Көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Жылы су ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 05 шешiмi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Жылы су ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылы су ауылдық округі Сейфуллин елді мекеніндегі көшеге келесі атау берілсін:
1)Сейфуллин елді мекеніндегі Курортная көшеге- Бекет ата атауы;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің орынбасары А.Алдешовқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылы су ауылдық округі әкімі: Е.Дауылбаев

О присвоении наименовании улиц
Решение акима сельского округа Жылы су Жетысайского района Туркестанской области от 30 января 2025 года № 05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2024 года, аким сельского округа Жылы су РЕШИЛ:
1. Присвоить улицу сельского округа Жылы су село Сейфуллина следующие наименования:
1) улица Курортная в селе Сейфуллина –перенаименовать Бекет ата;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима А.Алдешова сельского округа Жылы су.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жылы су: Е.Дауылбаев