Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 171 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі № 204898) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 16 946 422 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 220 099 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 107 196 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 713 167 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 12 905 960 мың теңге;
2) шығындар – 16 368 285 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 790 570 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 728 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 806 298 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 368 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 368 707 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 15 728 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 515 465 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 131 030 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 161 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 7 февраля 2025 года № 171
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 161 (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 204898) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 946 422 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 220 099 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 107 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 713 167 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 905 960 тысяч тенге;
2) затраты –16 368 285 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 790 570 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 728 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 806 298 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 368 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 368 707 тысяч тенге:
поступления займов – 15 728 тысяч тенге;
погашение займов – 1 515 465 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 131 030 тысяч тенге.".

5 037
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
434 242
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
21 672
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
932 684
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
167 258
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
167 258
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 281
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
59 978
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 769
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 605 979
1
Тұрғын үй шаруашылығы
404 953
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37 880
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 115
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33 765
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
367 073
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
134 168
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
139 850
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
90 685
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 370
2
Коммуналдық шаруашылық
127 878
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
127 878
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газдандыру желілерін пайдалануды ұйымдастыру
127 878
3
Елді-мекендерді көркейту
1 073 148
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

5 037
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
434 242
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
21 672
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
932 684
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
167 258
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
167 258
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62 230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 281
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
59 978
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 769
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 605 979
1
Жилищное хозяйство
404 953
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37 880
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 115
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33 765
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
367 073
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
134 168
003
Капитальные расходы государственного органа
139 850
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
90 685
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 370
2
Коммунальное хозяйство
127 878
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
127 878
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
127 878
3
Благоустройство населенных пунктов
1 073 148
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)