Көше атауларын беру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Келтемашат ауылдық округ әкімінің 2025 жылғы 29 қаңтардағы № 3 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, Келтемашат ауылдық округі, Кершетас ауылындағы атауы жоқ көшеге "Ұлы Дала" көшесі және Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, Келтемашат ауылдық округі, Сеславино ауылындағы атауы жоқ көшеге "Төрткөл" көшесі деп атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдықокруг әкімі М.Бердалиев

О присвоении наименований улиц
Решение акима Кельтемашатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 29 января 2025 года № 3
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2024 года, РЕШАЮ:
1. Назвать безымянную улицу в селе Кершетас, Кельтемашатского сельского округа, Тюлькубасского района, Туркестанской области улицей "Ұлы Дала" и безымянную улицу в селе Сеславино, Кельтемашатского сельского округа, Тюлькубасского района, Туркестанской области улицей "Төрткөл".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М.Бердалиев