Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жергілікті бюджеттінен қаржыландырылатын, ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 38/3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жергілікті атқарушы органымен айқындалған тәртіпте және шарттарда, жұмысшыларға (біліктілік санаты) жататын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Кәрімова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2025 жылғы 30 қаңтардағы
№ 38/3 шешіміне
қосымша
Келесі ұйымдарда жұмысшыларға (біліктілік санаты) жататын жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары:
1) "Солтүстiк Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi;
2) "Солтүстiк Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi;
3) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2025 года № 38/3
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета относящихся к рабочим (квалификационный разряд), в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области Ж. Каримова
Приложение
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 30 января 2025 года
№ 38/3
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организации, финансируемых из местного бюджета относящихся к рабочим (квалификационный разряд) в следующих организациях:
1) государственное учреждение "Аппарат акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
3) коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
4) коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
5) коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
6) коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
7) коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мамлютского района Северо – Казахстанской области";

8) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
9) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
10) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

8) коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата Мамлютского района Северо- Казахстанской области";
9) коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
10) коммунальное государственное учреждение "Отдел земельных отношений акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
11) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области";

12) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі;
13) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
14) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
15) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

12) государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
13) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
14) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
15) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области";

16) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
17) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі;
18) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
19) "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Бике ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

16) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
17) государственное учреждение "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
18) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
19) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Бике Мамлютского района Северо-Казахстанской области";