Шемонаиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/3-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 30/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №25/3-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 487 534,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –296 679,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 186 855,0 мың теңге;
2) шығындар – 636 210,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -148 676,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 148 676,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 148 676,7 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы бюджетінде 109 470,0 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентініңбюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадайкөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 023,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 730,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 159 293,0 мың теңге;
2) шығындар – 205 874,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 25/3-VIII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2025-2027 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2025 года № 30/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №25/3-VIII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинскогорайона на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 487 534,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 296 679,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186 855,0 тысяч тенге;
2) затраты – 636 210,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -148 676,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 148 676,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 148 676,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 109 470,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 023,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 730,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 159 293,0 тысячи тенге;
2) затраты – 205 874,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 851,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –5 851,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 851,0 мың тенге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Шемонаиха ауданы Первомайский кенті бюджетінде 108 834,0 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209 358,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 789,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 148 371,0 мың теңге;
2) шығындар – 229 769,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 411,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 411,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 411,2 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджетінде 60 887,0 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі көзделсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округініңбюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 582,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 563,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 151 019,0 мың теңге;
2) шығындар – 210 920,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 851,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 851,0 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 851,0 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 108 834,0 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 209 358,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 789,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –198,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 148 371,0 тысяча тенге;
2) затраты – 229 769,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 411,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 411,2 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 411,2 тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть в бюджете поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 60 887,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 582,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 563,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 151 019,0 тысяч тенге;
2) затраты – 210 920,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5)бюджет тапшылығы (профициті) –-11 338,2 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 338,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджетқаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 338,2 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджетінде 101 561,0 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі көзделсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13,14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 471,5 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 9 697,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0теңге;
трансферттер түсімі – 94 774,5 мың теңге;
2) шығындар – 110 285,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 813,7 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 5 813,7 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 813,7 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 64 297,5 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанкаауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137 792,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 11 878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 125 718,0 мың теңге;
2) шығындар – 141 271,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -11 338,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 11 338,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 338,2 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Предусмотреть в бюджете Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 101 561,0 тысяча тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 471,5 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 697,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 94 774,5 тысячи тенге;
2) затраты – 110 285,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 813,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 813,7тысячтенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 813,7тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Предусмотреть в бюджете Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 64 297,5 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 792,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 878,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196,0 тысячтенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 125 718,0 тысяч тенге;
2) затраты – 141 271,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

1) кірістер – 83 996,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 24 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 716,0 мың теңге;
2) шығындар – 92 557,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 561,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 561,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 561,1 мың теңге.";
27-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округінің бюджетінде 36 876,0 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
28-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2025-2027 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 603,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 6 757,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 55 846,0 мың теңге;
2) шығындар – 63 838,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 235,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 235,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 235,0 мың теңге.";
30-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджетінде 25 929,0 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
31-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. 2025-2027жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 83 996,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 930,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 350,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 716,0 тысяч тенге;
2) затраты –92 557,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 561,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 561,1тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 561,1 тысяча тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Предусмотреть в бюджете Каменевского сельского округа Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 36 876,0 тысяч тенге.";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 603,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 757,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 55 846,0 тысяч тенге;
2) затраты – 63 838,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 235,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 235,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 235,0 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Предусмотреть в бюджете Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа в сумме 25 929,0 тысяч тенге.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер – 76 345,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 5 139,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 71 206,0 мың теңге;
2) шығындар – 78 556,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 211,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 211,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 211,2 мың теңге.";
33-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджетінде 38 938,0 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) доходы – 76 345,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 139,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 71 206,0 тысяч тенге;
2) затраты – 78 556,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 211,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 211,2тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 211,2 тысяча тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Предусмотреть в бюджете Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2025 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа в сумме 38 938,0 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и11 к настоящему решению.