Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 9/93-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 11/121-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Үлкен Нарын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 9/93-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –  72 676,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4 858,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi  - 67 818,0 мың теңге;
2) шығындар –  77 190,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4514,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4514,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 5 января 2025 года №9/93-VIII "О бюджете Солдатовского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2025 года № 11/121-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Солдатовского сельского округа на 2025-2027 годы" от 5 января 2025 года № 9/93-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Солдатовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 72 676 ,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 858,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 818,0 тысяч тенге;
2) затраты – 77 190,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4514,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –4514,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;