Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 16 қаңтардағы № 26-1 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 қаңтардағы
№ 26-1 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Құны (қосылған құн салығынсыз, теңге)
Жайлы үйлер
айына бір тұрғынға

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 января 2025 года № 26-1
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 16 января 2025 года № 26-1
Тарифы для населения на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование
Расчетная
единица
Стоимость (без налога на добавленную стоимость, тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с одного жителя