Ақжайық ауданы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 7 наурыздағы № 61 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына сәйкес Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Чапаев ауылы "Мұнай базасы" аялдамасы - "Жайық" аялдамасы" №1 маршруты бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 100 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақжайық ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Сердалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақжайық аудандық мәслихатының
төрағасы _____________С.Сиражев
2025 жылғы 5 наурыз

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров Акжаикского района
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 7 марта 2025 года № 61
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "Об автомобильном транспорте" акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по маршруту №1 село Чапаево остановка "Нефтебаза" - остановка "Жайык" в размере 100 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акжаикского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Сердалин
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Акжаикского районного
маслихата __________С.Сиражев
5 марта 2025 года