Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2025 жылғы 22 сәуірдегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабы, 2-тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Түркістан қалалық аумақтық инспекциясының 2025 жылғы 16 сәуірдегі №08-02-07/238 санды ұсыныс хатына сәйкес, Түркістан қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасы АШМ ВБжҚК "Республикалық Ветеринариялық Зертхана" ШЖҚ РМК ОҚӨФ-ның 16.04.2025 жылғы SO-25-X14(01)-0301/Х-413-А-Е сараптама актісінің қорытындысына сәйкес, Түркістан қаласы, Ж.Усманов №18 мекен-жайынан "құтыру" ауруының "оң" нәтижесі анықталуына байланысты, Түркістан қаласы Ж. Усманов көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түркістан қаласы әкімінің орынбасары Т.Төлегеновке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қала әкімі Ә. Пазылбекұлы

Об установлении ограничительных мероприятии
Решение акима города Туркестан Туркестанской области от 22 апреля 2025 года № 2
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании предложения Туркестанской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 апреля 2025 года №08-02-07/238, аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. На основании заключения экспертизы №SO-25-X14(01)-0301/Х-413-А-Е от 16.04.2025 года, выданного Южно-Казахстанским областным филиалом РГП на ПХВ "Республиканская ветеринарная лаборатория" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, в связи с положительным результатом на заболевание "бешенство", выявленным по адресу: город Туркестан, ул. Ж. Усманова, дом №18 – ввести ограничительные мероприятия на территории по улице Ж. Усманова города Туркестан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Туркестан Т. Тлөгенова.
3. Данное решение вступит в действие с первого дня его опубликования.
Аким города Ә. Пазылбекұлы