"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Бесқұдық ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 қарашадағы № 10/137 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 24/397 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Бесқұдық ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашададағы № 10/137 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының төрағасы Е. Тұтқышев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2025 жылғы 4 наурыздағы
№ 24/397 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2023 жылғы 27 қарашадағы
№ 10/137 шешіміне
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
р/с
Елді мекеннің атауы
Өкілдер саны (адам)
1.
Бесқұдық ауылының тұрғындары үшін:
Молодежная көшесі
Матросов көшесі
Абай көшесі
Жуков көшесі
3
2.
Бесқұдық ауылының тұрғындары үшін:
Бобрицкий көшесі
Королев көшесі
Космонавттар көшесі
Юбилейная көшесі
Новая көшесі
Центральная көшесі
3
3.
Бесқұдық ауылының тұрғындары үшін:
Уәлиханов көшесі
Первомай көшесі
2
4.
Алабие ауылының тұрғындары үшін
3
5.
Черуновка ауылының тұрғындары үшін
3

О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 ноября 2023 года № 10/137 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы для участия в сходе местного сообщества Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 марта 2025 года № 24/397
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы для участия в сходе местного сообщества Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области" от 27 ноября 2023 года № 10/137 следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области Е. Туткушев
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 4 марта 2025 года
№ 24/397
Приложение 2
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 27 ноября 2023 года
№ 10/137
Количественный состав представителей жителей села, улицы для участия в сходе местного сообщества Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование
населенного пункта
Количество представителей (человек)
1.
Для жителей села Бескудук:
ул. Молодежная
ул. Матросова
ул. Абая
ул. Жукова
3
2.
Для жителей села Бескудук:
ул. Бобрицкого
ул. Королева
ул. Космонавтов
ул. Юбилейная
ул. Новая
ул.Центральная
3
3.
Для жителей села Бескудук:
ул. Валиханова
ул. Первомайская
2
4.
Для жителей села Алабие
3
5.
Для жителей села Черуновка
3