"Транснефть-Урал" акционерлік қоғамына шектеулі нысаналы пайдалану құқығын (қауымдық сервитут) белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 91 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17 бабының 5-1-тармақшасына, 69 бабының 4 тармағы 2-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабының 10) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Транснефть-Урал" акционерлік қоғамына, меншiк иелерi мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округінде мұнай өнімдері құбырын қайта құру үшін қосымшаға сәйкес жалпы көлемі 1,1331 гектар жер учаскесіне 3 жыл мерзімге шектеулі нысаналы пайдалану құқығын (қауымдық сервитут) белгіленсін.
Жер учаскесі бөлінетін болып табылады. Жер учаскесі "КазТрансОйл" АҚ ЭБЖ, кадастрлық нөмірі 15-220-068-068, "Транснефть-Урал" АҚ "Уфа-Омск", "Уфа-Петропавловск" ММӨҚ қорғау аймағын кесіп өтеді.

Об установлении права ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) акционерному обществу "Транснефть-Урал"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2025 года № 91
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, подпунктом 2-1) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Транснефть-Урал" право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) сроком на 3 года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, на земельный участок общей площадью 1,1331 гектара для реконструкции нефтепродуктопровода в Петерфельдском сельском округе Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложения.
Земельный участок является неделимым. Земельный участок пересекает ЛЭП АО "КазТрансОйл", кадастровый номер 15-220-068-068, охранную зону МНПП "Уфа-Омск", "Уфа-Петропавловск" АО "Транснефть-Урал".

2. "Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Кызылжарский районный отдел земельных отношений" в установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталлонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.