Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің айлық лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақы белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 27-5 шешімі
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5 - тармағының 3) - тармақшасына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте Казталов ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлық ақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы елу пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Мулдашев

Об установлении стимулирующих надбавок к ежемесячным должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 марта 2025 года № 27-5
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Казталовского района РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки из местного бюджета к ежемесячным должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата Казталовского района в размере пятидесяти процентов в порядке определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С.Мулдашев