Қаумдық сервитутты орнату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 10 ақпандағы № 15 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 19-бабының 1-тармағына, 43, 67, 69 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына, 37-бабына, сәйкес 2025 жылғы 27 қантардағы № ЖТ-2025-00258695 "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің берілген өтініші, Бескөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылдық округі, Бескөл ауылы мекенжайы бойынша орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісін пайдалану үшін жалпы ауданы 0,0148 га 49 жылға қоғамдық сервитутты орнату.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бескөл ауылдық округінің әкімі Г. Кәрімова

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 10 февраля 2025 года № 15
В соответствии с пунктом 1 статьи 19, статьей 43, 67, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления № ЖТ-2025-00258695 от 27 января 2025 года Товарищества с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", аким Бескольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить Товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" публичный сервитут, общей площадью 0,0148 га на 49 лет для эксплуатации волоконно-оптической линии, расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, Бескольский сельский округ, село Бесколь.
2. Данное решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Бескольского сельского округа Г. Каримова