Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Қазыбек би ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 6 ақпандағы № 07 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Қазыбек би ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазыбек би ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс №3 көшеге – Алпамыс батыр атауы;
2) Қазыбек би ауылындағы Жаңа құрылыс №6 көшеге – Қабанбай батыр атауы;
3) Құрбан ата ауылындағы Жаңа құрылыс №1 көшеге – Өзбекәлі Жәнібек атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің орынбасары Б.Кадировқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазыбек би ауылдық округі әкімі Н.Мутаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Казыбек би Жетысайского района Туркестанской области от 6 февраля 2025 года № 07
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 27 декабря 2024 года, аким сельского округа Казыбек би РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Казыбек би следующие наименования:
1) Улице Жана курылыс №3 в селе Қазыбек би - наименование Алпамыс батыр;
2) Улице Жана курылыс №6 в селе Казыбек би - наименование Кабанбай батыр;
3) Улице Жана курылыс №1 в селе Курбан ата - наименование Озбекали Жанибек.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Б.Кадирова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Казыбек би Н.Мутаев