Атырау облысында тауарлық газды тұтыну нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 ақпандағы № 35 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27, 37-баптарына, "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабы 5-тармағының 6-2) тармақшасына, "Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын есептеу мен бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 377 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17472 болып тіркелген) бекітілген Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын есептеу мен бекіту қағидаларының 35-тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысында тауарлық газдың тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2025 жылғы 25 ақпандағы
№ 35 қаулысына қосымша
Атырау облысы бойынша тауарлық газды тұтыну нормалары
Газ тұтынушыларының сипаттамасы
Өлшем бірлігі (м3)
Айлық тұтыну нормасы
1.
Газ плитасы немесе орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда
1 адамға

Об утверждении норм потребления товарного газа в Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 25 февраля 2025 года № 35
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении" и пунктом 35 Правил расчета и утверждения норм потребления товарного и сжиженного газа, утвержденных приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 сентября 2018 года № 377 "Об утверждении Правил расчета и утверждения норм потребления товарного и сжиженного газа" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17472) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления товарного газа в Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от 25 февраля 2025 года № 35
Нормы потребления товарного газа по Атырауской области
Характеристика потребителя газа
Единица измерения (м3)
Месячная норма потребления
1.
При наличии в квартире газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения при газоснабжении
с человека