
4. Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 дана, 22 мл;
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын – 1 құты; 14 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026722
258 842,65
1 187
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №9
1 жинақ (20 тест-кассеттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 4 тест жолағы бар тест кассетасы - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
199 694,56
1 188
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде спецификалық HAV IgM және HAV IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №1

1. Специфичность. Используемые в наборе реагентов моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления ФСГ. Не обнаружено перекрестной реакции используемых моноклональных антител с хорионическим гонадотропином, лютеинизирующим и тиреотропным гормонами.
2. Чувствительность. Минимально определяемая концентрация ФСГ, рассчитанная на основании среднего арифметического значения оптической плотности калибровочного образца В0 плюс 2? (? – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения), не превышает 0,3 мМЕ/мл.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определений концентрации ФСГ в контрольном образце, не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации фолликулостимулирующего гормона в сыворотке крови "ФСГ- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества фолликулостимулирующего гормона – 0; 5; 25; 50; 100 (МЕ/л), готовы к использованию – (калибровочная проба 0 МЕ/л – 2 мл, остальные по 0,8 мл каждый)
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием фолликулостимулирующего гормона, готова к использованию – 1 флакон, 0,8 мл
4. Конъюгат, готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой) 26х-кратный – 1 флакон, 22 мл;
7. Стоп-реагент, готовый для использования – 1 флакон; 14 мл
РК МИ (in vitro)-0№026722
258 842,65
1187
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №9
1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 4 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
199 694,56
1188
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)
"Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения специфических анти-HAV IgG/IgM в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV) №1

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025679
930,60
1 189
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетері, баллонның диаметрі (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; баллонның ұзындығы (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; пайдалы ұзындығы 90, 130, 170
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетерітері арқылы транслюминальді ангиопластикаға (ТТА) арналған өткізгіш бойымен өткізілетін кеңейткіш катетер болып табылады. Құрылғының дистальды ұшы конустық ұштан тұрады. Катетердің тамыр арқылы жылжуын жеңілдету үшін баллон, катетер шафтының сыртқы беткейі және өткізгіш саңылауының ішкі беткейі гидрофобты жабынмен жабдықталған. Рентгеноскопиялық бейнелеу үшін баллонның екі ұшында екі рентгенконтрастылы маркер орналасқан.. Катетерде проксимальды ұшында екі Люэр порты бар. Бір порт (үрлеу порты) баллонды үрлеу/босату үшін құрылғыны қосуға қызмет етеді. Екінші порт өткізгішті тазартуға мүмкіндік береді.
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетері, баллонның диаметрі (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; баллонның ұзындығы (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; пайдалы ұзындығы 90, 130, 170
дана
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетері, баллонның диаметрі (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; баллонның ұзындығы (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; пайдалы ұзындығы 90, 130, 170
ҚР-ММБ-0№023575
140 177,90
1 190
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында простатаға спецификалық антигенді (PSA) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тестов)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026591
3 292,76
1 191
Хлорамфениколмен Сабуро агары
Хлорамфениколмен Сабуро агары Петри тостағанына құйылған дайын агар болып табылады. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. 25°С кезінде рН 5,6 ± 0,2.Түсі ашық сарғыш.Мөлдірлігі Мөлдір Консистенциясы Гель.Салмақ дозасы 18,0 г±2,0 г
Хлорамфениколмен Сабуро агары
дана

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025679
930,60
1189
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo диаметром баллона (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; длиной баллона (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; полезной длиной 90, 130, 170
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo является расширяющим катетером, проводимым по проводнику, для чрескожной транслюминальной ангиопластики (ЧТА). Дистальный конец устройства состоит из конусообразного кончика. Для облегчения продвижения катетера через сосуды баллон, внешняя поверхность шафта катетера и внутренняя поверхность просвета проводника снабжены гидрофобным покрытием. Для рентгеноскопической визуализации на обоих концах баллона расположены два рентгеноконтрастных маркера. Катетер имеет два порта Люэра на проксимальном конце. Один порт (порт раздувания) служит для подключения устройства для раздувания/сдувания баллона. Другой порт позволяет промывать просвет для проводника.
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo диаметром баллона (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; длиной баллона (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; полезной длиной 90, 130, 170
штука
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo диаметром баллона (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; длиной баллона (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; полезной длиной 90, 130, 170
РК-ИМН-0№023575
140 177,90
1190
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Простатический специфический антигена (PSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026591
3 292,76
1191
Агар Сабуро с хлорамфениколом
Агар Сабуро с хлорамфениколом представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 5,6 ± 0,2 при 25°С Цвет светло-желтый Прозрачность Прозрачный Консистенция Гель Весовая дозировка 18,0 г±2,0 г
Агар Сабуро с хлорамфениколом
штука

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025677
10 313,60
1 195
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді.Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық өнім бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған.
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
дана
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес, қасықсыз 60 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025078
95,93

РК МИ (in vitro)-0№025677
10 313,60
1195
Контейнер для биопроб, нестерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно.
Контейнер для биопроб, нестерильный
штука
Контейнер для биопроб, нестерильный, 60 мл без ложки
РК МИ (in vitro)-0№025078
95,93

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026619
105 537,19
1 201
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.
1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын.
2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған.
3. Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады.
4. Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған.
5. Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек.
6. Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз.
8. Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар.
9. Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164
жинақ
1. Халат өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164;
2. Жейде өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164;
3. Шалбар, бой ұзындығы 164;
4. Мақта-дәкелі бетперде;
5. Алжапқыш, ПЭВД;
6. Жеңқаптар;
7. Бахилалар;
8. Орамал;
9. Сөмке
ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 202
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы жеңіл тоқылмаған материалдан жасалған – SMS (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд). Оның тамаша ауа өткізгіштігі киген кезде ыңғайлы және жайсыздықтың болмауына кепілдік береді! *
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы
ҚР-МБ (ММБ)-0№025575
331,14
1 203
Миоглобин Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан миоглобинді анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Төменгі анықталу шегі 50 нг/мл
Миоглобин Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан миоглобинді анықтау үшін)
дана

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026619
105 537,19
1201
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 164
комплект
1. Халат размер 42-44 (S), рост 164;
2. Рубашка размер 42-44 (S), рост 164;
3. Брюки, рост 164;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1202
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная изготавливается из легкого нетканого материала – SMS (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд). Его отличная воздухопроницаемость гарантирует удобство при ношении и отсутствие дискомфорта. Для одноразового использования! *
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная
штука
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная
РК МИ (ИМН)-0№025575
331,14
1203
Экспресс тест Миоглобин. (для выявления миоглобина, в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 50 нг/мл
Экспресс тест Миоглобин. (для выявления миоглобина, в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
штука

1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана);2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана); 3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026252
47 880,00
1 204
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№026252
47 880,00
1204
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176$
2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 176;
4. Үшқабатты медициналық бетперде;
5. Алжапқыш ПЭВД;
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;
7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
8. Сіңіргіш сүрткіі;
9. Дулыға/үшкіл орамал;
10. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026303
13 380,69
1 207
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті жаңа алынған қанда, сарысуда немесе плазмада В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған жарғақшалық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау.
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жинақ (20 тест)
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 20 тестіге 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024208
20 837,91
1 208
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Адамның Тропонині I (TnI), креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) бүкіл қан, сарысу және плазма үлгілерінде анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек ауруларын диагностикалауда қолданылады
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo) №2
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024255
44 785,44
1 209
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті (жаңа алынған қан / сарысу / плазма) жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы В гепатиті вирусының беткейлік антигенін анықтауға арналған мембраналық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау.
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жинақ (20 тест)
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест- кассета - 20 дана;

Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 46-48 (M), рост 176
комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 176;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 176;
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 176;
4. Маска медицинская трехслойная;
5. Фартук ПЭВД;
6. Нарукавники СМС 40 г/м2;
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
8. Салфетка впитывающая;
9. Шлем/косынка;
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1207
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)
"Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)" представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к поверхностному антигену вируса гепатита Вв цельной крови, сыворотке или плазме.
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb) №2
1 набор (20 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 20 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024208
20 837,91
1208
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024255
44 785,44
1209
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке и плазме.
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) №2
1 набор (20 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;

ҚР-ММБ-5№016175
756,09
1 212
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы бұрыштық адаптерімен
Жинаққа тыныс алу контурын жинауға қажетті жиынтықтаушылар кіреді. - екі гофрленген, конфигурацияланатын дем алу және дем шығару тізбегі бар, қысылуға, иілуге және сынуға төзімді контур; - контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм) дейін (тапсырыс берушінің талабы бойынша өзгертілуі мүмкін);- түтіктің диаметрі: ересектерге арналған контур - 22 мм;- аппаратқа қосылу үшін 22F типтік айырмалармен жабдықталған; - 15F/22М айырмасы бар пациент жағындағы пациенттің үш тармақты қосқышы (Y-адаптері). Y-адаптері порттармен жабдықталуы мүмкін; - дем алу және дем шығару сызығына кіріктірілген немесе ылғал жинағыштарсыз екі жиналмалы ылғал жинағыштары бар; - қосымша түтігі (лимб) бар/жоқ;- этилен тотығымен стерилизацияланған; - бір рет қолданылатын.- F-ішкі (female "әйелдік"); M – сыртқы (male "ерлік"). Бұйымдар әртүрлі материалдардан жасалған: төмен қысымды полипропилен (PP), жоғары қысымды полиэтилен (РЕ), поливинилхлорид (PVC), каучук латекс, латекссіз созылғыш резеңке, сонымен қатар акрилонитрилбутадиенстиролдан (ABS), этилвинилацетаты қоспасымен көбікті полиэтиленнен (РЕ+EVA), полистиролдан (PS), К-resin жасалған болуы мүмкін.* Тапсырыс берушінің келісімі бойынша контур жиынтықтаушыларының әртүрлі нұсқалары болуы мүмкін.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы бұрыштық адаптерімен
жинақ
1. Созылатын түтік диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм - 2 дана;
2. Түзу адаптер (шығыс өлшемдерімен: (22Мх22F);
3. Ауыстырып қосқыш (шығыс өлшемдерімен: (22Мх22F) - 2 дана,
4. Екі портпен үш тармақты қосқышы (Y-адаптері) - 1 дана,
5. Бұрыштық адаптер портпен
ҚР-ММБ-0№023676
5 189,18
1 213
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері M, тығыздығы 28г/ш.м.

РК-ИМН-5№016175
756,09
1212
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой; растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура: - контур с двумя гофрированными конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам; - длина контура до 3 м (3000 мм) (может быть изменена по требованию заказчика); - диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм; - снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату; - тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер может быть снабжен портами; - с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха или без влагосборников; - с/без дополнительной трубки (лимб); - стерилизовано оксидом этилена; - однократного применения. - F – внутренний (female "женский"); M – наружный (male "мужской"). Изделия изготовлены из различных материалов: полипропилена низкого давления (PP), полиэтилена высокого давления (РЕ), поливинилхлорида (PVC), латекса каучукового, безлатексной эластичной резины, а также могут быть изготовлены из акрилонитрилбутадиенстирола (ABS), вспененного полиэтилена с примесями этилвинилацетата (РЕ+EVA), полистирола (PS), К-resin. * Допускается по согласованию с заказчиком возможны различные варианты комплектации контура.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с угловым адаптером
набор
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм –2 шт;
2. Прямой адаптер 22M×22F – 4 шт;
3. Переходник 22M×22M – 2 шт;
4. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
5. Угловой адаптер с портом – 1 шт.
РК-ИМН-0№023676
5 189,18
1213
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером M
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером М, пл.28 г/кв.м

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 25 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024250
27 566,62
1 215
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі Прокальцитонинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025712
4 487,41
1 216
Қан сарысуында трийодтиронинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос ТЗ-ImmoBia"
"бос Т3 - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Ерекшелігі. Басқа аналиттермен Т3-ке үй қоянының поликлональді антиденелерінің айқаспалы реакциясы мына кестеде келтірілген. Аналиті Айқаспалы реакция, % L-T3 100 D-T3 100 L-тироксин 0.01 D-тироксин 0.04
2. Сезімталдығы. "Бос ТЗ-ImmoBia" жинағымен ең төмен нақтылықпен анықталатын қан сарысуындағы (плазма) бос Т3 концентрациясы 0.5 пмоль/л -ден аспайды.
3. Жаңғырғыштығы "Бос ТЗ-ImmoBia" жинағын пайдалана, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі бос Т3 болуын анықтау нәтижелеріндегі вариация коэффициенті 8.0% аспайды.
Қан сарысуында трийодтиронинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос ТЗ-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос трийодтиронинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 2.5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, пайдалануға дайын – 6 құты, әрқайсысы 0.8 мл-ден;
3. Қолдануға дайын бос трийодтирониннің белгілі мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі – 1 құты, 0.8 мл;
4. Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
5. Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл;
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 құты, 22 мл;

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024250
27 566,62
1215
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)
"Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения Прокальцитонина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025712
4 487,41
1216
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободной фракции трийодтиронина в сыворотке крови "Св Т3- ImmoBia"
Набор "Св Т3 -ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция кроличьих поликлональных антител к Т3 с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрес тная реакция, % L-T3 100 D-T3 100 L-тироксин 0.01 D-тироксин 0.04
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая Набором "свТ3- ImmoBia" концентрация свТ3 в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.5 пмоль/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания свТ3 в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием Набора "свТ3- ImmoBia" не превышает 8.0%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободной фракции трийодтиронина в сыворотке крови "Св Т3- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества трийодтиронина – 0; 2.5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, готовы к использованию-6 фл, по 0.8 мл каждая
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного трийодтиронина, готова к использованию – 1 фл., 0,8 мл;
4. Конъюгат, готов к использованию - 1фл.,14мл
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию - 14 мл
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный - 22 мл

7. Стоп-реагент – 1 құты, 14,0 мл.
РК МИ (in vitro)-0№026682
246 319,32
1 217
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі С-реактивтік ақуызды (CRP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№026570
63 322,19
1 218
Биосынамалық талдауға арналған контейнер, стерильді
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді. Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық бұйым бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған.
Биосынамалық талдауға арналған контейнер, стерильді
дана
Биосынамалық талдауға арналған контейнер, стерильді, қасықсыз 60 мл
РК МИ (in vitro)-0№024981
107,90
1 219
Инфекционист- дәрігердің қорғаныс киімі жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеуге арналған)
Қорғаныс көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғаптар 2 дана; FFP3 респиратор-бетпердесі 1 дана; Биік хирургиялық бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Қысқа жеңді хирургиялық күрте 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқаптар 1 дана; Сіңіргіш сүлгі 40*30-с дана; Ұзын хирургиялық алжапқыш 1 дана; Иісі бар және төзімді хирургиялық халат(эпидемияға қарсы) 1 дана; Эпидемияға қарсы хирургиялық қалпақ-шлем 1 дана СМС. Ұзын жеңді, жеңі резеңкеге жиналған артқы жағында байламы бар, бүйір тігістері жоқ халат. Бел деңгейінде белбеу бауы тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі. Мойны-тік жағалы баулармен тігілген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Қысқа жеңді хирургиялық күрте. Қысқа жеңді, артқы жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе жолақпен тартылған, тоқыма емес материалдан жасалған. Респиратор-маска -төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұптық жеңқаптар, бекіту үшін тоқыма емес материалдан жасалған тұтас дөңгелек резеңкелер пайдаланылады Биік бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолақпен және баулармен бекітіледі. Сіңіргіш сүлгі өлшемі 40*30 см, тоқыма емес материалдан жасалған. Эпидемияға қарсы хирургиялық шлем- қалпақ тоқыма емес материалдан жасалған, толығымен мойынды және бастың шаш бөлігін жауып, тек бет қана ашық тұрады. Бір реттік хирургиялық қолғаптар. Бастың шеңбері бойынша реттеу мүмкіндігін қамтамасыз ететін бас лентасы бар, жабық, герметикалық қорғаныс көзілдірігі.

7. Стоп - реагент – 1 фл.,14 мл
РК МИ (in vitro)-0№026682
246 319,32
1217
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (CRP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026570
63 322,19
1218
Контейнер для биопроб, стерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно.
Контейнер для биопроб, стерильный
штука
Контейнер для биопроб стерильный, 60 мл без ложки.
РК МИ (in vitro)-0№024981
107,90
1219
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях)
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182;
2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182;
3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 182;
4.​ FFP3 респиратор-бетпердесі;
5. Қорғаныс көзілдірігі;
6. Жоғары хирургиялық бахилалар;
7. Резеңкелі медициналық жеңқаптар
8. Сіңіргіш сүлгі;
9. Хирургиялық қолғаптар;
10. Ұзын хирургиялық алжапқыш;
11. Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 220
Стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ орауышына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/пленка) герметикалық оралған, жиынтықтын құрамына әр-түрлі материалдардан жасалған бір рет қолданатын өнімдер кіреді: олар тоқылмаған маталардын әр түрлерінен, көміртегі бар микроволокнадан, мақта-мата иірім жібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкрадан, полиэтилен қаптамасынан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен, неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибанадан жасалған.
Стерильді емес қорғаныс жиынтығы
жинақ
1. Халат – 1 дана.
2. Көйлек – 1 дана.
3. Шалбар – 1 дана.
4. Комбинезон – 1 дана.
5. медициналық маска – 1 дана. 1 дана.
6. Респиратор – 1 дана.
7. Алжапқыш– 1 дана.
8. Жеңқаптар – 1 жұп.
9. Бахилалар – 1 жұп.
10. Телпек– 1 дана.
11. Сөмке-пакет – 1 дана.
12. Қорғаныс көзілдірік – 1 дана.
13. Шұлықтар – 1 дана.
14. Етіктер – 1 жұп.
15. Медициналық қолғаптар – 1 жұп. Сүлгі - 1 дана.
РК-ИМН-5№020490
17 055,48
1 221
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M, тығыздығы 28г/ш.м.

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182
комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
3. Брюки хирургические рост 182;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1220
Комплект защитный нестерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые из различных материалов: нетканое полотно различных видов, микроволокон с углеродом, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект защитный нестерильный
комплект
1. Халат - 1 шт.
2. Рубашка – 1 шт.
3. Брюки – 1 шт.
4. Комбинезон – 1 шт.
5. маска медицинская – 1 шт.
6. Респиратор – 1 шт.
7. Фартук – 1 шт.
8. Нарукавники – 1 пара.
9. Бахилы – 1 пара.
10. Шапочка – 1 шт.
11. Сумка-пакет – 1 шт.
12. Очки защитные – 1 шт.
13. Носки – 1 шт.
14. Сапоги – 1 пара.
15. Перчатки медицинские – 1 пара. Полотенце - 1шт.
РК-ИМН-5№020490
17 055,48
1221
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M, пл. 28 г/кв.м

РК-ИМН-5№016175
653,14
1 222
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер мен сүлгілер
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер мен сүлгілер жоғары сіңіргіштігі мен төзімділігі жоғары сапалы материалдан жасалған тікбұрышты бұйымдар болып табылады. Бір рет қолдануға арналған. * Тапсырыс берушімен келісе отырып, бекітілген жинақтылыққа сәйкес әр түрлі материалдардан, әртүрлі стандартты өлшемдер мен құрамдас бөліктерден бастап дайын өнімнің әртүрлі конфигурацияларына рұқсат етіледі.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер
РК МИ (ИМН)-0№025578
449,54

РК-ИМН-5№016175
653,14
1222
Салфетки и полотенца одноразовые нестерильные
Салфетки и полотенца одноразовые нестерильные представляют собой прямоугольные изделия, изготовленных из высококачественного материала с высокой впитывающей способностью и прочностью. Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Салфетки одноразовые нестерильные
штука
Салфетки одноразовые нестерильные
РК МИ (ИМН)-0№025578
449,54

1 223
Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары)
Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары) Петри тостағандарына құйылған дайын орта болып табылады. Бір тостаған шамамен 20 мл дайын орта бар. 25°С кезінде рН 6,9 ± 0,2. Түсі Қызғылт-қызыл Мөлдірлігі Мөлдір. Консистенциясы Гель.Салмақ дозасы 18,5 г ± 2,0 г
Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары)
дана
1. Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары);
2. Петри тостағаны
РК МИ (in vitro)-0№026146
3 102,68
1 224
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана.
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE ине
дана
Шприц-қаламға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 6 мм.
РК-ИМН-0№023176
76,75
1 225
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тест" -адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Альфа-фетопротеинді (AFP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана

1223
Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева)
Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева) представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 6,9 ± 0,2 при 25°С Цвет Розовато-красный Прозрачность Прозрачный Консистенция Гель Весовая дозировка 19,0 г ± 2,0 г
Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева)
штука
1. Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева);
2. Чашка Петри
РК МИ (in vitro)-0№026146
3 102,68
1224
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать, окрашивание внутреннего колпачка остается на усмотрение производителя. Диаметр иглы Длина иглы Цвет 0,33 мм (29G) 6 мм Красный 0,33 мм (29G) 8 мм Красный 0,33 мм (29G) 12 мм Красный 0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный 0,30 мм (30G) 8 мм Желтый 0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый 0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
штука
Иглы к шприц-ручке LANA FINE одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 6 мм
РК-ИМН-0№023176
76,75
1225
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Альфа-фетопротеина (AFP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.

1. Тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 25-40 г/м?, өлшемі 80 х 90 см сүрткі – 2 дана
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750)
3. Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана
4. Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
Жаңа туған балаға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 25-40 г/м?, өлшемі 80 х 90 см сүрткі – 2 дана
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750);
3. Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана;
4. Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
РК МИ (ИМН)-0№024822
948,28
1 236
Қан сарысуында (плазмасында) хориондық гонадотропин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ХГ-ImmoBia"
"ХГ - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы Адамның хориондық гонадотропинінің ?-суббірлігіне қарсы тышқан моноклоналды антиденелерінің басқа аналиттермен алмасу реакциясы кестеде келтірілген: Аналиті Айқаспалы реакциясы, % ЛГ < 0,1 ФСГ < 0,1 ТТГ < 0,1
2. Сезімталдығы. "ХГ- ImmoBia" жинағымен нақты анықталатын қанның сарысуындағы (плазмасындағы) ХГ минималды концентрациясы 1,25 ХБ/л артылмайды.
3. Қайта жаңартылуы. "ХГ- ImmoBia" реагенттер жинағын пайдаланып қан сарысуының (плазмасының) зерттелетін үлгілеріндегі ХГ мөлшерін анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8,0% аспайды.
Қан сарысуында (плазмасында) хориондық гонадотропин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ХГ-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Фосфатты буфердің негізіндегі калибрлегіш сынамалар (рН 7.2–7.4), құрамында хориондық гонадотропиннің белгілі мөлшері бар – 0; 15; 60; 125; 250; 500 ХБ/л, пайдалануға дайын (әрбіреуі 0.8 мл-ден);
3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл);
4. Құрамындағы хориондық гонадотропиннің мөлшері белгілі адам қанының сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл);
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл);
6. ИФТ-Буфер, пайдалануға дайын (100 мл)
7. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);

1. Салфетка изготовлена из нетканого материала плотностью 25-40 г/м², размером 80 х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см – 1 шт. (РК-ИМН-5№019750)
3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера – 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала плотностью 25-40 г/м², размером 80 х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см – 1 шт. (РК-ИМН-5№019750)
3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера – 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024822
948,28
1236
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации хорионического гонадотропина в сыворотке (плазме) крови "ХГ- ImmoBia"
Набор "ХГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к b-субъединице хорионического гонадотропина человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % ЛГ < 0,1 ФСГ < 0,1 ТТГ < 0,1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая Набором "ХГ- ImmoBia" концентрация ХГ в cыворотке (плазме) крови не превышает 1,25 МЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания ХГ в исследуемых образцах сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "ХГ- ImmoBia" не превышает 8,0%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации хорионического гонадотропина в сыворотке (плазме) крови "ХГ- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества хорионического гонадотропина - 0; 15; 60; 125; 250; 500 МЕ/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием хорионического гонадотропина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. ИФА-Буфер, готов к использованию (100 мл)
7. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)

8. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027355
230 550,19
1 237
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Операцияға арналған ақжайма 160 ? 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017378)
2. Үш қабатты бетперде, көк/көмір сүзгісі бар тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ -5№010008)/ (ҚР-ММБ -5№010007)
3. Халат тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017521)
4. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана.
5. Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана.
6. Диагностикалық қолғаптар табиғи резеңке латекстен жасалған
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Операцияға арналған ақжайма 160 ? 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017378);
2. Үш қабатты бетперде, көк/көмір сүзгісі бар тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ -5№010008)/ (ҚР-ММБ -5№010007);
3. Халат тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017521);
4. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана;
5. Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана.;
6. Диагностикалық қолғаптар табиғи резеңке латекстен жасалған опаланған/опаланбаған – 1 жұп
РК МИ (ИМН)-0№024824
3 075,20
1 238
Капиллярмен/капиллярсыз қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка
Капиллярлық қан алу пробиркалары пластик контейнер мен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен қамтамасыз етілген. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемі белгіленеді, ол заттаңбада көрсетілген. Қоспа - K3EDTA (этилендиаминтетрасірке қышқылының үш калий тұзы). Қоспалар мен қосымша заттардың концентрациясы және олардың төзімділігі, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Орнатылған капилляр қанды пробиркаға тез және дәл алуға мүмкіндік береді. Қақпақ- герметикалық бұрандалы. Ілмегі бар екінші қақпақтың болуы капиллярды алып тастаған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі.
Капиллярмен/капиллярсыз қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка
дана
Капиллярмен қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка, 0,2 мл
РК МИ (in vitro)-0№025855
150,73
1 239
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер мен сүлгілер
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер мен сүлгілер жоғары сіңіргіштігі мен төзімділігі жоғары сапалы материалдан жасалған тікбұрышты бұйымдар болып табылады. Стерильді, герметикалық жабылған пластик пакетте немесе аралас қаптамада (қағаз/пленка) жеткізіледі. Бір рет қолдануға арналға. * Тапсырыс берушімен келісе отырып, бекітілген жинақтылыққа сәйкес әр түрлі материалдардан, әртүрлі стандартты өлшемдер мен құрамдас бөліктерден бастап дайын өнімнің әртүрлі конфигурацияларына рұқсат етіледі.
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер
дана
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер

8. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027355
230 550,19
1237
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 × 190 см – 1 шт.
2. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
3. Халат изготовлен из нетканого материала – 1 шт.
4. Лоток изготовлен из полимера – 1 шт.
5. Пинцет изготовлен из полимера – 1 шт.
6. Перчатки диагностические изготовлены из латекса – 1 пара
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см – 1 шт.
2. Маска трехслойная, голубая/с угольным фильтром изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
3. Халат изготовлен из нетканого материала – 1 шт.
4. Лоток изготовлен из полимера – 1 шт.
5. Пинцет изготовлен из полимера – 1 шт.
6. Перчатки диагностические изготовлены из латекса натурального каучука опудренные/неопудренные – 1 пара.
РК МИ (ИМН)-0№024824
3 075,20
1238
Пробирка с/без капилляра ЭДТА К3
Пробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера и цветной крышки. Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- К3ЭДТА(трехкалиевый соль этилендиаминтетрауксусной кислоты). Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален.
Пробирка с/без капилляра ЭДТА К3
штука
Пробирки с капилляром ЭДТА К3, объемом 0,2 мл
РК МИ (in vitro)-0№025855
150,73
1239
Салфетки и полотенца одноразовые стерильные
Салфетки и полотенца одноразовые стерильные представляют собой прямоугольные изделия, изготовленных из высококачественного материала с высокой впитывающей способностью и прочностью. Поставляются в стерильном виде герметично упакованных в полиэтиленовый пакет или комбинированную упаковку (бумага/пленка). Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Салфетки одноразовые стерильные
штука
Салфетки одноразовые стерильные

РК МИ (ИМН)-0№026374
486,49
1 240
Қан сарысуында альфа-фетопротеин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "АФП-ImmoBia"
"АПФ - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. . Спецификалығы. Адамның АФП-на тышқанның моноклональді антиденелерінің басқа аналиттермен айқаспалы реакциясы келесі кестеде берілген: Аналиті Айқаспалы реакциясы, % Сарысулық альбумин <0.1 ХГ <0.1 Плаценталық лактоген <0.1 2. Қайта жаңартылуы. "АФП-ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі АФП болуын анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8.0% аспайды.3. Сезімталдығы. "АФП-ИФТ" жинағымен ең төмен нақтылықпен анықталатын қан сарысуындағы (плазма) АФП концентрациясы 0.9 ХБ/мл-ден аспайды.
Қан сарысуында альфа-фетопротеин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "АФП-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2. Трис-буфердің негізінде (рН 7.2-7.4), құрамында альфа- фетопротеиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 15; 50; 150; 500 ХБ/мл, пайдалануға дайын (0 ХБ/мл калибрлегіш сынамасы – 6 мл, әрқайсысы 0.8 мл-ден))
3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
4. Альфа-фетопротеиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл;
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027356
234 898,87
1 241
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.
1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын.
2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған.
3. Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады.
4. Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған.
5. Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек.
6. Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.

РК МИ (ИМН)-0№026374
486,49
1240
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации альфа-фетопротеина в сыворотке крови "АФП-ImmoBia"
Набор "АПФ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноканальных антител к АФП человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % Сывороточный альбумин <0.1 ХГ <0.1 Плацентарный лактоген <0.1
2. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания АФП в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием Набора не превышает 8.0%.
3. Чувствительность Минимальная достоверно определяемая Набором "АФП-ImmoBia" концентрация АФП в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.9 МЕ/мл.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации альфа-фетопротеина в сыворотке крови "АФП-ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе трис-буфера (рН 7.2-7.4), содержащие известные количества альфа- фетопротеина – 0; 5; 15; 50; 150; 500 МЕ/мл, готовы к использованию (калибровочная проба 0 МЕ/мл – 6 мл, остальные – по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием альфа-фетопротеина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027356
234 898,87
1241
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.

7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз.
8. Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар.
9. Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
жинақ
1. Халат өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170;
2. Жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170;
3. Шалбар, бой ұзындығы 170;
4. Мақта-дәкелі бетперде;
5. Алжапқыш, ПЭВД;
6. Жеңқаптар;
7. Бахилалар;
8. Орамал;
9. Сөмке
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1 242
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-ЧАС" құралы түссіз/сарғыш реңді, әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлориді – 4,0±0,5%, сондай - ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - иондық емес беттік-белсенді зат, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 2,0 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
РК МИ (ИМН)-0№025841
11 898,00
1 243
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады.
1. Аспаптық үстелге арналған жабынды (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 70-90 см х 70-90 см Материалы: Тоқылмаған мата Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1 дана.
2. Сіңіретін сүрткі Өлшемі: 5-45 см х 5-45 см Материалы: Медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1 дана.
3. Пластикалық қысқыш/ қысқыш (түймелері бар қысқыштар) пластик. Ұзындығы: 6-8 см/18-25 см. Материалы: полимер Саны: 1 дана.
4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз, мақтамен/мақтасыз дөңгелек тампондар Диаметрі: 3-7 см Материалы: Тоқылмаған мата / медициналық дәке. Тығыздығы: 10-40 г/м2. Саны: 1-5 дана.
5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (стандартты немесе күшейтілген) төсеніш.Өлшемі: 70-90 см х 70-90 см. Материалы: Тоқылмаған мата. Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м?. Саны: 1 дана.
6. Жергілікті анестезияға арналған ине . Өлшемі: 21G/ 22 G/25G/26G Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана.
7. Инъекциялық ине Өлшемі: 18G-26G. Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана.
8. Инъекциялық шприц. Көлемі: 10 мл. Материалы: полимер Саны: 1 дана.
9. Инъекциялық шприц. Көлемі: 20 мл Материалы: полимер. Саны: 1 дана.

7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 50-52 (L-XL), рост 170
Комплект
1. Халат размер 50-52 (L-XL), рост 170;
2. Рубашка размер 50-52 (L-XL), рост 170;
3. Брюки, рост 170;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1242
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость)
Средство "Дезостерил-ЧАС" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлорид – 4,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - неионогенное поверхностно-активное вещество, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость), объемом 2,0 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025841
11898,00
1243
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) Размер: 70-90 см х 70-90 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Салфетка впитывающая Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт.
3. Зажим пластиковый/зажим (клещи с кнопками-защелками) пластиковый Длина: 6-8 см/18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
4. Тампоны круглые c/без рентгеноконтрастной нитью (-и), с/без ватой (-ы) Диаметр: 3-7 см Материал: Нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-40 г/м2 Количество: 1-5 шт.
5. Простыня (стандартная или усиленная) с отверстием 10 см, с/без адгезивным (-ого) краем (-я) Размер: 70-90 см х 70-90 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии Размер: 21G/ 22 G/25G/26G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
7. Игла инъекционная Размер: 18G-26G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
8. Шприц инъекционный Объем: 10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
9. Шприц инъекционный Объем: 20 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.

10. Тұтқамен/ тұтқасыз скальпель Өлшемі:№10-№24. Материалы: тот баспайтын болат, тұтқасы – полимерден. Саны: 1 дана.
11. Градуирленген астауша, пластикалық Көлемі: 60-500 мл. Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
12. Темір ине ұстағыш. Ұзындығы: 12-18 см. Материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана.
13. Хирургиялық қайшы. Ұзындығы: 14-20 см Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана.
14. Металл қысқыш (артерияға арналған). Ұзындығы: 16-25 см. Материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана.
15. Сүрткі Өлшемі: 5 см х 5 см. Материалы: Тоқылмаған мата/медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? . Саны: 1-10 дана.
16. Сүрткі Өлшемі: 7,5 см х 7,5 см. Материалы: Тоқылмаған мата/медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-10 дана.
17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін.Өлшемі: 2-20 см х 2-20 см Материалы: Тоқылмаған мата. тығыздығы: 10 г/м2 – 40 г/м2 Саны: 1 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталымы қаптаманың макетіне жазылады.
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған жабынды (стандартты немесе күшейтілген) 70-90 см х 70-90 см - 1 дана
2. Сіңіретін сүрткі 5-45 см х 5-45 см - 1 дана
3. Пластикалық қысқыш/ қысқыш (түймелері бар қысқыштар) пластик, ұзындығы: 6-8 см/18-25 см - 1 дана
4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз, мақтамен/мақтасыз дөңгелек тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-5 дана
5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (стандартты немесе күшейтілген) төсеніш, 70-90 см х 70-90 см - 1 дана.
6. Жергілікті анестезияға арналған ине, өлшемі: 21G/ 22 G/25G/26G - 1 дана.
7. Инъекциялық ине, өлшемі: 18G-26G - 1 дана.
8. Инъекциялық шприц, көлемі: 10 мл - 1 дана.
9. Инъекциялық шприц, көлемі: 20 мл - 1 дана.
10. Тұтқамен/тұтқасыз скальпель, өлшемі: №10-№24 - 1 дана.
11. Градуирленген астауша, пластикалық, көлемі: 60-500 мл - 1 дана.
12. Темір ине ұстағыш, ұзындығы: 12-18 см- 1 дана.
13. Хирургиялық қайшы, ұзындығы: 14-20 см - 1 дана.
14. Металл қысқыш (артерияға арналған), ұзындығы: 16-25 см - 1 дана.
15. Сүрткі 5 см х 5 см - 1-10 дана.
16. Сүрткі 7,5 см х 7,5 см 1-10 дана.
17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін 2-20 см х 2-20 см - 1 дана.
РК МИ (ИМН)-0№027296
66 217,34
1 244
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №1, №2, №3
Хирургиялық жиынтық СМС (спанбонд/мельтблаун/спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд) мельтблаун, полиэтилен сияқты тоқылмаған материалдан жасалған, тығыздығы 13 г/м2 - 90 г/м2. Жиынтық біріктірілген қаптамаға қапталуы мүмкін; стерилизациялық қаптамаға (пакеттерге) EN 868-5 немесе екі полиэтилен пакетке. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала қаптауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген типті тоқылмаған мата болады. Бір рет пайдалануға арналған! Тапсырыс берушінің келісімі бойынша материалдың әртүрлі түрлерінен, әртүрлі типтік өлшемдерден және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жинақтауға жол беріледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №3
жинақ

10. Скальпель с/без рукояткой (-и) Размер: №10-№24 Материал: нержавеющая сталь, рукоятка – из полимера Количество: 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый Объем: 60-500 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
12. Иглодержатель стальной Длина: 12-18 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
13. Ножницы хирургические Длина: 14-20 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии) Длина: 16-25 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
15. Салфетка Размер: 5 см х 5 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
16. Салфетка Размер: 7,5 см х 7,5 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая Размер: 2-20 см х 2-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м2 – 40 г/м2 Количество: 1 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) 70-90 см х 70-90 см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 5-45 см х 5-45 см - 1 шт.
3. Зажим пластиковый/зажим (клещи с кнопками-защелками) пластиковый, длина: 6-8 см/18-25 см - 1 шт.
4. Тампоны круглые c/без рентгеноконтрастной нитью (-и), с/без ватой (-ы), диаметр: 3-7 см - 1-5 шт.
5. Простыня (стандартная или усиленная) с отверстием 10 см, с/без адгезивным (-ого) краем (-я), 70-90 см х 70-90 см - 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии, размер: 21G/ 22 G/25G/26G - 1 шт.
7. Игла инъекционная, размер: 18G-26G - 1 шт.
8. Шприц инъекционный, объем: 10 мл - 1 шт.
9. Шприц инъекционный, объем: 20 мл - 1 шт.
10. Скальпель с/без рукояткой (-и), размер: №10-№24 - 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый, объем: 60-500 мл - 1 шт.
12. Иглодержатель стальной, длина: 12-18 см - 1 шт.
13. Ножницы хирургические, длина: 14-20 см - 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии), длина: 16-25 см - 1 шт.
15. Салфетка 5 см х 5 см - 1-10 шт.
16. Салфетка 7,5 см х 7,5 см - 1-10 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая 2-20 см х 2-20 см - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027296
66 217,34
1244
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №1, №2, №3
Комплект хирургический изготавливается из нетканого материала типа СМС (спанбонд/мельтблаун/ спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд), мельтблаун, полиэтилен, с плотностями 13 г/м2 - 90г/м2. Комплект может быть упакован в комбинированную упаковку; в стерилизационную упаковку (пакеты) по EN 868-5 или в два полиэтиленовых пакета. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Для одноразового использования! Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №3
Комплект

1. Хирургиялық халат M, L, XL, XXL (ұзындығы 110-150 см) СМС-40 – 1 дана*
2. Телпек-қалпақ/ телпек клип-берет – 1 дана*
3. Үш қабатты резеңкелері/немесе баулары бар бетперде – 1 дана*
РК МИ (ИМН)-0№027258
1 698,28
1 245
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.​coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E. coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның нәжіс үлгілерінде шигатоксин өндіретін E.​coli O157 антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.​coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана.;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025780
91 973,75
1 246
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Сарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Cарысу амилоид А-ны (SAA) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана.;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана.;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана.;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№026616
94 983,44
1 247
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) Эпштейн-Барр вирусының VCA капсидті антигеніне G класының иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
"ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG" жинағы барлық тақта жолақтарын пайдаланып 96 анықтауды орындауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Сезімталдығы. ЭБВ VCA-ға IgG-ді анықтау сезімталдығы – ЭБВ VCA-ға IgG жинағын анықтау нәтижелерінің сәйкестігі – 100% құрайды: оң үлгілерімен ойықшаларда оптикалық тығыздық мәндері ОТсыни-ға қарағанда артық.
2. Спецификалығы. ЭБВ VCA-ға IgG-ді анықтау спецификалығы ЭБВ VCA-ға IgG жинағын анықтау нәтижелерінің сәйкестігі – 100% құрайды: теріс үлгілерімен ойықшаларда оптикалық тығыздық мәндері 0,8?ОТсыни-ға қарағанда кем.
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) Эпштейн-Барр вирусының VCA капсидті антигеніне G класының иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
жиынтық

1. Халат хирургический M, L, XL, XXL (длина 110 -150 см) СМС-40 – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак/ шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска трехслойная на резинках/или на завязках – 1 шт.*
РК МИ (ИМН)-0№027258
1 698,28
1245
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале
"Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E. coli O157, продуцирующая шигатоксин в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025780
91 973,75
1246
Быстрый количественный тест на Сывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Cывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Cывороточного амилоида А (SAA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Сывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.; 5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026616
94 983,44
1247
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к капсидному антигену VCA вируса Эпштейна-Барр в сыворотке (плазме) крови "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
Набор "ImmoBia-ВЭБ-VCAlgG " рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Чувствительность. Чувствительность выявления IgG к VCA ВЭБ – соответствие результатов определения набором IgG к VCA ВЭБ составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с положительными образцами больше ОПкрит.
2. Специфичность. Специфичность выявления IgG к VCA ВЭБ – соответствие результатов определения набором IgG к VCA ВЭБ – составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с отрицательными образцами меньше 0,8×ОПкрит.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к капсидному антигену VCA вируса Эпштейна-Барр в сыворотке (плазме) крови "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
Набор

1. Ойықшаларының ішкі беткейінде иммобилизацияланған, ЭБВ VCA рекомбинантты антигендерімен, бөлшектелген (12 сегіз ойықшалы стрипі бар) планшет, пайдалануға дайын
2. Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор 1)5 бірл./мл (Б–) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0мл)
3. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 бірл. / мл - құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл)
4.Оң бақылау үлгісі, 80 бірл./мл - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
5. Калибратор 4 (320 бірл. / мл) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл)
6. Конъюгат— адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл)
7. Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл)
8. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
9. Жуу ерітіндісі - 20 х концентрлі буфер (75 мл)
10. Стоп-реагент- 1М күкірт қышқылы ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027422
252 191,24
1 248
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 3м х 90см;
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 3м х 90см;
РК МИ (ИМН)-0№025149
689,85
1 249
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері M, тығыздығы 40г/ш.м.

1. Планшет разборный (12 x 8 лунок) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок рекомбинантными антигенами VCA ВЭБ, готовый для использования
2. Отрицательный контроль (К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3. CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
4. Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2 мл)
5. Калибратор 4 (320 ед / мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2 мл)
6. Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл)
7. Разбавитель образца 2 - Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)
8. Реагент ТМБ-Complete 2 Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9. 20х концентрированный буфер-промывочный раствор (75 мл)
10. Стоп-реагент 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027422
252 191,24
1248
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 3м х 90см;
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 3м х 90см;
РК МИ (ИМН)-0№025149
689,85
1249
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером M
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером М, пл.40 г/кв.м

1 251
Гемодиализге арналған концентрацияланған сілтілі ерітінді "Rеn-В" көлемі 6л, 10 л
Жартылай өткізгіш жарғақшаларды қолдану арқылы гемодиализ ерітінділері қышқылды-негізді теңгерімін және су-электролитті теңгерімін түзейді. Дезинтоксикациялық әсер етеді және қанды катаболиттерден тазартуды қамтамасыз етеді . Формула (1 литрге) ммоль/л: Натрий бикарбонаты - 84 г. Тазартылған су (Osm) - 1000 мл дейін.
Гемодиализге арналған концентрацияланған сілтілі ерітінді "Rеn-В" көлемі 6л
дана
Формула (1 литрге) Натрий бикарбонаты - 84г. Тазартылған су (Osm) - 1000 мл дейін.
РК-ИМН-5№020020
1 729,00
1 252
Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі кампилобактерия антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 1 дана.;
4. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025723
3 826,11
1 253
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті
"I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде I тропонин (cTnI) кардиомаркерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025775
37 764,09
1 254
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі XL, тығыздығы 30г/ш.м.

1251
Концентрированный щелочной раствор для гемодиализа "Ren-B" в объҰме 6л, 10л
Гемодиализные растворы с помощью полупроходимых мембран корректируют кислотно-щелочное равновесие и водно-электролитный баланс. Оказывает дезинтоксикационное действие и обеспечивает очищение крови от катаболитов. Формула (на 1 литр) ммоль/л: Натрия бикарбонат – 84 г. Вода очищенная (Osm) до – 1000 мл.
Концентрированный щелочной раствор для гемодиализа "Ren-B" в объҰме 6л
штука
Формула (на 1 литр) Натрия бикарбонат - 84г. Вода очищенная (Osm) до - 1000 мл.
РК-ИМН-5№020020
1 729,00
1252
Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале
"Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Кампилобактерии в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025723
3 826,11
1253
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)
"Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения кардиомаркера Тропонина I (сТnI) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025775
37 764,09
1254
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером XL
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером XL, пл. 30 г/кв.м

РК-ИМН-5№016175
676,03
1 255
Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тест
Сезімталдығы жоғары бір сатылы картографиялық тест -бұл обырды ғана емес, сонымен қатар, обырға дейінгі зақымдануды, асқазан-ішектен қан кетуді анықтауға арналған түрлі-түсті хроматографиялық иммундық талдау және нәжістегі колоректальді обыр скринингінің қосымша құралы болып табылады (Transferrin and Fecal Occult Blood).
Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тест №2

РК-ИМН-5№016175
676,03
1255
Экспресс-тест для полуколичественного определения гемоглобина (FOB) и трансферрина человека (hTf) в кале
Высокочувствительный тест одношаговой картографии представляет собой цветной хроматографический иммуноанализ для определения не только рака, но и предраковых поражений, желудочно-кишечного кровотечения и является дополнительным инструментом для скрининга колоректального рака в фекалиях (Transferrin and Fecal Occult Blood).
Экспресс-тест для полуколичественного определения гемоглобина (FOB) и трансферрина человека (hTf) в кале №2

1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 25 дана.
РК МИ (in vitro)-0№024249
50 439,06
1 256
Стерильді емес киім және төсек орны жабдығының жиынтығы
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ орауышына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз / пленка) герметикалық оралған, жиынтықтын құрамына әр-түрлі материалдардан жасалған бір рет қолданатын өнімдер кіреді: олар тоқылмаған маталардын әр түрлерінен, көміртегі бар микроволокнадан, мақта-мата иірім жібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкрадан, полиэтилен қаптамасынан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен, неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибанадан жасалған.
Стерильді емес киім және төсек орны жабдығының жиынтығы
жинақ
1. Халат
2. Жейде
3. Көйлек
4. Шалбар
5. Комбинезон
6. Келушілерге арналған жамылғы
7. Үш қабатты бетперде
8. Алжапқыш
9. Жеңқаптар
10. Бахилалар
11. Сүлгі /сүрткі (5-100)х(5-100) см
12. Ақжайма/ жаялық (50-400)х(50-400) см
13. Телпек
14. Дамбал
15. Жастық тысы (50-90)х(50-90)
16. Көрпе тысы (60-340)х(60-340) см
17. Матрасқа арналған резеңкелі ақжайма (60-220)х(60-340)х(5-30) см өлшемімен
18. Матрасқап (60-220)х(60-340)х(5-30) см
19. Сіңіргіш төсеніш
20. Медициналық қолғаптар
РК-ИМН-5№021373
51 873,17
1 257
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M, тығыздығы 40 г/ш.м.

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№024249
50 439,06
1256
Комплект одежды и белья нестерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые из различных материалов: нетканое полотно различных видов, микроволокона с углеродом, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект одежды и белья нестерильный
Комплект
1. Халат
2. Рубашка
3. Сорочка
4. Брюки
5. Комбинезон
6. Накидка для посетителей
7. Маска трехслойная
8. Фартук
9. Нарукавники
10. Бахилы
11. Полотенце/салфетка (5-100)х(5-100) см
12. Простыня/пеленка (50-400)х(50-400) см
13. Шапочка
14. Трусы
15. Наволочка (50-90)х(50-90) см
16. Пододеяльник (60-340)х(60-340) см
17. Простыня на резинке на матрас размером (60-220)х(60-340)х(5-30) см
18. Наматрасник (60-220)х(60-340)х(5-30) см
19. Подстилка впитывающая
20. Перчатки медицинские
РК-ИМН-5№021373
51 873,17
1257
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M, пл. 40 г/кв.м

РК-ИМН-5№016175
674,23
1 258
Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі простатспецификалық антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті №1

РК-ИМН-5№016175
674,23
1258
Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)
"Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения простатического специфического антигена в цельной крови, сыворотке, плазме человека.
Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA) №1

1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025709
887,89
1 259
Бір реттік стерильді емес бахилалар: аласа, биік
Бір реттік стерилді емес бахилалар: аласа, биік, келушілерге арналған. Бахилалар тығыз бекіту үшін, байлауы, резеңке және липучкасы болуы мүмкін, бахилалар тоқылмаған тығыздығы 13 г/м2 - 70 г/м2, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті маталардан жасалады. Бір рет қолдануға арналған.
Бір реттік стерильді емес бахилалар: аласа
жұп
Бір реттік стерильді емес бахилалар: аласа
РК МИ (ИМН)-0№025576
221,55
1 260
Бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар мен жаялықтар, полиэтилен пакетке немесе қағаз/үлбір біріктірілген қаптамаға герметикалық оралған. Бұйым стерильді түрде жеткізіледі. Бір реттік қолдану үшін.
Бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар
дана
Бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар
РК МИ (ИМН)-0№025945
3 684,32
1 261
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ - диализ емшарасын жүргізуге арналған, қолдануға дайын стерильді жинақ болып табылады. Екі бөліктен тұрады: диализ емшарасын бастау үшін және аяқтау үшін. Жинақ бөлімінің әрқайсысы біріктірілген (қағаз/үлбір) қаптамаға герметикалық қапталған. Бір рет қолдануға арналған! * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес әр түрлі материалдан, жиынтықтаушы бұйымдардың түрлі өлшемдерінен және санына жасалған дайын бұйымдардың әр түрлі жиынтығына жол беріледі.
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ №2 Емшараны аяқтауға арналған жинақ (2-бөлім)
жиынтық
1. Резеңкелі үш қабатты бетперде - 1 дана.
2. Медициналық тексеріс қолғаптары 7 өлшемдерімен - 1 жұп.
3. Тоқылмаған тампон рентген контрастық жіпсіз, 5 см өлшемімен - 4 дана.
4. Тоқылмаған сүрткі 7,5х7,5 см 12-қабатты - 4 дана.
5. Бұласырлық жолақ 2х7 см - 6 дана.
6. Иілімді бекіткіш бинт 10 см х 4 м - 1 дана.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 990,92
1 262
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" құралы түссіз/сарғыш реңді (ашық сарыдан қоңырға дейін), әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 10±0,5%, глутар альдегиді – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, сондай-ақ жуу және дезодорациялайтын әсерді қамтамасыз ететін басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер, тазартылған су бар.

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025709
887,89
1259
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие, высокие
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие, высокие, для посетителей. Бахилы для плотной фиксации, могут быть на завязках, на резинках или на липучках изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), пэнд, пвд с плотностями 13 г/м2 - 70 г/м2. Только для одноразового применения.
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие
пара
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие.
РК МИ (ИМН)-0№025576
221,55
1260
Простыни медицинские одноразовые стерильные
Простыни и пеленки одноразовые стерильные из нетканого материала, герметично упакованны в полиэтиленовый пакет или комбинированную упаковку бумага/пленка. Изделие поставляется в стерильном виде. Для одноразового применения.
Простыни медицинские одноразовые стерильные
штука
Простыни медицинские одноразовые стерильные
РК МИ (ИМН)-0№025945
3 684,32
1261
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа – это готовый к использованию стерильный набор изделий для проведения процедуры диализа. Состоит из двух частей: для начала процедуры и для завершения процедуры диализа. Каждая из частей набора герметично упакована в комбинированную упаковку (бумага/пленка). Для одноразового использования! * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №2 Набор для окончания процедуры (часть 2)
набор
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара.
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт.
4. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 4 шт.
5. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт.
6. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 990,92
1262
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком (от светло желтого до коричневого цвета), прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе: алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 10±0,5%, глутаровый альдегид – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты, обеспечивающие моющее и дезодорирующее действие, воду очищенную.

1 267
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы. Медициналық, гигроскопиялық мақтасы бөтен қоспалардан бос мақта талшығынан өндірілген, хлор және оның компонентерін қоспай ағартылған, гипоаллергенді, тең массада шығарылады. Мақта мінсіз ақ түстес және бөтен иістері жоқ, кез келген қалыңдықпен қатар қабаттарға жеңіл бөлінеді, жоғары сіңіргіш қабілеті бар. Бұйым пайдалануға дайын 25 г, 50 г және 100 г жеке қаптамада жеткізіледі.

1267
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г. Вата медицинская гигроскопическая, выработана из хлопкового волокна свободного от посторонних примесей, отбеленная без использования хлора и его компонентов, выпускается ровными массами. Вата не содержит посторонние запахи, легко расслаивается на параллельные слои произвольной толщины, обладает высокой сорбционной способностью. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке по 25 г, 50 г и 100 г готовое к эксплуатации.

"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
дана
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған 50 г жеке қаптамадағы мақтасы
РК МИ (ИМН)-0№024968
697,14
1 268
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл жаңа алынған қан / сарысу / плазма үлгілерінде С гепатитінің (HCV) беткі антигеніне антиденелерді анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық тест. Жедел тест in vitro диагностикасына арналған бір реттік медициналық бұйым болып табылады және сапалы иммунохроматографиялық талдауды жүзеге асыру үшін мембраналарға жағылған реагенттері бар жолақтар болып табылады.
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№024209
23 355,30
1 269
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE С-4 вакуумдық жүйесі құрал-жабдықтарымен
Жүйе стерильді вакуумды пробиркадан, стерильді медициналық екіжақты инеден және бір рет қолданылатын инеұстағыштан тұрады. Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен: пробиркадан және резеңке тығыны бар қақпақтан тұрады. Пробирка жеңіл, мөлдір, уытты емес, пробиркаға арнайы беріктік беретін арнайы қоспа қосылған, мүлдем сынбайтын полиэтилентерефталаттан дайындалған. Түбі дөңгелек, өлшемдері 13х75 мм, 13х10 мм және 16х100 мм пробиркалар, әр өлшемде 1-ден 9 мл-ға дейінгі көлемдегі пробирка ұсынылған. Қақпақ полиэтиленнен (13 мм) немесе полипропиленнен (16 мм) дайындалған, қақпақ жабатын арнайы механизмі есебінен медициналық қызметкерлердің әлеуетті жұқпаланған қанмен жанасудан қорғалуын қамтамасыз етеді. Резеңке тығын хлорбутилкаучуктан дайындалған, қан тамшысын жұқтырмайтын геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. AVATUBE пробиркалары қоспалар мен бөлгіш гельдің құрамына қарай 14 негізгі түрден құралады. Бөлгіш гель сарысу немесе плазма және қан ұйындысы арасындағы тұрақты кедергіні қамтамасыз етеді. Кедергі алыс қашықтыққа тасымалдау кезінде сарысу немесе плазма құрамының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Пробирка стерильділігі, бір реттік қолданылуы, серия нөмірлері, номинальдық көлемі, дайындаушы зауыт, сақтау шарттары туралы мемлекеттік және орыс тілдеріндегі мәліметтен құралған жеке заттаңбаға ие. Заттаңба төмен температуралық жағдайларға беріктік пен төзімділікке ие адгезивті беткейлі арнайы қағаздан дайындалған. Қоспалар: қоспамен (К2/К3 ЭДТА, ұйыту активаторы, литий гепарин, натрий гепарин, натрий цитраты, натрий фторид және калий оксалат, CPDA) және қоспасыз. Пробиркалардың өлшемі: 13х75мм; 13х100мм; 16х100мм. Пробиркалардың стандартты көлемі (мл): 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9. Стерильді медициналық екіжақты ине төрт негізгі бөліктен: ине түтікшелерінен, резеңке мембранадан және қорғағыш қалпақшалардың тығындары тұрады. Иненің түтікшесі бүтін, екі ұшынан лазермен қапталған V-тәрізді тот баспайтын болаттан дайындалған, ол венаны тесу кезінде ауыруды азайтады және енгізу жеңілдігін қамтамасыз етеді. Иненің инъекциялық бөлігін қайрау бұрышы 11°. Иненің екінші бөлігінің қайралуы резеңке тығынды тесу кезінде бөлшектердің түсуін болдырмау үшін арнайы бүгіліске ие. Иненің түтікшесі силикон майлаумен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақатталуын азайта түседі. Резеңке мембрана жоғары иілімділікке және өзіндік созылымға ие, ендірменің ұштығына нығыз әрі берік жуысады, осы арқылы пробиркаларды ауыстыру кезінде қан ағуын болдырмайды, мұның өзі бірнеше пробирканың қауіпсіз алынуына мүмкіндік береді. Ендірме мен қорғағыш қалпақшалары боялған және/немесе боялмаған полипропиленнен дайындалған. Қорғау қалпақшалары оңай ашылуы және қаптаманың тұтастығын көзбен шолып бақылануы үшін перфорациялы заттаңбамен жабдықталған. Өлшемдері: 0,7х25 мм (22Gх); 0,7х38 мм (22Gх1?); 0,8х25 мм (21Gх1); 0,8х38 (22Gх1?); 0,9х25 (20Gх1); 0,9х38 (20G1?). Түсті кодтау: 22G (?ара), 21G (жасыл), 20G (сары). Әрбір екіжақты ине қатты пластикалық қалпақшаларға қапталған. Вакуумды пробиркалар мен екіжақты инелерді стерильдеу әдісі - этилен оксид. Бір рет қолданылатын, стерильді емес инеұстағыш полипропиленнен дайындалған, сенімді бекітілу және қайта қолданылуын болдырмау үшін иненің қатты бекітілуін қамтамасыз ететін арнайы "ысырмаға" ие. Инеұстағыш цилиндерде бір рет қолданылуы туралы алынбайтын таңбалау бар. Қан жинау жүйесінің барлық компоненттері медициналық мақсаттағы материалдардан дайындалған. Қаптамасы: Вакуумды пробиркалар - 4 дана және тұтынушылық (бірлік) қаптамадағы екіжақты ине - 1 дана, полиэтилен үлбірден дайындалған пакетке қапталуы тиіс. 10 дана полиэтилен пакет картон қораптан дайындалған топтық қаптамаға қапталуы тиіс. 10 дана топтық қаптама гофрленген картон қораптан дайындалған көлік қаптамасына салынуы тиіс.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE С-4 вакуумдық жүйесі құрал-жабдықтарымен
жиынтық

Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
штука
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 50 г
РК МИ (ИМН)-0№024968
697,14
1268
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV)
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) – это качественный иммунохроматографический тест для визуального обнаружения антител к поверхностному антигену гепатита C (HCV) в образцах цельной крови / сыворотки / плазмы. Тест является одноразовым медицинским изделием для экспресс- диагностики in vitro и представляет собой полоски с нанесҰнными на мембраны реагентами для осуществления качественного иммунохроматографического анализа.
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024209
23 355,30
1269
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения. Вакуумная пробирка состоит из трех основных частей: пробирки и крышки с резиновой пробкой. Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата со специальной добавкой, придающей пробирке особую прочность, которая практически не бьется. Пробирка с круглым дном размерами 13х75 мм, 13х100 мм и 16х100 мм, в каждом размере представлены пробирки объемом от 1 до 9 мл. Крышка изготовлена из полиэтилена (13 мм) или полипропилена (16 мм), обеспечивает защиту медперсонала от контакта с потенциально инфицированной кровью за счет специального механизма закрытия крышки. Резиновая пробка изготовлена из хлорбутилкаучука, покрыта гемоотталкивающим репеллентом для отталкивания капли крови и легко прокалывается иглой. Пробирки AVATUBE бывают 14 основных видов в зависимости от содержания добавок и разделительного геля. Разделительный гель обеспечивает устойчивый барьер между сывороткой или плазмой и сгустком крови. Барьер обеспечивает стабильность состава сыворотки или плазмы при транспортировке на дальние расстояния. Пробирка имеет индивидуальную этикетку, содержащую сведения на государственном и русском языках о стерильности, однократном применении, номере серии, сроке годности, номинальном объеме, заводе-изготовителе, условиях хранения. Этикетка изготовлена из специальной бумаги с адгезивной поверхностью, обладающая прочностью и устойчивостью к низким температурным условиям. Добавки: К2/К3 ЭДТА, активатор свертывания, литий гепарин, натрий гепарин, натрия цитрат, натрий фторид и калий оксалат, CPDA и без добавок. Размер пробирок:13х75мм;13х100мм; 16х100мм. Стандартный объем пробирок (мл): 1;2;3; 3,5; 4; 5; 6; 8; Стерильная медицинская двухсторонняя игла состоит из четырех основных частей: трубки иглы, вставки, резиновой мембраны и защитных колпачков. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с V- образной лазерной заточкой с обеих концов, которая уменьшает болезненность при венепункции и обеспечивает легкость введения. Угол заточки инъекционной части иглы имеет срез под углом 11º. Заточка второй части иглы имеет специальный изгиб для предотвращения попадания частиц при прокалывании резиновой пробки. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирование тканей при прокалывании. Резиновая мембрана имеет высокую эластичность и самозатягиваемость, плотно и прочно прилегает к насадке вставки, при этом предотвращет вытекание крови во время смены пробирок, что дает возможность безопасного отбора нескольких проб. Вставка и защитные колпачки изготовлены из полипропилена, неокрашенные и/или окрашенные. Защитные колпачки снабжены этикеткой с перфорацией для легкого открытия и визуального контроля целостности упаковки, имеет удлиненную форму для защиты острия иглы. Размеры: 0,7х25 мм (22Gx1); 0,7х38 мм (22Gx1½); 0,8х25 мм(21Gx1); 0,8х38 мм (21Gx1½); 0,9х25 мм(20Gx1); 0,9х38 мм(20Gx1½). Цветовая кодировка: 22G (черная), 21G (зеленая), 20G (желтая). Каждая двухсторонняя игла должна быть упакована в твердые пластиковые колпачки. Метод стерилизации вакуумных пробирок и двухсторонних игл – этилен оксид. Иглодержатель однократного применения, нестерильный, изготовлен из полипропилена, имеет специальную "защелку", обеспечивающую жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращения повторного применения. Иглодержатель имеет на цилиндре не снимающуюся маркировку об однократном применении. Все компоненты системы забора крови изготовлены из материалов для медицинского назначения. Упаковка: вакуумные пробирки в количестве 4 шт., двухсторонняя игла в потребительской (единичной) упаковке в количестве 1 шт. и иглодержатель в количестве 1 шт. должны быть упакованы в пакет из полиэтиленовой пленки. 10 шт. полиэтиленовых пакетов должны быть упакованы в групповую упаковку из картонной коробки. 10 шт. групповых упаковок должны быть уло
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Набор

1. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, қоспаларсыз;
2. Гематологиялық зерттеулерге арналған веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, к2эдта (ЭДТА Қос калий тұзы) бар;
3. Гематологиялық зерттеулерге арналған веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, к3эдта (ЭДТА үшкалий тұзы) бар;
4. Плазма алу үшін литий гепарині бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;
5. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, плазма алу үшін литий гепарині мен гелі бар бір рет қолданылатын avatube стерильді вакуумдық түтіктері;
6. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, натрий гепаринімен плазма алу және сақтау үшін бір рет қолданылатын avatube стерильді вакуумдық түтіктері;
7. Гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,2% (1:9) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;
8. Гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;
9. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, Панченков әдісі бойынша ЕЭК анықтау үшін натрий цитраты 3,8% (1:4) бар Avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
10. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы бар avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
11. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысуды бөлуге арналған гелі бар avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
12. Иммуногематологияға және плазма жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесі бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
13. Плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді мен калий оксалаты бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері;
14. Веноздық қанды, к2эдт және гелі бар қан плазмасын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер;
15. Екі жақты қара ине қысқа, өлшемдері: 0, 7х25 мм, 22Gx1;

1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок;
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
4. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы;
5. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы;
6. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепариномдля получения плазмы;
7. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови,с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза;
8. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза;
9. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова;
10. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания;
11. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки;
12. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы;
13. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме;
14. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови с К2ЭДТА и гелем;
15. Игла двухсторонняя черная короткая, размерами: 0,7х25 мм, 22Gx1;

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164;
2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164;
3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 164;
4.​ FFP3 респиратор-бетпердесі;
5. Қорғаныс көзілдірігі;
6. Жоғары хирургиялық бахилалар;
7. Резеңкелі медициналық жеңқаптар;
8. Сіңіргіш сүлгі;
9. Хирургиялық қолғаптар;
10. Ұзын хирургиялық алжапқыш;
11. Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 275
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;
5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана;
6. Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана;
7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана;
8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана;
9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана;
10. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182
2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182
3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 182

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 164
Комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 42-44 (S), рост 164;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 42-44 (S), рост 164;
3. Брюки хирургические рост 164;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1275
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 54-56 (XXL), рост 182
Комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размером 54-56 (XXL), рост 182
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размером 54-56 (XXL), рост 182
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 182

4. Үшқабатты медициналық бетперде
5. Алжапқыш ПЭВД
6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2
7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2
8. Сіңіргіш сүрткіі
9. Дулыға/үшкіл орамал
10. Медициналық қолғаптар
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1 276
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (b2-MG) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (?2-MG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында бета-2-микроглобулинді (?2-MG) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (b2-MG) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.;
2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
3. Буферлік ерітінді - 25 дана.;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана.;
5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана/
РК МИ (in vitro)-0№026576
111 568,13
1 277
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті – бұл АИТВ инфекциясының диагностикасы кезінде ауыз қуысының шырышты қабығының транссудат сынамаларында адамның иммун тапшылығы вирусына антиденелерді көзбен көріп анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (20 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 20 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Ішінде буферлік ерітіндісі бар экстракцияға арналған пробирка - 20 дана;
4. Ауыз қуысы шырышты қабатының транссудатын алатын сынама алғыш - 20 дана;
5. Бір реттік пластикалық пипетка - 20 дана
РК МИ (in vitro)-0№024254
20 898,10
1 278
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады.
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №1

4. Маска медицинская трехслойная
5. Фартук ПЭВД
6. Нарукавники СМС 40 г/м2
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2
8. Салфетка впитывающая
9. Шлем/косынка
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1276
Быстрый количественный тест на Бета-2-микроглобулин (?2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Бета-2 -микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Бета-2 -микроглобулина (b2-MG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Бета-2-микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026576
111568,13
1277
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 в транссудате слизистой оболочки рта - это иммунохроматографический экспресс-тест для визуального обнаружения антител к вирусу иммунодефицита человека в пробах транссудата слизистой оболочки полости рта при диагностике ВИЧ-инфекции
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта №2
1 набор (20 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пробирка для экстракции с буферным раствором - 20 шт.;
4. Пробоотборник транссудата слизистой оболочки рта – 20 шт.;
5. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.
РК МИ (in vitro)-0№024254
20 898,10
1278
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №1

1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) біреуін анықтауға арналған бір тест жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана;
3. Пластик пробирка - 1 дана;
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№026281
4 558,90
1 279
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №3
1 жиынтық (1 тест кассетасы)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі құралдары мен психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) екіден беске дейін анықтауға арналған екіден беске дейін тест-жолағы бар тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№026479
7 461,95
1 280
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;
5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана;
6. Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана;
7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана;
8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана;
9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана;
10 .Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 1 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 1 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026281
4 558,90
1279
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №3
1 набор (1 тест-кассета)
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для определения от двух до пяти из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026479
7 461,95
1280
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.

"Дезостерил-СОФТ" (сұйықтық) Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал, көлемі 5,0 л
канистра
сұйықтық, полимерлік канистра
РК МИ (ИМН)-0№025745
30 595,68
1 284
Креатинкиназа-МВ Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан креатинкиназды-МВ анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Анықтаудың төменгі шегі 5 нг/мл.
Креатинкиназа-МВ Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан креатинкиназды-МВ анықтау үшін)
дана
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
РК МИ (in vitro)-0№026253
47 880,00
1 285
Бір рет қолданылатын патологоанатомиялық қап
Тұтқалары бар немесе тұтқалары жоқ бір реттік патоанатомиялық қап (сырма құлыппен немесе ілмекпен). тығыз, екі қабатты ылғалға төзімді тоқыма емес SMS материалдан жасалған, тығыздығы 40 г/м2 - 80 г / м2. Бір рет қолдануға арналған!
Бір рет қолданылатын патологоанатомиялық қап
дана
Бір рет қолданылатын сыдырмамен жабылатын патологоанатомиялық қап, ұстағышымен немесе онсыз (65-110) х (200-240) см
РК МИ (ИМН)-0№025574
6 289,65
1 286
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест - бұл адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы В гепатитінің беткейлік антигенін (HBsAg) сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№024259
24 457,66
1 287
Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі 1 серотобының легионелла антигенін (Legionella pneumophila) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана.

Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость), объемом 5,0 л
канистра
жидкость, канистра полимерная
РК МИ (ИМН)-0№025745
30 595,68
1284
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 5 нг/мл
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
штука
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№026253
47 880,00
1285
Мешок патологоанатомический одноразовый
Мешок патологоанатомический одноразовый (на замке или липучке) с ручками или без ручек изготавливаются из плотного, двухслойного влагонепроницаемого нетканого материала СМС, плотностью 40 г/м2- 80 г/м2. Для одноразового использования!
Мешок патологоанатомический одноразовый
штука
Мешок патологоанатомический одноразовый на замке, с ручками или без (65-110) х (200х240) см
РК МИ (ИМН)-0№025574
6 289,65
1286
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ для обнаружения поверхностного антигена к вирусу гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке или плазме.
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024259
24 457,66
1287
Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче
"Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) серогруппы 1 в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая -1 шт.

РК МИ (in vitro)-0№025707
5 531,84
1 288
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Дәке тупферлер Өлшемі: дөңгелек диаметрі-2-5 см; үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-6 дана.

РК МИ (in vitro)-0№025707
5 531,84
1288
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразовый
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Тупферы марлевые Размер: круглые диаметром – 2-5 см; треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см. Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-6 шт.

2. Тігістерді алуға арналған пышақ Өлшемі: 5-20 см Жүзінің материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана.
3. Анатомиялық пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материал: полимер Саны: 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см/ үшбұрышты пішінді 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 дана
2. Тігістерді алуға арналған пышақ 5-20 см - 1 дана.
3. Анатомиялық пинцет, ұзындығы: 12-13 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
РК МИ (ИМН)-0№026938
9 331,00
1 289
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі TORCH инфекциялары: токсоплазмозға (Toxoplasma gondii), цитомегаловирусқа (Cytomegalovirus), қызамыққа (Rubella virus), I, II типтегі қарапайым герпеске (Herpes simplex virus I, II) антиденелерді сапалы анықтауға және дифференциацияға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025711
4 706,38
1 290
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 15,0 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 15,0 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)

2. Нож для снятия швов Размер: 5-20 см Материал лезвия: нержавеющая сталь Количество: 1шт.
3. Пинцет анатомический Длина: 12-13 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразовый
набор
1. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 2-5 см/ треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 шт.
2. Нож для снятия швов 5-20 см - 1шт.
3. Пинцет анатомический, длина: 12-13 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№026938
9 331,00
1289
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II)
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025711
4 706,38
1290
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения: -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета). -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 15,0 л для отходов класса В (красного цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 15,0 л для отходов класса В (красного цвета);

РК МИ (ИМН)-0№025329
1 548,30
1 291
Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025670
1 123,17
1 292
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Хирургиялық сүрткі Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-50 г/м2 Саны: 1-5 дана.
2. Пластик пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материалы: полимерСаны: 1 дана.
3. Хирургиялық тампондар Өлшемі: үшбұрышты формалы – 5-7 см х 5-7 см/ шаршы формалы - 5-45 см х 5-45 см/ дөңгелек, диаметрі 2-5 см Материалы: медициналық дәке/тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-5 дана. Жиынтық жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың таңбасында жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. 1. Хирургиялық сүрткі 5-45 см х 5-45 см - 1-5 дана;
2. Пластик пинцет - 1 дана;
3. Хирургиялық тампондар, өлшемі: үшбұрышты формалы – 5-7 см х 5-7 см/ шаршы формалы - 5-45 см х 5-45 см/ дөңгелек, диаметрі 2-5 см - 1-5 дана.
РК МИ (ИМН)-0№026363
3 421,55
1 293
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы. Медициналық, гигроскопиялық мақтасы бөтен қоспалардан бос мақта талшығынан өндірілген, хлор және оның компонентерін қоспай ағартылған, гипоаллергенді, тең массада шығарылады. Мақта мінсіз ақ түстес және бөтен иістері жоқ, кез келген қалыңдықпен қатар қабаттарға жеңіл бөлінеді, жоғары сіңіргіш қабілеті бар. Бұйым пайдалануға дайын 25 г, 50 г және 100 г жеке қаптамада жеткізіледі.
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
дана
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г жеке қаптамадағы мақтасы

РК МИ (ИМН)-0№025329
1 548,30
1291
Экспресс-тест для определения алкоголя в моче
"Экспресс-тест для определения алкоголя в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения алкоголя в моче №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025670
1123,17
1292
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Салфетка хирургическая Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-5 шт. 2.
2. Пинцет пластиковый Длина: 12-13 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 3.
3. Тампоны хирургические Размер: треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см/ квадратной формы – 5-45 см х 5-45 см/ круглые, диаметром 2-5 см Материал: медицинская марля/нетканый материал Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-5 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения
набор
1. Салфетка хирургическая 5-45 см х 5-45 см - 1-5 шт.
2. Пинцет пластиковый - 1 шт.
3. Тампоны хирургические, размер: треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см/ квадратной формы – 5-45 см х 5-45 см/ круглые, диаметром 2-5 см - 1-5 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026363
3 421,55
1293
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г. Вата медицинская гигроскопическая, выработана из хлопкового волокна свободного от посторонних примесей, отбеленная без использования хлора и его компонентов, выпускается ровными массами. Вата не содержит посторонние запахи, легко расслаивается на параллельные слои произвольной толщины, обладает высокой сорбционной способностью. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке по 25 г, 50 г и 100 г готовое к эксплуатации.
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
штука
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г

РК МИ (ИМН)-0№024968
543,05
1 294
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған С цистатинге (Cys C) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған С цистатинге (Cys C) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Цистатинді (CysC) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған С цистатинге (Cys C) жедел сандық тесті

РК МИ (ИМН)-0№024968
543,05
1294
Быстрый количественный тест на Цистатин C (Cys C) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Цистатин C (Cys C) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Цистатина C (Cys C) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Цистатин C (Cys C) для флуоресцентных анализаторов Finecare

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170;
2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170;
3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 170;
4. FFP3 респиратор-бетпердесі;
5. Қорғаныс көзілдірігі;
6. Жоғары хирургиялық бахилалар;
7. Резеңкелі медициналық жеңқаптар;
8. Сіңіргіш сүлгі;
9. Хирургиялық қолғаптар;
10. Ұзын хирургиялық алжапқыш;
11. Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 299
AVATUBE С-1000 бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі
AVATUBE С-1000 бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі веналық қанды, қан сарысуын, қан плазмасын алуға және сақтауға арналған, керек-жарақтарымен, келесі жиынтықталымда: бір реттік вакуумды стерильді пробиркалар № 1000, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін, өлшемі 13х75; 13x100; 16x100; екі жақты ине № 250, ине ұстағыш № 250. Жиынтыққа таңдау бойынша келесі өлшемдегі инелер кіреді: - Қысқа сары екі жақты ине, өлшемі 0,9х25 мм, 20Gх1; - Стандартты сары екі жақты ине, өлшемі 0,9х38 мм, 20Gx1 ?; - Қысқа жасыл екі жақты ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Gх1; - Стандартты жасыл екі жақты ине, өлшемі: 0,8x38 мм, 21Gx1 ?; - Қысқа қара екі жақты ине, өлшемі 0,7х25 мм, 22Gх1; - Стандартты қара екі жақты ине, өлшемі 0,7x38 мм, 22Gx1 ?;
AVATUBE С-1000 бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі
жиынтық
1. Қоспаларсыз вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
2. Гематологиялық зерттеулерге арналған К2ЭДТА (ЭДТА екі калий тұзы) бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
3. Гематологиялық зерттеулерге арналған К3ЭДТА (ЭДТА үш калий тұзы) бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
4. Плазма алуға арналған литий гепарині бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
5. Плазма алуға арналған литий гепарині және гель бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
6. Плазма алуға арналған натрий гепарині бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 54-56 (XXL), рост 170
Комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 54-56 (XXL), рост 170;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 54-56 (XXL), рост 170;
3. Брюки хирургические рост 170;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1299
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-1000
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-1000, предназначена для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с принадлежностями следующей комплектации: одноразовые вакуумные стерильные пробирки №1000, объемом от 1 мл до 9 мл, размером 13х75; 13х100; 16х100; игла двусторонняя №250, иглодержатель №250. В комплектацию входят иглы следующих размеров по выбору: - Игла двухсторонняя желтая короткая, 0,9х25 мм, 20Gx1; - Игла двухсторонняя желтая стандартная, 0,9х38 мм, 20Gx1 ½; - Игла двухсторонняя зеленая короткая, 0,8х25 мм, 21Gx1; - Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размером: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½; - Игла двухсторонняя черная короткая, 0,7х25 мм, 22Gx1; - Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм, 22Gx1 ½;
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-1000
набор
1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок;
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
4. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы;
5. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы;
6. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для получения плазмы;

7. Гемостаз жүйесін зерттеуге арналған 3,2% (1:9) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
8. Гемостаз жүйесін зерттеуге арналған 3,8% (1:9) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
9. Панченков әдісі бойынша ЭШЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
10. Ұйыту белсендіргіші бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
11. Ұйыту белсендіргіші және сарысу айыратын гель бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
12. Иммуногематология және плазма жасушаларын ұзақ уақыт сақтау үшін вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
13. Плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий оксалаты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
14. К2ЭДТА және гель бар вена қанын, қан плазмасын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары;
15. Қысқа қара екі жақты ине өлшемі: 0,7х25 мм; 22Gx1;
16. Стандартты қара екі жақты ине өлшемі: 0,7х38 мм; 22Gx1 1/2; 17. Қысқа жасыл екі жақты ине өлшемі: 0,8х25 мм; 21Gx1;
18. Стандартты жасыл екі жақты ине өлшемі: 0,8х38 мм; 21Gx1 1/2;
19. Қысқа сары екі жақты ине өлшемі: 0,9х25 мм; 20Gx1;
20. Стандартты сары екі жақты ине өлшемі: 0,9х38 мм; 20Gx1 1/2;
21. Бір реттік ине ұстатқыш;
РК МИ (in vitro)-0№027327
343 623,23
1 300
Стерильді, бір рет қолданылатын жоғары қысымды/құрамында ПВХ жоқ түзу жоғары қысымды /төмен қысымды түзу немесе спиральді ұзартқыш инфузиялық желілер
Желілер бір ұшында Люэр-лок, екіншісінде - Люэр қосқышымен жабдықталған.
1. Жоғары қысымды желілер 35 бар қысымға дейінгі инфузияға арналған, олардың ішкі диаметрі 1.7 мм және сыртқы диаметрі 3.3 мм. Көлемі 100 см-ге 1.0 мл.
2. Құрамында ПВХ жоқ жоғары қысымды түзу желілірдің ішкі диаметрі 1.0 мм және сыртқы диаметрі 2.0 мм, көлемі 100 см-ге 0.70 мл.
3. Төмен қысымды желілер 4.5 бар қысымға дейінгі инфузияға арналған, олардың ішкі диаметрі 3.0 мм және сыртқы диаметрі 4.1 мм .
Стерильді, бір рет қолданылатын жоғары қысымды/құрамында ПВХ жоқ түзу жоғары қысымды /төмен қысымды түзу немесе спиральді ұзартқыш инфузиялық желілер
дана

7. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови,с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза;
8. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза;
9. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова;
10. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания для разделения сыворотки;
11. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки;
12. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы;
13. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме;
14. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови с К2ЭДТА и гелем;
15. Игла двухсторонняя черная короткая, размерами: 0,7х25 мм, 22Gx1;
16. Игла двухсторонняя черная стандартная, размерами: 0,7х38 мм, 22Gx1 ½;
17. Игла двухсторонняя зеленая короткая, размерами: 0,8х25 мм, 21Gx1;
18. Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размерами: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½;
19. Игла двухсторонняя желтая короткая, размерами: 0,9х25 мм, 20Gx1;
20. Игла двухсторонняя желтая стандартная, размерами: 0,9х38 мм, 20Gx1 ½;
21. Иглодержатель одноразовый;
РК МИ (in vitro)-0№027327
343 623,23
1300
Удлинительные инфузионные линии высокого давления/ высокого давления без содержания ПВХ прямые/ низкого давления прямые или спиральные стерильные, однократного применения
Линии оснащены соединителями на одном конце Люэр-лок, а другом – соединитель Люэра.
1. Линии высокого давления внутренним диаметром 1.7 мм и внешним диаметром 3.3 мм предназначены для инфузий под давлением до 35 бар. Объем 1.0 мл на 100 см.
2. Линия высокого давления без содержания ПВХ прямая внутренним диаметром 1.0 мм и внешним диаметром 2.0 мм, объем 0.70 мл на 100 см.
3. Линии низкого давления внутренним диаметром 3.0 мм и внешним диаметром 4.1 мм предназначены для инфузий под давлением до 4.5 бар.
Удлинительные инфузионные линии высокого давления/ высокого давления без содержания ПВХ прямые/ низкого давления прямые или спиральные стерильные,однократного применения
штука

1 орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын жоғары қысымды ұзартқыш инфузиялық желі, ұзындығы (см): 25, 50, 100, 120, 150, 200
РК-ИМН-5№020144
382,04
1 301
"Дезостерил-ЭКСТРА" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300
Дөңгелек пішінді, беттері дөңес, хлорға тән иісі бар ақ түсті таблеткалар, салмағы 3,33 г. Әсер ететін зат ретінде құрамында дихлоризоцианур қышқылының натрий тұзы (дигидрат) – 40,25% және қосымша компоненттер (көмір қышқылының сілтілі және/немесе сілтілі жер тұздары, натрий бензоаты) бар. Суда 1 таблетканы еріту кезіндегі белсенді хлордың салмағы – 0,75 г.

1 вариант исполнения: Удлинительная инфузионная линия высокого давления стерильная, однократного применения, длиной (см): 25, 50, 100, 120, 150, 200
РК-ИМН-5№020144
382,04
1301
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЭКСТРА" (таблетки) весом 3,33 г, № 300
Таблетки белого цвета круглой формы с выпуклыми поверхностями, с характерным запахом хлора, весом 3,33 г. Содержит в качестве действующего вещества натриевую соль дихлоризоциануровой кислоты (дигидрат) – 40,25% и вспомогательные компоненты (щелочные и/или щелочноземельные соли угольной кислоты, бензоат натрия). Масса активного хлора при растворении 1 таблетки в воде – 0,75 г.

"Дезостерил-ЭКСТРА" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300 (полимерлі контейнердегі блистердегі таблеткалар)
банка
блистердегі таблеткалар, полимерлі контейнер
РК МИ (ИМН)-0№026072
8 135,99
1 302
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді екі жармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Аңқа өлшемін өзгерту үшін автоматты түрде ысырмамен бекітілетін арнайы сырғытпа көмегімен өзгертіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: S, M, L. Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареямен жұмыс істейтін қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
дана
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
РК МИ (ИМН)-0№026033
219,76
1 303
Инфекционист- дәрігердің қорғаныс киімі жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеуге арналған)
Қорғаныс көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғаптар 2 дана; FFP3 респиратор-бетпердесі 1 дана; Биік хирургиялық бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Қысқа жеңді хирургиялық күрте 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқаптар 1 дана; Сіңіргіш сүлгі 40*30-с дана; Ұзын хирургиялық алжапқыш 1 дана; Иісі бар және төзімді хирургиялық халат(эпидемияға қарсы) 1 дана; Эпидемияға қарсы хирургиялық қалпақ-шлем 1 дана СМС. Ұзын жеңді, жеңі резеңкеге жиналған артқы жағында байламы бар, бүйір тігістері жоқ халат. Бел деңгейінде белбеу бауы тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі. Мойны-тік жағалы баулармен тігілген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Қысқа жеңді хирургиялық күрте. Қысқа жеңді, артқы жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе жолақпен тартылған, тоқыма емес материалдан жасалған. Респиратор-маска -төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұптық жеңқаптар, бекіту үшін тоқыма емес материалдан жасалған тұтас дөңгелек резеңкелер пайдаланылады Биік бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолақпен және баулармен бекітіледі. Сіңіргіш сүлгі өлшемі 40*30 см, тоқыма емес материалдан жасалған. Эпидемияға қарсы хирургиялық шлем- қалпақ тоқыма емес материалдан жасалған, толығымен мойынды және бастың шаш бөлігін жауып, тек бет қана ашық тұрады. Бір реттік хирургиялық қолғаптар. Бастың шеңбері бойынша реттеу мүмкіндігін қамтамасыз ететін бас лентасы бар, жабық, герметикалық қорғаныс көзілдірігі.

Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЭКСТРА" (таблетки) весом 3,33 г, № 300 (таблетки в блистере в полимерном контейнере)
банка
таблетки в блистере, полимерный контейнер
РК МИ (ИМН)-0№026072
8 135,99
1302
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: S, М, L. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
штука
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
РК МИ (ИМН)-0№026033
219,76
1303
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях)
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.

1 308
Сүйектердің сынуын емдеуге арналған компрессиялық-дистракциялық Г.А.Илизаров аппараттарына КДАК-01-МТ-Казань бөлшектер жиынтығы
барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған
Сүйектердің сынуын емдеуге арналған компрессиялық-дистракциялық Г.А.Илизаров аппараттарына КДАК-01-МТ-Казань бөлшектер жиынтығы
жиынтық
Баған 159-14, 236-21, 335-30- 4 данадан Ойықты ұшы бар баған 131-5, 171-7,211-9, 251-11- 4 данадан Болт М6х10-16 дана Болт М6х16-30 дана Болт М6х30-12 дана Пазы бар болт-сым бекіткіш-90 дана Төлке -10 дана Гайка -200 дана Тесіктері бар доға R = 80 мм, R = 90 мм, R = 100 мм, R = 110 мм, R = 120 мм, R = 140 мм- 2 данадан Керней тәрізді кілт -2 дана Қапталдық кілт -2 дана Сақина, диаметрі 100 мм, 110, 120,130 ,140, 150, 160, 180, 200, 220, 240- 1 данадан Ойықты және тегіс тесігі бар кронштейн -10 дана Ойықты тесігі бар кронштейн 30 мм-6 дана Ойықты тесігі бар кронштейн 40 мм-6 дана Ойықты тесігі бар кронштейн 51 мм-6 дана Ойықты ұшы бар кронштейн 42 мм-8 дана Ойықты ұшы бар кронштейн 53 мм-8 дана Ойықты ұшы бар кронштейн 64 мм-8 дана Ойықты ұшы және бір тегіс тесігі бар кронштейн -10 дана Муфта-10 дана Планка 32-2-15 дана Планка 49-3, 60-4, 71-5, 82-6, 93-7, 104-8, 115-9, 126-10- 4 данадан Винт тәрізді планка 46-2, 67-3, 88-4- 4 данадан Жартылай сақина, диаметрі 100 ,110,120,130,140,150,160мм- 6 данадан Жартылай сақина, диаметрі 180 мм, диаметрі 200 мм, диаметрі 220 мм, диаметрі 240 мм- 2 данадан Радиустық ендірме 47-27, 60-35- 2 данадан Сым тартқыш - 2дана Қаламұш тәрізді ұштағышы бар тегіс сымдар 1,5х150, 1,5х200, 1,5х250, 1,8х350- 25 данадан Қаламұш тәрізді ұштағышымен тіректік ауданы бар сымдар 1,5х250, 1,8х350- 25 данадан Пазы бар дистракциялық стержень 40 мм,50,60,80,100мм- 8 данадан Ойықтық стержень 60,80,100,10,150,200 мм - 8 данадан Тесігі бар ойықты стержень 1,6х60, 1,6х80, 1,6х100- 4 данадан Тесігі бар ойықты стержень 1,6х120-2 дана Жиналған телескопиялық стержень 190-260, 240-350,290-400, 340-490- 4 данадан Төсемелік шайба - 25 дана Пазы бар шайба -25 дана Сүйек ұстатқыш – 1 дана
ҚР-ММБ-5№008560
16 598 400,19
1 309
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 1 тест жолағы бар тест кассетасы - 1 дана .;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025934
2 616,97
1 310
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана

1308
Комплект деталей к компрессионно-дистракционным аппаратам Г.А. Илизарова для лечения перелома костей КДАК-01-МТ-Казань
все детали изготовлены из нержавеющей стали
Комплект деталей к компрессионно-дистракционным аппаратам Г.А. Илизарова для лечения перелома костей КДАК-01-МТ-Казань
набор
Балка 159-14 - 4шт Балка 236-21 - 4шт Балка 335-30 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком 131-5 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком 171-7 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком,211-9 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком, 251-11 -4шт Болт М6х10 - 16шт Болт М6х16 - 30шт Болт М6х30 - 12шт Болт- спицефиксатор с пазом - 90шт Втулка - 10шт Гайка - 200шт Дуга с отверстиями R = 80 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 90 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 100 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 110 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 120 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 140 мм - 2шт Ключ рожковый - 2шт Ключ торцевой - 2шт Кольцо диаметром 100 мм - 1шт Кольцо диаметром 110 мм - 1шт Кольцо диаметром 120 мм - 1шт Кольцо диаметром 130 мм - 1шт Кольцо диаметром 140 мм - 1шт Кольцо диаметром 150 мм - 1шт Кольцо диаметром 160 мм - 1шт Кольцо диаметром 180 мм - 1шт Кольцо диаметром 200 мм - 1шт Кольцо диаметром 220 мм - 1шт Кольцо диаметром 240 мм - 1шт кронштейн с резьбовым и гладким отверстиями - 10шт Кронштейн с резьбовым отверстием 30 мм - 6шт Кронштейн с резьбовым отверстием 40 мм - 6шт Кронштейн с резьбовым отверстием 51 мм - 6шт Кронштейн с резьбовым хвостиком 42 мм - 8шт Кронштейн с резьбовым хвостиком 53 мм - 8шт Кронштейн с резьбовым хвостиком 64 мм - 8шт Кронштейн с резьбовым хвостиком и одним гладким отверстием - 10шт Муфта - 10шт Планка 32-2 - 15шт Планка 49-3 - 4шт Планка 60-4 - 4шт Планка 71-5 - 4шт Планка 82-6 - 4шт Планка 93-7 - 4шт Планка 104-8 - 4шт Планка 115-9 - 4шт Планка 126-10 - 4шт Планка винтообразная 46-2 - 4шт Планка винтообразная 67-3 - 4шт Планка винтообразная 88-4 - 4шт Полукольцо диаметром 100 мм - 6шт Полукольцо диаметром 110 мм - 6шт Полукольцо диаметром 120 мм - 6шт Полукольцо диаметром 130 мм - 6шт Полукольцо диаметром 140 мм - 6шт Полукольцо диаметром 150 мм - 6шт Полукольцо диаметром 160 мм - 6шт Полукольцо диаметром 180 мм - 2шт Полукольцо диаметром 200 мм - 2шт Полукольцо диаметром 220 мм - 2шт Полукольцо диаметром 240 мм - 2шт Приставка радиусная 47-27 - 2шт Приставка радиусная 60-35 - 2шт Спиценатягиватель - 2шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,5х150 - 25шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,5х200 - 25шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,5х250 - 25шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,8х350 - 25шт Спицы с упорной площадкой с перовидной заточкой 1,5х250 - 25шт Спицы с упорной площадкой с перовидной заточкой 1,8х350 - 25шт Стержень дистракционный с пазом 40 мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 50мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 60мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 80мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 100мм - 8шт Стержень резьбовой 60мм - 8шт Стержень резьбовой 80мм - 8шт Стержень резьбовой 100мм - 8шт Стержень резьбовой 10мм - 8шт Стержень резьбовой 150мм - 8шт Стержень резьбовой 200 мм - 8шт Стержень резьбовой с отверстием 1,6х60 - 4шт Стержень резьбовой с отверстием, 1,6х80 - 4шт Стержень резьбовой с отверстием 1,6х100 - 4шт Стержень резьбовой с отверстием 1,6х120 - 2шт Стержень телескопический в сборе 190-260 - 4шт Стержень телескопический в сборе 240-350 - 4шт Стержень телескопический в сборе 290-400, - 4шт Стержень телескопический в сборе 340-490 - 4шт Шайба прокладочная - 25шт Шайба с пазом - 25шт Костодержатель - 1шт
РК-ИМН-5№008560
16 598 400,19
1309
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
2 616,97
1310
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука

2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см.
3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.
5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см.
6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см.
7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м? материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма
дана
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма
РК-ИМН-5№017378
1 303,70
1 312
Қан сарысуында лютеиндеуші гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ЛГ-ImmoBia"
"ЛГ-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластинажолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Реагенттер жинағында пайдаланылатын моноклональді антиденелер ЛГ- ны жоғары анықтау ерекшелігін қамтамасыз етеді. Хориондық гонадотропинмен,фолликулстимуляциялаушы және тиреотропты гормондармен пайдаланылатын моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталған жоқ.
2. Сезімталдығы. В0 (0 мМЕ/мл) плюс 2? (? – арифметикалық орташа мәнінен орташа шаршылық ауытқуы) калибрлеу үлгісінің оптикалық тығыздығының арифметикалық орташа мәні негізінде есептелген, ең төмен анықталатын ЛГ концентрациясы 0,3 мХБ/мл- ден аспайды.
3. Жаңартылуы. Бақылау үлгісінде ЛГ концентрациясын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуында лютеиндеуші гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған "ЛГ-ImmoBia" реагенттер жинағы
жиынтық

2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м² и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем
штука
Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем
РК-ИМН-5№017378
1 303,70
1312
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации лютеинизирующего гормона в сыворотке крови "ЛГ- ImmoBia"
Набор "ЛГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. 1.Специфичность. Используемые в наборе реагентов моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления ЛГ. Не обнаружено перекрестной реакции используемых моноклональных антител с хорионическим гонадотропином, фолликулостимулирующим и тиреотропным гормонами. 2.Чувствительность. Минимально определяемая концентрация ЛГ, рассчитанная на основании среднего арифметического значения оптической плотности калибровочного образца В0 (0 мМЕ/мл) плюс 2? (? – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения), не превышает 0,3 мМЕ/мл. 3.Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определений концентрации ЛГ в контрольном образце, не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации лютеинизирующего гормона в сыворотке крови "ЛГ- ImmoBia"
Набор

1 жиынтық (20 тест кассетасы)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 3 тест жолағы бар тест кассетасы - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана.;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
РК МИ (in vitro)-0№025934
149 770,92
1 315
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен
Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
330,00
1 316
В гепатиті вирусының core-антигеніне G класының иммуноглобулиндерін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "анти-HBc-lgG-ImmoBia"
"анти-НВс-lgG-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. G класының иммуноглобулиндерін HBcAg анықтау спецификалығы 100% құрайды: ОТтеріс< ОТсын. теріс үлгілері бар ойықшаларда оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық мәні.
2. Сезімталдығы. G класының иммуноглобулиндерін HBcAg анықтау сезімталдығы 100% құрайды: оң үлгілері бар ойықшаларда оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық мәні OТоң ? ОТсын.
В гепатиті вирусының core-антигеніне G класының иммуноглобулиндерін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "анти-HBc-lgG-ImmoBia"
жиынтық
1. Ойықшалардың ішкі беткейінде иммобилизацияланған рекомбинантты НВсАg бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын;

1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 3 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
149 770,92
1315
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения
Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
330,00
1316
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к core-антигену вируса гепатита В "анти-НВс-lgG-ImmoBia"
Набор "анти-НВс-lgG-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. 1.Специфичность. Специфичность выявления иммуноглобулинов класса G к НВсАg – составляет 100%: среднее арифметическое значение оптической плотности в лунках с отрицательными образцами ОПотр < ОПкрит. 2.Чувствительность. Чувствительность выявления иммуноглобулинов класса G к НВсАg – составляет 100%: среднее арифметическое значение оптической плотности в лунках с положительными образцами ОПполож ≥ ОПкрит.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к core-антигену вируса гепатита В "анти-НВс-lgG-ImmoBia"
Набор
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок рекомбинантным НВсАg, готовый для использования

10. Аяқ-қолға арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 160-250 см х 160-300 см Материалы: тоқылмаған, полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-80 см х 5-80 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Мөлшері: 1-10 дана.
12. Науа Көлемі: 800 мл-5000 мл Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, тізеге жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 150-250 см x 150-250 см - 1-2 дана.
2. Ұзын шұлық/бахила/гипсті созылғыш бекітуге арналған бандаж, ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см/бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см/ бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см - 1 дана/жұп
3. Операциялық таспа 20-70 см x 5-30 см - 1 дана..
4. Аспирация мен диатермияға арналған қап 20-70 см х 25-90 см - 1 дана.
5. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ), өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 дана.
6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана.
7. Коагулятор ұшын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.
8. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт.
9. Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар, өлшемі: S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана..
10. Аяқ-қолға арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 160-250 см х 160-300 см - 1 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар 5-80 см х 5-80 см - 1-10 дана 12. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026364
39 566,53
1 322
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XXL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XXL, тығыздығы 28 г/ш.м.

10. Простыня для конечности (стандартная/ усиленная) Размер: 160-250 см х 160- 300 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-80 см х 5-80 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
12. Лоток Объем: 800 мл – 5000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 150-250 см х 150-250 см - 1-2 шт.
2. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 5-40 см х 50-150 см/размер бахил: 30-50 см х 50-100 см/размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см - 1 шт. / пара
3. Операционная лента 20-70 см х 5-30 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 25-90 см - 1 шт.
5. Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и)), размер: №11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 шт.
6. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
7. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
8. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт.
9. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S/M/L/ХL/XXL - 1-3 шт.
10. Простыня для конечности (стандартная/ усиленная) 160-250 см х 160- 300 см - 1 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-80 см х 5-80 см - 1-10 шт.
12. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026364
39 566,53
1322
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером XXL
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером ХXL, пл.28 г/кв.м

Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ №1 Емшараны аяқтауға арналған жинақ (2-бөлім)
жиынтық
1. Дәкелі тампон рентген контрастық жіпсіз 5 см өлшемімен - 4 дана.
2. Дәкелі сүрткі 5х5 см, 12-қабатты - 5 дана.
3. Иілімді бекіткіш бинт 10 смх4 см - 1 дана.
4. Бұласырлық жолақ 2х7 см - 6 дана.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 359,21
1 327
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, обаға қарсы
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, обаға қарсы, СMС (спанбонд/мелтблаун/спанбонд) /СММС (спанбонд/мелтблаун/мелтблаун/спанбонд), спанбонд, ламинатталған спанбонд, вуденпалп типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 25г/м2-70г/м2, бір немесе екі пакетке қапталуы тиіс. Дана саны тапсырыс берушімен келісім бойынша жеке қаптамада сондай - ақ топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір рет қолданылатын хирургиялық халат, су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, спанбонд, СMС/СMMС типті гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған. Бір белбеуі бар, ұзын жеңді, жеңінде жұмсақ резеңке немесе манжеті бар, ыңғайлы мойны бар халат. Халаттың алды және жеңдері сырттан полиэтиленмен күшейтілуі мүмкін. Халат қосымша көмексіз киюге ыңғайлы түрде бүктеледі. Бір рет қолданылатын халат евростандарт, су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, вуденпалп, СMС/СMMС типті гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған. Тоқылған манжеті бар ұзын жеңді халат, арқа жағында төрт белбеулі бауы бар. Жағасында "жабысқақ" ілмек бар, бұл бекітуді жеңілдетеді. Алдыңғы және жеңдер аймағында сіңіргіш ендірмемен күшейтілуі мүмкін. Халат қосымша көмексіз киюге ыңғайлы түрде бүктеледі. Бір рет қолданылатын обаға қарсы халат, су өткізбейтін, түксіз, СMС/СMMС ламинатталған спинбонд типті гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған. Халаттың екі белдігі бар, мойнында тік жағасы және бауы бар, резеңке немесе манжетті бар ұзын жеңі, халаттың етегі бір-біріне терең енеді, бұл максималды қорғанысты қамтамасыз етеді. Мойын байламдары халатты мойынға максималды жабысуын қамтамасыз етеді. Бір рет пайдалануға арналған!
Бір рет қолданылатын стерильді емес халат: обаға қарсы
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес халат: обаға қарсы
РК МИ (ИМН)-0№025767
1 206,98
1 328
Bioplatax® стерильді инъекциядан кейін қолданылатын инфузиялық бұласыры, қаптамада № 100, № 200
Бұласыр медициналық желіммен жабылған тоқылмаған материалдан, сіңіргіш жастықшадан және қорғаныш қағаздан тұрады.
Bioplatax® стерильді инъекциядан кейін қолданылатын инфузиялық бұласыры, қаптамада № 100, № 200
дана
Bioplatax® стерильді инъекциядан кейін қолданылатын инфузиялық бұласыры, қаптамада № 100

Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1 Набор для окончания процедуры (часть 2)
набор
1. Тампон марлевый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт.
2. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт.
3. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт.
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 359,21
1327
Халат медицинский одноразовый нестерильный: хирургический, евростандарт, противочумный
Халат медицинский одноразовый нестерильный: хирургический, евростандарт, противочумный изготавливаются из нетканого материала типа СМС (спанбонд /мельтблаун/спанбонд) /СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/ спанбонд), спанбонд, ламинированный спанбонд, вуденпалп с плотностями 25 г/м2 - 70 г/м2, должны быть упакованы в один или два пакета. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Халат хирургический одноразовый, изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС/СММС, спанбонд. Халат с удобной горловиной на завязке, с одним поясом, с длинными рукавами, рукава с мягкой резинкой или манжетом. Может быть усилен снаружи полиэтиленом в области передней части халата и рукавов. Халат удобно сложен для надевания без дополнительной помощи. Халат евростандарт одноразовый, изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС/СММС, вуденпалп. Халат с длинными рукавами на трикотажном манжете, имеет четыре завязки в области спины. Ворот на застежке "липучкой", что упрощает застегивание. Может быть усилен впитывающей вставкой в области переда и рукавов. Халат сложен для удобного надевания без дополнительной помощи. Халат противочумный одноразовый, изготавливается из водоотталкивающего, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС/СММС, ламинированный спанбонд. Халат с двумя поясами, с горловиной на стойке и завязках, длинные рукава на резинке или манжетах, полы халата глубоко заходят одна на другую, что обеспечивает максимальную защиту. Завязки на горловины обеспечивают максимальное прилегание горловины халата к шее. Для одноразового использования!
Халат одноразовый нестерильный: противочумный
штука
Халат одноразовый нестерильный: противочумный
РК МИ (ИМН)-0№025767
1 206,98
1328
Пластырь инфузионный постинъекционный Bioplatax® стерильный, в упаковке №100, №200
Пластырь состоит из нетканого материала, покрытого медицинским клеем, абсорбирующей подушечки и защитной бумаги.
Пластырь инфузионный постинъекционный Bioplatax® стерильный, в упаковке №100, №200
штука
Пластырь инфузионный постинъекционный Bioplatax® стерильный, в упаковке №100

РК МИ (ИМН)-0№024912
3,30
1 329
В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.

РК МИ (ИМН)-0№024912
3,30
1329
Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182;
2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182;
3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 182;
4. ​FFP3 респиратор-бетпердесі;
5. Қорғаныс көзілдірігі;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 335
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
дана
0,8х25мм (21Gx1) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, жасыл
РК-ИМН-5№020995
140,53
1 336
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғалсіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 25 дана;

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 50-52 (L-XL), рост 182
Комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 50-52 (L-XL), рост 182;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 50-52 (L-XL), рост 182;
3. Брюки хирургические рост 182;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8 .Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1335
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы.
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
штука
Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,8х25мм (21Gx1), зеленая
РК-ИМН-5№020995
140,53
1336
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;

3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 данаБірреттік пластикалық пипетка - 25 данаастиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025776
27 723,47
1 345
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі альфа-фетопротеинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025661
845,24
1 346
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен
Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары опаланбаған микротекстурленген жоғары сезімтал (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары опаланбаған микротекстурленген жоғары сезімтал (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
380,01
1 347
Мұрын-жұтқыншақ жағындысынан SARS-CoV-2 вирусының антигенін анықтауға арналған "COVID-19 Ag" экспресс-тесті
Коронавирус-бұл адамдарға, басқа сүтқоректілер мен құстарға әсер ететін РНҚ вирустарының отбасы. Бұл вирустар мүмкін поражать тыныс алу жүйесі, АІЖ және жүйке жүйесі. Ең көп таралған және өлімге әкелетін вирустар әуе жолдарына әсер етеді. Жаңа коронавирус 2019-nCov сол отбасына жатады және Таяу Шығыстағы тыныс алу синдромы мен SARS коронавирусына байланысты белгілері мен құрылымына өте ұқсас.Барлық вирустар сияқты, 2019 — nCov вирионнан тұрады — іс жүзінде барлық жұмысты орындайтын ішкі бөлік — және вирустың мембранасына қосылуға мүмкіндік беретін капсид. Әдетте бұл отбасының вирустары ауруды жұмсақ түрде тудырады, бірақ кейде науқаста SARS пайда болуы мүмкін — жедел респираторлық синдром, ол тез өлімге әкеледі (бекер емес, оны "күлгін өлім"деп те атайды).Бұл тест КВИ диагнозында кәсіби қолдануға арналған. Шекті салыстырмалы сезімталдық 87,1%, ал шекті салыстырмалы ерекшелік 98,3% құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.

3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025776
27 723,47
1345
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)
"Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения альфа-фетопротеина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025661
845,24
1346
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения
Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные неопудренные микротекстурированные высокочувствительные (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные неопудренные микротекстурированные высокочувствительные (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
380,01
1347
Экспресс-тест для обнаружения антигена вируса SARS-CoV-2 в мазках из носоглотки "COVID-19 Ag"
Коронавирус — это семейство РНК-вирусов, которые поражают человека, других млекопитающих и птиц. Эти вирусы могут поражать дыхательную систему, ЖКТ и нервы. Наиболее распространенными и смертоносными считаются вирусы, поражающие дыхательные пути. Новый коронавирус 2019-nCov относится к тому же семейству и очень похож по вызываемым симптомам и своему строению на коронавирус ближневосточного респираторного синдрома и коронавирус атипичной пневмонии.Как и все вирусы, 2019-nCov состоит из вириона — внутренней части, которая, собственно и выполняет всю работу, — и капсида — оболочки вируса, которая позволяет ему прикрепляться к мембране клеток. Обычно вирусы этого семейства вызывают заболевания в легкой форме, но иногда у больного может развиться ТОРС — тяжелый острый респираторный синдром, который быстро приводит к смерти (не зря его еще прозвали "пурпурная смерть").Этот тест предназначен для профессионального использования в диагностике КВИ. Предельная относительная чувствительность составляет 87,1%,и предельная относительная специфика составляет 98,3%. Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
2. Үшқабатты медициналық бетперде;
3. Алжапқыш ПЭВД;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;
5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
6. Сіңіргіш сүрткі;
7. Медициналық қолғаптар
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1 358
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі Прокальцитонинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025712
108 706,56
1 359
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
дана
0,7х38мм (22Gx1 ?) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, қара
РК-ИМН-5№020995
134,77
1 360
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025717
2 369,16
1 361
Плазма сарысуынан және жаңа алынған қанынан кардиалды тропонинді анықтауға арналған жинақ ("Тропонин" Экспресс-тесті)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Төменгі анықтау шегі 0,5 нг/мл
Плазма сарысуынан және жаңа алынған қанынан кардиалды тропонинді анықтауға арналған жинақ ("Тропонин" Экспресс-тесті)
дана, миллилитр

Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 176
Комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 42-44 (S), рост 176;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1358
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)
"Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения Прокальцитонина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025712
108 706,56
1359
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы.
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
штука
Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,7х38мм (22Gx1 1/2 ), черная
РК-ИМН-5№020995
134,77
1360
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче
"Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025717
2 369,16
1361
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови (Экспресс-тест "Тропонин")
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 0,5 нг/мл
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови (Экспресс-тест "Тропонин")
штука

1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана)
2. Полиэтилендік бір реттік пипетка – (25 дана)
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
РК МИ (in vitro)-0№026565
48 510,00
1 362
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №4
1 жиынтық (1тест кассетасы)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 4 тест жолағы бар тест кассетасы - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025934
10 306,82
1 363
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материалдар түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дәке тупферлері Өлшемі: дөңгелек диаметрі-3-7 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-5 дана.
2. Қысқыш Ұзындығы: 18-25 см Материал: полимер Саны: 1 дана.
3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дәке тупферлері, өлшемі: дөңгелек диаметрі-3-7 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см - 1-5 дана.
2. Қысқыш, ұзындығы: 18-25 см - 1 дана.
3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
РК МИ (ИМН)-0№027441
4 784,06
1 364
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті - адамның несеп үлгілерінде нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалин (NGAL) концентрациясын сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№026565
48 510,00
1362
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №4
1 набор (1 тест-кассета)
1. Тест-кассета с 4 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
10 306,82
1363
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Тупферы марлевые с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: круглые диаметром – 3-7 см/ треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-5 шт.
2. Зажим Длина: 18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
набор
1. Тупферы марлевые с/без рентгеноконтрастной нитью (-и), размер: круглые диаметром – 3-7 см/ треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см - 1-5 шт.
2. Зажим, длина: 18-25 см - 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№027441
4 784,06
1364
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения концентрации Липокалина, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека.
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1 жиынтық (1 банка)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден он сегізге дейін түрін анықтауға арналған бірден он сегізге дейін тест-жолағы бар банка - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025862
23 727,99
1 373

1 набор (1 баночка)
1. Баночка, содержащая от одной до восемнадцати тест-полосок для определения от одного до восемнадцати из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
23 727,99
1373

3. Бір реттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025686
21 519,52
1 381
Қорғаныс костюмдері
Бір реттік медициналық қорғаныс костюмдері капюшоны бар жейде мен шалбардан тұратын тоқылмаған матадан жасалған бұйым болып табылады. Капюшоны бар жейде-жабық жолағы бар сыдырма ілгекте, резеңкесі бар ұзын жеңдер, қалталары жоқ, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар төменнен және бел сызығының бойымен созылғыш резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс.
Қорғаныс костюмдері өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182; Шалбар өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 382
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кортизолды (Cortisol) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026622
105 537,19
1 383
Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер 65х30 мм, 65х56 мм өлшемдерімен, №100 қорапта
Спиртті сүрткі 70% этил спирті сіңірілген тұмшаланған пакетке қапталған тоқылмаған мата болып келеді
Өлшемдері 65х30 мм, №100 қорапта бір рет қолданылатын спиртті майлықтар
дана
Өлшемдері 65х30 мм бір рет қолданылатын спиртті майлықтар,
ҚР-ММБ-5№018583
8,49
1 384
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған "AVATUBE" стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды.
2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды.
3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Қақпақтардың сыртқы диаметрі "ЭкоФарм Интернейшнл"ЖШС өндірісінің ине ұстатқышының көлеміне есептелген. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды.
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған "AVATUBE" стерильді вакуумды пробиркалары
дана

3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025686
21 519,52
1381
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
Защитные костюмы размер 50-52 (L-XL), рост 182
штука
1.Блуза с капюшоном размер 50-52 (L-XL), рост 182; 2.Брюки размер 50-52 (L-XL), рост 182
РК МИ (ИМН)-0№026865
7853,39
1382
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кортизола (Cortisol) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026622
105 537,19
1383
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х30 мм, 65х56 мм, в коробке №100
Спиртовая салфетка, представляет собой нетканое полотно, пропитанное 70% раствором этилового спирта и упакованное в герметичный пакет
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х30 мм, в коробке №100
штука
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х30 мм,
РК-ИМН-5№018583
8,49
1384
Пробирки вакуумные стерильные "AVATUBE" для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Наружный диаметр крышек рассчитан к размерам иглодержателя производства ТОО "ЭкоФарм Интернейшнл". Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл.
Пробирки вакуумные стерильные "AVATUBE" для забора, хранения и анализа крови
штука

Веналық қанды зерттеуге және ұзақ сақтауға арналған CPDA бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 9,0 мл
ҚР-ММБ-5№021154
655,14
1 385
Стерильді емес хирургиялық костюмі
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес хирургиялық костюм, өлшемдері: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм СМС (Спанбонд/Мелтблаун/Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/ Мелтблаун/Спанбонд), СС (спанбонд), сияқты су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған, тығыздығы 25г/м?- 55 г/м?, конструктивті түрде көйлек пен шалбардан тұрады. Тік силуэтті, бекіткішсіз, жеңсіз немесе резеңкесі бар қысқа/ұзын жеңді жейде. Классикалық формадағы шалбар белінде резеңкесі немесе бекітуге арналған лентамен байлауы бар. Костюм полиэтилен пакетке салынып, қосымша көмексіз кию үшін ыңғайлы түрде бүктелуі керек. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала орауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген түрдегі тоқылмаған мата. Олар тапсырыс берушімен келісілген дана санына сәйкес жеке қаптамада да, топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір рет пайдалануға арналған!
Стерильді емес хирургиялық костюмі
жинақ
Жейде XL, Шалбар XL
ҚР-МБ (ММБ)-0№027132
1 222,61
1 386
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен

Пробирка вакуумная стерильная с CPDA для исследования и длительного хранения венозной крови объемом 9,0 мл
РК-ИМН-5№021154
655,14
1385
Костюм хирургический нестерильный
Костюм хирургический из нетканого материала нестерильный, одноразового применения, размерами: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС (Спанбонд/ Мелтблаун/Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/Мелтблаун/ Спанбонд), СС (спанбонд), плотностью 25г/м²-55г/м², конструктивно состоит из рубашки и брюк. Рубашка прямого силуэта, без застҰжки, без рукавов или с короткими/длинными рукавами на резинках. Брюки классической формы на резинке или завязках с лентой на поясе для фиксации. Костюм должен быть упакован в полиэтиленовый пакет, и удобно сложен для надевания без дополнительной помощи. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Для одноразового использования!
Костюм хирургический нестерильный
комплект
Рубашка XL, брюки XL
РК МИ (ИМН)-0№027132
1222,61
1386
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения

Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс, ішкі полиуретанды жабынмен (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс, ішкі полиуретанды жабынмен (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025497
330,00
1 387
Нәжістен жасырын қанды анықтауға арналған (FОВ) экспресс тесті
Бұл тест асқазан-ішектен қан кетуді диагностикалауда пайдалануға арналған. Нәжістегі қан жуан ішек обыры, ойық жаралар, полиптер, колит, дивертикулиттің қабынуы және сызаттар сияқты асқазан-ішек жолының патологиялық жай-күйінің шамадан тыс болуымен байланысты ішкі қан кетулерін білдіреді. Бұл иммунохроматографиялық талдау Guaciac дәстүрлі талдауына қарағанда барынша сезімтал және дәл болып табылады және оны орындау оңай. Бұдан бөлек, бұл тест талдау жүргізгенге дейін диеталық шектеулерді қажет етпейді. FOB сезімталдығы жоғары тест-планшеттің беткейінде Т және С таңбаланулары бар, олар сәйкесінше "Бақылау жолағы" және "Тестілік жолақ" дегенді білдіреді. "Бақылау жолағы" және "Тестілік жолақ" екеуі де үлгіні енгізгенге дейін планшеттің терезесінде көрінбейді. "Бақылау жолағы" емшаралық бақылау үшін пайдаланылады. Егер үлгілерде адам гемоглобині болуына қарамастан, тест-емшара орындалса және бақылау желісінің тестілік реагенттері тиісінше жұмыс істеп тұрса, бақылау жолағы үнемі көрінуі тиіс. Егер үлгіде гемоглобин жеткілікті болса, қызыл "Т" жолақ планшеттің терезесінде көрінеді және егер гемоглобин болмаса, жолақ көрінбейді. Тесттің сезімталдығы 50нг (Hb)/мл буферді немесе 2,5 мкг (Hb)/г нәжісті құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.
Нәжістен жасырын қанды анықтауға арналған (FОВ) экспресс тесті
орау

Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие с внутренним полиуретановым покрытием (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие с внутренним полиуретановым покрытием (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
330,00
1387
Экспресс тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
Этот тест предназначен для использования в диагностике желудочно-кишечного кровотечения. Кровь в кале свидетельствует о внутренних кровотечениях, связанных с переизбытком патологических состояниями желудочно-кишечного тракта, как рак толстой кишки, язвы, полипы, колит, воспаление дивертикулита и трещины. Данный иммунохроматографический анализ является намного более чувствительным и точным, чем традиционный анализ Guaciac, и его легче выполнить. Кроме того, этот тест не требует диетических ограничний до проведения анализа. На поверхности высокочувствительного тест -планшета FOB имеются маркировки Т и С, что означают "Контрольная полоска" и "Тестовая полоска" соответственно. Обе "Контрольная полоска" и "Тестовая полоска" не видны в окошке планшета до внесения образца. "Контрольная полоска" используется для процедурного контроля. Контрольная полоска всегда должна появиться, если тест-процедура выполняется и тестовые реагенты контрольной линии работают должным образом, независимо от наличия гемоглобина человека в образцах. Красная "Т" полоска появится в окошке планшета если достаточно гемоглобина в образце, и полоска не появится, если гемоглобин отсутствует. Чувствительность теста составляет 50нг (Hb)/мл буфера или 2,5 мкг (Hb)/г кала. Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.
Экспресс тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
упаковка

1. Үлгілерді алуға арналған пакет
2. Үлгінің буферлік сұйылтқышы бар пробиркалар қорабына арналған желімделіп жабылатын пластик пакет
3. Мультикассетаға арналған желімделіп жабылатын пластик пакет
4. Үлгінің буферлік сұйылтқышы 2 мл-ден пробиркада
5. Буферлік сұйылтқышқа арналған пробирка
6. Силикагель
7. Мультикассета
8. Қазақ және орыс тілдеріндегі қолдану жөніндегі нұсқаулық
9. ID стикер
10. Үлгінің буферлік сұйылтқышы бар пробиркаларға арналған картон қорап
11. Тест жолағы
ҚР-ММБ-5№015041
46 245,70
1 388
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана, тығыздығы 13 г/м? - 70 г/м? дейін, спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд) типті, тоқылмаған гипоаллергенді материалдан дайындалады. Бір рет қолдануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
ҚР-МБ (ММБ)-0№025768
35,47
1 389
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана.
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE ине
дана
Шприц-қаламға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 8 мм.
ҚР-ММБ-0№023176
76,74
1 390
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады.
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2

1. Тест-полоска
2. Картонная коробка для пробирок с буферным разбавителем образца
3. ID стикер
4. Инструкция по применению на казахском и русском языках
5. Мультикассета
6. Силикагель
7. Пробирка для буферного разбавителя
8. Буферный разбавитель образца по 2мл в пробирке
9. Запечатываемый пластиковый пакет для мультикассеты
10. Запечатываемый пластиковый пакет для коробки с пробирками с буферным разбавителем образца
11. Пакет для сбора образца
РК-ИМН-5№015041
46 245,70
1388
Шапочка медицинская одноразовая нестерильная: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана
Шапочки медицинские одноразовые нестерильные: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана изготавливаются из нетканого гипоаллергенного материала типа спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), плотностями 13 г/м² - 70 г/м². Для одноразового использования.
Шапочка медицинская одноразовая нестерильная: клип-берет "Шарлотта"
штука
Шапочка медицинская одноразовая нестерильная: клип-берет "Шарлотта"
РК МИ (ИМН)-0№025768
35,47
1389
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать, окрашивание внутреннего колпачка остается на усмотрение производителя. Диаметр иглы Длина иглы Цвет 0,33 мм (29G) 12 мм Красный 0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный 0,30 мм (30G) 8 мм Желтый 0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый 0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
штука
Иглы к шприц-ручке LANA FINE одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 8 мм.
РК-ИМН-0№023176
76,74
1390
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №2

ҚР-МБ (ММБ)-0№023958
136,70
1 393
Бір реттік стерильді киім мен төсек орын жабдығының жиынтығы
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ орауышына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз / пленка) герметикалық оралған, әр-түрлі тоқылмаған материалдардан, мақта иірімжібінен, полиамид жібінен, бұрылған лайкрадан, полиэтиленді пленкадан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен,неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибанадан жасалған бір рет пайдаланылатын стерильді өнімдер жиынтығы.
Бір реттік, стерильді киім мен төсек орын жабдығының жиынтығы
жинақ
1. Халат*;
2. Жейде*;
3. Көйлек*;
4. Шалбар*;
5. Комбинезон*;
6. Телпек*;
7. Үш қабатты медициналық бетперде*;
8. Алжапқыш*;
9. Жеңқап*;
10. Бахилалар*;
11. Сүлгі/сүрткі (5-70)х(5-70) см*;
12. Ақжайма/жаялық (70-400)х(70-400) см*;
13. Сіңіргіш төсеніш (60-90)х(60-90) см*;
14. Стерильді, латексті хирургиялық қолғаптар*
ҚР-ММБ-5№020376
16 034,07
1 394
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы С-реактивтік ақуызды (СРА) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026624
63 322,19
1 395
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана
21Gx1 1/2” (0.8х38мм) өлшемді инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 10мл инъекциялық "Нәрия" шприці

РК МИ (ИМН)-0№023958
136,70
1393
Комплект одежды и белья одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные из различных материалов: нетканое полотно различных видов, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект одежды и белья одноразовый стерильный
комплект
1. Халат.
2. Рубашка.
3. Сорочка.
4. Брюки .
5. Комбинезон.
6. Шапочка.
7. Маска трехслойная медицинская.
8. Фартук.
9. Нарукавники.
10. Бахилы.
11. Полотенце/салфетка (5-70)х(5-70) см .
12. Простыня/пеленка (70- 400)х(70-400) см.
13. Подстилка впитывающая (60-90)х(60-90) см.
14. Перчатки латексные хирургические стерильные.
РК-ИМН-5№020376
16 034,07
1394
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (СРБ) в цельной крови человека, сыворотке или плазме
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026624
63 322,19
1395
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука
Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 10мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм)

1 жиынтық (20 сынақ таспасы)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 5 тест жолағы бар тест кассетасы - 20 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана;
4. Буферлік ерітінді - 2 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
249 618,20
1 407
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі құралдары мен психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026479
36 726,80
1 408
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанының, сарысудың және плазманың толық үлгілерінде С-реактивті ақуызды (CRP) және Прокальцитонинді (PCT) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026573
148 065,61
1 409
5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары
5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары Петри тостағандарына құйылған дайын агарды білдіреді. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын қоректік орта бар. 25°С кезінде рН 7,4 ± 0,2 Түсі Қызыл Мөлдірлігі Күңгірт Консистенциясы Гель Салмақ дозасы 16 г ± 2,0 г
5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары
дана
1. 5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары;

1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 5 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
249 618,20
1407
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026479
36 726,80
1408
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (CRP) и Прокальцитонина (РСТ) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026573
148 065,61
1409
Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови
Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды рН 7,4 при 25°С Цвет Красный Прозрачность Матовый Консистенция Гелеобразный Весовая дозировка 16 г ± 2,0 г.
Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови
штука
1. Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови;

2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025709
21 519,52
1 416
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді.Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық өнім бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған.
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
дана
1. Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес, қасықпен 60 мл;
2. Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес, қасықсыз 60 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025078
99,05
1 417
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
Вакуумдық контейнерлер веналық қанды, қан плазмасын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін UBKE қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған тұрақтандырғышы бар арнайы антикоагулянт К2 ЭДТА бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштар 258. Номиналды көлемі - 2 мл, 8 мл. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро ұйындылардың пайда болуы). Кальций иондарын блоктау арқылы қанның ұюын болдырмайды. ЭДТА гематологиялық параметрлерге әсер етпейді. Оны вакуумдық контейнердің қабырғаларына тұрақтандырғыш (UBKE) ретінде біркелкі енгізу екі кезеңде жүзеге асырылады, бұл эритроциттердің ыдырауын болдырмауға мүмкіндік береді. Қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйындылардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациясын болдырмау үшін контейнерді кем дегенде 10 рет төңкеріңіз. Контейнерді араластыру - вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап. Плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді. Ұсынылатын центрифугалау жылдамдығы - 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 минут ішінде 1000-1500g.Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоитергіш репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердің түрі 13х75 мм және 16х100 мм. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
дана
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер

2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025709
21 519,52
1416
Контейнер для биопроб, нестерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно.
Контейнер для биопроб, нестерильный
штука
Контейнер для биопроб, нестерильный, 60 мл с ложкой
РК МИ (in vitro)-0№025078
99,05
1417
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспорти-ровки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнитель-ных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 2 мл, 8 мл. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появление микросгустков). Предотвращают свертывание крови путем блокирования ионов кальция. ЭДТА не влияет на гематологические параметры. Его равномерное впрыскивание в качестве стабилизатора (UBKE) на стенки вакуумного контейнера проводится в два этапа, это дает возможность предотвращения распада эритроцитов. Для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови, аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров. Плазма отделяется после центрифугирования. Рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000-1500g в течение 10-15 минут. Изделие стерильное, однократного применения. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Тип контейнеров 13х75 мм и 16х100 мм. Производство контейнеров соответствует требованиям ISO 13485.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2ЭДТА с добавлением стабилизатора
штука
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2 ЭДТА с добавлением стабилизатора, 8,0 мл.

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
1 548,30
1 421
Polyspike аспирациялық және инъекциялық сүзгі-канюлялар
Аспирациялық және инъекциялық Polyspike сүзгі-канюляларында ауа сүзгісі (0,1 ц / 0,2 ц / 0,45 ц) және гидрофобты бактериялардан (5,0 мкм) сүзгі бар. Қалың резеңке тығынды тесу кезінде де төмен соққы күші. Жанармай құюдың жақсы өнімділігі және жанармай құюдың төмен көлемі, эргономикалық дизайн арқасында пайдалану оңай, бір қолмен пайдалану оңай (ашу және жабу) және қауіпсіздік қақпағымен ластанудан қорғайды. Құрамында ПВХ, ДЭГФ және латекс жоқ.
Polyspike аспирациялық және инъекциялық сүзгі-канюлялар
Дана
Polyspike-AirVented Spike желдеткішімен және ілмегі бар қызыл қақпағымен, сұйықтықты сүзгі
ҚР-МБ (ММБ)-0№025006
591,37

РК МИ (ИМН)-0№025329
1 548,30
1421
Аспирационные и инъекционные фильтр-канюли Polyspike
Аспирационные и инъекционные фильтр-канюли Polyspike имеет воздушный фильтр (0,1 ц / 0,2 ц / 0,45 ц) и фильтр от гидрофобных бактерий (5,0 мкм). Низкое пробивающее усилие даже при прокалывании толстой резиновой пробки. Хорошие характеристики заправки и низкий объем заправки, простота использования благодаря эргономичному дизайну, простота использования одной рукой (открывание и закрывание) и защита от загрязнения с помощью предохранительной защелкивающейся крышки. Не содержит ПВХ, ДЭГФ и латекса.
Аспирационные и инъекционные фильтр-канюли Polyspike
штука
Polyspike-AirVented Spike с вентиляцией и красной крышкой с защелкой, жидкостный фильтр
РК МИ (ИМН)-0№025006
591,37

1 422
Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары
Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары Петри тостағанына құйылған дайын агарды білдіреді. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. 25°С кезінде рН 7,3 ± 0,2 Түсі: қызыл. Мөлдірлігі: күңгірт. Консистенциясы: гель. Салмақ дозасы 18,5 г ± 2,0 г.Полистиролдан жасалған Петри табақша O 90 мм h 16,2 мм, үштік тесік, желдетілетін, стерильді
Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары
дана
1. Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары;
2. Петри тостағаны
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026151
3 971,97
1 423
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 10,0 л Б классы қалдықтары үшін (сары түсті)
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 10,0 л Б классы қалдықтары үшін (сары түсті)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
1 291,66
1 424
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған карциноэмбриондық антигенге (CEA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған карциноэмбриондық антигенге (CEA) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресцентция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған карциноэмбриондық антигенге (CEA) жедел сандық тесті

1422
Агар Колумбийский с содержанием бараньей крови, налидиксовой кислоты и колистина
Агар Колумбийский с содержанием бараньей крови, налидиксовой кислоты и колистина представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 7,3 ± 0,2 при 25°С Цвет: красный Прозрачность: матовый Консистенция: гель Весовая дозировка: 18,5 г ± 2,0 г. Чашка Петри из полистирола O 90 мм h 16,2 мм, тройное отверстие, вентилируемая, стерильная.
Агар Колумбийский с содержанием бараньей крови, налидиксовой кислоты и колистина
штука
1. ЌӘрамында ќой ќаны, налидикс ќышќылы және колистин бар Колумбиялыќ агар;
2. Чашка Петри
РК МИ (in vitro)-0№026151
3 971,97
1423
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения: -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета). -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 10,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 10,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
РК МИ (ИМН)-0№025329
1291,66
1424
Быстрый количественный тест на карциноэмбриональный антиген (СЕА) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на карциноэмбриональный антиген (СЕА) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на карциноэмбриональный антиген (СЕА) для флуоресцентных анализаторов Finecare

7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз.
8. Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар.
9. Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Халат өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
2. Жейде өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176;
3. Шалбар, бой ұзындығы176;
4. Мақта-дәкелі бетперде;
5. Алжапқыш, ПЭВД;
6. Жеңқаптар;
7. Бахилалар;
8. Орамал;
9. Сөмке
ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 430
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті - бұл адамның сарысуында немесе плазмасында 25(OH) D2/D3 жалпы мазмұнын сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
5. А босап шығару буфері (құрамында 7,2% TCEP бар) - 1 дана х 2,5 мл;
6. C анықтау буфері – 1 дана x 6 мл;
7. D дәруменінің лиофилизацияланған маркері бар құты - 2 дана;
8. Пробиркалар - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026621
110 813,75
1 431
Құрал-жабдыққа (стоматология, хирургия) арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" қаптамасы
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 5-20 х 150-350 см, тығыздығы 10-нан 70 мкн-ға дейін. Қаптама стоматологиялық және хирургиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған. Бұйым 1-ден 10 данаға дейін мөлшерде пайдалануға дайын жеке тұтыну қаптамасымен жеткізіледі.
Құрал-жабдыққа (стоматология, хирургия) арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" қаптамасы
дана
Құрал-жабдыққа (стоматология, хирургия) арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" қаптамасы
ҚР-МБ (ММБ)-0№025942
324,35
1 432
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
1. Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м? және 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см.

7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 176
комплект
1. Халат размер 42-44 (S), рост 176;
2. Рубашка размер 42-44 (S), рост 176;
3. Брюки, рост 176;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1430
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения общего содержания 25(OH) D2/D3 в сыворотке или плазме человека
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Наконечник дозатора – 25 шт.;
4. Высвобождающий буфер А (содержит 7,2% TCEP) - 1 шт. х 2.5 мл;
5. Буфер обнаружения C – 1 шт. х 6 мл;
6. Флакон с лиофилизированным маркером витамина D – 2 шт.;
7. Пробирки – 25 шт.;
8. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026621
110813,75
1431
Чехол "Dolce-Pharm" для оборудования (стоматология, хирургия), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 5-20 х 150-350 см с плотностью от 10 до 70 мкн. Чехол предназначен для защиты, и укрытия стоматологического и хирургического оборудования. Изделие поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации, в количестве от 1 до 10 штук.
Чехол "Dolce-Pharm" для оборудования (стоматология, хирургия), стерильный, одноразового применения
штука
Чехол "Dolce-Pharm" для оборудования (стоматология, хирургия), стерильный, одноразового применения
РК МИ (ИМН)-0№025942
324,35
1432
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м² и 40 г/м².
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.

ҚР-МБ (ММБ)-0№026048
20,85
1 434
Қан сарысуында пролактин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Пролактин-ImmoBia"
"Пролактин-ImmoBia" жинағы планшеттің барлық стриптерін пайдалану кезінде 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгісінің, барлығы 96 анықтаманың телнұсқаларында талдау жүргізуге арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық сәйкестендірілген және спецификалық емес реагенттер бар.

РК МИ (ИМН)-0№026048
20,85
1434
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации пролактина в сыворотке крови "Пролактин- ImmoBia"
Набор "Пролактин-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.

1. Спецификалығы. Тышқанның моноклоналды антиденелерінің адам пролактиніне басқа талдаулармен айқаспалы реакциясы кестеде келтірілген: Аналит Айқаспалы реакция, % ТТГ <0.1 ЛГ <0.1 ХГ <0.1
2. Сезімталдық. "Пролактин ImmoBia" жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмасындағы) пролактиннің ең аз концентрациясы 5,0 мХБ/л аспайды.
3. Жаңартылуы. "Пролактин ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі пролактин мөлшерін анықтау нәтижелерінің құбылу коэффициенті 8.0% - дан аспайды
Қан сарысуындағы пролактин концентрациясын анықтауға арналған иммундық ферментті талдауға арналған реагенттер жинағы "Пролактин-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын;
2. Адам қаны сарысуының негізінде құрамында тиреопероксидазаға пролактинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 100; 200; 1000; 2000 мХБ/л, пайдалануға дайын - 5 құты (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары 0.8 мл-ден);
3. Белгілі пролактин мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі, пайдалануға дайын (0,8 мл);
4. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл);
5. Тетраметилбензидин ТМБ субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл);
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);
7. Стоп - реагент (14 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026684
261 186,25
1 435
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның сілекей үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025779
928,33
1 436
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен
Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валиксыз опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валиксыз опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)

1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к пролактину человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрест ная реакция, % ТТГ <0.1 ЛГ <0.1 ХГ <0.1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором "Пролактин ImmoBia" концентрация пролактина в cыворотке (плазме) крови не превышает 5,0 мМЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания пролактина в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием набора "Пролактин-ImmoBia" не превышает 8.0%
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации пролактина в сыворотке крови "Пролактин- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества пролактина – 0; 100; 200; 1000; 2000 мМЕ/л, готовы к использованию – 5 фл (калибровочная проба – 2 мл, остальные по 0,8мл)
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием пролактина, готова к использованию (0,8 мл)
4. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой, 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп - реагент (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№026684
261 186,25
1435
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне
"Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах слюны человека
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025779
928,33
1436
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения
Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные без валика опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные без валика опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)

2. Үшқабатты медициналық бетперде;
3. Алжапқыш ПЭВД;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;
5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
6. Сіңіргіш сүрткі;
7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 446
Травматология және ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Травматология және ортопедияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы, материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс Өлшемі: 145-180 см х 75-80 см.Материал: Тоқылмаған материал /полиэтилен үлбір.Тоқылмаған материал тығыздығы: 10 г/м2 - 70 г/м2 Полиэтилен үлбір тығыздығы: 20 мкм - 80 мкм. Саны: 1 дана.
2. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 160-200 см х 160-180 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2. Саны: 1 дана.
3. Диаметрі 3,5 см серпімді саңылауы бар үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген).Өлшемі: 160-250 см х 160-250 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2 Саны: 1 дана.
4. Бахила/хирургиялық шұлық.Өлшемі: 30-100 см х 30-50 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 70 г/м2 Саны: 1 дана/жұп.
5. Операциялық лента.Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 80 г/м2 Саны: 1-2 дана.
6. Хирургиялық сүрткі.Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 80 г/м2 Саны: 1 дана.
7. Жабысқақ жиегі бар кіші операциялық ақжайма Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см
8. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2. Саны: 1 дана. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптаманың макетінде жазылады.
Травматология және ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 145-180 см х 75-80 см - 1 дана;
2. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-200 см х 160-180 см - 1 дана;
3. Диаметрі 3,5 см серпімді саңылауы бар үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-250 см - 1 дана;
4. Бахила/хирургиялық шұлық 30-100 см х 30-50 см - 1 дана/жұп;
5. Операциялық лента 20-50 см х 5-20 см - 1-2 дана;
6. Хирургиялық сүрткі 60-80 см х 60-80 см - 1 дана.;
7. Жабысқақ жиегі бар кіші операциялық ақжайма 60-80 см х 60-80 см - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026629
4 681,05
1 447
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз.

2. Маска медицинская трехслойная
3.; Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1446
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Чехол хирургический на инструментальный столик Размер: 145-180 см х 75-80 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м2 - 70 г/м2 Плотность полиэтиленовой пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1 шт.
2. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) Размер: 160-200 см х 160-180 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт.
3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (стандартная или усиленная) Размер: 160-250 см х 160-250 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт.
4. Бахилы/чулок хирургические Размер: 30-100 см х 30-50 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. / пара
5. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
6. Салфетка хирургическая Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м2 - 80 г/м2 Количество: 1 шт.
7. Простыня малая операционная с адгезивным краем Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-200 см х 160-180 см – 1 шт.
3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-250 см – 1 шт.
4. Бахилы/чулок хирургические 30-100 см х 30-50 см - 1 шт. / пара
5. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см – 1-2 шт.
6. Салфетка хирургическая 60-80 см х 60-80 см – 1 шт.
7. Простыня малая операционная с адгезивным краем 60-80 см х 60-80 см – 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026629
4 681,05
1447
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188;
2. Үшқабатты медициналық бетперде;
3. Алжапқыш ПЭВД;
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 ;
5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;
6. Сіңіргіш сүрткі;
7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 450
"Кардиохирургиялық тип-1" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Вена қанын алуға және сақтауға арналған жалпы несеп талдауға арналған AVATUBE пробиркалары пробиркадан, қақпақтан және резеңке тығыннан тұрады. Пробиркалар полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды, бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға қарай қақпақтардың түсі әртүрлі. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробиркалар тығындалған пробиркадан немесе полиэтилентерефталаттан жасалған бұрандалы қақпақтан және бір ұшында диаметрі 5 мм мақта тампоны бар таяқшадан тұрады, тампонның ұзындығы 15 мм, таяқшаның жалпы ұзындығы 120-дан 150 мм-ге дейін. Пробиркалардың ішінде натрий гидрокарбонатының (NaHCO3) 1% ерітіндісі немесе 2 мл мөлшерінде 50% глицерин бар. Несепті жанасусыз тасымалдауға арналған көлемі 120 мл контейнер полипропиленнен жасалған, 100 мл дейінгі мөлшерлеуден тұрады, сары түске боялған қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылауы, саңылаудың қақпағын тесуге арналған резеңке мембранасы бар инесі бар. Ине ұстатқыш–кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы, екіжақты инені вакуумдық пробиркамен сенімді бекітеді және қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бір рет пайдалануға арналған, стерильді бұйым. Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сорбциялық қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткі этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сырттай және тек бір рет қолдануға арналған! Шеті жылтыратылған заттық әйнек микроскопия үшін пайдаланылады. Әйнектердің беті тегіс, майсыз, жарықты тамаша өткізеді. Жамылғы әйнектер – беті тегіс, сызаттары және жарықтары жоқ әйнектен жасалған төртбұрышты немесе тікбұрышты пластина болып келеді. Негізгі тағайындалуы –материалды жабу, үлгілерді қорғау. Олар микроскопияда заттық әйнектермен бірге қолданылады.
"Кардиохирургиялық тип-1" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
жиынтық
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-бар (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий оксалаты бар, сұр қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты. Көлемі 120 мл несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы бар контейнер. Несепті жалпы талдауға арналған вакуумдық стерильді AVATUBE пробиркалары көлемі 10,0 мл. Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробирка. Копрологиялық зерттеу жүргізу үшін биологиялық материал жинауға арналған контейнер. Ине ұстатқыш. Қара түсті екіжақты стандартты ине, 0,7х38 мм, 22 Gx1 1/2. Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6. Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200. Тегістелген заттық шыны. Жамылғы шыны

Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188:
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД:
4. Нарукавники СМС 40 г/м2:
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2:
6. Салфетка впитывающая:
7. Перчатки медицинские:
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1450
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип - 1"
Пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, для общего анализа мочи состоят из пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из прочного полиэтилентерефталата (ПЭТ), имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг, должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет пробирок для крови различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Пробирки для определения на яйцеглист методом соскоба состоят из укупоренной резиновой пробкой или винтовой крышкой пробирки из полиэтилентерефталата и палочки с ватным тампоном на одном конце диаметром 5 мм, длина тампона 15 мм, общая длина палочки от 120 до 150 мм. Внутри пробирок имеется 1 % раствор гидрокарбоната натрия (NaHCO3) или 50 % глицерин в количестве 2 мл. Контейнер объемом 120 мл для бесконтактного переноса мочи изготовлен из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл, на крышке желтого цвета имеется отверстие для вакуумной пробирки со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Иглодержатель – прозрачное или полупрозрачное нестерильное устройство с внутренней резьбой не менее 0,5 оборота, соединяет и обеспечивает жесткую фиксацию двухсторонней иглы с вакуумной пробиркой. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра).Изделие стерильное, для одноразового использования. Пластырь гемостатический обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка – нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом, упакована в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная с отличным светопропусканием. Покровные стекла – квадратные или прямоугольные пластины из стекла с гладкой поверхностью, без царапин и трещин. Основное назначение - покрытие материала, защита образцов. Применяют совместно с предметными стеклами в микроскопии.
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип - 1"
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой. - Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл. - Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для общего анализа мочи объемом 10,0 мл. - Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба. - Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования. - Иглодержатель. - Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм; 22Gx1 ½. - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный. - Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Предметное стекло шлифованное. - Покровное стекло.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023915
7 685,47
1 451
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС- 2
дана
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты – ХС –2, өлшемі М
ҚР-ММБ-5№018190
1 200,65

РК МИ (in vitro)-0№023915
7 685,47
1451
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС– 2
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный – ХС–2, размером М
РК-ИМН-5№018190
1200,65

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (? -hCG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында адамның бета-хориондық гонадотропинін (?-hCG) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (b-hCG) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026571
84 429,69
1 454
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Трийодтиронинді (Т3) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026586
90 460,31
1 455
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі альфа-фетопротеинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025661
20 485,74
1 456
Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қан алуға, талдауға және тасымалдауға арналған.Микропробиркалар In Vitro жағдайында зерттеу мақсатында капиллярсыз капиллярлық қан алуға арналған, ұю активаторы бар қан сарысуын зерттеуге арналған, бір рет қолданылатын стерильді емес пробиркалар болып табылады. Пластик контейнер мен қақпақтан тұрады. Қақпақ жоғарғы жиекке мықтап бекітіледі. Алынатын қан көлемі 0,5 мл.
Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар
дана
Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар, көлемі 0,5 мл.

Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b -hCG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026571
84 429,69
1454
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Трийодтиронина (Т3)) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026586
90 460,31
1455
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)
"Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения альфа-фетопротеина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025661
20 485,74
1456
Пробирки без капилляра с активатором свертывания
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови без капилляра, для исследования сыворотки крови с активатором свертывания, в целях исследования в условиях In Vitro. Состоит из пластикового контейнера и крышки. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Объем забираемой крови 0,5 мл.
Пробирки без капилляра с активатором свертывания
штука
Пробирки без капилляра с активатором свертывания, объемом 0,5 мл.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026157
123,52
1 457
1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
"HSV 1,2 IgМ- ImmoBia" жинағы барлық тақта жолақтарын пайдаланып 96 анықтауды орындауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Құрамында HSV 1,2 антигендеріне IgM антиденелері айтарлықтай жоқ үлгілерді сынау кезінде "HSV 1,2 IgMImmoBia" реагент жинағының спецификасы 100% құрайды.

РК МИ (in vitro)-0№026157
123,52
1457
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса M к вирусу простого герпеса 1и 2 типов "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
Набор "HSV 1,2 IgМ- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета.Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность.При проверке образцов, достоверно не содержащие IgM антитела к антигенам HSV 1,2, специфичность Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" составляет 100%.

2. Сезімталдығы. HSV 1,2 антигендеріне сенімді құрамында IgM антиденелері бар үлгілерді сынау кезінде "HSV 1,2 IgM-ImmoBia" реагент жинағының сезімталдығы 100% құрайды.
3. Жаңғыртылуы. "HSV 1,2 IgM-ImmoBia" реагенттер жиынтығын пайдалана отырып, қанның сарысуының (плазманың) бір үлгісінде HSV 1,2 нтигендеріне IgM антиденелердің құрамын анықтау нәтижелерініңтүрленуінің коэффициенті 8,0% - дан аспайды.
1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
жиынтық
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын;
2. Оң бақылау - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл);
3. Теріс бақылау үлгісі - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл);
4. CUT-OFF - құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл);
5. Конъюгат— адам IgМ-ге, пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл);
6. Сұйылтқыш үлгісі 2- Аққуыз тұрақтандырғыштары және IgG/RF сорбенті бар буфер, пайдалануға дайын (105 мл);
7. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл);
8. Жуу ерітіндісі - 20 х концентрацияланған буфер (75 мл);
9. Стоп-реагент- Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027444
248 452,69
1 458
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка- 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025717
57 406,55
1 459
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:

2. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащие IgМантитела к антигенам HSV 1,2, чувствительность Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" составляет 100%.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания IgM антител к антигенам HSV 1,2 в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" не превышает 8,0%.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса M к вирусу простого герпеса 1и 2 типов "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
набор
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готов к использованию
2. Положительный контроль- раствор, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию (2 мл)
3. Отрицательный контроль- раствор, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию (2 мл)
4. CUT-OFF- раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
5. Конъюгат- раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgM человека, готовый к использованию (15 мл)
6. Разбавитель образца 2- Буфер со стабилизаторами белка и сорбентом IgG/RF, готовый к использованию (105 мл)
7. Реагент TMB-Complete 2 - Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
8. Промывочный раствор -20 ? концентрированный буфер (75 мл)
9. Стоп-реагент - Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027444
248 452,69
1458
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче
"Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025717
57 406,55
1459
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:

1. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 50-160 см x 50-160 см Материал: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1 дана.
2. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 60-160 см x 60-160 см Материал: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1 дана.
3. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз хирургиялық дәке сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-2 дана.
4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар Диаметрі: 3-7 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10-40 г/м 2 Саны: 1-4 дана.
5. Пластикалық пинцет Ұзындығы: 12-16 см Материал: полимер Саны: 1-2 дана.
6. Бөліктерге бөлінген, пластикалық кювета Көлемі: 500-1000 мл Материал: полимер Саны: 1 дана.
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) 50-160 см x 50-160 см - 1 дана.;
2. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) 60-160 см x 60-160 см - 1 дана.;
3. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз хирургиялық дәке сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-2 дана.;
4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-4 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026936
6 548,12
1 460
Кардиохирургиялық және диагностикалық емшараларға арналған жеке жиынтық
Жиынтыққа түрлі медициналық процедуралар жүргізуге қажетті бұйымдар кіреді. Бұйымдар түрлі материалдардан дайындалған: әр типтегі тоқылмаған маталар, дәке, мақта-мата иірме жіп, полиамидті жіп, оралған лайкра, медициналық пластик, хирургиялық болат, полиэтилен үлбір, резеңке, сапасы жоғары табиғи латекс, неопрен, полиизопрен, ағаш, мақта, ПВХ.
Кардиохирургиялық және диагностикалық процедураларға арналған жеке жиынтық
жинақ
1. Ангиоақжайма 280х230 см тесіктермен, ойықтарсыз, операциялық үлбірмен, жабысқақ жиегімен, мөлдір жиектерімен - 1 дана
2. Кардиохирургиялық ақжайма 274х320 см тесіктермен, ойықтарсыз, мөлдір жиектерісіз, қалталарымен, ендірмемен, операциялық үлбірмен, жабысқақ жиегімен;
3. Ақжайма 350х350 см тесіктермен диаметрі 10 см, ойықсыз, операциялық үлбірмен, жабысқақ жиегімен – 2 дана;
4. Ақжайма 150х350 см тесіктерсіз, ойықсыз, операциялық үлбірсіз, жабысқақ жиексіз -1 дана;
5. Аппаратқа арналған қап 100х100 см – 1 дана;
6. Аппаратқа арналған қап диаметрі 100 см – 1 дана;

1. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) Размер: 50-160 см х 50-160 см Материал: нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) Размер: 60-160 см х 60-160 см Материал: нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Диаметр: 3-7 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10-40 г/м2 Количество: 1-4 шт.
5. Пинцет пластиковый Длина: 12-16 см Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
6. Кювета градуированная, пластиковая Объем: 500-1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) 50-160 см х 50-160 см - 1 шт.
2. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) 60-160 см х 60-160 см- 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-45 см х 5-45 см - 1-2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, с/без рентгеноконтрастной нитью (-и), диаметр: 3-7 см - 1-4 шт.
5. Пинцет пластиковый, длина: 12-16 см - 1-2 шт.
6. Кювета градуированная, пластиковая, объем: 500-1000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026936
6 548,12
1460
Индивидуальный комплект для кардиохирургических и диагностических процедур
Комплект включает в себя изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотна различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, дерево, хлопок, ПВХ.
Индивидуальный комплект для кардиохирургических и диагностических процедур
комплект
1. Ангиопростыня 280х350 см, с отверстиями, без вырезов, с операционной пленкой, с липким краем, с прозрачными краями – 1 шт.
2. Простыня кардиохирургическая 274х320 см с отверстиями, без вырезов, без прозрачных краев, с карманами, с вставкой, с операционной пленкой, с липким краем – 1 шт.
3. Простыня 350х350 см с отверстием диаметром 10 см, без выреза, с операционной пленкой, с липким краем - 2 шт.
4. Простыня 150х350 см без отверстия, без выреза, без операционной пленки, без липкого края – 1 шт. 5. Чехол для аппарата 100х100 см – 1 шт.
6. Чехол для аппарата диаметром 100 см – 1 шт.

7. Камераға арналған қап 13х250 см картон ұстағышпен – 1 дана;
8. Аспирацияға және диатермияға арналған қап 40х50х30 см – 1 дана;
9. Басқару пультіне арналған қап 15х30 см;
10. Аспаптар үстеліне арналған хирургиялық қап 80х145 см сіңіретін ендірмемен – 1 дана;
11.Операциялық шамдар тұтқаларына арналған қап – 1 дана;
12. Сұйық пен қалдықтарды жинауға арналған қап 100х100см – 1 дана;
13. Дәкелі сүрткіш 10х10 см -100 дана;
14. Қағаз сүрткіш 100х100 см – 5 дана;
15. Тоқылмаған сүрткіш 100х100см – 5 дана;
16. Рентгенконтрастылы пластинамен сүрткіш 30х30 см – 10 дана;
17. Рентгенконтрастылы пластинамен сүрткіш 45х45см – 10 дана;
18. Дәкелі тампондар L – 20 дана;
19. Дәкелі тампондар S – 20 дана;
20. Дәкелі тампондар M – 20 дана;
21. Ылғал өткізбейтін сіңіргіш төсеніш 60х90 см – 1 дана;
22. Ылғал өткізбейтін сіңіргіш төсеніш 60х60 см – 1 дана;
23. Тұтқасы бар губка – 1 дана;
24. Хирургиялық халат XL ылғал өткізбейтін алдымен және жеңдерімен, күшейтілген алдымен және жеңдерімен, тоқыма манжетпен – 5 дана;
25. Бахила-шұлық немесе леггинс тоқылған манжетте – 1 дана;
26. Төмен бахилалар, тығыздығы 55 - 1 жұп;
27. Жоғары бахилалар тығыздығы 55 - 1 жұп; 28. Телпек-қалпақ – 5 дана;
29. Үш қабатты резеңкелі бетперде – 5 дана;
30. Ыдыстарды таңбалауға арналған стикерлер – 9 дана;
31. Стерильді хирургиялық қолғаптар – 5 жұп;
32. Скальппель №11 – 1 дана;
33. Скальппель №12 – 1 дана;
34. Скальппель №23 – 1 дана;
35. Медициналық қысатын қысқаштар – 1 дана;
36. Медициналық пинцет – 1 дана; 37. Медициналық қысқыштар – 1 дана;
38. Медициналық қайшы - 1 дана;
39. Инеұстағыш – 1 дана;
40. Тұтқа-ұстағыш – 1 дана;
41. Аспаптарға арналған пластикалық органайзер – 1 дана;
42. Аспаптарға арналған органайзер, магнитті төсеніш – 1 дана;
43. Аорта тескіші – 1 дана;
44. Қан қысымын инвазиялық мониторингілеуге арналған жинақ – 1 дана;
45. Бір реттік ЭКГ электродтары – 4 дана;
46. Диагностикалық өткізгіш – 1 дана;
47. Көп жүрісті шүмектер мен шүмектердің блоктары – 1 дана;
48. Бір рет қолданылатын үш жүрісті шүмекшесі – 1 дана;
49. Жоғары қысымды желілер – 1 дана;
50. Қысымды мониторингтеуге арналған желі – 1 дана;
51. Бір рет қолданылатын жүйе – 1 дана;
52. Бір рет қолданылатын, инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе – 1 дана;
53. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 1мл инесімен – 1 дана;
54. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 3мл инесімен – 1 дана;
55. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 2мл инесімен – 1 дана;
56. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 5 мл инесімен – 1 дана;
57. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 10 мл инесімен – 1 дана;

7. Чехол для камеры 13х250 см с картонным держателем – 1 шт.
8. Чехол для аспирации и диатермии 40х50х30 см – 1 шт.
9. Чехол для пульта 15*30 см – 1 шт.
10. Чехол хирургический на инструментальный столик 80х145 см с впитывающей вставкой – 1 шт. 11. Чехол для ручек операционных ламп – 1 шт.
12. Мешок для сбора жидкости и отходов 100х100 см – 1 шт.
13. Салфетка марлевая 10х10 см – 100 шт.
14. Салфетка бумажная 100х100 см – 5 шт.
15. Салфетка нетканая 100х100 см – 5 шт.
16. Салфетка с рентгенконтрастной пластиной 30х30 см- 10 шт.
17. Салфетка с рентгенконтрастной пластиной 45х45 см – 10 шт.
18. Тампоны марлевые L – 20 шт.
19. Тампоны марлевые S – 20 шт.
20. Тампоны марлевые M – 20 шт.
21. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60х90 см – 1 шт.
22. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60х60 см – 1 шт.
23. Губка с рукояткой- 1 шт.
24. Халат хирургический XL, без влагонепроницаемого переда и рукавов, с усиленным передом и рукавами, с трикотажной манжетой.. – 5 шт.
25. Бахила-чулок или леггинс на трикотажной манжете – 1 шт.
26. Бахилы низкие пл 55 – 1 пара.
27. Бахилы высокие пл.55 – 1 пара.
28. Шапочка-колпак – 5 шт.
29. Маска трехслойная на резинках – 5 шт.
30. Стикеры для маркирования Ұмкостей - 9 шт.
31. Перчатки стерильные хирургические – 5 пар.
32. Скальпель №11 – 1 шт.
33. Скальпель №22 – 1 шт.
34. Скальпель №23 – 1 шт.
35. Щипцы медицинские зажимные – 1 шт.
36. Пинцет медицинский – 1 шт.
37. Зажимы медицинские – 1 шт.
38. Ножницы медицинские – 1 шт.
39. Иглодержатель – 1 шт.
40. Ручка-держатель – 1 шт.
41. Органайзер для инструментов пластиковый – 1 шт.
42. Органайзер для инструментов коврик магнитный – 1 шт.
43. Перфоратор аорты – 1 шт.
44. Набор для инвазивного мониторинга кровяного давления – 1 шт.
45. Одноразовые ЭКГ электроды, - 4 шт.
46. Диагностический проводник – 1 шт.
47. Многоходовые краны и блоки кранов – 1 шт.
48. Трехходовой краник однократного применения – 1 шт.
49. Линии высокого давления – 1 шт.
50. Линия мониторинга давления – 1 шт.
51. Система для однократного применения – 1 шт.
52. Система для вливаний инфузионных растворов однократного применения – 1 шт.
53. Шприц инъекционный трехкомпонентный 1мл с иглой – 1 шт.
54. Шприц инъекционный трехкомпонентный 3мл с иглой – 1 шт.
55. Шприц инъекционный трехкомпонентный 2мл с иглой – 1 шт.
56. Шприц инъекционный трехкомпонентный 5мл с иглой – 1 шт.
57. Шприц инъекционный трехкомпонентный 10мл с иглой – 1 шт.

58. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 20 мл инесімен – 1 дана;
59. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 50 мл инесімен – 1 дана;
60. 50 мл шприці – 1 дана;
61. 12 мл шприці – 1 дана;
62. Сельдингер инесі 18G – 1 дана;
63. Сельдингер инесі 20G – 6 дана;
64. Инелерді есептегіш – 1 дана;
65. Трансрадиальді интродьюсерінің жинағы – 1 дана;
66. Кардиология мен радиологияға арналған индефляторлары – 1 дана;
67. Табақ 120 мл – 1 дана;
68. Табақ 250 мл – 1 дана;
69. Табақ 500 мл – 1 дана;
70. Табақ 750 мл – 1 дана;
71. Табақ 1000 мл – 1 дана;
72. Табақ 1500 мл – 1 дана;
73. Табақ 2500 мл – 1 дана;
74. Табақ 5000 мл – 1 дана;
75. Өткізгішті сақтауға арналған табақ 2500 мл – 1 дана;
76. Тік бұрышты астауша 27х22х5 см – 1 дана;
77. Бүйрек пішіндес астауша – 700 мл – 1 дана;
78. Несеп қабылдағыш – 1 дана;
79. Турникеттер жинағы – 1 дана;
80. Бекітуге арналған жабысқақ – 1 дана;
81. Жабысқақтағы бауға арналған ұстағыш – 1 дана;
82. Операциялық лента – 3 дана;
83. Вена ішілік катетерлерді бекітуге арналған таңғышы, өлшемдері 7см х 8,5см – 1 дана;
84. Мөлдір үлбірлі таңғыш жараларды жабуға және катетерлерді бекітуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 4,4см х 4,4см – 1 дана;
85. Инциздік үлбір 45х45 см – 1 дана;
86. Дренаждық банка – 1 дана;
87. Аспирациялық түтік – 1 дана;
88. Коагулятор ұштығын тазалағыш – 1 дана;
89. Теріні таңбалауға арналған жинақ – 1 дана;
90. Мақта-маталы стерильді емес медициналық дәкелі бинттер 4м х10см – 1 дана;
91. Созылғыш бинт – 1 дана;
92. Бұласыры, өлшемі 10 см х 35см – 1 дана;
93. Екі жүрісті Фолея катетері, өлшемі FR 14 -1 дана;
94. Торакальді түзу катетер, өлшемі (Ch): 28 – 1 дана;
95. Торакальді бұрыштық катетер, өлшемі (Ch): 28 – 1 дана. Янкауэр катетері – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018789
335 978,19
1 461
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Қаптамалық материал мынадай 2 қабаттан тұрады: медициналық қағаздан және термиялық тігіспен байланысқан полимерлі көп қабатты үлбірден. Бір рет қолдануға арналған қаптамалық материал, стерилизациялық құралдар үшін өткізгіш және микроорганизмдер үшін өткізбейтін, жабылу талабы, оларды сақтау шарттары мен мерзімдері сақталған жағдайда стерильденген медициналық бұйымның стерильділігін сақтайды, жабу 180°С температурада термодәнекерлеу аппаратының көмегімен жүргізіледі, қаптамаларды ашқан кезде түктер және материалдың жыртылуы болмайды, әртүрлі типтік формаларда қол жетімді: қатпары жоқ және қатпарлары бар пакеттер мен орамдарда, сондай-ақ әртүрлі мөлшердегі өздігінен жабысатын пакеттер, стерилизациялық өңдеу кезінде индикатордың түсі өзгереді
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал №1
1 пакет

58. Шприц инъекционный трехкомпонентный 20мл с иглой – 1 шт.
59. Шприц инъекционный трехкомпонентный 50мл с иглой – 1 шт.
60. Шприц 50 мл – 1 шт. 61. Шприц 12 мл – 1 шт.
62. Игла Сельдингера 18G – 1 шт.
63. Игла инъекционная 20 G – 6 шт.
64. Счетчик игл – 1 шт.
65. Трансрадиальный набор интродьюсера – 1 шт.
66. Индефляторы для кардиологии и радиологии – 1 шт.
67. Чаша 120 мл – 1 шт.
68. Чаша 250 мл- 1 шт.
69. Чаша 500 мл – 1 шт.
70. Чаша 750 мл - 1 шт.
71. Чаша 1000 мл – 1 шт.
72. Чаша 1500 мл – 1 шт.
73. Чаша 2500 мл – 1 шт.
74. Чаша 5000 мл – 1 шт.
75. Чаша для хранения проводника 2500 мл – 1 шт.
76. Лоток прямоугольный 27х22х5 см – 1 шт.
77. Лоток почкообразный 700 мл – 1 шт.
78. Мочеприемник – 1 шт.
79. Набор турникетов -1 шт.
80. Липучка для фиксации – 1 шт.
81. Держатель для шнура на липучке – 1 шт.
82. Операционная лента – 3 шт.
83. Повязка для фиксации внутривенных катетеров размерами 7см х 8,5см – 1 шт.
84. Прозрачная пленочная повязка для закрытия ран и фиксации катетеров, стерильная, однократного применения, размерами: 4,4см х 4,4см; - 1 шт.
85. Инцизная пленка45х45 см – 1 шт.
86. Банка дренажная – 1 шт.
87. Аспирационная трубка – 1 шт.
88. Очиститель наконечника коагулятора – 1 шт.
89. Набор для маркирования кожи – 1 шт.
90. Бинты марлевые медицинские хлопчатобумажные нестерильные 4м х10см – 1 шт.
91. Бинт эластичный – 1 шт.
92. Пластырь Medipore 10 см х 35с м – 1 шт.
93. Катетер Фолея двухходовой размерами FR 14, - 1 шт.
94. Катетер торакальный, прямой размерами (Ch): 28; - 1 шт.
95. Катетер торакальный, угловой размерами (Ch): 28; - 1 шт. Катетер Янкауэра – 1 шт.
РК-ИМН-5№018789
335 978,19
1461
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Материал упаковочный состоит из 2-х слоев: из медицинской бумаги и полимерной многослойной пленки, соединенных термошвом. Материал упаковочный для однократного использования, проницаем для стерилизационных средств и непроницаем для микроорганизмов, сохраняет стерильность простерилизованного медицинского изделия при условии соблюдения требования закрытия, условий и сроков их хранения, закрытие производится с помощью термосварочного аппарата при температуре 180°С, при открытии упаковок не образуется ворсинок и разрыва материала, доступны в различных типоформах: в пакетах и рулонах со складкой и без складки, а также самоклеящиеся пакеты различных размеров, при стерилизационной обработке происходит изменение цвета индикатора.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий №1
1 пакет

8. Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар.
9. Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Халат өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182;
2. Жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182;
3. Шалбар, бой ұзындығы 182;
4. Мақта-дәкелі бетперде;
5. Алжапқыш, ПЭВД;
6. Жеңқаптар;
7. Бахилалар;
8. Орамал;
9. Сөмке
ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 468
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №6
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 1 тест жолағы бар тест кассетасы - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
62 907,81
1 469
Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест
"Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның нәжісі үлгілеріндегі GI және GII генотоптарының норовирус антигендерін сапалы анықтауға және саралауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 25 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025671
91 973,75
1 470
Бір реттік, стерильді операциялық жиынтық
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ қаптамасына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз / үлбір) герметикалық қапталған, жиынтықтын құрамына әр-түрлі материалдардан жасалған бір рет қолданатын бұйымдар кіреді: олар тоқылмаған маталардың әр түрлерінен, мақта-мата иірім жібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкрадан, полиэтилен қаптамасынан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен, неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибаннан жасалған.
Бір реттік, стерильді операциялық жиынтық
жинақ

8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 50-52 (L-XL), рост 182
комплект
1. Халат размер 50-52 (L-XL), рост 182;
2. Рубашка размер 50-52 (L-XL), рост 182;
3. Брюки, рост 182;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1468
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №6
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
62 907,81
1469
Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале
"Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения и дифференциации антигенов норовируса геногрупп GI и GII в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025671
91 973,75
1470
Комплект стерильный операционный одноразовый
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые из различных материалов: нетканое полотно различных видов, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект стерильный операционный одноразовый
комплект

1. Үлкен операциялық ақжайма 250х320 см, тесігімен, ендірмемен, ойықпен, қалтамен – 1 дана;
2. Үлкен операциялық ақжайма 400х400 см – 1 дана;
3. Үлкен операциялық ақжайма 230х280 см созылғыш тесігімен – 1 дана;
4. Кіші операциялық ақжайма 100х300 см – 1 дана;
5. Кіші операциялық ақжайма 80х100 см, тесігімен, қалтамен – 1 дана;
6. Кардиохирургиялық ақжайма 274х320 см, жиналмалы қанаттармен, тесігімен, ойықпен, қалтамен, оқшантаймен - 1 дана;
7. Ангиоақжайма 280х330 см, мөлдір жиекпен, жақтаулармен, жабысқақ жиекпен - 1 дана;
8. Бауға арналған тысқап 13х250 см, картонды ұстағышпен (телескопиялық жиынтық) – 1 дана;
9. Тысқап 15х200 см – 1 дана;
10. Қолға /аяққа арналған тысқап 30х50 см – 1 дана;
11. Тысқап 100 см диаметрімен – 1 дана;
12. 1. Тысқап 100х100 см – 1 дана;
13. Құралдар үстеліне арналған хирургиялық тысқап 80х145см, ендірмемен – 1 дана;
14. Гастроскопқа арналған тысқап 35 х170 см – 1 дана;
15. Шамға арналған бір реттік тысқап – 1 дана;
16. Хирургиялық қабылдағыш-қалта 35х67 см, 2 секциялық, жабысқақ жиекпен – 1 дана;
17. Хирургиялық сүрткілер 70х70 см – 1 дана;
18. Хирургиялық сүрткілер 45х45 см – 1 дана;
19. Сіңіргіш дәкелік тампондар, өлшемі L – 1 дана;
20. Операциялық лента 10х70см – 1 дана;
21. Шұлық-бахила – 1 дана;
22. Хирургиялық халат ХL трикотажды манжетпен – 1 дана;
23. Трикотажды манжетімен евростандарт халаты ХL күшейтілген алдымен және жеңдермен – 1 дана;
24. Сіңіргіш ылғал өткізбейтін төсеніш 60х90 см – 1 дана;
25. Медициналық қолғаптар № 8 – 1жұп;
26. Медициналық қайшы – 1 дана;
27. Тостаған 120 мл – 1 дана;
28. Тостаған 250 мл – 1 дана;
29. Тостаған 500 мл – 1 дана;
30. Тостаған 750 мл – 1 дана;
31. Тостаған 1000 мл – 1 дана;
32. Тостаған 1500 мл – 1 дана;
33. Тостаған 2500 мл – 1 дана;
34. Өткізгіш үшін тостаған 2500 мл – 1 дана;
35. Тостаған 5000 мл – 1 дана;
36. Астауша – 1 дана;
37. Янкауэр жинағы (Янкауэр ұштығы, аспирациялық түтік) – 1 дана;
38. Жабысқағы бар бау ұстатқыш – 1 дана;
39. Ине санағыш – 1 дана;
40. Бір реттік қысқыш – 1 дана;
41. Құралдарға арналған кілемше – 1 дана;
42. Органайзер – 1 дана. Тұтқасы бар губка – 1 дана
ҚР-ММБ-5№021407
92 660,43
1 471
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық
Жиынтыққа әртүрлі медициналық емшаралар үшін қажетті бұйымдар кіреді. Бұйымдар әр түрлі материалдардан жасалған: әр түрлі типтегі тоқылмаған маталардан, дәкеден, мақта-маталы жіптен, полиамид жіптен, бұралған лайкрадан, медициналық пластиктен, хирургиялық болаттан, полиэтилен үлбірден, резеңкеден, жоғары сапалы табиғи латекстен, неопреннен, полиизопреннен, мақтадан, ПВХ-дан. Қосымша жинақтауыштары 15 г/м2-ден 120 г/м2 дейінгі тығыздықта ұсынылған. * Тапсырыс берушімен келісім бойынша әр түрлі материалдан, бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың әр түрлі өлшемінен жасалған дайын бұйымдарды әртүрлі жиынтықтауға жол беріледі.
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық
жинақ
Қолғаптар опаланбаған /опаланған №5.5, 6, 6.5, 7, 7.5 Қолғаптар опаланбаған /опаланған №8, 8.5, 9 Қысқыш Скальпель №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15,15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25,25А, 36 Тостаған (250-6000) мл, бөліктерге бөлінген Тостаған (30-250) мл, бөліктерге бөлінген Өткізгішті сақтауға арналған тостаған Диагностикалық J өткізгіші иілген /түзу, бір және/немесе екіжақты, жұмсақ /қатты (0,018-0,038)" диаметрмен, (40-260) см ұзындықпен Ине 16G, 17G, 18G, 19G, 20G, 21G, 22G, 23G, 24G, 25G, 26G, 27G, 29G, 30G Сельдингер инесі 16G, 17G, 18G, 19G, 20G, 21G, 22G, 23G, 24G, 25G, 26G, 27G, 29G, 30G Шприц 1 мл, 2 мл, 2 (2,5) мл, 3 мл, 5 мл, 5 (6) мл, Luer/Luer Lock Шприц 10 мл, 10 (12) мл, Luer/Luer Lock Шприц 20 мл, 20 (22) мл, 50 мл, 50 (60) мл, 100 мл, 120 мл, Luer/Luer Lock Қысым бақылау сызығы (10-1200) psi, (10-250) см Үстелге арналған жабын (80-350)х(80-350) см Бір реттік халат S, M, L, XL, XXL, XXXL Бір реттік күшейтілген халат S, M, L, XL, XXL, XXXL Ангиографиялық бір реттік ақжайма (100-400)?(100-400) см екі/төрт тесіктермен Үстелге арналған қорғаныш жабын (80-350)х(80-350) см R (25-90) кескіндерге арналған жабын, (25-200) см см диаметрмен, полиэтиленнен жасалған Қорғаныш жабын (90-200)?(90-200) см, (15-100) мкм қалыңдықтағы полиэтиленнен жасалған Сүрткі (5-100)х(5-100)см, (2-24) қабатты

1. Простыня большая операционная 250×320 см, с отверстием, с вставкой, с карманами- 1 шт.
2. Простыня большая операционная 400*400 см – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 230×280 см эластичным отверстием. – 1 шт.
4. Простыня малая операционная 100*300 см – 1 шт.
5. Простыня малая операционная 80х100 см с отверстием, с карманом – 1 шт.
6. Простыня кардиохирургическая 274*320 см с раскладными крыльями, с вставкой, с отверстием, с карманом, с патронташами. – 1 шт.
7. Ангиопростыня 280х330 см с прозрачными краями, с бортиками, с липким краем. – 1 шт.
8. Чехол для шнура 13*250 см с картонным держателем (телескопическая укладка) – 1 шт.
9. Чехол 15×200 см – 1 шт.
10. Чехол на руку/ногу 30×50 см – 1 шт.
11. Чехол диаметром 100 см – 1 шт.
12. Чехол 100*100 см – 1 шт.
13. Чехол хирургический на инструментальный столик 80*145 см с вставкой. – 1 шт.
14. Чехол на гастроскоп 35×170 см - 1 шт.
15. Одноразовый чехол на лампу – 1 шт.
16. Карман-приемник хирургический 35х67 см 2-секционный, с липким краем – 1 шт.
17. Салфетка хирургическая 70×70 см – 1 шт.
18. Салфетка хирургическая 45×45 см – 1 шт.
19. Марлевые тампоны впитывающие L – 1 шт.
20. Операционная лента 10×70 см – 1 шт.
21. Бахила чулок – 1 шт.
22. Халат хирургический ХL с трикотажной манжетой – 1 шт.
23. Халат евростандарт с трикотажным манжетом ХL, с усиленным передом и рукавами- 1 шт.
24. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60*90 см- 1 шт.
25. Перчатки медицинские №8 – 1 пара.
26. Ножницы медицинские – 1 шт.
27. Чаша 120 мл – 1 шт.
28. Чаша 250 мл – 1 шт. 29. Чаша 500 мл – 1 шт.
30. Чаша 750 мл – 1 шт.
31. Чаша 1000 мл – 1 шт.
32. Чаша 1500 мл – 1 шт.
33. Чаша 2500 мл – 1 шт.
34. Чаша для проводника 2500 мл – 1 шт.
35. Чаша 5000 мл – 1 шт.
36. Лоток – 1 шт.
37. Набор Янкауэра (Наконечник Янкауэра, аспирационная трубка) – 1 шт.
38. Держатель шнура на липучке – 1 шт.
39. Счетчик игл – 1 шт.
40. Зажим одноразовый – 1 шт.
41. Коврик для инструментов – 1 шт.
42. Органайзер – 1 шт. Губка с рукояткой – 1 шт.
РК-ИМН-5№021407
92 660,43
1471
Комплект стерильный для ангиографии
Комплект включает в себя изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотно различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, хлопок, ПВХ. Комплектующие представлены плотностью от 15 г/м2 до 120 г/м2. * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью
Комплект стерильный для ангиографии
комплект
1. Перчатки неопудренные, № 7 - 1 пара.
2. Перчатки неопудренные, № 8 - 1 пара.
3. Зажим - 1 шт.
4. Скальпель №11 - 1 шт.
5. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт.
6. Чаша 60 мл, градуированная - 1 шт.
7. Чаша для хранения проводника - 1 шт.
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035"", длиной 180 см - 1 шт.
9. Игла 21G - 1 шт.
10. Игла Сельдингера 18G - 1 шт.
11. Шприц 5 мл, Luer - 3 шт.
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт.
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 шт.
14. Линия мониторинга давления 500 psi, 120 см - 1 шт.
15. Покрытие на стол 137×180 см - 1 шт.
16. Халат одноразовый XL - 1 шт.
17. Халат одноразовый усиленный L - 1 шт.
18. Ангиографическая простыня одноразовая 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт.
19. Покрытие защитное на стол 150×250 см - 1 шт.
20. Покрытие для снимков R 35, диаметром 100 см, из полиэтилена - 1 шт.
21. Защитное покрытие 100×102 см, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт.
22. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт.

ҚР-МБ (ММБ)-0№024911
55 046,77
1 472
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан немесе плазма үлгілеріндегі Миоглобинді (Myo) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті

РК МИ (ИМН)-0№024911
55 046,77
1472
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
975,95
1 477
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кардиальды тропонин I (cTn I) және N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептид (NT-proBNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті

РК МИ (ИМН)-0№025329
975,95
1477
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI) и N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare

1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026558
210 133,50
1 478
N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілерінде NT-proBNP сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025662
3 887,12
1 479
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100b) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100?) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында S100? сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100b) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана ;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026587
149 561,05
1 480
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана;
3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана;
4. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;
5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана;
6. Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана;
7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана;
8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана;
9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана;
10. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026558
210 133,50
1478
Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)
"Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения NT-proBNP в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая -1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025662
3 887,12
1479
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100?) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения S100b в цельной крови, сыворотке или плазме человека.
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026587
149 561,05
1480
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10.Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые

Пателлярлық компонент (KP1B45-00)
ҚР-ММБ-5№019597
71 555,84
1 484
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады:
1. Аспаптық үстелге арналған қорғағыш стандартты/күшейтілген жабын Өлшемі: 120-150 см x 140-160 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана.
2. Бір реттік ақжайма Өлшемі: 160-180 см х 250-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана.
3. Операциялық таспа Өлшемі: 10-50 см x 5-10 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-ден 60 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған хирургиялық қап Өлшемі: 70-80 см x 145-180 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана.
5. Бір реттік, сіңіргіш сүлгі Өлшемі: 30-45 см х 30-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1-4 дана.
6. Тікбұрышты тостаған Көлемі: 3000-5000 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
7. Дөңгелек тостаған Көлемі: 300-500 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
8. Дөңгелек тостаған Көлемі: 200-300 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
9. Дөңгелек тостаған Көлемі: 100-150 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
10. Бір реттік ине Өлшемі: 18 G, ине түтігінің ұзындығы - 7 см Материалы: Полимер, металл Саны: 1 дана.
11. Бір реттік, инъекциялық ине Өлшемі: 20 G / 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G Материалы: Полимер, металл Саны: 1-6 дана.
12. Луер Лок шприці Көлемі: 5 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана.
13. Луер Лок шприці Көлемі: 10 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана.
14. Луер Лок шприці Көлемі: 20 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана.
15. Жоғары қысымды инфузиялық желі/ инфузиялық жүйе Ұзындығы: 150-200 см Материалы: Полимер Саны: 1-3 дана.
16. 3 жүрісті шүмек Ағын жылдамдығы: 500 мл/мин Материалы: Полимер Саны: 1 дана.
17. Хирургиялық қайшы Ұзындығы: 12-15 см Материалы: Металл Саны: 1 дана.
18. Скальпель Көлемі: №10 / №11 / №12 Материалы: Металл Саны: 1-2 дана.
19. Қорғағыш жабын Өлшемі: 120-150 см x 140-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1-2 дана.
20. Рентгенконтрастылы емес дәке сүрткілер Өлшемі: 5-20 см х 5-20 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 40 г/м2-ге дейін Саны: 1-40 дана.
21. Рентгенконтрастылы дәке сүрткілер Өлшемі: 30-45 см x 30-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 40 г/м2-ге дейін Саны: 1-10 дана.

Пателлярный компонент (KP1B45-00)
РК-ИМН-5№019597
71 555,84
1484
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразовый
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала:
1. Покрытие защитное стандартное/усиленное на инструментальный стол Размер: 120-150 см х 140-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт.
2. Простыня одноразовая Размер: 160-180 см х 250-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт.
3. Лента операционная Размер: 10-50 см х 5-10 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 10 г/м² до 60 г/м² Количество: 1 шт.
4. Чехол хирургический на инструментальный стол Размер: 70-80 см х 145-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт.
5. Полотенце одноразовое, впитывающее Размер: 30 - 45 см х 30 - 45 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 - 4 шт.
6. Чаша прямоугольная Объем: 3000 - 5000 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
7. Чаша круглая Объем: 300 - 500 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
8. Чаша круглая Объем: 200-300 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
9. Чаша круглая Объем: 100 -150 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
10. Игла одноразовая Размер: 18 G, длина игольной трубки -7 см Материал: Полимер, металл Количество: 1 шт.
11. Игла инъекционная, одноразовая Размер: 20 G/ 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G Материал: Полимер, металл Количество: 1- 6 шт.
12. Шприц Луер Лок Объем: 5 мл Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
13. Шприц Луер Лок Объем: 10 мл Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
14. Шприц Луер Лок Объем: 20 мл Материал: Полимер Количество:1- 2 шт.
15. Инфузионная линия высокого давления/ инфузионная система Длина: 150-200 см Материал: Полимер Количество: 1-3 шт.
16. Краник 3-х ходовой Скорость потока: 500 мл/мин Материал: Полимер Количество: 1 шт.
17. Ножницы хирургические Длина: 12-15 см Материал: Металл Количество: 1 шт.
18. Скальпель Размер: №10/ №11/ №12 Материал: Металл Количество: 1-2 шт.
19. Защитное покрытие Размер: 120-150 см х 140-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1- 2 шт.
20. Салфетки марлевые нерентгеноконтрастные Размер: 5-20 см х 5-20 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 40 г/м² Количество: 1-40 шт.
21. Салфетки марлевые рентгеноконтрастные Размер: 30-45 см х 30-45 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 40 г/м² Количество: 1-10 шт.

22. Хирургиялық қолғаптар Өлшемі: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 Материалы: Латекс Саны: 1-5 жұп.
23. Хирургиялық стандартты халат Өлшемі: S / M / L / XL / XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 60 г/м2-ге дейін Саны: 1-3 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Аспаптық үстелге арналған қорғағыш стандартты/күшейтілген жабын 120-150 см x 140-160 см - 1 дана.
2. Бір реттік ақжайма 160-180 см х 250-330 см - 1 дана.
3. Операциялық таспа 10-50 см x 5-10 см - 1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған хирургиялық қап 70-80 см x 145-180 см - 1 дана.
5. Бір реттік, сіңіргіш сүлгі 30-45 см х 30-45 см - 1-4 дана.
6. Тікбұрышты тостаған, көлемі: 3000-5000 мл - 1 дана.
7. Дөңгелек тостаған, көлемі: 300-500 мл - 1 дана.
8. Дөңгелек тостаған, көлемі: 200-300 мл - 1 дана.
9. Дөңгелек тостаған, көлемі: 100-150 мл - 1 дана.
10. Бір реттік ине, өлшемі: 18 G, ине түтігінің ұзындығы - 7 см - 1 дана.
11. Бір реттік, инъекциялық ине, өлшемі: 20 G / 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G - 1-6 дана.
12. Луер Лок шприці, көлемі: 5 мл - 1-2 дана.
13. Луер Лок шприці, көлемі: 10 мл - 1-2 дана.
14. Луер Лок шприці, көлемі: 20 мл - 1-2 дана.
15. Жоғары қысымды инфузиялық желі/ инфузиялық жүйе, ұзындығы: 150-200 см - 1-3 дана.
16. 3 жүрісті шүмек, ағын жылдамдығы: 500 мл/мин - 1 дана.
17. Хирургиялық қайшы, ұзындығы: 12-15 см - 1 дана.
18. Скальпель, көлемі: №10 / №11 / №12 - 1-2 дана.
19. Қорғағыш жабын 120-150 см x 140-160 см - 1-2 дана.
20. Рентгенконтрастылы емес дәке сүрткілер 5-20 см х 5-20 см - 1-40 дана.
21. Рентгенконтрастылы дәке сүрткілер 30-45 см x 30-45 см - 1-10 дана.
22. Хирургиялық қолғаптар, өлшемі: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 - 1-5 жұп.
23. Хирургиялық стандартты халат, өлшемі: S / M / L / XL / XXL - 1-3 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027240
116 173,75
1 485
Несептегі лютеиндейтін гормонның концентрациясын анықтауға және овуляцияны анықтауға арналған "Овуляция" экспресс-тесті
Аналитикалық сезімталдық 40 мХБ/мл құрайды. Дәлдік 99% құрайды. Аналитикалық ерекшелік/айқаспалы реакциялар: көрсетілген концентрацияда гормондармен айқаспалы реактивтілік жоқ ФСГ (1000 мХБ/мл), ТТГ (1000 мХБ/мл), ХГЧ (100 мХБ/мл).
Несептегі лютеиндейтін гормонның концентрациясын анықтауға және овуляцияны анықтауға арналған "Овуляция" экспресс-тесті
дана
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған тест-жолағы – (5 дана)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026548
1 310,00

22. Перчатки хирургические Размер: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 Материал: Латекс Количество: 1- 5 пар.
23. Халат хирургический стандартный Размер:S/ M/ L/ XL/ ХХL Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 60 г/м² Количество: 1-3 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразовый
комплект
1. Покрытие защитное стандартное/усиленное на инструментальный стол 120-150 см х 140-160 см - 1 шт.
2. Простыня одноразовая 160-180 см х 250-330 см - 1 шт.
3. Лента операционная 10-50 см х 5-10 см - 1 шт.
4. Чехол хирургический на инструментальный стол 70-80 см х 145-180 см - 1 шт.
5. Полотенце одноразовое, впитывающее 30 - 45 см х 30 - 45 см - 1 - 4 шт.
6. Чаша прямоугольная, объем: 3000 - 5000 мл - 1 шт.
7. Чаша круглая, объем: 300 - 500 мл - 1 шт.
8. Чаша круглая, объем: 200-300 мл - 1 шт.
9. Чаша круглая, объем: 100 -150 мл - 1 шт.
10. Игла одноразовая, размер: 18 G, длина игольной трубки -7 см - 1 шт.
11. Игла инъекционная, одноразовая, размер: 20 G/ 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G - 1- 6 шт.
12. Шприц Луер Лок, объем: 5 мл - 1-2 шт.
13. Шприц Луер Лок, объем: 10 мл - 1-2 шт.
14. Шприц Луер Лок, объем: 20 мл - 1- 2 шт.
15. Инфузионная линия высокого давления/ инфузионная система, длина: 150-200 см - 1-3 шт.
16. Краник 3-х ходовой, скорость потока: 500 мл/мин - 1 шт.
17. Ножницы хирургические, длина: 12-15 см - 1 шт.
18. Скальпель, размер: №10/ №11/ №12 - 1-2 шт.
19. Защитное покрытие 120-150 см х 140-160 см - 1- 2 шт.
20. Салфетки марлевые нерентгеноконтрастные 5-20 см х 5-20 см - 1-40 шт.
21. Салфетки марлевые рентгеноконтрастные 30-45 см х 30-45 см - 1-10 шт.
22. Перчатки хирургические, размер: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 - 1- 5 пар.
23. Халат хирургический стандартный, размер: S/ M/ L/ XL/ ХХL - 1-3 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027240
116 173,75
1485
Экспресс-тест "Овуляция" для определения концентрации лютеинизирующего гормона в моче и определения овуляции
Аналитическая чувствительность составляет 40 мМЕ/мл. Точность составляет 99%. Аналитическая специфичность/перекрестные реакции: отсутствует перекрестная реактивность с гормонами в указанных концентрациях ФСГ (1000 мМЕ/мл), ТТГ (1000 мМЕ/мл), ХГЧ (100 мМЕ/мл).
Экспресс-тест "Овуляция" для определения концентрации лютеинизирующего гормона в моче и определения овуляции
штука
1. Тест-полоска, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (5 шт.)
РК МИ (in vitro)-0№026548
1 310,00

1 486
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №1, №2, №3
Хирургиялық жиынтық СМС (спанбонд/мельтблаун/спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд) мельтблаун, полиэтилен сияқты тоқылмаған материалдан жасалған, тығыздығы 13 г/м2 - 90 г/м2. Жиынтық біріктірілген қаптамаға қапталуы мүмкін; стерилизациялық қаптамаға (пакеттерге) EN 868-5 немесе екі полиэтилен пакетке. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала қаптауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген типті тоқылмаған мата болады. Бір рет пайдалануға арналған! Тапсырыс берушінің келісімі бойынша материалдың әртүрлі түрлерінен, әртүрлі типтік өлшемдерден және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жинақтауға жол беріледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №2
жинақ
1. Хирургиялық халат M, L, XL, XXL (ұзындығы 110-150 см) СМС-40 – 1 дана*;
2. Телпек-қалпақ/ телпек клип-берет – 1 дана*;
3. Үш қабатты резеңкелері/немесе баулары бар бетперде – 1 дана*;
4. Алжапқыш – 1 дана*;
5. Биік/аласа бахилалар – 1 жұп.*
ҚР-МБ (ММБ)-0№027258
2 027,73
1 487
Тізебуының және ұршық буының қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
дана
Ортанжілік тармағы (S2B30-0)
ҚР-ММБ-5№019597
362 296,50
1 488
Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері
ТТКА арналған Evolve дилатациялық катетері тот баспайтын болаттан жасалған гипотүтік болып табылатын проксимальді бөліктен және дистальді ұшында дилатациялық баллоны бар осьтік құрылымның иілгіш дистальді бөлігінен тұрады. Дистальді бөлікке сым өткізгіш өтетін өткізгіш тесігі және проксимальді ұшында орналасқан люэр айырымы арқылы баллонды үрлейтін түтік кіреді. Өткізгіштің тесігі катетерді стеноздалған бөлік арқылы жылжытуға ықпал ететін диаметрі до 0,014-ке’’ (0,36 мм) дейінгі сым өткізгіштерді пайдалануға мүмкіндік береді. Сым өткізгішті енгізу орны катетердің дистальді ұшында, ал шығу орны (жылдам ауыстыру орны) одан 25 см қашықтықта орналасқан. Катетердің пайдалы ұзындығы-141 см. Баллонда 2 (екі) рентгенконтрастылы платина-иридий маркері бар. Катетердің ұшы төмен профильге ие, жарақаттамайды және бұйымның стеноздалған бөлік арқылы алға жылжуын қамтамасыз ету үшін конус формасын оңай алады. Катетердің дистальді бөлігінің беткейі гидрофильді полимермен қапталған, ол үйкелісті азайтады және бұйымның өткізгіштігі мен өтімділігін қамтамасыз етеді.
Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері
дана

1486
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №1, №2, №3
Комплект хирургический изготавливается из нетканого материала типа СМС (спанбонд/мельтблаун/ спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд), мельтблаун, полиэтилен, с плотностями 13 г/м2 - 90г/м2. Комплект может быть упакован в комбинированную упаковку; в стерилизационную упаковку (пакеты) по EN 868-5 или в два полиэтиленовых пакета. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Для одноразового использования!Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №2
комплект
1. Халат хирургический M, L, XL, XXL (длина 110 -150 см) СМС-40 – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак/ шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска трехслойная на резинках/или на завязках – 1 шт.*
4. Фартук – 1 шт.*
5. Бахилы высокие/низкие – 1 пара.*
РК МИ (ИМН)-0№027258
2 027,73
1487
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава: - Мыщелок бедра - Большеберцовый лоток - Большеберцовый вкладыш - Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Полиэтиленовая ацетабулярная чашка - Централизатор - Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка - Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш - Винт ацетабулярной чашки - Костный цемент.
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
штука
Бедренная ножка (S2B30-0)
РК-ИМН-5№019597
362 296,50
1488
Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve
Дилатационный катетер для ЧТКА Evolve состоит из проксимальной части, которая представляет собой гипотрубку из нержавеющей стали, и из гибкой дистальной части с осевой конструкцией с дилатационным баллоном на дистальном конце. Дистальная часть включает проводниковый просвет, по которому проходит проволочный проводник, и трубка для надувания баллона через люэровский разъем, расположенный на проксимальном конце. Проводниковый просвет позволяет использовать проволочные проводники диаметром до 0,014’’ (0,36 мм), которые способствуют продвижению катетера через стенозированный участок. Место ввода проволочногопроводника находится на дистальном конце катетера, а вывода — в 25 см от него (место быстрой замены). Полезная длина катетера — 141 см. Баллон имеет 2 (два) рентгеноконтрастных платино- иридиевых маркера. Конец катетера имеет низкий профиль, не травматичен и легко принимает форму конуса для обеспечения продвижения изделия через стенозированный участок. Поверхность дистального участка катетера покрыта гидрофильным полимером, который уменьшает трение и обеспечивает проводимость и проходимость изделия.
Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve
штука

Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,25x6мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,50х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 4,00х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,25х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,50х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 4,00х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,25х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,50х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 4,00х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х30 мм

Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,25x6мм., Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,50х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 4,00х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,25х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,50х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 4,00х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,25х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,50х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 4,00х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х30 мм

ҚР-МБ (ММБ)-0№025962
189 720,38
1 489
Қан сарысуындағы тироксинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос Т4-ImmoBia"
"бос T4 - ImmoBia" жинағы екі данада 41 белгісізді, 6 калибрлеу үлгісін, 1 бақылау үлгісін, барлық пластина жолақтарын пайдаланып барлығы 96 анықтауды талдауға арналған.
1. Спецификалығы. Жинақта пайдаланылатын моноклональді антиденелер Т4 бос анықтаудың жоғары спецификалығын қамтамасыз етеді. Трийодтиронині және дийодтиронині бар моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталмаған.

РК МИ (ИМН)-0№025962
189 720,38
1489
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободного фракции тироксина в сыворотке крови "Т4 свободный – ImmoBia"
Набор "Т4 свободный – ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дублях 41 неизвестного, 6 калибровочных образцов, 1 контрольного образца, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета.
1. Специфичность. Используемые в наборе моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления Т4 св.

2. Сезімталдығы. Калибрлейтін үлгінің концентрациясының орташа арифметикалық мәнінің В0 (0 пмоль/л) минус 2s (s – В0 орташа арифметикалық мәннен орташа квадраттық ауытқу) негізінде есептелген Т4 бос анықталатын ең аз концентрациясы 0,5 пмоль/л-ден аспайды.
3. Қайта жаңғырғыштығы. Бақылау үлгісіндегі Т4 бос концентрациясын анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуындағы тироксинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос Т4-ImmoBia"
жиынтық
96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос тироксиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалары – 0; 5; 10; 25; 50; 100 пмоль/л, пайдалануға дайын – ( әрқайсысы 0.8 мл-ден); Тироксиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл); Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026683
246 683,88
1 490
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы
Жинақ түрлі модификациялардағы тыныс алу контурын жинауға қажетті бұйымның жиынтықтаушыларын қамтиды: гофрленген, созылатын, күшейтілген, коаксиальді, түрлі өлшемдегі: 15 немесе 22 мм. Бұйымдар түрлі материалдан дайындалған: төмен қысымды полипропилен (PP), жоғары қысымды полиэтилен (РЕ), поливинилхлорид (PVC), каучукты латекс, латекссіз созылғыш резеңке, сондай-ақ акрилонитрилбутадиенстиролдан (ABS), этилвинилацетат (РЕ +EVA), полистирол (PS), К-resin қоспасымен көбікті полиэтиленнен дайындалуы мүмкін.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы
жиынтық
1. Күшейтілген түтік, диаметрі 22 мм, ұзындығы 800мм
2. Пациентке арналған температуралық портымен, дозаны енгізу порттарымен, қорғағыш қалпақшасымен үшайыры (Y-адаптері)
3. Портымен, қорғағыш қалпақшасымен, серпімді бітеуішімен, түтігімен, бұрылатын бұрыштық адаптер, ұзындығы 200 мм
4. 3000 мл көлемдегі латекссіз тыныс алу қабы, шығару өлшемдері 22 F 5. Кері клапанымен тыныс алу маскасы, өлшемі 5
6. Ылғал жинағыш
7. Жылуалмастырғышымен және ылғалдандырғышымен (HMEF) сүзгі
8. CO2 мониторингі сызығы
9. Қысым мониторингі сызығы
10. Ауыстырғыш
11. Тік адаптер
12. Сызықтарға арналған ұстатқыш
13. Түтіктерге арналған ұстатқыш
14. Қорғағыш қалпақша
ҚР-ММБ-5№017807

2. Чувствительность. Минимально определяемая концентрация Т4 св., рассчитанная на основании среднего арифметического значения концентрации калибровочного образца В0 (0 пмоль/л) минус 2s (s – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения В0), не превышает 0,5 пмоль/л
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения концентрации Т4 св. в контрольном образце не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободного фракции тироксина в сыворотке крови "Т4 свободный – ImmoBia"
набор
-Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию -Калибровочные пробы на основе сыворотке крови че-ловека, содержащие известные количества свободного тироксина – 0; 5; 10; 25; 50 и 100 пмоль/л, готовы к ис-пользованию (по 0,8 мл каждая) -Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного тироксина, готова для использования (0.8 мл) -Конъюгат, готов к использованию (14 мл) -Субстратный раствор тетраметилбензидина (ТМБ), го-тов к использованию (14 мл) -Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл) -Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026683
246 683,88
1490
Набор дыхательный одноразовый стерильный
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура различных модификаций: гофрированный, растяжимый, усиленный, коаксиальный, различных размеров: 15 или 22 мм. Изделия изготовлены из различных материалов: полипропилена низкого давления (PP), полиэтилена высокого давления (РЕ), поливинилхлорида (PVC), латекса каучукового, безлатексной эластичной резины, а также могут быть изготовлены из акрилонитрилбутади енстирола (ABS), вспененного полиэтилена с примесями этилвинилацетата(РЕ +EVA), полистирола (PS), К-resin.
Набор дыхательный одноразовый стерильный
набор
1. Трубка усиленная диаметром 22 мм длиной 800 мм
2. Тройник пациента (Y-адаптер) с температурным портом, с портом дозированного введения, с защитным колпачком
3. Поворотный угловой адаптер с портом, с защитным колпачком, с эластичной заглушкой, с трубкой длиной 200 мм
4. Мешок дыхательный безлатексный, объемом 3000 мл размером выхода 22 F
5. Маска дыхательная с обратным клапаном, размером 5
6. Влагосборник
7. Фильтр с теплообменником и увлажнителем (HMEF)
8. Линия мониторинга CO2
9. Линия мониторинга давления
10. Переходник
11. Прямой адаптер
12. Держатель для линий
13. Держатель для трубок Защитный колпачок
РК-ИМН-5№017807

1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025671
3 826,11
1 492
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы Петри тостағандарына құйылған өсу факторлары бар дайын, тығыз қоректік орталардан тұрады. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. Мөлдір немесе күңгірт. Гель тәрізді. Салмақтық дозасы 18,5 г ± 2,0 г. Петри тостағандары полистиролдан жасалған, үш тесігі бар, желдетілетін, стерильді. Өлшемдері: диаметрі (Петри тостағанының қақпағы) O 90 мм, биіктігі h 16,5 мм. Бактериологиялық ілмек көлемі 1 мкл. Жалпы ұзындығы - 197 мм, иненің ұзындығы - 30 мм, ілмектің сыртқы O - 2,5 мм, ілмектің ішкі O - 0,95 мм, материалы – полистирол. Ілмектердің түсі - бейтарап, қаттылық түрі - жұмсақ. Стерильді. Бір реттік. Заттық шыны жылтыратылған, өлшемі: 25х75 мм, олардың қалыңдығы стандартталған, шыныдан жасалған, мөлдірліктің жоғары деңгейіне ие. Бірреттік қолғаптар: ұзындығы кемінде 230 мм, қалыңдығы кемінде 0,1 мм және 0,2 мм-ден артық емес, 1 қолғаптың салмағы кемінде 3,5 г және 5,0 г-ден артық емес. Материалы: табиғи латекс. Бір реттік бетперде: 3 қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперделердің өлшемдері: ені - 9,5±0,5, ұзындығы - 17,5±0,5. Бұйымның ортасында орналасқан үш бүктеме бетте бетпердені ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетпердені мұрын пішініне жанастыру мақсатында кіріктірілген мұрын бекіткіші бар. Ең жоғары сүзгі деңгейін қамтамасыз етеді.
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
жиынтық
1. Сарысу агары, көлемі 20 мл, диаметр өлшемі 90 мм, ашық сары түсті
2. 5 % қан агары, қөлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, қызыл түсті
3. Қойдың қаны бар Колумбиялық агар, қөлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, қызыл шие түсті
4. Пробиркадағы қоректік агары/қиғаш, қөлемі 5,0 мл, өлшемі 16х120 мм, ашық сары түсті
5. Пробиркадағы сарысу агары /қиғаш, көлемі 5 мл, өлшемі 16х120 мм, сары сабан түсті
6. Жартылай сұйық агар, көлемі 5 мл, өлшемі 16х120 мм, сары түсті
7. Шоколадты агар, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, қоңыр (шоколад) түсті
8. Бактериологиялық ілмек диаметрі 1 мм
9. Жылтыратылған заттық шыны, өлшемі 26 х76 мм

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025671
3 826,11
1492
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости состоит из готовых плотных питательных сред с факторами роста, разлитых в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. Прозрачные, или матовые. Гелеобразные, Весовая дозировка 18,5 г ± 2,0 г. Чашки Петри изготовлены из полистирола, имеют тройное отверстие, вентилируемые, стерильные. Размеры: диаметр (крышка чашки Петри) Ø 90 мм, высота h 16,5 мм. Бактериологическая петля объемом 1 мкл. Общая длина- 197 мм, длина иглы- 30 мм, внешний Ø петли - 2,5 мм, внутренний Ø петли - 0,95 мм, материал – полистирол. Цвет петель - нейтральный, тип жесткости - мягкий. Стерильные. Одноразовые. Предметное стекло шлифованное: размер: 25х75 мм, их толщина стандартизирована, изготовлены из стекла, обладают высокой степенью прозрачности. Одноразовые перчатки: длина не менее 230 мм, толщина не менее 0,1мм и не более 0,2 мм, вес одной перчатки не менее 3,5 г и не более 5,0 г. Материал: натуральный латекс. Одноразовые маски: маски медицинские 3-слойные нестерильные, изготовлены из нетканого материала. Размеры масок: ширина-9,5±0,5, длина-17,5±0,5. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости
Набор
1. Сывороточный агар объемом 20 мл, размер диаметра 90мм, светло-желтого цвета;
2. 5 % кровяной агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, красного цвета;
3. Агар Колумбийский с бараньей кровью объемом 20 мл, диаметром 90 мм, вишнево-красного цвета;
4. Питательный агар в пробирке / наклоном объемом 5 мл, размером 16х120 мм, светло-желтого цвета;
5. Сывороточный агар в пробирке / наклоном объемом 5 мл, размером 16х120 мм, соломенно-желтого цвета;
6. Полужидкий агар объемом 5 мл, размером 16х120 мм, желтого цвета;
7. Шокодадный агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, коричневого (шокодадный) цвет;
8. Бактериологическая петля диаметром 1 мм;
9. Предметное стекло шлифованное размером 26х76 мм;

1 жиынтық (90 банка)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден он сегізге дейін түрін анықтауға арналған бірден он сегізге дейін тест-жолағы бар банка - 90 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025862
2 017 813,68
1 502
Қан сарысуында тестостерон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Тестостерон-ImmoBia"
"Тестостерон- ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Спецификалығы. Басқа стероидтермен тестостеронға антиденелердің айқаспалы реакциясы: 5-а- дигидротестостеронмен – 100%; андростендионмен – 2,1%; дегидроэпиандростеронмен – 1,6%, эпитестостеронмен – 2% құрайды.
2. Сезімталдығы. Жинақпен ең төмен сенімді анықталған тестостерон концентрациясы 0,2 нмоль/л-ден аспайды.
3. Жаңғыртылуы. "Тестостерон-ImmoBia" жинағын пайдаланып, сол қан сарысуы үлгісінде тестостерон болуын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуында тестостерон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Тестостерон-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2. Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған калибрлеу үлгілері – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л) (әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3. Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8мл)
4. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7. Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026721
256 461,80
1 503
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы

1 набор (90 баночек)
1. Баночка, содержащая от одной до восемнадцати тест-полосок для определения от одного до восемнадцати из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 90 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
2 017 813,68
1502
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тестостерона в сыворотке крови "Тестостерон- ImmoBia"
Набор "Тестостерон- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция антител к тестостерону с другими стероидами составляет: с 5-а- дигидротестостероном – 100%; с андростендионом – 2,1%; с дегидроэпиандростероном – 1,6%, с эпитестостероном – 2%.
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором концентрация тестостерона не превышает 0,2 нмоль/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания тестостерона в одном и том же образце сыворотки крови с использованием набора "Тестостерон-ImmoBia" не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тестостерона в сыворотке крови "Тестостерон- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию.
2. Калибровочные пробы, инактивированы, на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тестостерона – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л) (по 0,8 мл каждая).
3. Контрольная сыворотка, инактивирована, на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тестостерона, готова для использования (0.8 мл).
4. Конъюгат, готов к использованию (14 мл) .
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, го-тов к использованию (14 мл) .
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл).
7. Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026721
256 461,80
1503
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі пролактинді (PRL) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026595
84 429,69
1 507
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидті (NT-proBNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Дозатордың ұштығы - 25 дана;
2. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
4. Сәйкестендіру чипі - 1 дана;
5. Буферлік ерітінді - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026625
147 317,89
1 508
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прогестеронды сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026559
149 561,05
1 509
В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.

Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения пролактина (PRL) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026595
84 429,69
1507
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026625
147 317,89
1508
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения прогестерона (PROG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026559
149 561,05
1509
Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека

Ортанжілік басы (H1C00-22/0)
ҚР-ММБ-5№019597
86 176,18
1 514
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар бір немесе екі полиэтилен пакетке оралған тоқылмаған материалдан жасалған. Тапсырыс берушімен келісілген дана саны бойынша жеке қаптамада да, топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір реттік ақжаймалар (40-400) х (40-400) см - бұйымның өлшемі көрсетілген шектермен шектеледі, өйткені тапсырыс берушінің келісімі бойынша әртүрлі өлшемдегі бұйымдар жасауға болады. Ақжаймалар: 1) тығыздығы 13 г/м? -ден 70 г/м? -ге дейін SMS (СМС), SS (СС), SMМS (СММС) типті су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз тоқылмаған матадан; 2) бір жағынан бүкіл беті бойынша көп қабатты сіңіргіштен және екінші жағынан мүлдем ылғал өткізбейтін, қабаттануға тұрақты, ламинатталған спанлейс, сантейс (Santeys), бретекс (Breatech) типті түксіз тоқылмаған материалдың тығыздығы 50 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін. Бір рет пайдалануға арналған!
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар
дана
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар
ҚР-МБ (ММБ)-0№025901
3 028,86
1 515

Головка бедренной кости (H1C00-22/0)
РК-ИМН-5№019597
86 176,18
1514
Простыни медицинские одноразовые нестерильные
Простыни медицинские одноразовые нестерильные изготовлены из нетканого материала, упакованы в один или два полиэтиленовых пакета. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Простыни одноразовые (40-400)х(40-400) см - размерность изделия ограничена указанными пределами, так как по согласованию с заказчиком возможно изготовление изделий различных типоразмеров. Простыни могут быть изготовлены: 1) из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового нетканого полотна типов SMS (СМС), SS (СС), SMМS (СММС) плотностью от 13 г/м² до 70 г/м²; 2) из многослойного впитывающего по всей поверхности с одной стороны и абсолютно влагонепроницаемого с другой, устойчивого к отслаиванию, безворсового нетканого материала типов ламинированный спанлейс, сантейс (Santeys), бретекс (Breatech) плотностью от 50 г/м² до 120 г/м². Для одноразового использования!
Простыни медицинские одноразовые нестерильные
штука
Простыни медицинские одноразовые нестерильные
РК МИ (ИМН)-0№025901
3 028,86
1515

Стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: диаметрі (мм) - 1,5; 2,0; 2,5; 2,75; 3,0; 3,5; 4,0 мм ұзындығы (мм) - 10; 15; 20; 25; 30 мм болатын Powerline PTCA коронарлық баллонды катетері
Powerline™ (PTCA) компаниясы өндірген катетер - ол кіріктірілген діңі мен созылғыштығы орташа дистальді баллоны бар ТТКА-ға арналған катетер. Діңінде баллонды үрлеуге және желін шығаруға арналған бір өзек пен баллоннан шамамен 28 см проксимальділеу өтетін екінші өзек иілгіш өткізгішті өткізуге арналған. Иілгіш өткізгіштің диаметрі 0,014 дюймнен аспауы тиіс. Баллонның екі ұшында да позициялауды жеңілдетуге арналған екі рентгенопозитивті белгі (дистальді және проксимальді иық) бар. Катетердің діңінде дистальді ұштар 91 және 100 см аралықтарда орналасқан екі белгі бар. Баллон ішіндегі қысым жоғарылаған кездегі белгілі бір адымға диаметрдің белгілі бір ұлғаюы сәйкес болатындай конструкцияланған (созылғыштық көрсеткіштері бар кестені қараңыз). Баллонды номинальді диаметрге дейін үрлеу қысымы 6 атм құрайды. Дилатациялық катетердің проксимальді ұшында үрлеуге арналған құрылғыны жалғайтын люэр-құлпы (колодка) бар. Құрылғының сипаттамасы Баллонның диаметрі (мм) 1,5 - 4,0 Баллонның ұзындығы (мм) 10; 15; 20; 25; 30 Орнатқыш катетердің жұмыс ұзындығы: 142 см Баллонның материалы Полиамидті эластомер Баллонның созылғыштық дәрежесі Жартылай созылғыш Баллонды үрлеу қысымы: Жыртылуының есептік қысымы : 6 атм / 608 кПа 14 атм / 1418 кПа
Катетер баллонный коронарный Powerline PTCA размерами : диаметром (мм) -2,0 мм длиной (мм) -15 мм стерильный,однократного применения
дана
ҚР-ММБ-5№017145
67 130,81
1 516
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №5
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 5 тест жолағы бар тест кассетасы - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
12 782,87
1 517
Сағаттық диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250, 500 мл көлемі 2000 мл несеп қабылдағыш
Сағаттық диурезді анықтауға арналған дифференциалды шкала және жеке ағызу клапанмен жабдықталған камера.
Сағаттық диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250, 500 мл көлемі 2000 мл несеп қабылдағыш
дана
Сағаттық диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250, 500 мл көлемі 2000 мл несеп қабылдағыш

Катетер баллонный коронарный Powerline PTCA размерами: диаметром (мм) - 1,5; 2,0; 2,5; 2,75; 3,0; 3,5; 4,0 мм длиной (мм) - 10; 15; 20; 25; 30 мм стерильный, однократного применения
Катетер баллонный коронарный Powerline РТСА – это предназначенный для быстрой замены катетер для ЧТКА со встроенным стволом и дистальным баллоном средней степени растяжимости. В стволе имеется один просвет для раздувания и сдувания баллона и второй просвет, который открывается примерно в 28 см проксимальнее баллона и предназначается для проведения гибкого проводника. Диаметр гибкого проводника не должен превышать 0,014 дюймов. На обоих концах баллона есть две рентгенопозитивные метки (дистальное и проксимальное плечо) для облегчения позиционирования. На стволе катетера имеются две метки, расположенные в 91 и 100 см от дистального конца. Баллон сконструирован так, чтобы определенному шагу при повышении давления внутри соответствовало определенное увеличение диаметра. Давление раздувания баллона до номинального диаметра составляет 6 атм. На проксимальном конце дилатационного катетера имеется люэр-замок (колодка) для подсоединения устройства для раздувания. Описание устройства: Диаметр баллона (мм) 1,5 – 4,0 Длина баллона (мм) 10; 15; 20; 25; 30 Рабочая длина установочного катетера: 142 см Материал баллона Полиамидный эластомер Степень растяжимости баллона Полурастяжимый Давление раздувания баллона: Расчетное давление разрыва: 6 атм / 608 кПа 14 атм / 1418 кПа
Катетер баллонный коронарный Powerline PTCA размерами: диаметром (мм) - 2,0 мм длиной (мм) - 15 мм стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№017145
67 130,81
1516
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №5
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета с 5 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
12782,87
1517
Мочеприемник объемом 2000мл с емкостью в 250, 500 мл для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения диуреза снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном.
Мочеприемник объемом 2000мл с емкостью в 250, 500 мл для определения почасового диуреза
штука
Мочеприемник объемом 2000мл с емкостью в 250, 500 мл для определения почасового диуреза

ҚР-ММБ-5№021392
2 465,71
1 518
Манниті бар тұзды агар (Чапман агары)
Манниті бар тұзды агар (Чапман агары) - Петри тостағанына құйылған дайын агар. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. рН 7,4 ± 0,2 25°С кезінде. Түсі Қызыл Мөлдірлігі Мөлдір Консистенциясы Гель Салмақ дозасы 20,5 г ± 2,0 г. Полистиролдан жасалған Петри тостағаны O 90 мм h 16,2 мм, үштік тесік, желдетілетін, стерильді
Манниті бар тұзды агар (Чапман агары)
дана
1. Манниті бар тұзды агар (Чапман агары);
2. Петри тостағаны
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026147
2 931,06
1 519
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер

РК-ИМН-5№021392
2 465,71
1518
Агар солевой c маннитом (агар Чапмана)
Агар солевой с маннитом (агар Чапмана) представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 7,4 ± 0,2 при 25°С Цвет Красный Прозрачность Прозрачный Консистенция Гель Весовая дозировка 20,5 г ± 2,0 г. Чашка Петри из полистирола O 90 мм h 16,2 мм, тройное отверстие, вентилируемая, стерильная.
Агар солевой c маннитом (агар Чапмана)
штука
1. Агар солевой с маннитом (агар Чапмана);
2. Чашка Петри
РК МИ (in vitro)-0№026147
2 931,06
1519
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора

2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық - 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750).
3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі - 4 дана
Түсікке арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған 160 х 190 см операциялық ақжайма - 1 дана ;
2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық - 1 дана ;
3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі - 4 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024538
1 010,31
1 521
Адамның жаңа алынған қанында, қан сарысуында немесе плазмасында SARS-CoV-2-ге IgG/gM антиденелерін сапалы анықтауға арналған COVID-19 IgG/IgM экспресс-тесті
Адамның жаңа алынған қанында, қан сарысуында немесе плазмасында SARS-CoV-2-ге IgG/gM антиденелерін сапалы анықтауға арналған COVID-19 IgG/IgM экспресс-тесті
орау
1. Адамның жаңа алынған қанында, қан сарысуында немесе плазмасында SARS-CoV-2-ге IgG/gM антиденелерін сапалы анықтауға арналған COVID-19 IgG/IgM экспресс-тесті;
2. Буферлік ерітіндісі бар құты-дозатор;
3. Пипетка
ҚР-ММБ-5№020630
100 565,00
1 522
Мерез антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
Мерез антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
Мерез антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
орау
Тест-кассеталар -25 дана; Пипеткалар - 25 дана; Буферлік ерітінді - 1 құты; Қолдану жөніндегі нұсқаулық
ҚР-ММБ-5№015043
20 260,60
1 523
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025678
15 315,57
1 524
Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі шигелла антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана;
4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025685
3 826,11
1 525
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы әр түрлі материал түрлерінен жасалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Үстел ақжаймасы (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 100-160 см x 100-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Саны: 1 дана.
2. U-тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 160-250 см x 160-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана.
3. Серпімді бекіткішімен гипс салуға арналған ұзын шұлық/бахила Өлшемі: 30-50 см x 50-70 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 70 г/м? Саны: 1 дана.
4. Аспирация және диатермия қабы Өлшемі: 20-70 см х 30-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Тығыздығы: 10 мкм-80 мкм Саны: 1 дана.

2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024538
1010,31
1521
Экспресс - тест для качественного определения антител IgG/gM к SARS-CoV-2 в цельной крови, сыворотке или плазме крови человека COVID-19 IgG/IgM
Анализируемый образец – цельная кровь, сыворотка, плазма Чувствительность: тест диагностическая % точность % чувствительность специфичность Covid-19 IgG 100 98.89 99,1 Covid-19 IgM 96.5 97.78 97 Время проведения теста: 5-15 минут
упаковка
1. Экспресс тест для качественного определения антител IgG/ IgM к SARS-CoV-2 в цельной крови, сыворотке или плазме крови человека COVID-19 IgG/IgM
2. Флакон-дозатор с буферным раствором
3. Пипетка
РК-ИМН-5№020630
100565,00
1522
Экспресс тест для определения антител сифилиса
Treponema pallidum (TP) является возбудителем сифилиса венерического заболевания. Сифилис - это болезнь, вызванная спирохетозной бактерией ТP. Необходимая клиническая информация о серологическом статусе сифилиса может быть получена путем обнаружения антител сифилиса применив иммунологический анализ человеческой крови. Так как даже сильно очищенные антигены от привитого ТР могут содержать определенное количество заражающего материала вроде палочек ТР, то врожденный ТР антиген может вызвать неспецифическую реакцию при анализе испытательных образцов сыворотки крови, что в итоге приведет к более низкой чувствительности и плохой воспроизводимости результата. Чтобы обойти эти потенциальные проблемы в иммунологических анализах, исследователи создали гены ТР для выявления рекомбинантных антигенов в системе бактерии таких, как E coli и сосредоточились на мембранном белке ТР. Так как антигены - рекомбинантный ген, то они являются неинфекционными. Высокочувствительный экспресс тест для определения сифилиса - это иммунохроматографический анализ для качественного обнаружения антител всех изотипов (IgG, IgM, IgA) против ТР. Этот тест предназначен для профессионального использования в диагностике сифилиса. Предельная относительная чувствительность составляет 99,2% (129/130), и предельная относительная специфика составляет 99,4% (169/170). Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.
Экспресс тест для определения антител сифилиса
упаковка
Тест - кассеты -25шт. Пипетки -25шт. Буферный раствор -1фл. Инструкция по применению.
РК-ИМН-5№015043
20 260,60
1523
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025678
15 315,57
1524
Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале
"Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Шигелл в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025685
3 826,11
1525
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (усиленная или стандартная) Размер: 100-160 см х 100-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10-80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная или стандартная) Размер: 160-250 см х 160-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
3. Чулок/бахилы для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер: 30-50 см х 50-70 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 30-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Плотность:10 мкм – 80 мкм Количество: 1 шт.

1 532
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлік имплантациялаудың трансфеморальді жүйесі, диаметрі: 23, 27, 31 мм, керек-жарақтармен жиынтықта (ALLEGRA TF жеткізу жүйесі және ALLEGRA TF жүктеу жүйесі)
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлі имплантациялаудың трансфеморальды жүйесі ALLEGRA транскатетерлі жүрек клапанынан, ALLEGRA TF трансфеморальды жеткізу жүйесінен тұрады, оған ALLEGRA TF трансфеморальды жүктеу жүйесі кіреді. Олардың барлығы ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлі имплантациялаудың трансфеморальді жүйесінің ажырамас бөлігі болып табылады. ALLEGRA Transcatheter Heart Valve, THV (биопротез) транскатетерлі жүрек клапаны бұқаның перикардынан жасалған сақина тәрізді клапаны бар өздігінен кеңейетін нитинол стентінен тұрады. Клапандар өлшемдері: 23 мм, 27 мм, 31 мм. Тін сақинасының диаметрі 23 (19-22), 27 (22-25) , 31 (25-28). Сақина кеңістігінің периметрі: 23 (59.7 – 69.1 ) , 27 (69.1-78.5) , 31 (78.5-88). Сақина кеңістігінің ауданы: 23 (280 — 380 mm2) , 27 (380 — 490 mm2) , 31 (490 — 620 mm2). Клапанның ішкі диаметрі: 23 (16.5-21.5), 27 (22-24.5) , 31 (25-28). ALLEGRA TF жеткізу жүйесі мына өлшемдегі катетерден тұрады: 15 Fr дистальды қысқа картриджімен диаметрі 18 Fr, оған клапан орналастырылған. Диаметрі 0,035 мм өткізгішпен үйлесімді. Катетер стерженінің пайдалы ұзындығы (1150 мм). Катетердің жарақаттамайтын ұштығы мен жүктеу жалғағышы рентгенконтрастылы, ал кіріс ағынының қалпақшасы мен катетер стерженінің картриджі рентгенконтрастылы сақиналарға ие. ALLEGRA жүктеу жүйесі ALLEGRA транскатетерлі жүрек клапанын ALLEGRA трансфеморальді жеткізу жүйесінің картриджіне жүктеуге арналған және жүктеу жүйесі жүктеу құралынан, қарама-қарсы құйғышта, стент ішіндегі перикардты бағыттау үшін жүктеу штифтінен және жүктеу кезінде ұшты босату механизмін ұстап тұру үшін жүктеу қысқышынан тұрады. Жүктеу жүйесі жеткізу жүйесімен бірге оралған
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлік имплантациялаудың трансфеморальді жүйесі, диаметрі: 23, 27, 31 мм, керек-жарақтармен жиынтықта (ALLEGRA TF жеткізу жүйесі және ALLEGRA TF жүктеу жүйесі)
дана
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлік имплантациялаудың трансфеморальді жүйесі, диаметрі: 27 мм, керек-жарақтармен жиынтықта (ALLEGRA TF жеткізу жүйесі және ALLEGRA TF жүктеу жүйесі)
ҚР-ММБ-0№023108
10 850 287,80
1 533
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I

1532
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA, диаметром: 23, 27, 31 мм, в комплекте с принадлежностями (система доставки ALLEGRA TF и система загрузки ALLEGRA TF)
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA состоит из транскатетерного сердечного клапана ALLEGRA, трансфеморальной системы доставки ALLEGRA TF включающую в себя трансфеморальную систему загрузки ALLEGRA TF. Все они являются неотъемлемой частью трансфеморальной системы транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA. Транскатетерный сердечный клапан ALLEGRA Transcatheter Heart Valve, THV (биопротез) состоит из саморасширяющигося стента из нитинола с надкольцевидным клапаном из бычьего перикарда. Размеры клапанов: 23 мм, 27 мм, 31 мм. Диаметр кольца ткани 23 (19-22), 27 (22-25) , 31 (25-28). Периметр кольцевого пространства: 23 (59.7 – 69.1 ) , 27 (69.1-78.5) , 31 (78.5-88). Площадь кольцевого пространства: 23 (280 — 380 mm2) , 27 (380 — 490 mm2) , 31 (490 — 620 mm2). Внутренний диаметр клапана: 23 (16.5-21.5), 27 (22-24.5) , 31 (25-28). Система доставки ALLEGRA TF состоит из катетера размером: 15 Fr с дистальным коротким картриджем диаметром 18 Fr, в который помещается клапан. Совместим с проводником диаметром 0,035 мм. Полезная длина стержня катетера (115 см). Атравматический наконечник катетера и загрузочный соединитель рентгеноконтрастны, колпачок со стороны входящего потока и картридж стержня катетера имеют рентгеноконтрастные кольца. Система загрузки ALLEGRA TF предназначена для загрузки транскатетерного сердечного клапана ALLEGRA в картридж трансфеморальной системы доставки ALLEGRA TF и состоит из загружающего инструмента, встречной воронки, загрузочного штифта для ориентации перикарда внутри стента и загрузочного зажима для удержания механизма освобождения наконечника во время загрузки. Система загрузки упакована вместе с системой доставки.
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA, диаметром: 23, 27, 31 мм, в комплекте с принадлежностями (система доставки ALLEGRA TF и система загрузки ALLEGRA TF)
штука
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA, диаметром: 27 мм, в комплекте с принадлежностями (система доставки ALLEGRA TF и система загрузки ALLEGRA TF)
РК-ИМН-0№023108
10 850 287,80
1533
Комплект защитный нестерильный одноразовый I

1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана;
3. Алжапқыш ПЭВД-1 дана;
4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана;
5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп;
6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана;
7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
2. Үшқабатты медициналық бетперде
3. Алжапқыш ПЭВД
4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2
5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2
6. Сіңіргіш сүрткі
7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 534
"Дезостерил-СОФТ" Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-СОФТ" Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-СОФТ" (сұйықтық) Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал, көлемі 1,0 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
ҚР-МБ (ММБ)-0№025745
6 409,79
1 535
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі мидың натриуретикалық пептидтерін (BNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 25 дана;
5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026572
147 317,89
1 536
Қан сарысуындағы жалпы тироксин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Т4-ImmoBia"
"Т4 - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар.
1. Сезімталдығы. Жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмадағы) ең төменгі T4 концентрациясы 3 нмоль/л-ден аспайды.
2. Қайталану мүмкіндігі. Жинағын пайдалана, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі Т4 болуын анықтау нәтижелеріндегі вариация коэффициенті 8.0% аспайды.
3. Ерекшелігі. Басқа аналиттермен Т4-ке тышқанның моноклональді антиденелерінің айқаспалы реакциясы мына кестеде келтірілген. Аналиті Айқаспалы реакция, % L-тироксин 100 D-тироксин 30 T3 0.5
Қан сарысуындағы жалпы тироксин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Т4-ImmoBia"
жиынтық

1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 50-52 (L-XL), рост 170
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 50-52 (L-XL), рост 170;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1534
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-СОФТ" представляет собой прозрачный водный раствор сине-голубого цвета, со специфичным запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - краситель, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость), объемом 1,0 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025745
6 409,79
1535
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения мозговых натрийуретических пептидов (BNP) в образцах цельной крови или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026572
147 317,89
1536
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации общего тироксина в сыворотке крови "Т4-ImmoBia"
Набор "Т4-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Чувствительность. Минимальная, достоверно определяемая набором концентрация Т4 в сыворотке (плазме) крови не превышает 3 нмоль/л.
2. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания Т4 в оном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием набора не превышает 8%.
3. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к Т4 с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % L-тироксин 100 D-тироксин 30 T3 0.5
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации общего тироксина в сыворотке крови "Т4-ImmoBia"
набор

1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын
2. Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында тироксинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, пайдалануға дайын (әрқайсысы 0.8 мл-ден)
3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл)
4. Тироксинның белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл)
5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл)
6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл)
7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027140
234 028,44
1 537
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - адамның нәжіс үлгілеріндегі гемоглобинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025777
26 233,44
1 538
Басқа операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындау материалы - полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалады, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), Santeys VF 54 тоқылмаған матасы (Вискоза + ПЭ үлбір), Айрлайд тоқылмаған матасы, перфорацияланған спанлейс тоқылмаған материал (Вискоза + Полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10мм. Беткейлік тығыздығы 30, 42, 63 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқулар ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Жиынтықталымы:
1. 10 x 70см ойығымен, адгезиялық жиегімен 180 x 250 см ақжайма - 1 дана.
2. Операциялық ақжайма 100 x 160см / 160 x 200 см - 1 дана.
3. Басты жабуға арналған ақжайма 80 x 140 см - 1 дана.
4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 x 200 см - 1 дана.
5. Адгезиялық жиегімен сүрткі 80 см х 40 см - 1 дана.
6. Сіңіргіш сүрткі 30 x 40 см - 4 дана.
7. Операциялық таспа 10 x 50 см - 2 дана.
8. Тоқылмаған материалдан жасалған, аспаптық үстелге арналған қап 145 ? 80 см – 1 дана. Ескертпе: *Тапсырыс берушінің келісімі бойынша бұйымдардың әр түрлі жиынтықталымына, әртүрлі өлшемдерге, материал түрлеріне және тығыздықтарға жол беріледі.
Басқа операция жасау үшін қолданылатын бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Vita Pharma" жиынтығы
жинақ

1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тироксина - 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тироксина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027140
234 028,44
1537
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
"Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения гемоглобина в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025777
26 233,44
1538
Комплект "Vita Pharma" из нетканого материала для операции на голове, одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30, 42, 63 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Комплектность:
1. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. Простыня операционная 100 x 160см / 160 x 200 см - 1 шт.
3. Простыня для покрытия головы 80 x 140 см - 1 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 x 200 см - 1 шт.
5. Cалфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см - 4 шт.
7. Лента операционная 10 x 50 см - 2 шт.
8. Чехол на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 ? 80 см – 1шт. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей.
Комплект "Vita Pharma" из нетканого материала для операции на голове одноразовый стерильный
комплект

1. 10 x 70см ойығымен, адгезиялық жиегімен 180 x 250 см ақжайма – 1 дана;
2. Операциялық ақжайма 100х160 см / 160х200 см – 1 дана;
3. Басты жабуға арналған ақжайма 80х140 см – 1 дана;
4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160х200 см – 1 дана;
5. Адгезиялық жиегімен сүрткі 80х40 см – 1 дана;
6. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см – 4 дана;
7. Операциялық таспа 10х50 см – 2 дана;
8. Аспаптық үстелге арналған қап 145х80 см – 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026494
4 200,01
1 539
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 0,5 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
ҚР-МБ (ММБ)-0№025841
3 259,84
1 540
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ - диализ емшарасын жүргізуге арналған, қолдануға дайын стерильді жинақ болып табылады. Екі бөліктен тұрады: диализ емшарасын бастау үшін және аяқтау үшін. Жинақ бөлімінің әрқайсысы біріктірілген (қағаз/үлбір) қаптамаға герметикалық қапталған. Бір рет қолдануға арналған! * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес әр түрлі материалдан, жиынтықтаушы бұйымдардың түрлі өлшемдерінен және санына жасалған дайын бұйымдардың әр түрлі жиынтығына жол беріледі.
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ №1 Емшараны бастауға арналған жинақ (1-бөлім)
жиынтық
1. Дәкелі тампон рентген контрастық жіпсіз, 5 см өлшемімен - 5 дана;
2. Жабын жабысқақ жиексіз 38х45 см - 1 дана;
3. Дәкелі сүрткі 5х5 см 12-қабатты - 5 дана;
4. Бұласырлық жолақ 2х7 см - 6 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024934
1 985,95
1 541
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Beesetix® Budget жүйесi, әр түрлі өлшемдегі инелермен
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйе кiрiктiрiлген ауа клапанымен/клапанысыз тесетiн құрылғыдан, тамшы камерасынан, инъекция салуға арналған орыннан, икемді түтіктен, ағу жылдамдығын реттейтiн роликтi қысқыштан, қан сүзгісінен және оны? компоненттерiнен, инеден, қорғаныс қалпақшасынан, латекс түтігімен (сұраныс бойынша) тұрады.Өлшемдері: 18G (1.2х38мм; 1.2х40мм), 20G (0.9х38мм; 0.9х40мм), 21G (0.8х38мм; 0.8х40мм), 22G (0.7х38мм; 0.7х40мм)
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Beesetix® Budget жүйесi, әр түрлі өлшемдегі инелермен
дана

1. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. Простыня операционная 100 x 160см / 160 x 200 см - 1 шт.
3. Простыня для покрытия головы 80 x 140 см - 1 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 x 200 см - 1 шт.
5. Cалфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см - 4 шт.
7. Лента операционная 10 x 50 см - 2 шт.
8. Чехол на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см – 1шт.
РК МИ (ИМН)-0№026494
4 200,01
1539
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость)
Средство "Дезостерил-ЧАС" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлорид – 4,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - неионогенное поверхностно-активное вещество, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость), объемом 0,5 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025841
3 259,84
1540
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа – это готовый к использованию стерильный набор изделий для проведения процедуры диализа. Состоит из двух частей: для начала процедуры и для завершения процедуры диализа. Каждая из частей набора герметично упакована в комбинированную упаковку (бумага/пленка). Для одноразового использования! * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1 Набор для начала процедуры (часть 1)
набор
1. Тампон марлевый, без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт.
2. Покрытие без липкого края 38×45 см - 1 шт.
3. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт.
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024934
1 985,95
1541
Система для переливания крови и кровезаменителей Beesetix® Budget стерильная однократного применения с иглами различных размеров
Система для переливания крови и кровезаменителей состоит из прокалывающего устройства с/без встроенного воздушного клапана, капельной камеры, инъекционного участка, гибкой трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, фильтра крови и ее компонентов, иглы, защитного колпачка, с латексной трубкой (по запросу). Размеры: 18G (1.2х38мм; 1.2х40мм), 20G (0.9х38мм; 0.9х40мм), 21G (0.8х38мм; 0.8х40мм), 22G (0.7х38мм; 0.7х40мм)
Система для переливания крови и кровезаменителей Beesetix® Budget стерильная однократного применения с иглами различных размеров: 18G (1.2х38мм);
штука

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 2,5 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен, 3 компонентті 2,5 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
21,39
1 554
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине. Дайындау материалы: инъекциялық ине, ABS-пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (қанға арналған сүзгіш), латексті резеңке.
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, инесімен
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен
РК-ИМН-5№020790
163,66
1 555
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 125 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 125 мл
ҚР-ММБ-5№020827
92,54
1 556
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 125 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 125 мл

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 2.5 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
21,39
1554
Система для переливания крови "Н?рия" с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки 150 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для крови), резинка латексная.
Система для переливания крови "Нәрия" с иглой, стерильная, однократного применения
штука
Система для переливания крови "Нәрия" с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
РК-ИМН-5№020790
163,66
1555
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, объем 125 мл
штука
РК-ИМН-5№020827
92,54
1556
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объемом 125 мл
штука

"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 80х80мм
дана
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 80х80мм
ҚР-ММБ-5№019705
16,41
1 559
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 60х100мм
дана
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 60х100мм
ҚР-ММБ-5№019705
14,47
1 560
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары
Қорғаныс бахилалары, ауд. 70 г/м кв – 1 жұп. Cерпімді резіңкемен жабдықталған. Биіктігі 50 см. Дайындау материалы: тоқылмаған материал. Сыртқы қабаты ламинацияланған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға тұрақты. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейтін қасиеті бар. Құрамында латекс жоқ.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары
ҚР-ММБ-5№021789
593,38
1 561
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Тамырларға арналған ілмектер мен турникет
жинақ
Тамырларға арналған ілмектер мен турникет
ҚР-ММБ-5№018732
23 317,20
1 562
ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест -жолақтары, кодталған
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Пайдаланатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл Гематокрит диапазоны 35-50% Өлшеу диапазоны 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Сезімталдык: Ең аз өлшенетін көлемі – 130 мг/дл Дәлдігі: Плазма гексокиназасын қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10% құрайды; Репродуктивтілік қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Репродуктивтілік: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% орташа оқу уақыты 5 сек. Сынақ жолағын пайдалану үшін температура диапазоны +10?С-тен +40?С-дейін .Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн жарамдылық мерзімі 24 ай.
АВК Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест - жолақтары №50, кодталған
орау

Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 80х80мм
штука
РК-ИМН-5№019705
16,41
1559
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 60х100мм
штука
РК-ИМН-5№019705
14,47
1560
Бахилы защитные "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
Бахилы защитные, пл. 70 г/м кв – 1 пара. Оснащены эластичными резинками. Высота 50 см. Материал изготовления: материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатический, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
Бахилы защитные "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
РК-ИМН-5№021789
593,38
1561
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Петли и турникет для сосудов*
штука
РК-ИМН-5№018732
23 317,20
1562
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
упаковка

ҚР-ММБ-0№023379
6 437,10
1 563
ABK Care Multi капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтердің концентрациясын Экспресс-анализатормен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа капиллярлық қан. 35-50% диапазонындағы Гематокрит өлшеу диапазоны 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Сезімталдық: минималды өлшенетін көлем: 130 мг/дл дәлдік: референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі CHOP-PAP < 10%; Жаңартылу Қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңартылу орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95% орташа оқу уақыты шамамен 30 секТест-жолағын пайдалану үшін температура диапазоны 10-40С. Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн Жарамдылық мерзімі 24 ай .
ABK Care Multi капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары №25
орау
Tест-жолақтары №25
ҚР-ММБ-0№023378
14 986,00

РК-ИМН-0№023379
6 437,10
1563
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi № 25
упаковка
РК-ИМН-0№023378
14 986,00

1 564
ABK Care Multi капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтердің концентрациясын Экспресс-анализатормен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа капиллярлық қан. 35-50% диапазонындағы Гематокрит өлшеу диапазоны 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль/л) сезімталдық: минималды өлшенетін көлем: 50 мг/дл дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10%; Жаңартылуы қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңартылуы: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% орташа оқу уақыты шамамен 30 сек 10-40 сынақ жолағын пайдалану үшін температура диапазоны. Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн жарамдылық мерзімі 24 ай.
ABK Care Multi капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары №25
орау
Тест-жолақтары №25
ҚР-ММБ-0№023380
15 430,50
1 565
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған AT Care тест-жолақтары

1564
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi № 25
упаковка
РК-ИМН-0№023380
15 430,50
1565
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care

Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкозаның концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Ол глюкоза концентрациясының экспресс-анализаторымен, АТ Care капиллярлық қанымен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл Гематокрит мына диапазонда: 35-50% Өлшеу диапазоны: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Сезімталдық Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг/дл Дәлдік Плазмамен гексокиназаа пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10%; Жаңартылуы Қайталану: орташа ауытқу < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8%. Жаңартылуы: орташа ауытқуы <5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% орташа оқу уақыты 5 секунд Тест жолағын пайдалану үшін температура диапазоны 10-40 °С. Сақтау мерзімі: бірінші ашылғаннан кейін 90 күн. Жарамдылық мерзімі 24 ай.
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған AT Care тест-жолақтары № 50
орау
Тест-жолақтары № 50
ҚР-ММБ-0№023318
5 192,25
1 566
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті
Shyrai A1C гликирленген гемоглобин Анализаторындағы Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті сынағы-адамның бүкіл қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Тек медицина мамандары ғана қолдана алады. Өлшеу диапазоны: 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль / моль) Сипаттама: бір тест өткізуге қажетті барлық нәрсемен қамтылған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, оны үлгі материалдарымен толтыру керек, ал реакция контейнерінде оптикалық тығыздықты өлшеу үшін оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест Протеаза ? 320 бірлік Пероксидаза (желкек) ? 2 бірлік Фруктозиламин қышқылды оксидаза ? 0,8 бірлік Хромоген ? 0,002 мг Буферлік ерітінді, беттік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ? 39,2 мг Жиынтық қаптама 1, 10 немесе 25 сынақ HbA1c 1 х Парақ-лайнер. Науқас үшін ақпарат. Сақтау және пайдалану шарттары
1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. сынақты қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін, тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтауға болады.
2. Сынақтың қолданар алдындағы жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі-өндірілген күннен бастап 12 ай (ораманы және штрих-кодты қараңыз) Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.

Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови AT Care. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Чувствительность Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность <5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40 °C Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы капиллярной крови AT Care № 50
упаковка
Тест-полоски № 50
РК-ИМН-0№023318
5 192,25
1566
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина Shyrai A1c -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.

Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 10 мл, 21Gx11/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016504
25,88
1 582
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы: алмалы-салмалы инесімен 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", алынып-салынбайтын инесімен 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Стерилизациялау этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы: алмалы-салмалы инесімен 30Gx1/2"
дана

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 10мл; с иглами 21Gx11/2"
штука
РК-ИМН-5№016504
25,88
1582
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: со съемной иглой 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", с несъемной иглой 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№016956
17,22
1 583
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 10 мл, 21Gx1 1/2" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016956
17,22
1583
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx 1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1 1/2", 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона и снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Изделие стерильно, апирогенно, нетоксично. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 10 мл Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 10 мл с иглой 21Gx1 1/2"
штука

Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, көлемі: 19G (1.1 х 38мм), 20G (0.9 х 38мм), 21G (0.8х 38мм), 22G (0.7 х 38мм), 23G (0.6 х 38мм) инесімен
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе инеден, инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеге арналған адаптерден, қосымша инъекция салуға арналған орыннан, түтiктен, роликтi қысқыштан ағу жылдамдығын реттейтiн, тамшы камерасынан, cұйықтық сүзгiсiнен, ауа клапанымен ауа сүзгiсiмен бiрiктiрiлген тесетiн құрылғыдан тұрады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, 21G (0.8х 38мм), инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№014849
50,41
1 589
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix® Budget жүйесi, өлшемі 18G (1,2х38мм) инесімен
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйе инеден, инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеге арналған адаптердан, қосымша инъекция салуға арналған орыннан, түтiктен, ағу жылдамдығын реттейтiн роликтi қысқыштан, тамшы камерасынан, қан сүзгісінен және оның компоненттерiнен, ауа клапаны мен ауа сүзгісі кiрiктiрiлген тесетiн құрылғыдан тұрады.
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix® Budget жүйесi, өлшемі 18G (1,2х38мм) инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№016505
118,20
1 590
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар
Өткір ұшы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған скарификатор-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі. Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификатор-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар лентада 10 данадан өндіріледі. Стерилизация тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы әр қабатының балқу температурасы әр түрлі көп қабатты полимер материал, мөлдір емес жағы - ламиниацияланған қағаз немесе БГС болуы тиіс.
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, найза
дана
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, найза - 1 дана
ҚР-ММБ-5№017039
6,38
1 591
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар
Өткір ұшы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған скарификатор-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі. Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификатор-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар лентада 10 данадан өндіріледі. Стерилизация тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы әр қабатының балқу температурасы әр түрлі көп қабатты полимер материал, мөлдір емес жағы - ламиниацияланған қағаз немесе БГС болуы тиіс.
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, ине
дана
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, ине - 1 дана

Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget с иглой размером:19G (1.1 х 38мм),20G (0.9 х 38мм), 21G (0.8х 38мм), 22G (0.7 х 38мм), 23G (0.6 х 38мм), стерильная, однократного применения
Система для вливания инфузионных растворов состоит из: иглы, защитного колпачка для иглы, адаптера для иглы, инъекционного участка для дополнительных инъекций, трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, капельной камеры, фильтра жидкости, прокалывающего устройства с встроенным воздушным клапаном и воздушным фильтром. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5лет.
Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget с иглой размером: 21G (0.8х 38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№014849
50,41
1589
Система для переливания крови и кровезаменителей Biosetix® Budget с иглой размером 18G (1,2х38мм), стерильная, однократного применения
Система для переливания крови и кровезаменителей состоит из: иглы, защитного колпачка для иглы, адаптера для иглы, инъекционного участка для дополнительных инъекций, трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, капельной камеры, фильтра крови и ее компонентов, прокалывающего устройства с встроенным воздушным клапаном и воздушным фильтром.
Система для переливания крови и кровезаменителей Biosetix® Budget с иглой размером 18G (1,2х38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016505
118,20
1590
Скарификаторы стерильные одноразового применения
Скарификатор-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте. Скарификатор-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 10 штук в ленте. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Скарификаторы стерильные одноразового применения, копье
штука
Скарификаторы стерильные одноразового применения копье - 1 штука
РК-ИМН-5№017039
6,38
1591
Скарификаторы стерильные одноразового применения
Скарификатор-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте. Скарификатор-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 10 штук в ленте. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Скарификаторы стерильные одноразового применения, игла
штука
Скарификаторы стерильные одноразового применения игла - 1 штука

1 593
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен тоқылмаған материалдан жасалған. Бұйымның ортасындағы үш бүктеме бетперденің бетте ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Бетпердені мұрын пішініне сәйкестендіру үшін кіріктірілген бекіткіші бар. Бетперделер екі түрде ұсынылған: 1.Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер; 2.Созылғыш резеңкелері бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер-(бекіту құрылғысымен) Тоқыма емес материалдың тығыздығы - 65 г/м2 кем емес. Түсі: бетперделер сұр, ақ, көк немесе басқа түстерде немесе өрнектермен болуы мүмкін. Бетперделердің өлшемдері: ені- 9,5 см, ұзындығы- 17,5 см.
Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер
дана
Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер
ҚР-ММБ-5№022249
25,27
1 594
Үш қабатты тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік бетперде

1593
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения изготовлены из нетканого материала. Три складки расположенные в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Маски представлены двух видов: 1.Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками; 2.Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) на эластичных резинках-(с устройством крепления) Плотность нетканого материала- не менее 65 г/м2. Цвет: маски могут быть серого, белого, голубого или другой расцветки или с рисунками. Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками
штука
Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками
РК-ИМН-5№022249
25,27
1594
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая

Үш қабатты тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік бетперде түрлі түсті жоғары сапалы матадан жасалған: сарғыш, көк, ақ немесе басқа түсті немесе өрнекпен. Салмағы 10 г аспауы керек, бетінің тығыздығы кемінде 100 г/м2 болуы керек. Бетперделердің өлшемдері және олардың ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5). Бұйымның ортасындағы үш бүктеме бетперденің бетте ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Бетпердені мұрын пішініне сәйкестендіру және қорғау үшін кіріктірілген фиксаторы бар және құлақ қалқаның артынан бекітілетін резеңкедегі домалақ бекіткіштері бар. Бір рет қолданылатын бетперделердің арасында ең жоғары ауа өткізгіштігі бар. Сүзудің максималды деңгейін қамтамасыз етеді.
Үш қабатты тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік бетперде
дана
ҚР-ММБ-5№022220
30,59
1 595
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 60 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, көлемі 60 мл
ҚР-ММБ-5№020827
47,88
1 596
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 60 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған, қасығы бар "Нәрия" контейнерлері, көлемі 60 мл

Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая изготовлена из высококачественного материала различных цветов: бежевого, голубого, белого или другого цвета, или с рисунком. Масса должна быть не более 10 г, поверхностная плотность не менее 100 г/м2. Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5). Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты и круглые крепления на резинках, которые крепятся за ушными раковинами. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
штука
РК-ИМН-5№022220
30,59
1595
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильный, объем 60 мл
штука
РК-ИМН-5№020827
47,88
1596
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, объем 60 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020827
49,91
1 597
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальді зонд
Урогенитальді зонд АБС пластигінен дайындалған. Зонд дистальді ұшынан 22±2 мм ұзындықта вискоза түгімен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады. Дистальді ұшынан 85±2 мм қашықтықта стерженнің маңдайшасы бар, ол жұмыс ұшының стержень бөлігімен жеңіл бөлінуін қамтамасыз етеді. Бұйымның жалпы ұзындығы: 185±10 мм. Бұйымының диаметрi 3+1 мм.. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болады. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасымен полимерлік көпқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болуы тиіс.
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальді зонд
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальді зонд
ҚР-ММБ-5№016729
50,66

РК-ИМН-5№020827
49,91
1597
Зонд урогенитальный стерильный одноразового применения
Зонд урогенитальный изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом на длине 22±2 мм от дистального конца. На расстоянии 85±2 мм от дистального конца стержень имеет перемычку, обеспечивающую легкое отламывание рабочего конца с частью стержня. Общая длина изделия: 185±10 мм. Диаметр изделия 3+1 мм. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Зонд урогенитальный стерильный одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№016729
50,66

1 598
Ауыртпайтын, автоматты, стерильді, бір реттік скарификатор, тесу тереңдігі 18G инесімен 1,2 мм; 21G инесімен 1,8 мм; 26 G инесімен 1,8 мм; 21G инесімен 2,4 мм; 21G инесімен 2,8 мм
Бір рет қолданылатын ауыртпайтын автоматты стерильді скарификатор қорапта 100 данадан тұратын топтық ыдыста шығарылады. Пластиктен жасалған (ABS / PS). Терінің пункциясының тереңдігіне байланысты скарификаторлардың түрлері келесі өлшемдерге бөлінеді - 18G инесімен 1,2 мм пункция тереңдігі жаңа туған нәрестелердің өкшесін тесуге арналған; 26G инесімен 1,8 мм пункция тереңдігі қандағы глюкоза мөлшерін бақылауға арналған; 21G инесімен 1,8 мм пункция тереңдігі гемоглобинді, холестеринді және оның ішінде педиатрияда қолдануға арналған; 21G инесімен 2,4 мм пункция тереңдігі қатайған теріні тесуге арналған; 21G инесімен 2,8 мм пункция тереңдігі-қанның көп мөлшерін алу үшін. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның жеке қақпағы болуы тиіс.
Ауыртпайтын, автоматты, стерильді, бір реттік скарификатор, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
дана
Ауыртпайтын, автоматты, стерильді, бір реттік скарификатор, тесу тереңдігі 21G инесімен 1,8 мм
ҚР-ММБ-5№017119
51,88
1 599

1598
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G;1,8 мм с иглой 26G;1,8 мм с иглой 21G;2,4 мм с иглой 21G;2,8 мм с иглой 21G
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный выпускается в групповой таре по 100 штук в коробке. Изготовлен из пластика (ABS/PS). Масса инструмента в стерильном виде не более 10г. Типы скарификаторов в зависимости от глубины прокола кожи делятся по следующим размерам - глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных; глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови; глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии; глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи; глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную крышку
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21G
штука
РК-ИМН-5№017119
51,88
1599

1 603
Стерильді, бір рет қолданылатын гинекологиялық құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
АБС пластигінен жасалған. Стерилизацияланған (соңғы) қаптамадағы құрал салмағы – 10 г көп болмауы тиіс. Стерилизациялау тәсілі – этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйым бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасында полимерлік көпқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын гинекологиялық құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
дана
ҚР-ММБ-5№016835
56,99
1 604
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" төмен бахилалары
жұп
ҚР-ММБ-5№016179
57,56
1 605
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер

1603
Инструменты гинекологические стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
Изготовлен из АБС пластика. Масса инструмента в стерилизационной (конечной) упаковке должна быть не более - 10 г. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Инструменты гинекологические стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
РК-ИМН-5№016835
56,99
1604
Бахилы "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Бахилы низкие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
РК-ИМН-5№016179
57,56
1605
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения

Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік ағаш шпательдер жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапевтік пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жақты жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы полимерлі көп қабатты материал болуы, әрбір қабатының балқу температурасы әр түрлі болып келуі тиіс, мөлдір емес - ламинацияланған қағаз немесе БГС.Орындау нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, ағаш
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, ағаш
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, ағаш
ҚР-ММБ-5№016935
62,20
1 606
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік ағаш шпательдер жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапевтік пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жақты жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы полимерлі көп қабатты материал болуы, әрбір қабатының балқу температурасы әр түрлі болып келуі тиіс, мөлдір емес - ламинацияланған қағаз немесе БГС.
Стерильді бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпателі
дана
Стерильді бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпателі
ҚР-ММБ-5№016935
62,20
1 607
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік ағаш шпательдер жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапевтік пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жақты жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы полимерлі көп қабатты материал болуы, әрбір қабатының балқу температурасы әр түрлі болып келуі тиіс, мөлдір емес - ламинацияланған қағаз немесе БГС.
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, жарықдиодты саптамасы бар пластик
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, жарықдиодты саптамасы бар пластик

Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения, деревянный
штука
РК-ИМН-5№016935
62,20
1606
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковый
штука
РК-ИМН-5№016935
62,20
1607
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения, пластиковые со светодиодной насадкой
штука

Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,2 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К3, алынатын қан көлемі 0,2 мл
ҚР-ММБ-5№018345
71,00
1 611
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. EDTA K2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды түтіктер, алынатын қан көлемі 0,5 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,5 мл
ҚР-ММБ-5№018345
71,00
1 612
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.Орындау нұсқасы: Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярлы вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,2 мл
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе.
дана
ЭДТА K2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярлы вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,2 мл
ҚР-ММБ-5№018345
75,41
1 613
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 120 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, көлемі 120 мл

Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К3, объем забиремой крови 0,2 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
71,00
1611
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Пробирки вакуумные без капилляра для гемотологических исследований ЭДТА К2,объем забираемой крови 0,5мл
штука
РК-ИМН-5№018345
71,00
1612
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2,объем забираемой крови 0,2 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
75,41
1613
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильный, объем 120 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020826
89,85
1 614
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE)
Стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, қасықпен, көлемі 120 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған, қасығы бар "Нәрия" контейнерлері, көлемі 120 мл
ҚР-ММБ-5№020826
91,64

РК-ИМН-5№020826
89,85
1614
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объем 120 мл
штука
РК-ИМН-5№020826
91,64

1 615
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
АБС пластигінен жасалған. Құралдың қолданылатын ұштары әртүрлі өлшемде қасық тәрiздi пішінде болады. Ұшының қалыңдығы: 3,2+0,5/-0,2 мм және 26±0,2 мм. Ұшының диаметрлерi: тиісінше 8±0,5 және 6±0,5 мм. Бұйымның жалпы ұзындығы: 214±2 мм. Стерилизациялау тәсілі: -этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизацияланған күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болуы тиіс. Мөлдір жағы әр қабаттың түрлі балқыту температурасында полимерлік көпқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатталған қағаз немесе БГС болып табылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
ҚР-ММБ-5№016836
92,70
1 616
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" телпек-қалпағы - ШК
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" телпек-қалпағы - ШК, тығыздығы 28 г/м.кв
дана
Телпек – қалпақ, ауд. 28 г/м.кв – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018002
157,70
1 617
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" жаялығы түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" жаялығы 60 см х 60 см
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес көп қабатты "Нәрия" жаялығы, өлшемдері 60см х 60см
ҚР-ММБ-5№016178
148,32
1 618
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" телпек-қалпағы - ШК
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" телпек-қалпағы - ШК, тығыздығы 40 г/м.кв
дана
Телпек – қалпақ, ауд. 40 г/м.кв – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018002
170,17
1 619
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 70х80см, тығыздығы 25 г/м кв
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған шеті адгезивті бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері (см): 70х80, тығыздығы 25г/ш. м.

1615
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
Изготовлен из АБС пластика. Рабочие концы инструмента имеют ложкообразную форму разных размеров. Толщина концов: 3,2+0,5/-0,2 мм и 2,6±0,2 мм. Диаметр концов: 8±0,5 и 6±0,5 мм соответственно. Общая длина изделия: 214±2 мм. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированную бумагу или БГС.
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№016836
92,70
1616
Шапочка – колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная –ШК
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Шапочка – колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная –ШК.пл. 28 г/м.кв
штука
РК-ИМН-5№018002
157,70
1617
Пеленки "Нәрия"из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Пеленка многослойная "Нәрия"из нетканого материала одноразовая нестерильная размерами 60 см х 60 см
штука
РК-ИМН-5№016178
148,32
1618
Шапочка – колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная –ШК
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Шапочка – колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная –ШК, пл. 40 г/м.кв
штука
РК-ИМН-5№018002
170,17
1619
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 70х80см, пл. 25 г/кв м
штука

1 621
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1, ЧР - 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 2.
1. Эндоскоп кабельдері мен түтіктерін қорғауға арналған бір реттік стерильді қаптама, енгізетін жерінде кабельді бекітуге арналған қосымша жолақтарымен, өлшемі 13 см х 250 см – 1 дана.
дана
Эндоскоп кабельдері мен түтіктерін қорғауға арналған бір реттік стерильді қаптама, енгізетін жерінде кабельді бекітуге арналған қосымша жолақтарымен, өлшемі 13 см х 250 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018003
259,84
1 622
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді емес, пациентке арналған "Нәрия" жейдесі
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді емес, пациентке арналған "Нәрия" жейдесі
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді емес, пациентке арналған "Нәрия" жейдесі
ҚР-ММБ-5№016309
273,99
1 623
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80см х 140см, тығыздығы 40 г / ш. м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80см х 140см, тығыздығы 40 г / ш. м
ҚР-ММБ-5№019326
300,58
1 624
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП, ГЖ-ЖМП 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП 1 ,

1621
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, ЧР – 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 2,
1. Чехол для защиты кабелей и трубок эндоскопа одноразовый стерильный со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13 см х 250 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018003
259,84
1622
Сорочка для пациента "Нәрия"из нетканого материала одноразовая, нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Сорочка для пациента "Нәрия" из нетканого материала одноразовая, нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016309
273,99
1623
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "НҚрия" из нетканого материала одноразовая стерильная размерами (см): 80х140, плотностью 40 г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
300,58
1624
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный - КГ-ПШМ, КГ-ПШМ 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный -КГ-ПШМ 1,

1. Тоқылмаған материалдан жасалған төсеуіш сүрткі 30 см х 40 см - 1 дана,
2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.
3. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана,
4. Латексті қолғаптар -1 жұп.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған төсеуіш сүрткі 30 см х 40 см - 1 дана,
2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.
3. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана,
4. Латексті қолғаптар -1 жұп.
ҚР-ММБ-5№017481
318,91
1 625
Тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияларға арналған, стоматологиялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-22
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияларға арналған, стоматологиялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-22.
1. 7 х 10см сопақша тесігі бар сүрткі 45 х 65см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
2. Сіңіргіш сүрткі 50 х 80см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
7 х 10см сопақша тесігі бар сүрткі 45 х 65см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. Сіңіргіш сүрткі 50 х 80см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020310
353,93
1 626
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80см х 200см, тығыздығы 40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80см х 200см, тығыздығы 40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№016176
359,83
1 627
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, 60см х 60см.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, 60см х 60см.
ҚР-ММБ-5№016176
379,91
1 628
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80смх200см, тығыздығы 40г / ш. м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80смх200см, тығыздығы 40г / ш. м - 1 дана

1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30см х 40см – 1шт
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана – 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S,М, L) – 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30см х 40см – 1шт
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана – 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S,М, L) – 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
РК-ИМН-5№017481
318,91
1625
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-22
Материал изготовления - нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-22, Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020310
353,93
1626
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, плотность 40г/кв.м
штука
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, плотность 40г/кв.м
РК-ИМН-5№016176
359,83
1627
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня впитывающая "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60см х 60см.
штука
Простыня впитывающая "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60см х 60см.
РК-ИМН-5№016176
379,91
1628
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 80смх200см, плотность 40г/кв.м
штука
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 80смх200см, плотность 40г/кв.м

ҚР-ММБ-5№019326
401,58
1 629
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы.

РК-ИМН-5№019326
401,58
1629
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.

1) полистиролдан жасалған Куско бойынша бір реттік гинекологиялық қынаптық Айна өлшемдері S.
2) жарықтандырумен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйра бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлі шпатель.
3) тоқыма емес материалдан (спанбонд) бір рет қолданылатын сіңіргіш төсек (майлық), өлшемі 40х55±5 см.
4) қарау, ұнтақсыз, бір рет қолданылатын өлшемдері бар қолғаптар: XS, S, M, L, XL.
5) Жарықдиодты саптама (артқы жарығы бар Эйр бойынша гинекологиялық шпатель үшін).
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ
ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 630
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы.
1. S, M, L, XL өлшемдеріндегі полистиролдан жасалған бір рет қолданылатын гинекологиялық қамшы айна.
2. жарықсыз цитологиялық зерттеуге арналған материалды алуға арналған бір реттік қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель.
3. Төсек (салетка), ABS-сұрыптайтын бір реттік тоқыма емес материал (спанбонд), өлшемі 40 ×55±5 см.
4. Перчат-ки қарау, боялмаған, бірдей өлшемдер: XS, S, M, L, XL.
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ
ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 631
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы.

1) Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры S.
2) Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование с подсветкой.
3) Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4) Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
5) Светодиодная насадка (для шпателя гинекологического по Эйру с подсветкой).
набор
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный - 1 набор
РК-ИМН-5№020172
478,24
1630
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.
1. Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры S, M, L, XL.
2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование без подсветки.
3. Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4. Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
набор
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный - 1 набор
РК-ИМН-5№020172
478,24
1631
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.

1) полистиролдан жасалған Куско бойынша бір реттік гинекологиялық қынаптық айна, өлшемі M.
2) жарықтандырумен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйра бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлі шпатель.
3) тоқыма емес материалдан (спанбонд) бір рет қолданылатын сіңіргіш төсек (майлық), өлшемі 40х55±5 см.
4) қарау, ұнтақсыз, бір рет қолданылатын өлшемдері бар қолғаптар: XS, S, M, L, XL.
5) Жарықдиодты саптама (артқы жарығы бар Эйр бойынша гинекологиялық шпатель үшін).
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ
ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 634
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы.
1) L мөлшеріндегі полистиролдан жасалған Куско бойынша бір реттік гинекологиялық қынаптық айна
2) жарықсыз цитологиялық зерттеуге арналған материал алуға арналған бір реттік гинекологиялық полимерлі шпатель.
3) тоқыма емес материалдан (спанбонд) бір рет қолданылатын сіңіргіш төсек (майлық), өлшемі 40х55±5 см.
4) Бақылау, ұнтақсыз, бір рет қолданылатын қолғаптар, өлшемдері бар белгілер: XS, S, M, L, XL.
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ
ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 635
Тексеруге арналған, гинекологиялық бір реттік стерильдi "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ №2
Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); Полистирол (PS); тығыздығы жоғары полиэтилен (HDPE); Төсемдік сүрткі 70см х 80см: тоқылмаған материал СС, түсі көгілдір, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, тығыздығы 10-нан 300 г/м? дейін. Эйр шпателі: тығыздығы жоғары полиэтилен (HDPE). Куско бойынша бір реттік гинекологиялық айна өлшемі S, M, L : Полистирол (PS), тығыздығы жоғары полиэтилен (HDPE). Куско бойынша гинекологиялық айнаның өлшемі тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес анықталады. Латекс қолғаптар өлшемі М: латекс, түсі ақ; Аласа бахилалар: тоқылмаған материал СС, түсі көгілдір, тығыздығы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тексеруге арналған, гинекологиялық бір реттік стерильдi "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ №2

1) Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры M.
2) Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование без подсветкой .
3) Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4) Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
набор
РК-ИМН-5№020172
478,24
1634
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.
1) Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры L.
2) Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование с подсветкой.
3) Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4) Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
5) Светодиодная насадка (для шпателя гинекологического по Эйру с подсветкой).
набор
РК-ИМН-5№020172
478,24
1635
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ №2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE); Салфетка подкладная 70см х 80см: нетканый материал СС, цвет голубой, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м². Шпатель Эйра: Полиэтилен высокой плотности (HDPE). Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое размерами S, M, L: Полистирол (PS), Полиэтилен высокой плотности (HDPE). Размер зеркала гинекологического по Куско определяется требованиями заказчика. Перчатки латексные размером М: латекс, цвет белый; Бахилы низкие: нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ №2,

1. Төсемдік сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана
2. Эйр шпателі - 1 дана
3. ЦитощҰтка - 1 дана
3. Куско бойынша бір реттік гинекологиялық айна өлшемі S, М, L - 1 дана
4. Латекс қолғаптар өлшемі М - 1 жұп
5. Аласа бахилалар - 1 жұп
дана
1. Төсемдік сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана
2. Эйр шпателі - 1 дана
3. ЦитощҰтка - 1 дана
4. Куско бойынша бір реттік гинекологиялық айна өлшемі S, М, L - 1 дана
5. Латекс қолғаптар өлшемі М - 1 жұп
6. Аласа бахилалар - 1 жұп
ҚР-ММБ-5№017534
522,05
1 636
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған шеті адгезивті бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х90см, ауд.54 г/м. кв.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған шеті адгезивті бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х90см, ауд.54 г/м. кв.
ҚР-ММБ-5№019326
558,16
1 637
Имплантациялауға арналған, бір реттік, стерильді, стоматологиялық, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Имплантациялауға арналған, бір реттік, стерильді, стоматологиялық, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 4,
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 100 см х 160 см сопақша тесікті 7 см х 10 см – 1 дана,
2. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 80 см х 70 см – 1 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 100 см х 160 см сопақша тесікті 7 см х 10 см – 1 дана,
2. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 80 см х 70 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018006
583,60
1 638
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі S

1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.;
2. Шпатель Эйра - 1 шт.;
3. ЦитощҰтка - 1 шт.;
4. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое размером S, M, L - 1 шт.;
5. Перчатки латексные размером М - 1 пара;
6. Бахилы низкие - 1 пара
штука
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.;
2. Шпатель Эйра - 1 шт.;
3. ЦитощҰтка - 1 шт.;
4. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое размером S, M, L - 1 шт.;
5. Перчатки латексные размером М - 1 пара;
6. Бахилы низкие - 1 пара
РК-ИМН-5№017534
522,05
1636
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 80х90см, пл.54 г/м. кв.
штука
РК-ИМН-5№019326
558,16
1637
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для имплантации, одноразовый стерильный – КОБ – 4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для имплантации, одноразовый стерильный – КОБ – 4,
1. Простыня 100 см х 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт.
2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см х 70 см – 1 шт.
штука
1. Простыня 100 см х 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт.
2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см х 70 см – 1 шт.
РК-ИМН-5№018006
583,60
1638
Костюм хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный с длинными и короткими рукавами размером S, M, L, XL, XXL
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Костюм хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами, размером S
штука

1 640
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі L
ҚР-ММБ-5№019346
875,20
1 641
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП, ГЖ-ЖМП 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП,
1. Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана,
2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана,
3. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана,
4. Латексті қолғаптар -1 жұп,
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см – 1 дана.
дана
1.Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана,
2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана,
3. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана,
4. Латексті қолғаптар -1 жұп,
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017481
888,00
1 642
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі XXL
ҚР-ММБ-5№019346
916,65
1 643
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН, КдН-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН-1
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 см х 90 см – 2 дана,
2. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана,
3. Полимерден жасалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана,
4. Полимерден жасалған кіндік қысқыш – 1 дана.

1640
Костюм хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный с длинными и короткими рукавами размером S, M, L, XL, XXL
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Костюм хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами, размером: XL
штука
РК-ИМН-5№019346
875,20
1641
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный - КГ-ПШМ, КГ-ПШМ 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный -КГ-ПШМ,
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S, М, L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
штука
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S, М, L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
РК-ИМН-5№017481
888,00
1642
Костюм хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный с длинными и короткими рукавами размером S, M, L, XL, XXL
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Костюм хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами, размером: XXL
штука
РК-ИМН-5№019346
916,65
1643
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН, КдН-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН-1,
1. Салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука
1. Салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины из полимера – 1 шт.

ҚР-ММБ-5№018134
1 092,15
1 644
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН, КдН-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН
дана
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН,
1. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 30 см x 30 см – 5 дана,
2. Жаңа туған нәрестеге арналған ақжайма 100 см х100 см – 2 дана,
3. Ылғал өткізбейтін сіңіргіш төсеме 60 см x 60 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018134
1 214,32
1 645
Нейрохирургияға (Омыртқалық) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХООПЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Нейрохирургияға (Омыртқалық) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХООПЖ
1. Ақжайма 140 см х 220 см адгезивтік аумағы 7 см х 18 см - 1 дана.
2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана.
3. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 70 см х 80 см - 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
1. Ақжайма 140 см х 220 см адгезивтік аумағы 7 см х 18 см - 1 дана.
2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана.
3. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 70 см х 80 см - 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017153
1 750,63
1 646
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 160х180см, тығыздығы 54 г/кв м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 160х180см, тығыздығы 54 г/кв м

РК-ИМН-5№018134
1092,15
1644
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН, КдН-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН, Салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт.
2. Простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт.
3. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
штука
Салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт.
2. Простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт.
3. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
РК-ИМН-5№018134
1214,32
1645
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХП
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХП,
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
РК-ИМН-5№017153
1750,63
1646
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 160х180см, пл. 54 г/кв м
штука

ҚР-ММБ-5№019326
1 779,05
1 647
Офтальмологтарға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ОФ ТОЖЖ, ОФ ТОЖЖ №1, ОФ ТОЖЖ №2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Офтальмологтарға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ №2
1. Қалта мен адгезиялық саңылауы бар ақжайма 100 см х 100 см – 1 дана.
2. Ламинацияланған сүрткі 70 см х 80 см – 2 дана.
дана
1. Қалта мен адгезиялық саңылауы бар ақжайма 100 см х 100 см – 1 дана.
2. Ламинацияланған сүрткі 70 см х 80 см – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№017166
1 870,18
1 648
Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХОКПЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХОКПЖ
1. Ақжайма 140 см х 220 см см адгезивтік аумағының диаметрі 12,2 см - 1 дана.
2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 80 см х 70 см - 1 дана.
5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
1. Ақжайма 140 см х 220 см см адгезивтік аумағының диаметрі 12,2 см - 1 дана.
2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 80 см х 70 см - 1 дана.
5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017155
2 137,29
1 649
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы 160х240 см, тығыздығы 54 г/кв м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы 160х240 см, тығыздығы 54 г/кв м

РК-ИМН-5№019326
1779,05
1647
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПОФ, КОПОФ №1,КОПОФ №2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПОФ №2,
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием - 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная - 2 шт.
штука
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием - 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная - 2 шт.
РК-ИМН-5№017166
1870,18
1648
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный –КОПНХК
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный –КОПНХК,
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.,
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.,
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.,
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.,
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.,
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.,
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.,
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.,
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
РК-ИМН-5№017155
2137,29
1649
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 160х240, пл. 54 г/кв м
штука

ҚР-ММБ-5№019326
2 226,97
1 650
Жақсы қорғауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық жиынтығы – КХУЗ – 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жақсы қорғауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық жиынтығы – КХУЗ – 1,
1. Ламинацияланған алжапқыш – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты бетперде – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар – 1 жұп
дана
1. Ламинацияланған алжапқыш – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты бетперде – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар – 1 жұп
ҚР-ММБ-5№018129
2 537,37
1 651
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.3
1. Ақжайма 180 см х 120 см, диаметрі 10 см тесігімен, айналдыра адгезиялық жиекті және операциялық аумақта қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана.
4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана.
5. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
дана
1. Ақжайма 180 см х 120 см, диаметрі 10 см тесігімен, айналдыра адгезиялық жиекті және операциялық аумақта қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана.
4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана.
5. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
2 703,21
1 652
Тоқылмаған материалдан жасалған басқа операция жасау үшін қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған басқа операция жасау үшін қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3.1
1. Тоқылмаған материалдан жасалған құрал-жабдық үстеліне арналған қаптама 145 см х 80 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 250 см х 180 см адгезивтік тілігімен 70 см х 10 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 100 см – 1 дана.
4. Адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 40 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған құрал-жабдық үстеліне арналған қаптама 145 см х 80 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 250 см х 180 см адгезивтік тілігімен 70 см х 10 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 100 см – 1 дана.
4. Адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 40 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 50 см х 10 см – 2 дана.

РК-ИМН-5№019326
2226,97
1650
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный – КХУЗ – 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный – КХУЗ – 1,
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт,
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара.
штука
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт,
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара.
РК-ИМН-5№018129
2537,37
1651
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.3,
1. Простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
штука
1. Простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
РК-ИМН-5№018135
2703,21
1652
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на голове одноразовый стерильный- КОБ–3.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на голове одноразовый стерильный- КОБ–3.1,
1. Чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
2. Простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт.
3. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт.
4. Салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука

1 654
Мидың жартышарына операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Мидың жартышарына операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3
1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті қабылдағыш қалта 55 см х 65 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған қорғағыш қаптама, диаметрі 60 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х 140 см ақжайма 30 см х 40 см адгезивті тілікті – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті қабылдағыш қалта 55 см х 65 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған қорғағыш қаптама, диаметрі 60 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х 140 см ақжайма 30 см х 40 см адгезивті тілікті – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018005
3 063,07
1 655
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12.1
1. Ақжайма 240 см х 150 см сопақша тесігімен 10 см х 20 см айналасында адгезиялық қабатымен – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана.
3. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана.
4. Төсеме 60 см х 60 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана.
6. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 60 см – 2 дана.
дана
1. Ақжайма 240 см х 150 см сопақша тесігімен 10 см х 20 см айналасында адгезиялық қабатымен – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана.
3. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана.
4. Төсеме 60 см х 60 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана.
6. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 60 см – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№018133
3 238,79
1 656
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2, КОБ - 2.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2.1
дана
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы – КОБ – 2.1

1654
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полушарной операции одноразовый, стерильный – КОБ – 3
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полушарной операции одноразовый, стерильный – КОБ – 3,
1. Карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см х 65 см – 1 шт.,
2. Чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт.,
3. Простыня из нетканого материала 160 см х 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт.,
4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см х 160 см – 1 шт.,
5. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
1. Карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см х 65 см – 1 шт.,
2. Чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт.,
3. Простыня из нетканого материала 160 см х 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт.,
4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см х 160 см – 1 шт.,
5. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см х 23 см – 4 шт.
РК-ИМН-5№018005
3063,07
1655
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12.1,
1. Простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол 145см х 80см – 1 шт.
3. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт.
4. Подстилка 60 см х 60 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
штука
1. Простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол 145см х 80см – 1 шт.
3. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт.
4. Подстилка 60 см х 60 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
РК-ИМН-5№018133
3238,79
1656
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2, КОБ – 2.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2.1,
1. Простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
3. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№018004
4 095,63
1 657
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 18
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, "Нәрия" жиынтығы - КОБ – 18
дана
Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 2 дана. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. Ақжайма 240 см х 120 см, диаметрі 10 см х 20 см тесігімен, айналдыра адгезиялық жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018132
4 398,95
1 658
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
4 635,72
1 659
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м

РК-ИМН-5№018004
4095,63
1657
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций одноразовый стерильный - КОБ – 18
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций одноразовый стерильный - КОБ – 18, Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. - Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. - Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт. - Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. - Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. - Простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
штука
Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. - Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. - Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт. - Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. - Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. - Простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
РК-ИМН-5№018132
4398,95
1658
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для лапаротомии с отверстием размером 32х28 см, инцизной пленкой, с карманами, и двумя держателями в виде "застежки-липучки", из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 280х180см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
4635,72
1659
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная с отверстием 28х32 см с карманом, отводом и инцизной пленкой, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х160 см, пл.54г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№020312
4 726,35
1 660
Кесар тілігі операциясына арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КТОПЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Кесар тілігі операциясына арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КТОПЖ
дана
1. Сұйықтыққа арналған ағызғышы мен қалтасы бар Кесар тілігіне арналған ақжайма 140 см х 240 см - 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 140 см х 200 см - 1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 90 см - 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана.
5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017154
4 935,11
1 661
Тоқылмаған материалдан жасалған балалар хирургиясында қолданылатын бір реттік, стерильді, хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 11
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
стерильный - КОБ – 11 Тоқылмаған материалдан жасалған балалар хирургиясында қолданылатын бір реттік, стерильді, хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 11
дана
- Аяққа арналған ақжайма 170 см х 175 см тесігімен – 1 дана. - Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. - Анестезияға арналған ақжайма 155 см х 260 см тесігімен – 1 дана. - Сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018195
5 049,29
1 662
Тоқылмаған материалдан жасалған, лапароскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" кеңейтілген жиынтығы - КОБ-31
Дайындау материалы - тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), тоқылмаған материал Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, лапароскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" кеңейтілген жиынтығы - КОБ-31
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, лапароскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" кеңейтілген жиынтығы - КОБ-31

РК-ИМН-5№020312
4726,35
1660
Комплект "Нәрия" для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный - КОПКС
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный - КОПКС,
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4 .Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1шт.
штука
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1шт.
РК-ИМН-5№017154
4935,11
1661
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для детской хирургии одноразовый стерильный - КОБ – 11
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для детской хирургии одноразовый стерильный - КОБ – 11, Простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт., Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. - Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. - Салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
Простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт., Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. - Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. - Салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
РК-ИМН-5№018195
5049,29
1662
Расширенный комплект белья "Нәрия" для лапароскопии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-31
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), нетканый материал Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Расширенный комплект белья "Нәрия" для лапароскопии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-31, Простыня 180 х 320см, с отверстием 25 х 30см с адгезивным краем вокруг и карманами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Салфетка хирургическая 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 5 шт. - Чехол на оборудование 15 х 200см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. - Простыня на операционный стол 140 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт
штука

1 664
Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПНХК – 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см.Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы - КОПНХК - 1
дана
- Сүлгі 19 см x 25 см - 2 дана. - Операциялық адгезиялық лента 9 см x 49 см - 1 дана. - Краниотомияға арналған ақжайма 230 см x 290 см, инцизалық үлбірімен, қапшығымен және ағызғышымен 30 см x 20 см - 1 дана. - Операциялық үстелге арналған ақжайма 150 см x 190 см, сіңіргіш аумағы 75 см x 190 см - 1 дана. Адгезиялық жиекті ақжайма 50 см x 50 см - 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018187
8 125,16
1 665
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-25
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР); тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір); тоқылмаған мата Айрлайд (целлюлозалық және синтетикалық талшықтардан жасалған); Тоқылмаған материал тесілген спанлейс (Вискоза + Полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-25
дана
1. Қасағалық қиығы бар 230 х 240см ақжайма, диаметрі 8см бүкіл жиегі адгезивті, 9 х 13см тесігі бар, операциялық аумақ төңірегінде қосымша сіңіргіш қабаты бар, ендірілген бахилаларымен және сұйықтықта жинауға және ағызуға арналған ендірілген қалтасымен, ауд. 54 г/м кв. - 1 дана.
2. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 х 25см - 4 дана.
4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 200см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
5. Жабысқақ лента 5 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана.
6. Сіңіргіш төсеме 60 х 90см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020307
8 130,64
1 666
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.1
дана
1. Құралдар үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см, ауд. 40 г/м кв. – 2 дана.
3. Құралдар үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана.
4. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана.
5. Ақжайма 150 см х 180 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.
6. Бахила 33 см х 55 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.
7. Тізе буыны артроскопиясына арналған ақжайма 225 см х 320 см, диаметрі 6 см және 7 см созылғыш ойығымен, сұйықтық жинауға арналған кіріктірілген қабылдағыш қабымен және шығаратын ойығымен, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020177
8 710,98
1 667
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13
дана
1. Операциялық үстелге арналған екі қабатты сіңіргіш ақжайма 140 см х 190 см, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана.
2. Құралдар үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана.
3. Операциялық үлкен ақжайма 220 см х 320 см, 5 см және 7 см созылғыш ойықпен, айналасы сіңіргіш аумақпен сұйықтық жинайтын және төгетін қалтасы бар, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана

1664
Комплект "Н?рия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХК – 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Н?рия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХК –
1. Полотенце 19 см x 25 см - 2 шт. - Операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. - Простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. - Простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт.
штука
Полотенце 19 см x 25 см - 2 шт. - Операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. - Простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. - Простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт.
РК-ИМН-5№018187
8125,16
1665
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-25
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР); нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка); Нетканое полотно Айрлайд (из целлюлозных и синтетических волокон); Нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-25,
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
штука
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020307
8 130,64
1666
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.1,
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см, пл. 40 г/м.кв. – 2 шт.
3. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
5. Простыня 150 см х 180 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
6. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225 см х 320 см с эластичными отверстиями диаметром 6 см и 7 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и с выходным отверстием, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
штука
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см, пл. 40 г/м.кв. – 2 шт.
3. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
5. Простыня 150 см х 180 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
6. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225 см х 320 см с эластичными отверстиями диаметром 6 см и 7 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и с выходным отверстием, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
РК-ИМН-5№020177
8 710,98
1667
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
штука
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.

1 669
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 20
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 20
дана
- Операциялық үстелге арналған ақжайма 150 см х 190 см – 1 дана. - Адгезиялық операциялық лента 9 см х 50 см – 2 дана. - Үстелге арналған Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 2 дана. - Кардиоақжайма 300/225 см х 370 см, 33 см х 38 см тесігімен, екі жағынан 3 қалтасы бар инцизалық ендірілген үлбірімен – 1 дана. - Ақжайма 175 см х 260 см, 20 см х 100 см тілігімен – 1 дана. - Бахилалар 25 см х 40 см – 1 жұп. - Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018186
12 730,68
1 670
Тоқылмаған материалдан жасалған, кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - КОБ-30
Дайындау материалы - тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған материал Santeys (Вискоза + ПЭ пленка), тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - КОБ-30
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - КОБ-30
ҚР-ММБ-5№020301
17 702,44
1 671
3 қабатты бетперде
Бетперде – үш қабатты спанбонд-мельтблаун-спанбонд тоқылмаған материалдан жасалған және созылғыш резеңкесі бар медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін, сымнан немесе икемді пластиктен жасалған бекіткіш зат бар. Бұйымның ортасындағы үш қабат бетперденің бетке ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Тек бір рет пайдалануға арналған. Бетперделер түрлі түсті, суреті бар немесе суреті жоқ болуы мүмкін. Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см. Ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см. Тығыздығы: 65г/м2 кем емес.
Суреті бар, 3 қабатты балалар бетпердесі, өлшемі 12,0 х 7,0 см
дана
ҚР-ММБ -5№022210
23,94
1 672
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Ұшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012114
13,26
1 673
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, көлемі: 20G (0.9х38мм), 21G (0.8х38мм), 23G (0.6х38мм) инесімен
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеден, тамшы камерасынан, сұйықтық сүзгісінен, түтіктен, ағынды реттегіштен тұрады Этилен тотығымен стерильденген.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, көлемі: 21G (0.8х38мм) инесімен
дана

1669
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для кардиоваскулярных операций одноразовый стерильный - КОБ – 20
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для кардиоваскулярных операций одноразовый стерильный - КОБ – 20, Простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. - Чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт. - Кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт. - Простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. - Бахилы 25 см х 40 см – 1 пара - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
штука
Простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. - Чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт. - Кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт. - Простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. - Бахилы 25 см х 40 см – 1 пара - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
РК-ИМН-5№018186
12 730,68
1670
Комплект белья "Нәрия" для кардиоваскулярных операций из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-30
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), нетканый материал Santeys (Вискоза + ПЭ пленка), нетканый материал Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Комплект белья "Нәрия" для кардиоваскулярных операций из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-30, Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт. - Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт. - Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт. - Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара - Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. - Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт. - Бахилы полиэтиленовые - 1 пара - Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
штука
Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт. - Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт. - Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт. - Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара - Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. - Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт. - Бахилы полиэтиленовые - 1 пара - Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020301
17 702,44
1671
Маска 3-х слойная
Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд с тремя складками и на эластичных резинках. Маска имеет средство фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающее плотное прилегание и дополнительную защиту. Три складки в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Только для одноразового использования. Маски могут быть различной расцветки, с рисунком или без рисунка. Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см. Плотность не менее: 65 г/м2.
Маска 3-слойная, детская с рисунками, размером 12,0 х 7,0 см.
штука
РК-ИМН-5№022210
23,94
1672
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 5мл с иглой 22Gx1 1/2''
штука
РК-ИМН-5№012114
13,26
1673
Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget стерильная, однократного применения с иглой размером: 20G (0.9х38мм), 21G (0.8х38мм), 23G (0.6х38мм)
Система для вливания инфузионных растворов состоит из: защитного колпачка для иглы, иглы, капельной камеры, фильтра жидкости, трубки, регулятора потока. Стерилизовано этилен оксидом.
Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget стерильная, однократного применения с иглой размером : 21G (0.8х38мм)
штука

Система для вливания инфузионных растворов Biosetix® Budget с иглой размером 21G (0.8х38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016506
49,64
1 675
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix Budget жүйесі, көлемі: 19G (1.1 х 38мм), 20G (0.9 х 38мм), 21G (0.8х 38мм), 22G (0.7 х 38мм), 23G (0.6 х 38мм) инесімен
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе инеден, инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеге арналған адаптерден, қосымша инъекция салуға арналған орыннан, түтiктен, роликтi қысқыштан ағу жылдамдығын реттейтiн, тамшы камерасынан, cұйықтық сүзгiсiнен, ауа клапанымен ауа сүзгiсiмен бiрiктiрiлген тесетiн құрылғыдан тұрады. Стерилизациялау этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix Budget жүйесі, көлемі: 21G (0.8х 38мм) инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№016877
49,73
1 676
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
4 726,35
1 677

Система для вливания инфузионных растворов Biosetix® Budget с иглой размером 21G (0.8х38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016506
49,64
1675
Система для вливания инфузионных растворов Biosetix Budget с иглой размером: 19G (1.1х38мм), 20G (0.9х38мм), 21G (0.8х38мм), 22G (0.7х38мм), 23G (0.6х38мм), стерильная, однократного применения
Система для вливания инфузионных растворов состоит из: иглы, защитного колпачка для иглы, адаптера для иглы, инъекционного участка для дополнительных инъекций, трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, капельной камеры, фильтра жидкости, прокалывающего устройства с встроенным воздушным клапаном и воздушным фильтром. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Система для вливания инфузионных растворов Biosetix Budget с иглой размером 21G (0.8х 38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016877
49,73
1676
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная с отверстием 28х32 см с карманом, отводом и инцизной пленкой, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х160 см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
4 726,35
1677

ҚР-ММБ-0№023176
76,74
1 685
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-1
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-1
1. Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана
2. Пилотка-қалпақ - 1 дана
3. Биік бахилалар - 1 жұп
4. Ламинацияланған алжапқыш - 1 дана
5. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана
ҚР-ММБ-0№023303
1 435,32
1 686
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ, ОАШЖ-1, ОАШЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); жабысқақ лента, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); жаялықтарға арналған гигиеналық қағаз (негіз). Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, жабысқақ лента, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м? дейін; Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см, 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, жабысқақ лента, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Көп қабатты жаялық 60см х 60см, ламинацияланған тоқылмаған материал, қағаз, тоқылмаған материал СС, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 20-дан 200 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы ОАШЖ
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы – ОАШЖ
1. Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см - 1 дана
2. Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см - 1 дана
3. Көп қабатты жаялық 60см х 60см - 1 дана
4. Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см - 1 дана
5. Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см - 1 дана

РК-ИМН-0№023176
76,74
1685
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1,
1. Халат хирургический размером XL - 1 шт.
2. Пилотка-колпак - 1 шт.
3. Бахилы высокие - 1 пара
4. Фартук ламинированный - 1 шт.
5. Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт.
штука
РК-ИМН-0№023303
1 435,32
1686
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП, КООП-1, КООП-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); лента липкая; ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); бумага гигиеническая (основа) для пеленок. Салфетка 70см х 80см с липким краем, нетканый материал СС, лента липкая, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Простыня 140см х 200см, 80см х 140см с липким краем, нетканый материал СС, лента липкая, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Пеленка многослойная 60см х 60см, ламинированный нетканый материал, бумага, нетканый материал СС, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 20 до 200 г/м².
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный – КООП
штука

1 709
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Тамырларға арналған ілмектер мен турникет
жинақ
Тамырларға арналған ілмектер мен турникет
ҚР-ММБ-5№018732
23 317,20
1 710
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Бахилалар, шұлық, бандаж*
жинақ
Бахилалар, шұлық, бандаж
ҚР-ММБ-5№018732
5 785,65
1 711
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Бір реттік ақжайма, бір реттік сүлгі *
жинақ
Бір реттік ақжайма, бір реттік сүлгі *
ҚР-ММБ-5№018732
41 126,40
1 712
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever сүрткілер жинағы: рентгенконтрастылы және рентгенконтрастылы емес м, дәкеден жасалған сіңіргіш шариктер
жинақ
Clever сүрткілер жинағы: рентгенконтрастылы және рентгенконтрастылы емес м, дәкеден жасалған сіңіргіш шариктер
ҚР-ММБ-5№018732
6 607,36
1 713
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Органайзерлер: құралдарға, сүрткілерге арналған
жинақ
Органайзерлер: құралдарға, сүрткілерге арналған
ҚР-ММБ-5№018732
10 672,64
1 714
Несепті алуға арналған бір реттік жинақтар 120-10 және 120-12
Несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы орнатылған контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және кіріктірілген несеп жинауға арналған қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен дайындалған, 100 мл-ге дейін градуирлеуге ие. Бұралатын қақпақ сары түске боялған және контейнердің герметикалығын қамтамасыз етеді, мұның өзі жалпы талдауға арналған несепті қауіпсіз жинауға және тасымалдауға мүмкіндік береді. Қақпақта пробирканың қақпағын тесуге арналған резеңке жарғақшалы инесі бар вакуумдық пробиркаға арналған саңылауға ие. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған. Консервантсыз вакуумды стерильді AVATUBE пробиркалары жинауға, тасымалдауға және несепті жалпы талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) дайындалған, ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалардың түбі дөңгелек, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: ұзына бойы өс бойынша центрифугалау кезінде 3000 g дейінгі үдеуге төзуі тиіс. Полипропиленнен дайындалған тік ойықты қақпақтар герметикалық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктен дайындалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын қолдайды. Пробиркалардағы вакуум зерттелуші үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Стерильді бұйым. Этилен тотығымен стерилизацияланған.

1709
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Петли и турникет для сосудов*
штука
РК-ИМН-5№018732
23 317,20
1710
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Бахилы, носок, бандаж*
штука
РК-ИМН-5№018732
5 785,65
1711
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Простыня одноразовая, полотенце одноразовое*
штука
РК-ИМН-5№018732
41 126,40
1712
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор салфеток Clever: рентгенконтрастные и нерентгенконтрастные, марлевые впитывающие шарики
штука
РК-ИМН-5№018732
6 607,36
1713
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Органайзеры: для инструментов, салфеток
штука
РК-ИМН-5№018732
10 672,64
1714
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-10 и 120-12
Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксич-ного медицинского полиэтилен-терефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугиро-вании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллен-том. Обеспечивают герметич-ность вакуумной системы. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Вакуум в про-бирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуе-мого образца. Изделие стерильное. Стерилизация этиленоксидом. Для одноразового использо-вания!

Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті
Shyrai A1C гликирленген гемоглобин Анализаторындағы Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті сынағы-адамның бүкіл қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Тек медицина мамандары ғана қолдана алады. Өлшеу диапазоны: 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль / моль) Сипаттама: бір тест өткізуге қажетті барлық нәрсемен қамтылған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, оны үлгі материалдарымен толтыру керек, ал реакция контейнерінде оптикалық тығыздықты өлшеу үшін оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест Протеаза ? 320 бірлік Пероксидаза (желкек) ? 2 бірлік Фруктозиламин қышқылды оксидаза ? 0,8 бірлік Хромоген ? 0,002 мг Буферлік ерітінді, беттік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ? 39,2 мг Жиынтық қаптама 1, 10 немесе 25 сынақ HbA1c 1 х Парақ-лайнер. Науқас үшін ақпарат. Сақтау және пайдалану шарттары
1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. сынақты қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін, тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтауға болады.
2. Сынақтың қолданар алдындағы жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі-өндірілген күннен бастап 12 ай (ораманы және штрих-кодты қараңыз) Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1
дана
№ 1 HbA1c тесті
ҚР-ММБ-0№023280
4 153,80
1 720
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес хирургиялық халаты (ламинатталған және ламинатталмаған)
Бұйым құрылымдық жағынан жеңі ұзын медициналық халат (ламинатталған) болып табылады, жеңінің ұшында манжета және резеңке болуы мүмкін, белінде және артында бауы болады, сондай-ақ екі жағынан байланатын жабысқақпен бекітілуі мүмкін. Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд), тығыздығы 25 г/м?; 28 г/м?; 30 г/м?; 40 г/м? және 42 г/м?. Материалдың жоғарғы қабаты ламинатталған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес хирургиялық халаты ламинатталмаған
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес хирургиялық халаты ламинатталмаған

Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина Shyrai A1c -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина, в упаковке № 1
штука
РК-ИМН-0№023280
4 153,80
1720
Халат хирургический из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный и не ламинированный)
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный и не ламинированный) с длинными рукавами, низ рукава, может быть на манжетах и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках с завязками с обеих сторон. Материал изготовления – нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) с плотностями 25 г/м²; 28 г/м²; 30 г/м²; 40 г/м² и 42 г/м². Верхний слой материала ламинированный.
Халат хирургический из нетканого материала одноразовый нестерильный не ламинированный
штука

ҚР-ММБ-5№021777
594,00
1 722
Бір реттік қолданылатын ламинатталған және ламинатталмаған, стерильді "Vita Pharma" хирургиялық халат, XS, S, M, L, XL, XXL өлшемдерімен, тоқылмаған материалдан жасалған әр түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындау материалы-полипропилен негізіндегі тоқыма емес материал. Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Бұйым стерильді. Өлшем: XS өлшемі 44-46 өлшеміне сәйкес келеді; S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м? (±10%). Ұзын жеңді хирургиялық халат, жеңнің төменгі жағы манжеттерде де, сол сияқты резинкада да, белінде және мойнында артында орналасқан бауы бар, сол сияқты жабысқақ болуы мүмкін. Манжеттер мен мойын тоқылмаған немесе тоқылған материалдардан тігіледі.
Бір реттік қолданылатын ламинатталған және ламинатталмаған, стерильді "Vita Pharma" хирургиялық халат, XS, S, M, L, XL, XXL өлшемдерімен, тоқылмаған материалдан жасалған әр түрлі орындалу нұсқаларында
дана
Бір реттік қолданылатын ламинатталған және ламинатталмаған, стерильді "Vita Pharma" хирургиялық халат, XS, S, M, L, XL, XXL өлшемдерімен, тоқылмаған материалдан жасалған әр түрлі орындалу нұсқаларында

РК-ИМН-5№021777
594,00
1722
Халат хирургический "Vita Pharma" стерильный, ламинированный и не ламинированный, одноразового применения размерами: XS, S, M, L, XL, XXL из нетканого материала в различных вариантах исполнения
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд). Изделие стерильно. Размерность: Размер ХS соответствует размеру 44-46; Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Прочность на разрыв в сухом и влажном состоянии, не менее, 40 кПа. Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Манжета и горловина отшивается из нетканого или трикотажного материала.
Халат хирургический "Vita Pharma" стерильный, одноразового применения размерами: XS, S, M, L, XL, XXL из нетканого материала в различных вариантах исполнения
штука

ҚР-ММБ-0№023579
1 113,50
1 723
Бір реттік қорғаныс костюмі
Бір реттік қорғаныс костюмі - алдыңғы жағына сыдырма бекіткіші, жабысқағы бар клапан тігілген жабық капюшоны бар комбинезон. Созылғыш резеңкесі бар капюшон, бет пішініне мықтап жабысып, мойын мен иекті жауып тұрады. Жеңдерде, белде және комбинезонның төменгі жағында созылғыш резеңке тігілуі керек.Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
Бір реттік қорғаныс костюмі
дана
-
ҚР-МБ (ММБ)-0№023916
5 482,50
1 724

РК-ИМН-0№023579
1 113,50
1723
Одноразовый защитный костюм
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
Одноразовый защитный костюм
штука
РК МИ (ИМН)-0№023916
5 482,50
1724

ОАШЖ 1-2 жиынтығы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м? ламинатталған /ламинатталмаған СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған полипропилен материалынан дайындалған. Материал бактериялардың енуіне жол бермейді, микроорганизмдердің таралуына төзімді, қышқылдарға, сілтілерге және спирттерге инертті, сонымен қатар антистатикалық және антисептикалық өңделеді. Жабысқақ қабат оңай алынып тасталуы үшін қорғаныш қағаз жолағымен жабылған. Лента операция алаңында ақжаймалар мен құралдарды бекітуге арналған.
ОАШЖ 1 жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-0№023639

Комплект КООП 1-2
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Материал препятствует проникновению бактерий, устойчив к распространению микроорганизмов, инертен к кислотам, щелочам и спиртам, а также имеет антистатическую и антисептическую обработку. Адгезивный слой покрыт защитной бумажной полоской для удобства снятия. Лента предназначена для фиксации простыней и инструментов на операционном поле.
Комплект КООП 1
комплект
РК-ИМН-0№023639

1 727
ОАШЖ 1-2 жиынтығы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м ламинатталған /ламинатталмаған СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған полипропилен материалынан дайындалған. Материал бактериялардың енуіне жол бермейді, микроорганизмдердің таралуына төзімді, қышқылдарға, сілтілерге және спирттерге инертті, сонымен қатар антистатикалық және антисептикалық өңделеді. Жабысқақ қабат оңай алынып тасталуы үшін қорғаныш қағаз жолағымен жабылған. Лента операция алаңында ақжаймалар мен құралдарды бекітуге арналған.
ОАШЖ жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-0№023639
1 657,50
1 728
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "шарлотта" клип-берет телпегі
Төзімді спанбондты тоқылмаған материалдан жасалған. Басқа мықтап бекітуге мүмкіндік беретін арнайы созылатын резеңкелермен жабдықталған. Ұзақ киюден кейін резеңке теріде із қалдырмайды. Уытты емес, қолдану кезінде аллергиялық реакциялар мен теріні тітіркендірмейді. Олар ылғал өткізбейді, бірақ жақсы ауа өткізеді. Өзінен кейін теріде немесе шашта түктер қалдырмайды. Оларды сақтау оңай, өйткені бүктелген кезде олар өте ықшам. Бұйымдардың түстері: көгілдір, жасыл, қызғылт-сары, қара, сары, күлгін, қызғылт, ақ болады.
Тоқылмаған материалдан жасалған "шарлотта" клип-берет телпегі
дана
бір рет қолданылатын қалпақ
ҚР-ММБ-0№022926
35,91
1 729
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында
Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 50, 60, 72 г / м? (±10%). Стерильді емес.
Жоғары "Vita Pharma" тоқылмаған материалдан жасалған ламинатталған/ламинатталмаған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді емес бахилалар
жұп
Бауы бар биік бахилалар
ҚР-ММБ-0№023535
206,15
1 730
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында
Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 50, 60, 72 г / м? (±10%). Стерильді емес.
Төмен "Vita Pharma"тоқылмаған материалдан жасалған ламинатталған/ламинатталмаған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді емес бахилалар
жұп
Аласа бахилалар
ҚР-ММБ-0№023535
53,20
1 731
Обаға қарсы бір реттік стерильді қорғаныс жиынтығы
Обаға қарсы бір реттік стерильді қорғаныс жиынтығы тоқылмаған СМС материалдан жасалған. Жиынтыққа мыналар кіреді: тоқылмаған СМС материалдан жасалған комбинезон - 1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған шлем - 1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған халат - 1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған жеңқап - 1 жұп, мақта/мата немесе біріктірілген синтетикалық матадан жасалған шұлық, қорғаныш көзілдірік - 1 жұп, респиратор-1 дана, клип - берет телпек - 1 дана, резеңке қолғап - 2 жұп, тоқылмаған СМС материалдан жасалған алжапқыш - 1 дана, тоқыма емес СМС материалдан жасалған сүлгі - 1 дана, резеңке етік - 1, тоқылмаған СМС материалдан жасалған үшкіл орамал-1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған пижама - 1 дана, бекітуге арналған қағаз жабысқақ бұласыр, өлшемі 2,5*500 см, сөмке - 1 дана.
Обаға қарсы бір реттік стерильді қорғаныс жиынтығы
жинақ
Жиынтыққа мыналар кіреді: қорғаныш көзілдірік, телпек-берет, Биік бахилалар, Бір реттік медициналық қолғаптар, респиратор, Стерильді қорғаныс комбинезон

1727
Комплект КООП 1-2
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Материал препятствует проникновению бактерий, устойчив к распространению микроорганизмов, инертен к кислотам, щелочам и спиртам, а также имеет антистатическую и антисептическую обработку. Адгезивный слой покрыт защитной бумажной полоской для удобства снятия. Лента предназначена для фиксации простыней и инструментов на операционном поле.
Комплект КООП
комплект
РК-ИМН-0№023639
1 657,50
1728
Шапочка клип-берет "шарлотта" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Разработаны из практичного нетканого материала – спанбонд. Снабжены специальными тянущимися резинками, позволяющими надҰжно крепиться на голове. После длительного ношения резинка не оставляет следов на коже. Не токсичны, не вызывают аллергических реакций и кожных раздражений при эксплуатации. Не пропускают влагу но имеет хорошую воздухопроницаемость. После себя не оставляет ворсинок на коже или волосах. Их удобно хранить, так как в сложенном виде они очень компактные. Изделия имеют цвета: голубые, зелҰные, оранжевые, черные, желтые, фиолетовые, розовые, белые.
Шапочка клип-берет "шарлотта" из нетканого материала
штука
РК-ИМН-0№022926
35,91
1729
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд). Поверхностная плотность (10, 20, 30, 42, 50, 60, 72 г/м² (±10%). Не стерильные.
Бахилы высокие "Vita Pharma" ламинированные/не ламинированные из нетканого материала одноразовые не стерильные
пара
РК-ИМН-0№023535
206,15
1730
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд). Поверхностная плотность (10, 20, 30, 42, 50, 60, 72 г/м² (±10%). Не стерильные.
Бахилы низкие "Vita Pharma" ламинированные/не ламинированные из нетканого материала одноразовые не стерильные
пара
РК-ИМН-0№023535
53,20
1731
Защитный комплект противочумный одноразовый стерильный
Защитный комплект противочумный, одноразового применения, стерильный изготовлен из нетканого СМС материала. В комплект входит: комбинезон из нетканого СМС материала - 1 шт, шлем из нетканого СМС материала - 1 шт, халат из нетканого СМС материала -1 шт, нарукавники из нетканого СМС материала - 1 пара, носки из х/б или из комбинированных синтетических тканей, защитные очки - 1 пара, респиратор - 1 шт, шапочка клип-берет - 1 шт, перчатки резиновые - 2 пары, фартук из нетканого СМС материала - 1шт, полотенце из нетканого СМС материала - 1 шт, сапоги резиновые - 1 пара, косынка из нетканого СМС материала - 1 шт, пижама нетканого СМС материала - 1 шт, бумажный лейкопластырь для фиксации размер 2,5*500 см, сумка - 1 шт.
Защитный комплект противочумный одноразовый стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№020790
151,90
1 740
Fish FFP1 клапансыз респиратор бетпердесі
Fish FFP1 клапансыз респиратор бетпердесі. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындар мен құрылыстарда жұмыс істеу кезінде пайда болатын шаңнан, сондай-ақ 50 ШЖК дейін қорғауды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларынан қорғайды. Үш панельді құрылымның арқасында респиратор әртүрлі бет пішіндеріне сәйкес келеді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде ыңғайсыздық туғызбайды, сонымен қатар киюге, сақтауға оңай, жайлылық пен стильді өнімділікке зиян келтірместен қамтамасыз етеді. Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныс көзілдірігімен үйлесімділікті жақсартуға көмектеседі. Төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық өнім ішінде FFP1 мельтблаун сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
Fish FFP1 клапансыз респиратор бетпердесі
дана

РК-ИМН-5№020790
151,90
1740
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
штука

884,39
1 743
Fish FFP1 клапаны бар респиратор бетпердесі
Fish FFP1 клапаны бар респиратор бетпердесі. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындар мен құрылыстарда жұмыс істеу кезінде пайда болатын шаңнан, сондай-ақ 50 ШЖК дейін қорғауды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларынан қорғайды. Үш панельді құрылымның арқасында респиратор әртүрлі бет пішіндеріне сәйкес келеді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде ыңғайсыздық туғызбайды, сонымен қатар киюге ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділікке зиян келтірместен жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және көзілдірікпен үйлесімділікті жақсартуға көмектеседі Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетперде астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алу кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы енеді, зиянды бөлшектер мен газдар ол арқылы өтпейді. Төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішіне бекітілген клапан бар, ішінде FFP1 мельтблаун сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
Fish FFP1 клапаны бар респиратор бетпердесі
дана

884,39
1743
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024092
947,89
1 744
Fish FFP2 клапаны бар респиратор бетпердесі
Fish FFP2 клапаны бар респиратор бетпердесі - төрт қабатты жиналмалы медициналық бұйым түрінде "балық (Fish)" бар үш панельдік конструкциясы бар, алдыңғы металл қысқышы бар, созылғыш резеңке түрінде құлақ артына бекітіледі. Тоқыма емес материалдан жасалған (SMS). Материалдың беттік тығыздығы ?100 г / м2. Бетперденің ортасында орнатылған клапан бар, клапан дем шығару кезінде ашылатын және дем алған кезде жабылатын жарғақшамен жабдықталған, бұл тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Өлшемдері, см - ұзындығы -20,5 (±1,0) - ені-8,0 (±1,0) - жоғарғы панельдің ені -5,0 (±0,5) - төменгі панельдің ені -5,0 (±0,5) - кіріктірілген клапанның диаметрі-4,0 (±0,5)
Fish FFP2 клапаны бар респиратор бетпердесі
дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024095
975,96

РК МИ (ИМН)-0№024092
947,89
1744
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном- четырехслойное складное медицинское изделие в форме "рыбки (Fish)", имеющий трехпанельную конструкцию, с носовым металлическим зажимом, заушенные крепления в виде эластичной резины. Изготовленный из нетканого материала (СММС). Поверхностная плотность материала ≥100 г/м2. Имеется встроенный клапан, расположенный по середине маски, клапан оснащен мембраной, которая открывается при выдохе и закрывается при вдохе, что облегчает дыхание и увеличивает время использования. Размеры, см - длина -20,5 (± 1,0) - ширина-8,0 (± 1,0) - ширина верхней панели -5,0 (±0,5) - ширина нижней панели -5,0 (±0,5) - диаметр встроенного клапана-4,0 (±0,5)
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
штука
РК МИ (ИМН)-0№024095
975,96

10. Мақта-дәкелі таңғыш (бетперде) дәкеден, ұзындығы 50 см, ені 125 см. Мақта қабатының өлшемі: ұзындығы 25 см, ені 17 см. Медициналық дәке бетперде 4-қабатты, 8-қабатты, 16-қабатты. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш.
11. Медициналық респиратор клапанмен немесе клапансыз, бекітілуі – резеңке.
12. Медициналық бетперде үш қабатты тоқылмаған материалдан СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) жасалған. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш.
13. Шұлық мақта-мата немесе аралас жартылай синтетикалық матадан, бір түсті немесе әр түсті. Жабық өкшесі бар тәпішке былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған.
14. Бахилалар мақта-маталы мата, биік немесе аласа.
15. Аласа бахилалар полиэтиленнен.
16. Резеңке /ПВХ етіктер резеңкеден немесе поливинилхлоридтен (ПВХ), өлшемдері 37-47.
17. Бір реттік медициналық стерильді қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша.
18. Бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша.
19. Сүлгі мақта маталы мата ("вафельді"). Өлшемі: 70х70см.
20. Қағаз жабысқақ бұласыр орауышта тоқылмаған негізде. Өлшемі: 2,5смх10м; 5смх10м
Обаға қарсы көп рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы. Толықтығы:
1. Пижама,
2. Обаға қарсы халат,
3. Орамал,
4. Сорғыш,
5. Қорғаныс көзілдірігі,
6. Шұлық,
7. Резеңке немесе ПВХ етік,
8. Мақта-дәке таңғыш (маска),
9. Жеңдер,
10. Алжапқыш ұзын,
11. Резеңке қолғап - 2 жұп,
12. Сүлгі,
13. Медициналық бұйымды қолдану жөніндегі нұсқаулық
14.Сөмке немесе пакет
жинақ
1. Пижама,
2. Обаға қарсы халат,
3. Орамал,
4. Сорғыш,
5. Қорғаныс көзілдірігі,
6. Шұлық,
7. Резеңке немесе ПВХ етік,
8. Мақта-дәке таңғыш (маска),
9. Жеңдер,
10. Алжапқыш ұзын,
11. Резеңке қолғап - 2 жұп,
12. Сүлгі,
13. Медициналық бұйымды қолдану жөніндегі нұсқаулық
14. Сөмке немесе пакет
ҚР-ММБ-0№023417
24 811,99
1 750
Стерильді емес латексті опаланған және опаланбаған, бір реттік медициналық диагностикалық Vita Pharma тексеру қолғаптары, өлшемдері: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
Медициналық бұйым стерильді емес, опаланбаған ж?не опаланбаған, бір реттік диагностикалық бұйым болып табылады. Жоғары сапалы табиғи латекстен жасалған. Микроорганизмдерден, қажетсіз және қауіпті заттардан сенімді бөгет қорғанысын қамтамасыз етеді. Өлшемдері XS, S, M, L, XL, XXL. Қаптамада 90,100, 200 дана
Стерильді емес латексті опаланған және опаланбаған, бір реттік медициналық диагностикалық Vita Pharma тексеру қолғаптары, өлшемдері: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
жұп
Стерильді емес латексті опаланған және опаланбаған, бір реттік медициналық диагностикалық Vita Pharma тексеру қолғаптары, өлшемдері: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)

10. Ватно-марлевая повязка (маска) из марли, длиной 50 см, шириной 125 см. Размер ватного пласта: длина 25 см, ширина 17 см. Маска марлевая медицинская 4-х слойная, 8-и слойная,16-и слойная. Фиксация: резинка или завязки.
11. Маска-респиратор фильтрующая с клапаном или без, фиксация – резина.
12. Маска медицинская из нетканого материала СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) трехслойная. Фиксация – резинка или завязка.
13. Носки из хлопчатобумажной (ХБ) или из комбинированных полусинтетических тканей, однотонные или различных цветов. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или кожзаменителя.
14. Бахилы из хлопчатобумажной (ХБ) ткани высокие или низкие.
15. Бахилы низкие из полиэтилена.
16. Сапоги резиновые /ПВХ из резины или поливинилхлорида (ПВХ), размеры 37-47.
17. Перчатки одноразовые медицинские стерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком.
18. Перчатки одноразовые медицинские нестерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком.
19. Полотенце из хлопчатобумажной (ХБ) ткани (вафельная). Размер 70х70 см.
20. Бумажный лейкопластырь на нетканой основе в катушках. Размер: 2,5х10 см; 5х10 см.
Защитный комплект противочумный многоразового применения. Комплектность:
1. Пижама,
2. Противочумный халат,
3. Косынка,
4. Капюшон,
5. Очки защитные,
6. Носки,
7. Сапоги резиновые или из ПВХ,
8. Ватно-марлевая повязка (маска),
9. Нарукавники,
10. Фартук длинный,
11. Перчатки резиновые- 2 пары,
12. Полотенце,
13. Инструкция по применению медицинского изделия,
14. Сумка или пакет
комплект
РК-ИМН-0№023417
24 811,99
1750
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические нестерильные смотровые латексные опудренные и неопудренные, одноразовые, размерами: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
Медицинское изделие является диагностическим нестреильным смотровым опудренным и неопудренным, одноразовым. Изготовлено из натурального латекса высокого качества. Обеспечивает надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ. Размеры XS, S, M, L, XL, XXL. В упаковках по 90, 100 , 200 штук
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические нестерильные смотровые латексные опудренные, одноразовые, размерами: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
пара

ҚР-ММБ-0№023345
65,04
1 751
KF Stick 1G - Несептегі глюкоза мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 1G тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 1G - Несептегі глюкоза мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
KF Stick 1G - Несептегі глюкоза мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024233
3 289,65

РК-ИМН-0№023345
65,04
1751
KF Stick 1G – Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы
Tест-полоска KF Stick 1G предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос: Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 1G – Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024233
3 289,65

1 752
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында
Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 60, 72 г / м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқу ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары, төмен бахилалар
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік төмен бахилалар, тігістер тығыздалған, бахилалар 39±2 см, биіктігі 16±2 см, резеңке таспаның ені 3,5±1 мм. СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 25-40 г/ш.м
ҚР-МБ (ММБ)-0№024214
199,50
1 753
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында
Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 60, 72 г / м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқу ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында, биік бахилалар
жұп
Бахилалар СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Трапеция тәрізді бауы биік. Тігістер тығыздалған. Бахилалар артқы тігісінің ені 3 см, ұзындығы 55 см баулары тығыздалған. Бахилалардың әр табанының ені 39-41 см, биіктігі 60 см.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024214
269,99
1 754
KF Stick 11 - Несептегі аскорбин қышқылының, билирубин, қан, глюкоза, кетондар, лейкоциттер, нитриттер, рН, ақуыз, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 11 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Нитрит р-арсанил қышқылы 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Үлес салмағы Көк Бромотимол 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксус қышқылы 12.0 мг Лейкоциттер Фенилтиазол аминқышқылдарының күрделі эфирі 1.0 мг Диазоний тұзы 0.7 мг Аскорбин қышқылы 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 11 - Несептегі аскорбин қышқылының, билирубин, қан, глюкоза, кетондар, лейкоциттер, нитриттер, рН, ақуыз, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
KF Stick 11 - Тест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, нитриттер, рН, қан, үлес салмағы, лейкоциттер, аскорбин қышқылы мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты

1752
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд). Поверхностная плотность 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные, бахилы низкие
пара
РК МИ (ИМН)-0№024214
199,50
1753
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд). Поверхностная плотность 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения, бахилы высокие
пара
РК МИ (ИМН)-0№024214
269,99
1754
KF Stick 11 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 11 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь Дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Нитриты р-арсаниловая кислота 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Удельный вес Бромотимол синий 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксусная кислота 12.0 мг Лейкоциты Сложный эфир фенилтиазоловой аминокислоты 1.0 мг Диазониевая соль 0.7 мг Аскорбиновая кислота 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 11 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024236
15 915,32
1 755
KF Stick 10 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон, билирубин, лейкоцит, нитрит, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 10 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Нитрит р-арсанил қышқылы 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Үлес салмағы Көк Бромотимол 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксус қышқылы 12.0 мг Лейкоциттер Фенилтиазол аминқышқылдарының күрделі эфирі 1.0 мг Диазоний тұзы 0.7 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 10 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон, билирубин, лейкоцит, нитрит, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
№100 тест-жолақ

РК МИ (in vitro)-0№024236
15 915,32
1755
KF Stick 10 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 10 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Нитрит р-арсаниловая кислота 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Удельный вес Бромотимол синий 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксусная кислота 12.0 мг Лейкоциты Сложный эфир фенилтиазоловой аминокислоты 1.0 мг Диазониевая соль 0.7 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 10 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024238
14 815,19
1 756
Резеңкелі үш қабатты бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық бетпердесі
Бұйым тікбұрышты пішінге ие, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар, бетперде бетке ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетперденің жоғарғы жағында мұрынның пішінін қайталау арқылы бетперденің орналасуын жақсарту үшін бекітілген бекіткіш бар. Бекіту бетперденің бүйірлеріндегі бетке орналасуын қамтамасыз ету үшін резеңке жолақтарда құлақ ілмектері түрінде жасалынады. Өлшемі: Биіктігі - 9,5 см ±10%; Ұзындығы - 17,5 см ±10%; Мұрын бөлігінің ұзындығы 7-ден 15 см; резеңкенің бір жағының ұзындығы – 13-тен 25см. Бетперделер түрлі түсті болуы мүмкін, жазуы/суреті бар, тауар белгісі мен логотип түрінде өрнектелген немесе логотипсіз.
Резеңкелі үш қабатты бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана
-

РК МИ (in vitro)-0№024238
14 815,19
1756
Маска медицинская "Нәрия" трехслойная на резинках одноразовая нестерильная
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенных посередине изделия и предназначеных для более удобного расположения маски на лице. В верхней части маски имеется встроенный фиксатор для улучшения прилегания маски за счет повторения формы носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках для обеспечения прилегания маски к лицу по бокам. Крепление резинок к маске расположено с внутренней стороны маски. Размеры: Высота - 9,5 см ±10%; Длина - 17,5 см ±10%; Длина носовой детали - от 7 до 15 см; Длина резинки с одной стороны - от 13 до 25 см. Маски могут быть различной расцветки, с надписью/рисунком, выполненным тиснением в виде товарного знака и логотипа или без него.
Маска медицинская "Нәрия" трехслойная на резинках одноразовая нестерильная
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024241
27,23
1 757
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 3GPP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024239
5 485,73

РК МИ (ИМН)-0№024241
27,23
1757
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка
Тест-полоска KF Stick 3GPP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024239
5 485,73

1 758
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылының мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест -жолақ
KF Stick 3GKА тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Аскорбин қышқылы 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылының мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест -жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылының мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест -жолақ, № 100 флаконы
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024224
5 133,56
1 759
KF Stick 2MC - Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ

1758
KF Stick 3GKA - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты
Тест-полоска KF Stick 3GKA предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Аскорбиновая кислота 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GKA - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024224
5 133,56
1759
KF Stick 2MC - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина

KF Stick 2MC тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимон қышқылы 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензой қышқылы 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 2MC - Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 2MC - Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024223
8 830,08
1 760
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 2GP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы

Tест-полоска KF Stick 2MC предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимонная кислота 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензойная кислота 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2MC - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024223
8 830,08
1760
KF Stick 2GP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, белка
Tест-полоска KF Stick 2GP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос: Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2GP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024237
4 564,67
1 761
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 2GK тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, №100 флаконы
құты
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, №100 флаконы

РК МИ (in vitro)-0№024237
4 564,67
1761
KF Stick 2GK - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов
Tест-полоска KF Stick 2GK предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2GK - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024234
4 165,09
1 762
KF Stick 1K - Несептегі кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 1K тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.

РК МИ (in vitro)-0№024234
4 165,09
1762
KF Stick 1К - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов
Tест-полоска KF Stick 1K предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.

KF Stick 1K - Несептегі кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
№100 тест-жолақ
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024231
4 077,05
1 763
Респиратор-бетперде
FFP2 немесе KN 95 немесе N95 сүзгілеу тиімділігі класы бар төрт немесе бес немесе алты қабатты бір реттік матадан жасалған маска, тыныс алу жүйесін қорғауға арналған. Маска-респиратор бетке мұрын және ауыз қуысын жауып, құлақ артындағы резеңке көмегімен бекітіледі Төрт-бес немесе алты қабаттан тұрады, олардың екеуі "мельтблаун" сүзгі қабаты, ішкі қабаты мақта тәрізді жағымды материалдан жасалған. Арнайы дизайн масканың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді; жоғары температураға төзімді және ылғалды ортада жұмыс істеуге жарамды.
Респиратор-бетперде
дана
-
ҚР-МБ (ММБ)-0№024338
214,42

KF Stick 1К - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024231
4 077,05
1763
Маска-респиратор
Четырех или пяти, или шестислойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN 95, или N95, предназначенные для защиты органов дыхания. Маска-респиратор крепятся на лице при помощи заушной резины, закрывая полость носа и рта Состоит из четырех или пяти, или шести слоев, два из которых фильтрующий слой "мельтблаун", внутренний слой изготовлен из приятного на ощупь материала, похожего на хлопок. Специальная конструкция обеспечивает плотное прилегание маски к лицу; устойчива к смятию и подходит для работы в высокотемпературной и влажной среде.
Маска-респиратор
штука
РК МИ (ИМН)-0№024338
214,42

1 764
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ламинатталған /ламинатталмаған "Vita Pharma" алжапқышы
Бұйымдар тығыздығы (15-50) г/м? ± 10% ламинатталған /ламинатталмаған СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ламинатталған "Vita Pharma" алжапқышы
дана
СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ламинатталған алжапқышы, тығыздығы (15-50) г/м² ± 10%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024297
470,05
1 765
Бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см, 60*120 см
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады:
1. полиэтилен қабаты,
2. қағаз қабаты,
3. ұсақталған целлюлоза қабаты,
4. қағаз қабаты,
5. тоқылмаған мата спанбонд қабаты. Бұйым пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Қаптамаға 1 данадан қапталады. Ескертпе: * Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі көлемдегі, материал түрлері мен тығыздықтағы бұйымдардың әртүрлі жинақталуына жол беріледі.
Бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см, 60*120 см, өлшем 60*120 см
дана
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады:
1. полиэтилен қабаты;
2. қағаз қабаты;
3. ұсақталған целлюлоза қабаты;
4. қағаз қабаты;
5. тоқылмаған мата спанбонд қабаты. өлшемі 60*120 см
ҚР-МБ (ММБ)-0№024295
554,40
1 766
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес (ламинатталған/ламинатталмаған) "Vita Pharma"алжапқышы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м2 ±10% ламинатталған/ламинатталмаған үлбірден СМС (Спанбонд-Мельтблаун - Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалған. Орындалу нұсқасы:
1. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталған "Vita Pharma"алжапқышы
2. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы
3. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталған "Vita Pharma"алжапқышы
4. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы
дана
СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндег Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес ламинатталмаған алжапқышы, тығыздығы (15-50) г/м² ± 10%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024189
300,58
1 767
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес (ламинатталған/ламинатталмаған) "Vita Pharma" алжапқышы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м2 ±10% ламинатталған/ламинатталмаған үлбірден СМС (Спанбонд-Мельтблаун - Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалған. Орындалу нұсқасы:

1764
Фартук "Vita Pharma"из нетканого материала одноразовый стерильный (ламинированный/неламинированный)
Изделия изготовлены из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) ламинированного /неламинированного пленкой, плотностью (15-50) г/м² ± 10%.
Фартук "Vita Pharma" ламинированный из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
РК МИ (ИМН)-0№024297
470,05
1765
Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, не стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см. 60*120 см
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из:
1. полиэтиленовый слой,
2. бумажный слой,
3. слой из измельченной целлюлозы,
4. бумажный слой,
5. слой из нетканого полотна спанбонд. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 1 шт. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей
Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, не стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см. 60*120 см, размер 60*120 см
Штука
РК МИ (ИМН)-0№024295
554,40
1766
Фартук "Vita Pharma"из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный/неламинированный)
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Вариант исполнения:
1. Фартук "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовый не стерильный
2. Фартук "Vita Pharma" ламинированный/не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
3. Фартук "Vita Pharma" ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
4. Фартук "Vita Pharma" не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
Фартук "Vita Pharma" не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
штука
РК МИ (ИМН)-0№024189
300,58
1767
Фартук "Vita Pharma"из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный/неламинированный)
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Вариант исполнения:

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024231
3 975,46
1 770
KF Stick 1M - Несептегі Микроальбумин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 1M тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимон қышқылы 23.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 1M - Несептегі Микроальбумин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
дана
KF Stick 1M - Несептегі Микроальбумин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024316
5 805,00

РК МИ (in vitro)-0№024231
3 975,46
1770
KF Stick 1M - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Микроальбумина
Tест-полоска KF Stick 1M предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимонная кислота 23.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 1M - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Микроальбумина, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024316
5 805,00

Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді "Vita Pharma" операциялық ақжаймалары, өлшемдері: 80х160, 120х160, 160х180,160х190,160х210
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді "Vita Pharma" операциялық ақжаймалары, өлшемдері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024054
561,00
1 775
Несепті зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Көзбен шолып бақылауға арналған өлшеу шкаласы, мөлдір жолағы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер екі бөлшектен тұрады: несепті алуға арналған орнатулы құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Контейнер және қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл-ге дейін градуировкасы бар. Бұралатын қақпақ контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, сондықтан ол тәуліктік несептің қауіпсіз жиналуын қамтамасыз етеді. Несепті жанасусыз тасымалдауға арналған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін, несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумды пробиркаға арналған саңылауы, пробирка қақпағын тесуге арналған резеңке жарғақшасы бар инесімен. Контейнердің толық көлемі 120 мл. Бір рет пайдалануға арналған! Несепті жалпы және микробиологиялық талдауға арналған вакуумды стерильді пробиркалар негізгі үш бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Вакуумды пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол әсіресе берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Несепті жалпы талдауға арналған қақпақ түсі – сары, микробиологиялық талдауға арналған – зәйтүн. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Үлгінің тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін ұстап тұрады. Пробиркадағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қаматамасыз етеді. Бұйым стерильді. Этилен тотығымен стерилизациялау. Несепті жалпы талдауға арналған консервантсыз вакуумды стерильді AVATUBE пробиркалары. Микробиологиялық несепті талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркаларда № 3 консервант - консервант пен реагент қатынасындағы бор қышқылы: 1 мл несеп көлеміне 20 мг бор қышқылы бар. Консервант ақ ұнтақ түрінде болып келеді. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін сақтайды. Пробирканың өлшемі-16х100 мм. Номиналды көлемі-9,5 мл. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Медициналық бұйымдар құрамында дәрілік заттар жоқ. Медициналық бұйымдар бір рет пайдалануға арналған. Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Несепті зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
дана
1. Көлемді көзбен шолып бақылауға арналған өлшеу шкаласы, мөлдір жолағы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көлемі 3000 мл;
2. Тұрақтандырғыш № 1;
3. Несепті контейнерге жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік қолданылатын ыдыс;
4. Несепті жанасусыз талдауға арналған орнатулы құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл;
5. Несепті жалпы талдауға арналған вакуумды стерильді AVATUBE пробиркалары, 10,0 мл;
6. Несепті микробиологиялық талдауға арналған AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары консервантымен, көлемі 9,5 мл.

Простыни "Vita Pharma" стерильные из нетканого материала операционная, размеры: 80х160, 120х160, 160х180,160х190,160х210
штука
РК МИ (ИМН)-0№024054
561,00
1775
Набор для лабораторных исследований мочи
Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Изделие стерильное. Стерилизация этиленоксидом. Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для общего анализа мочи без консерванта. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Консервант имеет вид белого порошка. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Медицинские изделия не содержат лекарственных средств. Медицинские изделия одноразового использования. Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485.
Набор для лабораторных исследований мочи
Набор

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024168
9 958,58
1 776
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары, әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде
Дайындалған материалы: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинатталған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинатталған); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлэйс (вискоза+полиэфир); спанлэйс (вискоза+полиэфир); ламинатталған тоқылмаған мата спанлэйс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинатталған). Беттік тығыздығы: (10-60) г/м? ±10 г/м?. Әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медициналық бұйым құрылымдық түрде әр түрлі операциялар кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін қолданылатын әртүрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады

РК МИ (in vitro)-0№024168
9 958,58
1776
Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала, различного варианта исполнения и размеров
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Поверхностная плотность: (10-60) г/м² ±10 г/м². Разных вариантов исполнения и размеров (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медицинское изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций.

Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" операциялық ақжаймалары, өлшемдері: 180х300,200х300,250х300,240х350,250х350
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" операциялық ақжаймалары
ҚР-МБ (ММБ)-0№024155
534,60
1 783
Резеңкелі және/немесе байлағыштары бар үш қабатты медициналық бетперде
Бұйым - бұл тоқылмаған матадан жасалған тікбұрышты пішіндегі үш қабатты бетперде. Бұйым бетперденің негізінен тұрады (сүзгі қабаты орналастырылған, материал қабаттарының арасына байланған немесе басылған) және бетпердені пайдаланушының басына бекітуге арналған құралдар (резіңке және/ немесе баулары бар). Бетперденің үстіңгі бөлігінде тоқылмаған материал қабаттары арасында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде
дана
Бұйым - бұл тоқылмаған матадан жасалған тікбұрышты пішіндегі үш қабатты бетперде. Бұйым бетперденің негізінен тұрады (сүзгі қабаты орналастырылған, материал қабаттарының арасына байланған немесе басылған) және бетпердені пайдаланушының басына бекітуге арналған құралдар (резіңке және/ немесе баулары бар). Бетперденің үстіңгі бөлігінде тоқылмаған материал қабаттары арасында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
ҚР-ММБ-5№020440
59,29
1 784
Бір реттік стерильді "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см, 60*120 см
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады:
1. полиэтилен қабаты,
2. қағаз қабаты,
3. ұсақталған целлюлоза қабаты,
4. қағаз қабаты,
5. 5) спанбонд тоқылмаған матаның қабаты. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Қаптамаға 1 данадан оралады. Ескертпе: * Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі көлемдегі, материал түрлері мен тығыздықтағы бұйымдардың әртүрлі жинақталуына жол беріледі.
Бір реттік стерильді "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*120 см
дана
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады:
1. полиэтилен қабаты,
2. қағаз қабаты,
3. ұсақталған целлюлоза қабаты,
4. қағаз қабаты,
5. спанбонд тоқылмаған матаның қабаты. өлшемдері 60*120 см
ҚР-МБ (ММБ)-0№024479
615,12
1 785
Бахилалар: биік, аласа
Байлаулары бар биік бахилалар. Резеңкесі бар аласа бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті 13 г/м? – 70 г/м? тығыздығымен тоқылмаған материалдан жасалады. Бір рет пайдалануға арналған!
Биік: бахилалар
дана
Байлаулары бар биік бахилалар. Резеңкесі бар аласа бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті 40 г/м2 тығыздығымен тоқылмаған материалдан жасалады. Бір рет пайдалануға арналған. стерильді
ҚР-ММБ-0№023414
500,06
1 786
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы бұрыштық адаптерімен
Жинаққа тыныс алу контурын жинауға қажетті жиынтықтаушылар кіреді. - екі гофрленген, конфигурацияланатын дем алу және дем шығару тізбегі бар, қысылуға, иілуге және сынуға төзімді контур; - контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм) дейін (тапсырыс берушінің талабы бойынша өзгертілуі мүмкін);- түтіктің диаметрі: ересектерге арналған контур - 22 мм;- аппаратқа қосылу үшін 22F типтік айырмалармен жабдықталған; - 15F/22М айырмасы бар пациент жағындағы пациенттің үш тармақты қосқышы (Y-адаптері). Y-адаптері порттармен жабдықталуы мүмкін; - дем алу және дем шығару сызығына кіріктірілген немесе ылғал жинағыштарсыз екі жиналмалы ылғал жинағыштары бар; - қосымша түтігі (лимб) бар/жоқ;- этилен тотығымен стерилизацияланған; - бір рет қолданылатын.- F-ішкі (female "әйелдік"); M – сыртқы (male "ерлік"). Бұйымдар әртүрлі материалдардан жасалған: төмен қысымды полипропилен (PP), жоғары қысымды полиэтилен (РЕ), поливинилхлорид (PVC), каучук латекс, латекссіз созылғыш резеңке, сонымен қатар акрилонитрилбутадиенстиролдан (ABS), этилвинилацетаты қоспасымен көбікті полиэтиленнен (РЕ+EVA), полистиролдан (PS), К-resin жасалған болуы мүмкін.* Тапсырыс берушінің келісімі бойынша контур жиынтықтаушыларының әртүрлі нұсқалары болуы мүмкін.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы,

Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала операционная, размеры: 180х300,200х300,250х300,240х350,250х350
штука
РК МИ (ИМН)-0№024155
534,60
1783
Маска медицинская трехслойная на резинках и/или завязках
Изделие представляет собой трехслойную маску прямоугольной формы, изготовленную из нетканого материала. Изделие состоит из основы маски (фильтрующий слой помещенный, связанный или спрессованный между слоями материала) и средства крепления маски к голове пользователя (резинки и/или завязки). Имеет носовой фиксатор, расположенный в верхней части маски между слоями нетканого материала.
Маска медицинская трехслойная на резинках
штука
РК-ИМН-5№020440
59,29
1784
Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см. 60*120 см
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из:
1. полиэтиленовый слой,
2. бумажный слой,
3. слой из измельченной целлюлозы,
4. бумажный слой,
5. слой из нетканого полотна спанбонд. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 1 шт. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей.
Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, стерильная, размерами 60*120 см
штука
РК МИ (ИМН)-0№024479
615,12
1785
Бахилы: высокие, низкие
Бахилы высокие на завязках. Бахилы низкие на резинках. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 13 г/м² - 70 г/м². Только для одноразового применения.
Бахилы: высокие
штука
РК-ИМН-0№023414
500,06
1786
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой; растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура: - контур с двумя гофрированными конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам; - длина контура до 3 м (3000 мм) (может быть изменена по требованию заказчика); - диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм; - снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату; - тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер может быть снабжен портами; - с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха или без влагосборников; - с/без дополнительной трубки (лимб); - стерилизовано оксидом этилена; - однократного применения. - F – внутренний (female "женский"); M – наружный (male "мужской"). Изделия изготовлены из различных материалов: полипропилена низкого давления (PP), полиэтилена высокого давления (РЕ), поливинилхлорида (PVC), латекса каучукового, безлатексной эластичной резины, а также могут быть изготовлены из акрилонитрилбутадиенстирола (ABS), вспененного полиэтилена с примесями этилвинилацетата (РЕ+EVA), полистирола (PS), К-resin. * Допускается по согласованию с заказчиком возможны различные варианты комплектации контура.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой,

1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024249
2 081,61
1 793
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті жаңа алынған қанда, сарысуда немесе плазмада В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған жарғақшалық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау.
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024208
1 074,71
1 794
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (жолақ)
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (жолақ) - бұл адамның несеп үлгілеріндегі адамның хориондық гонадотропинін сапалы анықтауға арналған мембраналық жолақтарға негізделген иммунохроматографиялық талдау.
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (жолақ)
1 қаптама (100 тест)
1. Силикагель (құрғатқыш) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ –100 дана.;
2. қолдану жөніндегі нұсқаулық
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024253
21 854,16
1 795
Жүктіліктің гестациялық аптасын анықтауға арналған экспресс-тесті
Жүктіліктің гестациялық аптасын анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл адамның несеп үлгілеріндегі адамның хориондық гонадотропинін жартылай сандық анықтауға арналған жылдам көзге көрінетін иммунологиялық талдау. Бұл жинақ жүктілік апталарын бағалау үшін қосымша құрал ретінде пайдалануға арналған.
Жүктіліктің гестациялық аптасын анықтауға арналған экспресс-тесті
1 қаптама (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024257
27 567,89
1 796
Краниотомияға арналған бір реттік операциялық стерильді жабын жиынтығы
Аспаптық үстелге арналған тысқап тоқылмаған материалдан, өлшемдері – ұзындығы мен ені: (80х145) см ±10%, сіңіргіш қабатының ұзындығы мен ені (60х90) см ±10%, беттік тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Жабысқақ жиегі бар спанбонд-мелтблаун-спанбонд смс типті тоқыма емес матадан жасалған жабысқақ жиегі бар парақтар, өлшемдері ұзындығы мен ені: (50х50) см±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м²; краниотомияға арналған бір реттік парақ, смс типті тоқыма емес матадан жасалған, өлшемдері ұзындығы мен ені: (240х290) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м², шаршы тесігі 20×20 см (±10%),, сіңіргіш кірістіруі 60×90 см (±10%); Жабысқақ жиегі бар SMS типті тоқыма емес матадан жасалған жұмыс үстеліне арналған парақ, өлшемдері ұзындығы мен ені: (160х190) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған сіңіргіш парақ, өлшемдері ұзындығы мен ені: (80х190) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Бір реттік операциялық таспасы, тоқыма емес материалдан жасалған, өлшемдері ұзындығы мен ені: (10х50) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған майлық Спанлейс, өлшемдері ұзындығы мен ені: (20х20) см ±10%, бетінің тығыздығы 100 г/м² ±7 г/м².
Краниотомияға арналған бір реттік операциялық стерильді жабын жиынтығы.
жинақ
1. Аспаптық үстелге арналған тысқап 80х145 см, сіңіргіш аймағы 60х90 см – 1 дана;
2. Жабысқақ жиегі бар ақжаймалар 50х50 см – 4 дана;
3. Краниотомияға арналған ақжайма (ендірілген инциздік үлбірі бар, сұйықтықты жинауға арналған ендірілген қапшығымен, бұрылатын науалары мен бұрылатын құбыры, түтіктердің ендірме бекіткіштері бар операциялық ойық) – 1 дана;
4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160х190 см – 1 дана;
5. Сіңіргіш ақжайма 80х190 см – 1 дана;
6. Операциялық лента 10х50 см – 1 дана;
7. Сүрткілер – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№022725
10 373,11
1 797
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 х 250 см стерильді ойығы бар, 70 х 80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
дана
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
ҚР-ММБ-5№022471
4 230,86
1 798
Босанатын әйелдерге арналған стерильді киімдер жиынтығы
Клип-берет телпегі бір реттік, үш қабатты СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) тоқылмаған материалынан жасалған, беттік тығыздығы 63 г/м? ±7 г/м?; Үш қабатты тоқыма емес СМС материалынан жасалған, үстіңгі жағында бекітетін серпімді жолағы бар, беттік тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м², биіктігі 18 см-ден кем емес, аяқтың ұзындығы 36 см-ден кем емес; Бір реттік қағаз майлық, өлшемдері ұзындығы мен ені: (20х20) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған сіңіргіш парақ, өлшемдері ұзындығы мен ені: (60х60) см ±10%, сіңіргіш қабаттың ұзындығы мен ені (52х52) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған ылғалға төзімді парақ, өлшемдері-ұзындығы мен ені: (80х140) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м2 ± 7 г/м2; Бір рет қолданылатын майлық спанлейс, өлшемдері-ұзындығы мен ені: (80х70) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м2 ± 7 г/м2. Босанатын әйелге арналған смс үлгісіндегі үш қабатты тоқыма емес матадан жасалған бір реттік акушерлік көйлек, бетінің тығыздығы 63 г / м2 ± 7 г/м2. Тікелей силуэт көйлек, бекіткіш жоқ, жеңі қысқа; Тығыздағыш көп қабатты сіңіргіш, бір реттік; Смс тоқыма емес матадан жасалған серпімді және/немесе байламдардағы (ҚР-ММН-5№020440) үш қабатты медициналық Маска, бетінің тығыздығы 50 г / м2 ±7 г/м2. Масканың жоғарғы жағында икемді мұрын ұстағышы бар. ГОСТ Р 58396-2019 стандартына сәйкес I типті Маска; Тоқыма емес материалдан (ламинатталған спанбонд) бір рет қолданылатын жеңдер, бетінің тығыздығы 75 г/м2 ± 7 г/м2; Ламинатталған алжапқыш, бір рет қолданылатын тоқыма емес материал (ламинатталған спанбонд), бетінің тығыздығы 75 г/м2 ± 7 г/м2.
Босанатын әйелдерге арналған стерильді киімдер жиынтығы
жинақ
1. Клип-берет телпегі – 1 дана;
2. Аласа бахилалар – 1 жұп;
3. Қағаз сүрткі 20х20 см – 2 дана;
4. Сіңіргіш ақжайма 60х60 см - 1 дана;
5. Ылғал өткізбейтін ақжайма 80х140 см – 1 дана;
6. Сүрткі 80х70 см - 2 дана;
7. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана;
8. Төсеме - 2 дана;
9. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде –1дана;
10. Пластикалық астауша - 1 дана;
11. Ламинатталған /полэтиленді жеңқаптар – 1 жұп;
12. Алжапқыш ламинатталған – 1 дана;
13. Биоматериалға арналған полимерлі пакет - 1 дана.

1 набор (1 тест)
РК МИ (in vitro)-0№024249
2 081,61
1793
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)
"Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)" представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к поверхностному антигену вируса гепатита Вв цельной крови, сыворотке или плазме.
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb) №1
1 набор (1 тест)
РК МИ (in vitro)-0№024208
1 074,71
1794
Экспресс-тест для определения беременности (полоска)
Экспресс-тест для определения беременности (полоска) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения хорионического гонадротропина человека в образцах мочи.
Экспресс-тест для определения беременности (полоска)
1 упаковка (100 тестов)
РК МИ (in vitro)-0№024253
21 854,16
1795
Экспресс-тест для определения гестационной недели беременности
Экспресс-тест для определения гестационной недели беременности - это быстрый визуальный иммуноанализ для полуколичественного определения хорионического гонадотропина человека в образцах мочи человека. Этот набор предназначен для использования в качестве вспомогательного средства для оценки недель беременности.
Экспресс-тест для определения гестационной недели беременности
1 упаковка (25 тестов)
РК МИ (in vitro)-0№024257
27 567,89
1796
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
Чехол на инструментальный стол из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (80х145) см ±10%, длина и ширина впитывающего слоя (60х90) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Простыни с адгезивным краем из нетканого полотна типа СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) с липким краем, размеры – длина и ширина: (50х50) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Простыня для краниотомии одноразовая, изготовленная из нетканого полотна типа СМС, размеры – длина и ширина: (240х290) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м², с квадратным отверстием 20×20 см (±10%), с впитывающей вставкой 60×90 см (±10%). Простыня для операционного стола из нетканого полотна типа СМС, с липким краем, размеры – длина и ширина: (160х190) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Простыня впитывающая из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (80х190) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Операционная лента одноразовая, из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (10х50) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Салфетка из нетканого материала Спанлейс, размеры – длина и ширина: (20х20) см ±10%, поверхностная плотность 100 г/м² ±7 г/м².
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
комплект
РК-ИМН-5№022725
10 373,11
1797
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем
штука
РК-ИМН-5№022471
4 230,86
1798
Комплект белья для рожениц, стерильный
Шапочка клип-берет одноразовая, из трехслойного нетканого материала СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд), поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Бахилы низкие одноразовые, с фиксирующей резинкой сверху, изготовленные из трехслойного нетканого материала СМС, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Высота не менее 18 см, длина стопы не менее 36 см; Салфетка бумажная одноразовая, размеры – длина и ширина: (20х20) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Простыня впитывающая из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (60х60) см ±10%, длина и ширина впитывающего слоя (52х52) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Простыня влагонепроницаемая из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (80х140) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Салфетка, одноразовая из спанлейс, размеры – длина и ширина: (80х70) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Рубашка для роженицы акушерская одноразовая из трехслойного нетканого полотна типа СМС, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Рубашка прямого силуэта, без застежки, рукав короткий; Прокладка многослойная впитывающая, одноразовая; Маска медицинская трехслойная на резинках и/или на завязках (РК-ИМН-5№020440) из нетканого полотна СМС, поверхностная плотность 50 г/м² ±7 г/м². Имеет гибкий носовой фиксатор в верхней части маски. Маска типа I по стандарту ГОСТ Р 58396-2019; Нарукавники одноразовые из нетканого материала (ламинированный спанбонд), поверхностная плотность 75 г/м² ± 7 г/м²; Фартук ламинированный, одноразовый из нетканого материала (ламинированный спанбонд), поверхностная плотность 75 г/м² ± 7 г/м².
Комплект белья для рожениц, стерильный
комплект

1 809
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
7,5 см х 5 см медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
дана
Стерильді емес көп қабатты дәкелі тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
ҚР-ММБ-0№022419
79,80
1 810
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар

1809
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лел.
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 7,5 см х 5 см
штука
РК-ИМН-0№022419
79,80
1810
Тампоны марлевые медицинские нестерильные

ҚР-ММБ-0№022418
99,75
1 820
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі M

РК-ИМН-0№022418
99,75
1820
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером M
штука

1 823
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
Бұйым тікбұрышты пішінге ие, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бетперденің бетке ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетперденің жоғарғы жағында мұрынға арналған түзеткіш бар. Бетпердеде бетке екі жағынан неғұрлым тығыз орналасуды қамтамасыз ететін бекітуге арналған созылғыш ілмектер бар. Бір реттік пайдалануға арналған. Дайындау материалдары: тоқылмаған спанбонд материалдың екі қабатынан және белсендірілген көмірмен (көмір сүзгісі) полиэфир талшығынан жасалған сіңіргіш беткейдің бір сүзгі қабатынан тұрады. Көмір сүзгісі адамдарға зиянды қоспаларды сіңіру қабілетіне ие: ұшпа қосылыстар, шаң бөлшектері, жағымсыз иістер мен бактериялар. Өлшемдері: Биіктігі- 9,5 см ±10%; Ұзындығы - 17,5 см ±10%; Мұрынға арналған бөлшектің ұзындығы – 7-ден 15 см дейін; Бір жағындағы резеңкенің ұзындығы - 13-тен 25 см дейін.
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана
-

1823
Маска медицинская "Нәрия" трехслойная на резинках, с угольным фильтром
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. В верхней части маски имеется встроенный фиксатор для носа. Маска имеет эластичные петли для фиксации, обеспечивающие более плотное прилегание маски к лицу по бокам. Для одноразового использования. Материал изготовления: состоит из двух слоҰв нетканого материала спанбонд и одного фильтрующего слоя сорбирующей поверхности, выполненного из полиэфирного волокна с активированным углем (угольный фильтр). Угольный фильтр обладает способностью поглощать вредные для человека примеси: летучие соединения, частицы пыли, неприятные запахи и бактерии. Размеры: Высота - 9,5 см ±10%; Длина - 17,5 см ±10%; Длина носовой детали - от 7 до 15 см; Длина резинки с одной стороны - от 13 до 25 см.
Маска медицинская "Нәрия" трехслойная на резинках, с угольным фильтром
штука

1 825
УДЗ-ға арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
1. Өлшемі 1600х1900 операциялық жайма-1 дана;
2. Латексті диагностикалық қолғаптар-1 жұп;
3. Үш қабатты маска-1 дана;
4. Бахилалар-1 жұп;
5. Трансвагинальді, ректальді латексті тысқап 1 дана, өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма мата емес материалдан жасалған. Маска - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық бұйым. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Бахилалар биік, жоғары жағы құлаудан резеңкемен немесе байлағыштармен бекіту арқылы тікейтіледі. Латексті диагностикалық қолғаптар. Трансвагинальді ректальді латексті тысқап - ультрадыбыстық зерттеу аппаратының ректальді вагинальді датчигіне арналған латексті мүшеқаптар. Олар мөлдір (боялмаған) және жақпамайсыз тегіс опаланған бетке ие.
УДЗ-ға арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
қаптама
1. Операциялық жайма 1600х1900мм өлшемді;
2. Латексті диагностикалық қолғаптар;
3. Үшқабатты бетперде;
4. Бахилалар;
5. Латексті ректальді, трансвагинальді қап
ҚР-МБ (ММБ)-0№024813
4 714,23
1 826
Бір реттік медициналық халат
Бір реттік, сұйықтыққа төзімді, халат ұзын, сирақтың ортасына дейін, алдынан жабық, артқы жағында етектері бір-біріне терең енеді, мойын мен белінде ұзын байлаулары бар, білектерге серпімді жолақпен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылады. Тоқылмаған матадан жасалған. Халат материалының беттік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс
Бір реттік медициналық халат
дана
1. Бір реттік медициналық халат, өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL);
2. Бір реттік медициналық халат, өлшемі 46-48 (М);
3. Бір реттік медициналық халат, өлшемі 50-52 (L-XL);
4. Бір реттік медициналық халат, өлшемі 54-56 (ХXL);
5. Бір реттік медициналық халат, өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025112
2 446,03
1 827
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
1. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 70*80 см -1 дана;
2. Латексті диагностикалық қолғаптар -1 жұп;
3. Латексті ректальді, трансвагинальді қап -1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі, өлшемі 70*80 см. Латексті диагностикалық қолғаптар. Ультрадыбыстық зерттеулерге ректальді-вагинальді аппараттың көрсеткішіне арналған латексті қаптар, мөлдір (боялмаған) және майлаусыз тегіс опаланған бетке ие.
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 70*80 см;
2. Латексті диагностикалық қолғаптар;
3. Латексті ректальді, трансвагинальді қап

1825
Комплект из нетканого материала, для УЗИ стерильный
1. Простыня операционная размером 1600х1900-1 шт;
2. Перчатки диагностические латексные-1 пара;
3. Маска трехслойная-1 шт;
4. Бахилы-1 пара;
5. Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Простыня операционная размером 1600х1900 мм изготовлена из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках. Перчатки диагностические латексные. Чехол транс вагинальный ректальный латексный- латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
Комплект из нетканого материала, для УЗИ стерильный
упаковка
РК МИ (ИМН)-0№024813
4 714,23
1826
Халат медицинский одноразовый
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
Халат медицинский одноразовый
штука
РК МИ (ИМН)-0№025112
2 446,03
1827
Комплект из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см-1 шт;
2. Перчатки диагностические изготовлены из латекса-1 пара;
3. Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см. Перчатки диагностические латексные. Латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
Комплект из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный
комплект

COVID-19 антигендi анықтауға арналған экспресс тесті (COVID-19 Ag) №1
1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал жұтқышы (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест – кассета-1 дана;
2. үлгіні жинауға арналған зонд-тампон-1 дана;
3. лизиске арналған буфер – 1 дана;
4. қорғаныш қақпағы бар құты-қалпақша-1 дана;
5. қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-ММБ-0№022973
3 214,17
1 829
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест
COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 25 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық. COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 1 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық.
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 1 дана
2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты)
3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 1 дана
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
дана
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 1 дана
2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты)
3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 1 дана
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024529
5 183,61
1 830
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен; 1,8 мм 21G инесімен; 1,8 мм 26 G инесімен; 2,4 мм 21G инесімен; 2,8 мм 21G инесімен
Капиллярлық қан алуға арналған қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, қорапта 200 данадан. Теріні тесу тереңдігіне қарай мынадай өлшемдерге бөлінеді – тесу тереңдігі 1,2 мм жаңа туған нәрестелердің өкшесін тесуге арналған 18G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм қандағы глюкоза құрамын мониторингтеуге арналған 26G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм гемоглобин, холестеролді тестілеуге, оның ішінде педиатрияға арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,4 мм дөрекіленген теріні тесуге арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,8 мм елеулі мөлшердегі қан алуға арналған 21G инесі бар. Стерилизация әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның жеке қақпағы болуы тиіс.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
дана
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024000
133,00
1 831
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен; 1,8 мм 21G инесімен; 1,8 мм 26 G инесімен; 2,4 мм 21G инесімен; 2,8 мм 21G инесімен
Капиллярлық қан алуға арналған қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, қорапта 200 данадан. Теріні тесу тереңдігіне қарай мынадай өлшемдерге бөлінеді – тесу тереңдігі 1,2 мм жаңа туған нәрестелердің өкшесін тесуге арналған 18G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм қандағы глюкоза құрамын мониторингтеуге арналған 26G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм гемоглобин, холестеролді тестілеуге, оның ішінде педиатрияға арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,4 мм дөрекіленген теріні тесуге арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,8 мм елеулі мөлшердегі қан алуға арналған 21G инесі бар. Стерилизация әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның жеке қақпағы болуы тиіс.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26 G инесімен
дана
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26 G инесімен - 1 дана

Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 (COVID-19 Ag) №1
1 набор (1 тест)
РК-ИМН-0№022973
3 214,17
1829
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Экспресс-тест обнаруживает антитела IgG / IgM к SARS-CoV-2 посредством визуальной интерпретации изменения цвета. Античеловеческий IgG и античеловеческий IgM используются для обнаружения специфических антител в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Когда образец добавляется в лунку для образца, специфические антитела IgM и / или IgG, если они присутствуют, будут связываться с антигенами SARS-CoV-2, конъюгированными с окрашенными частицами на подушке для конъюгата. Поскольку образец перемещается вдоль полоски под действием капилляров и взаимодействует с реагентами на мембране, комплекс будет захвачен антителами против IgM человека и/или антителами против IgG человека, иммобилизованными на тестовой области(-ях). Избыточные окрашенные частицы улавливаются в области внутреннего контроля. Состав изделия медицинского назначения: - Кассета с тест-полоской и влагопоглотителем - 25 шт; - Буферный раствор - 1 фл; - Пипетка - 25 шт; - Инструкция по применению.
1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 1 шт 2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон) 3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -1 шт 4. Инструкция по применению – 1 шт
штука
РК МИ (in vitro)-0№024529
5 183,61
1830
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G; 1,8 мм с иглой 26G; 1,8 мм с иглой 21G; 2,4 мм с иглой 21G; 2,8 мм с иглой 21G
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения выпускаются в групповой таре по 200 штук в коробке. Изготовлен из пластика (ABS/PS). Масса инструмента в стерильном виде не более 650 г. Типы ланцет в зависимости от глубины прокола кожи делятся по следующим размерам – глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных; глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови; глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии; глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи; глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови Способ стерилизации: этилен оксид. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную крышку.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21G;
штука
РК МИ (ИМН)-0№024000
133,00
1831
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G; 1,8 мм с иглой 26G; 1,8 мм с иглой 21G; 2,4 мм с иглой 21G; 2,8 мм с иглой 21G
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения выпускаются в групповой таре по 200 штук в коробке. Изготовлен из пластика (ABS/PS). Масса инструмента в стерильном виде не более 650 г. Типы ланцет в зависимости от глубины прокола кожи делятся по следующим размерам – глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных; глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови; глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии; глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи; глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови Способ стерилизации: этилен оксид. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную крышку.
Безопасные ланцеты, стерильные, одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26G; 200 штук
штука

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері,көлемі 20 мл, инелерсіз
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелерсіз, 3 компонентті 20 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
39,70
1 840
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 20 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен, 3 компонентті 20 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
43,66
1 841
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальды зерттеулерге арналған құралдар (урогенитальды зонд, Фолькман қасығы)
Урогенитальді зонд АБС пластигінен дайындалған. Зонд дистальді ұшына вискоза түгімен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады. Дистальді ұшынан 85±3 мм қашықтықта стерженнің маңдайшасы бар, ол жұмыс ұшының стержень бөлігімен жеңіл бөлінуін қамтамасыз етеді. Стерильді бір рет қолданылатын Фолькман қасығы полимерлік екіжақты қасық тәрізді зонд түрінде келеді. Фолькман қасығының ұштары бірдей дөңгелек пішінді, бірақ түрлі манипуляцияларды орындағанда қажет болатын ұзындықтары әртүрлі. Екі ұшымен де жұмыс жасауға болады. Қасықшаларының диаметрі мен олардың тереңдігі материалды сапалы алуға және оны шыныға немесе қоректік ортаға салуды орындауға мүмкіндік береді. Стерилизациялау әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болады. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасымен полимерлік бірқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болуы тиіс. Топтық полиэтилен пакетте 100 данадан өндіріледі.
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы - дана

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 20 мл, без игл
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
39,70
1840
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 20 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
43,66
1841
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения(зонд урогенитальный, ложка Фолькмана)
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом. На расстоянии 85±3 мм от дистального конца стержень имеет перемычку, обеспечивающую легкое отламывание рабочего конца с частью стержня. Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный двухсторонний ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют одинаковую закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций. Оба конца являются рабочими. Диаметр ложечек и их глубина позволяют качественно выполнять забор материала и помещать его на стекло или в питательную среду. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС. Выпускается в групповой полиэтиленовой упаковке по 100 шт
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024509
133,00
1 842
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальды зерттеулерге арналған құралдар (урогенитальды зонд, Фолькман қасығы)
Урогенитальді зонд АБС пластигінен дайындалған. Зонд дистальді ұшына вискоза түгімен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады. Дистальді ұшынан 85±3 мм қашықтықта стерженнің маңдайшасы бар, ол жұмыс ұшының стержень бөлігімен жеңіл бөлінуін қамтамасыз етеді. Стерильді бір рет қолданылатын Фолькман қасығы полимерлік екіжақты қасық тәрізді зонд түрінде келеді. Фолькман қасығының ұштары бірдей дөңгелек пішінді, бірақ түрлі манипуляцияларды орындағанда қажет болатын ұзындықтары әртүрлі. Екі ұшымен де жұмыс жасауға болады. Қасықшаларының диаметрі мен олардың тереңдігі материалды сапалы алуға және оны шыныға немесе қоректік ортаға салуды орындауға мүмкіндік береді. Стерилизациялау әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болады. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасымен полимерлік бірқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болуы тиіс. Топтық полиэтилен пакетте 100 данадан өндіріледі.
Стерильді, бір рет қолданылатын екіжақты урогенитальді зонд
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын екіжақты урогенитальді зонд - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024509
159,60

РК МИ (ИМН)-0№024509
133,00
1842
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения(зонд урогенитальный, ложка Фолькмана)
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом. На расстоянии 85±3 мм от дистального конца стержень имеет перемычку, обеспечивающую легкое отламывание рабочего конца с частью стержня. Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный двухсторонний ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют одинаковую закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций. Оба конца являются рабочими. Диаметр ложечек и их глубина позволяют качественно выполнять забор материала и помещать его на стекло или в питательную среду. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС. Выпускается в групповой полиэтиленовой упаковке по 100 шт.
Зонд урогенитальный двухсторонний стерильный одноразового применения
штука
РК МИ (ИМН)-0№024509
159,60

1 843
Стерильді бір рет қолданылатын ПАП-тестке арналған құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
АБС пластигінен жасалған. Стерилизацияланған (соңғы) қаптамадағы құрал салмағы – 10 г көп болмауы тиіс. Стерилизациялау тәсілі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйым бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полимерлік бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады. Топтық полиэтилен пакетте 100 данадан өндіріледі.
Стерильді бір рет қолданылатын ПАП-тестке арналған құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
дана
Стерильді бір рет қолданылатын ПАП-тестке арналған құралдар (цервикальді щетка, цитощетка) - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024001
239,40
1 844
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар)

1843
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
Изготовлен из АБС пластика. Масса инструмента в стерилизационной (конечной) упаковке должна быть не более – 10 г. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС. Выпускается в групповой полиэтиленовой упаковке по 100 шт.
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
РК МИ (ИМН)-0№024001
239,40
1844
Ланцеты (скарификаторы) стерильные одноразового применения

Өткір ұштығы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған ланцет-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерильді бір рет қолданылатын ланцет-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар 2 полиэтилен пакетте, әрқайсысы 100 данадан, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), ине
дана
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), ине - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024508
26,60
1 845
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар)
Өткір ұштығы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған ланцет-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерильді бір рет қолданылатын ланцет-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар 2 полиэтилен пакетте, әрқайсысы 100 данадан, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), найза
дана
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), найза - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024508
26,60
1 846
ЛОР зерттеулерге арналған құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Шпательдер бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полиэтиленді бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі
дана
терапиялық ағаш шпателі - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024309
99,75
1 847
ЛОР зерттеулерге арналған құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Шпательдер бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полиэтиленді бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі
дана
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі - 1 дана

Ланцет-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте, заводской групповой коробке по 200 штук. Ланцет-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником производится по 100 штук в 2 групповых полиэтиленовых пакетах, заводской групповой коробке по 200 штук. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения игла
штука
РК МИ (ИМН)-0№024508
26,60
1845
Ланцеты (скарификаторы) стерильные одноразового применения
Ланцет-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте, заводской групповой коробке по 200 штук. Ланцет-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником производится по 100 штук в 2 групповых полиэтиленовых пакетах, заводской групповой коробке по 200 штук. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения копье
штука
РК МИ (ИМН)-0№024508
26,60
1846
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Шпатели должны иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полиэтиленовый однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения, деревянный
штука
РК МИ (ИМН)-0№024309
99,75
1847
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Шпатели должны иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полиэтиленовый однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения, пластиковый
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024309
119,70
1 848
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы
Бұйымдар Спанбонд, Мельтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мельтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мельтблаун + Мельтблаун + Спанбонд), (РЕ+РР) ламинатталған тоқылмаған мата, Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір) тоқылмаған мата, Айрлайд тоқылмаған мата, перфорацияланған спанлейс тоқылмаған материал (Вискоза + Полиэфир) типті тоқылмаған материалынан дайындалады. Стерильді бұйым. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулары ±10 мм. Беттік тығыздығы (25-70) г/м2 (±10%).
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы.
1) операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190х160 см – 1 дана.
2) кесілген жайма, өлшемі 250х180 см – 1 дана.
3) жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240х160 см /180х160 см – 1 дана.
4) жабысқақ жиегі бар ылғалға төзімді жайма, өлшемі 90х80 см-2 дана.
5) аспаптық үстел, өлшемі 145х80 см-1 дана.
6) операциялық таспа, өлшемі 50х10 см – 3 дана.
7) Бахилалар /шұлық – 1 жұп.
жинақ
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы.
1) операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190х160 см – 1 дана.
2) кесілген жайма, өлшемі 250х180 см – 1 дана.
3) жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240х160 см /180х160 см – 1 дана.
4) жабысқақ жиегі бар ылғалға төзімді жайма, өлшемі 90х80 см-2 дана.
5) аспаптық үстел, өлшемі 145х80 см-1 дана.
6) операциялық таспа, өлшемі 50х10 см – 3 дана.
7) Бахилалар /шұлық – 1 жұп.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024697
10 880,00
1 849
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы
Бұйымдар Спанбонд, Мельтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мельтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мельтблаун + Мельтблаун + Спанбонд), (РЕ+РР) ламинатталған тоқылмаған мата, Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір) тоқылмаған мата, Айрлайд тоқылмаған мата, перфорацияланған спанлейс тоқылмаған материал (Вискоза + Полиэфир) типті тоқылмаған материалынан дайындалады. Стерильді бұйым. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулары ±10 мм. Беттік тығыздығы (25-70) г/м2 (±10%).
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы.
1) операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190х160 см – 1 дана.
2) кесілген жайма, өлшемі 250х180 см – 1 дана.
3) жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240х160 см /180х160 см – 1 дана.
4) жабысқақ жиегі бар ылғалға төзімді жайма, өлшемі 90х80 см – 2 дана.
5) Операциялық таспа, өлшемі 50х10 см-3 дана.
жинақ
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы.
1) операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190х160 см – 1 дана.
2) кесілген жайма, өлшемі 250х180 см – 1 дана.
3) жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240х160 см /180х160 см – 1 дана.
4) жабысқақ жиегі бар ылғалға төзімді жайма, өлшемі 90х80 см – 2 дана.
5) Операциялық таспа, өлшемі 50х10 см-3 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024697
8 768,00
1 850
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma"пациентке арналған жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд), ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. беттік тығыздығы 30, 42, 60 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" пациентке арналған жиынтығы
жинақ
жиынтығы:

РК МИ (ИМН)-0№024309
119,70
1848
Комплект "Vita Pharma" для операции на бедре одноразовый, стерильный
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мельтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мельтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мельтблаун + Мельтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10 мм. Поверхностная плотность (25-70) г/м2 (±10%).
Комплект "Vita Pharma" для операции на бедре одноразовый стерильный.
1) Простыня на операционный стол, размер 190х160 см – 1 шт.
2) Простыня с вырезом, размер 250х180 см – 1 шт.
3) Простыня с адгезивным краем, размер 240х160 см /180х160 см – 1 шт.
4) Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90х80 см – 2 шт.
5) Чехол на инструментальный стол, размер 145х80 см – 1 шт.
6) Лента операционная, размер 50х10 см – 3 шт.
7) Бахилы /чулок – 1 пара.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024697
10 880,00
1849
Комплект "Vita Pharma" для операции на бедре одноразовый, стерильный
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мельтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мельтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мельтблаун + Мельтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10 мм. Поверхностная плотность (25-70) г/м2 (±10%).
Комплект "Vita Pharma" для операции на бедре одноразовый стерильный.
1) Простыня на операционный стол, размер 190х160 см – 1 шт.
2) Простыня с вырезом, размер 250х180 см – 1 шт.
3) Простыня с адгезивным краем, размер 240х160 см /180х160 см – 1 шт.
4) Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90х80 см – 2 шт.
5) Лента операционная, размер 50х10 см – 3 шт.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024697
8 768,00
1850
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30, 42, 63 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения. Комплектность:

1. Клип-берет телпек - 1 дана;
2. Бір реттік халат - 1 дана;
3. Көйлек /жейде - 1 дана;
4. Бір реттік бетперде - 1 дана;
5. Биік /аласа бахилалар - 1 жұп
ҚР-МБ (ММБ)-0№024623
1 365,00
1 851
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, текстуралы беті бар
жұп
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, текстуралы беті бар, ұнтақталған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024625
145,01
1 852
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, тегіс беті бар
жұп
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, тегіс беті бар. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024625
121,00
1 853
Бір реттік қолданылатын стерильді емес медициналық шпателі
Ағаштан немесе пластиктен жасалған бір реттік медициналық шпатель. Ұзындығы: (140-160) мм ± 5,0 мм; ені: (14-18) мм ± 3,0 мм; қалыңдығы: (1,4-1,7) мм ± 0,3 мм. Пішіні: түзу немесе иілген. Жарақаттамайтын, жұмыс беті мен шеттері тегіс, зиянды әсер етпейді және тітіркенуді тудырмайды.
Бір реттік қолданылатын стерильді емес медициналық шпателі
дана
Ағаштан немесе пластиктен жасалған бір реттік медициналық шпатель. Ұзындығы: (140-160) мм ± 5,0 мм; ені: (14-18) мм ± 3,0 мм; қалыңдығы: (1,4-1,7) мм ± 0,3 мм. Пішіні: түзу немесе иілген. Жарақаттамайтын, жұмыс беті мен шеттері тегіс, зиянды әсер етпейді және тітіркенуді тудырмайды.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024826
45,01
1 854
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель, көлемі 5000 г
дана
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024624
5 482,50
1 855
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2)
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2) – бұл АИТВ антиденелерін визуалды түрде анықтауға арналған бір кезеңді экспресс тесті. Үлгіні құрылғыға қосқан кезде үлгі капиллярлардың әсерінен тест-жолағына сіңеді, антиген-бояғыш конъюгатымен араласады және алдын ала жабылған жарғақша арқылы өтеді. Тестте түсті жолақ пайда болады. АИТВ-ға тестілеу үшін антигеннің қос сэндвич-әдісі қолданылады. Спецификалығы - 98,16-100%. Сезімталдығы - 100%.
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2)
дана
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2)
ҚР-ММБ-5№021879
109 700,00
1 856
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, өлшемі М
жинақ
1) полистиролдан жасалған өлшемдері M бір рет қолданылатын Куско бойынша гинекологиялық айна;
2) жарық түсіргіші жоқ цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын полимерлі гинекологиялық шпатель;
3) тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған, өлшемі 40х55±5 см бір рет қолданылатын сіңіргіш төсеуіш (сүрткі);
4) өлшемдері: XS, S, M, L, XL опаланбаған, бір рет қолданылатын тексеріп қарауға арналған қолғаптар;
5) қынапты бастапқы өңдеуге арналған стерильді тампон (мақталы диск).
ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
1 857
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, өлшемі L
жинақ
1) полистиролдан жасалған өлшемдері L бір рет қолданылатын Куско бойынша гинекологиялық айна;
2) жарық түсіргіші жоқ цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын полимерлі гинекологиялық шпатель;
3) тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған, өлшемі 40х55±5 см бір рет қолданылатын сіңіргіш төсеуіш (сүрткі);
4) өлшемдері: XS, S, M, L, XL опаланбаған, бір рет қолданылатын тексеріп қарауға арналған қолғаптар;
5) қынапты бастапқы өңдеуге арналған стерильді тампон (мақталы диск).

1. Шапочка клип-берет – 1 шт.;
2. Халат одноразовый – 1 шт.;
3. Рубашка / сорочка – 1 шт.;
4. Маска одноразовая – 1 шт.;
5. Бахилы высокие / низкие – 1 пара.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024623
1 365,00
1851
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические смотровые латексные стерильные
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную/гладкую поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную поверхность, опудренные. Размеры: XS, S, M, L, XL.
пара
РК МИ (ИМН)-0№024625
145,01
1852
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические смотровые латексные стерильные
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную/гладкую поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
Перчатки медицинские смотровые латексные Vita Pharma стерильные, имеют гладкую поверхность
пара
РК МИ (ИМН)-0№024625
121,00
1853
Шпатель медицинский не стерильный, однократного применения
Шпатель медицинский одноразовый из дерева или пластика. Длина: (140-160) мм ± 5,0 мм; ширина: (14-18) мм ± 3,0 мм; толщина: (1,4-1,7) мм ± 0,3 мм. Форма: прямая или изогнутая. Атравматичен, рабочая поверхность и края гладкие, не оказывает вредного воздействия и не вызывает раздражения.
Шпатель медицинский не стерильный, однократного применения
штука
РК МИ (ИМН)-0№024826
45,01
1854
Гель для лазерных и IPL процедур
В состав геля входят: вода, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, краситель. Внешний вид: однородная вязкая жидкость без механических примесей, без запаха или со слабым специфическим запахом. Допускается наличие пузырьков воздуха в геле. Цветность: гель должен быть синим, зеленоватым или слабо окрашенным по сравнению с водой для инъекций. рН: 5.0 - 7.0. Вязкость: От 85.000 – 135.000 сР. Масса содержимого упаковки определяют в граммах. Допускаемая погрешность + 5%.
Гель для лазерных и IPL процедур, объем: 5000 г
штука
РК МИ (ИМН)-0№024624
5 482,50
1855
Экспресс тест ВИЧ1 и ВИЧ2 (HIV 1&2)
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)- это одноэтапный экспресс-тест для визуального обнаружения антител к ВИЧ. При добавлении образца в устройство, образец впитывается под действием капилляров в тест-полоску, смешивается с конъюгатом антиген-краситель и протекает через предварительно покрытую мембрану. На тесте образуется цветная полоска. Для тестирования на ВИЧ используется двойной сэндвич-метод антигена. Специфичность - 98,16-100%. Чувствительность- 100%.
Экспресс тест ВИЧ1 и ВИЧ2 (HIV 1&2)
штука
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)
РК-ИМН-5№021879
109 700,00
1856
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения, размер M.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
1857
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения, размер L.
комплект

1 859
Хирургиялық халат
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізетін, гипоаллергенді, ылғал сіңіретін. Материал тығыздығы: 25-50 гр./кв.м-ден. Созылуға және жыртылуға төзімді. Су өткізбейтін, жарық өткізбейтін. Құрамында латекс жоқ.
Хирургиялық халат
дана
1. Хирургиялық халат өлшемі 46-48 (М);
2. Хирургиялық халат өлшемі 50-52 (L-XL);
3. Хирургиялық халат өлшемі 54-56 (ХXL);
4. Хирургиялық халат өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL);
5. Хирургиялық халат өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025563
3 003,88
1 860
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, текстуралы беті бар
жұп
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024625
145,01
1 861
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 650г; 720г; 1150г
Полипропилен картриджі BiCart-патрон, құрамында натрий бикарбонатының құрғақ ұнтағы (NaНСОз) бар, ол диализдеуші ерітіндіні дайындау үшін қажетті бикарбонаттың көзі болып табылады. Ішіндегісі: BiCart картриджі кемінде 720 г құрғақ натрий бикарбонаты ұнтағы (NaНСО3)
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 720 г
дана
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 720г.
ҚР-ММБ-5№021307
1 026,90
1 862
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен, түрлі өлшемдерде
Гемодиализ емшараларын жүргізген кезде қантамырларға енгізу үшін қысқа мерзімдік пайдалануға арналған стерильді бір реттік катетерлер. GamCath — термосезімтал полиуретаннан дайындалған қысқа мерзімдік пайдалануға арналған катетерлер. Қысқа мерзімдік пайдалануға арналған GamCath катетерлері түрлі конфигурацияларда шығарылады — бір, екі немесе үш саңылаулы. Көп саңылаулы катетерлерде артериялық жағы қызыл қысқышпен, ал веналық жағы көгілдір қысқышпен көрсетілген. Толтыру көлемі әр катетерде қысқыштың бағыттағыш ендірмесінде басылған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Қан тамырларына қол жеткізуге арналған гемодиализ катетерлері бір, екі және үш люменді керек-жарақтары бар, әртүрлі өлшемдегі: 101799 GamCath GDC-1120 GDC - 1120.
дана

1859
Халат хирургический
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
Халат хирургический
штука
РК МИ (ИМН)-0№025563
3 003,88
1860
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические смотровые латексные стерильные
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную/гладкую поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
пара
РК МИ (ИМН)-0№024625
145,01
1861
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 650г; 720г; 1150г
Картридж BiCart - патрон из полипропелена, содержит сухой порошок Натрия бикарбоната (NaНСОз), который является источником бикарбоната необходимого для приготовления диализирующего раствора. Содержание: картридж BiCart не менее 720 г сухого порошка натрия бикарбоната (NaНСО3).
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 720г Картридж BiCart - патрон из полипропелена, содержит сухой порошок Натрия бикарбоната (NaНСОз), который является источником бикарбоната необходимого для приготовления диализирующего раствора. Содержание: картридж BiCart не менее 720 г сухого порошка натрия бикарбоната (NaНСО3).
штука
РК-ИМН-5№021307
1 026,90
1862
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров
Стерильные одноразовые катетеры краткосрочного использования для сосудистого доступа при проведении процедур гемодиализа. GamCath — это катетеры для кратковременного использования, изготовленные из термочувствительного полиуретана. Катетеры кратковременного использования GamCath выпускаются в различных конфигурациях — одно-, двух- или трехпросветные. В многопросветных катетерах артериальная сторона указана красным зажимом, а венозная сторона - голубым зажимом. Объем заполнения напечатан на направляющей вставке зажима на каждом катетере. Стерилизованы этиленоксидом.
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров: 101799 GamCath GDC-1120.
штука

ҚР-ММБ-5№015760
25 933,44
1 863
Стерильді, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
Халат ұзын, алдыңғы жағы жабық. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г / м2 болуы тиіс.
2. Жиынтықтағы костюм.Жиынтықтағы костюм-жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейденің жеңі ұзын. Шалбар ұзын, бел сызығы бойымен белбеу лентамен (резеңкемен) тартылады. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс.

РК-ИМН-5№015760
25 933,44
1863
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.
2. Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.

3. Жеңқаптар тоқылмаған ламинатталған материалдан немесе қалыңдығы кемінде 10 микрон полиэтиленді үлбірден жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинатталған материалдың тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс.
4. Қорғаныш көзілдірігі жабық
5. Респиратор-сүзгілеуші маскасы, дем шығару клапаны бар немесе жоқ немесе 16 қабатты медициналық дәке бетпердесі.
6. Бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған
7. Комбинезон ламинатталған тоқылмаған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған матадан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г / м3 болуы тиіс.
8. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс .
Стерильді, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№021935
19 115,96
1 864
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен тоқылмаған материалдан жасалған. Бұйымның ортасындағы үш бүктеме бетперденің бетте ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Бетпердені мұрын пішініне сәйкестендіру үшін кіріктірілген бекіткіші бар. Бетперделер екі түрде ұсынылған:
1. Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер;
2. Созылғыш резеңкелері бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер-(бекіту құрылғысымен) Тоқыма емес материалдың тығыздығы - 65 г/м2 кем емес. Түсі: бетперделер сұр, ақ, көк немесе басқа түстерде немесе өрнектермен болуы мүмкін. Бетперделердің өлшемдері: ені- 9,5 см, ұзындығы- 17,5 см.
Созылғыш резеңкелері бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер
дана

3. Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40 г/м2.
4. Очки защитные закрытые.
5. Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха или маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6. Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон.
7. Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м2.
8. Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№021935
19 115,96
1864
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения изготовлены из нетканого материала. Три складки расположенные в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Маски представлены двух видов:
1. Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками;
2. Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) на эластичных резинках-(с устройством крепления) Плотность нетканого материала- не менее 65 г/м
2. Цвет: маски могут быть серого, белого, голубого или другой расцветки или с рисунками. Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) на эластичных резинках
штука

Стерильді, бір рет қолданылатын MiniMed™ Quick-Set™ инфузиялық жүйесі, моделі ММТ-396А, ММТ-397А, ММТ-398А, ММТ-399А, қаптамада №10
MiniMed™ Quick-Set™ инфузиялық жүйесі "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time" инсулин помпасы және глюкозаны тұрақты мониторингтеу жүйесі" инсулин помпасының "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" резервуарынан инсулинді теріастылық инфузиялауға арналған. Инфузиялық жүйе ұзындығы 23 дюйм (60 см-ге жуық) немесе 43 дюйм (110 см-ге жуық) катетерден (түтіктен), катетердің проксимальді коннекторынан, алынып салынатын енгізілетін инені және кіріктірілген жұмсақ канюляны қамтитын политетрафторэтиленнен жасалған шеткері төлкеден тұрады. Quick-Set инфузиялық жүйесі патенттелген коннекторының конфигурациясы "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" резервуарының коннекторымен түйістіріп жалғау үшін әзірленген. Катетер коннекторының резервуар коннекторымен үйлесімді ұшы резервуарға оны сағат тілі бойымен 1/4 айналыммен бұрғанда "сырт етумен және бөгеумен" ("snap and lock") жалғанады. Катетер коннекторының инесі резервуар бөлгішін тесу үшін пайдаланылады. 25 калибрлі кіріктірілген канюля тот баспайтын болаттын жасалған 27 калибрлі алынып салынатын инемен теріастылық тінге енгізіледі. Кіріктірілген канюля 6 мм және 9 мм ұзындықта берілген. Желімделгіш төсеме төлке мен теріастылық канюляны, сондай-ақ инфузиялық желіні қорғайды. Инфузиялық жүйе ажырату функциясына, сыртқы және ішкі детальдардан тұратын "басу және бұрау " принципі бойынша коннектор бөгегішіне ие. Алынып салынатын енгізілетін ине ішкі бөлікке кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынып салынатын енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен бітелетін жарғақшасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысы арқылы өтеді және кіріктірілген жұмсақ канюляның басқа жағынан шығады. Сыртқы коннектордың деталі (тығындағышы) қосымша жеткізіледі. Катетердің және теріастылық канюляның екі ұзындығының қосылуы құрылғының мынадай төрт моделін береді: ММТ-396A - 43 дюйм (110 см) - 9мм; ММТ-397A - 23 дюйм (60 см) - 9мм; ММТ-398A - 43 дюйм (110 см) - 6мм; ММТ-399A - 23 дюйм (60 см) - 6мм. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5мм; Түтіктің ұзындығы 23 дюйм (60 см); 43 дюйм (110 см); Қуыстар саны біреу; Қуыс формасы дөңгелек; ПТФЭ ине үстіндегі катетер ұшының конфигурациясы; Катетердің ішкі диаметрі 0,39мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52мм; Катетердің ұзындығы 6мм, 9мм; Катетердің ұшы Қиғашталуы 15-тен 30 градусқа дейін.
MiniMed ™ Quick-set ™ инфузиялық жүйесі, ММТ-399а моделі, стерильді, бір рет қолданылатын
жинақ

Система инфузионная MiniMed™ Quick-Set™, модель ММТ-396А, ММТ-397А, ММТ-398А, ММТ-399А, стерильная, однократного применения, в упаковке №10
Система инфузионная MiniMed™ Quick-Set™ предназначена для подкожной инфузии инсулина из резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" инсулиновой помпы "Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time"". Описание: Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см) или 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм или 9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Quick-Set разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir". Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной как 6мм, так и 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Комбинация из двух длин катетера и подкожной канюли дает четыре модели устройства: ММТ-396А 43 дюйма (110 см) - 9мм; ММТ-397А - 23 дюйма (60 см) - 9мм; ММТ-398А - 43 дюйма (110 см) - 6мм; ММТ-399А - 23 дюйма (60 см) - 6мм. Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
Система инфузионная MiniMed™ Quick-Set™, модель ММТ-399А, стерильная, однократного применения
набор

РК-ИМН-5№021857
4 559,35
1871
Сіреспе экспресс тесті (жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан Clostridium tetani токсиніне антиденелерді сапалық анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
Сіреспе экспресс тесті (жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан Clostridium tetani токсиніне антиденелерді сапалық анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана); Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана); Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028121
86 012,58

РК-ИМН-5№021857
4 559,35
1871
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" для качественного обнаружения антигена H.​pylori в фекалиях человека
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" для качественного обнаружения антигена H.​pylori в фекалиях человека
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.) Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
РК МИ (in vitro)-0№028118
50385,44

1872
Стрептококк В экспресс тесті (адамның урогенитальды жағынды үлгілерінде Б тобындағы Стрептококк антигенін анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
Стрептококк В экспресс тесті (адамның урогенитальды жағынды үлгілерінде Б тобындағы Стрептококк антигенін анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана); Мақта тампоны – (25 дана); Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (25 дана); Бөліп алуға арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана); Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана); Бөліп алуға арналған реагент №1 – (10 мл, 1 құты); Бөліп алуға арналған реагент №2 – (10 мл, 1 құты)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028081
95 304,83
1873
Стрептококк А экспресс тесті (адамның жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А тобының стрептококк антигенін анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
Стрептококк А экспресс тесті (адамның жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А тобының стрептококк антигенін анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған, тест-кассета – (25 дана); Мақта тампоны – (25 дана); Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (25 дана); Бөліп алуға арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана); Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана); Оң бақылау – (0,5 мл, 1 құты); Теріс бақылау – (0,5 мл, 1 құты); Бөліп алуға арналған реагент №1 – (10 мл, 1 құты); Бөліп алуға арналған реагент №2 – (10 мл, 1 құты)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028083
30 914,87
1874
Безгек экспресс тесті (жаңа алынған қанынан HRP-II Plasmodium falciparum ақуызын сапалық анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%.
Безгек экспресс тесті (жаңа алынған қанынан HRP-II Plasmodium falciparum ақуызын сапалық анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана); Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана); Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028068
23 167,95
1875
Токсин А/В экспресс тесті (қос тест) (адамның нәжісіндегі Clostridium difficile А және Б антигендерін сапалық анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
Токсин А/В экспресс тесті (қос тест) (адамның нәжісіндегі Clostridium difficile А және Б антигендерін сапалық анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған, тест-кассета – (25 дана); Экстракцияға арналған буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 құты)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028077
112 912,80

1872
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100 %, специфичности 98-100 %.
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.) Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.) Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№027477
16479,50
1873
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 99-100 %.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.) Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.) Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№027769
13944,12
1874
Экспресс тест СРБ высокочувствительный (для полуколичественного выявления С-реактивного белка в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний порог определения 10 мкг/мл
Экспресс тест СРБ высокочувствительный (для полуколичественного выявления С-реактивного белка в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.) Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.) Буферный раствор - (1 мл, 1 фл.) Капилляры - (25 шт.)
РК МИ (in vitro)-0№028065
38192,13
1875
Набор для определения ротавирусного антигена в фекалиях (Экспресс-тест "Ротавирус")
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Набор для определения ротавирусного антигена в фекалиях (Экспресс-тест "Ротавирус")
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.) Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
РК МИ (in vitro)-0№028078
28384,19

1876
РСВ экспресс тесті (мұрын жағындысы немесе мұрын секрецияларының үлгілерінде респираторлық-синцитиальды вирусының антигенін анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
РСВ экспресс тесті (мұрын жағындысы немесе мұрын секрецияларының үлгілерінде респираторлық-синцитиальды вирусының антигенін анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана); Экстракциялайтын буферлік ерітінді – (10 мл, 1 құты); Мақта тампоны – (25 дана); Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (25 дана); Бөліп алуға арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана); Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028120
119 225,96
1877
А / В тұмауы экспресс тесті (қос тест) (мұрын жағындысының, тамақ жағындысының немесе мұрын-жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
А / В тұмауы экспресс тесті (қос тест) (мұрын жағындысының, тамақ жағындысының немесе мұрын-жұтқыншақ жағындысының үлгілерінде А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (20 дана); Экстракциялайтын буферлік ерітінді – (10 мл, 1 құты); Мақта тампоны – (20 дана); Бөліп алуға арналған бір реттік пробирка – (20 дана); Бөліп алуға арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (20 дана) ; Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028067
81 514,45
1878
Инфекциялық Мононуклеоз экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан инфекциялық мононуклеозды сапалық анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%.
Инфекциялық Мононуклеоз экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан инфекциялық мононуклеозды сапалық анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана); Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана); Буферлік ерітінді - (5 мл, 1 құты)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028079
29 754,87
1879
СРА Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан С-реактивті ақуызды анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%. Анықтаудың төменгі шегі 10 мкг/мл
СРА Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан С-реактивті ақуызды анықтау үшін)
Қаптама
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана); Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана); Буферлік ерітінді - (1 мл, 25 құты) ; Полиэтиленді капиллярлар – (25 дана)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№028084
40 722,82

1876
Тест система Туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100%, специфичности 99-100%.
Тест система Туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.) Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.) Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№027768
23216,24
1877
Экспресс тест СА-125 (для выявления белка СА-125 в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%. Нижний предел обнаружения 40 МЕ/мл
Экспресс-тест СА-125 (для выявления белка СА-125 в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.). Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.). Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
№ РК МИ (in vitro)-0№028085
128212,56
1878
Экспресс тест Грипп А. Набор для выявления антигена вируса гриппа А в образцах назального мазка, мазка из горла
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Экспресс тест Грипп А. Набор для выявления антигена вируса гриппа А в образцах назального мазка, мазка из горла
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (20 шт.). Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.). Ватный тампон – (20 шт.). Одноразовая пробирка для выделения – (20 шт.). Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (20 шт.). Штатив для пробирок – (1 шт.)
№ РК МИ (in vitro)-0№028080
77664,55
1879
Набор для определения аденовирусной инфекции в респираторных образцах человека
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%
Набор для определения аденовирусной инфекции в респираторных образцах человека
Упаковка
Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.). Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.). Ватный тампон – (25 шт.). Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.). Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.). Штатив для пробирок – (1 шт.)
№ РК МИ (in vitro)-0№028082
108218,49

1895
"ОПИСТОРХОЗ-IgG-KDT-ELISA" - Opisthorchis felineus антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
"ОПИСТОРХОЗ-IgG-KDT-ELISA" - Opisthorchis felineus антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Дана
1. Иммуносорбент - Opisthorchis felineus иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Opisthorchis felineus антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Opisthorchis felineus антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027337
70 739,28
1896
"ХЛАМИДИЯ ТРАХОМАТИС-IgG-KDT-ELISA" - Chlamydia trachomatis антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
"ХЛАМИДИЯ ТРАХОМАТИС-IgG-KDT-ELISA" - Chlamydia trachomatis антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Дана
1. Иммуносорбент - Chlamydia trachomatis иммобилизацияланған рекомбинантты антигені бар планшет - 1 дана
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында Chlamydia trachomatis антигеніне G класты антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - қызыл түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында Chlamydia trachomatis антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл

1895
"ВПГ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигенам ВПГ I и II типа
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
"ВПГ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигенам ВПГ I и II типа
Штука
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным антигеном ВПГ I и II типа – 1 шт;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену ВПГ I и II типа, инактивированная – 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела G к антигену ВПГ I и II типа, инактивированная, бесцветная или светло-желтая жидкость – 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
РК МИ (in vitro)-0№027335
60479,28
1896
"ХЛАМИДИЯ ТРАХОМАТИС-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигену Chlamydia trachomatis
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
"ХЛАМИДИЯ ТРАХОМАТИС-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигену Chlamydia trachomatis
Штука
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Chlamydia trachomatis – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Chlamydia trachomatis, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Chlamydia trachomatis – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;

5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл
8. Стоп-реагент - мөлдір түссіз сұйықтық - 1 құты, 5 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027322
53 297,28
1897
"ҚГВ-IgG-KDT-ELISA" - I және II типті ҚГВ антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Тесттің сезімталдығы мен спецификалығы бойынша сезімталдығы 100%, спецификалығы 100% құрайды.
"ҚГВ-IgG-KDT-ELISA" - I және II типті ҚГВ антигеніне G класының антиденелерін анықтауға арналған тест-жүйесі
Дана
1. Иммуносорбент - I және II типті ҚГВ иммобилизацияланған антигені бар планшет - 1 дана;
2. Оң бақылау үлгісі (Б+) - құрамында I және II типті ҚГВ антигеніне G класындағы антиденелер бар адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - 1 құты, 1,0 мл;
3. Теріс бақылау үлгісі (Б-) – құрамында I және II типті ҚГВ антиденелері жоқ адамның белсенділігі жойылған қан сарысуы - мөлдір немесе сәл бозаңданатын ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 1,0 мл;
4. Ақжелкек пероксидазасы (КгЕ - IgG) бар адамның IgG-ге тышқанның моноклональді антиденелерінің конъюгат ерітіндісі – күлгіннен қызыл түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
5. Сарысуларға арналған сұйылтатын буферлік ерітінді (СБЕ-С) – күлгіннен көк түске дейінгі мөлдір немесе бозаңданатын сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
6. Фосфат-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинімен (ФТБ-Т) - мөлдір немесе сәл бозаңданатын, түссіз сұйықтық - 1 құты, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – түссіз немесе ашық-сары түсті сұйықтық - 1 құты, 10 мл;
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027335
60 479,28
1898
Экспресс-тест СА-125 (для выявления белка СА-125 в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99%, спецификалығы бойынша 99%. Анықтаудың төменгі шегі 40 ХБ/мл.
СА-125 Экспресс-тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан СА-125 ақуызын анықтау үшін)
Қаптама
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана) Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана);

5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл
РК МИ (in vitro)-0№027322
53297,28
1897
"ОПИСТОРХОЗ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигену Opisthorchis felineus
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
"ОПИСТОРХОЗ-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к антигену Opisthorchis felineus
Штука
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном Opisthorchis felineus – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену Opisthorchis felineus, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
3. Отрицательный контрольный образец (К-) - инактивированная сыворотка крови человека, не содержащая антитела к Opisthorchis felineus – прозрачная или слегка опалесцирующая жидкость желтого цвета - 1 флакон, 1,0 мл;
4. Раствор конъюгата моноклональных антител мыши к IgG человека с пероксидазой хрена (РКг-IgG) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от пурпурного до красного цвета - 1 флакон, 10 мл;
5. Разводящий буферный раствор для сывороток (РБР-С) – прозрачная или опалесцирующая жидкость от фиолетового до синего цвета - 1 флакон, 10 мл;
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т) – прозрачная или слегка опалесцирующая, бесцветная жидкость - 1 флакон, 25 мл;
7. Хромоген: тетраметилбензидин - субстрат (ТМБ-субстрат) – бесцветная или светло-желтого цвета жидкость - 1 флакон, 10 мл;
8. Стоп-реагент – прозрачная бесцветная жидкость - 1 флакон, 5 мл.
РК МИ (in vitro)-0№027337
70739,28
1898
"ВГС-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к вирусу гепатита С
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100%, специфичности 100%.
"ВГС-IgG-KDT-ELISA" - тест-система для выявления антител класса G к вирусу гепатита С
Штука
1. Иммуносорбент - планшет с иммобилизованным рекомбинантным антигеном ВГС – 1 шт.;
2. Положительный контрольный образец (К+) – инактивированная сыворотка крови человека, содержащая антитела класса G к антигену ВГС, жидкость красного цвета - 1 флакон, 1,0 мл;

1922
Медициналық, стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қорғаныс биік бахилалары
Медициналық, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қорғаныс биік бахилалары тығыздығы 25 г/м-ден 68 г/м-ге дейінгі қорғаныш, тоқылмаған материалдан жасалады. Жоғарғы шеті серпімді лентамен немесе тігіске дәнекерленген баумен бекітіледі. Табанның ұзындығы 38-41 см ±10%; Биіктігі 40 см-ден 65 см-ге дейін ±10%
Медициналық, стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қорғаныс биік бахилалары
жұп
ҚР-ММБ-5№020872
169,68
1923
Үш қабатты, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
"Dolce-Pharm" медициналық бетперде үш қабатты, тікбұрышты пішінді, екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан сүзгіш қабаттан (мельтблаун/көмір сүзгісі) тұрады. Ортасында бетперде бетте неғұрлым ыңғайлы орналасуы үшін бүгілген материал түріндегі үш тығыздағышы бар. Бетперденің жоғарғы бөлігінде жартылай қатты фиксатор орнатылған. Бетперде бетте созылғыш құлақ ілмектері немесе бау арқылы ұсталады.* Стандартты өлшемде ересек және балаларға арналған түрлері шығарылады. * Ескертпе: Құлақ ілмектерін бекіту әдісі әртүрлі тәсілмен орындалады: бірегей алмалы-салмалы медициналық силикон резеңкесін дәнекерлеу, тарту, кірістіру.
Маска медицинская "Dolce-Pharm" трехслойная, одноразового применения
дана
Үш қабатты, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
ҚР-ММБ-5№021163
32,83
1924
Тексеруге/пациентті қабылдауға арналған, стерильді емес, бір рет қолданылатын, "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
Тексеруге/пациентті қабылдауға арналған, стерильді емес, бір рет қолданылатын, "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы:*
1. Стоматологиялық кеуде - сүрткісі, өлшемі 30-80 х 30-65 см тілігі бар/жоқ 16 х19 см**; 2. Медициналық бетперде*;
3. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша, өлшемі 19-40 х 19-40 см*; Ескертпе * – Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес бұйымдарды, әртүрлі өлшемдерді, материал түрлерін, тығыздықтар мен өлшемдерді әртүрлі жиынтықтауға, сондай-ақ жиынтықтауыштарды кез келген жиынтықтамаға жеткізуге және жиынтыққа кіретін бұйымдарды бөлек жеткізуге жол беріледі. Нақты жиынтықтау және атаулары тұтынушылық (жеке) қаптамаға салынады. **Тапсырыс берушінің өтініші бойынша кесудің өлшемі мен орнын өзгертуге рұқсат етіледі. Бұйым СС, СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла типті тығыздығы 20 г/м және одан көп тоқылмаған материалдардан жасалады. Медициналық бетперде: ересектерге арналған үш қабатты мельтблаун / көмір сүзгісімен, резеңке/байламдармен болуы мүмкін Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылар қаптамасында жеткізіледі
Тексеруге/пациентті қабылдауға арналған, стерильді емес, бір рет қолданылатын, "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы, оның келесі құрамы бар: 1. 30-80 х 30-65 см стоматологиялық майлық-төсбелгі, 16 х 19 см кесіндісі жоқ/жоқ; 2. Медициналық Маска; 3. 19-40 х 19-40 см стоматологиялық креслоларға арналған бас киім
жинақ
1. 30-80 х 30-65 см стоматологиялық майлық-төсбелгі, 16 х 19 см кесіндісі жоқ/жоқ;
2. Медициналық Маска;
3. 19-40 х 19-40 см стоматологиялық креслоларға арналған бас киім.

1922
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" медицинские, защитные, нестерильные, одноразового применения
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" медицинские, защитные, одноразового применения изготавливаются из защитного нетканого материала с плотностями от 25 г/м до 68 г/м. Верхний край фиксируется эластичной лентой или завязкой припаянной в шов. Длина стопы 38 - 41 см ±10%; Высота от 40 см до 65 см ±10%.
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" медицинские, защитные, нестерильные, одноразового применения
пара
РК-ИМН-5№020872
169,68
1923
Маска медицинская "Dolce-Pharm" трехслойная, одноразового применения
Маска медицинская "Dolce-Pharm" трехслойная, прямоугольной формы, состоит из фильтрующего слоя (мельтблаун/угольный фильтр), расположенный между двумя внешними слоями. Посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала для более удобного расположения маски на лице. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор. Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель или завязок.* Выпускается взрослого и детского типа стандартных размеров. *Примечание: Методы крепления ушных петель будут выполняться различными методами: припаивание, притачивание, встраивание уникальной съҰмной медицинской силиконовой резинки.
Маска медицинская "Dolce-Pharm" трехслойная, одноразового применения
штука
Маска медицинская "Dolce-Pharm" трехслойная, одноразового применения
РК-ИМН-5№021163
32,83
1924
Набор "Dolce-Pharm" стоматологический для осмотра/приема пациента, нестерильный одноразовый
Набор "Dolce-Pharm" стоматологический для осмотра/приема пациента, нестерильный одноразовый имеет следующий состав:
1. Салфетка-нагрудник стоматологическая 30-80 х 30-65 см без/с вырезом 16 х 19 см**;
2. Маска медицинская*;
3. Подголовник на стоматологическое кресло 19-40 х 19-40 см*. Примечания: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала, плотностей и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью, а также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в набор. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. **Допускается по желанию заказчика менять размер и расположение выреза. Изделия изготавливаются из нетканого материала типа СС, СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла с плотностью от 20 г/м и более. Маска медицинская может быть: взрослая трехслойная с мельтблаун / угольным фильтром на резинках/завязках. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации.
Набор "Dolce-Pharm" стоматологический для осмотра/приема пациента, нестерильный одноразовый имеет следующий состав:
1. Салфетка-нагрудник стоматологическая 30-80 х 30-65 см без/с вырезом 16 х 19 см;
2. Маска медицинская;
3. Подголовник на стоматологическое кресло 19-40 х 19-40 см.
набор
1. Салфетка-нагрудник стоматологическая 30-80 х 30-65 см без/с вырезом 16 х 19 см;
2. Маска медицинская;
3. Подголовник на стоматологическое кресло 19-40 х 19-40 см.

ҚР-ММБ-5№021155
421,44
1925
Парадонтологиялық операцияға/имплантацияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
Парадонтологиялық операцияға/имплантацияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы:*
1. Стоматологиялық сүрткі-кеуде, өлшемі 30-80 х 30-65 см тілігі бар/жоқ 16 х19 см**;
2. Сіңіретін кеуде, өлшемі 20-80 х 20-80 см*;
3. Медициналық бетперде*;
4. Телпек клип-берет*;
5. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша, өлшемі 19-40 х 19-40 см*;
6. Хирургиялық халат*;
7. Креслоға арналған ақжайма, өлшемі 100-220 х100-150 см*; *Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес әр түрлі өлшемдегі, түрлі материалдағы және белгілі біо мөлшердегі бұйым жиынтығы шығарылады. Сондай-ақ жиынтықты кез келген жинақта және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу қызметі бар. Нақты жиынтықтау және атаулары тұтынушылық (жеке) қаптамаға салынады. **Тапсырыс берушінің өтініші бойынша кесудің өлшемі мен орнын өзгертуге рұқсат етіледі. Жиынтық СС, СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла типті тығыздығы 10 г/м және одан көп тоқылмаған материалдардан жасалады. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтыну қаптамасында жеткізіледі. Медициналық бетперде болуы мүмкін: мельтблаун / көмір сүзгісі, ересек үш қабатты резинкалар/байламдар. Газ әдісімен этилен-тотығымен стерилизацияланады
Парадонтологиялық операцияға/имплантацияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы, оның келесі құрамы бар:
1. Майлық-стоматологиялық төсбелгі, өлшемі 30-80 х 30-65 см, мойын сызығы жоқ/16 х19 см;
2. Сіңіргіш биб 20-80 х 20-80 см;
3. Медициналық Маска;
4. Телпек клип-берет;
5. 19-40 х 19-40 см стоматологиялық орындыққа бас тіреу;
6. Хирургиялық Халат;
7. Орындыққа арналған парақ 100-220 х100-150 см.
жинақ
1. Майлық-стоматологиялық төсбелгі, өлшемі 30-80 х 30-65 см, мойын сызығы жоқ/16 х19 см;
2. Сіңіргіш биб 20-80 х 20-80 см;
3. Медициналық Маска;
4. Телпек клип-берет;
5. 19-40 х 19-40 см стоматологиялық орындыққа бас тіреу;
6. Хирургиялық Халат;
7. Орындыққа арналған парақ 100-220 х100-150 см.
ҚР-ММБ-5№021236
3 759,46
1926
Лор операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы
Лор операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы*:
1. Операциялық үстелге ақжайма, өлшемі 100-190 х 100-180 см*
2. Адгезивті шеті бар ақжайма, өлшемі 50-120 х 50-120 см*
3. 7-40 х 7-40 см** тілігі және адгезивті шеті бар ақжайма, өлшемі 100-220 х 100-180 см*

РК-ИМН-5№021155
421,44
1925
Набор "Dolce-Pharm" стоматологический для пародонтологических операций / имплантаций, стерильный, одноразовый
Набор "Dolce-Pharm" стоматологический для пародонтологических операций / имплантаций, стерильный, одноразовый имеет следующий состав:
1. Салфетка-нагрудник стоматологическая, размер 30-80 х 30-65 см без/с вырезом 16 х19 см**;
2. Нагрудник впитывающий 20-80 х 20-80 см*;
3. Маска медицинская*;
4. Шапочка клип-берет*;
5. Подголовник на стоматологическое кресло 19-40 х 19-40 см*;
6. Халат хирургический*;
7. Простыня на кресло100-220 х100-150 см*. * Примечания: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала, плотностей и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью, а также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в набор. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. **Допускается по желанию заказчика менять размер и расположение выреза. Изделия изготавливаются из нетканого материала типа СС, СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла с плотностью от 10 г/м и более. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Маска медицинская может быть: взрослая трехслойная с мельтблаун / угольным фильтром на резинках/завязках. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида.
Набор "Dolce-Pharm" стоматологический для пародонтологических операций / имплантаций, стерильный, одноразовый имеет следующий состав:
1. Салфетка-нагрудник стоматологическая, размер 30-80 х 30-65 см без/с вырезом 16 х19 см;
2. Нагрудник впитывающий 20-80 х 20-80 см;
3. Маска медицинская;
4. Шапочка клип-берет;
5. Подголовник на стоматологическое кресло 19-40 х 19-40 см;
6. Халат хирургический;
7. Простыня на кресло100-220 х100-150 см.
набор
1. Салфетка-нагрудник стоматологическая, размер 30-80 х 30-65 см без/с вырезом 16 х19 см;
2. Нагрудник впитывающий 20-80 х 20-80 см;
3. Маска медицинская;
4. Шапочка клип-берет;
5. Подголовник на стоматологическое кресло 19-40 х 19-40 см;
6. Халат хирургический;
7. Простыня на кресло100-220 х100-150 см.
РК-ИМН-5№021236
3759,46
1926
Набор "Dolce-Pharm" для лор операции, стерильный, одноразовый
Набор "Dolce-Pharm" для лор операции, стерильный, одноразовый имеет следующий состав*:
1. Простыня на операционный стол, размер 100-190 х 100-180 см*;
2. Простыня с адгезивным краем, размер 50-120 х 50-120 см*;
3. Простыня с вырезом 7-40 х 7-40 см** и адгезивным краем, размер 100-220 х 100-180 см*;

4. Құралдар үстеліне қаптама, өлшемі 80-180 х 80-180 см, стандартты/күшейтілген*
5. Операциялық лента, өлшемі 5-60 х 5-30 см*
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі, өлшемі 10-50 х 10-50 см* Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес әр түрлі өлшемдегі, түрлі материалдағы және белгілі біо мөлшердегі бұйым жиынтығы шығарылады. Сондай-ақ жиынтықты кез келген жинақта және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу қызметі бар. Нақты жиынтықтау және атаулары тұтынушылық (жеке) қаптамаға салынады. **Тапсырыс берушінің өтініші бойынша кесудің өлшемі мен орнын өзгертуге рұқсат етіледі. Жиынтық СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла типті тығыздығы 25 г/м және одан көп тоқылмаған материалдардан жасалады. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтыну қаптамасында жеткізіледі. Газ әдісімен этилен-тотығымен стерилизацияланады.
Лор операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы, оның келесі құрамы бар:
1. Операциялық үстелге арналған Парақ, өлшемі 100-190 х 100-180 см;
2. Жабысқақ жиегі бар парақ, өлшемі 50-120 х 50-120 см;
3. 7-40 х 7-40 см кесілген және жабысқақ жиегі бар парақ, өлшемі 100-220 х 100-180 см;
4. Аспаптық үстелдің қақпағы, өлшемі 80-180 х 80-180 см, стандартты / күшейтілген;
5. Операциялық таспа, өлшемі 5-60 х 5-30 см; 6. 10-50 х 10-50 см сіңіргіш майлық.
жинақ
1. Операциялық үстелге ақжайма;
2. Адгезивті шеті бар ақжайма;
3. Тілігі және адгезивті шеті бар ақжайма;
4. Құралдар үстеліне қаптама, стандартты/күшейтілген;
5. Операциялық лента;
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі
ҚР-ММБ-5№021234
2 149,87
1927
Кеуде қуысында операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы
Кеуде қуысында операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы:*
1. Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар, өлшемі 330 х 300-320 / 220-240 см**
2. Операциялық үстелге ақжайма, өлшемі 70-210 х 70-180 см* 3. Ақжайма, өлшемі 70-210 х 70-180 см*
4. Құралдар үстеліне қаптама, өлшемі 80-180 х 80-180 см, стандартты/күшейтілген*
5. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды қаптама, өлшемі 70-100 х 70-120 см*
6. Дефибрилляторға арналған қап, өлшемі 30-50 х 30-50 см*
7. Операциялық лента, өлшемі 5-60 х 5-30 см*
8. Бауға арналған ұстатқыш, өлшемі 3-30 х 3-30 см*
9. Сіңіргіш қағаз сүрткі, өлшемі 10-50 х 10-50 см Ескертпе * – Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес әр түрлі өлшемдегі, түрлі материалдағы және белгілі біо мөлшердегі бұйым жиынтығы шығарылады. Сондай-ақ жиынтықты кез келген жинақта және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу қызметі бар. Нақты жиынтықтау және атаулары тұтынушылық (жеке) қаптамаға салынады. **Тапсырыс берушінің өтініші бойынша кесудің өлшемі мен орнын өзгертуге рұқсат етіледі. Жиынтық СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла типті тығыздығы 25 г/м және одан көп тоқылмаған материалдардан жасалады. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтыну қаптамасында жеткізіледі. Газ әдісімен этилен-тотығымен стерилизацияланады
Кеуде қуысында операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы, оның келесі құрамы бар:

4. Чехол на инструментальный стол, размер 80-180 х 80-180 см, стандартный / усиленный*;
5. Операционная лента, размер 5-60 х 5-30 см*;
6. Салфетка впитывающая 10-50 х 10-50 см*. Примечания: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала, плотностей и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью, а также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в набор. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. **Допускается по желанию заказчика менять размер и расположение выреза. Изделия изготавливаются из нетканого материала типа СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла с плотностью от 25 г/м и более. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида
Набор "Dolce-Pharm" для лор операции, стерильный, одноразовый имеет следующий состав:
1. Простыня на операционный стол, размер 100-190 х 100-180 см;
2. Простыня с адгезивным краем, размер 50-120 х 50-120 см;
3. Простыня с вырезом 7-40 х 7-40 см и адгезивным краем, размер 100-220 х 100-180 см;
4. Чехол на инструментальный стол, размер 80-180 х 80-180 см, стандартный / усиленный;
5. Операционная лента, размер 5-60 х 5-30 см;
6. Салфетка впитывающая 10-50 х 10-50 см.
набор
1. Простыня на операционный стол;
2. Простыня с адгезивным краем;
3. Простыня с вырезом и адгезивным краем;
4. Чехол на инструментальный стол, стандартный / усиленный;
5. Операционная лента;
6. Салфетка впитывающая.
РК-ИМН-5№021234
2149,87
1927
Набор "Dolce-Pharm" для операции на грудной клетке, стерильный, одноразовый
Набор "Dolce-Pharm" для операции на грудной клетке, стерильный, одноразовый имеет следующий состав:
1. Простыня торакальная с отверстием 40 х 32 см с инцизионной пленкой, размер 330 х 300-320/220-240 см**;
2. Простыня на операционный стол, размер 70-210 х 70-180 см*;
3. Простыня, размер 70-210 х 70-180 см*;
4. Чехол на инструментальный стол, размер 80-180 х 80-180 см, стандартный / усиленный*;
5. Покрытие для гениталий с адгезивным краем 70-100 х 70-120 см*;
6. Мешок для дефибриллятора 30-50 х 30-50 см*;
7. Операционная лента, размер 5-60 х 5-30 см*;
8. Держатель для шнура 3-30 х 3-30 см*;
9. Салфетка впитывающая 10-50 х 10-50 см*. Примечания: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала, плотностей и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью, а также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в набор. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. **Допускается по желанию заказчика менять размер и расположение выреза. Изделия изготавливаются из нетканого материала типа СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла с плотностью от 25 г/м и более. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида.
Набор "Dolce-Pharm" для операции на грудной клетке, стерильный, одноразовый имеет следующий состав:

1. Тесігі 40 х 32 см инцизионды пленкасы бар торакальды жайма, өлшемі 330 х 300-320/220-240 см; 2. Операциялық үстелге арналған Парақ, өлшемі 70-210 х 70-180 см;
3. Парақ, өлшемі 70-210 х 70-180 см;
4. Аспаптық үстелдің қақпағы, өлшемі 80-180 х 80-180 см, стандартты / күшейтілген;
5. 70-100 х 70-120 см жабысқақ жиегі бар жыныс мүшелеріне арналған жабын;
6. 30-50 х 30-50 см дефибрилляторға арналған қап;
7. Операциялық таспа, өлшемі 5-60 х 5-30 см;
8. 3-30 х 3-30 см сым ұстағыш;
9. 10-50 х 10-50 см сіңіргіш майлық.
жинақ
1. Торакальді ақжайма тесігімен, инцизионды үлбірі бар;
2. Операциялық үстелге ақжайма;
3. Ақжайма;
4. Құралдар үстеліне қаптама, стандартты/күшейтілген;
5. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды қаптама;
6. Дефибрилляторға арналған қап;
7. Операциялық лента;
8. Бауға арналған ұстатқыш;
9. Сіңіргіш қағаз сүрткі.
ҚР-ММБ-5№021235
6 934,45
1928
Бір реттік, стерильді емес, жеке қорғау үшін "Dolce-Pharm" жинағы
Бір реттік, стерильді емес, жеке қорғау үшін "Dolce-Pharm" жинағы:
1. Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде (ҚР-ММБ-5№009876);
2. Стерильді емес, латексті, текстурирленген, опаланбаған "Derma–Tex" тексеру қолғаптары (ҚР-ММБ-5№003454);
3. Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" клип-берет телпегі (ҚР-ММБ-5№017251);
4. Медициналық, стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қорғаныс биік бахилалары (ҚР-ММБ-5№020872);
5. Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны ( ҚР-ММБ-5№020433);
6. Қорғаныс көзілдірік. Жиынтықтағы бұйымдар (бетперде, телпек клип-берет, биік бахилалар, комбинезон) тоқылмаған қорғаныш материалынан, қолғаптар латекстен және көзілдірік полимерден дайындалады. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтыну қаптамасында жеткізіледі
Бір реттік, стерильді емес, жеке қорғау үшін "Dolce-Pharm" жинағы, оның келесі құрамы бар:
1. Резеңке жолақтардағы Max Protection FFP2 (клапансыз) хирургиялық төрт қабатты сұйықтыққа қарсы маскалар;
2. "Derma-Tex" латекс текстуралы ұнтақсыз стерильді емес қарау қолғаптары;
3. Клип-қалпақ "Dolce-Pharm" бір рет қолданылатын зарарсыздандырылмаған тоқыма емес материалдан алады;
4. Жоғары "Dolce-Pharm" медициналық, қорғаныш, стерильді емес, бір рет қолданылатын бахилалар;
5. Тоқылмаған материалдан жасалған, зарарсыздандырылмаған, бір рет қолданылатын капюшоны бар "Dolce-Pharm" қорғаныш комбинезоны;
6. Қорғаныс көзілдірігі.
жинақ
1. Қорғаныс көзілдірік.
2. Капюшоны бар қорғаныс комбинезоны.

1. Простыня торакальная с отверстием 40 х 32 см с инцизионной пленкой, размер 330 х 300-320/220-240 см;
2. Простыня на операционный стол, размер 70-210 х 70-180 см;
3. Простыня, размер 70-210 х 70-180 см;
4. Чехол на инструментальный стол, размер 80-180 х 80-180 см, стандартный / усиленный;
5. Покрытие для гениталий с адгезивным краем 70-100 х 70-120 см;
6. Мешок для дефибриллятора 30-50 х 30-50 см;
7. Операционная лента, размер 5-60 х 5-30 см;
8. Держатель для шнура 3-30 х 3-30 см;
9. Салфетка впитывающая 10-50 х 10-50 см.
набор
1. Простыня торакальная с отверстием с инцизионной пленкой;
2. Простыня на операционный стол;
3. Простыня;
4. Чехол на инструментальный стол, стандартный / усиленный;
5. Покрытие для гениталий с адгезивным краем;
6. Мешок для дефибриллятора;
7. Операционная лента;
8. Держатель для шнура;
9. Салфетка впитывающая.
РК-ИМН-5№021235
6934,45
1928
Набор "Dolce-Pharm" для индивидуальной защиты, нестерильный, одноразовый
Набор "Dolce-Pharm" для индивидуальной защиты, нестерильный, одноразовый имеет следующий состав:
1. Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках (РК-ИМН-5№009876);
2. Перчатки смотровые латексные текстурированные неопудренные нестерильные "Derma-Tex" (РК-ИМН-5№003454);
3. Шапочка клип-берет "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения (РК-ИМН-5№017251);
4. Бахилы высокие "Dolce-Pharm" медицинские, защитные, нестерильные, одноразового применения (РК-ИМН-5№020872);
5. Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения (РК-ИМН-5№020433);
6. Очки защитные. Изделия (маска, шапочка клип-берет, бахилы высокие и комбинезон) в наборе изготавливаются из нетканого защитного материала, перчатки из латекса и очки из полимера. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации
Набор "Dolce-Pharm" для индивидуальной защиты, нестерильный,одноразовый
набор
1. Очки защитные.
2. Комбинезон защитный с капюшоном.

3. Қорғаныс, биік бахилалары.
4. Телпек клип-берет.
5. Диагностикалық, тексеретін, латексті, текстураланған, опаланбаған қолғаптар.
6. Төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы, резеңкелі, хирургиялық бетперде
ҚР-ММБ-5№021242
4 313,51
1929
Бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" керек-жарақтарымен емшаралық жинағы
Бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" керек жарақтарымен емшаралық жинағының құрамы:
1. Коронарографияға/стенттеуге/ ангиографияға/ аортокоронарлық шунттеуге/ кардиохирургияға (балалар, ересектер)/ аритмологияға/ электр-физиологиялық зерттеулерге/ нейроинтервенцияға арналған бір реттік ақжайма;
2. Үстелдің қорғаныш жабыны 150-240 х 150-240 см, (стандартты және күшейтілген), шеті адгезивті бір реттік ақ жайма 50-110 х 50-110 см, адгезивті салфетка 180 х 150 см*;
3. Құралдар үстеліне арналған қап 145-180 х 75-80 см*, стандартты/ күшейтілген;
4. Сіңіретін сүлгі/ сүрткі*;
5. Операциялық лента 50-60 х 5-20 см*;
6. Хирургиялық стандартты/ күшейтілген қорғанысты, бір реттік халат, өлшемі S, M, L, ХL, XXL*;
7. Хирургиялық/диагностикалық/опаланған/опаланбаған қолғап*;
8. Индефлятор жинағы (баллон үрлеуге арналған шприц)*;
9. Шұлық 40-120 х 33-75 см/ бахила/ бандаж*;
10. Инелер: инъекциялық/теріастылық/артериялды-интродьюсерлік өлшемі: 18G-дан 25G-ға дейін*;
11. Операциялық үлбір, жарақатты таңуға және катетерді бекітуге арналған таңғыш*;
12. Аспирация және диатермияға арналған қап*;
13. Полимерлі тостағандар: ерітіндіге/ өткізгішті сақтауға арналған/ бүйрек тәрізді астауша/ құмыра/ астауша/ стақан*;
14. Диагностикалық өткізгіш, ұзындығы 80-260 см*;
15. Шприцтер: ротаторы бар/ инъекцияға/ ирригацияға арналған/ колба шприц*;
16. Екі жүрісті немесе үш жүрісті шүмектер/ 2/3/4 портты манифольд/ Y-коннектор/ сұйықтықты аспирациялауға және инъекциялауға арналған инесіз құрылғы*;
17. Жүз (сабымен) *;
18. Хирургиялық қайшы/ пинцет/ қысқаш/ қысқыш*;
19. Өлшемі 5-45 х 5-45 см дәкелі сүрткілер, хирургиялық/ рентгенконтрасттылы / дәкелі шарлар диаметрі 3-7 см*; 20. Бас киім-қалпақ;
21. Резеңкелі/баулы үш қабатты медициналық бетперде*;
22. Аппаратқа арналған қап 75-110 х 38-90 см/ басқару пультіне/ камераға/ операция шамының тұтқасына арналған қап*;
23. Жоғары қысымға арналған инфузионды желі/ ұзартқыш желі/ қысым мониторингіне арналған желі/ инфузионды жүйе (реттеуішімен)*;
24. Ине есептегіші/ өткір заттарды утилизациялауға арналған алаң/ скальпелге (ұстатқыш) арналған органайзер*;
25. Бір реттік қысым өлшейтін датчик*;
26. Операциялық алаңды тазалауға арналған сабы бар губка, қол тазалауға арналған губка*;

3. Бахилы высокие, защитные.
4. Шапочка клип-берет.
5. Перчатки диагностические, латексные, смотровые, текстурированные, неопудренные.
6. Маска хирургическая, четырехслойная, противожидкостная на резинках
РК-ИМН-5№021242
4313,51
1929
Набор процедурный "Dolce-Pharm" с принадлежностями, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" с принадлежностями, стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыни для коронарографии / стентирования / ангиографиии / аортокоронарного шунтирования /кардиохирургии (детская, взрослая) / аритмологии / электрофизиологических исследований / нейроинтервенции*;
2. Защитное покрытие на стол 150-240 х 150-240 см (стандартные или усиленные)/ простыня одноразовая с адгезивными краями 50-110 х 50-110 см/ салфетка адгезивная 180 х 150 см*;
3. Чехол на инструментальный стол 145-180 х 75-80 см*, стандартный/усиленный*;
4. Полотенце /салфетка впитывающие*;
5. Операционная лента 50-60 х 5-20 см*;
6. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размерами S, M, L, ХL, XXL*;
7. Перчатки опудренные / неопудренные, хирургические / диагностические*;
8. Набор индефлятора (шприц для раздувания баллонов)*;
9. Чулок 40-120 х 33-75 см/ бахилы/ бандаж*;
10. Иглы: инъекционные/ подкожные/ артериально-интродьюсерные размером: от 18G до 25G*;
11. Операционная пленка/ повязка для закрытия ран и фиксации катетеров*;
12. Чехол для аспирации и диатермии*;
13. Полимерные чаши: для растворов/ хранения проводника/ почкообразный лоток/ кувшин/ лоток/стаканчик*;
14. Проводник диагностический, длиной 80-260 см*;
15. Шприцы: с ротатором/ для инъекций/ ирригаций/ шприц колба*;
16. Краники двухходовые или трехходовые / манифольд 2-мя / 3-мя / 4-мя портами/ Y-коннектор/ безыгольное устройство для аспирации и инъекции жидкостей*;
17. Лезвия (с рукояткой)*;
18. Ножницы хирургические / пинцет / шипцы / зажим*;
19. Салфетки размером 5-45 х 5-45 см, марлевые, хирургические / рентгеноконтрастные / марлевые шарики с диаметром 3-7 см*;
20. Шапочка-колпак;
21. Маска медицинская трехслойная на резинках/завязках*;
22. Чехол для аппарата 75-110 х 38-90 см/ пульта управления/ камеры/ чехол для ручек операционных ламп*;
23. Инфузионная линия для высокого давления/ линии удлинительные / линии для мониторинга давления/ инфузионная система (с регулятором)*;
24. Счетчик игл/ площадка для утилизации острых предметов/ органайзер (держатель) для скальпеля*;
25. Одноразовый датчик измерения давления*;
26. Губка с рукояткой для обработки операционного поля/ губка для обработки рук*;

27. Несеп қабылдағыш жиынтығы, температура датчигі бар/жоқ Фолей катетері 8-26 Fr;
28. Дренаж жүйесі: 1 000-2 500 мл резервуары бар дренажды банкі, жалғауға арналған түтік;
29. Түзу/троакарлы/бұрышты/трокармен/трокарсыз дренаж катетері: ұзындығы 45-70 см*;
30. Yankauer сору ұштығы, аспирациялық сору түтігі 200-370 см*;
31. Жинақтағы коагулятор тұтқасы, коагулятор ұштығын тазартқыш*;
32. Пункция орнын компрессиялауға арналған құрылғы;
33. Қолқа қақпақшасын қысқыш (панч, қолқа тамырының перфораторы);
34. Тамырға арналған ілмек пен турникет;
35. Сұйықтық/ қалдық жинауға арналған қап*;
36. ЭКГ арналған электрод;
37. Тері маркері (сызғышы бар) *;
38. Зонд және катетерге арналған назальді ұстатшқыш;
39. Ыдысты таңбалауға арналған мәтіні бар/жоқ стикер*;
40. Өткізгішті бекітуге арналған ілгек (клипса) *. *Ескертпе – Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес бұйымдарды, әртүрлі өлшемдерде, материал түрлері мен санын әртүрлі жиынтықтауға жол беріледі. Сондай-ақ жиынтықтауыштарды кез келген жиынтықта жеткізу және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу. Нақты жинақтау және атауы тұтынушылық (жеке) қаптамаға түсірілетін болады. Бұйым СМС, СММС, Спанлейс, Софтесс, Сантейс, Фибрелла типті тығыздығы 25 г/м және одан көп тоқылмаған материалдардан дайындалады. Жинақ пайдалануға дайын тұтынушының жеке қаптамасында жеткізіледі. Газ әдісімен этилен-тотығымен стерилизацияланады
Бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" керек-жарақтарымен емшаралық жинағы, оның келесі құрамы бар:
1. Коронарография / стенттеу / ангиография / коронарлық артерияны айналып өту /кардиохирургия (балалар, ересектер) / аритмология / электрофизиологиялық зерттеулер / нейроинтервенция парақтары;
2. 150-240 х 150-240 см (стандартты немесе күшейтілген) үстелге арналған қорғаныс жабыны/ 50-110 х 50-110 см жабысқақ жиектері бар бір реттік Парақ / 180 х 150 см жабысқақ майлық;
3. 145-180 х 75-80 см* аспаптық үстелге арналған қақпақ, стандартты / күшейтілген*;
4. Сіңіргіш сүлгі / майлық;
5. Операциялық таспа 50-60 х 5-20 см;
6. S, M, L, XL, XXL*;
7. Ұнтақталған / ұнтақсыз, хирургиялық / диагностикалық қолғаптар;
8. Индефлятор жиынтығы (баллондарды үрлеуге арналған шприц);
9. 40-120 х 33-75 см шұлық / аяқ киім / бандаж;
10. Инелер: инъекциялық/ тері астындағы / артериялық-интродюсерлік мөлшері: 18G-ден 25G-ге дейін;
11. Жараларды жабуға және катетерлерді бекітуге арналған операциялық пленка / таңғыш;
12. Аспирация және диатермияға арналған қақпақ;

27. Комплект мочеприемника, катетер Фолея 8-26 Fr, с / без температурного датчика*;
28. Дренажная система: банка дренажная с резервуаром 1 000-2 500 мл, трубки для соединения*;
29. Катетеры дренажные прямые / угловые / с/без троакара: 10-40 СН c длиной 45-70 см*;
30. Наконечник отсоса Yankauer, аспирационная трубка отсоса 200 – 370 см*;
31. Ручка коагулятора в наборе, очиститель наконечника коагулятора*;
32. Устройство для компрессии места пункции;
33. Аортальный выкусыватель (панч, перфоратор корня аорты);
34. Петли/ турникет для сосудов;
35. Мешки для сбора жидкостей/отходов*;
36. Электроды для ЭКГ;
37. Кожный маркер (с линейкой)*;
38. Назальный держатель для зондов и катетеров;
39. Стикеры для маркирования Ұмкостей с/ без текста*;
40. Застежка (клипсы) для крепления проводника *. *Примечание – Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. А также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в комплект. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. Изделия изготавливаются из нетканого материала типа СМС, СММС, Спанлейс, Софтесс, Сантейс, Фибрелла и т.д. с плотностью от 25 г/м и более. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" с принадлежностями, стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыни для коронарографии / стентирования / ангиографиии / аортокоронарного шунтирования /кардиохирургии (детская, взрослая) / аритмологии / электрофизиологических исследований / нейроинтервенции;
2. Защитное покрытие на стол 150-240 х 150-240 см (стандартные или усиленные)/ простыня одноразовая с адгезивными краями 50-110 х 50-110 см/ салфетка адгезивная 180 х 150 см;
3. Чехол на инструментальный стол 145-180 х 75-80 см*, стандартный/усиленный*;
4. Полотенце /салфетка впитывающие;
5. Операционная лента 50-60 х 5-20 см;
6. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размерами S, M, L, ХL, XXL*;
7. Перчатки опудренные / неопудренные, хирургические / диагностические;
8. Набор индефлятора (шприц для раздувания баллонов);
9. Чулок 40-120 х 33-75 см/ бахилы/ бандаж;
10. Иглы: инъекционные/ подкожные/ артериально-интродьюсерные размером: от 18G до 25G;
11. Операционная пленка/ повязка для закрытия ран и фиксации катетеров;
12. Чехол для аспирации и диатермии;

13. Полимерлі тостағандар: ерітінділер / өткізгішті сақтау үшін / бүйрек тәрізді науа / құмыра / науа / шыныаяқ;
14. Диагностикалық өткізгіш, ұзындығы 80-260 см;
15. Шприцтер: ротатормен / инъекцияға/ суаруға арналған / шприц колба;
16. Екі жақты немесе үш жақты крандар / манифольд 2-ші / 3-ші/ 4-ші порттармен/ Y-коннектор / инесіз аспирация және сұйықтық инъекциясы құрылғысы;
17. Пышақтар( тұтқасы бар);
18. Хирургиялық қайшы / пинцет / шипцы / қысқыш;
19. Диаметрі 3-7 см болатын 5-45 х 5-45 см, дәке, хирургиялық / рентгендік контрастты / дәке шарлары бар майлықтар;
20. Қалпақ-қалпақ;
21. Серпімді жолақтарда/байламдарда үш қабатты медициналық Маска;
22. Аппаратқа арналған қақпақ 75-110 х 38-90 см/ басқару пульті/ камера/ операциялық шамдардың тұтқаларына арналған қақпақ;
23. Жоғары қысымды инфузиялық желі / ұзартқыш сызықтар / қысымды бақылау сызықтары / инфузиялық жүйе( реттегішпен);
24. Ине есептегіш / өткір заттарды кәдеге жарату алаңы / скальпельге арналған ұйымдастырушы (ұстаушы);
25. Бір реттік қысымды өлшеу датчигі; 26. Операциялық өрісті өңдеуге арналған тұтқасы бар Губка / қолды өңдеуге арналған губка;
27. Несеп қабылдағыш жинағы, фолий катетері 8-26 Fr, температура датчигі бар / жоқ*;
28. Дренаж жүйесі: 1 000-2 500 мл резервуары бар дренаждық банк, қосылуға арналған түтіктер;
29. Троакарсыз түзу / бұрыштық / с / дренажды катетерлер: ұзындығы 45-70 см 10-40 СН;
30. Yankauer сору ұшы, сору түтігі 200-370 см;
31. Жиынтықтағы коагулятор тұтқасы, коагулятор ұшын тазартқыш;
32. Пункция орнын қысуға арналған құрылғы;
33. Аорта тістегіш (панч, аорта түбірінің Перфораторы);
34. Ыдыстарға арналған ілмектер / турникет;
35. Сұйықтықтарды/қалдықтарды жинауға арналған қаптар;
36. ЭКГ үшін электродтар;
37. Тері маркері (сызғышпен);
38. Зондтар мен катетерлерге арналған мұрын ұстағыш;
39. Мәтінсіз / сыйымдылықтарды таңбалауға арналған жапсырмалар;
40. Өткізгішті бекітуге арналған бекіткіш (клиптер).
жинақ
ҚР-ММБ-5№021275
390 165,00
1930
Жартышарлық операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы
Жартышарлық операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы келесі құрамнан тұрады:
1. Шеттері жабысқақ қабылдағыш-қалта, өлшемі 55х65/55 см*;
2. Қорғағыш қаптама, диаметрі 60 см*;
3. Тілігі бар адгезивті ақжайма, өлшемі 160х140 см*;
4. Шеттері адгезивті ақжайма, өлшемі 70-210х70-180 см*;
5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 10-50 х 10-50 см*;
6. Операциялық үстелге арналған ақжайма, өлшемі 160-210х70-180 см*. Ескертпе: *Тапсырыс берушінің келісімі бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес бұйымдардың, әртүрлі өлшемдердің, материал түрлерінің, тығыздықтардың әр түрлі жиынтығына жол беріледі. Нақты жиынтық тұтынушылық (жеке) қаптамаға қолданылады. Бұйымдар тоқылмаған материалдан 25 г/м2-ден тығыздықта және одан жоғары дайындалады. Стерилизациялау газ әдісімен этилен-тотығымен жүргізіледі.
Жартышарлық операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жинағы, оның келесі құрамы бар:

13. Полимерные чаши: для растворов/ хранения проводника/ почкообразный лоток/ кувшин/ лоток/стаканчик;
14. Проводник диагностический, длиной 80-260 см;
15. Шприцы: с ротатором/ для инъекций/ ирригаций/ шприц колба;
16. Краники двухходовые или трехходовые / манифольд 2-мя / 3-мя / 4-мя портами/ Y-коннектор/ безыгольное устройство для аспирации и инъекции жидкостей;
17. Лезвия (с рукояткой);
18. Ножницы хирургические / пинцет / шипцы / зажим;
19. Салфетки размером 5-45 х 5-45 см, марлевые, хирургические / рентгеноконтрастные / марлевые шарики с диаметром 3-7 см;
20. Шапочка-колпак;
21. Маска медицинская трехслойная на резинках/завязках;
22. Чехол для аппарата 75-110 х 38-90 см/ пульта управления/ камеры/ чехол для ручек операционных ламп;
23. Инфузионная линия для высокого давления/ линии удлинительные / линии для мониторинга давления/ инфузионная система (с регулятором);
24. Счетчик игл/ площадка для утилизации острых предметов/ органайзер (держатель) для скальпеля;
25. Одноразовый датчик измерения давления;
26. Губка с рукояткой для обработки операционного поля/ губка для обработки рук;
27. Комплект мочеприемника, катетер Фолея 8-26 Fr, с / без температурного датчика*;
28. Дренажная система: банка дренажная с резервуаром 1 000-2 500 мл, трубки для соединения;
29. Катетеры дренажные прямые / угловые / с/без троакара: 10-40 СН c длиной 45-70 см;
30. Наконечник отсоса Yankauer, аспирационная трубка отсоса 200 – 370 см;
31. Ручка коагулятора в наборе, очиститель наконечника коагулятора;
32. Устройство для компрессии места пункции;
33. Аортальный выкусыватель (панч, перфоратор корня аорты);
34. Петли/ турникет для сосудов;
35. Мешки для сбора жидкостей/отходов;
36. Электроды для ЭКГ;
37. Кожный маркер (с линейкой);
38. Назальный держатель для зондов и катетеров;
39. Стикеры для маркирования Ұмкостей с/ без текста;
40. Застежка (клипсы) для крепления проводника.
набор
РК-ИМН-5№021275
390 165
1930
Набор "Dolce-Pharm" для полушарной операции, стерильный, одноразового применения
Набор "Dolce-Pharm" для полушарной операции, стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Карман-приҰмник с липким краем, размер 55х65/55 см*;
2. Чехол защитный диаметром 60 см*;
3. Простыня адгезивная с вырезом, размер 160х140 см*;
4. Простыня с адгезивным краем, размер 70-210х70-180 см*;
5. Салфетка впитывающая, размер 10-50 х 10-50 см*;
6. Простыня на операционный стол, размер 160-210х70-180 см*. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала, плотностей в соответствии с утверждҰнной комплектностью. Фактическая комплектация будет нанесена на потребительскую (индивидуальную) упаковку. Изделия из нетканого материала изготавливаются с плотностью от 25 г/м и более. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида.
Набор "Dolce-Pharm" для полушарной операции, стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:

1. Жабысқақ жиегі бар қабылдағыш қалта, өлшемі 55х65 / 55 см;
2. Диаметрі 60 см қорғаныс қақпағы;
3. Мойын сызығы бар жабысқақ Парақ, өлшемі 160х140 см;
4. Жабысқақ жиегі бар парақ, өлшемі 70-210х70-180 см;
5. Сіңіргіш майлық, мөлшері 10-50 х 10-50 см;
6. Операциялық үстелге арналған Парақ, өлшемі 160-210х70-180 см.
жинақ
1. Операциялық үстелге арналған ақжайма, өлшемі 160-210х70-180 см.
2. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 10-50 х 10-50 см.
3. Шеттері адгезивті ақжайма, өлшемі 70-210х70-180 см.
4. Тілігі бар адгезивті ақжайма, өлшемі 160х140 см.
5. Қорғағыш қаптама, диаметрі 60 см.
6. Шеттері жабысқақ қабылдағыш-қалта, өлшемі 55х65/55 см
ҚР-ММБ-5№021445
2 914,52
1931
Омыртқаға операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы
Омыртқаға операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы келесі құрамда:
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық үстелге ақжайма, тығыздығы 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, өлшемі 160-210 х 70-180 см – 1 дана.*;
2. Тоқылмаған материалдан жасалған тесігі бар 7 х 18 см, инцизионды үлбірі бар ақжайма, тығыздығы 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, өлшемі 300-320 х 160-180 см* – 1 дана.**;
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивті шеті бар ақжайма, тығыздығы 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, өлшемі 70-210 х 70-180 см – 1 дана.*;
4. Тоқылмаған материалдан жасалған құралдар үстеліне қаптама, тығыздығы 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, өлшемі 80-180 х 80-180 см, стандартты/күшейтілген –1 дана.*;
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі, өлшемі 10-50 х 10-50 см* – 0-ден 4 данаға дейін. *** Ескертпе: * Тапсырыс берушімен келісім бойынша көрсетілген жиынтықталымға сәйкес көрсетілген өлшемдердің, материалдардың түрлерінің, тығыздықтары мен санының әртүрлі өзгеруіне жол беріледі. **Тапсырыс берушінің қалауымен ойық өлшемі мен орналасқан орнын өзгертуге болады. *** Тұтынушының қалауы бойынша жиынтықтауыштарды қосуға / алып тастауға рұқсат етіледі. Төсек жиынтығы стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі. Стерилизациялау этилен-тотығының газ әдісімен орындалады.
Омыртқаға операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы, оның келесі құрамы бар:
1. Тығыздығы бар тоқыма емес матадан жасалған операциялық үстелге арналған Парақ 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, мөлшері 160-210 х 70-180 см -1 дана;
2. Тығыздығы бар тоқыма емес материалдан жасалған инцизиялық пленкасы бар 7х18 см саңылауы бар парақ 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, өлшемі 300-320 х 160-180 см* – 1 дана;

1. Карман-приҰмник с липким краем, размер 55х65/55 см;
2. Чехол защитный диаметром 60 см;
3. Простыня адгезивная с вырезом, размер 160х140 см;
4. Простыня с адгезивным краем, размер 70-210х70-180 см;
5. Салфетка впитывающая, размер 10-50 х 10-50 см;
6. Простыня на операционный стол, размер 160-210х70-180 см.
набор
1. Простыня на операционный стол, размер 160-210х70-180 см.
2. Салфетка впитывающая, размер 10-50 х 10-50 см.
3. Простыня с адгезивным краем, размер 70-210х70-180 см.
4. Простыня адгезивная с вырезом, размер 160х140 см.
5. Чехол защитный диаметром 60 см.
6. Карман-приҰмник с липким краем, размер 55х65/55 см
РК-ИМН-5№021445
2 914,52
1931
Комплект белья хирургического "Dolce-Pharm" для операции на позвоночнике стерильный, одноразового применения
Комплект белья хирургического "Dolce-Pharm" для операции на позвоночнике стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня на операционный стол из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, размер 160-210 х 70-180 см –1 шт.*;
2. Простыня с отверстием 7 х 18 см с инцизионной пленкой из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, размер 300-320 х 160-180 см* – 1 шт.**;
3. Простыня с адгезивным краем из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, размер 70-210 х 70-180 см –1 шт.*;
4. Чехол на инструментальный стол из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м, размер 80-180 х 80-180 см, стандартный / усиленный –1 шт.*;
5. Салфетка впитывающая бумажная 10-50 х 10-50 см* – от 0 до 4 шт.*** Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная вариация указанных размеров, видов материала, плотностей и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. **Допускается по желанию заказчика менять размер и расположение выреза. ***Допускается по желанию заказчика включить/исключить комплектующее.
Комплект белья хирургического "Dolce-Pharm" для операции на позвоночнике стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня на операционный стол из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 160-210 х 70-180 см –1 шт.;
2. Простыня с отверстием 7 х 18 см с инцизионной пленкой из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 300-320 х 160-180 см* – 1 шт.;

3. Тығыздығы бар тоқыма емес матадан жасалған жабысқақ жиегі бар парақ 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, мөлшері 70-210 х 70-180 см -1 дана;
4. Тығыздығы бар тоқыма емес матадан жасалған аспаптық үстел қақпағы 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, өлшемі 80-180 х 80-180 см, стандартты / күшейтілген -1 дана;
5. Сіңіргіш қағаз майлық 10-50 х 10-50 см* – 0-ден 4 данаға дейін.
жинақ
1. Тығыздығы бар тоқыма емес матадан жасалған операциялық үстелге арналған Парақ 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, мөлшері 160-210 х 70-180 см -1 дана;
2. Тығыздығы бар тоқыма емес материалдан жасалған инцизиялық пленкасы бар 7х18 см саңылауы бар парақ 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, өлшемі 300-320 х 160-180 см* – 1 дана;
3. Тығыздығы бар тоқыма емес матадан жасалған жабысқақ жиегі бар парақ 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, мөлшері 70-210 х 70-180 см -1 дана;
4. Тығыздығы бар тоқыма емес матадан жасалған аспаптық үстел қақпағы 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м2, өлшемі 80-180 х 80-180 см, стандартты / күшейтілген -1 дана;
5. Сіңіргіш қағаз майлық 10-50 х 10-50 см* – 0-ден 4 данаға дейін.
ҚР-ММБ-5№021683
2 437,96
1932
Бір рет қолданылатын, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологияға арналған "Dolce-Pharm" ақжаймасы
Өлшемі 100-200 х 70-80 см болатын офтальмологияға арналған ақжайма, оның ортасында 6-7 см диаметрімен тесігі бар және тесіктің астында сұйықтық қабылдауға арналған 26*20 см өлшемімен қалтасы болады. Операция кезінде сұйықтықтарды жинауға ыңғайлы болу үшін қалтаның бос шетіне бекіткіш-жолақ салынған*. Ескертпе: * Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі өлшемге, материалдың түріне, тығыздығына рұқсат етіледі. Ақжайма тығыздығы 25 г/м-ден 70 г/м-ге дейін СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла және т.б. типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Сұйықтықтарды қабылдауға арналған қалта тығыздығы 40 г/м-ден 70 г/м-ге дейін ламинатталған спанбондтан, тығыздығы 60 мкн-ден 80 мкн дейін бастап полиэтиленнен дайындалады. Ақжайма пайдалануға дайын жеке тұтыну қаптамасында жеткізіледі. Стерильдеуді этилен оксидінің газ әдісімен жүзеге асырылады
Бір рет қолданылатын, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологияға арналған "Dolce-Pharm" ақжаймасы
дана
ҚР-ММБ-5№022244
5 901,25
1933
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), типті, тығыздығы 40 г/м² тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 28 г/м² материалдан дайындалады.
Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары, өлшемі 200х70 см
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары, өлшемі 200х70 см

3. Простыня с адгезивным краем из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 70-210 х 70-180 см –1 шт.;
4. Чехол на инструментальный стол из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 80-180 х 80-180 см, стандартный / усиленный –1 шт.;
5. Салфетка впитывающая бумажная 10-50 х 10-50 см* – от 0 до 4 шт.
комплект
1. Простыня на операционный стол из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 160-210 х 70-180 см –1 шт.;
2. Простыня с отверстием 7 х 18 см с инцизионной пленкой из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 300-320 х 160-180 см* – 1 шт.;
3. Простыня с адгезивным краем из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 70-210 х 70-180 см –1 шт.;
4. Чехол на инструментальный стол из нетканого материала с плотностями 25, 28, 35, 40, 60, 65, 70 г/м², размер 80-180 х 80-180 см, стандартный / усиленный –1 шт.;
5. Салфетка впитывающая бумажная 10-50 х 10-50 см* – от 0 до 4 шт.
РК-ИМН-5№021683
2 437,96
1932
Простыня "Dolce-Pharm" для офтальмологии из нетканого материала, стерильная, одноразового применения
Простыня для офтальмологии размером 100-200 х 70-80 см имеет отверстие по центру диаметром 6-7 см и карман размером 26*20 см для приема жидкостей под отверстием. В свободный край кармана вставлен фиксатор-полоска для удобства сбора жидкостей при операции*. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различный размер, вид материала, плотность. Простыня изготавливается из нетканого материала типа СМС, СММС, Спанлейс, Сантейс, Фибрелла, и т.д. с плотностью от 25 г/м до 70 г/м. Карман для приема жидкостей изготавливается из ламинированного спанбонда с плотностью от 40 г/м до 70 г/м, из полиэтилена с плотностью от 60 мкн. до 80 мкн. Простыня поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида.
Простыня "Dolce-Pharm" для офтальмологии из нетканого материала, стерильная, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№022244
5 901,25
1933
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
Простыни стерильные, размеры 200*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м и 40 г/м.
Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размер 200х70 см
штука
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размер 200х70 см