Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-7 "2025-2027 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 28-8 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №26-7 "2025-2027 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ұялы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 294 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 32 033 мың теңге;
2) шығындар – 40 657 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 4 363 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 363 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 26-7 "О бюджете Уялинского сельского округа Бокейординского района на 2025-2027 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2025 года № 28-8
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №26-7 "О бюджете Уялинского сельского округа Бокейординского района на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уялинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 294 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 32 033 тысяч тенге;
2) затраты – 40 657 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4 363 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов – 4 363 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 363 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.