Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 10/5 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жергілікті қоғамдастық бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін Мамлютка қаласы көшелері және ауылдық округтердің ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 39/7 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жергілікті қоғамдастық бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін Мамлютка қаласы көшелері және ауылдық округтердің ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 10/5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында 82, 106, 108 жолдары алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Кәрімова

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2023 года № 10/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц города Мамлютка и сел сельских округов Мамлютского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2025 года № 39/7
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц города Мамлютка и сел сельских округов Мамлютского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества" от 19 сентября 2023 года № 10/5 следующие изменения:
в приложении 2 к указанному решению строки 82, 106, 108 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области Ж. Каримова