"2024-2025 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 21 тамыздағы № 167 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 25 қаулысы
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2024-2025 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмі бар кадрларды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 21 тамыздағы № 167 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосамшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Көшеров
Түркістан облысы әкімдігінің
2025 жылғы 30 қаңтардағы
№ 25 қаулысына қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 21 тамыздағы
№ 167 қаулысына қосымша
2024-2025 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмі бар кадрларды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстары орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі (жергілікті бюджет қаражаты есебінен)
р/с
Жоғары оқу орынның атауы
Білім беру саласының коды және атауы
Білім бағдарламалары топтарының коды және атауы
2024-2025 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (орын саны)
1
"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті"

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 21 августа 2024 года № 167 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2024-2025 учебный год"
Постановление акимата Туркестанской области от 30 января 2025 года № 25
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 21 августа 2024 года № 167 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2024-2025 учебный год" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Кушеров
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 30 января 2025 года № 25
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 21 августа 2024 года № 167
Перечень организаций высшего и послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2024-2025 учебный год (за счет местного бюджета)
п/н
Наименование высшего учебного заведения
Код и классификация области образования
Код и наименование групп образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа на 2024 -2025 учебный год
1.
"Международный казахско-турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"