Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-2 "2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 32-2 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-2 "2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Борсы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –61 717 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 58 667 мың теңге;
2) шығындар – 64 136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 419 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 419 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 30-2 "О бюджете Борсинского сельского округа Жанибекского района на 2025–2027 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2025 года № 32-2
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №30-2 "О бюджете Борсинского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Борсинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 717 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 667 тысяч тенге;
2) затраты – 64 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 419 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 419 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;