Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Таукент кенті әкімінің 2025 жылғы 16 мамырдағы № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы №442 Қазақстан Республикасының "Жер Кодексінің" 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" №148 Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Созақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Таукент кенті аумағынан, электр жүйелерін пайдалану үшін, алаңы 1,0821 га жер учаскесін пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алынып қоймастан 49 (қырық тоғыз ) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Созақ ауданының Таукент кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғаннан кейін оның Таукент кенті әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етісін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды кент әкімінің орынбасары М.Ибраевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таукент кентінің әкімі Е.Даулетбаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Таукент Созакского района Туркестанской области от 16 мая 2025 года № 8
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пункта 4 статьи 69 "Земельного Кодекса" Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата созакского района" на пользование земельным участком площадью 1,0821 га из территории поселка Таукент для использования электросетей сроком на 49 (сорок девять) лет без изьятия у собственников и землепользователей земельного участка
2. Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Таукент" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) направление в течение пяти календарных рабочих дней со дня подписания настоящего решения его электронную копию на казахском и русском языках в Филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официальной публикации и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата поселка Таукент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложен на заместителя акима М.Ибраева.
4. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Таукент Е. Даулетбаев