Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 35/14 "2024-2028 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 39/8 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2024-2028 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 35/14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген 2024-2028 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют ауданында жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарында:
"Сливное, Катанай, Красный Октябрь, 2591 км аялдама пункті, Новоукраинка" деген сөздер "Чистое, Новомихайловка, Покровка, Покровка, Афонькино" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Кәрімова

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2024 года № 35/14 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области на 2024-2028 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2025 года № 39/8
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2024 года № 35/14 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области на 2024-2028 годы" следующие изменения:
в Плане по управлению пастбищами и их использованию в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области на 2024-2028 годы, утвержденным указанным решением:
слова "Сливное, Катанай, Красный Октябрь, остановочный пункт 2591 км, Новоукраинка" заменить словами "Чистое, Новомихайловка, Покровка, Покровка, Афонькино".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области Ж. Каримова