Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Маяқұм ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 13 ақпандағы № 5 шешiмi
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2025 жылғы 12 ақпандағы № 08-02-07/74 ұсыныс хатына сәйкес, Маяқұм ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданы, Маяқұм ауыл округі, Ә.Майданов көшесінің аумағында "құтыру" ауруының анықталуына байланысты Ә.Майданов көшесінің бойына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Р.Ілесбек

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Маякумского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 13 февраля 2025 года № 5
В соответствии с пунктом подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании письма руководителя Отрарской районной территориальный инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 февраля 2025 года № 08-02-07/74 аким Маякумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия вдоль улицы Ә.Майданова в связи с выявлением болезни "бешенства" на территории улицы Ә.Майданова Маякумского сельского округа Отырарского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Р.Ілесбек